Μετάβαση σε περιεχόμενο

μαλλον εχω σπορακι!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΧΟΥ Κ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑΤΕ?ΑΝΤΕ Κ ΣΕ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΑΧ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ?

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 109
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΕΙΧΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΣΟΥ ΘΕΛΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ,ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΝΩΡΙΣ!!!!ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΟΥ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΑΔΕΡΦΑΚΙ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου σίγουρα έχεις ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου...Τί τέλεια...Τα παιδάκια σου θα έχουν ελάχιστη διαφορά και θα τα "ξεπετάξεις" μαζί...:laugh: :laugh: Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και όλα να πάνε Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α...Περιμένουμε την επιβεβαίωση τώρα...Αχ, το πιο ωραίο πασχαλιάτικο δωράκι...:P

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να πάνε όλα καλά.. και την Δευτέρα να είναι ακόμα πιο έντονη η γραμμούλα στο τεστ!! Καλή συνέχεια κοριτσάκι μου! Και με το καλό!:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου συγχαρητήρια..:laugh: :woohoo:

και εγω είμαι σιγουρη οτι εισαι..;)

πηγαινε κανε κατευθειαν χωριακη την Δευτερα..καλυτερα απο τα αλλα..

ενημερωσέ μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι μου καλημερα!!!!Εγω τωρα ειδα το μυνημα κ η χαρα μου ειναι απεριγραπτη!!!Χαιρομαι το ιδιο για καθε κοπελα εδω μεσα λες κ προκειτε για εμενα...ειλικρινα.Απο οτι καταλαβα εσυ φυσιολογικα προσπαθουσες να μεινεις ετσι;;;Απλα το ρωταω γιατι απο τη στιγμη που δεν εχεις παρει τιποτα ορμονες κ τετοια πραγματα ε...,τοτε εινσαι σιγουρα εγκυος,απλα ειναι πολυ αρχη ακομη.Συγχαρητηρια κ μολις το επιβεβαιωσεις γραψε μας τα νεα!!!!πολλα φιλια κ καλη εκυμοσυνη!!!

Φοβερο πασχαλιατικο δωρο...μη μου πεις πως θα ηθελες κατι αλλο;;;;;

:lol: :lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax ποσο χαρηκα Γιωτακι μου τι νεο κι αυτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αυτο ειναι φανταστικο!!!!!!Λεμε λεμε,Εχεις σιγουρα σπορακι!!!!!Και σε ειχα εννοια ελεγα θα το κανει δεν θα το κανει!!!Μπραβο!!!Συγχαρητηριααααααα!!!Με το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! :woohoo:

Μπράβο κοπέλα μου!!! Ούτε κι εγώ πιστεύω ότι θα σε διαψεύσει το επόμενο τεστ αν και συμφωνώ με τη MITSI2, καλύτερα να κάνεις εξέταση β-χοριακής για να είσαι σίγουρη!!!

Εύχομαι σε 9 μήνες από τώρα να κρατάς στα χέρια σου ένα υγιέστατο μωράκι και να χαρίσεις στο παιδάκι σου αδελφάκι!!! :cheer:

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ότι καλύτερο!!! Με το καλό η εγκυμοσύνη σου!!! Όλα θα πάνε τέλεια και σε λίγους μήνες θα κρατάς αγκαλίτσα το 2ο αγγελούδι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα μου αχ μπραβο γλυκια μου συγχαρητηρια το ηξερα μπραβοοοοοο αντε με το καλο τη χαρα μας εδωσες φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα μου αχ μπραβο γλυκια μου συγχαρητηρια το ηξερα μπραβοοοοοο αντε με το καλο τη χαρα μας εδωσες φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΓΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΑΧΝΟ. ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΣΕΝΑ.

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?ΕΦΕΡΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΡΙΝ 20 ΗΜΕΡΕΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτουλαααααααααα, συγχαρητηρια κοπελα μου!!!!!!!!!!:woohoo:

με το καλο να χαρισεις στο μικρουλι σου, ενα υγιεστατο και τρισχαριτωμενο αδερφακι!!! καλη εγκυμοσυνη κοριτσακι μου!! θα τα λεμε.....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κουκλίτσα μου!!!!!!!!!!!! Κάνε τη χοριακή σου αύριο πρωϊ-πρωϊ και περιμένουμε τα νεότερά σου! Με το καλό το 2ο μπεμπάκι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο κοπέλα μου!!!!είσαι σίγουρα..και εγώ έκανα το self clear 2 μέρες πριν την καθυστέρηση και μου είχε βγει πολύ αχνή γραμμούλα!!!!το επιβεβαίωσα τηγν ίδια μέρα με τη χοριακή...άντε με το καλό!!!!μόλις έχεις νέα από τη χοριακή πές μας....φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...