Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Μαρινακι αν και τα ειπαμε ,θα στα πω και απο δω...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη.Ειναι οι πιο τελειοι μηνες αυτοι!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρινακι....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλα....οταν λες οι πρωτες???

Το ειπες πρωτα σε μας αθεοφοβη και μετα στον αντρα σου?!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ευχομαι ολα να πανε τελεια και να ζησεις...."τον μυθο σου"....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη να μην καταλαβεις πως περασε ετσι ο καιρος να την ευχαριστηθεις γιατι ειναι απο τις πιο ωραιες περιοδους αυτη και να θυμασαι οτι γαι οτι χρειαστεις εμειςειμαστε εδω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

Μαρινακι....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλα....οταν λες οι πρωτες???

Το ειπες πρωτα σε μας αθεοφοβη και μετα στον αντρα σου?!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ευχομαι ολα να πανε τελεια και να ζησεις...."τον μυθο σου"....;)

KAI ΟΜΩΣ ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΠΡΩΤΑ-ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ-Α, ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΣΑΛΙΑΡΑ-ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ-ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΔΩΣΩ-ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΣΚΕΦΤΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΠΟ! ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΚΙ ΕΓΩ. ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ΧΑΜΟΓΕΛΑΩ ΣΑΝ ΧΑΖΗ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΤΕΥΧΗΝ?ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗ ΠΟΛΥ ΑΡΧΗ ΑΚΟΜΗ .ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΑ ΥΨΗ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣΤΕΡΕΩΤΟ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟΥΛΑΚΙ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ.ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινακι καλο απογευμα κουκλα μου τωρα ειδα τα νεα σου κ χαρηκα παρα πολλυ:cheer: τελικα ειδες αγαπη μου που ολα ηρθαν οπως επρεπε; καλη εγκυμοσηνη κ να προσεχεις;):) θα τα λεμε κ απο το τσατ φιλακια:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο κορίτσι μου!!!!συγχαρητήρια!!!!η χοριακή σου είναι μια χαρά μην αγχώνεσαι...εμένα η πρώτη μου χοριακή ήταν 34,5....εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη....φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KPAP έγραψε:

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΤΕΥΧΗΝ?ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗ ΠΟΛΥ ΑΡΧΗ ΑΚΟΜΗ .ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΑ ΥΨΗ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣΤΕΡΕΩΤΟ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟΥΛΑΚΙ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ.ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!!!!!!!!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ---ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ---ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ---ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΑΝΤΙΝΑΔΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΕΣ???ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aeriko32 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

sia 24 ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ

ranger ninina :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ----ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΑ ΝΕΑ---ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ Ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

Εύχομαι τα καλύτερα και να έχεις στην κοιλίτσα σου ένα υγιέστατο μωράκιιιι!!!!!

Εγώ έχω 8 μέρες καθυστέρηση με πόνους περιόδου και τραβήγματα του αφαλού,αλλά πουθενά περίοδος! (φτου,φτου,μακρυα)

Φιλάκια και μια ήσυχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια καλη μου!Μεσα στις τοσες αμφιβολιες που μας διακατεχουν κι εκει που παει να μας παρει απο κατω ,ερχονται κατι ΝΕΑ τελεια σαν και το δικο σου για να μας αναπτερωσουν το πεσμενο ηθικο.να εισαι καλα!!!! να αποκτησεις με ευκολια οτι επιθυμεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό το μήνα, μονο ευχάριστα να ακούμε!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στη μανούλα to be!

να έχεις την πιό τέλεια εγκυμοσύνη :silly:

ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας... ο σύζυγος φαντάζομαι ΣΟΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!Μαρινακι μου αγαπη μου δεν προλαβα να γραψω χτες,ευτυχως στα ειπα λιγο στο τσατ!Χαρηκα τοσο πολυ με τα νεα σου κουκλα μου!!!!!Σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη να εχεις,θαχουμε να λεμε τωρα ενα σωρο για το νινακι που μεγαλωνει στην κοιλιτσα σου....χιχιχι!!!!!!Φτιαξε γρηγορα το χαρακακι σου να το βλεπουμε!!!!

φιλαααααακιαααααα παρα πολλααααα!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολύ χάρηκα κοπέλα μου....για μια ακομα φορά επιβεβαιώνεται η τυχη του mammy (δεν θα σταματήσω να το λέω...)....

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ Κ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ, ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ....πολλά φιλιά...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...