Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΡΑΚΑΛΩ!ΠΑΡΑΚΑΛΩ!ΑΚΟΥΣΤΕ....ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ!


Recommended Posts

:silly: :woohoo: :woohoo: :cheer: :cheer: :silly: :silly: :blink: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!! ΔΙΝΕΙς ΧΑΡΑ ΚΙ ΕΛΠΙΔΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:silly: :woohoo: :woohoo: :cheer: :cheer: :silly: :silly: :blink: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!! ΔΙΝΕΙς ΧΑΡΑ ΚΙ ΕΛΠΙΔΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κορίτσι μου και όλα καλα θα πάνε .Οσο αφορα το δημόσιο νοσοκομειο ενας πολυ καλος γιατρος ειναι ο Χασιακος γινετε της τρελλης βεβαια για αν τον πετυχεις απο κει και πέρα γιατι δεν πιανεις το γυναικολόγο σου να του εξηγησεις την οικονομικη κατασταση που εισαι ισως να βοηθησει καταρχιν μπορει να μη σου χρεωνει επισκεψεις ειναι κατι συνηθισμενο που κάνουν οι γυναικολογοι την δευτερη φορα και απο την άλλη αν κάτσεις απο τωρα και μαζευεις τα χρηνατα για το νοσοκομειο μπορεις κάλιστα να γεννησεις σε κάποιο ιδιωτικο αλλα οχι απο τα πολυ ακριβα .Ο γιατρος σου σε ποιο ειναι ; Ρωτησε τον επισης αν εχει γνωριμιες να σε παει σε κάποιο δημόσιο νοσοκομειο να σε παρακολουθει εκεινος εως του γεννησεις ολοι αυτοι μεταξυ τους εχουν γνωριμιες .Σε ποια περιοχη μενεις ; εσχω μια φιλη που ειναι μαια στο Αττικο νοσοκομειο μπορω να ρωτησω αν θελεις για κάποιον καλο γιατρο εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν σε ενδιαφερει το Αττικο.... μια φιλη μου που γεννησε εκει εμεινε πολυ ευχαριστημενη με τον γιατρο της.... τα στοιχεια του....

ΣΚΑΡΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ....(εχω και τηλ αν θες στο στελνω σε π.μ)

Προσωπικα δεν τον ξερω κι επισης εισαι ηδη αρκετα εμπειρη ωστε να ξερεις οτι ο γυναικολογος ειναι πολυ προσωπικο θεμα....

Αν καταληξεις τελικα στο νοσοκομειο.... δεν χανεις τιποτα να τους δεις ολους με τη σειρα....;) :laugh: :laugh: Παιδι θα κανουμε.... οχι παστιτσιο....:P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μου απαντησα στο πμ σου και τωρα διαβασα το θεμα σου. ΤΙ να σου πω τρελαθηκα σου ευχομαι να πανε ολα μια χαρα και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και να αποκτησει η υπεροχη Ρουμπιανα σου αλλο ενα πανεμορφο αδερφακι. Να σαι καλα και καλη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια manoula......... εχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό, το άγχος μας φταίει για όλα αλλά τι να κάνουμε που θέλουμε να αισθανθούμε τι εστί μητρότητα?

Με το καλό σου εύχομαι και μην αγχώνεσαι καθόλου η αδελφη μου έχει 3 παιδάκια με διαφορά ενος χρόνου μεταξύ τους και μια χαρά τα πάει ασε που θέλει και τέταρτο και με έχει βάλει σε σκέψεις!!

Πολλα πολλά πολλά πολλά φιλακια και με το καλό να γεννησεις!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό γλυκιά μου !!!

Μην έχεις έννοια ... όλα θα πάρουν το δρόμο τους και όλα θα πάνε καλά !!!!

Εσύ ξεκούραση τώρα και πολλά χαμόγελα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου, συγχαρητηρια!!!:woohoo:

με το καλο να ερθει στο κοσμο το αδελφακι της Ρουμπιαννας σας! καλη εγκυμοσυνη να εχεις και προσπαθησε να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις περισσοτερο!;)

παρα πολυ χαρηκα!!:cheer: να μας ενημερωνεις για τα νεακια σας!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!! Είδες τί μας κάνει το ρημάδι το άγχος; Εσύ είσαι η μεγαλύτερη απόδειξη κοπελάρα μου. Δεν τράβηξες και λίγα μέχρι να βγάλεις την Ρουμπιάννα....Είμαι πολύ χαρούμενη με τα νέα σου. Σου εύχομαι να κρατήσεις στα χέρια σου ενα γερό μωράκι και συ να είσαι η πιο ευτυχισμένη manoyla του κόσμου!!!!!:);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SYGXARHTHRIA KAI APO EDW PANAGIWTOULA MOU!!!

STA EIPA KAI STO FACEBOOK ALLA THA STA XANAPW!! :)

MHN STENAXWRIESE GIA TO AIMATAKI! TIPOTA DEN THA EINAI!

THA DEIS POU OLA THA PANE KALA MEXRI TO TELOS!!

STO EYXOMAI OLOPSYXA!!! FILAKIA KAI STHN MIKRH KAI

STHN KOILITSA!! :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

panagiwta mou,na sta pw k apo edw!!!sygxarhthria koritsaki mou,

na kulhsoun ola omala!!!

na mhn agxwnesai ka8olou ola 8a pane teleia!!

de xreiazetai na sou pw na prosexeis gt exeis thn empeiria

ths gastroulas!!!na deis pou to roumpiannaki 8a ta paei mia xaroula me to neo melos ths oikogeneias otan er8ei me to kalo!!!

filakia polla!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Παναγιωτα μου αν και σου τα ειπα και στο facebook θα σου πω και παλι καλη συνεχεια καλη εγκυμοσυνη και ολα θα πανε καλα!!

Φιλακια πολλα!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoyla, αγάπη μου, με το καλό και δεύτερο :kiss: μωράκι :kiss: σου.:blush: Το άγχος έφτεγαι τελικά???αχ αυτό το άγχος μας τρώει όλες.Εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και έναν καλό τοκετό.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula συγχαρητήρια!!!!μα το καλό να έρθει το μωράκι σου!!!!να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι(αλλά τι στα λέω;;έχεις ήδη την εμπειρία)...να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoyla συνχαριτηρια κ απο εμενα με το καλο αγαπη μου:) τελικα ειναι πολυ ομορφο να τα καταφερνεις να κανεις μια μεγαλη οικογενοια κ το κοριτσακι σοι να εχει ενα αδερφακι;) με το καλο κ φυσικα να προσεχεις:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΗΤΑΝ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΡΕΘΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ....ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ...ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΒΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΝΤΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...