Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΡΑΚΑΛΩ!ΠΑΡΑΚΑΛΩ!ΑΚΟΥΣΤΕ....ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ!


Recommended Posts

Μα ειναι δυνατον μετα απο προσπαθειες και εξωσωματικη να μενω εγκυος μετα απο 6 μηνες προσπαθειας και με μια φορα;Τρελαθηκαμε τελειος κοριτσια!!Δεν το πηστευαμε!!Μετα απο χρονια εμεινα ετσι απλα εκγυος!!!Δεν το περιμεναμε νομιζαμε οτι ηταν ψεματα οτι το τεστ εκανε λαθος!!Μεχρι που πηαμε στο γιατρο και ακουσαμε την καρδουλα του!!Ειμαι 7.5 εβδομαδων!!Η ωρεξη μου εχει ανοιξη για τα καλα!!Και οχι μονο για φαγητο.......:P Ειμαι πολυ χαρουμενη...ενα δευτερο παιδακι!!Στην αρχη περιττο να σας πω πως τρωμαξα..ελεγα εγω με δυο παιδια;πως θα τα καταφερω που θα ειναι και κοντα κοντα ηλικιακα;τι θα κανω;πως θα ειναι η μικρη με το νεο μελος της οικογενειας;Τι να πω!!Εχει Ο ΘΕΟΣ!!Αλλα γενικα εγω δεν της περνω στην αρχη της εγκυμοσινης καλα.παντα μα παντα θα βλεπω λιγο αιμα!!Ετσι και τωρα!!Εχω μια μικρη πολυ μικρη αποκοληση που ελπιζω και παρακαλω την Παναγια να μου πανε ολα μια χαρα και μην ξαναπαθω αποβολη οπως πριν 6 χρονια!!:( Σας φιλω πολυ και κοριτσια;τελικα ολα φτεει το ανχος...μην ανχωνεστε!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπραβο αγαπη μου!!!!Τι ευχαριστο ηταν αυτο!!!Συγχαρητηρια!!!

Ολα θα πανε καλα,προπαθησε να μην κουραζεσαι,να ξαπλωνεις αρκετα και σε λιγο καιρο η οικογενεια σου θα γινει τετραμελης:woohoo:

Οσο για το αγχος.....πεστα τους κι εσυ τωρα,γιατι συνεχεια αυτο πιπιλιζω και φοβαμαι μηπως με βαρεθουν...:laugh: χαχαχαχαχαχ

πολλα πολλα φιλακιααααα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα μου γλυκια τι κανεις?εχουμε καιρο να τα πουμε..

τα εχουμε πει βεβαια αλλα μιας κ το ανακοινωσες κ εδω θα υποστεις κ αλλες ευχες:P

μακαρι να χεις μια τελεια εγκυμοσυνη ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα κ να δεις που ολα θα κυλησουν ομαλα;)

φιλακια στο ρουμπιαννακι:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοπελα μου να δεις αγχοςςςςςςςςς!!!!!!!!παρα πολυ!βασικα αν δε τα καταφερω αυτο το μηνα δε ξανακανω προσπαθειες για 2 μηνες τουλαχιστον:( :( :silly: :silly:

εχω απογοητευετει

αν και ειναι μονο ο 3ος μηνας προσπαθειας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ!

ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!

Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ. ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια νέαααααααααααααα!!!Συγχαρητήρια!!!:woohoo: :silly: :woohoo:

Με το καλό να σου έρθει το δέυτερο νινι στην οικογένεια!!!Δώσε λιγη θετική αύρα και σε μας...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!

Τέλειο νέο....Ε ρε η ΣΑΛΑΜΙΝΑ........

Ποίον γιατρό έχεις???? χαρηκα πολύ με τα νέα σου....φιλάκια πολλά:kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου να χεις μια πολυ πολυ καλη τελεια εγκυμοσυνη!!!!

Καλα λεω εγω πως ο Μαρτης ειναι γουρικος!!!!

Φιλια:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τι SUPER νεα ειναι αυτα????!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Να προσεχεις πολυ τον εαυτο σου τωρα και να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!:)

Αυτο το θαυμα που ζεις..... να το ζησεις μεχρι το τελος με χαρα και υγεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Manoula sigxaritiria k apo mena!!!! na xeresai tin koroula sou k se ligo k to 2o paidaki sou!!!!! apokolisi eeeeeeeeee???? xekourasi k xereis ti prepei na kaneis afou to exeis perasei xana kai ego stin idia katastasi eimai....den ptooumaste omos...ola tha pane teleiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο!!! θα κανουν μια χαρα παρεουλα τα ζουζουνακια σου!!:)

Μη φοβασαι το αιματακι..απλα ξεκουρασου οσο κ οταν μπορεις!!

Υπεροχα τα νεα σου!!

Αντε να κολλησουν κι αλλες τωρα!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλα συγχαρητηριαααα!!!!!Η Παναγια να ναι μαζι σου συνεχεια και ολα να πανε καλα!!!!Ευχομαι ολοψυχα να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και καλη συνεχεια!!!Οσο για τις ανησυχιες σου μην φοβασαι ολα θα παρουν τον δρομο τους ομορφα κι ωραια!!!!!:-)

Ευχομαι να εισαι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γλυκα και ομορφα σας ευχαριστω παρα πολυ για της ευχες σας!!Μεσα μα μεσα απο την καρδια μου σας ευχομαι και σε εσας οτι καλυτερο!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα για γιατρο ψαχνο....θα γεννησω σε δημοσιο νοσοκομειο γιατι τα οικονομικα μας δεν ειναι και στα καλυτερα τους και μας ειναι πολυ δυσκολο για ιδιοτικο παλη!!Στεναχωριεμε βεβαια που θα φυγω απο τον γιατρο μου γιατι ειναι παρα πολυ καλος και οσο αφορα για την καισαρικη που μου εκανε δεν φενετε καθολου μα καθολου,με προσεξε παρα πολυ καθε μερα ερχοταν να με δει!!Εχετε εσεις κανεναν καλο γιατρο για δημοσιο νοσοκομειο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Τι τέλεια νέα είναι αυτά....

Εύχομαι να πάνε όλα καλά, να έχεις μια ήρεμη και καλή εγκυμοσύνη... Και με το καλό να υποδεχτείτε το νέο μέλος στην οικογένεια σας!!

Όσο για το άγχος... Πες τα Χρυσόστομη!!! Τα λέω και τα ξαναλέω και εγώ όπως πολλές κοπέλες εδώ μέσα!!

Και πάλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ρουμπιάννα θα αποκτήσει αδερφάκι!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Συγχαρητήρια Γιώτα μου, με το καλό να εξελίσσεται η εγκυμοσύνη σου!

Αχ τι καλά! Άντε και στα δικά μας! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου...Τα νέα σου είναι υπέροχα!Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και σύντομα η οικογένειά σας θα αποκτήσει ένα ακόμα μπεμπάκι! Να προσέχεις και όλα θα πάνε καλά!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοπέλα μου.

Είδες τελικά τί κάνει το άγχος;;;

Να προσέχεις , να έχεις μία καλή εγκυμοσύνη και με το καλό

ένα υγιές μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...