Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τώρα χαλαρώνουμε!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια! Πως τα πήγατε με το σβήσιμο των φώτων απόψε το βράδυ? Εμείς ανάψαμε κεράκια σε όλο το σπίτι και ήταν πολύ όμορφα, όλη η γειτονιά ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα από όσο κατάλαβα, πουθενά δεν υπήρχε φως αναμμένο! Ακόμη και τα κοινόχρηστα φώτα της αυλής μας κλείσαμε για 1 ώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πονεμένη υπόθεση... Εμείς θα είμαστε στις μέρες μας (αν δεν εχουμε βγει νωρίτερα...) και θα μείνουμε Αθήνα... Θα ψήσουμε στον κήπο το αρνάκι (ευτυχώς έχουμε και κήπο...). Μου κακοφαίνεται πάρα πολύ γιατί είναι η πρώτη χρονιά που θα κάνουμε Πάσχα Αθήνα και όχι σε κάποιο χωριό, αλλά τι να της κάνω της μπεμπούλας μου;;;

Θα έρθει βέβαια το χωριό σε μας με κοκορέτσια και αρνιά οπότε πιστεύω να περάσουμε καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις τα σβησαμε ολα τα φωτα... μονο την τηλεοραση ειχαμε ανοιχτη γιατι ειχε τον αγωνα... τι να κανουμε... εχουμε κι'αυτα...:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια τα είχα κλείσει κι είχα βγει στο μπαλκόνι! Οι γείτονες απέναντι δεν τα είχε κλείσει κανένας από την πολυκατοικία τους και ήταν ένας που φώναζε όλη την ώρα .. :ΤΑ ΦΩΤΑ ΡΕ! ΤΑ ΦΩΤΑ! :unsure: Τώρα τι εννοούσε... δεν κατάλαβα και πολλά!! Χαχα:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Τρίτη σκέφτομαι να κάνω έκπληξη στον άντρα μου και να του προτείνω σινεμά, παρόλο που είναι καθημερινή...Τον κράτησα μέσα Σαβατοκύριακο εξ αιτίας υποχρεώσεων, μας αξίζει μια βολτίτσα στα μέσα της εβδομάδας! Τελευταία είδαμε το slumdog millioner και το Grand Torino... Σκέφτομαι να πάμε να δούμε το "Σούλα έλα ξανά"... Το είδε καμιά σας κορίτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ καλή ιδέα ο κινηματογράφος Αναστασία μου!Δυστυχώς δεν το έχω δει για να σε βοηθήσω. Πω, πω έχουμε να πάμε κινηματογράφο κάτι χρόνια, είναι λίγο δύσκολο με την μικρή.

Ρε κορίτσια επειδή από Μονεμβασιά, τζίφος, δεν βρήκαμε δωμάτιο, είπαμε μήπως το αφήσουμε για Πρωτομαγία, σκεφτήκαμε για Πάσχα να πάμε κάπου για 1-2 μέρες κοντά στην Αθήνα , λίγο οικονομικά για να μείνει και τίποτα για την Πρωτομαγια. Καμία ιδεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα καλημέρα,

Αν και είμαι Θεσσαλονικιά και δε γνωρίζω πολλά για μέρη απόδρασης κοντά στην Αθήνα, πως σου φαίνεται η Εύβοια? Υπάρχει ένα χωριό στην Εύβοια, μία με μιάμιση ώρα από Χαλκίδα, (μετά τον Άγιο Ιωάννη το Ρώσσο, πηγαίνοντας προς Αιδηψό) πήγαμε πέρισυ, λέγεται Λίμνη! Δεν μπορούσα να φανταστώ ότι υπάρχει τέτοιο μέρος στην Εύβοια, με ωραία παραδοσιακά ξενοδοχεία, ταβερνούλες, θάλασσα...! Super! Να φανταστείς, σκεφτόμαστε να πάμε για ένα Σαββατοκύριακο, μέσα στον Ιούνιο... Πολύ όμορφα! Θα σου στείλω π.μ. φωτο να πάρεις μια ιδέα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το grand torino Anastasia μου ηταν φανταστικο το ειδα κι εγω!Επισης ξετρελαθηκα και με το seven pounds με τον will smith....αν παιζεται να πατε τελειο...το ελληνικο δεν το εχω δει...δυστηχως δεν βλεπω ελληνικα ποτε στον κινηματογραφο...ελπιζω να περασετε τελεια!!

Χριστινα μου δυστηχως δεν ξερω να σε βοηθησω αλλα απο μερη υπαρχουν πολλα μηως να το ψαξεις λιγακι στο internet?ευχομαι να σε βοηθησουν τα αλλα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Κορίτσια, συνεχίζω το πρόγραμμα χαλάρωσης!Πέμπτη φεύγουμε για Μονεμβασιά!!!!

Επίσης θα κάνουμε μια ανακαίνιση στο σπίτι, (κυρίως έπιπλα μπάνιου & κουζίνας) αν έχετε να προτείνετε κάτι, πείτε μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
    • Μπα ουτε κ σε μενα γινεται ενω επιλεγω ιστοτοπος για υπολογιστες. ισως εχει να κανει με τις ρυθμισεις του safari. Λοιποιν κοριτσια μου εγω ειμαι θεωρητικα 4η μερα μετα την ωορρηξια βασει τεστ αν δεν εκανα τεστ θα σας ελεγα οτι περιμενω περιοδο καθως με κυκλο 29 ημερων ειμαι 28η μερα σημερα και απο εχθες εχω πονακια περιοδου κ ευαισθητες θηλες... Να ηταν λαθος το τεστ κ να έρχεται;;;   @Θέτις Κ. αγαπη δεν ηρθε μηνυμα. Μπηκα απο pc και ουτε στο mail ηρθε ειδοποιηση.. Μηπως το εστειλες αλλου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...