Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι γινεται??


sunset22

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες!!

Γεννησα πριν λιγους μηνες!ολα καλά κ τέλεια!!δυο τρεις πρωτοι κυκλοι περιοδου οκ στην ωρα τους,με μεγαλη διαρκεια ομως..κρατησαν απο 15, μερες οχι βέβαια με μεγάλη ροη ολες τις μερες...κ σ αυτι το κυκλο εχω 10, μερες καθυστέρηση....

Εχει τυχει σε καμια σας?

Παιζει ν χει χαλασει ο κυκλος μου?κατι αλλο...??στις επαφες μετα ήμασταν υπέρ προσεκτικοι...

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/10/2023 at 10:47 ΜΜ, ο/η sunset22 είπε:

Καλησπερα σε ολες!!

Γεννησα πριν λιγους μηνες!ολα καλά κ τέλεια!!δυο τρεις πρωτοι κυκλοι περιοδου οκ στην ωρα τους,με μεγαλη διαρκεια ομως..κρατησαν απο 15, μερες οχι βέβαια με μεγάλη ροη ολες τις μερες...κ σ αυτι το κυκλο εχω 10, μερες καθυστέρηση....

Εχει τυχει σε καμια σας?

Παιζει ν χει χαλασει ο κυκλος μου?κατι αλλο...??στις επαφες μετα ήμασταν υπέρ προσεκτικοι...

Ευχαριστώ!

Θηλάζετε; αν Θηλάζετε είναι φυσιολογικό δεν σταθεροποιειται αμέσως ο κύκλος! Αν όχι μιλήστε με τον γιατρό σας να δείτε τι θα σας πει ή πριν από κάντε μια χοριακη🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Θηλάζετε; αν Θηλάζετε είναι φυσιολογικό δεν σταθεροποιειται αμέσως ο κύκλος! Αν όχι μιλήστε με τον γιατρό σας να δείτε τι θα σας πει ή πριν από κάντε μια χοριακη🙂

Δε θηλαζω οχι..οπως κ να χει ειναι αγχωτικό ολο αυτο.. ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...