Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αύγουστος με ολόγιομο φεγγάρι, κάθε κοπέλα εύχομαι γερό μωρό στην αγκαλιά να πάρει! ​ 💕🤱 ​​🤰


Pepe le pew

Recommended Posts

στις πριν 19 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μουπαινω λίγο σφηνα,είχα και εγώ το ίδιο θέμα με εσένα και έχω και θυροειδη και είμαι και με μια σαλπιγγα..πριν κάνεις την πρόκληση πάρε και ένα inofert plus εφόσον ρωτήσεις εννοειται και τον γιατρό σου εμένα με βοήθησε πολύ το Glucophage και το inofert plus παράλληλα στο 3μηνο ήμουν εγκυος στο 1ο μου παιδι σκέψου τώρα είμαι εγλυος στο 2ο χωρίς κανένα θέμα!!Εύχομαι να πάνε όλα καλά μέσα από την καρδιά μου σου στέλνω μπεμπεδοσκονη💞

@Natasha24 αχ σε ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες! Έχω πάρει και glucophage για πολλά χρόνια όπου τα τελευταία 2 χρόνια μου τα έκοψε η ενδοκρινολόγος γιατί θεωρούσα δεν έχω πολυκυστικες (δεν συμφωνούσαν ενδοκρινολόγος-γυναικολογος, και όπως καταλαβαίνεις δεν ήξερα τι να κάνω), τώρα τα ξαναξεκινησα με τον καινούργιο γυναικολόγο και έφτιαξε και η περίοδος κάπως. Είχα τρομερές καθυστέρησεις με το κόψιμο του φαρμάκου. Επίσης έχω παρει και inofert plus κοντά ένα χρόνο πια. Δεν είδα καμία διαφορά. Απλά έφτασα στο τώρα να πάρω μια ξεκάθαρη διάγνωση της όλης κατάστασης. Εύχομαι με το καλό. Να κρατήσεις το 2ο μωράκι σου σύντομα στην αγκαλιά σου! ❤️🤰 Μακάρι να τα καταφέρω κι εγώ γιατί οριακά κλαμμενη έφυγα από το γραφείο τους γιατρού τις προάλλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 723
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου βγήκε η χοριακη μου. 490,87🥹🥹 τώρα περιμένω τηλέφωνο από τον γιατρό μου για οδηγίες 🙏🏻 ευχαριστώ όλες για τα μηνύματα και τις ευχές. Εύχομαι σε όλες όλες να δείτε και εσείς τις πολυπόθητες γραμμουλες. Και να μην τα παρατήσετε ποτέ! Θα έρθει το θαύμα για όλες!

Τώρα περιμένω το Σάββατο για την επανάληψη 🙏🏻

Τέλεια 🎉🎊🎉🎊🎉🎊 Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι ❤️❤️❤️😊 Ανυπομονούμε για την δεύτερη χορική και τον πρώτο υπέρηχο ❤️ Να μας κρατάς ενήμερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας 😊

πολυκυστηκες έχω και εγω αλλά είχα και ανεβασμένη την προλακτινη μια ορμόνη 

glucophage εγω δεν έχω πάρει δεν ξέρω τι είναι 

Σας έδωσαν καμία βιταμίνη να πάρετε ;  Δεν κάνουν θαύματα αλλά λίγο κάτι κάνουν 

@elk ναι μου έδωσαν το inofert combi και plus . Το πηρα κάνα χρόνο. Δεν είδα καμία διαφορά. Στον σύζυγο προτείνουν μια απλή βιταμίνη με ψευδάργυρο και μαγγάνιο, να βοηθήσει λίγο την σπερματογενεση (αν και το σπερματοδιαγραμμα ήταν καλό μέσα στα όρια των τιμών). Το πρόβλημα είμαι εγώ όπως είπε και ο γιατρός λόγω των ανωορρηκτικων κύκλων. Το glucophage είναι ένα φάρμακο για ρύθμιση της ινσουλίνης μιας και στις πολυκυστικες υπάρχει αντίσταση στην ινσουλίνη και υπάρχει δυσκολία στο μεταβολισμό της γλυκόζης. Κι αυτό φουντώνει τις ορμόνες με λίγα λόγια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου βγήκε η χοριακη μου. 490,87🥹🥹 τώρα περιμένω τηλέφωνο από τον γιατρό μου για οδηγίες 🙏🏻 ευχαριστώ όλες για τα μηνύματα και τις ευχές. Εύχομαι σε όλες όλες να δείτε και εσείς τις πολυπόθητες γραμμουλες. Και να μην τα παρατήσετε ποτέ! Θα έρθει το θαύμα για όλες!

Τώρα περιμένω το Σάββατο για την επανάληψη 🙏🏻

Κορίτσι μου καλό, σου εύχομαι από εδώ και πέρα μόνο να χαμογελάς και που ξέρεις ίσως εκεί μέσα στην κοιλίτσα να μην είναι μόνο ένα μωράκι (στο εύχομαι ολόψυχα για διδυμακια) ❤️ .   

Όσο για το άγχος δεν θα σε κοροϊδέψω ούτε θα σου πω ψέματα, τώρα αρχίζει το καλό, ένα μόνιμο άγχος σε περιμένει αλλά πιστεύω πως στο τέλος θα μας ανταμείψει όλες το μωράκι που θα πάρουμε στην αγκαλιά μας ❤️ .

Να προσέχεις πολύ τώρα και να ακούς πιστά τον γιατρό σου και ξεκούραση δεν χρειάζεται να περνάνε πλέον όλα από τα χέρια σου, ήρθε η ώρα να ξεκουραστείς και να τρέχουν όλοι οι άλλοι για σένα ❤️  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου βγήκε η χοριακη μου. 490,87🥹🥹 τώρα περιμένω τηλέφωνο από τον γιατρό μου για οδηγίες 🙏🏻 ευχαριστώ όλες για τα μηνύματα και τις ευχές. Εύχομαι σε όλες όλες να δείτε και εσείς τις πολυπόθητες γραμμουλες. Και να μην τα παρατήσετε ποτέ! Θα έρθει το θαύμα για όλες!

Τώρα περιμένω το Σάββατο για την επανάληψη 🙏🏻

Συγχαρητήρια!!!!! Όλα καλά θα πάνε!!!! ❤️❤️ όσο μπορείς μην αγχώνεσαι κ απόλαυσε το! Πάει πολύ γρήγορα ο καιρός και μετά θα λες μου λείπει η κοιλιτσα μου 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου βγήκε η χοριακη μου. 490,87🥹🥹 τώρα περιμένω τηλέφωνο από τον γιατρό μου για οδηγίες 🙏🏻 ευχαριστώ όλες για τα μηνύματα και τις ευχές. Εύχομαι σε όλες όλες να δείτε και εσείς τις πολυπόθητες γραμμουλες. Και να μην τα παρατήσετε ποτέ! Θα έρθει το θαύμα για όλες!

Τώρα περιμένω το Σάββατο για την επανάληψη 🙏🏻

Αχ να δεις εχεις δύο μωράκια .. συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκό αν και όλες μας ήμασταν σίγουρες για σένα τώρα που βγήκε η χοριακή μας έδωσες και εμάς μεγάλη χαρά και ελπίδα!! Όλα θα πάνε τέλεια τα δεις ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/8/2023 at 3:29 ΜΜ, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου όμορφα καλό μήνα! 

Εγώ χθές 01 Αυγούστου και μου μπήκε φαίνεται καλά ο μήνας 🫢 δεν άντεξα κορίτσια μου και εκανα τεστ πριν την χοριακη. Κανονικά αύριο παω για χοριακη. 

Το τέστ όπως θα δείτε και στη φωτογραφία είναι θετικό, στις 6 το απόγευμα μετά από πολλά πολλά υγρά 🥹🥹 κραταω βέβαια μικρό καλάθι μέχρι να παω για την χοριακη. Αύριο είμαι 9η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα.

 

IMG_20230802_153240.jpg

Συγχαρητήρια Μαρινάκι μου, χάρηκα πολύ για σένα ειλικρινά!!! Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα πολύ πολύ καλά μέχρι τέλους🙏🙏😇😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου παρα πολύ!!  🥹 Προσπαθώ να το συνειδητοποιήσω και τώρα καταλαβαίνω αυτό π λένε οτι το αγχος δεν σταματά με το θετικό τέστ. Τώρα ξεκινάει 🫢 

 

 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 🎉🎈🥳🥰

οσο μπορείς να είσαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά 💕🍼🍼 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου βγήκε η χοριακη μου. 490,87🥹🥹 τώρα περιμένω τηλέφωνο από τον γιατρό μου για οδηγίες 🙏🏻 ευχαριστώ όλες για τα μηνύματα και τις ευχές. Εύχομαι σε όλες όλες να δείτε και εσείς τις πολυπόθητες γραμμουλες. Και να μην τα παρατήσετε ποτέ! Θα έρθει το θαύμα για όλες!

Τώρα περιμένω το Σάββατο για την επανάληψη 🙏🏻

Κοριτσι μου συγχαρητηρια!!!! Ποση χαρα!!!! Σας διαβαζω κι εγω κ ανυπομονουσα γ τη χοριακη σου!!! Τι ωραιο μεγαλο νουμερακι ειναι αυτο!!! 🎉🎉🎉 εκανες το καλυτερο ποδαρικο γ το μηνα!! Με το καλο ν πανε ολα οπως τα θες και σε μερικους μηνες ν γεμισει η αγκαλια σου ευτυχια!! Σου ευχομαι τα καλυτερα απο καρδιας!!!❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.και.σας ευχαριστώ πολύ! Διάβασα τα μηνύματα σας και με συγκινείται παρά πολύ! Η αλήθεια είναι ότι και εγώ νιώθω οτι είναι δύο  τα μωράκια Μ αλλά για να δούμε 🥹🫢 θα δείξει στο υπέρηχο 🙏🏻🙏🏻😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.και.σας ευχαριστώ πολύ! Διάβασα τα μηνύματα σας και με συγκινείται παρά πολύ! Η αλήθεια είναι ότι και εγώ νιώθω οτι είναι δύο  τα μωράκια Μ αλλά για να δούμε 🥹🫢 θα δείξει στο υπέρηχο 🙏🏻🙏🏻😁

Κορίτσι μου γλυκό συγχαρητήρια, έμπαινα να διαβάσω τα ευχάριστα σου! Σου εύχομαι μία τελειόμηνη κύηση, να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα! ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!

Συγχαρητήρια πολλά στην εγκυμονούσα μας!! Και τώρα αναμένουμε να μάθουμε πόσα είναι τα μωράκια! 😁😁🤗

Κορίτσια έκανα το πρωί δύο τεστ ωορρηξίας διαφορετικές μάρκες! Το ένα, το μπλε, είναι πολύ έντονο θετικό όπως βλέπετε, το άλλο, το κόκκινο, πιο αχνό. Με τα ίδια ούρα! Τι γίνεται;;;

IMG_20230804_084919.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η singing in the rain είπε:

Καλημέρες!!

Συγχαρητήρια πολλά στην εγκυμονούσα μας!! Και τώρα αναμένουμε να μάθουμε πόσα είναι τα μωράκια! 😁😁🤗

Κορίτσια έκανα το πρωί δύο τεστ ωορρηξίας διαφορετικές μάρκες! Το ένα, το μπλε, είναι πολύ έντονο θετικό όπως βλέπετε, το άλλο, το κόκκινο, πιο αχνό. Με τα ίδια ούρα! Τι γίνεται;;;

IMG_20230804_084919.jpg

Ξανακάνε ένα απόγευμα κι ένα αύριο τέτοια ώρα για να συγκρίνεις. Πλησιάζεις το πικ σίγουρα! Κι εννοείται πιάνεις δουλειά από απόψε 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Καλημέρες!!

Συγχαρητήρια πολλά στην εγκυμονούσα μας!! Και τώρα αναμένουμε να μάθουμε πόσα είναι τα μωράκια! 😁😁🤗

Κορίτσια έκανα το πρωί δύο τεστ ωορρηξίας διαφορετικές μάρκες! Το ένα, το μπλε, είναι πολύ έντονο θετικό όπως βλέπετε, το άλλο, το κόκκινο, πιο αχνό. Με τα ίδια ούρα! Τι γίνεται;;;

IMG_20230804_084919.jpg

Αχ όταν είδα τις φωτογραφίες για ένα δευτερόλεπτο νόμιζα ότι ήταν τεστ εγκυμοσύνης και χάρηκα τόσο πολύ! Λέω τι γίνεται κι άλλη στην παρέα με θετικό; 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Καλημέρες!!

Συγχαρητήρια πολλά στην εγκυμονούσα μας!! Και τώρα αναμένουμε να μάθουμε πόσα είναι τα μωράκια! 😁😁🤗

Κορίτσια έκανα το πρωί δύο τεστ ωορρηξίας διαφορετικές μάρκες! Το ένα, το μπλε, είναι πολύ έντονο θετικό όπως βλέπετε, το άλλο, το κόκκινο, πιο αχνό. Με τα ίδια ούρα! Τι γίνεται;;;

IMG_20230804_084919.jpg

Καλέ μην τα κάνεις έτσι απότομα αυτά. Νόμιζα ότι είχες θετικό τεστ και χάρηκα πάρα πολύ με τόσο έντονες γραμμές 😂

Άσε τα τεστ κάτω και πιάσε δουλειά για τις επόμενες 4 μέρες 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μουυυυυυ!!!! 

Επιτέλους επανήλθα!!! Έσπασε το κινητό μου, δεν είχα κινητό και περίμενα να έρθει αυτό που παρήγγειλα!! Είμαι εδώ , δεν έχω διαβάσει τίποτα πέραν του πιο πιο ευχάριστου νέου από την @marinaP μας!!!! Κοριτσάκι μουυυυυυ πόσο μα πόσο μα πόσο χάρηκα!! Όχι βέβαια ότι δε το περίμενα,η αλήθεια είναι ότι όλες ήμασταν σχεδόν σίγουρες!! Με το καλό μαρινα μου, να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις τον-τους θησαυρό -θησαυρους σου στην αγκαλιά σου!!! 

Εγώ κορίτσια μου απέχω λίγο από το άθλημα, λίγο κάτι ζόρια που είχα με τον μικρό λίγο κάτι αλλά θέματα και ούτε έδωσα σημασία σε μέρες και επαφες. Την άλλη βδομάδα πάω διακοπές και περιμένω και περίοδο -ξεεω φανταστικός συνδιασμός,τον πετυχαινω κάθε χρόνο 🥲

Δε ξέρω πότε θα βρω λίγο χρόνο να διαβάσω όλα τα νέα σας 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κάνετε;;;; Έχω χαθεί αλλά έτυχαν διαφορα προβλήματα συν ότι κρατάω και την ανήψια μου όποτε καταλαβαίνετε! @marinaP μου τι υπεροχα νεααααααα❤️❤️❤️ ήμασταν όλες σίγουρες για το χαρμόσυνο νέο σου 💐 περιμενουμε και την δεύτερη σου χοριακη και πιστεύω και εγώ σε διδυμακιαααααα❤️❤️❤️❤️❤️ όλα θα πανε τελειααααααααα🌺 να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνηηηηηη🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/8/2023 at 6:49 ΜΜ, ο/η tooth.fairy είπε:

@elk ναι μου έδωσαν το inofert combi και plus . Το πηρα κάνα χρόνο. Δεν είδα καμία διαφορά. Στον σύζυγο προτείνουν μια απλή βιταμίνη με ψευδάργυρο και μαγγάνιο, να βοηθήσει λίγο την σπερματογενεση (αν και το σπερματοδιαγραμμα ήταν καλό μέσα στα όρια των τιμών). Το πρόβλημα είμαι εγώ όπως είπε και ο γιατρός λόγω των ανωορρηκτικων κύκλων. Το glucophage είναι ένα φάρμακο για ρύθμιση της ινσουλίνης μιας και στις πολυκυστικες υπάρχει αντίσταση στην ινσουλίνη και υπάρχει δυσκολία στο μεταβολισμό της γλυκόζης. Κι αυτό φουντώνει τις ορμόνες με λίγα λόγια.

Και εγω που έχω πρόβλημα με Πολυκυστηκες στην εγκυμοσύνη είχα λίγο τσιμπημένο ζαχαρο αλλά δεν μου έδωσαν τίποτα μόνο διατροφη 

διάβασα ότι έχεις και θέμα με την προλακτινη ο ενδοκρινολόγος τι σου είπε για αυτό ; 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Και εγω που έχω πρόβλημα με Πολυκυστηκες στην εγκυμοσύνη είχα λίγο τσιμπημένο ζαχαρο αλλά δεν μου έδωσαν τίποτα μόνο διατροφη 

διάβασα ότι έχεις και θέμα με την προλακτινη ο ενδοκρινολόγος τι σου είπε για αυτό ; 
 

Τι κάνετε κορίτσια???:χαζή ερώτηση... Επειδή είπατε για τον ενδοκρινολόγο... Σκέφτομαι να πάω από Σεπτέμβρη... Τι να του πω για να μου γράψει εξετάσεις που θέλω να ψαχτω κ εγώ? Να του πω ότι κάνω προσπάθειες για μωράκι κ θα μου δώσει μόνος του τι πιστεύει ότι πρέπει να ψάξουμε? Λογικά να έχω κ τις προηγούμενες εξετάσεις η να κάνω απλά ότι μου πει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια???:χαζή ερώτηση... Επειδή είπατε για τον ενδοκρινολόγο... Σκέφτομαι να πάω από Σεπτέμβρη... Τι να του πω για να μου γράψει εξετάσεις που θέλω να ψαχτω κ εγώ? Να του πω ότι κάνω προσπάθειες για μωράκι κ θα μου δώσει μόνος του τι πιστεύει ότι πρέπει να ψάξουμε? Λογικά να έχω κ τις προηγούμενες εξετάσεις η να κάνω απλά ότι μου πει?

Εγώ είπα ότι θέλω γενικά και για μωρό!! 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Εγώ είπα ότι θέλω γενικά και για μωρό!! 😊😊

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου που μου απάντησες!!! Οπότε θα βρει αυτός εξετάσεις που χρειάζεται... Εύχομαι να μην πετύχω κανέναν περίεργο πάλι.. όλο άτυχη είμαι στους γιατρούς πετυχαίνω όλο κρύους που δεν θέλουν να ασχοληθούν... Η τελευταία γυναικολογος που ήθελα να πάρω δεύτερη γνώμη ήταν τόσο ψυχρή που είχα μείνει κόκαλο ήθελα να φύγω τρέχοντας... 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελικά αύριο έρχεται ο σύζυγος για λίγες ημέρες 🥳🥳🥳 αύριο θα είναι η 14η μέρα, τεστ ωορρηξίας δεν έχω κάνει γιατί δεν ήταν να έρθει από εκεί που δουλεύει! Να κάνω τεστ αύριο? Δεν έχω ιδέα πως θα πάει πάλι αυτός ο κύκλος...τον προηγούμενο μήνα από ότι κατάλαβα πρέπει να είχα ωορηξια 18η με βάση το πότε αδιαθετησα... Τώρα πάω στα τυφλά μάλλον... Κ έχω μόνο το clearblue τεστ.... Τα οικονομικά τα παρήγγειλα σήμερα οπότε θα αργήσουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια τελικά αύριο έρχεται ο σύζυγος για λίγες ημέρες 🥳🥳🥳 αύριο θα είναι η 14η μέρα, τεστ ωορρηξίας δεν έχω κάνει γιατί δεν ήταν να έρθει από εκεί που δουλεύει! Να κάνω τεστ αύριο? Δεν έχω ιδέα πως θα πάει πάλι αυτός ο κύκλος...τον προηγούμενο μήνα από ότι κατάλαβα πρέπει να είχα ωορηξια 18η με βάση το πότε αδιαθετησα... Τώρα πάω στα τυφλά μάλλον... Κ έχω μόνο το clearblue τεστ.... Τα οικονομικά τα παρήγγειλα σήμερα οπότε θα αργήσουν...

Κορίτσι μου δεν έχει νόημα να κάνεις τεστ! 4 μέρες θα έρθει είτε έχεις ωορρηξία είτε όχι αυτές είναι οι μέρες! Οπότε για να μην κάνεις και τα τεστ τσάμπα απλά έλα σε επαφή τις 3 μέρες και είσαι καλυμμένη σίγουρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...