Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάτοικος εξωτερικού.Εξωσωματική Ελλάδα.


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Ασ μαζευτούμε εδω.

Μολις γραφικά στο γκρουπ. Εκανα αναζητήσει πάνω στο θέμα αλλά μάλλον επειδή είναι παλιό δεν θα είναι και ενεργό.οποτε ξανα ανοιξα θέμα.αν είναι λάθος ας διαγράφεις .

Είμαι κάτοικος εξωτερικού μετά από πολύ ταλαιπωρία στο εξωτερικο. Και μια εγκυμοαυνη που δεν προχώρησε και έκανα αποξεση.Και διάγνωση χαμηλή ΑΜΗ αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική Ελλάδα. Δεν ξέρω αν μπορώ να αναφερθώ ονόματα κλινηκης οι γιατρούς. Είναι πρώτη φορά η διαδικασία εξωσωματικής. Οπότε ότι γνώμη δεκτή.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Mamemi είπε:

Καλησπέρα σε όλους. Ασ μαζευτούμε εδω.

Μολις γραφικά στο γκρουπ. Εκανα αναζητήσει πάνω στο θέμα αλλά μάλλον επειδή είναι παλιό δεν θα είναι και ενεργό.οποτε ξανα ανοιξα θέμα.αν είναι λάθος ας διαγράφεις .

Είμαι κάτοικος εξωτερικού μετά από πολύ ταλαιπωρία στο εξωτερικο. Και μια εγκυμοαυνη που δεν προχώρησε και έκανα αποξεση.Και διάγνωση χαμηλή ΑΜΗ αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική Ελλάδα. Δεν ξέρω αν μπορώ να αναφερθώ ονόματα κλινηκης οι γιατρούς. Είναι πρώτη φορά η διαδικασία εξωσωματικής. Οπότε ότι γνώμη δεκτή.  

Καλημέρα και καλή επιτυχία!

Γράψε στο παρακάτω γκουπακι ειναι εκει ολες οι κοπελες της εξωσωματικης και πολλες απο εξωτερικό! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/6/2023 at 12:42 ΜΜ, ο/η Mamemi είπε:

Καλησπέρα σε όλους. Ασ μαζευτούμε εδω.

Μολις γραφικά στο γκρουπ. Εκανα αναζητήσει πάνω στο θέμα αλλά μάλλον επειδή είναι παλιό δεν θα είναι και ενεργό.οποτε ξανα ανοιξα θέμα.αν είναι λάθος ας διαγράφεις .

Είμαι κάτοικος εξωτερικού μετά από πολύ ταλαιπωρία στο εξωτερικο. Και μια εγκυμοαυνη που δεν προχώρησε και έκανα αποξεση.Και διάγνωση χαμηλή ΑΜΗ αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική Ελλάδα. Δεν ξέρω αν μπορώ να αναφερθώ ονόματα κλινηκης οι γιατρούς. Είναι πρώτη φορά η διαδικασία εξωσωματικής. Οπότε ότι γνώμη δεκτή.  

Γειά σου mamemi κ εγω κάτοικος εξωτερικού είμαι κ εξωσωματικη κάνω Ελλάδα. Ότι θέλεις να ρωτήσεις αν μπορούμε να βοηθήσουμε. Βλέπω γράφουν ονόματα κ κλινικές κάποιοι, άλλοι μόνο τα αρχικά συνήθως καταλαβαίνουμε ποιον εννοούν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Zenia z είπε:

Γειά σου mamemi κ εγω κάτοικος εξωτερικού είμαι κ εξωσωματικη κάνω Ελλάδα. Ότι θέλεις να ρωτήσεις αν μπορούμε να βοηθήσουμε. Βλέπω γράφουν ονόματα κ κλινικές κάποιοι, άλλοι μόνο τα αρχικά συνήθως καταλαβαίνουμε ποιον εννοούν. 

Γειά σου κοριτσι. Ελπιζω ολα να σου πάνε καλά και να πετύχεις να φουσκώσει η κοιλίτσα. Που πηγες σε ποια κλινηκη? Πρώτη εξωσωματική. Εγω ήμουν σε δίλημμα Γερμανία Ελλάδα. Ειπα αν δοκιμάσω εδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/6/2023 at 11:42 ΠΜ, ο/η Mamemi είπε:

Καλησπέρα σε όλους. Ασ μαζευτούμε εδω.

Μολις γραφικά στο γκρουπ. Εκανα αναζητήσει πάνω στο θέμα αλλά μάλλον επειδή είναι παλιό δεν θα είναι και ενεργό.οποτε ξανα ανοιξα θέμα.αν είναι λάθος ας διαγράφεις .

Είμαι κάτοικος εξωτερικού μετά από πολύ ταλαιπωρία στο εξωτερικο. Και μια εγκυμοαυνη που δεν προχώρησε και έκανα αποξεση.Και διάγνωση χαμηλή ΑΜΗ αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική Ελλάδα. Δεν ξέρω αν μπορώ να αναφερθώ ονόματα κλινηκης οι γιατρούς. Είναι πρώτη φορά η διαδικασία εξωσωματικής. Οπότε ότι γνώμη δεκτή.  

Εάν είσαι από Γερμανία και μικρότερη από 40χρ δικαιούσαι απ την ασφάλεια κανονικά όπως θα έκανες στην Γερμανία την εξωσωματική πχ η αοκ καλύπτει το 70% . Εάν θέλεις λεπτομέρειες πες μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εάν είσαι από Γερμανία και μικρότερη από 40χρ δικαιούσαι απ την ασφάλεια κανονικά όπως θα έκανες στην Γερμανία την εξωσωματική πχ η αοκ καλύπτει το 70% . Εάν θέλεις λεπτομέρειες πες μου. 

Καλημέρα 41 έγινα πλεον.και η κακυψει απο αοκ είναι 250€ γερμανια που ρωτησα. Για Ελλάδα δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα και καλή επιτυχία!

Γράψε στο παρακάτω γκουπακι ειναι εκει ολες οι κοπελες της εξωσωματικης και πολλες απο εξωτερικό! 

 

Αν δεν κάνω λαθοσ εχω γράψει απλα δεν πήρα απάντηση.και μετα βρηκα ένα παλιό που δεν ητανε μαλλον ενεργό και ετσι ανοιξα καινούργιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...