Μετάβαση σε περιεχόμενο

καθε μερα ιδια γραμμη στα τεστ και χαμηλη χοριακη!!!help!!!!!


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!!!!!!

Μια βοηθεια γιατι εχω απελπιστει

λοιπον τερ 13 απριλη...θετικο τεστ ωορρηξιας ομως ειχα 4 μαιου απο εκεινη την ημερα και μετα ειχα κραμπες καθε μερα εντονες και πηγα στον γιατρο πριν απο μια εβδομαδα καναμε υπερηχο ελεγχο τα παντα ολα ηταν ενταξει.

Την κυριακη οι πονοι εγιναν τσιμπηματακια χαμηλα δεξια και λεω δεν κανω ενα τεστ και βγαινει θετικο 1-2 εβδομαδες σοκ!!! παω για χοριακη την δευτερα και βγαινει μονο 9,5.απογοητευση κλαματα και λοιπα ο γιατρος μου λεει υποψιαζομαι καθηστερημενη συλληψη κανε χοριακη την παρασκευη ξανα και μην αγχωνεσαι!εσυ εισαι που το λες ομως πεθαινω απο αγχος!!καθε μερα κανω τεστ να σας πω την αληθεια και η γραμμη παραμενει ιδια ιδια χωρισ αλλαγη το ιδιο χρωμα οχι εντονη ουτε αχνη το ενδιαμεσο αλλα καθε μερα το ιδιο και το digital καθε μερα 1-2 εβδομαδες και αυτο κολλημενο εκει!εντονοι πονοι περιοδου οι θηλες πολυ ευαισθητες και πολλα υγρα κατω.

εχει τυχη σε καμια τοσο χαμηλη χοριακη και καθε μερα το ιδιο θετικο τεστ και να ανεβηκε η χοριακη της τελικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η nikol9821 είπε:

καλησπερα κοριτσια!!!!!!

Μια βοηθεια γιατι εχω απελπιστει

λοιπον τερ 13 απριλη...θετικο τεστ ωορρηξιας ομως ειχα 4 μαιου απο εκεινη την ημερα και μετα ειχα κραμπες καθε μερα εντονες και πηγα στον γιατρο πριν απο μια εβδομαδα καναμε υπερηχο ελεγχο τα παντα ολα ηταν ενταξει.

Την κυριακη οι πονοι εγιναν τσιμπηματακια χαμηλα δεξια και λεω δεν κανω ενα τεστ και βγαινει θετικο 1-2 εβδομαδες σοκ!!! παω για χοριακη την δευτερα και βγαινει μονο 9,5.απογοητευση κλαματα και λοιπα ο γιατρος μου λεει υποψιαζομαι καθηστερημενη συλληψη κανε χοριακη την παρασκευη ξανα και μην αγχωνεσαι!εσυ εισαι που το λες ομως πεθαινω απο αγχος!!καθε μερα κανω τεστ να σας πω την αληθεια και η γραμμη παραμενει ιδια ιδια χωρισ αλλαγη το ιδιο χρωμα οχι εντονη ουτε αχνη το ενδιαμεσο αλλα καθε μερα το ιδιο και το digital καθε μερα 1-2 εβδομαδες και αυτο κολλημενο εκει!εντονοι πονοι περιοδου οι θηλες πολυ ευαισθητες και πολλα υγρα κατω.

εχει τυχη σε καμια τοσο χαμηλη χοριακη και καθε μερα το ιδιο θετικο τεστ και να ανεβηκε η χοριακη της τελικα?

δεν έχει σημασία η τιμή της 1ης χοριακής (εννοείτε θέλουμε να είναι θετική και εσένα είναι) αλλα να διπλασιάζεται σωστά. Κάνε σήμερα την επανάληψη και μπες να μας πεις πως πήγε. Εγώ είμαι σίγουρη ότι θα έχει ανέβει και όλα θα πάνε καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μου, δεν θα δείς αποτέλεσμα αν κάνεις τεστ εγκυμοσύνης... έτσι πιστεύω εγώ τουλάχιστον ... καλύτερα να κάνεις χοριακή σε εργαστήριο και να βλέπεις την πορεία της.

Να προσέχεις και όλα θα πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι γιατροι συστηνουν να κανεις χοριακή σήμερα για παραδειγμα κι επειτα σε 48 ωρες στο ιδιο εργαστήριο. Αναμενουμε να δουμε διπλασια τιμη. Οποτε θα σου προτεινα κι εγω να επαναλαβεις χοριακή. Τωρα το 9,5 κι εμενα μου φαινεται λίγο, αλλά τι τιμες αναφοράς έχει το εργαστήριο? Με βαση αυτο δες. Και επισης στις ποσες μερες καθυστερησης βγηκε το 9,5? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Mummy2be είπε:

Οι γιατροι συστηνουν να κανεις χοριακή σήμερα για παραδειγμα κι επειτα σε 48 ωρες στο ιδιο εργαστήριο. Αναμενουμε να δουμε διπλασια τιμη. Οποτε θα σου προτεινα κι εγω να επαναλαβεις χοριακή. Τωρα το 9,5 κι εμενα μου φαινεται λίγο, αλλά τι τιμες αναφοράς έχει το εργαστήριο? Με βαση αυτο δες. Και επισης στις ποσες μερες καθυστερησης βγηκε το 9,5? 

καλησπερα κοριτσια βιοχημικη θεωρειται τελικα πηγε μονο 21.

Ο γιατρος με ειπε περιμενουμε την περιοδο δεν κανουμε τιποτα.

το ειχα ξανα παθει τον σεπτεμβρη οποτε ξερω.

ευχαριστω παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια βιοχημικη θεωρειται τελικα πηγε μονο 21.

Ο γιατρος με ειπε περιμενουμε την περιοδο δεν κανουμε τιποτα.

το ειχα ξανα παθει τον σεπτεμβρη οποτε ξερω.

ευχαριστω παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...