Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έκανα χθες, πριν λίγο και αύριο και μεθαύριο αλλά μου φάνηκε πολύ αχνό για ωορρηξια το χθεσινό 🙄 Τετάρτη θα πάω στο γιατρό να με δει με υπερυχο μακάρι όντως να έχω κάνει ωορρηξια 🙏 

Καλημέρα κουκλάκι, σε σχέση με τα υπόλοιπα ήταν το πιο έντονο αλλά ίσως σε σχέση με άλλα που έχεις δει ωορηξιας σου να ήταν πιο αχνό. Εσύ πολύ καλά κάνεις και έρχεσαι σε επαφή και ευτυχώς αύριο θα πας να δεις τι γίνεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...!!!! Τι κάνετε ;;

Αρχίζω και απογοητευομαι πάλι.. Είδα σπυρακια με πυον στο πρόσωπο εχθές το βράδυ και σήμερα έχω.. Άρα θα έρθει... 😢 Είναι το κλασικό πριν έρθει περίοδος... Είχε καμία και στην εγκυμοσύνη;;; εμένα έχει περάσει καιρός και δεν θυμάμαι αν είχα και στην εγκυμοσύνη.... Γιατί στην περίοδο βγάζω σίγουρα... 

Καλημέρα Μαρινάκι μου! Μην απογοητεύεσαι και μην δίνεις καμία σημασία σε αυτά. Τόσες ορμόνες αυτή τη στιγμή ,ε ένα σπυράκι δε θα βγει?! Αδύνατον! Εγώ είχα κάνει λόγω εγκυμοσύνης ακμή στην πλάτη. Οπότε μου φαίνεται απόλυτα λογικό να έβγαλες! Λιιιγη υπομονή ακόμη και θα ξέρεις ποιος θα ευθύνεται για αυτά!! Εγώ έχω πολύ θετικό προαίσθημα πάντως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήθελα κορίτσια μου να σας πω ένα μεγάλο ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας χθες.! Με το καλό περιμένουμε μετά το μεσημέρι τα αποτελέσματα σήμερα. Αχ και θα ειμαι στη δουλειά και θα σκάσω μέχρι να μάθω!! 

@Rena92 ακούει η Θεσσαλονίκη! Ότι χρειαστείς ενημερωσεεεεε θα την βρούμε την άκρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Καλημεραααα…ωραία που απάντησες…σε είχα έννοια από χθες…🥰..Ούτε εμένα με εφηβεία τπτ απ αυτά που γενικά είναι και χαλαρός…την άλλη εβδομάδα λογικά αυχεν8κή;Εμένα μ είχε πει ότι γίνεται από 11η έως 13 και 6 αλλά το ιδανικό είναι μεταξύ 12 κ 12 κ 4….Χαίρομαι που όλα είναι καλά…Εγώ ξανά Μ.Πέμπτη ραντεβού…αύριο μπαίνω στην 16η εβδομάδα…

Λογικά ναι μεσα στην Μ. Εβδομάδα θα την κάνω. Γυρισα αργα από τον γιατρό και ξεράθηκα στον ύπνο κατευθείαν 😋

 16βη ε;; Πω πω πως περασε ο καιρός!! Όπου να ναι θα αρχίζεις να νιώθεις το μωράκι σου 💗💗

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μπορείς να κάνεις απλό μανικιούρ χωρίς ημιμονιμο.. Υπάρχουν και διαρκείας πλέον βερνίκια και μια χαρά είναι... Και εγώ τα άφησα έτσι αυτό τον μήνα γιατί βαρέθηκα όλο ημιμονιμο.. 

Με το καλό η αυχενικη αγάπη μου... Εγώ ψηφίζω ότι είναι κορίτσι σαν προαισθηση💞💞💞 για να δούμε.. Στην αυχενική εγώ έμαθα φύλο στα παιδιά μου... 💞😘

Για τα νυχια μου ειπε μονο αν εχω καμια περισταση (πχ γαμο) να κανω ενα απλο μανικιουρ και την επόμενη να τα ξεβάψω. Ακόμα και για τις κρεμες προσωπου και τα καλλυντικά μου ειπε με μετρο. Δεν πειράζει αλήθεια, παρόλο που δεν υπήρχε μηνας που να μην εφτιαχνα νυχια τα τελυταια 6-7 χρόνια, χαλάλι 💗

Έχω ακούσει ότι καμια φορά το φύλο που θα σου πουν στην αυχενική ίσως αλλάξει αργότερα. Ο΄χι τιποτα άλλο αλλα αν μας πουν κορίτσι ποιος τον μαζευει τον αντρα μου που το θελει σαν τρελός 😂

Για τα σπυράκια μην απογοητεύεσαι, εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα ένα δέρμα τις μέρες της αναμενόμενης περιόδου ΧΑΛΙΑ!! Λες και περνούσα ξανά εφηβεία. Στην περίδο πότε βγάζω και πότε όχι ένα συνηθως, αλλά με τις ορμόνες της εγκυμοσύνης το δέρμα μου έπαθε αμόκ. Σε αυτήν, έχω βγάλει μικρές κοκκινίλες - μικρά μικρά σπυράκια στο σώμα (ώμους και χέρια). Οπότε αν δεν δου΄με αίμα δεν χάνουμε τις ελπίδες μας 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημεραααα!!! 

Τι ωραία!!!! Αχ αυτά τα χεράκια και τα ποδαράκια σε λίγο καιρό θα τα φιλάς οοοολη μέρα!! Με το καλό γλυκάκι μου η αυχενική! Άντε και μετά θα πάρεις μια ωραία μεγάλη ανάσα και θα το ευχαριστηθείς! Μωρεεε ποτέ ήταν που μας έστειλες το τεστ σου και πότε κανονίζεις και την αυχενική!!! Είδες τι γρήγορα που περνάει ο καιρός?? Όσο για νύχια και μαλλιά να σου πω εμένα δε το είχε απαγορεύσει αλλά εγώ δε τα έβαψα καθόλου και μαλλί επειδή λόγω κληρονομικότητας έχω πολλά λευκά τα έκανα τότε ανταύγιες (υποχρεωτικά όμως γιατί κανονικά ήμουν καστανή) για να τα Καλυψώ λίγο τα λευκά . Επειδή οι ανταύγιες δεν ακουμπούν ρίζα. 

Περνάει λίγο βασανιστικά ο καιρός, αλλά περνάει 😂

Ευχομαι ολόψυχα να έχετε τελεια αποτελέσματα στο σπερμοδιάγραμμα, να φύγει και αυτό από το πίσω μέρος του μυαλού σου και μετά ποιος σε πιάνει!!! Θα το τσακώσεις το μπεμπίνι δεν υπάρχει περίπτωση!!! 🙏👶🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Περνάει λίγο βασανιστικά ο καιρός, αλλά περνάει 😂

Ευχομαι ολόψυχα να έχετε τελεια αποτελέσματα στο σπερμοδιάγραμμα, να φύγει και αυτό από το πίσω μέρος του μυαλού σου και μετά ποιος σε πιάνει!!! Θα το τσακώσεις το μπεμπίνι δεν υπάρχει περίπτωση!!! 🙏👶🍼

Χαχαχα ετσιιι. Ο βιολόγος που πήγε ο άντρας μου χθες είναι γαμάτος και του είπε αυτό. Ούτε με προγραμμα ούτε τιποτα. Κάντε σεξ και ευχαριστηθειτε το. Απλά! Σεξ σεξ σεξ. Είναι η μόνη συνταγή! Οπότε μας βλέπω να καίμε μπόλικες θερμίδες προσεχώς!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε σήμερα?

@marinamanoulitsa Πως νιώθεις σήμερα? 3 ημέρες μείνανε για να μάθουμε τι συμβαίνει τελικά 😍

Κάποιες κοπέλες βγάζουν σπυράκια και γενικά αγριεύει το δέρμα τους στην εγκυμοσύνη, οπότε μην σε στενοχωρεί αυτό.

@Mpourmpoulo τι ώρα είχες κάνει το τεστάκι ωορρηξίας? Αν το έκανες πρωί, ίσως αν το ξαναέκανες το απόγευμα να έδειχνε τέρμα θετικό. Αφού όμως εκμεταλλευτήκατε τις ημέρες τότε εύχομαι να πιάσατε το σποράκι σας αυτό το μήνα. Θα περιμένουμε και νέα από τον γιατρό 🥰

Δεν θα πω ψέματα!!! Πήρα ένα predictor early να το έχω στο σπίτι και πραγματικά κρατιέμαι να μην το κάνω. Ακόμα είναι πολύ νωρίς βέβαια γιατί την Δευτέρα περιμένω περίοδο. 

Αν το κάνω Παρασκευή λέτε να δείξει κάτι σε περίπτωση που είμαι ή να περιμένω την Δευτέρα και αν δεν έχει έρθει το πρωί να το κάνω τότε. Αχχχ πως έμπλεξα ετσι? 🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ναι η αλήθεια είναι πάω συνήθως τελευταίο ραντεβού γιατί γυρνάω αργά από τη δουλειά που είναι στην άλλη άκρη της Αθήνας 😂 

Χτες κάναμε πρώτη φορά κοιλιακό υπέρηχο αντί για κολπικό. Η εικόνα ήταν ελάχιστα πιο θολή αλλά κουνιόταν το μωράκι και έβλεπα ξεκάθαρα τα πόδια και τα χέρια!! Ήταν απίστευτο 😍😍 Οπότε σήμερα θα πάρω για να κλείσω αυχενική!!

Κατά τα άλλα, επειδή χτες κάναμε το μεγάλο ραντεβού που εξηγεί τα πάντα, είναι αντίθετος σε βάψιμο νυχιών, μαλλιών και όλα αυτά καθ'όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Δεν είχα σκοπό προς το παρόν, αλλά λέω το καλοκαιράκι να μην έφτιαχνα ένα νύχι;; Όπως φαίνεται όχι.. 😂 

Εσύ πώς είσαι;; Ποτε είναι να ξαναπάς στον γιατρό;

Αχ τι ωραιααα ❤️❤️ αντε κορίτσι μου με το καλό η αυχενική ❤️ όλα θα ειναι και σε αυτή την εξέταση τελειαααα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ναι η αλήθεια είναι πάω συνήθως τελευταίο ραντεβού γιατί γυρνάω αργά από τη δουλειά που είναι στην άλλη άκρη της Αθήνας 😂 

Χτες κάναμε πρώτη φορά κοιλιακό υπέρηχο αντί για κολπικό. Η εικόνα ήταν ελάχιστα πιο θολή αλλά κουνιόταν το μωράκι και έβλεπα ξεκάθαρα τα πόδια και τα χέρια!! Ήταν απίστευτο 😍😍 Οπότε σήμερα θα πάρω για να κλείσω αυχενική!!

Κατά τα άλλα, επειδή χτες κάναμε το μεγάλο ραντεβού που εξηγεί τα πάντα, είναι αντίθετος σε βάψιμο νυχιών, μαλλιών και όλα αυτά καθ'όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Δεν είχα σκοπό προς το παρόν, αλλά λέω το καλοκαιράκι να μην έφτιαχνα ένα νύχι;; Όπως φαίνεται όχι.. 😂 

Εσύ πώς είσαι;; Ποτε είναι να ξαναπάς στον γιατρό;

Κορίτσι μου μπορείς να παρεις φυτικά μανό και να πηγαίνεις στην αισθητικό σου με τα μανό αυτά και να σου κάνει μανικιούρ και να στα βάφει με αυτά ! Υπάρχουν στο φαρμακείο φυτικά μανό απλά θα πρέπει η αισθητικός σου να κάνει καλή αποστείρωση στα εργαλεία που θα χρησιμοποιεί πάνω σου ❤️ έτσι έκανε μια φίλη μου πάντως όταν ήταν έγκυος ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...!!!! Τι κάνετε ;;

Αρχίζω και απογοητευομαι πάλι.. Είδα σπυρακια με πυον στο πρόσωπο εχθές το βράδυ και σήμερα έχω.. Άρα θα έρθει... 😢 Είναι το κλασικό πριν έρθει περίοδος... Είχε καμία και στην εγκυμοσύνη;;; εμένα έχει περάσει καιρός και δεν θυμάμαι αν είχα και στην εγκυμοσύνη.... Γιατί στην περίοδο βγάζω σίγουρα... 

κοριτσάκι μου επειδη έβγαλες σπυράκια δεν νομίζω ότι σημαίνει ότι θα έρθει η περίοδος τα σπυράκια βγαίνουν και από την προγεστερονη που εκκρίνει το σώμα μας και δεν πέφτει όταν είμαστε έγκυες ! Κάνε λίγο υπομονή να περάσουν οι μέρες να κάνει τεστακι ! Εσυ έχεις ακράδαντα συμπτωματαα μη δίνεις σημασία στα σπυράκια 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κουκλάκι, σε σχέση με τα υπόλοιπα ήταν το πιο έντονο αλλά ίσως σε σχέση με άλλα που έχεις δει ωορηξιας σου να ήταν πιο αχνό. Εσύ πολύ καλά κάνεις και έρχεσαι σε επαφή και ευτυχώς αύριο θα πας να δεις τι γίνεται!!

Ναι σε σχέση με τα αλλά τεστ ωορρηξιας είναι το πιο αχνό 😞 και αν αυτό ήταν το θετικο μου ίσως να μην έκανα καλή ωορρηξια αφού είναι πιο αχνό 😩 θα κάνω πάλι προς το απογευματάκι να δω τι θα βγάλει πάλι ! Μπορεί όμως να κάνω αργότερα ωορρηξια όπως συνήθως και να έχει σκαμπανεβάσματα η ορμόνη αυτή !  Θα δειξει και αύριο τι θα δει ο γιατρός στον υπερυχο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια.. Τελικά δεν κρατήθηκα... 11η ημέρα από την ωορρηξία.. Με τώρα μεσημεριανά ουρα.. Κάνω τεστ εγκυμοσύνης... Yes or no.. Και σαν να βλέπω να φαίνεται κάτι.. Έβγαλα την ταινία από μέσα και όντως φαίνεται κάτι αχνο... Σαν κάτι να ξεκινάει....για δείτε και πείτε 🙏🙏ελπίζω να μην είναι πάλι τίποτα άλλο.. Η φώτο τραβήχτηκε στα 5 λεπτά μετά.. 

IMG_20230404_124510_edit_109009497829199.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Ήθελα κορίτσια μου να σας πω ένα μεγάλο ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας χθες.! Με το καλό περιμένουμε μετά το μεσημέρι τα αποτελέσματα σήμερα. Αχ και θα ειμαι στη δουλειά και θα σκάσω μέχρι να μάθω!! 

@Rena92 ακούει η Θεσσαλονίκη! Ότι χρειαστείς ενημερωσεεεεε θα την βρούμε την άκρη 

Κορίτσι μου μια χαρα θα βγει το σπερμοδιαγραμμα🙏 αντε πες της κυρίας περιόδου να τελειώσει γρηγορα για να μπεις στη φάση των επαφωννν❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ περιμενουμε τα νέα σου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια.. Τελικά δεν κρατήθηκα... 11η ημέρα από την ωορρηξία.. Με τώρα μεσημεριανά ουρα.. Κάνω τεστ εγκυμοσύνης... Yes or no.. Και σαν να βλέπω να φαίνεται κάτι.. Έβγαλα την ταινία από μέσα και όντως φαίνεται κάτι αχνο... Σαν κάτι να ξεκινάει....για δείτε και πείτε 🙏🙏ελπίζω να μην είναι πάλι τίποτα άλλο.. Η φώτο τραβήχτηκε στα 5 λεπτά μετά.. 

IMG_20230404_124510_edit_109009497829199.jpg

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸💕💕💕💕💕💕💕💕💕 είσαι εγκυοσσσς συγχαρητηριαααα κοριτσάκι μου ❤️❤️❤️ στα έλεγα εγωωωω ότι είσαι εγκυοσς 🥰🥰💕💕💕 αχχχχ τρέχα για χοριακη 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷💐💐💐🌷💐💐💐💐💐💐💐🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸💕💕💕💕💕💕💕💕💕 είσαι εγκυοσσσς συγχαρητηριαααα κοριτσάκι μου ❤️❤️❤️ στα έλεγα εγωωωω ότι είσαι εγκυοσς 🥰🥰💕💕💕 αχχχχ τρέχα για χοριακη 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷💐💐💐🌷💐💐💐💐💐💐💐🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰

Αχχχχ μακάρι ιιιι μακάρι ιιιι!!!!!!! Σε ευχαριστώ!!!!! Θα κάνω και αύριο με πρωινά ουρα όμως και αν βγει και εκείνο θετικό έστω και αχνο θα πάω για χοριακή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχχχχ μακάρι ιιιι μακάρι ιιιι!!!!!!! Σε ευχαριστώ!!!!! Θα κάνω και αύριο με πρωινά ουρα όμως και αν βγει και εκείνο θετικό έστω και αχνο θα πάω για χοριακή!!! 

Την επεξεργάστηκα λίγο 👇E504CC6C-77EE-4519-AFBA-A09C2E8B61A6.thumb.png.03bd190db27b28768d5e81393e8d2145.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχχχχ μακάρι ιιιι μακάρι ιιιι!!!!!!! Σε ευχαριστώ!!!!! Θα κάνω και αύριο με πρωινά ουρα όμως και αν βγει και εκείνο θετικό έστω και αχνο θα πάω για χοριακή!!! 

Οσουσδήποτε αύριο τεστ με τα πρωινα ουρα αν και δεν έχω αμφιβολία ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια.. Τελικά δεν κρατήθηκα... 11η ημέρα από την ωορρηξία.. Με τώρα μεσημεριανά ουρα.. Κάνω τεστ εγκυμοσύνης... Yes or no.. Και σαν να βλέπω να φαίνεται κάτι.. Έβγαλα την ταινία από μέσα και όντως φαίνεται κάτι αχνο... Σαν κάτι να ξεκινάει....για δείτε και πείτε 🙏🙏ελπίζω να μην είναι πάλι τίποτα άλλο.. Η φώτο τραβήχτηκε στα 5 λεπτά μετά.. 

IMG_20230404_124510_edit_109009497829199.jpg

Μαρινάκι μουυυυυ!!!  Σου στέλνω τη φωτό που την έκανα αρνητική!! Συγκρατημένα θα πω κάτι φαίνεται και στην επεξεργασμένη και στη μη επεξεργασμένη!! Πήγαινε για μια χοριακη ή στείλε μας άλλη μια φωτο αν μπορείς με λίγο καλύτερο φωτισμό. 

*Ο μόνος λόγος που είμαι συγκρατημένη είναι γιατί είσαι και εσύ και δε θέλω να σε παρασύρω ...σε άλλη περίπτωση θα ξεκινούσα το παρτι

IMG_20230404_131244.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Μαρινάκι μουυυυυ!!!  Σου στέλνω τη φωτό που την έκανα αρνητική!! Συγκρατημένα θα πω κάτι φαίνεται και στην επεξεργασμένη και στη μη επεξεργασμένη!! Πήγαινε για μια χοριακη ή στείλε μας άλλη μια φωτο αν μπορείς με λίγο καλύτερο φωτισμό. 

*Ο μόνος λόγος που είμαι συγκρατημένη είναι γιατί είσαι και εσύ και δε θέλω να σε παρασύρω ...σε άλλη περίπτωση θα ξεκινούσα το παρτι

IMG_20230404_131244.jpg

Και εδώ φαινετεεεεεε! Εγώ δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ γτ την βλέπω σε όλες τις φωτοοο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια.. Τελικά δεν κρατήθηκα... 11η ημέρα από την ωορρηξία.. Με τώρα μεσημεριανά ουρα.. Κάνω τεστ εγκυμοσύνης... Yes or no.. Και σαν να βλέπω να φαίνεται κάτι.. Έβγαλα την ταινία από μέσα και όντως φαίνεται κάτι αχνο... Σαν κάτι να ξεκινάει....για δείτε και πείτε 🙏🙏ελπίζω να μην είναι πάλι τίποτα άλλο.. Η φώτο τραβήχτηκε στα 5 λεπτά μετά.. 

IMG_20230404_124510_edit_109009497829199.jpg

Κ εγώ κάτι βλέπω!! 🥰🥰🥰 Αύριο πιστεύω θα επιβεβαιωθεί ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo ευχαριστώ 💞💞💞 ναι και έτσι φαίνεται πιο έντονα στην επεξεργασία.. Είμαι συγκρατημένη γιατί βλέπω πολλές τέτοιες γραμμές που τελικά δεν είναι τίποτα... Γι αυτό... Αλλά έχω μια αισιοδοξία γιατί είμαι μόλις 11η ημέρα σήμερα από την ωορρηξία... Και ίσως είναι νωρίς να φανεί έντονα... 

@Girly φαίνεται και στο αρνητικό!!! Άρα σημαίνει ότι υπάρχει όντως δεν είναι ιδέα μου!!! Την έχεις πατήσει και εσύ με αχνες γραμμές γι αυτό είσαι συγκρατημένη και εγώ το ίδιο... Αλλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.. 💞

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κ εγώ κάτι βλέπω!! 🥰🥰🥰 Αύριο πιστεύω θα επιβεβαιωθεί ❤️

Μακάρι μακάρι να μου έφερες γούρι!!! Εντωμεταξύ ο άντρας μου λέει να περιμένω να ξανακάνω Παρασκευή τεστ.. Πάλι νωρίς μου λέει το έκανες 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια.. Τελικά δεν κρατήθηκα... 11η ημέρα από την ωορρηξία.. Με τώρα μεσημεριανά ουρα.. Κάνω τεστ εγκυμοσύνης... Yes or no.. Και σαν να βλέπω να φαίνεται κάτι.. Έβγαλα την ταινία από μέσα και όντως φαίνεται κάτι αχνο... Σαν κάτι να ξεκινάει....για δείτε και πείτε 🙏🙏ελπίζω να μην είναι πάλι τίποτα άλλο.. Η φώτο τραβήχτηκε στα 5 λεπτά μετά.. 

IMG_20230404_124510_edit_109009497829199.jpg

Την βλέπουμε!!!! Περιμένουμε την επιβεβαίωση 😋😋😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Mpourmpoulo ευχαριστώ 💞💞💞 ναι και έτσι φαίνεται πιο έντονα στην επεξεργασία.. Είμαι συγκρατημένη γιατί βλέπω πολλές τέτοιες γραμμές που τελικά δεν είναι τίποτα... Γι αυτό... Αλλά έχω μια αισιοδοξία γιατί είμαι μόλις 11η ημέρα σήμερα από την ωορρηξία... Και ίσως είναι νωρίς να φανεί έντονα... 

@Girly φαίνεται και στο αρνητικό!!! Άρα σημαίνει ότι υπάρχει όντως δεν είναι ιδέα μου!!! Την έχεις πατήσει και εσύ με αχνες γραμμές γι αυτό είσαι συγκρατημένη και εγώ το ίδιο... Αλλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.. 💞

 

Αυτή η γραμμουλα φαίνεται ροζ όποτε πιστεύω ότι είσαι εγκυουλα ❤️ αν θέλεις κανε άλλο ένα αύριο τη πρωί με τα πρωινα ουρα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια.. Τελικά δεν κρατήθηκα... 11η ημέρα από την ωορρηξία.. Με τώρα μεσημεριανά ουρα.. Κάνω τεστ εγκυμοσύνης... Yes or no.. Και σαν να βλέπω να φαίνεται κάτι.. Έβγαλα την ταινία από μέσα και όντως φαίνεται κάτι αχνο... Σαν κάτι να ξεκινάει....για δείτε και πείτε 🙏🙏ελπίζω να μην είναι πάλι τίποτα άλλο.. Η φώτο τραβήχτηκε στα 5 λεπτά μετά.. 

IMG_20230404_124510_edit_109009497829199.jpg

Μαρινακι μου και εγώ την βλέπω και μάλιστα ειναι ροζ♥️♥️♥️♥️ εγώ στη θέση σου θα εκανα και ένα αύριο με τα πρωινά ή θα πήγαινα απευθείας για χοριακη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...