Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλό μήνα!! Εύχομαι αυτός ο μήνας και το πρώτο ανοιξιάτικο θεματάκι, να γεμίσει με πολλά πολλά θετικά τεστακια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου!!! Εύχομαι για κάθε λουλούδι που ανθιζει να έχουμε και ένα θετικο τεστ 🌻🌻🌻!! Αυτόν τον μήνα να γεμίσουμε φουσκωμένες χοριακες και ακόμα πιο φουσκωμένες κοιλιτσες ❣️❣️❣️🙏🙏🙏🤞🤞🤞🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το βρήκα!!!! Καλεεε οποία μένει έγκυος έχει τέτοια έμπνευση?! Τέλειο το θεματακι!!! 

Να είμαστε γερές και αυτό το μήνα να έχουμε πολλές θετικές χοριακες!!! Καλό μας μήνα κορίτσια μου!!!!🧿☀️💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι αν ανοίξω ποτέ θέμα θα το πω κοραλί ψιλοκοραλο και ψιλοκοραλακι χαχαχα οποία το λέει σωστά θα μένει και έγκυος! Αχαχχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ω τι γλυκό το κείμενο...Καλό μήνα κορίτσια με φουσκωμένες κοιλίτσες κ πολλά εμβρυακια για εμας που τα μαζεύουμε με κόπο!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εγώ πάλι αν ανοίξω ποτέ θέμα θα το πω κοραλί ψιλοκοραλο και ψιλοκοραλακι χαχαχα οποία το λέει σωστά θα μένει και έγκυος! Αχαχχαχαχαχαχ

Χαχαχαχα μη νομίζεις και εγώ σε αυτά δε σκαμπαζω κ πολλά! Παιδεύτηκα ώρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Χαχαχαχα μη νομίζεις και εγώ σε αυτά δε σκαμπαζω κ πολλά! Παιδεύτηκα ώρα 😂

Άστα αυτά! Μου φαίνεται επειδή δεν μπορώ να κάνω τέτοια στιχάκια σε μένω έγκυος! Πρέπει να αρχίσω να διαβάζω μου φαίνεται!!

Ας σας πρηξω λιγάκι τώρα να φύγει από μέσα μου...κάθε φορά που δεν κάνω τέστ το πρωί και έχω το 0,01 ελπίδας ,μετά με πιάνει μια μικρή μουρλα τέτοια ώρα και λέω εεε ρε γαμωτοοοοο γιατί δεν εκαναααα. Και δε λέει να έρθει η περίοδος τουλάχιστον να το πάρω απόφαση!!! Ξέρω είμαι για τα πανηγύρια αλλά κάπου να πω και εγώ τον πόνο μου!!

Παρεμπιπτόντως.. @efakii τι γίνεται? Πώς πάει? Έχεις ροή κανονικά η άλλαξαν τα δεδομένα?σε έχω στο μυαλό μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου !!!!! Καλό μήνα με πολλές πολλές φούσκωμενες κοίλουμπιτσες !!!! 🤰🤰🤰🤰🤰 

να μας βγουν τα μάτια από τα πολλά +++++++ !!!! Να είμαστε όλες με μαγιό και κοιλιτσα το καλοκαίρι 

🙏🙏🙏❤️❤️❤️🧿🧿🧿🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Άστα αυτά! Μου φαίνεται επειδή δεν μπορώ να κάνω τέτοια στιχάκια σε μένω έγκυος! Πρέπει να αρχίσω να διαβάζω μου φαίνεται!!

Ας σας πρηξω λιγάκι τώρα να φύγει από μέσα μου...κάθε φορά που δεν κάνω τέστ το πρωί και έχω το 0,01 ελπίδας ,μετά με πιάνει μια μικρή μουρλα τέτοια ώρα και λέω εεε ρε γαμωτοοοοο γιατί δεν εκαναααα. Και δε λέει να έρθει η περίοδος τουλάχιστον να το πάρω απόφαση!!! Ξέρω είμαι για τα πανηγύρια αλλά κάπου να πω και εγώ τον πόνο μου!!

Παρεμπιπτόντως.. @efakii τι γίνεται? Πώς πάει? Έχεις ροή κανονικά η άλλαξαν τα δεδομένα?σε έχω στο μυαλό μου 

Οσο δεν βλεπεις αιμα όλα μπορεί να ειναι πιθανά ποτε εκανες το τελευταίο εχτές ; Τώρα αν είσαι σαν εμένα είσαι στην 30 μέρα του κύκλου ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκτακτο ανακοινωθέν! ...και καθώς ήμουν στο μπάνιο και σκεφτόμουν αν έκανα καλά που δεν κράτησε δείγμα ούρων ήρθε η ώρα που είδα ροζ και λυτρωθηκα! Οπότε ήρθε κορίτσια μου η περίοδος μου! ευτυχώς δε με τυρρανισε  πολύ! Λες και ταυτόχρονα άρχισα να έχω και ελαφρύ πονοκέφαλο . Οπότε ησύχασα και με το καλό τώρα θα προετοιμάσω τις επόμενες μέρες επαφων . Σκέφτηκα να μιλήσω και στη γυναικολογο μου τη Δευτέρα ώστε να την ενημερώσω ότι έχω ξεκινήσει προσπάθειες και αν χρειάζεται να κάνω καμιά ορμονική εξέταση.

Η δική μου παράνοια μόλις τελείωσε! Αναμένω νέες χαρούμενες παρανοιες τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλειος ο τιτλοσσς💐💐💐💐 αντε κοριτσια μουυυυυ  κάθε λουλούδι που ανθίζει να εμφανίζεται και ένα θετικο τεστ εγκυμοσύνης😍 καλή επιτυχιαααα σε όλες μας💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά τι κάνετε?? Ξέρω ότι χάθηκα αλλά δεν σας ξέχασα καθόλου!! Κάθε μέρα διαβάζω τα νέα σας και αγωνιώ και εγώ για τα δικά σας αποτελέσματα!! Καλό μήνα λοιπόν να έχουμε και πολλά θετικά τέστ σύντομα όλες μας και γερά σπορακια.. εγώ κορίτσια μετά την σαλπιγγογραφια ξεκίνησα να κάνω τέστ ωορρηξίας για να μπω δυναμικά στην love zone αλλά ένα πρόβλημα υγείας στο οικογενειακό περιβάλλον που μας έτυχε ανέτρεψε τα σχέδιά μας δυστυχώς!! Αυτός ήταν και ο λόγος που δεν ήθελα να γράφω στο θέμα γιατί δεν είχα την όρεξη και το κουράγιο και ούτε ήθελα να φέρω αρνητικη νότα στο όμορφο θέμα μας .Παρόλα αυτά σας διάβαζα συνέχεια όπως είπα και πιο πάνω! Τώρα όλα δείχνουν να παίρνουν τον δρόμο τούς ευτυχώς και εμείς είμαστε πολύ καλύτερα ψυχολογικά...  @marinamanoulitsa περιμένω θετικό τεστ από σένα 😁

@marinaP σε είχα στο μυαλό μου συνέχεια και αγωνιούσα για το αποτέλεσμα. Παρόλαυτα είμαι σίγουρη ότι με την 1η εξωσωματική θα τα καταφέρεις..σου στέλνω αγκαλιά ♥️♥️

@Elli13 ένα βήμα την φορά κορίτσι μου σε φέρνει πιο κοντά στο μωράκι σου. Όλα καλά θα πάνε με την αυχενική

@Girly τρελό κοριτσο δεν το χωράει ο νους μου ότι κρατήθηκες και δεν έκανες τέστ σήμερα 🤣🤣🤣

@Rena92 σου ευχήθηκα ήδη αλλά θα σου ξανά ευχηθώ να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και γερό μωράκι κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Έκτακτο ανακοινωθέν! ...και καθώς ήμουν στο μπάνιο και σκεφτόμουν αν έκανα καλά που δεν κράτησε δείγμα ούρων ήρθε η ώρα που είδα ροζ και λυτρωθηκα! Οπότε ήρθε κορίτσια μου η περίοδος μου! ευτυχώς δε με τυρρανισε  πολύ! Λες και ταυτόχρονα άρχισα να έχω και ελαφρύ πονοκέφαλο . Οπότε ησύχασα και με το καλό τώρα θα προετοιμάσω τις επόμενες μέρες επαφων . Σκέφτηκα να μιλήσω και στη γυναικολογο μου τη Δευτέρα ώστε να την ενημερώσω ότι έχω ξεκινήσει προσπάθειες και αν χρειάζεται να κάνω καμιά ορμονική εξέταση.

Η δική μου παράνοια μόλις τελείωσε! Αναμένω νέες χαρούμενες παρανοιες τώρα!!!

Αντε κοριτσάκι μου με το καλό για τον νέο κύκλο🌷🌷🌷❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου γλυκά τι κάνετε?? Ξέρω ότι χάθηκα αλλά δεν σας ξέχασα καθόλου!! Κάθε μέρα διαβάζω τα νέα σας και αγωνιώ και εγώ για τα δικά σας αποτελέσματα!! Καλό μήνα λοιπόν να έχουμε και πολλά θετικά τέστ σύντομα όλες μας και γερά σπορακια.. εγώ κορίτσια μετά την σαλπιγγογραφια ξεκίνησα να κάνω τέστ ωορρηξίας για να μπω δυναμικά στην love zone αλλά ένα πρόβλημα υγείας στο οικογενειακό περιβάλλον που μας έτυχε ανέτρεψε τα σχέδιά μας δυστυχώς!! Αυτός ήταν και ο λόγος που δεν ήθελα να γράφω στο θέμα γιατί δεν είχα την όρεξη και το κουράγιο και ούτε ήθελα να φέρω αρνητικη νότα στο όμορφο θέμα μας .Παρόλα αυτά σας διάβαζα συνέχεια όπως είπα και πιο πάνω! Τώρα όλα δείχνουν να παίρνουν τον δρόμο τούς ευτυχώς και εμείς είμαστε πολύ καλύτερα ψυχολογικά...  @marinamanoulitsa περιμένω θετικό τεστ από σένα 😁

@marinaP σε είχα στο μυαλό μου συνέχεια και αγωνιούσα για το αποτέλεσμα. Παρόλαυτα είμαι σίγουρη ότι με την 1η εξωσωματική θα τα καταφέρεις..σου στέλνω αγκαλιά ♥️♥️

@Elli13 ένα βήμα την φορά κορίτσι μου σε φέρνει πιο κοντά στο μωράκι σου. Όλα καλά θα πάνε με την αυχενική

@Girly τρελό κοριτσο δεν το χωράει ο νους μου ότι κρατήθηκες και δεν έκανες τέστ σήμερα 🤣🤣🤣

@Rena92 σου ευχήθηκα ήδη αλλά θα σου ξανά ευχηθώ να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και γερό μωράκι κορίτσι μου!!

Αντεεε καλώς την!!! Κορίτσι μου εύχομαι περαστικά σε όποιον ταλαιπωρήθηκε και σύντομα γερός και σιδερένιος! Οι προσπάθειες δε πειράζει να μένουν πίσω για τέτοιους λόγους! Σημασία έχει να είμαστε γεροί!!και όλα θα έρθουν!!

Μωρέ δεν είχα ελπίδες για αυτό δεν έκανα! Τελικά κατάφερα να πάω στοκ το τυχερό μου τεστακι και θέλω να πιστεύω ότι το κράτησα για καλό!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αντε κοριτσάκι μου με το καλό για τον νέο κύκλο🌷🌷🌷❤️❤️❤️

Ευχαριστώ κουκλάκι μου! Μαζί με την άνοιξη να ανθίσει και ένα σπορακι σε κάθε κοιλίτσα κάθε μαμάς που το επιθυμεί! Ευτυχώς θα κάνει και ο άντρας μου το σπερμοδιαγραμμα και θα έχουμε απαντήσεις πριν ξεκινήσουμε love zone , βέβαια ότι και να δείξουμε εμείς θα συνεχίσουμε κανονικά γιατί όπως είδαμε θαύματα γίνονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου γλυκά τι κάνετε?? Ξέρω ότι χάθηκα αλλά δεν σας ξέχασα καθόλου!! Κάθε μέρα διαβάζω τα νέα σας και αγωνιώ και εγώ για τα δικά σας αποτελέσματα!! Καλό μήνα λοιπόν να έχουμε και πολλά θετικά τέστ σύντομα όλες μας και γερά σπορακια.. εγώ κορίτσια μετά την σαλπιγγογραφια ξεκίνησα να κάνω τέστ ωορρηξίας για να μπω δυναμικά στην love zone αλλά ένα πρόβλημα υγείας στο οικογενειακό περιβάλλον που μας έτυχε ανέτρεψε τα σχέδιά μας δυστυχώς!! Αυτός ήταν και ο λόγος που δεν ήθελα να γράφω στο θέμα γιατί δεν είχα την όρεξη και το κουράγιο και ούτε ήθελα να φέρω αρνητικη νότα στο όμορφο θέμα μας .Παρόλα αυτά σας διάβαζα συνέχεια όπως είπα και πιο πάνω! Τώρα όλα δείχνουν να παίρνουν τον δρόμο τούς ευτυχώς και εμείς είμαστε πολύ καλύτερα ψυχολογικά...  @marinamanoulitsa περιμένω θετικό τεστ από σένα 😁

@marinaP σε είχα στο μυαλό μου συνέχεια και αγωνιούσα για το αποτέλεσμα. Παρόλαυτα είμαι σίγουρη ότι με την 1η εξωσωματική θα τα καταφέρεις..σου στέλνω αγκαλιά ♥️♥️

@Elli13 ένα βήμα την φορά κορίτσι μου σε φέρνει πιο κοντά στο μωράκι σου. Όλα καλά θα πάνε με την αυχενική

@Girly τρελό κοριτσο δεν το χωράει ο νους μου ότι κρατήθηκες και δεν έκανες τέστ σήμερα 🤣🤣🤣

@Rena92 σου ευχήθηκα ήδη αλλά θα σου ξανά ευχηθώ να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και γερό μωράκι κορίτσι μου!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. Να είσαι καλά ♥️🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα ήθελα να κάνω μια σημαντική παρατήρηση μήπως βοηθηθεί κάποια! Μετά από έρευνα και προσωπικη εμπορία αυτόν τον μήνα θέλω να επιβεβαιωσω αυτό που διάβασα ..ότι αν τα συμπτώματα (πείνα,έντονο φούσκωμα,πόνος στήθους κλπ) που έχουμε πριν την περίοδο σταματήσουν 10-11-12 μέρες μετά την ωορρηξία τότε κατά πάσα πιθανότητα δεν υπάρχει εγκυμοσύνη. Εγώ που αυτόν τον μήνα είχα πόνο στήθους που συνήθως δεν έχω και εξαφανίστηκε την 11 μέρα ,όντως άρχισα να αδιαθετω σήμερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια στην αγαπημένη μου κοινότητα! Εύχομαι έναν όμορφο μήνα με μόνο ευχάριστες ειδήσεις και νέα! Διαβάζω τα νέα σας εδώ και δυο τρεις μέρες δυστυχώς έχω πάρα πολλή πίεση στη δουλειά και δυσκολεύομαι να συγχρονιστώ! Θέλω να πω καλή επιτυχία στο κορίτσι μας το οποίο εχει ξεκινήσει την προσπάθεια @marinaP!!! Όλα θα πάνε υπέροχα!

Ελπίζω εδώ το κορίτσι μας με την φρέσκια κοιλίτσα του να μας φέρει πολύ πολύ γούρι μιας και άνοιξε το θέμα του μήνα @Rena92

Αναμένω νεωτέρα καυτά νέα  απο @marinamanoulitsa!!! 
@Elli13 Μη μου πεις πως ακόμα δε σου έχουνε κάνει το κόλπο με το σταυρό για να δεις αν θα κάνεις κορίτσι αγόρι;! 😋😋😋 

@Mpourmpoulo εχω χάσει τα νέα του γιατρού . Κατι πηρε το μάτι μου πως δεν σε στέλνει ακομα για σαλπιγγογραφια. Γιατι;;;;

@Girlyανετα πιστεύω Πως θα μπορούσαμε εμείς οι δύο να είμαστε κολλητές χα χα χα χα!!  Το έχεις καταπληκτικά με το γραπτό λόγο το χιούμορ σου μας εμπνέει όλες με δύναμη και χαμόγελο!! 
Εγώ κατά τα άλλα να σας πω ότι η ροή μου έχει σταματήσει  έχω κάποια μικρά Υπολείμματα! Αυτό το μήνα είπα να το παίξω τρελίτσα και να μην κάνω ούτε τεστ ωορηξιας ! Να απομακρύνω όσο μπορώ το άγχος να κάνω τις επαφές που απλά θα τύχει να έρθουν και είδωμεν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@efakii μου γλυκό σε ευχαριστώ πολύ ♥️ 

Κορίτσια μου εμένα τα νέα μου είναι, τώρα παίρνω αντισυλληπτικά θα τα συνεχίσω μέχρι 18 του Απρίλη(και πολύ πιθανόν να έρθει περίοδος μόλις τα σταματήσω). 12 Απριλίου θα ξεκινήσω arvekap ενέσεις για καταστολή των ωοθηκών να ηρεμήσουν λίγο και μετά βουυυυρ για gonal-f ενέσεις για τη διέγερση μέχρι 7 Μαίου. 10 Μαίου αν θέλει ο Θεός και πάνε όλα καλά πάμε για ωοληψια ✌️😊 Αυτά και μείνετε συντονισμένες,εδώ σας θέλω ψυχολογες μουυυυυυυ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλόοοο μήνα κορίτσια!!!! Εύχομαι αυτός ο μήνας να μας χαρίσει πολλά θετικά τεστακια🙏🙏🙏 

@Rena92 εύχομαι να είσαι γουρλού και εσυ όπως η @Elli13 ❤️❤️😇😇😌 σαν φρέσκια εγκυουλα!! 

@efakii έκανες τεστ ;;;; κάνε ρε συ ένα.. 

@marinaP το καλοκαιρακι θα σε βρει φουσκωμένη και εσένα και την @misofeggaro που πάτε για εξωσωματική 😍😘

@Girly κάνε τεστ ρε συ εφόσον δεν σου ήρθε ακόμα... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa σου εχω καλύτερο ! Επειδή Έπρεπε να κάνω μία εξέταση που θα είχε ακτινοβολία για να είμαι σίγουρη πήγα και έδωσα τα 15 μου ευρώ για να κάνω χοριακή. Εννοείται πως βγήκε αρνητική. Και εννοείται πως έβριζα τον εαυτό μου τη στιγμή που πήγα να δώσω αίμα γιατί λέω είσαι πολύ παλαβή. Με δύο ημέρες αίμα πας να κάνεις αυτή την εξέταση!!!! Καμία   λογική. 
εσυ Όμως από ότι διαβάζω έχουμε πολλά συμπτώματα, πολλά θετικά συμπτώματα τι γίνεται;;;;;; 
@marinaP Κορίτσι μου γλυκό εδώ θα είμαστε να διαβάζουμε τα νέα σου ,να μας λες τις αγωνίες σου!!!! Και εννοείται πως όλα θα Καταπληκτικά και θα έχεις ωραιότατα και σφριγηλά αυγουλάκια το Μάιο!!! 
@misofeggaro εσυ τι κανεις; Πως εισαι;; Σε τι φάσης Σε βρίσκουμε; Θέλω να μάθω τα νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και εγώ αυτό πιστεύω ότι θα έχω θετικό τεστ αυτό τον μήνα... Γιατί έχω συμπτώματα που θυμίζουν την τελευταία φορά που έμεινα έγκυος... Αλλά μέχρι να δω θετικό τεστ δεν είμαι σίγουρη.. Το ημερολόγιο περιόδου γράφει "ακόμα 6 ημέρες για περίοδο" 

Από εχθές το βράδυ και όταν κοιμόμουν μιλάμε τρελό πόνο στο στήθος... ✔️Πρησμένο και πονάει στο άγγιγμα πολύ...✔️ Επίσης δεν έχω βγάλει τα σπυριά με πυον ακόμα όπως βγάζω πριν την περίοδο και ✔️εχθές με πέθανε στο πόνο κάτω χαμηλά.. Με έριξε και σουβλιες μπόλικες.. ✔️Και ζάλη.... Πολύ ζάλη εχθές το απόγευμα..

Καλα πάμε νομίζω 😍😍

@efakii καλά έκανες και έκανες χοριακη εφόσον θα έκανες εξέταση με ακτινοβολία!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...