Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κοριτσαρεεεεες μου τι μου κάνετε;!! Δεν σας διάβασα το σκ, ήταν πολύ γεμάτο το Σαββατοκύριακο. Θα αρχισω τώρα να δω τι εχασαααα 😜 

Εγώ σε άλλα νέα συνεχίσω τα αντισυλληπτικά σταθερή, ήρεμη καιιιιιι ανυπομονηηηηηηηη!♥️✌️

Όλα θα πανε τελειαααααα συνέχισε την διαδικασία με γλυκιά προσμονή❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

@Mpourmpoulo τι έδειξε το τεστακι σήμερα;; 🥰

Έκανα πριν καμία ωρα αλλά είχα πιει αρκετά υγρα  και τα ουρα μου ήταν ανοιχτόχρωμα και βγήκε μια παρά πολύ άχνη γραμμουλα όποτε δεν ξερω τι να υποθέσω 🙄 θα κάνω πάλι σε κανένα τρίωρο και θα προσπαθήσω να μη πιω νερό κτλ για να δω τι θα δειξει 😩 ελπιζω να ήταν από αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έκανα πριν καμία ωρα αλλά είχα πιει αρκετά υγρα  και τα ουρα μου ήταν ανοιχτόχρωμα και βγήκε μια παρά πολύ άχνη γραμμουλα όποτε δεν ξερω τι να υποθέσω 🙄 θα κάνω πάλι σε κανένα τρίωρο και θα προσπαθήσω να μη πιω νερό κτλ για να δω τι θα δειξει 😩 ελπιζω να ήταν από αυτό! 

Ε ναι ρε κορίτσι!!! Ένα τετράωρο δεν πρέπει να έχεις πιει πολλα υγρά και να μην έχεις κατουρησει τουλάχιστον ένα τρίωρο!!!!! Έως τις 8 έγραφε το τεστ ωορρηξίας.. Οχι αργότερα!! Περιμενουμε το αποτελεσμα😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ε ναι ρε κορίτσι!!! Ένα τετράωρο δεν πρέπει να έχεις πιει πολλα υγρά και να μην έχεις κατουρησει τουλάχιστον ένα τρίωρο!!!!! Έως τις 8 έγραφε το τεστ ωορρηξίας.. Οχι αργότερα!! Περιμενουμε το αποτελεσμα😉

Θα κάνω κάτι της 7 με 7:30 που έκανα και χθες και βγήκε έντονη η γραμμή 🙏 δεν θα πιω υγρα μέχρι τοτε ❤️ εγώ χθες ήρθα σε επαφή πάντως 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έκανα πριν καμία ωρα αλλά είχα πιει αρκετά υγρα  και τα ουρα μου ήταν ανοιχτόχρωμα και βγήκε μια παρά πολύ άχνη γραμμουλα όποτε δεν ξερω τι να υποθέσω 🙄 θα κάνω πάλι σε κανένα τρίωρο και θα προσπαθήσω να μη πιω νερό κτλ για να δω τι θα δειξει 😩 ελπιζω να ήταν από αυτό! 

Αυτό φταίει κούκλα μου! Μπορεί να μην είναι στο πικ του αλλά σίγουρα περισσότερο από χθες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια έκανα ακόμη ένα τεστ ωορρηξιας και είναι λίγο πιο αχνό από χθες 🤔 δεν ξερω τι γινετε ! Ίσως τελικά να μην έρθει τόσο συντομα όσο νόμιζα η ωορρηξια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια έκανα ακόμη ένα τεστ ωορρηξιας και είναι λίγο πιο αχνό από χθες 🤔 δεν ξερω τι γινετε ! Ίσως τελικά να μην έρθει τόσο συντομα όσο νόμιζα η ωορρηξια! 

Σας ανεβάζω και φωτό 👇

6CF11483-C82D-4BD2-A8CF-7D7DD4FC4843.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κοριτσαρες μου τι κάνετε? Εγώ είχα ρεπό σήμερα και έβαλε και ο άντρας μου άδεια . Έκανε το σπερμοδιαγραμμα πρωί πρωί και είμαστε τώρα για τσίπουρα...αχ και να μην είχα περίοδο..σαν ξερολουκουμο τον βλέπω!! Χαχαχχα λοιπόν στα γρήγορα θα σας πω ότι ο βιολόγος του ειπε ότι σύμφωνα με τις παλιές εξετάσεις κατά λέξη το σπέρμα του ήταν Μερσεντές! Αλλά το επειρεαζε ίσως η κιρσοκήλη και δε γονιμοποιουσε σωστά. Τώρα έκανε ένα πολύ ειδικό σπερμοδιαγραμμα dna  για να δούμε εκτός των γνωστών κινητικότητας κλπ αν είναι οκ το dna. Ώστε να γονιμοποιεί εύκολα! Αυτααααα. Αύριο τα αποτελέσματα. Κάντε όλες 🤞🙏 

Σας φιλώ βγήκα για τσιγάρο ,μπαίνω να συνεχίσω τα τσίπουρα!

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!!! 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σας ανεβάζω και φωτό 👇

6CF11483-C82D-4BD2-A8CF-7D7DD4FC4843.jpeg

Χμμμ μήπως το χθεσινό ήταν το πικ; Απλά δεν είχε τόση ποσότητα ώστε να γίνει σκούρο; Εσείς συνεχίστε επαφές για παν ενδεχόμενο και θα σου πει την Τετάρτη κ ο γιατρός κορίτσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Χμμμ μήπως το χθεσινό ήταν το πικ; Απλά δεν είχε τόση ποσότητα ώστε να γίνει σκούρο; Εσείς συνεχίστε επαφές για παν ενδεχόμενο και θα σου πει την Τετάρτη κ ο γιατρός κορίτσι μου.

Δεν έχω ιδέα κορίτσι μου τι να πωωωωω🙄 ναι ναι θα συνεχίσουμε επαφές και τα τεστακια και θα δω τι θα μου και ο γιατρός 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν έχω ιδέα κορίτσι μου τι να πωωωωω🙄 ναι ναι θα συνεχίσουμε επαφές και τα τεστακια και θα δω τι θα μου και ο γιατρός 🙏

Κάνε και ενα αυριο πρωι κατα τις 12 κοριτσι  μου !!! Αν κ αυτο ειναι αχνό σημαίνει πως το πικ σου ήταν χθες !! Άμα μπορεις κάνε κ σημερα μια επαφουλα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Παρασκευή!!!! Αν δεν έρθει έως Παρασκευή είμαστε σε καλό δρόμο!!! 

Σε ποια μερα του κύκλου εισαι παιδι μου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Σε ποια μερα του κύκλου εισαι παιδι μου;;;;

Με βάση το ημερολόγιο ωορρηξίας και την ωορρηξία μου που βρήκα με το τεστ.. Περιμένω Παρασκευή περίοδο!!έκανα μεγάλο κύκλο αυτή την φορά... Στις 32 ημέρες περιμένω ουσιαστικά περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Κάνε και ενα αυριο πρωι κατα τις 12 κοριτσι  μου !!! Αν κ αυτο ειναι αχνό σημαίνει πως το πικ σου ήταν χθες !! Άμα μπορεις κάνε κ σημερα μια επαφουλα 🥰

Ναι ναι και σήμερα θα τον ξεζουμίσω και αυριοοοο 😂 θα κάνω όλες αυτές τις ημέρες τεστ να δω τι γινετε και την Τετάρτη θα πάω στον γιατρό να δω τι θα μου πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια έκανα ακόμη ένα τεστ ωορρηξιας και είναι λίγο πιο αχνό από χθες 🤔 δεν ξερω τι γινετε ! Ίσως τελικά να μην έρθει τόσο συντομα όσο νόμιζα η ωορρηξια! 

Κάνε σεξ οπωσδήποτε σήμερα αύριο και μεθαύριο.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κάνε σεξ οπωσδήποτε σήμερα αύριο και μεθαύριο.  

Έκανα χθες, πριν λίγο και αύριο και μεθαύριο αλλά μου φάνηκε πολύ αχνό για ωορρηξια το χθεσινό 🙄 Τετάρτη θα πάω στο γιατρό να με δει με υπερυχο μακάρι όντως να έχω κάνει ωορρηξια 🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

@Elli13 περιμένουμε τα νέα….μα τελευταία πας στον γιατρό κάθε φορά;;;..😂

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ναι η αλήθεια είναι πάω συνήθως τελευταίο ραντεβού γιατί γυρνάω αργά από τη δουλειά που είναι στην άλλη άκρη της Αθήνας 😂 

Χτες κάναμε πρώτη φορά κοιλιακό υπέρηχο αντί για κολπικό. Η εικόνα ήταν ελάχιστα πιο θολή αλλά κουνιόταν το μωράκι και έβλεπα ξεκάθαρα τα πόδια και τα χέρια!! Ήταν απίστευτο 😍😍 Οπότε σήμερα θα πάρω για να κλείσω αυχενική!!

Κατά τα άλλα, επειδή χτες κάναμε το μεγάλο ραντεβού που εξηγεί τα πάντα, είναι αντίθετος σε βάψιμο νυχιών, μαλλιών και όλα αυτά καθ'όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Δεν είχα σκοπό προς το παρόν, αλλά λέω το καλοκαιράκι να μην έφτιαχνα ένα νύχι;; Όπως φαίνεται όχι.. 😂 

Εσύ πώς είσαι;; Ποτε είναι να ξαναπάς στον γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ναι η αλήθεια είναι πάω συνήθως τελευταίο ραντεβού γιατί γυρνάω αργά από τη δουλειά που είναι στην άλλη άκρη της Αθήνας 😂 

Χτες κάναμε πρώτη φορά κοιλιακό υπέρηχο αντί για κολπικό. Η εικόνα ήταν ελάχιστα πιο θολή αλλά κουνιόταν το μωράκι και έβλεπα ξεκάθαρα τα πόδια και τα χέρια!! Ήταν απίστευτο 😍😍 Οπότε σήμερα θα πάρω για να κλείσω αυχενική!!

Κατά τα άλλα, επειδή χτες κάναμε το μεγάλο ραντεβού που εξηγεί τα πάντα, είναι αντίθετος σε βάψιμο νυχιών, μαλλιών και όλα αυτά καθ'όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Δεν είχα σκοπό προς το παρόν, αλλά λέω το καλοκαιράκι να μην έφτιαχνα ένα νύχι;; Όπως φαίνεται όχι.. 😂 

Εσύ πώς είσαι;; Ποτε είναι να ξαναπάς στον γιατρό;

Μπορείς να κάνεις απλό μανικιούρ χωρίς ημιμονιμο.. Υπάρχουν και διαρκείας πλέον βερνίκια και μια χαρά είναι... Και εγώ τα άφησα έτσι αυτό τον μήνα γιατί βαρέθηκα όλο ημιμονιμο.. 

Με το καλό η αυχενικη αγάπη μου... Εγώ ψηφίζω ότι είναι κορίτσι σαν προαισθηση💞💞💞 για να δούμε.. Στην αυχενική εγώ έμαθα φύλο στα παιδιά μου... 💞😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...!!!! Τι κάνετε ;;

Αρχίζω και απογοητευομαι πάλι.. Είδα σπυρακια με πυον στο πρόσωπο εχθές το βράδυ και σήμερα έχω.. Άρα θα έρθει... 😢 Είναι το κλασικό πριν έρθει περίοδος... Είχε καμία και στην εγκυμοσύνη;;; εμένα έχει περάσει καιρός και δεν θυμάμαι αν είχα και στην εγκυμοσύνη.... Γιατί στην περίοδο βγάζω σίγουρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! 

@Elli13 μπράβο κορίτσι μου!! Με το καλό η αυχενική! 😍🌷

@marinamanoulitsa 1 βδομάδα πριν είχα βγάλει ένα σπυράκι, που δεν βγάζω ποτέ σχεδόν, ή αν βγάλω θα είναι μετά την περίοδο! Μην απογοητεύεσαι, έχεις τόσα θετικά σημάδια που αυτό είναι αμελητέο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ναι η αλήθεια είναι πάω συνήθως τελευταίο ραντεβού γιατί γυρνάω αργά από τη δουλειά που είναι στην άλλη άκρη της Αθήνας 😂 

Χτες κάναμε πρώτη φορά κοιλιακό υπέρηχο αντί για κολπικό. Η εικόνα ήταν ελάχιστα πιο θολή αλλά κουνιόταν το μωράκι και έβλεπα ξεκάθαρα τα πόδια και τα χέρια!! Ήταν απίστευτο 😍😍 Οπότε σήμερα θα πάρω για να κλείσω αυχενική!!

Κατά τα άλλα, επειδή χτες κάναμε το μεγάλο ραντεβού που εξηγεί τα πάντα, είναι αντίθετος σε βάψιμο νυχιών, μαλλιών και όλα αυτά καθ'όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Δεν είχα σκοπό προς το παρόν, αλλά λέω το καλοκαιράκι να μην έφτιαχνα ένα νύχι;; Όπως φαίνεται όχι.. 😂 

Εσύ πώς είσαι;; Ποτε είναι να ξαναπάς στον γιατρό;

Καλημεραααα…ωραία που απάντησες…σε είχα έννοια από χθες…🥰..Ούτε εμένα με εφηβεία τπτ απ αυτά που γενικά είναι και χαλαρός…την άλλη εβδομάδα λογικά αυχεν8κή;Εμένα μ είχε πει ότι γίνεται από 11η έως 13 και 6 αλλά το ιδανικό είναι μεταξύ 12 κ 12 κ 4….Χαίρομαι που όλα είναι καλά…Εγώ ξανά Μ.Πέμπτη ραντεβού…αύριο μπαίνω στην 16η εβδομάδα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ναι η αλήθεια είναι πάω συνήθως τελευταίο ραντεβού γιατί γυρνάω αργά από τη δουλειά που είναι στην άλλη άκρη της Αθήνας 😂 

Χτες κάναμε πρώτη φορά κοιλιακό υπέρηχο αντί για κολπικό. Η εικόνα ήταν ελάχιστα πιο θολή αλλά κουνιόταν το μωράκι και έβλεπα ξεκάθαρα τα πόδια και τα χέρια!! Ήταν απίστευτο 😍😍 Οπότε σήμερα θα πάρω για να κλείσω αυχενική!!

Κατά τα άλλα, επειδή χτες κάναμε το μεγάλο ραντεβού που εξηγεί τα πάντα, είναι αντίθετος σε βάψιμο νυχιών, μαλλιών και όλα αυτά καθ'όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Δεν είχα σκοπό προς το παρόν, αλλά λέω το καλοκαιράκι να μην έφτιαχνα ένα νύχι;; Όπως φαίνεται όχι.. 😂 

Εσύ πώς είσαι;; Ποτε είναι να ξαναπάς στον γιατρό;

Καλημεραααα!!! 

Τι ωραία!!!! Αχ αυτά τα χεράκια και τα ποδαράκια σε λίγο καιρό θα τα φιλάς οοοολη μέρα!! Με το καλό γλυκάκι μου η αυχενική! Άντε και μετά θα πάρεις μια ωραία μεγάλη ανάσα και θα το ευχαριστηθείς! Μωρεεε ποτέ ήταν που μας έστειλες το τεστ σου και πότε κανονίζεις και την αυχενική!!! Είδες τι γρήγορα που περνάει ο καιρός?? Όσο για νύχια και μαλλιά να σου πω εμένα δε το είχε απαγορεύσει αλλά εγώ δε τα έβαψα καθόλου και μαλλί επειδή λόγω κληρονομικότητας έχω πολλά λευκά τα έκανα τότε ανταύγιες (υποχρεωτικά όμως γιατί κανονικά ήμουν καστανή) για να τα Καλυψώ λίγο τα λευκά . Επειδή οι ανταύγιες δεν ακουμπούν ρίζα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...