Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για το ενδιαφέρον σου, το εκτιμώ απεριόριστα ❤️❤️ Μόλις γυρίσαμε, είμαστε 10+2 και είμαστε πολύ καλά 🤞🙏🍼 Άλλη μια εβδομάδα περασε και το μπεμπακι είναι μαζί μου ❤️❤️

Μπράβο κορίτσι μου!! Όλα θα πάνε υπέροχα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια μου μοοοολις τώρα μου έστειλαν! Είναι 75,98.  Είναι καλά;;; Πήρα μόλις κ τον γιατρό μου αλλά εξέταζε και θα με πάρει ή αργότερα ή αύριο πρωί. 

Ναιιιιι για τόσο νωρίς είναι πολυυυυ καλαααααα!!!! Μπράβο σου κορίτσι μου!!!! Τα Καταφέρατε!!!!! 🥲🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια μου μοοοολις τώρα μου έστειλαν! Είναι 75,98.  Είναι καλά;;; Πήρα μόλις κ τον γιατρό μου αλλά εξέταζε και θα με πάρει ή αργότερα ή αύριο πρωί. 

Εμένα πολύ καλή μου ακούγεται ❤️ Μπράβο μπράβο μπράβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ναιιιιι για τόσο νωρίς είναι πολυυυυ καλαααααα!!!! Μπράβο σου κορίτσι μου!!!! Τα Καταφέρατε!!!!! 🥲🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Εμένα πολύ καλή μου ακούγεται ❤️ Μπράβο μπράβο μπράβο!!!

Σας ευχαριστώ πολυυυ!! Μόλις έχω νέα και από τον γιατρό θα σας πω! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για το ενδιαφέρον σου, το εκτιμώ απεριόριστα ❤️❤️ Μόλις γυρίσαμε, είμαστε 10+2 και είμαστε πολύ καλά 🤞🙏🍼 Άλλη μια εβδομάδα περασε και το μπεμπακι είναι μαζί μου ❤️❤️

Τελειααααα θα δείτε και φύλο σε λίγο στην αυχενική... 😊😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια!!!! Να τρελαθώ;;;;;

6DA967D2-8BA3-44EC-9D3E-8411CC5979DC.jpeg

Μπράβο συγχαρητήρια είναι θετικό είσαι εγκυος  💕🥰 εύχομαι μια τεράστια χοριακη και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη έγινε το θαύμα  

κορίτσια εύχομαι και στις υπόλοιπες να γεμίσουμε πολλά θετικά με το καλό σε όλες 🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Τίνα μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα σε λίγες μέρες ! Πώς είσαι ?

Είμαι ομολογουμένως καλύτερα…Έχω ανησυχία αλλά σε ήπιο βαθμό..περιμένω να έρθει η Παρασκευή να το δω ότι είναι όλα καλά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια μου μοοοολις τώρα μου έστειλαν! Είναι 75,98.  Είναι καλά;;; Πήρα μόλις κ τον γιατρό μου αλλά εξέταζε και θα με πάρει ή αργότερα ή αύριο πρωί. 

Συγχαρητήριαααααααα….🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια μου μοοοολις τώρα μου έστειλαν! Είναι 75,98.  Είναι καλά;;; Πήρα μόλις κ τον γιατρό μου αλλά εξέταζε και θα με πάρει ή αργότερα ή αύριο πρωί. 

Εμένα μια χαρά μου φαίνεται😊 είσαι 2 μερες πριν την περίοδο ; Σε πια μέρα του κυκλου είσαι ;

Με το καλό κοριτσι μου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια μου μοοοολις τώρα μου έστειλαν! Είναι 75,98.  Είναι καλά;;; Πήρα μόλις κ τον γιατρό μου αλλά εξέταζε και θα με πάρει ή αργότερα ή αύριο πρωί. 

Τέλεια είναι, είσαι και πριν την καθυστέρηση!!!! Άπειρα συγχαρητήρια κορίτσι μου, μπράβο σας τα καταφερατεεεεεε ❤️🍼🙏🤞🎇🎊🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Λέγεται Παναγιώτης στο μικρό του, και έχει συνεισφέρει στο παρελθόν σε αντίστοιχο φορουμ.. Ποιος είναι ο κύριος Άρης, δεν τον έχει πάρει το μάτι μου στο fb???

Θα πρέπει σιγα σιγά να κλείσω και αυχενική (11η -14η εβδομαδα μου είπε) οπότε εκεί πιστεύω θα ηρεμήσω αρκετά.

Κοντεύει και η αυχενική άντε σιγά σιγά περναει ο καιρός με το καλό ίσως μάθετε και το φύλο.. γερο να είναι το μωρακι σας 🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κοντεύει και η αυχενική άντε σιγά σιγά περναει ο καιρός με το καλό ίσως μάθετε και το φύλο.. γερο να είναι το μωρακι σας 🌸

Αμήν Παναγία μου να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος  και να έρθει το ουράνιο τόξο μου 🌈🙏🙏🙏 

Πριν μπω στον γιατρό έριξα ένα γρήγορο βλέμμα σε ένα παγκάκι που έχει έξω από το κτίριο. Εκεί είχα κάτσει μετα από εκείνο το τελευταίο ραντεβού. Εκεί έκλαψα τόσο πολύ με τον άντρα μου να με αγκαλιάζει προσπαθώντας μάταια να με παρηγορήσει. Καμία φορά νιώθω ότι δεν έζησα τίποτα από όλα αυτά. Και παρόλο που ήταν μόνο 8,5 εβδομάδων, για εμένα ήταν όλος μου ο κόσμος...

Σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ, δεν έχω άλλες καρδούλες να σας βάλω ❣️❣️❣️ Τώρα που το κορίτσι μας έκανε την αρχή, περιμένω να δω πολλά ακόμα θετικά τεστ. Έλα γιατί μαραζωσε το θεματακι 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Συγχαρητήριαααααααα….🥰

 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εμένα μια χαρά μου φαίνεται😊 είσαι 2 μερες πριν την περίοδο ; Σε πια μέρα του κυκλου είσαι ;

Με το καλό κοριτσι μου 💕

 

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Τέλεια είναι, είσαι και πριν την καθυστέρηση!!!! Άπειρα συγχαρητήρια κορίτσι μου, μπράβο σας τα καταφερατεεεεεε ❤️🍼🙏🤞🎇🎊🎉

Ευχαριστώ ευχαριστωωω γιατί και ο γιατρός δεν παίρνει και με ζώνουν τα φίδια!! Σε δυο μερες περίμενα κανονικά @Elk☺️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια μου μοοοολις τώρα μου έστειλαν! Είναι 75,98.  Είναι καλά;;; Πήρα μόλις κ τον γιατρό μου αλλά εξέταζε και θα με πάρει ή αργότερα ή αύριο πρωί. 

Πολλά συγχαρητήρια!!! Με το καλό όλα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

 

 

Ευχαριστώ ευχαριστωωω γιατί και ο γιατρός δεν παίρνει και με ζώνουν τα φίδια!! Σε δυο μερες περίμενα κανονικά @Elk☺️❤️

Ρένα μου είχες κάνει άλλο τεστ η ήταν το πρώτο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Ααααααααααααα να τηηηηηη!!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎊🎇❤️❤️❤️❤️🍼🍼🍼🍼 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ε ναι ρε φιλεεεεεεεεεεε ναιιιιι έσπασε η γκίνια !!!! Ναιιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿 

βουυυυυυυυρ οι επόμενες κορίτσια μου!!! Το ρενακι μας μας έκανε την αρχή!!!! Άντε ν γεμίσουν θετικά εδώ μέσα μ τρελαθούμε όλες 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ρένα μου είχες κάνει άλλο τεστ η ήταν το πρώτο? 

Όχι κορίτσι μου τα πρώτα δυο μαζεμένα! Γιατί δε το πίστευα το ένα κ λέω ας βάλω κ δεύτερο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena92 είπε:

Όχι κορίτσι μου τα πρώτα δυο μαζεμένα! Γιατί δε το πίστευα το ένα κ λέω ας βάλω κ δεύτερο. 

Αχχχ πες μου πως θα κοιμηθείς απόψεεε! Αχ τι στιγμές απεραντης ευτυχίας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια μου μοοοολις τώρα μου έστειλαν! Είναι 75,98.  Είναι καλά;;; Πήρα μόλις κ τον γιατρό μου αλλά εξέταζε και θα με πάρει ή αργότερα ή αύριο πρωί. 

Με το καλο Ρενα μου !!!!!!!! 🍼🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

 

Την σπρωξαμε και αυτήν την εβδομάδα αγαπημένες μου, δόξα τω Θεώ όλα καλά. Ο γιατρός με βάζει εμβόλιμα, έρχεται τρέχοντας, βάζει να ακούσω καρδιά 5 δευτερόλεπτα και φεύγει. Σήμερα πριν φύγει με αγκάλιασε κιόλας... 😊 Συμμερίζεται το άγχος μου και αυτό είναι πολύ σημαντικό για εμένα!!

Ααα μωρέ τον γλυκούλη❤️ μπραβο κοριτσάκι μου όλα καλά θα πανε μέχρι το τελος ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

 

 

Ευχαριστώ ευχαριστωωω γιατί και ο γιατρός δεν παίρνει και με ζώνουν τα φίδια!! Σε δυο μερες περίμενα κανονικά @Elk☺️❤️

Αντε κοριτσάκι μου περιμένουμε και τα νεοτερααα❤️ όλα θα πανε τελειααααα❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Όχι κορίτσι μου τα πρώτα δυο μαζεμένα! Γιατί δε το πίστευα το ένα κ λέω ας βάλω κ δεύτερο. 

Από συμπτώματα έχεις τίποτα εκτός από τα τσιμπήματα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αντε κοριτσάκι μου περιμένουμε και τα νεοτερααα❤️ όλα θα πανε τελειααααα❤️❤️❤️❤️❤️

Μόλις μίλησα κ μου είπε να με δει σε δυο βδομαδες! Άντε να περάσουν τώρα αυτές!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...