Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Βρε κορίτσι μου αν θυμάμαι καλά περιμένουμε μαζί σε 5 μέρες;; Εσένα κ αν είναι νωρίς για να δείξει!!

Τετάρτη περιμένω κορίτσι μουυυ. Το ξέρω εγώ αύριο θα τα ξεκινούσα🤣 για αυτό και δεν απογοητεύομαι ,έχω μέρες ακόμη ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω … μήπως αυτη η γραμμή ειναι κατι αλλο;;;!!!! Δεν γινεται να τη βλεπω το ίδιο τόσες μέρες. Κατι αλλο ειναι… μήπως ειναι του τεστ;;! Εχει καμία άλλη τέτοια εμπειρία;;; 

 

D4C6EEA5-F375-4846-8EED-93031ABA5E5F.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου γλυκαααααααα! 

Δεν σας έχω διαβάσει ακόμη,απλά μπήκα να σας ανεβάσω το τεστ που σας υποσχέθηκα το οποίο είναι αρνητικουλι. Έχω πόνους περιόδου σήμερα από το πρωί! 

Το τεστ το εκανα πρωι πρωι η φωτογραφία τραβήχτηκε πρωι, απλά ειχαμε φίλους στο σπίτι για πρωινό 😏 

Θα διαβάσω και τα μηνύματα σας τώρα.♥️

IMG_20230325_132234.jpg

Δώσε μου χρόνο να το επεξεργαστώ…. 😋😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τα τεστ ωορρηξίας καλό είναι να μην τα κανείς με τα πρωινά ( και εγω το έκανα) μεσημεράκι με απόγευμα πιστεύω δείχνουν πιο σωστά 😊

εγω προτιμούσα την ταινία από τα ψηφιακά αυτά χρησιμοποιούσα 

Χρόνια πολλά κορίτσια 😊 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καθόλου δε μας πρηζεις! Αφού όλες για αυτό είμαστε εδώ!! Λοιπόν το τεστ ωορρηξίας προτιμάται να γίνεται μεσημέρι και μετά ,σε αντίθεση με τα εγκυμοσύνης! Οπότε τα τεστακια σου μια ωραία ώρα να τα κάνεις είναι μεταξύ 3-8 το βράδυ. Και εγώ χρησιμοποιώ μόνο τις ταινίες και είναι ευχαριστημένη! Από τα άλλα δεν έχω πάρει ποτέ!

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ρε συ μην παιδεύεσαι..και εγώ γι αυτό έκανα το ψηφιακό.. Δες την φατσουλα και τέλος!! Και εγώ άργησα να κάνω ωορρηξία αλλά όταν ήταν να ανέβει η ορμόνη ανέβηκε.. 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Λοιπόν επειδή εγώ κάνω αυτά τα ψηφιακά, αρχικά δεν ήξερα κ τα έκανα πάντα πρωί, αλλά αυτό το αποτέλεσμα μου το βγάζει περίπου 2-3 μέρες πριν το θετικό! Δηλαδή μην χάνεις τις ελπίδες σου κορίτσι μου.. κ εγώ έναν προηγούμενο μήνα έβλεπα πως περνούσαν οι μέρες κ δεν γινόταν έντονο κ ανησυχούσα. Τελικά ανέβηκε η ορμόνη 2 μέρες μετά από το φυσιολογικό μου, λόγω του ότι είχα περάσει γρίπη τότε. 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κορίτσι μου και χρόνια πολλα🫶τα ωορρηξιας θα τα κανεις μεσημεράκι και όχι πρωί ☺️ δεν ξερω για ποιο λόγο αλλά εμένα πάντα θετικο δείχνει το μεσημέρι😍 και τα κάνω πάντα μεσημέρι❤️

Πφφφ θα περιμένω να δω το θετικό και θα τα κάνω μεσημέρι και βράδυ, γιατί με τα πρωινά δεν βγάζω άκρη. Τι να πω θα με σκάσει μέχρι να έρθει το θετικό τεστ.

 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η efakii είπε:

Περιμένω την Τρίτη…. Δν νομίζω πως γινεται να δείχνει κατι τη μια μερα και την άλλη Οχι…. Η εφαρμογή λεει πως ειμαι στην 11η ημέρα μετα την ωορηξια …

Αγαπημένη εγώ σου λέω να περιμένεις. Τον προηγούμενο μήνα που είχα την βιοχημικη χωρίς να ξέρω ούτε ποτέ έκανα ωορρηξία ούτε αν όντως έχω καθυστέρηση μου την βαράει μια μέρα επειδή είχα τελείως διαφορετικά συμπτώματα με τις προηγούμενες περιόδους και πάω Δευτέρα και κάνω χοριακη και ήταν αρνητική παρολαυτα δεν ήρθε περίοδος μετά από 5 μερες έκανα τεστ και βγήκε θετικό ενώ το είχα βγάλει τελείως από το μυαλό μου και δεν πίστευα στα μάτια μου. Εγώ σου προτείνω να χαλαρώσεις! Ο γιατρός μου είπε πως αν αυτό το μήνα παρακολουθήσω την ωορρηξία μου και ξέρω πότε έγινε μετα το θετικό τεστ ωορρηξίας να κάνω τεστ εγκυμοσύνης μετά από 16 μέρες και τότε θα είναι σίγουρο. 

Ξεχνα τα τεστ για καμιά 5αρα μέρες ηρέμησε και θα ρθει το θετικό 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χρόνια πολλά!!! Μια ερώτηση !!! Το πσκ θ πάμε μ το σύζυγο αριδεα!!! Επιτρέπεται ν μπει στα Λουτρά και στις ιδιωτικές πισίνες;; Θέλω ν πω μ τη θερμότητα δν χαλάει τ σπερμα;

Όταν αρρώστησε ο άντρας μου και είχε πυρετό, έκανε συνεχώς κρύα ντουζ στο σημείο εκείνο και έβαζε και πατέντα με πάγο για να μην ανεβάσει πολύ θερμοκρασία. Όταν το είπαμε στον ουρολόγο γελασε αρχικά, κ μας είπε πως μετράει η εσωτερική θερμοκρασία. Δύσκολο δλδ να επηρεαστεί πολυυυ από εξωτερικούς παράγοντες. Σκέψου τι θα γινόταν το καλοκαίρι με τον καύσωνα. Παρόλα αυτά, εγώ θα ρωτούσα και τον ουρολόγο. Δεν είναι δλδ χαζή ερώτηση. Καλύτερα να σου λύσει την απορία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η efakii είπε:

Να σας κανω μια ερώτηση τα clear blue μεχρι πόση ωρα ειναι έγκυρα;;;;

Εξαρτάται ποια έχεις πάρει! Το express αν δε κάνω λάθος, είναι μέχρι 10 λεπτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Να σας κανω μια ερώτηση τα clear blue μεχρι πόση ωρα ειναι έγκυρα;;;;

Εγώ που είχα πάρει το κανονικό clear blue με τον Σταύρο μετά από λίγη ώρα (μετά από την προβλεπόμενη που ήταν μέχρι 10 λεπτά) μου έβγαζε μισό σταυρό...αλλά δεν ήμουν φυσικά...η ολόκληρος η τίποτα...έκανες και σου βγήκε? Στείλε μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Εξαρτάται ποια έχεις πάρει! Το express αν δε κάνω λάθος, είναι μέχρι 10 λεπτά.

Ειναι το πρώιμης ανίχνευσης… το έκανα το πρωι. Το τσέκαρα 5-10’ και μετα το άφησα. Κάποια στιγμή το ξανα κοίταξα πριν το πετάξω ειδα γραμμουλα… εχω διαβάσει για ψεύδη γραμμή … 

κοριτσια χιλια συγνωμη ειλικρινά σας εχω ζαλίσει τοσο πολυ αυτές τις μέρες. 😖😖😖 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χρόνια πολλά.

Εγώ είχα δύο μέρες καθυστέρηση, που φυσικά δεν ήταν τίποτα.

Επαναλάβαμε το σπερμοδιαγραμμα και η κινητικότητα από 12% πήγε στο 22% μετά από λήψη βιταμινών ένα μήνα.

Ο ανδρολόγος μας είπε ότι υπάρχει μια κιρσοκηλη η οποία είναι πολύ μικρή και ότι δεν υπάρχει λόγος να κάνει χειρουργείο για αυτό, διότι λόγω ηλικίας (45) μπορεί να μην τον βοηθήσει.

Εμενα μου εγραψε τις γνωστές ορμονολογικες που έκανα την 3η μέρα του κύκλου και είδα ότι η TSH πήγε 2.48 από 1.08 που ήταν τον προηγούμενο μήνα. 

Ωστόσο, πήρα και τεστακια ωορρηξίας μπας και ανάκτησω τις ελπίδες μου.

Σε γενικές γραμμές είμαι αγχωμενη και απογοητευμένη. Αισθάνομαι ότι θα πρέπει να το αφήσω το θέμα "δεύτερο παιδί".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Εγώ που είχα πάρει το κανονικό clear blue με τον Σταύρο μετά από λίγη ώρα (μετά από την προβλεπόμενη που ήταν μέχρι 10 λεπτά) μου έβγαζε μισό σταυρό...αλλά δεν ήμουν φυσικά...η ολόκληρος η τίποτα...έκανες και σου βγήκε? Στείλε μας!!!

Ειναι αυτο με τη γραμμή κάθετη όπου το τσέκαρα δν είχε καποιο τύπωμα πριν το κανω. 

B4534D16-1A40-4633-9CAC-B8BB254E8F1F.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Ειναι το πρώιμης ανίχνευσης… το έκανα το πρωι. Το τσέκαρα 5-10’ και μετα το άφησα. Κάποια στιγμή το ξανα κοίταξα πριν το πετάξω ειδα γραμμουλα… εχω διαβάσει για ψεύδη γραμμή … 

κοριτσια χιλια συγνωμη ειλικρινά σας εχω ζαλίσει τοσο πολυ αυτές τις μέρες. 😖😖😖 

Κορίτσι μου το ίδιο ειχα πάθει και εγώ με αυτά. Ηταν αρνητικό, και επδ το εκανα στη δουλειά,οταν ηρθα σπίτι να το πετάξω βλέπω σταυρό! Τα εχασα, πρώτη φορά τα χρησιμοποίησα. Τελικά δεν ήμουν, ήταν εξάτμισης.δεν τα ξαναπήρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Ειναι αυτο με τη γραμμή κάθετη όπου το τσέκαρα δν είχε καποιο τύπωμα πριν το κανω. 

B4534D16-1A40-4633-9CAC-B8BB254E8F1F.jpeg

Καλε εγώ την βλέπω ξεκάθαρα αυτήν!!! Αν θες πριν το πετάξεις, άνοιξε το και δες την ταινία μέσα μήπως βγάλουμε παραπάνω άκρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Ειναι αυτο με τη γραμμή κάθετη όπου το τσέκαρα δν είχε καποιο τύπωμα πριν το κανω. 

B4534D16-1A40-4633-9CAC-B8BB254E8F1F.jpeg

Βέβαια επδ μια φορά τα χρησιμοποίησα δεν ξερω για το δικό σου, εγώ το κοίταξα μετά από πολλές ώρες. Μετά από πόση ώρα είδες τη γραμμή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Ειναι αυτο με τη γραμμή κάθετη όπου το τσέκαρα δν είχε καποιο τύπωμα πριν το κανω. 

B4534D16-1A40-4633-9CAC-B8BB254E8F1F.jpeg

Εδώ φαίνεται ευδιάκριτα είναι η αλήθεια...το μόνο που δεν ξέρουμε είναι αν είναι εξατμισης η όχι. Γενικά τα τεστ όπως έμαθα και εγώ εδώ ,καλό είναι να έχουν κόκκινη γραμμουλα γιατι οι μπλε έχουν περισσότερες πιθανότητες να κάνουν εξάτμισης... Πόση ώρα μετά αντιλήφθηκες την δεύτερη γραμμή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εδώ φαίνεται ευδιάκριτα είναι η αλήθεια...το μόνο που δεν ξέρουμε είναι αν είναι εξατμισης η όχι. Γενικά τα τεστ όπως έμαθα και εγώ εδώ ,καλό είναι να έχουν κόκκινη γραμμουλα γιατι οι μπλε έχουν περισσότερες πιθανότητες να κάνουν εξάτμισης... Πόση ώρα μετά αντιλήφθηκες την δεύτερη γραμμή?

Έχει τύχει να το πάθω με το τεστ του σταυρού αυτό. Το είχα κανει είχε βγάλει μόνο την οριζόντια γραμμή μετά το άφησα και πριν το πετάξω που το τσέκαρα είχε μισή γραμμή κάθετη. Η οποία όμως φαινόταν πριν κάνω το τεστ.Το τσέκαρα σίγουρα μετά από 1 h. Παιδιά δεν μπορούσα άλλο να το κρατήσω μυστικό το είπα και στον άντρα μου. Του είπα όμως ότι υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα να μην έχει καμία ισχύ αυτό το τεστ. Απλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί του. Στη ταινία ειδα γραμμή πιο φαρδιά κ πιο ροζ αλλα Οχι και παλι έντονη. 
αν εχει κάποια κοπέλα εμπειρία με τα συγκεκριμένα τεστ να μας βοηθήσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλε εγώ την βλέπω ξεκάθαρα αυτήν!!! Αν θες πριν το πετάξεις, άνοιξε το και δες την ταινία μέσα μήπως βγάλουμε παραπάνω άκρη!

Το άνοιξα ειναι αποτυπωμένη όπως και η άλλη 😖😖😖 δεν ξέρω μπέρδεμα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Έχει τύχει να το πάθω με το τεστ του σταυρού αυτό. Το είχα κανει είχε βγάλει μόνο την οριζόντια γραμμή μετά το άφησα και πριν το πετάξω που το τσέκαρα είχε μισή γραμμή κάθετη. Η οποία όμως φαινόταν πριν κάνω το τεστ.Το τσέκαρα σίγουρα μετά από 1 h. Παιδιά δεν μπορούσα άλλο να το κρατήσω μυστικό το είπα και στον άντρα μου. Του είπα όμως ότι υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα να μην έχει καμία ισχύ αυτό το τεστ. Απλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί του. Στη ταινία ειδα γραμμή πιο φαρδιά κ πιο ροζ αλλα Οχι και παλι έντονη. 
αν εχει κάποια κοπέλα εμπειρία με τα συγκεκριμένα τεστ να μας βοηθήσει. 

Πολύ καλά έκανες αφού ένιωσες την ανάγκη να το μοιραστείς! Δεν είναι κακό!! Βρε γλυκάκι μου εφόσον βλέπεις γραμμή στο τεστακι σου (στις ταινίες) γιατί δεν πας να κάνεις μια ωραία χοριακη την Δευτέρα πρωί πρωί?  Θα σου στείλω τα δικά μου αρνητικά τεστ ώστε να δεις πως είναι τα αρνητικά σε clear blue kαι σε ταινίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς δε βρήκα τα πρωτότυπα τα έχω σβήσει.  Έχω όμως που τα έστειλα σε μια φίλη στο ινσταγκραμ..η ποιότητα δεν είναι η ίδια με την πρωτότυπη ανεβασμένη φωτό αλλά για να καταλάβεις περίπου στα στέλνω ..στις ταινίες φαίνεται μια σκιά παχιά στο δεύτερο και στο τελευταίο μια λεπτή γραμμή. Ήταν όλα αρνητικά μιας και μου ήρθε περίοδος! 

IMG_20230325_154602.jpg

IMG_20230325_154541.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, Χρόνια πολλά!! Τώρα κατάφερα να σας γράψω μιας και είναι άλλη μια δυσκολη μέρα σήμερα 🤢🤢🤢

@efakii κορίτσι μου όπως είχα πει και στην Girly την προηγούμενη φορά, τα τεστ ακόμα και σε ταινίες έχουν αυτό που στα αγγλικά λένε indent. Δεν είναι γραμμή εξάτμισης αλλά στην ουσία είναι το αυλάκι που γεμίζει χρώμα σε περίπτωση θετικού. Αν δεν έχει χρώμα η γραμμή αυτή είναι πολύ πιθανόν να είναι αυτή η περίπτωση. Δεν είναι γραμμή εξάτμισης δηλαδή, είναι κάτι που έχει κατασκευαστικά το τεστ. Με την πολύ ανάλυση του καμία φορά είναι ορατό. 

Ωστόσο, επειδή όπως λένε και τα υπόλοιπα κορίτσια είναι αρκετά νωρίς, μην χάνεις την ελπίδα σου ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η elena1990 είπε:

Κορίτσια χρόνια πολλά.

Εγώ είχα δύο μέρες καθυστέρηση, που φυσικά δεν ήταν τίποτα.

Επαναλάβαμε το σπερμοδιαγραμμα και η κινητικότητα από 12% πήγε στο 22% μετά από λήψη βιταμινών ένα μήνα.

Ο ανδρολόγος μας είπε ότι υπάρχει μια κιρσοκηλη η οποία είναι πολύ μικρή και ότι δεν υπάρχει λόγος να κάνει χειρουργείο για αυτό, διότι λόγω ηλικίας (45) μπορεί να μην τον βοηθήσει.

Εμενα μου εγραψε τις γνωστές ορμονολογικες που έκανα την 3η μέρα του κύκλου και είδα ότι η TSH πήγε 2.48 από 1.08 που ήταν τον προηγούμενο μήνα. 

Ωστόσο, πήρα και τεστακια ωορρηξίας μπας και ανάκτησω τις ελπίδες μου.

Σε γενικές γραμμές είμαι αγχωμενη και απογοητευμένη. Αισθάνομαι ότι θα πρέπει να το αφήσω το θέμα "δεύτερο παιδί".

Κορίτσι μου ποιες βιταμίνες πήρε ο σύζυγος; Με ενδιαφέρει γιατί και εμάς το σπέρμα ηταν λίγο αδύναμο αλλά ο γιατρός δεν το βρηκε ανησυχητικό γιατί σε ποσότητα ήταν πολύ καλό, και πήρε από μόνος του για ένα μήνα τις Wellman και θα πάει για σπερμοδιαγραμμα ξανα τη Δευτέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Evg93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια . Εχθές το μεσημέρι έκανα ένα πρώιμης ανίχνευσης clearblue κ έβγαλε μια παρά πλ άχνη γραμμή . Φαίνεται ξεκάθαρα . Μακάρι να μπορούσα να ανεβάσω φωτό να δείτε. Στην αρχή με το που το έκανα φαινόταν να κάνει μια σκιά γραμμής κ σιγά σιγά γινόταν μπλε .  Σήμερα με το που ξύπνησα έκανα ακόμη ένα και τπτ .. τι στο καλό γίνεται; Όσες φορές έχω κάνει της clearblue δεν έβγαζε ποτε ποτε τπτ ακόμη κ μετά από ώρες και μέρες .. πολύ παράξενα πράγματα . Έχει συμβεί τπτ παρόμοιο σε κάποια και τελικά να ήταν ; Πάντως έχω πόνους περιόδου ισως έρθει τελικά και τζάμπα χαρηκα 😏

Καλησπέρα κορίτσι! Δεν έχω εμπειρία από τα clearblue αλλά κουλό μου φαίνεται. Είδες δλδ θετική γραμμή μέσα στον προβλεπόμενο χρόνο και την επόμενη μέρα τίποτα; Είναι πρώιμης ανίχνευσης αυτά; Το μόνο που σκέφτομαι είναι μήπως είναι βιοχημική 😕 Αλλά δεν είναι και πολύ εμπιστοσύνης αυτά τα τεστ. Κάνε και ένα αύριο με τα πρωινά! Πότε περιμένεις περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χρόνια πολλά!!! Μια ερώτηση !!! Το πσκ θ πάμε μ το σύζυγο αριδεα!!! Επιτρέπεται ν μπει στα Λουτρά και στις ιδιωτικές πισίνες;; Θέλω ν πω μ τη θερμότητα δν χαλάει τ σπερμα;

Δεν νομίζω κορίτσι μου και ειδικά για τρεις φορες που θα μπείτε! Το καθημερινό πολύ ζεστό μπάνιο λένε ότι ίσως επηρεάζει αλλά νομίζω είναι μόνο φήμες 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...