Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου,πως είστε; εμείς εχθές δεν καταφέραμε να έχουμε επαφή δεν ήταν καλά ο άντρας μου, οπότε δεν έχω ελπίδες για αυτόν τον μήνα, δεν πειράζει όμως συμβαίνουν κ αυτά! Πάμε παρακάτω!!

Καλημέρα κορίτσια!! Κατερινα μου και βέβαια έχεις! Είχατε επαφές πριν το θετικό τεστ αν θυμάμαι καλά.. μπορεί να μην ήταν όλες οι καλές μέρες, αλλά δεν έχει τόση σημασία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσαρεεεες μουυ τι κάνετε;;; @efakii μου περιμένουμε το τεστ σου και σήμερα!! 

@Κατερίνα!!! Αν είναι όπως τα λεει η @Rena92 και είχες επαφές πριν το θετικό, εννοείται οτι έχεις ελπίδες. Από οσο γνωρίζω εξίσου σημαντικές είναι και οι μέρες πριν... 

Εγώ κορίτσια ώρες ώρες έχω κάτι τσιμπηκατακια,μια από δεξιά μια από αριστερά...🤷 Γενικά και στους προηγούμενους μήνες τα ένιωθα οταν πλησίαζαν οι μέρες... Οι γενικές μου βγηκαν όλες πολύ καλές, άρα η λυποθιμια και ο εμετός μάλλον από κάτι που με πείραξε θα ήταν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα δυστυχώς θα σας απογοητεύσω έκανα τεστ δεν βλέπω τίποτα απολύτως 😖😖😖 

Δεν ξέρω ειλικρινά χθες ήμουν πεπεισμένη ότι έβλεπα μία πολύ άχνη γραμμή σήμερα πάντως τίποτα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκουννντ μορνινγκκκ εβρι μπαντι!!!

@efakii περιμένουμε φωτό με τεστακι! Αφού μας ξέρεις ψοφαμεεεε. 

@Κατερίνα!!! Ούτε εγώ πιστεύω ότι πήγε χαμένος ο μήνας..και έτσι που δεν έχεις ελπίδες (στο μυαλό σου μόνο φυσικά) τι ωραία που θα έρθει το θετικό τεστακι και δε θα ξέρεις από που σου ρθε!!!

@marinaP τι ωραία συμπτώματα είναι αυτά!!! Το τσιμπηματακια ακούω! Και είναι και σε ωραία μέρα!!! Λες να σου δίνει κάποιος σηματακι ότι έχει φτάσει??? Σε πολύ λίγες μέρες θα ξέρουμε!! Εύχομαι να είναι ήδη φωλιασμενο το σπορακι σας!! 

@annitakianna  τώρα που έκανες και την σαλπιγγογραφια ακόμη πιο πολλές πιθανότητες έχεις !! Κάντε χαμό αυτόν τον μηνααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια καλημέρα δυστυχώς θα σας απογοητεύσω έκανα τεστ δεν βλέπω τίποτα απολύτως 😖😖😖 

Δεν ξέρω ειλικρινά χθες ήμουν πεπεισμένη ότι έβλεπα μία πολύ άχνη γραμμή σήμερα πάντως τίποτα!!! 

Για στείλε φωτογραφία. Εμείς τι κάνουμε εδώ? Μπρίκια κολλάμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια καλημέρα δυστυχώς θα σας απογοητεύσω έκανα τεστ δεν βλέπω τίποτα απολύτως 😖😖😖 

Δεν ξέρω ειλικρινά χθες ήμουν πεπεισμένη ότι έβλεπα μία πολύ άχνη γραμμή σήμερα πάντως τίποτα!!! 

Καλημέρα @efakiiμου. Μην απογοήτευσε, περίμενε μέχρι την αναμενόμενη... Για αυτό και εγώ είπα θα τα ξεκινήσω 3 μέρες πριν... Περίμενε και εσύ. Πότε περιμένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια καλημέρα δυστυχώς θα σας απογοητεύσω έκανα τεστ δεν βλέπω τίποτα απολύτως 😖😖😖 

Δεν ξέρω ειλικρινά χθες ήμουν πεπεισμένη ότι έβλεπα μία πολύ άχνη γραμμή σήμερα πάντως τίποτα!!! 

Μην απογοητεύεσαι μωρε!! Είναι πολύ άδικο να το κάνουμε αυτό στον εαυτό μας, γιατί είναι πολύ νωρίς κ το μόνο που καταφέρνουμε είναι να απογοητευόμαστε!! Αν θυμάμαι σωστά, είσαι 6 μέρες πριν!! Είναι πολύ νωρίς κορίτσι μου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Γκουννντ μορνινγκκκ εβρι μπαντι!!!

@efakii περιμένουμε φωτό με τεστακι! Αφού μας ξέρεις ψοφαμεεεε. 

@Κατερίνα!!! Ούτε εγώ πιστεύω ότι πήγε χαμένος ο μήνας..και έτσι που δεν έχεις ελπίδες (στο μυαλό σου μόνο φυσικά) τι ωραία που θα έρθει το θετικό τεστακι και δε θα ξέρεις από που σου ρθε!!!

@marinaP τι ωραία συμπτώματα είναι αυτά!!! Το τσιμπηματακια ακούω! Και είναι και σε ωραία μέρα!!! Λες να σου δίνει κάποιος σηματακι ότι έχει φτάσει??? Σε πολύ λίγες μέρες θα ξέρουμε!! Εύχομαι να είναι ήδη φωλιασμενο το σπορακι σας!! 

@annitakianna  τώρα που έκανες και την σαλπιγγογραφια ακόμη πιο πολλές πιθανότητες έχεις !! Κάντε χαμό αυτόν τον μηνααααααααα

Να σου πω την αλήθεια μου, αυτό το μήνα είμαι πολύ χαλαρή, δεν μετράω τις μέρες, υπό άλλες συνθήκες θα έκανα από τώρα τεστ 😜 λίγο το οτι αποφασισαμε γ εξωσωματική... λίγο ο γεμάτος μήνας με πολλές υποχρεώσεις. Χαλάρωσα σε αυτό το θέμα. 

Σκέφτομαι και το οτι η αδελφή μου είχε κάνει εμετό πολλές μέρες πριν την καθυστέρηση, έκανε εισαγωγή σε κλινική γιατί πίστευε οτι την πείραξε κατι π έφαγε, τις κάνανε γενικές δεν είχε κατι, και μετά από 10 μέρες μάθαμε Ότι ήταν έγκυος 😁😁. Και με βάζει σε σκεψεις το επεισόδιο που είχα το Σάββατο 🤷 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου. Πάνω που δυο μερες είχε ισώσει το στομάχι μου, σημερα καθώς ετοιμαζομουν να έρθω για δουλειά, ανοίγοντας την ντουλάπα να πάρω το μπουφάν, κόντεψα να κάνω εμετο πάνω στα παλτό και τα μπουφάν μου. Πρώτη φορά μου ήρθε τοσο απότομα, ευτυχως δεν ειχα φάει τίποτα. Τελικά πρόλαβα να πάω στο μπάνιο. Ανανέωσα το κραγιόν μου και έφυγα κυρία 😂. Συγγνώμη πρωι πρωι για τις λεπτομέριες αλλα είστε οι μόνες που ξέρετε για την εγκυμοσύνη μου. Δεν το έχουμε πει ακόμα πουθενα!!

Επίσης, από όταν έκλεισα την 9η νιώθω ένα περίεργο τράβηγμα πιο ψηλά από εκεί που νιώθουμε τους πόνους περιόδου, δεν πονάει αλλά με κάνει να νιώθω δυσφορία, σαν ένα βάρος, φαντάζομαι είναι η μήτρα που μεγαλώνει. Κάνω υπομονή μέχρι τη Δευτέρα που θα πάω στον γιατρό.. Όσο περνάει ο καιρός τόσο μεγαλώνει το άγχος μου για κάποιο λόγο 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα @efakiiμου. Μην απογοήτευσε, περίμενε μέχρι την αναμενόμενη... Για αυτό και εγώ είπα θα τα ξεκινήσω 3 μέρες πριν... Περίμενε και εσύ. Πότε περιμένεις;

Συμφωνώ!!! Είναι πάααρα πολύ νωρίς! Εμένα το νωρίτερο που έχει δείξει το τεστ και τις δυο φορές ήταν 10-11 μέρες μετά το θετικό της ωορρηξίας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Να σου πω την αλήθεια μου, αυτό το μήνα είμαι πολύ χαλαρή, δεν μετράω τις μέρες, υπό άλλες συνθήκες θα έκανα από τώρα τεστ 😜 λίγο το οτι αποφασισαμε γ εξωσωματική... λίγο ο γεμάτος μήνας με πολλές υποχρεώσεις. Χαλάρωσα σε αυτό το θέμα. 

Σκέφτομαι και το οτι η αδελφή μου είχε κάνει εμετό πολλές μέρες πριν την καθυστέρηση, έκανε εισαγωγή σε κλινική γιατί πίστευε οτι την πείραξε κατι π έφαγε, τις κάνανε γενικές δεν είχε κατι, και μετά από 10 μέρες μάθαμε Ότι ήταν έγκυος 😁😁. Και με βάζει σε σκεψεις το επεισόδιο που είχα το Σάββατο 🤷 

Σου εύχομαι να είσαι ακριβώς σαν την αδερφή σου!!! Και με το καλό να γεμίσουμε επιτέλους θετικά τεστακια εδώ μέσα γιατί άντε ,κάναμε κοιλιά κορίτσια!! Άντε να κάνει το πελεκουδι! Άντε να γεμίσουμε  σελίδες με έξαλλους πανηγυρισμούς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου. Πάνω που δυο μερες είχε ισώσει το στομάχι μου, σημερα καθώς ετοιμαζομουν να έρθω για δουλειά, ανοίγοντας την ντουλάπα να πάρω το μπουφάν, κόντεψα να κάνω εμετο πάνω στα παλτό και τα μπουφάν μου. Πρώτη φορά μου ήρθε τοσο απότομα, ευτυχως δεν ειχα φάει τίποτα. Τελικά πρόλαβα να πάω στο μπάνιο. Ανανέωσα το κραγιόν μου και έφυγα κυρία 😂. Συγγνώμη πρωι πρωι για τις λεπτομέριες αλλα είστε οι μόνες που ξέρετε για την εγκυμοσύνη μου. Δεν το έχουμε πει ακόμα πουθενα!!

Επίσης, από όταν έκλεισα την 9η νιώθω ένα περίεργο τράβηγμα πιο ψηλά από εκεί που νιώθουμε τους πόνους περιόδου, δεν πονάει αλλά με κάνει να νιώθω δυσφορία, σαν ένα βάρος, φαντάζομαι είναι η μήτρα που μεγαλώνει. Κάνω υπομονή μέχρι τη Δευτέρα που θα πάω στον γιατρό.. Όσο περνάει ο καιρός τόσο μεγαλώνει το άγχος μου για κάποιο λόγο 😔

Καλημέρα elli μου!!! Λογικά το τράβηγμα είναι επειδή αλλάζει η μήτρα κ μεγαλώνει το σπορακι!!! Υπομονή μέχρι την Δευτέρα που θα ξανακουσρις την καρδούλα πάλι!!! Πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου. Πάνω που δυο μερες είχε ισώσει το στομάχι μου, σημερα καθώς ετοιμαζομουν να έρθω για δουλειά, ανοίγοντας την ντουλάπα να πάρω το μπουφάν, κόντεψα να κάνω εμετο πάνω στα παλτό και τα μπουφάν μου. Πρώτη φορά μου ήρθε τοσο απότομα, ευτυχως δεν ειχα φάει τίποτα. Τελικά πρόλαβα να πάω στο μπάνιο. Ανανέωσα το κραγιόν μου και έφυγα κυρία 😂. Συγγνώμη πρωι πρωι για τις λεπτομέριες αλλα είστε οι μόνες που ξέρετε για την εγκυμοσύνη μου. Δεν το έχουμε πει ακόμα πουθενα!!

Επίσης, από όταν έκλεισα την 9η νιώθω ένα περίεργο τράβηγμα πιο ψηλά από εκεί που νιώθουμε τους πόνους περιόδου, δεν πονάει αλλά με κάνει να νιώθω δυσφορία, σαν ένα βάρος, φαντάζομαι είναι η μήτρα που μεγαλώνει. Κάνω υπομονή μέχρι τη Δευτέρα που θα πάω στον γιατρό.. Όσο περνάει ο καιρός τόσο μεγαλώνει το άγχος μου για κάποιο λόγο 😔

Έλλη μου το σποράκι σου κάνει τα πάντα για να σου πάρει το άγχος!! Όλα αυτά τα άσχημα συμπτώματα είναι μια υπενθύμιση πως όλα πάνε καλά!! Θα φύγουν σιγά σιγά, όταν πια θα νιώθεις κ εσύ η ίδια ότι το μικρακι σου έχει εδραιωθεί! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου. Πάνω που δυο μερες είχε ισώσει το στομάχι μου, σημερα καθώς ετοιμαζομουν να έρθω για δουλειά, ανοίγοντας την ντουλάπα να πάρω το μπουφάν, κόντεψα να κάνω εμετο πάνω στα παλτό και τα μπουφάν μου. Πρώτη φορά μου ήρθε τοσο απότομα, ευτυχως δεν ειχα φάει τίποτα. Τελικά πρόλαβα να πάω στο μπάνιο. Ανανέωσα το κραγιόν μου και έφυγα κυρία 😂. Συγγνώμη πρωι πρωι για τις λεπτομέριες αλλα είστε οι μόνες που ξέρετε για την εγκυμοσύνη μου. Δεν το έχουμε πει ακόμα πουθενα!!

Επίσης, από όταν έκλεισα την 9η νιώθω ένα περίεργο τράβηγμα πιο ψηλά από εκεί που νιώθουμε τους πόνους περιόδου, δεν πονάει αλλά με κάνει να νιώθω δυσφορία, σαν ένα βάρος, φαντάζομαι είναι η μήτρα που μεγαλώνει. Κάνω υπομονή μέχρι τη Δευτέρα που θα πάω στον γιατρό.. Όσο περνάει ο καιρός τόσο μεγαλώνει το άγχος μου για κάποιο λόγο 😔

Καλημέρα αγαπημένη μου εγκυουλα!! 

Μεγαλώνει το άγχος μεγαλώνει και το μωράκι σου!! Και μέχρι το μωρακι σου να γίνει παππούς το άγχος σου θα είναι ακριβώς το ίδιο! Θα το συνηθίσεις με τον καιρό όμως! 

Πάντως όντως κυρία σε βρίσκω! Κραγιονακι και γεια σας?! Είσαι θεαρα! Εγώ θα σερνομουν στα πατώματα στάνταρ γιατί ;όλα δεν αντέχω την ζαλάδα και τον έμμετο. Με πιάνει πανικός δε μπορώ καθόλου. Πήρες μήπως το σιρόπι που σου είπε το lisaki?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου. Πάνω που δυο μερες είχε ισώσει το στομάχι μου, σημερα καθώς ετοιμαζομουν να έρθω για δουλειά, ανοίγοντας την ντουλάπα να πάρω το μπουφάν, κόντεψα να κάνω εμετο πάνω στα παλτό και τα μπουφάν μου. Πρώτη φορά μου ήρθε τοσο απότομα, ευτυχως δεν ειχα φάει τίποτα. Τελικά πρόλαβα να πάω στο μπάνιο. Ανανέωσα το κραγιόν μου και έφυγα κυρία 😂. Συγγνώμη πρωι πρωι για τις λεπτομέριες αλλα είστε οι μόνες που ξέρετε για την εγκυμοσύνη μου. Δεν το έχουμε πει ακόμα πουθενα!!

Επίσης, από όταν έκλεισα την 9η νιώθω ένα περίεργο τράβηγμα πιο ψηλά από εκεί που νιώθουμε τους πόνους περιόδου, δεν πονάει αλλά με κάνει να νιώθω δυσφορία, σαν ένα βάρος, φαντάζομαι είναι η μήτρα που μεγαλώνει. Κάνω υπομονή μέχρι τη Δευτέρα που θα πάω στον γιατρό.. Όσο περνάει ο καιρός τόσο μεγαλώνει το άγχος μου για κάποιο λόγο 😔

Υπομονή κοριτσακι μου! Μαλλον ναι ο πόνος είναι που μεγαλώνει η μήτρα, θα σου πει και ο γιατρός σου. 

Αχ αυτό το άγχος. Καλέ φώλιασε, έμεινε σου κάνει και κολπακια με τις ναυτίες το πιτσινι ♥️♥️ όλα πανε ρολόι κορίτσι μου 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!!! Εγώ ξεκίνησα να έχω πόνους περιόδου κ εγώ γενικά είχα δέκα μέρες πριν έρθει πόνους... Έχω κ κάτι τσιμπήματα αλλά δεν μπορώ να πω ότι νιώθω διαφορετικά γιατί ακριβώς τα ίδια είχα μέχρι κ την μέρα που είδα το θετικό τεστ εγκυμοσύνης... Φανταστείτε είχα κανονικά πόνους παρόλο που είχε επιβεβαιωθεί η κύηση τότε. Ειναι η έκτη μέρα από την ωορηξια σήμερα... Πολύ νωρίς δλδ αλλά αυτό μου δείχνει ότι σε δέκα μέρες η θα έρθει η περίοδος η θα δω θετικό τεστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!! Εγώ ξεκίνησα να έχω πόνους περιόδου κ εγώ γενικά είχα δέκα μέρες πριν έρθει πόνους... Έχω κ κάτι τσιμπήματα αλλά δεν μπορώ να πω ότι νιώθω διαφορετικά γιατί ακριβώς τα ίδια είχα μέχρι κ την μέρα που είδα το θετικό τεστ εγκυμοσύνης... Φανταστείτε είχα κανονικά πόνους παρόλο που είχε επιβεβαιωθεί η κύηση τότε. Ειναι η έκτη μέρα από την ωορηξια σήμερα... Πολύ νωρίς δλδ αλλά αυτό μου δείχνει ότι σε δέκα μέρες η θα έρθει η περίοδος η θα δω θετικό τεστ...

Καλήμερα!! Γιατί να είναι νωρίς στην 6η μέρα?? Από την 6-12η μαξ εμφυτεύεται το σπορακι!! Έλααααα ,έλα κορίτσια μου και αυτό το θεματακι είναι λίγες μέρες μακριά από τα να γεμίσει γραμμουλες και θετικές χοριακες!!! 

@Elli13 εκεί που είσαι τώρα ,τώρα τώρα, κάνε ένα φουυυυυυ και στείλε μας baby dust!! Επίσης είναι ώρα να μοιρασεις σε giveaway  και τα τυχερά τεστακια σου κυρία μου! Χμμ για να δω...θα πρέπει να κάνουμε μια καρδούλα στο ποστ σου και να βαθμολογησουμε με 5αστερακια τπ θεματακι μας!!χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Για στείλε φωτογραφία. Εμείς τι κάνουμε εδώ? Μπρίκια κολλάμε?

Σας ευχαριστω πολυ για το support…. 
χθες λιγο ξέρετε σαν να το πίστεψα ενα Τσακ… εχω κ αυτούς τους μόνιμους πόνους κατω χαμηλά στη κοιλιά που δεν ξέρω… μήπως πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ ;;; Εχω μια μόνιμη πίεση ,ειναι χαμηλά κατω πρησμένη η κοιλιά μου… 

7CE9C0A2-2941-466D-8F13-D619D211F924.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Σας ευχαριστω πολυ για το support…. 
χθες λιγο ξέρετε σαν να το πίστεψα ενα Τσακ… εχω κ αυτούς τους μόνιμους πόνους κατω χαμηλά στη κοιλιά που δεν ξέρω… μήπως πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ ;;; Εχω μια μόνιμη πίεση ,ειναι χαμηλά κατω πρησμένη η κοιλιά μου… 

7CE9C0A2-2941-466D-8F13-D619D211F924.jpeg

Εδώ το support είναι δεδομένο! Ειμαστε εδώ η μία για την άλλη!! 

Λοιπόν όντως φαίνεται αρνητικό. Βέβαια δε ξέρω σε αρνητικό πως θα δείχνει. Αν το έχεις κάνει..αν δε δείχνει και εκεί οκ. Ψυχραιμία. Ένα αρνητικό τεστ και ειδικά τόσο νωρίς δε σημαίνει πως όλα τελείωσαν. Η παρασκευαιδου είχε αρνητικό τεστ δύο μέρες μόλις πριν την περίοδο και την ημέρα περιόδου ένα παααααρα πολύ αχνό! Στο λέω γιατί το έχω δει! Οπότε με ηρεμία (που να τη βρεις,ξέρω...) Θα περιμένουμε τις επόμενες μέρες. Ξανά σε δύο μέρες πάλι! Πόσες μέρες πριν είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα αγαπημένη μου εγκυουλα!! 

Μεγαλώνει το άγχος μεγαλώνει και το μωράκι σου!! Και μέχρι το μωρακι σου να γίνει παππούς το άγχος σου θα είναι ακριβώς το ίδιο! Θα το συνηθίσεις με τον καιρό όμως! 

Πάντως όντως κυρία σε βρίσκω! Κραγιονακι και γεια σας?! Είσαι θεαρα! Εγώ θα σερνομουν στα πατώματα στάνταρ γιατί ;όλα δεν αντέχω την ζαλάδα και τον έμμετο. Με πιάνει πανικός δε μπορώ καθόλου. Πήρες μήπως το σιρόπι που σου είπε το lisaki?

Σας ευχαριστώ αγαπημένες μου για τα μηνύματα συμπαράστασης!!

Με εσένα όμως @Girly γελάω κάθε φορά 😂 Το σιρόπι δεν το πήρα γιατί μετά από το άσχημο Παρασκευοσαββατοκυριακο, ηρέμησα πολύ με τις ναυτίες, μόνο κάτι καούρες είχα αλλά αρκετα light σε σχέση με αυτά που είχα τόσες εβδομάδες. Εγώ με τους εμετούς ανακουφίζομαι για λίγο, άσε που πλέον σαν να τους συνήθισα κιολας. Δεν έχω κάθε μέρα ευτυχώς, και όταν έχω είναι μόνο μια φορά τη μέρα, αλλά αναγκαστικά συνεχίζω τη μέρα μου σαν να μην έγινε τίποτα. Δυστυχώς δεν έχω την επιλογή να λείψω από τη δουλειά μου γιατί δεν υπάρχει άτομο να με αντικαταστήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εδώ το support είναι δεδομένο! Ειμαστε εδώ η μία για την άλλη!! 

Λοιπόν όντως φαίνεται αρνητικό. Βέβαια δε ξέρω σε αρνητικό πως θα δείχνει. Αν το έχεις κάνει..αν δε δείχνει και εκεί οκ. Ψυχραιμία. Ένα αρνητικό τεστ και ειδικά τόσο νωρίς δε σημαίνει πως όλα τελείωσαν. Η παρασκευαιδου είχε αρνητικό τεστ δύο μέρες μόλις πριν την περίοδο και την ημέρα περιόδου ένα παααααρα πολύ αχνό! Στο λέω γιατί το έχω δει! Οπότε με ηρεμία (που να τη βρεις,ξέρω...) Θα περιμένουμε τις επόμενες μέρες. Ξανά σε δύο μέρες πάλι! Πόσες μέρες πριν είσαι?

Ειμαι 6 μέρες πριν τη περίοδο !! Το ξέρω οτι ειναι παααααααρα πολυ νωρίς !! Θα κανω υπομονή και κανω ενα τεστ 2-3 μέρες πριν!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλήμερα!! Γιατί να είναι νωρίς στην 6η μέρα?? Από την 6-12η μαξ εμφυτεύεται το σπορακι!! Έλααααα ,έλα κορίτσια μου και αυτό το θεματακι είναι λίγες μέρες μακριά από τα να γεμίσει γραμμουλες και θετικές χοριακες!!! 

@Elli13 εκεί που είσαι τώρα ,τώρα τώρα, κάνε ένα φουυυυυυ και στείλε μας baby dust!! Επίσης είναι ώρα να μοιρασεις σε giveaway  και τα τυχερά τεστακια σου κυρία μου! Χμμ για να δω...θα πρέπει να κάνουμε μια καρδούλα στο ποστ σου και να βαθμολογησουμε με 5αστερακια τπ θεματακι μας!!χαχαχχα

Αχ ναιιιιι παντού μπεμπεδοσκονη να είμαστε όλες εγκυουλεεεες🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Σας ευχαριστώ αγαπημένες μου για τα μηνύματα συμπαράστασης!!

Με εσένα όμως @Girly γελάω κάθε φορά 😂 Το σιρόπι δεν το πήρα γιατί μετά από το άσχημο Παρασκευοσαββατοκυριακο, ηρέμησα πολύ με τις ναυτίες, μόνο κάτι καούρες είχα αλλά αρκετα light σε σχέση με αυτά που είχα τόσες εβδομάδες. Εγώ με τους εμετούς ανακουφίζομαι για λίγο, άσε που πλέον σαν να τους συνήθισα κιολας. Δεν έχω κάθε μέρα ευτυχώς, και όταν έχω είναι μόνο μια φορά τη μέρα, αλλά αναγκαστικά συνεχίζω τη μέρα μου σαν να μην έγινε τίποτα. Δυστυχώς δεν έχω την επιλογή να λείψω από τη δουλειά μου γιατί δεν υπάρχει άτομο να με αντικαταστήσει.

Άσε τα γέλια και κοίτα να βρεις καμία καλή εφαρμογή επιλογής νικητών για το giveaway  ,μην είναι καμία μουφα! Χαχαχα 

Ωραία,τότε ελπίζω να σιγά σιγά να αραιώνουν και να σου είναι όλα πιο εύκολα. Όσο για τη δουλειά αργά η γρήγορα θα πρέπει να βρουν αντικαταστάτη γιατί εσύ θα έχεις να αλλάζεις πάνες !! Αλλά όλα στην ώρα τους. Αφού ακόμη την παλεύεις όλα καλά!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Σας ευχαριστω πολυ για το support…. 
χθες λιγο ξέρετε σαν να το πίστεψα ενα Τσακ… εχω κ αυτούς τους μόνιμους πόνους κατω χαμηλά στη κοιλιά που δεν ξέρω… μήπως πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ ;;; Εχω μια μόνιμη πίεση ,ειναι χαμηλά κατω πρησμένη η κοιλιά μου… 

7CE9C0A2-2941-466D-8F13-D619D211F924.jpeg

Είναι νωρίς κοπέλα μου πολύ!!!! Αν έχεις πολλά τεστ κάνε κάθε μέρα από ένα.. Αλλιώς περίμενε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια και σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας...Σας τις ανταποδίδω  και σας εύχομαι σύντομα όλες να έχετε ευχάριστα νέα.

Θα προσπαθώ να σας παρακολουθώ αλλά είμαι χάλια 🤢 Καθημερινές ολοήμερες ζαλάδες,τάση για εμετό,πόνος στο στομάχι και πόνος χαμηλά στην κοιλιά. Και φουλ υπνηλία όπου με αφήσεις κοιμάμαι 🤣

και ειδικά σήμερα που έχω ξυπνήσει από τις 6,30 για να πάω για εξετάσεις με β΄λέπω να κοιμάμαι στο γραφείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...