Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

..εσύ σεξ να κάνεις εννοείται ασχέτως τεστ..αφού έχεις πονακια και υγρά. Ίσως αύριο δείξει θετικό και καλό θα είναι αν έχεις και την προηγούμενη μέρα επαφη.  Και εγώ κύκλο 26-28 ημερών έχω και αυτόν τον μήνα κατά τύχης είδα ότι κάνω ωορηξια ( για αυτόν τον μήνα) την 9-10η μέρα!! 

Συμφωνωωω και εγώ κάνε σήμερα σεξακι😉 πιστεύω αύριο θα βγει θετικο 🙏κάνε το μεσημέρι όμως αύριο και όχι πρωί❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@efakii εγώ μόνο στο αρνητικό βλέπω γραμμή.. Στο άλλο δεν την καταλαβαίνω...

Της @Girly ήταν πιο έντονο την προηγούμενη φορά και τελικά ήταν εξάτμισης.. Ελπίζω σε εσένα να είναι νωρίς.. Κάνε αύριο πρωί πάλι και ανέβασε το ξανά!! Ελπίζω και αύριο να δεις γραμμούλα 

Αυτό ήθελα και γω να πω.. επειδή τελευταία είδαμε πολλές γραμμές φάντασμα, ας περιμένουμε μια δυο μέρες μην της φουσκωσουμε της κοπέλας τα μυαλά!!

Εννοείται στέλνω @efakii άπειρη μπεμπεδοσκονη 💓💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Αυτό ήθελα και γω να πω.. επειδή τελευταία είδαμε πολλές γραμμές φάντασμα, ας περιμένουμε μια δυο μέρες μην της φουσκωσουμε της κοπέλας τα μυαλά!!

Εννοείται στέλνω @efakii άπειρη μπεμπεδοσκονη 💓💓💓💓

Εσυ που εισαι έμπειρη  με τις γραμμές … πες μας βλέπεις τιποτα ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα πάλι τεστ ωορρηξίας και τίποτα αρνητικό... Εντωμεταξύ έχω υγρά πονακια... Α καλααα δεν πάμε καλά.. Σε άλλη περίπτωση θα είχα κάνει σεξ σήμερα και εχθές και θα έλεγα έπιασα μέρες... Γιατί ημερολόγιακα με βγάζει το ημερολόγιο περιόδου "υψηλή πιθανότητα εγκυμοσύνης" και αύριο ωορρηξία!!! Με βάση τον τακτικό μου κύκλο... 29 ημερών 

Κανεις της clear blue μαρινακι;;;; Αυτα ειναι αρκετα ξεκάθαρα !!! Αποκλείεται να πέφτουν έξω!!! Βέβαια εσυ κάνε τις επαφουλες σου και ποτε δεν ξερεις. Εχεις ανοίξει το τεστακι να δεις μεσα πως ειναι οι γραμμές;; Ειναι έντονες ή αχνές;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Αυτό ήθελα και γω να πω.. επειδή τελευταία είδαμε πολλές γραμμές φάντασμα, ας περιμένουμε μια δυο μέρες μην της φουσκωσουμε της κοπέλας τα μυαλά!!

Εννοείται στέλνω @efakii άπειρη μπεμπεδοσκονη 💓💓💓💓

@efakii θα συμφωνήσω απολύτως με την @Elli13…εγώ δεν βλέπω κάτι να πω την αλήθεια αλλά νμζ τόσες μέρες πριν μόνο εσύ θα μπορούσες να δεις από κοντά…κάνε ξανά σε δυο τρεις μέρες και στείλε μας..εύχομαι από καρδιάς να τα έχετε καταφέρει…🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tinasardin8689 είπε:

@efakii θα συμφωνήσω απολύτως με την @Elli13…εγώ δεν βλέπω κάτι να πω την αλήθεια αλλά νμζ τόσες μέρες πριν μόνο εσύ θα μπορούσες να δεις από κοντά…κάνε ξανά σε δυο τρεις μέρες και στείλε μας..εύχομαι από καρδιάς να τα έχετε καταφέρει…🙏🥰

Ευχαριστω πολυ !!!! Θα επαναλάβω σιιιιιιγουρα !!!! Και θα σας ενημερώσω …. Τρέφω μια μικρή μικρή ελπίδα μεσα μου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η efakii είπε:

Ευχαριστω πολυ !!!! Θα επαναλάβω σιιιιιιγουρα !!!! Και θα σας ενημερώσω …. Τρέφω μια μικρή μικρή ελπίδα μεσα μου ! 

Αν πάρεις αυτά τα τεστ που λένε ότι ανιχνεύουν νωρίτερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Αν πάρεις αυτά τα τεστ που λένε ότι ανιχνεύουν νωρίτερα;

Το one step που νομίζω αυτό έχει ,είναι πρώιμης ανίχνευσης. Ανιχνεύει από 10 miu. Είναι τα τυχερά τεστακια της @Elli13 μας!!!

Και γω κορίτσια μου μόνο στο αρνητικό είδα κάτι. Αλλά εγώ έβλεπα και σε μένα και δεν ήμουν...εύχομαι όμως εσύ να είσαι πραγματικά! Αύριο ξανά,μεθαύριο ξανά μέχρι να φανεί έντονα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εσυ που εισαι έμπειρη  με τις γραμμές … πες μας βλέπεις τιποτα ;;;;

Κορίτσι μου σε τόσο αχνές γραμμές μόνο από κοντά μπορείς να διακρίνεις κάτι, και αυτό σε καλό φωτισμό. Είναι πολύ νωρίς οπότε όλα είναι πιθανά!! Εννοείται να ελπίζεις!! Κάνε και αύριο και μεθαύριο και εδώ θα είμαστε εμείς να αποφανθούμε!!

 

Εγώ να πω ότι το πρώτο τεστ που ανέβασα σε αυτήν την εγκυμοσυνη, το έκανα να φαίνεται στο αρνητικό αχνή γραμμή μετά από αρκετές λήψεις σε διάφορους φωτισμούς. Εντάξει εγώ δεν έχω και καλή κάμερα στο κινητό, αλλά το ίδιο τεστ σε άλλο φωτισμό εβγαινε αρνητικό εντελώς!! Μια μέρα μετά ήταν ξεκάθαρη η γραμμή χωρίς αρνητικο!! Οπότε λίγο υπομονή και όλες ευχόμαστε τα καλύτερα 🙏🤞💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Πριν μου εμφανίστηκε το μνμ κ το είδα,τώρα δε μπορώ να δω τα pm μου. Δε ξέρω καν που βρίσκονται! Για Ρίχτε μια βοήθεια στη γερόντισσα...(μπαίνω μόνο από κινητό)

Κ εγώ το ίδιο! Αλλά αν μπεις στο μειλ σου κ πατήσεις τον σύνδεσμο, θα σε ανακατευθυνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εσύ τι κάνεις κορίτσι μου? 

Καλά είμαι..παρακολουθώ ανελλιπώς τις συζητήσεις σας..περιμένω να πάει 31/3 να ξαναπάω γιατρό..προς το παρόν καλά..έχω αρχίσει σιγά σιγά να το χωνεύω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Καλά είμαι..παρακολουθώ ανελλιπώς τις συζητήσεις σας..περιμένω να πάει 31/3 να ξαναπάω γιατρό..προς το παρόν καλά..έχω αρχίσει σιγά σιγά να το χωνεύω…

Θέλει τον χρόνο του..σιγά σιγά! Δε βιαζόμαστε! Και μέχρι τις 31 εδώ θα είμαστε όλες μαζι παρεούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@annitakianna επιστρέψατε κορίτσι μου? Αναμένουμε να μάθουμε νέα σου.

Ναι κορίτσι μου γυρίσαμε και τώρα μαγειρεύω για αύριο γι'αυτό άργησα να μπω.. όλα πήγαν καλά πόνεσα ελάχιστα αλλά άξιζε τον κόπο..είμαι μια χαρά οι σάλπιγγες είναι βατές και οι 2 😁😁 είδε και ένα τέλειο ενδομήτριο αλλά αυγουλάκια όχι ακόμα μιας κ προχθές τελείωσε η περίοδος!! Εσείς εδώ πως τα πάτε?? Εγώ περιμένω πως και πως το αυριανό τέστ της @efakii για να κάνει την αρχή με τα θετικά τέστ και εύχομαι να είναι πολλά αυτόν τον μήνα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ναι κορίτσι μου γυρίσαμε και τώρα μαγειρεύω για αύριο γι'αυτό άργησα να μπω.. όλα πήγαν καλά πόνεσα ελάχιστα αλλά άξιζε τον κόπο..είμαι μια χαρά οι σάλπιγγες είναι βατές και οι 2 😁😁 είδε και ένα τέλειο ενδομήτριο αλλά αυγουλάκια όχι ακόμα μιας κ προχθές τελείωσε η περίοδος!! Εσείς εδώ πως τα πάτε?? Εγώ περιμένω πως και πως το αυριανό τέστ της @efakii για να κάνει την αρχή με τα θετικά τέστ και εύχομαι να είναι πολλά αυτόν τον μήνα!! 

Είδες κορίτσι μου! Δν ήταν τίποτα!!!! Και το αποτέλεσμα τέλειο!!! Όποτε βουρ γ νέο κύκλο !! Εύχομαι κ γώ ν γεμίσουμε θετικά τεστακια αυτό το μήνα !!!! @efakii κάνε την αρχή κούκλα μου και σκόρπισε μπεμπεδοσκονη να γίνει εδώ μέσα χαμουλης !!! 
εγω ξεκίνησα με τον σύζυγο no sugar challenge μεχει το Πάσχα!!! Είμαστε γλυκάτζιδες όποτε βάλαμε στόχο ν μην φάμε καθόλου ζάχαρη ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ναι κορίτσι μου γυρίσαμε και τώρα μαγειρεύω για αύριο γι'αυτό άργησα να μπω.. όλα πήγαν καλά πόνεσα ελάχιστα αλλά άξιζε τον κόπο..είμαι μια χαρά οι σάλπιγγες είναι βατές και οι 2 😁😁 είδε και ένα τέλειο ενδομήτριο αλλά αυγουλάκια όχι ακόμα μιας κ προχθές τελείωσε η περίοδος!! Εσείς εδώ πως τα πάτε?? Εγώ περιμένω πως και πως το αυριανό τέστ της @efakii για να κάνει την αρχή με τα θετικά τέστ και εύχομαι να είναι πολλά αυτόν τον μήνα!! 

Μπραβο κοριτσιιι μουυυ όλα θα  πανε τελειααα❤️ στην ωορρηξια θα γίνει χαμουλης ❤️ αντε να ξεκινήσει η @efakii και να πάρουμε και εμείς σειρααα❤️ 

να σε ρωτήσω η σαλλπιγγογραφια γινετε σε συγκεκριμένη μέρα του κύκλου ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ναι κορίτσι μου γυρίσαμε και τώρα μαγειρεύω για αύριο γι'αυτό άργησα να μπω.. όλα πήγαν καλά πόνεσα ελάχιστα αλλά άξιζε τον κόπο..είμαι μια χαρά οι σάλπιγγες είναι βατές και οι 2 😁😁 είδε και ένα τέλειο ενδομήτριο αλλά αυγουλάκια όχι ακόμα μιας κ προχθές τελείωσε η περίοδος!! Εσείς εδώ πως τα πάτε?? Εγώ περιμένω πως και πως το αυριανό τέστ της @efakii για να κάνει την αρχή με τα θετικά τέστ και εύχομαι να είναι πολλά αυτόν τον μήνα!! 

Τέλεια τελεια αντε με το καλό λοιπόν αφού όλα είναι καλά πάμε δυνατά 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μπραβο κοριτσιιι μουυυ όλα θα  πανε τελειααα❤️ στην ωορρηξια θα γίνει χαμουλης ❤️ αντε να ξεκινήσει η @efakii και να πάρουμε και εμείς σειρααα❤️ 

να σε ρωτήσω η σαλλπιγγογραφια γινετε σε συγκεκριμένη μέρα του κύκλου ε;

Ναι κορίτσι μου γίνεται πριν γίνει η ωορρηξία δηλαδή με το που σου τελειώσει η περίοδος!! Ρώτησα και για την διαφορά που έχει ο αφρός με την κλασική σαλπιγγογραφια και μου είπε ότι ο αφρός είναι φιλικός προς τον οργανισμό και γι'αυτό δεν πονάει καθόλου σε αντίθεση με την κλασική που το φάρμακο έχει ακτινοβολία και δημιουργεί μια αίσθηση καψίματος! Στο περίπου τα λέω τώρα @Girly .. τουλάχιστον έτσι το κατάλαβα εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Είδες κορίτσι μου! Δν ήταν τίποτα!!!! Και το αποτέλεσμα τέλειο!!! Όποτε βουρ γ νέο κύκλο !! Εύχομαι κ γώ ν γεμίσουμε θετικά τεστακια αυτό το μήνα !!!! @efakii κάνε την αρχή κούκλα μου και σκόρπισε μπεμπεδοσκονη να γίνει εδώ μέσα χαμουλης !!! 
εγω ξεκίνησα με τον σύζυγο no sugar challenge μεχει το Πάσχα!!! Είμαστε γλυκάτζιδες όποτε βάλαμε στόχο ν μην φάμε καθόλου ζάχαρη ! 

Ναι τώρα είμαι έτοιμη για το love zone με τα τεστακια ωορρηξίας φυσικά!! ♥️♥️😁😁

 Και εγώ τρώω πολλά γλυκά.. βασικά τα λατρεύω ενώ έχω πολύ καλή διατροφή γενικά δηλαδή αρκετά βραστά πολλές σαλάτες όχι fast food κτλ αλλά στα γλυκά δεν μπορώ να αντισταθώ με τίποτα και ξέρω πόσο μεγάλο ρόλο παίζει η διατροφή και πάλι όμως με πιάνουν οι υπογλυκαιμίες και δεν μπορώ να αντισταθώ!! Μακάρι κορίτσι μου να μην φάτε ζάχαρη γιατί μόνο κακό κάνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, τώρα κατάφερα να μπω από το απόγευμα. Ξεράθηκα στο ύπνο 🤣😴 και ξύπνησα από κάτι τσιμπηματακια στην ωοθήκη που έκανα και ωορρηξία, αλλά λίγο έντονα ( για να με ξυπνήσουν εμένα ήταν δυνατά 🤣) είμαι στην 7η μέρα από το θετικό τέστ 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου το μωράκι σου!!! Πέρασες κ εσύ δύσκολα... Η ψυχολογία παίζει πολύ ρόλο... Εμένα κατά τον καθαρισμό της μήτρας κατάφεραν κ βρήκαν κάτι μικρό οπότε μπόρεσαν να το στείλουν για βιοψία... Στον υπέρηχο φαινόταν μια άδεια μήτρα... Η φύση προνοεί... Αλλά κ πάλι πονάει... Κάνω προσπάθειες είναι ο πρώτος μήνας μετά την αποβολή... Θέλω πολύ ένα μωράκι... Απλά τώρα είμαι στην φάση αναμονής της περιόδου κ αρχίζουν όλες οι σκέψεις.... Αν θα τα καταφέρουμε πάλι η αν θα αργήσει ξανά να μας έρθει... 

υπομονη κοριτσι μου και ο καιρος θα δειξει. μακαρι να ερθει γρηγορα το σπορακι σου στην κοιλιτσα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ναι τώρα είμαι έτοιμη για το love zone με τα τεστακια ωορρηξίας φυσικά!! ♥️♥️😁😁

 Και εγώ τρώω πολλά γλυκά.. βασικά τα λατρεύω ενώ έχω πολύ καλή διατροφή γενικά δηλαδή αρκετά βραστά πολλές σαλάτες όχι fast food κτλ αλλά στα γλυκά δεν μπορώ να αντισταθώ με τίποτα και ξέρω πόσο μεγάλο ρόλο παίζει η διατροφή και πάλι όμως με πιάνουν οι υπογλυκαιμίες και δεν μπορώ να αντισταθώ!! Μακάρι κορίτσι μου να μην φάτε ζάχαρη γιατί μόνο κακό κάνει!!

Και γώ το ίδιο!!!!! Πεθαίνω για τ γλυκά !!! Όποτε είπα ν δω αν θ το αντέξω!!! Επίσης θ προσπαθήσω ν φτιαξω κ πάλι τη διατροφή μου κ όσο μπορώ ν βάλω το περπάτημα στη καθημερινότητα μ!!!! 
γενικα ν κάνω καινούργια πράγματα γ ν έχω το μυαλό μου εκει και όχι στη προσπάθεια! Είπαμε αυτό το μήνα και μετά από αυτό το κουλό που συνέβη ότι θ κάνουμε μέρα παρά μέρα όλο το μήνα μέχρι ν δω αίμα ! 
🤞🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,πως είστε; εμείς εχθές δεν καταφέραμε να έχουμε επαφή δεν ήταν καλά ο άντρας μου, οπότε δεν έχω ελπίδες για αυτόν τον μήνα, δεν πειράζει όμως συμβαίνουν κ αυτά! Πάμε παρακάτω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου,πως είστε; εμείς εχθές δεν καταφέραμε να έχουμε επαφή δεν ήταν καλά ο άντρας μου, οπότε δεν έχω ελπίδες για αυτόν τον μήνα, δεν πειράζει όμως συμβαίνουν κ αυτά! Πάμε παρακάτω!!

Καλημέρα Κατερίνα μου.  Θύμισε μου είχες θετικό τέστ πριν 2-3 μέρες έτσι; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...