Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ πάντως σε ψηφίζω για θεματοθετρια του θέματος Μαρτίου. Με τόση θετική ενέργεια και τρέλα αποκλείεται να μην πάει καλά! Άσε που θα σου φέρει και γούρι.. Έτσι το άνοιξα και γω το θέμα αυτό (όχι, εγώ το άνοιξα πεποισμενη ότι δεν έκανα ποτέ ωορρηξία και ήταν χαμένος μήνας, είχα τσακωθεί και με τον άντρα μου το προηγούμενο βράδυ από τα νεύρα μου... Τελοσπαντων).. Που θέλω να καταλήξω... ΣΤΕΛΝΩ ΑΠΕΙΡΗ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ και περιμένουμε όλες εναγωνίως σε 1-2 μέρες να μας επιβεβαιώσεις το θετικό. 

Επίσης να πω @marinamanoulitsa για κάποιο λόγο έχω πολύ θετικό ενστικτο και για εσένα!! 

Και για ένα άλλο κορίτσι (ξέρει αυτό ποιο είναι ...) εχω σκορπίσει πολλή πολλή μπεμπεδοσκονη στις βόλτες μου, η σκέψη μου είναι μαζί της 🤞❣️🍼🙏

Ούτε καν!!! Οχιιιιι. Εσύ είσαι η γουρλου!! Θα ανοίγεις θεματακια μέχρι να μείνουν όλες έγκυες,πράγμα που όπως το βλέπω δε θα τραβήξει πολύ!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ αγαπημένη μου! Λούζομαι με την μπεμπεδοσκονη σου και ελπίζω και εύχομαι να φτιάχνω σιγά σιγά το δικό μου απόθεμα!  Έγω πάλι πιστεύω ότι τα θετικά τεστ θα πέσουν βροχή...να το θυμάστε!

Τελικά όντως βρε κορίτσια υπάρχει ενέργεια! Σήμερα με γεμίσατε τόσο πολυυ! Πάντως έγκυος η μη εδώ θα είμαι να λέμε χαζομάρες και να γελάμε!

ελπίζω σε ένα κανονικό θετικό τεστ αύριο. Έστω και αχνουλικο! Εδώ θα είμαστε να το δούμε μαζι!!!

Εσένα μετά από πόσες μέρες έδειξε γραμμή που όντως την έβλεπες και δε νομίζεις ότι είναι της φαντασίας σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη αλλά το πιστεύω κιόλας 🥰🥰🥰 περιμένουμε αύριο το 2ο τεστακι σου 🤞💕

Ανυπομονώ αλλά για έναν περίεργο λόγο ανυπομονώ ήρεμα!!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκό μου μπουρμπουλο!

Θέλω τόσο να το πιστέψω και εγώ! Ελπίζω όντως να δω κάτι αύριο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 σε ευχαριστώ κορίτσι μου.. Μακάρι να βγεις αληθινή!!!!❣️

@Girly αν δεις έστω και αχνή γραμμούλα σε παρακαλώ μην σηκώσεις βάρος στην δουλειά.... Ενταξει;;; 

Φιλιά καλό βράδυ αύριο περιμένω βροχή τα θετικά τεστ?!!! 

@efakii και εσένα περιμένω κι άλλο τεστ... Να δούμε θα βγει και εκείνο θετικό;;; πάρε άλλη μάρκα μόνο.. Οχι τα κλιαρ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου μη στεναχωριέσαι πέτρα είναι με τα λεγόμενα σου. Αν ήταν ουρολοίμωξη ή κάτι άλλο θα φαινόταν στις εξετάσεις ούρων 😊 περαστικά του😌. Όσο για την ωορρηξια έχεις έρθει αυτές τις μέρες σε επαφή έτσι δεν είναι;

Έτσι φαίνεται αλλά θα κάνουμε κάποιες επιπλέον εξετάσεις για σιγουριά!! Τώρα το βράδυ ήταν καλύτερα τα πράγματα και ο πόνος πέρασε και ήταν καθαρά τα ούρα του! Χθες είχα θετικό τέστ (στο πικ ήταν η ορμόνη) κ είχα επαφή και προχθές κ παραπροχθες αλλά σήμερα όχι και ούτε αύριο γιατί πονάει ο καημένος!! Δεν ξέρω αν είναι αρκετές οι επαφές αλλά εντάξει ατυχίες συμβαίνουν οπότε ας είναι όλα καλά και θα πάμε τον επόμενο μήνα!! 🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Ούτε καν!!! Οχιιιιι. Εσύ είσαι η γουρλου!! Θα ανοίγεις θεματακια μέχρι να μείνουν όλες έγκυες,πράγμα που όπως το βλέπω δε θα τραβήξει πολύ!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ αγαπημένη μου! Λούζομαι με την μπεμπεδοσκονη σου και ελπίζω και εύχομαι να φτιάχνω σιγά σιγά το δικό μου απόθεμα!  Έγω πάλι πιστεύω ότι τα θετικά τεστ θα πέσουν βροχή...να το θυμάστε!

Τελικά όντως βρε κορίτσια υπάρχει ενέργεια! Σήμερα με γεμίσατε τόσο πολυυ! Πάντως έγκυος η μη εδώ θα είμαι να λέμε χαζομάρες και να γελάμε!

ελπίζω σε ένα κανονικό θετικό τεστ αύριο. Έστω και αχνουλικο! Εδώ θα είμαστε να το δούμε μαζι!!!

Εσένα μετά από πόσες μέρες έδειξε γραμμή που όντως την έβλεπες και δε νομίζεις ότι είναι της φαντασίας σου?

Την επόμενη κιόλας μέρα ήταν ξεκάθαρα θετικό. Αχνή πολυ μεν, αλλά φαινόταν.

Στείλε μας το πρωί, θα περιμένω πως και πως 🙏❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Girly ακόμα;; χαχχχαχχα

Καλημέρα κορίτσια μου....Τζιφός...αρνητικό...ήταν too good to be true!  Βέβαια δε πέφτουμε!!!! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται  ! Τι ήταν αυτό το χθεσινό δε ξέρω!έκανα και δεύτερο πάντως αλλά φαίνεται να είναι το ίδιο αρνητικό με το πρώτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου....Τζιφός...αρνητικό...ήταν too good to be true!  Βέβαια δε πέφτουμε!!!! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται  ! Τι ήταν αυτό το χθεσινό δε ξέρω!έκανα και δεύτερο πάντως αλλά φαίνεται να είναι το ίδιο αρνητικό με το πρώτο 

Καλημέρα 😍

 Θύμισε μου πόσες μέρες πριν είσαι; 6;

Δεν χάνουμε ελπίδες μέχρι και την αναμενόμενη!!🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου....Τζιφός...αρνητικό...ήταν too good to be true!  Βέβαια δε πέφτουμε!!!! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται  ! Τι ήταν αυτό το χθεσινό δε ξέρω!έκανα και δεύτερο πάντως αλλά φαίνεται να είναι το ίδιο αρνητικό με το πρώτο 

Καλημέρα!! Δηλαδή αν υποθέσουμε ότι το χθεσινό τέστ έβγαλε 2η γραμμή εξάτμισης τοτε και αυτό πρέπει να βγάλει!! Και σου θυμίζω ότι η @Elli13 την άχνη γραμμή την είδε 4-5 μέρες πριν την αναμενόμενη και όχι 7!!! Επειδή δεν βγήκε σήμερα θετικό δεν σημαίνει τίποτα αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Έχω κάνει εκτεταμένη έρευνα, και το νωρίτερο που μπορείς να δεις αχνηηηη γραμμούλα είναι 11 μέρες μετά την ωορρηξία. 11dpo όπως λένε και στο χωριό μου😂 Και αυτό αν κάνεις νωρίς εμφύτευση. Οπότε έχεις αρκετό χρόνο μπροστά σου να δεις θετικο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου....Τζιφός...αρνητικό...ήταν too good to be true!  Βέβαια δε πέφτουμε!!!! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται  ! Τι ήταν αυτό το χθεσινό δε ξέρω!έκανα και δεύτερο πάντως αλλά φαίνεται να είναι το ίδιο αρνητικό με το πρώτο 

καλημέρα κορίτσι μου, όπως λένε κ τα κορίτσια παρ όλα αυτά είναι νωρίς οπότε δεν χάνουμε ακόμα ελπίδες, τα λέω να τα ακούω κ εγώ😅 άλλα και να μην δεν πειράζει πάμε δυναμικά για τον Μάρτιο✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται δε πειράζει αν δεν είμαι! 

Μου κάνει όμως εντύπωση! Τι ήταν αυτό χθες? Και γιατί δεν βγήκε και σήμερα ούτε τέτοια γραμμή είτε εξάτμισης είτε όχι? Μήπως να ξεκίνησε κάτι ρε παιδιά αλλά να τελείωσε κιόλας? Η μήπως το χθεσινό τεστ ήταν προβληματικό? Τι να πω! Αναμένω αν δω τα αποτελέσματα!

Εδώ είναι τα σημερινά μου που είναι πεντακάθαρα λευκά IMG_20230301_095158.thumb.jpg.71504b64b30f63086e4416e7522ed283.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εννοείται δε πειράζει αν δεν είμαι! 

Μου κάνει όμως εντύπωση! Τι ήταν αυτό χθες? Και γιατί δεν βγήκε και σήμερα ούτε τέτοια γραμμή είτε εξάτμισης είτε όχι? Μήπως να ξεκίνησε κάτι ρε παιδιά αλλά να τελείωσε κιόλας? Η μήπως το χθεσινό τεστ ήταν προβληματικό? Τι να πω! Αναμένω αν δω τα αποτελέσματα!

Εδώ είναι τα σημερινά μου που είναι πεντακάθαρα λευκά IMG_20230301_095158.thumb.jpg.71504b64b30f63086e4416e7522ed283.jpg

Ρε συ εγώ στο κάτω τέστ κάτι σαν να βλέπω!!! Μπορεί κάποια να το κάνει αρνητικό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ πρώτη μέρα καθυστέρησης, αλλά αρνητικό τεστακι, προφανώς έρχεται Ε;;

Προφανώς και όχι!! Πότε έκανες το τέστ?? Ήσουν σίγουρη ότι χθες ήταν η αναμενόμενη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εννοείται δε πειράζει αν δεν είμαι! 

Μου κάνει όμως εντύπωση! Τι ήταν αυτό χθες? Και γιατί δεν βγήκε και σήμερα ούτε τέτοια γραμμή είτε εξάτμισης είτε όχι? Μήπως να ξεκίνησε κάτι ρε παιδιά αλλά να τελείωσε κιόλας? Η μήπως το χθεσινό τεστ ήταν προβληματικό? Τι να πω! Αναμένω αν δω τα αποτελέσματα!

Εδώ είναι τα σημερινά μου που είναι πεντακάθαρα λευκά IMG_20230301_095158.thumb.jpg.71504b64b30f63086e4416e7522ed283.jpg

μήπως επειδή είναι νωρίς δεν το πιάνουν εύκολα τα τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Προφανώς και όχι!! Πότε έκανες το τέστ?? Ήσουν σίγουρη ότι χθες ήταν η αναμενόμενη??

Έκανα σήμερα το πρωί τις γνωστές πλέον ευαίσθητες ταινίες! Θετικό τεστ ωορρηξίας είχα 13/2 και με βάση τους προηγούμενους κύκλους μου χθες έπρεπε να αδιαθετήσω! Φαντάζομαι θα έδειχνε έστω κάτι αχνό σήμερα 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εννοείται δε πειράζει αν δεν είμαι! 

Μου κάνει όμως εντύπωση! Τι ήταν αυτό χθες? Και γιατί δεν βγήκε και σήμερα ούτε τέτοια γραμμή είτε εξάτμισης είτε όχι? Μήπως να ξεκίνησε κάτι ρε παιδιά αλλά να τελείωσε κιόλας? Η μήπως το χθεσινό τεστ ήταν προβληματικό? Τι να πω! Αναμένω αν δω τα αποτελέσματα!

Εδώ είναι τα σημερινά μου που είναι πεντακάθαρα λευκά IMG_20230301_095158.thumb.jpg.71504b64b30f63086e4416e7522ed283.jpg

Είναι πολύ νωρίς κορίτσι μου!! Πραγματικά κακό μας κάνει αυτή η διαδικασία με τα τεστ! Έκανα κ εγώ τα ίδια αυτόν τον μήνα κ ήμουν κάθε μέρα μ απογοήτευση, που θα μπορούσε να είναι κ καλή η έκβαση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Έκανα σήμερα το πρωί τις γνωστές πλέον ευαίσθητες ταινίες! Θετικό τεστ ωορρηξίας είχα 13/2 και με βάση τους προηγούμενους κύκλους μου χθες έπρεπε να αδιαθετήσω! Φαντάζομαι θα έδειχνε έστω κάτι αχνό σήμερα 😕

Όσο δεν έρχεται μη πάψεις να ελπίζεις! Μπορεί να έγινε καθυστερημένη σύλληψη! Δε θα έδειχνε ακόμη! Σε κάνα δυο μέρες θα ξέρουμε με σιγουριά! Μη πέφτεις ! Και αν έρθει δεν ήταν η ώρα του να γίνει. Αλλά μη προδικαζουμε ώσπου να δούμς αιμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

μήπως επειδή είναι νωρίς δεν το πιάνουν εύκολα τα τεστ;

Ναι οκ ίσως είναι νωρίς.αλλα γιατί φάνηκε κάτι στο χθεσινό? Αυτό δε μπορώ να καταλάβω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εννοείται δε πειράζει αν δεν είμαι! 

Μου κάνει όμως εντύπωση! Τι ήταν αυτό χθες? Και γιατί δεν βγήκε και σήμερα ούτε τέτοια γραμμή είτε εξάτμισης είτε όχι? Μήπως να ξεκίνησε κάτι ρε παιδιά αλλά να τελείωσε κιόλας? Η μήπως το χθεσινό τεστ ήταν προβληματικό? Τι να πω! Αναμένω αν δω τα αποτελέσματα!

Εδώ είναι τα σημερινά μου που είναι πεντακάθαρα λευκά IMG_20230301_095158.thumb.jpg.71504b64b30f63086e4416e7522ed283.jpg

Εμένα πάντως μου έχει τύχει να φανεί γραμμή εξάτμισης. Έκανα το τεστ, μια γραμμή, μπαίνω για μπάνιο και όταν βγήκα και το ξανακοιταξα φαινόταν αχνη δεύτερη. Εννοείται πως δεν ήμουν έγκυος. Και οι οδηγίες είναι ξεκάθαρες, δεν λαμβάνουμε υπόψη μας αποτέλεσμα μετά την συγκεκριμένη ώρα. Ωστόσο αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είσαι. Έχεις μέρες μπροστά σου. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ρε συ εγώ στο κάτω τέστ κάτι σαν να βλέπω!!! Μπορεί κάποια να το κάνει αρνητικό???

Δεν υπάρχει δεύτερη γραμμή. 

167765980029268445.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Δεν υπάρχει δεύτερη γραμμή. 

167765980029268445.jpeg

Μα βέβαια δεν υπάρχει θα την έβλεπα και εγώ όπως τη χθεσινή. Σήμερα είναι πεντακάθαρα και τα δύο! Τι να πω!! Όλα για καλό! Συνεχίζουμε μέχρι την αναμενόμενη μέρα και ελπίζουμε στο καλύτερο 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ναι οκ ίσως είναι νωρίς.αλλα γιατί φάνηκε κάτι στο χθεσινό? Αυτό δε μπορώ να καταλάβω!

ναι αυτό είναι το περίεργο😕 άσε να δεις έχουμε μερικές μέρες ακόμα μπροστά μας, ίσως τελικά να κάνουν γραμμή εξάτμισης; θα το δούμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Έτσι φαίνεται αλλά θα κάνουμε κάποιες επιπλέον εξετάσεις για σιγουριά!! Τώρα το βράδυ ήταν καλύτερα τα πράγματα και ο πόνος πέρασε και ήταν καθαρά τα ούρα του! Χθες είχα θετικό τέστ (στο πικ ήταν η ορμόνη) κ είχα επαφή και προχθές κ παραπροχθες αλλά σήμερα όχι και ούτε αύριο γιατί πονάει ο καημένος!! Δεν ξέρω αν είναι αρκετές οι επαφές αλλά εντάξει ατυχίες συμβαίνουν οπότε ας είναι όλα καλά και θα πάμε τον επόμενο μήνα!! 🙂🙂

Δεν πειράζει κορίτσι μου❤️ προέχει η υγεία και ποτέ δεν ξέρεις μπορεί να αρκούσε και η προχθεσινή επαφή για σποράκι 😊 όλα καλά θα είναι μη στεναχωριέσαι🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...