Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

Καλό μήναααααα!!! Εύχομαι ολόψυχα αυτός ο μήνας να μας φέρει τα πολυπόθητα σποράκια μας!! Ελπίζω να σας φέρω γου΄ρι και το νέο θεματάκι μας να γεμίσει θετικά τεστάκια και φουσκωμένες χοριακές ❤️🌈🙏

Για να μαζευόμαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ο μήνας του έρωτα εξάλλου και προσεύχομαι για όλες μας να μας φέρει τον μεγαλύτερο έρωτα της ζωής μας... 🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχα! Σας βρήκα!!! Καλό μηνααααα. Καλό και τυχερό μήνα να έχουμε κορίτσια μου! Να είμαστε γερές και εύχομαι τον άλλο μήνα να ανήκουμε όλες σε άλλη κατηγορία πια! 

@Elli13 με κάθε είσοδο στο νέο θεματακι σου και ένα από τα μαγικά σου τεστακια δώρο είπες???καλά ακουσααα??? Ωραία λοιπόν ,όλες έγκυουλες μας βλέπω!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αχα! Σας βρήκα!!! Καλό μηνααααα. Καλό και τυχερό μήνα να έχουμε κορίτσια μου! Να είμαστε γερές και εύχομαι τον άλλο μήνα να ανήκουμε όλες σε άλλη κατηγορία πια! 

@Elli13 με κάθε είσοδο στο νέο θεματακι σου και ένα από τα μαγικά σου τεστακια δώρο είπες???καλά ακουσααα??? Ωραία λοιπόν ,όλες έγκυουλες μας βλέπω!! Χαχαχα

χαχαχα εσένα σε θέλω φίλη μου ❤️ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλες τις wanna be μανούλες!!! Μαζί σας και εγώ!!!

Μακάρι να γεμίσουν οι κοιλίτσες μας!!! :) :)  ❤️ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια ! Σας εύχομαι από την καρδιά μου, ολόψυχα, να γεμίσουν οι κοιλίτσες και οι καρδιές σας αγάπη 😍θα είμαστε εδώ να περιμένουμε όμορφα νέα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια! 

Εύχομαι αυτό το μήνα να δείτε όλες θετικά τεστ με μωράκια που θα έρθουν και θα μείνουν! 

👶🍼🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η vou.95 είπε:

Ποσο μου αρεσεεε ❤️❤️❤️ ..... κοριτσια ευχομαι καλη επιτυχια σε ολεεεες σαααςςςς , θετικα τεστ , υψηλες χοριακες . σακους , γεματους σακους και φουσκωμενες κοιλιτσες !!!!!!!!!!!!!!! μπαινω σας παρακολουθω και μαθαινω νεα σας ....    ❤️


Εγω εχω β επιπεδου στις 9/2 , και δεν κρυβω το αγχος μου . μετραω τις μερες σα το στρατο που δεν εχω παειι! ! 

Να πάνε όλα παραπάνω από τέλεια εύχομαι, να το χαρείς και να το απολαύσεις στο έπακρο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η vou.95 είπε:

Ποσο μου αρεσεεε ❤️❤️❤️ ..... κοριτσια ευχομαι καλη επιτυχια σε ολεεεες σαααςςςς , θετικα τεστ , υψηλες χοριακες . σακους , γεματους σακους και φουσκωμενες κοιλιτσες !!!!!!!!!!!!!!! μπαινω σας παρακολουθω και μαθαινω νεα σας ....    ❤️


Εγω εχω β επιπεδου στις 9/2 , και δεν κρυβω το αγχος μου . μετραω τις μερες σα το στρατο που δεν εχω παειι! ! 

Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια ❤️❤️❤️ Έχετε μάθει φύλο; 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια ποιες είμαστε στην αναμονή?? Εγω έχω 1 ολόκληρη εβδομάδα μπροστά μου μέχρι την καθυστέρηση (ελπίζω)

Κ εγώ σχεδόν 1 βδομάδα 7 Φλεβάρη είναι να έρθει η περίοδος που ελπίζω να μην έρθει😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια ποιες είμαστε στην αναμονή?? Εγω έχω 1 ολόκληρη εβδομάδα μπροστά μου μέχρι την καθυστέρηση (ελπίζω)

Εγω έχω καμια 10αρια μέρες ακόμα μπροστά μου. Αν και χτες έβαλα πλερέζες. Όσα πιο πολλά μαθαίνουμε καμια φορά τόσο χειρότερο είναι. Έχει κολλήσει το κεφάλι μου ότι αφού δεν έχω άνοδο της θερμοκρασίας το πρωί, δεν έχω κάνει καλή ωορρηξία.. Χτες ήμουν μέσα στα νεύρα. Σήμερα το πήρα αλλιώς,  αν είναι να διαλύσω το σπίτι μου και τον γάμο μου από το αγχος μου, δεν έχει νόημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Εγω έχω καμια 10αρια μέρες ακόμα μπροστά μου. Αν και χτες έβαλα πλερέζες. Όσα πιο πολλά μαθαίνουμε καμια φορά τόσο χειρότερο είναι. Έχει κολλήσει το κεφάλι μου ότι αφού δεν έχω άνοδο της θερμοκρασίας το πρωί, δεν έχω κάνει καλή ωορρηξία.. Χτες ήμουν μέσα στα νεύρα. Σήμερα το πήρα αλλιώς,  αν είναι να διαλύσω το σπίτι μου και τον γάμο μου από το αγχος μου, δεν έχει νόημα...

Κοριτσι μου μην το πολύ σκέφτεσαι με την θερμοκρασία αυτο, δεν θεωρείται αξιόπιστη μέθοδος γτ πολλά μπορούν να επηρεάσουν την θερμοκρασία μας. κρατάς διάγραμμα πολύ καιρό; πάντως μια φίλη μου που κρατούσε όσο καιρό προσπαθούσε τους 2 τελευταίους μήνες δεν ανεβαίνει όπως πριν κ νόμιζε ότι δεν έκανε ωορηξια καν αλλά στον τελευταίο ήταν έγκυος χωρίς αύξηση της θερμοκρασίας. μην κοιτάς πολλά γτ μόνο άγχος προσθέτουν, ταπεινή μου άποψη γτ στο πρώτο κ εγώ κόντεψα να τρελαθώ😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Εγω έχω καμια 10αρια μέρες ακόμα μπροστά μου. Αν και χτες έβαλα πλερέζες. Όσα πιο πολλά μαθαίνουμε καμια φορά τόσο χειρότερο είναι. Έχει κολλήσει το κεφάλι μου ότι αφού δεν έχω άνοδο της θερμοκρασίας το πρωί, δεν έχω κάνει καλή ωορρηξία.. Χτες ήμουν μέσα στα νεύρα. Σήμερα το πήρα αλλιώς,  αν είναι να διαλύσω το σπίτι μου και τον γάμο μου από το αγχος μου, δεν έχει νόημα...

Καλεεεεε  κάτσε λιγάκι! Όταν σε λίγο καιρό θα είσαι off από το ξενύχτι με το μωρό και θα βλέπεις τον σύζυγό να κοιμάται γαλήνια δίπλα τότε μάλιστα! Τότε και τον γάμο διέλυσε και τον ίδιο! Χαχαχχα πλάκα κάνωωωωω 

Βρε! Το ταξίδι προς τη μητρότητα είναι κάτι μαγικό! Έχει τα πάνω και τα κάτω του,όμως έχει και αυτό τη χάρη του! Εμένα μου χάρισε καλές φιλίες και ειλικρινά δε ξέρω τι θα έκανα χωρίς τα κορίτσια μου που τότε τα μοιραζόμασταν όλα εδώ μέσα χαρές και λύπες και γέλια και κλάματα. Μη σε παίρνει καθόλου από κάτω! Είχα πει σε μια φίλη τότε ότι το άγχος μας είναι σαν έναν "κακό γείτονα" σε μια πολυκατοικία. Η πολυκατοικία είσαι εσύ! Το άγχος σου ο γείτονας! Το μωράκι σου θα είναι ο κατοικος!Κανείς δε θέλει να έρθει να μείνει σε μια πανέμορφη πολυκατοικία με κακούς γείτονες! Άσε λοιπόν στην άκρη το άγχος σου και προσπάθησε να δημιουργήσεις την καλύτερη "πολυκατοικία" ώστε να έρθει να φωλιάσει το μικρακι σου! Είμαι σίγουρη ότι μπορεις🙂

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσι μου μην το πολύ σκέφτεσαι με την θερμοκρασία αυτο, δεν θεωρείται αξιόπιστη μέθοδος γτ πολλά μπορούν να επηρεάσουν την θερμοκρασία μας. κρατάς διάγραμμα πολύ καιρό; πάντως μια φίλη μου που κρατούσε όσο καιρό προσπαθούσε τους 2 τελευταίους μήνες δεν ανεβαίνει όπως πριν κ νόμιζε ότι δεν έκανε ωορηξια καν αλλά στον τελευταίο ήταν έγκυος χωρίς αύξηση της θερμοκρασίας. μην κοιτάς πολλά γτ μόνο άγχος προσθέτουν, ταπεινή μου άποψη γτ στο πρώτο κ εγώ κόντεψα να τρελαθώ😅

 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλεεεεε  κάτσε λιγάκι! Όταν σε λίγο καιρό θα είσαι off από το ξενύχτι με το μωρό και θα βλέπεις τον σύζυγό να κοιμάται γαλήνια δίπλα τότε μάλιστα! Τότε και τον γάμο διέλυσε και τον ίδιο! Χαχαχχα πλάκα κάνωωωωω 

Βρε! Το ταξίδι προς τη μητρότητα είναι κάτι μαγικό! Έχει τα πάνω και τα κάτω του,όμως έχει και αυτό τη χάρη του! Εμένα μου χάρισε καλές φιλίες και ειλικρινά δε ξέρω τι θα έκανα χωρίς τα κορίτσια μου που τότε τα μοιραζόμασταν όλα εδώ μέσα χαρές και λύπες και γέλια και κλάματα. Μη σε παίρνει καθόλου από κάτω! Είχα πει σε μια φίλη τότε ότι το άγχος μας είναι σαν έναν "κακό γείτονα" σε μια πολυκατοικία. Η πολυκατοικία είσαι εσύ! Το άγχος σου ο γείτονας! Το μωράκι σου θα είναι ο κατοικος!Κανείς δε θέλει να έρθει να μείνει σε μια πανέμορφη πολυκατοικία με κακούς γείτονες! Άσε λοιπόν στην άκρη το άγχος σου και προσπάθησε να δημιουργήσεις την καλύτερη "πολυκατοικία" ώστε να έρθει να φωλιάσει το μικρακι σου! Είμαι σίγουρη ότι μπορεις🙂

 

 

Σας ευχαριστώ ,μέσα από την καρδιά μου για τα όμορφα μηνύματά σας!!! Με γεμίζουν αισιοδοξία ❤️   (Δεν έχω άλλες καρδούλες για σήμερα 😅)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγώ σχεδόν 1 βδομάδα 7 Φλεβάρη είναι να έρθει η περίοδος που ελπίζω να μην έρθει😜

Πόσο δύσκολα περνάνε αυτές οι μέρες... Μακάρι να έχουμε θετικά αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Εγω έχω καμια 10αρια μέρες ακόμα μπροστά μου. Αν και χτες έβαλα πλερέζες. Όσα πιο πολλά μαθαίνουμε καμια φορά τόσο χειρότερο είναι. Έχει κολλήσει το κεφάλι μου ότι αφού δεν έχω άνοδο της θερμοκρασίας το πρωί, δεν έχω κάνει καλή ωορρηξία.. Χτες ήμουν μέσα στα νεύρα. Σήμερα το πήρα αλλιώς,  αν είναι να διαλύσω το σπίτι μου και τον γάμο μου από το αγχος μου, δεν έχει νόημα...

Εγώ στην θέση σου δεν θα είχα άγχος για την θερμοκρασία...εγώ ποτέ δεν είχα μεγάλη πτώση στην θερμοκρασία μου πριν τις γόνιμες και ούτε μετά άνοδο. Σχεδόν καθόλου. Δεν το θεωρώ καθόλου έμπιστο τρόπο επιβεβαίωσης ωορρηξίας.. μόνο τον υπέρηχο εμπιστεύομαι και λίγο  τα τεστ ωορρηξίας.. γι'αυτό όλο τον μήνα έχω επαφές μέρα παρά μέρα για να είμαι σίγουρη ότι δεν θα χάσω το γόνιμο παράθυρο.. αφού ο άντρας μου μπαίνει στο σπίτι και με ρωτάει "σήμερα είναι η μέρα? Η η παράμερα?? χαχαχα τον έχω ξεστραγγίσει τον καημένο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια! Με υψηλές χοριακες και θετικά τεστ σε όσες περιμένουν! Με ακόμα πιο φουσκωμένες κοιλιες σε όσες έχουν ήδη κάτι μέσα στην κοιλίτσα και με κουράγιο και υπομονή σε όσες έχουν τα παιδάκια τους! Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο καλύτερος για όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Πόσο δύσκολα περνάνε αυτές οι μέρες... Μακάρι να έχουμε θετικά αποτελέσματα 

εγώ σε 2 3 μερες από τώρα θα αγχωθω πιστεύω ακόμα είμαι νορμάλ αν κ το σκέφτομαι😜 ποσό καιρό προσπαθείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ στην θέση σου δεν θα είχα άγχος για την θερμοκρασία...εγώ ποτέ δεν είχα μεγάλη πτώση στην θερμοκρασία μου πριν τις γόνιμες και ούτε μετά άνοδο. Σχεδόν καθόλου. Δεν το θεωρώ καθόλου έμπιστο τρόπο επιβεβαίωσης ωορρηξίας.. μόνο τον υπέρηχο εμπιστεύομαι και λίγο  τα τεστ ωορρηξίας.. γι'αυτό όλο τον μήνα έχω επαφές μέρα παρά μέρα για να είμαι σίγουρη ότι δεν θα χάσω το γόνιμο παράθυρο.. αφού ο άντρας μου μπαίνει στο σπίτι και με ρωτάει "σήμερα είναι η μέρα? Η η παράμερα?? χαχαχα τον έχω ξεστραγγίσει τον καημένο 

χαχαχχαχχαχαχ και μενα ετσι με ρωτάει!!!! Σκούρυνε το τεστ; Είναι η μέρα σήμερα;;; ΄΄Ελα που τους χαλάει κιόλας... Και γω ασχετα με τα τεστ ωορρηξίας και στην τελευταία εγκυμοσύνη(την παλίνδρομη) μέρα παρά μέρα έκανα γιατι δεν ηξερα πότε έχω ωορρηξία. Κ το ίδιο συνεχίζω να κανω και τώρα, άσχετα αν βρήκα ήδη θετικό τεστ. Είναι η μόνη εγγυημένη μέθοδος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

εγώ σε 2 3 μερες από τώρα θα αγχωθω πιστεύω ακόμα είμαι νορμάλ αν κ το σκέφτομαι😜 ποσό καιρό προσπαθείτε;

Αρκετό καιρό δυστυχώς 1.5 χρόνο.. ενώ στην αρχή είμαι μια χαρά μετά μια βδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο με πιάνει αυτό το άγχος.. πάντως σιγά σιγά έχω αρχίσει να χαλαρώνω και να το βγάζω από το μυαλό μου.. πολλές φορές σκέφτομαι και το ενδεχόμενο τελικά να μην καταφέρουμε να κάνουμε παιδί και προσπαθώ να το δουλέψω μέσα μου όσο γίνεται γιατί τίποτα δεν αποκλείεται. Δεν είναι ότι σκέφτομαι αρνητικά απλά δεν θέλω να προσγειωθω απότομα σε μια σκληρή πραγματικότητα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...