Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Τιιιιιιι????εγώ λεφτά από στοίχημα δεν χάνω!δε μπορεί....

Τι να πω ..ήμουν τόσο μα τόσο σίγουρη για σένα κορίτσι μου..κρατώ βέβαια μια πισινή γιατί τα τεστ του εμπορίου δεν μπορούν πολλές φορές να την ανιχνεύσουν νωρίς..

Εγώ παλι το ένιωθα, αλλά και εγώ κρατάω μια πισινή, γιατί περίοδος έρχεται πάντα 16 μέρες μετά την ωορρηξία (άρα θεωρητικά δεν έχω ακόμη καθυστέρηση), οπότε θα περιμένω μέχρι την Τετάρτη,αν δεν έρθει βέβαια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μουυυυυ

Εμενα τα νεύρα ειναι σίγουρα από την περίοδο,η οποία δεν ήρθε εννοείται!!! Αλλά το τέστ αρνητικό 🤷 σήμερα 14η μέρα από την πιθανή μέρα ωορρηξίας.

Την Τετάρτη αν δεν έρθει θα κάνω ακόμη ένα ♥️🙏🏻🙏🏻

 

Καλημέραααα κορίτσια μου και καλή Σαρακοστή... Μόλις σηκώθηκα και μπήκα να δω το τεστ σου..να γι αυτό δεν κάνω ξανά τεστ πριν την καθυστέρηση.. Μόνο άγχος και απογοήτευση δίνουν....περίμενε ακόμα.. Μπορεί να μην φαίνεται...😉😉😉😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέραααα κορίτσια μου και καλή Σαρακοστή... Μόλις σηκώθηκα και μπήκα να δω το τεστ σου..να γι αυτό δεν κάνω ξανά τεστ πριν την καθυστέρηση.. Μόνο άγχος και απογοήτευση δίνουν....περίμενε ακόμα.. Μπορεί να μην φαίνεται...😉😉😉😍😍😍

Ακριβώς αυτό! Θα περιμένω μέχρι την Τετάρτη αν έρθει🙏🏻 

Αντε να πιάνουν σειρά οι επόμενες για τεστακιιιι♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η vspdpd είπε:

Καλησπερα κορίτσια! Εγώ έχω 2 μέρες καθυστέρηση σε κύκλο 28ημερων, με ελεύθερες επαφές την 7η την 13η και τη 17η ! Έχω που και που πονάκια περιόδου αλλά έρχονται και φευγουν! Λέτε να είμαι έγκυος; Είναι νωρίς για τεστ; 

καλησπέρα κορίτσι μου, εφόσον έχεις καθυστέρηση θα δείξει κ τώρα να το κάνεις το τεστ, καλή επιτυχία εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ

ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ,ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ.ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ.ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΑΧΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ...ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ (ΜΗΝ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΧΑ) ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΗΣ HOMETEST.ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΙ??ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΕΣΤ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ...ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ. 

thumbnail_IMG_1524.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η efakii είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ

ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ,ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ.ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ.ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΑΧΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ...ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ (ΜΗΝ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΧΑ) ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΗΣ HOMETEST.ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΙ??ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΕΣΤ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ...ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ. 

thumbnail_IMG_1524.jpg

Καλησπέρα!! Εγώ κάαατι βλέπω!! 🤩 στο τεστ ωορρηξίας είναι σαφώς εντονότερη, αλλά μια υπόνοια γραμμουλας βλέπω κ στο δίπλα, χωρίς να θέλω να σε μπερδεύω χωρίς λόγο! Πάντως από την στιγμή που δεν έχεις άλλα τεστ και αν υπάρχει γραμμή είναι τόσο άχνη, θα πρότεινα αύριο να μην πάρεις τεστ φαρμακείου, αλλά καλύτερα μια χοριακη για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η efakii είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ

ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ,ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ.ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ.ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΑΧΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ...ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ (ΜΗΝ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΧΑ) ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΗΣ HOMETEST.ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΙ??ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΕΣΤ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ...ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ. 

thumbnail_IMG_1524.jpg

Στης ωορρηξίας βλέπω σίγουρα.... Στο άλλο κάτι υπάρχει... Για βάλτο χωρίς επεξεργασία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η tamaro85 είπε:

Καλημερα!!!Ποτε ηταν ηταν η γόνιμη σου μερα; 

καλησπέρα τώρα μου έβγαλε την ειδοποίηση δεν το είχα δει🙂 20 με 21 πρέπει να ήταν εκεί γύρω είχα τα υγρά από εκεί δλδ το καταλαβαίνω δεν έχω μπει ακόμα στη διαδικασία να κάνω τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η vspdpd είπε:

Καλησπερα κορίτσια! Εγώ έχω 2 μέρες καθυστέρηση σε κύκλο 28ημερων, με ελεύθερες επαφές την 7η την 13η και τη 17η ! Έχω που και που πονάκια περιόδου αλλά έρχονται και φευγουν! Λέτε να είμαι έγκυος; Είναι νωρίς για τεστ; 

Με δυο μέρες καθυστέρηση σίγουρα θα δείξει!! Βέβαια καλύτερα θα έδειχνε μια χοριακη γιατί πάντα υπάρχει πιθανότητα για καθυστερημένη εμφύτευση την οποία δεν ανιχνεύουν τα τέστ..οπότε μια χοριακη αύριο εφόσον δεν έρθει η άτιμη ,οποία ώρα της μέρας θέλεις,θα σου δείξει σίγουρα!! Αναμένουμε αποτελέσματα! Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ

ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ,ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ.ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ.ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΑΧΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ...ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ (ΜΗΝ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΧΑ) ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΗΣ HOMETEST.ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΙ??ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΕΣΤ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ...ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ. 

thumbnail_IMG_1524.jpg

Και γω κάτι βλέπω στο εγκυμοσύνης! Αλλά όπως είπε η @marinamanoulitsa στείλε φωτό χωρίς επεξεργασία ( έχουμε βιονικο μάτι εμείς!) ,μπας και δούμε τίποτα! Το ωορηξιας φαίνεται ξεκάθαρα δεύτερη γραμμή.. 

Τα καφέ υγρά την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου είναι διφορούμενα. Άλλες κοπέλες (όπως εγώ ) τα έχουμε σαν προεόρτια περιόδου,αλλες σαν αρχή εγκυμοσύνης! Στείλε στείλε φωτό να δούμε το τεστ;κι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλή σαρακοστή να  έχουμε!!! @marinaP ποιο τέστ έκανες?? Home test? @efakii σαν να βλέπω κάτι ρε συ αλλά δεν είμαι κ σίγουρη!! Βάλε μια κανονική να το αναλύσω πλήρως!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ έκανα και σήμερα τέστ ωορρηξίας και η γραμμή ήταν πολύ έντονη!! Πιο έντονη και από την γραμμή ελέγχου!! Σήμερα είναι στο πικ!! Ερώτηση: είχα επαφή χθες προχθές και έλεγα να μην κάνω σήμερα αλλά αύριο και μεθαύριο!! Θα έχω καλές πιθανότητες?? Η πρέπει να κάνω και σήμερα οποιαδήποτε?? 

IMG20230227183649.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου εγώ έκανα και σήμερα τέστ ωορρηξίας και η γραμμή ήταν πολύ έντονη!! Πιο έντονη και από την γραμμή ελέγχου!! Σήμερα είναι στο πικ!! Ερώτηση: είχα επαφή χθες προχθές και έλεγα να μην κάνω σήμερα αλλά αύριο και μεθαύριο!! Θα έχω καλές πιθανότητες?? Η πρέπει να κάνω και σήμερα οποιαδήποτε?? 

IMG20230227183649.jpg

Κανεεεε. λοιπόν κλείνεις κινητό πας για ντουζακι,βγαίνεις θελκτική και μυρωδάτη! Εδώ μιλάμε για το απόλυτο πικ της ορμόνης ! Τα υπόλοιπα τα αφήνω πάνω σου! Σήμερα η μέρα επιβάλλει τα γνωστά .."δύο έργα σεξ -η αίθουσα κλιματίζεται". Άντε κοριτσάρα μου! Και με τη νίκη! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε συνέχεια των άχνων γραμμών των τεστ, έχω να πω ότι μετά τις 6 μέρες αρνητικών τεστ που έκανα εγώ κ έβγαζα τα μάτια μου κάτω από φακό, έτυχε να αρρωστήσει ο άντρας μου και τον έχω βάλει τον καημένο να κάνει 3 τεστ γρίπης-Covid, γιατί βλέπω κ εκεί αχνές γραμμές! 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου εγώ έκανα και σήμερα τέστ ωορρηξίας και η γραμμή ήταν πολύ έντονη!! Πιο έντονη και από την γραμμή ελέγχου!! Σήμερα είναι στο πικ!! Ερώτηση: είχα επαφή χθες προχθές και έλεγα να μην κάνω σήμερα αλλά αύριο και μεθαύριο!! Θα έχω καλές πιθανότητες?? Η πρέπει να κάνω και σήμερα οποιαδήποτε?? 

IMG20230227183649.jpg

Τις επόμενες 48 ωρες σίγουρα!!!! Οοοχιιιι μην το αφήσεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου καλή σαρακοστή να  έχουμε!!! @marinaP ποιο τέστ έκανες?? Home test? @efakii σαν να βλέπω κάτι ρε συ αλλά δεν είμαι κ σίγουρη!! Βάλε μια κανονική να το αναλύσω πλήρως!! 

 

στις πριν 50 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου εγώ έκανα και σήμερα τέστ ωορρηξίας και η γραμμή ήταν πολύ έντονη!! Πιο έντονη και από την γραμμή ελέγχου!! Σήμερα είναι στο πικ!! Ερώτηση: είχα επαφή χθες προχθές και έλεγα να μην κάνω σήμερα αλλά αύριο και μεθαύριο!! Θα έχω καλές πιθανότητες?? Η πρέπει να κάνω και σήμερα οποιαδήποτε?? 

IMG20230227183649.jpg

Το first step εκανα κορίτσι μου. Ανρητικοτατο. Μόλις με επισκέφθηκε δειλά δειλά και η περίοδος 😔 

Εγώ θα έκανα και σήμερα @annitakianna. Ο γυναικολόγος μου είναι της άποψης να έχουμε επαφή σε όλες τις γόνιμες μέρες. Αλλοι λένε μέρα παρα μέρα 🤷 εγώ στη θέση σ με τέτοιο τεστ δεν θα το εχανα σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου έκανα μολις ενα clearblue ,πιο αρνητικό πεθαίνεις ! 😔😔

Κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι και μην χανεις τις ελπίδες σου μέχρι να έρθει η περίοδος. Κανε αυριο με τα πρωινά. Και οτι και Να είναι όλες μαζι θα το περάσουμε όπως πάντα ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου έκανα μολις ενα clearblue ,πιο αρνητικό πεθαίνεις ! 😔😔

Χωρίς να θέλω να δώσω ψεύτικες ελπίδες θα πω ότι το clear blue αν δεν είναι το τύπου early, με βράδυ να ούρα και την αναμενόμενη μέρα περιόδου μπορεί να μην έδειχνε...

Δες πως θα ξυπνήσεις αύριο. Αν οι κράμπες επιμένουν (ή και σταματήσουν) αλλά δε σου έχει έρθει περίοδος ως το μεσημέρι τότε κάνε μια χοριακη. 

Όπως είπε και η @marinaP ότι κ;ι να γίνει εμείς εδώ είμαστε να το περάσουμε όλες μαζί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 ξεκίνησες τεστ 6 μέρες πριν την περίοδο σωστά? Πόσο νωρίτερα είχες νιώσει εμφύτευση? Και αν θυμάμαι καλά από το πρώτο τεστ είχαμε δει πολύ πολύ άχνη γραμμή? Δε ρωτάω για μένα φυσικά! Για μια φίλη από το χωριό εννοείται που αύριο ξημερώνει η 6η μέρα before  και θέλει σαν παλαβή να δει μια αναιπαισθητη δεύτερη γραμμή...

Κορίτσια κραχτε ελεύθερα την φίλη από το χωριό που θέλει να ξεκινήσει από αύριο τα τεστ...δε θα το δει άλλωστε 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 καλησπέρα σας κορίτσια και καλή Σαρακοστή!!!

 

εύχομαι από καρδιάς πολλά θετικά τεστ και χαρούμενες εγκυμοσύνες!!!

 

ήθελα να ρωτήσω αν θυμάται κάποια φυσικά 

 

έχει ακολουθήσει πρωτόκολλο ανταγωνιστή?κάποια menopur cetrodite?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκουντμορνινγκκκκκκ 

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε?! Η φίλη από το χωριό το έκανε στο τεστ αλλά βγήκε σαν άσπρη πέτρα ξεξασπρη..δεύτερη γραμμουλα γιοκ. Θα επανέλθει με τεστ σε καμία 3-4 μέρες..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Γκουντμορνινγκκκκκκ 

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε?! Η φίλη από το χωριό το έκανε στο τεστ αλλά βγήκε σαν άσπρη πέτρα ξεξασπρη..δεύτερη γραμμουλα γιοκ. Θα επανέλθει με τεστ σε καμία 3-4 μέρες..

 

Καλημέραααααααα

Νωρίς νωρίς η φίλη απ' το χωριό 🤣 πότε (δεν) περιμένει  περίοδο είπαμε η φίλη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Γκουντμορνινγκκκκκκ 

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε?! Η φίλη από το χωριό το έκανε στο τεστ αλλά βγήκε σαν άσπρη πέτρα ξεξασπρη..δεύτερη γραμμουλα γιοκ. Θα επανέλθει με τεστ σε καμία 3-4 μέρες..

 

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Πες στην φίλη σου ότι η άσπρη πέτρα ξεξασπρη δεν δηλώνει και απουσία εγκυμοσύνης!! Είναι νωρίς ακόμη και νομίζω ότι η @Elli13 το είχε κάνει όχι 6 μέρες μετά την επαφή αλλά περίπου 8! Δεν παίρνω και όρκο!! Εγώ ακολούθησα την συμβουλή σου και τα έκλεισα όλα εχθές (σολιαλ κινητά τηλεόραση κτλ) και έγινε η δουλειά!! @marinaP πως πάει? Δεν πιστεύω να ήρθε?? Αύριο θα κάνεις ξανά τέστ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly επανέρχομαι με στοιχεία!!! Λοιπόν έψαξα τις αναρτήσεις της @Elli13 και έχουμε και λέμε ότι είχε θετικό τέστ ωορρηξίας στο πικ στις 28 Ιαν και στις 29 είχε θετικό αλλά δεν ήταν το πικ! Πρώτο τέστ εγκυμοσύνης στις 7 φεβρ το οποίο ελάχιστα κάτι έδειχνε 2 τέστ εγκυμοσύνης 8 φεβρ το οποίο ήταν ποιο ξεκάθαρο το αποτέλεσμα!! Άρα 6 μέρες μετά είναι πολύ νωρίς να πεις στην φίλη σου από το χωριό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...