Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχ χαχαχχα πεθαίνω με την πάρτη σου κάλε εσυ κανεις τον κόσμο χαρούμενο με το χιούμορ σου όσοι είναι κοντά σου είναι πολύ τυχεροί❤️ θα δείξει τρεις μέρες πριν;;;; Αχ τι να κάνω;;;;

Ναι ναι...Ρώτα τον άντρα μου ψάχνει να με γυρίσει πίσω αλλά η μαμά μου του είπε επιστροφές δε δεχόμαστε χαχαχαχα 

Κάτσε γιατί το 'χασα, έχεις ταινίες? Αν έχεις κατουρα τες Χριστιανη μου! Και τα early του εμπορίου και οι ταινίες κάτι θα δείξουν. Αν δεν δείξουν πάρε ένα στιλο.και δειξτους εσύ να μάθουν! Πόνοι περιόδου πριν την περίοδο για μένα είναι καμπανάκι! 

Αλλά! Αν δεν είναι είπαμε! Συνεχίζουμε δυναμικά! Δε πέφτουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ναι ναι...Ρώτα τον άντρα μου ψάχνει να με γυρίσει πίσω αλλά η μαμά μου του είπε επιστροφές δε δεχόμαστε χαχαχαχα 

Κάτσε γιατί το 'χασα, έχεις ταινίες? Αν έχεις κατουρα τες Χριστιανη μου! Και τα early του εμπορίου και οι ταινίες κάτι θα δείξουν. Αν δεν δείξουν πάρε ένα στιλο.και δειξτους εσύ να μάθουν! Πόνοι περιόδου πριν την περίοδο για μένα είναι καμπανάκι! 

Αλλά! Αν δεν είναι είπαμε! Συνεχίζουμε δυναμικά! Δε πέφτουμε! 

Χαχαχχαχαχα είσαι θέα τελος😂 έχω ταινίες της home test και περιμενω περίοδο σε τρεις μέρες . Θα κάνω ένα όταν μου έρθει να κάνω τσίσα 😂 μακάρι να δείξει ❤️ αλλιώς τον επόμενο δυναμικά και με βοήθεια με τα χάπια 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli13 είπε:

462 η χοριακή ( ειχα 86 την Παρασκευη) 🙏🙏❤️ Σας υπρευχαριστώωωωω 🤩

Γιουπιιιιι 😍😍😍 μπραβο κορίτσι μου😘όλα θα κυλήσουν υπέροχα 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Εκανααα και βγήκε χθες το πρωί θετικό! Και ελπίζω να προλάβω και τη σημερινή μέρα 🤞🏼

Τελειααα🥰 συνέχισε και σήμερα δυναμικά. Από όταν δείξει θετικο μέσα σε 36 ώρες γίνετε η ωορυξια οποτε εισαι μέσα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Εκανααα και βγήκε χθες το πρωί θετικό! Και ελπίζω να προλάβω και τη σημερινή μέρα 🤞🏼

Ωωω love zone! Άντε να αρχίσουν να γράφουν υπερωρίες τα παλικάρια μας!!!!!

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli13 είπε:

462 η χοριακή ( ειχα 86 την Παρασκευη) 🙏🙏❤️ Σας υπρευχαριστώωωωω 🤩

!!!!!!!!! Υ-π-ε-ρ-ο-χ-ηηηηηη!!!! Όλα πάνε φανταστικά!!!! 🎉🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Εμένα εχθές το στήθος μου είχε ανεβεί δυο νούμερα ξαφνικά….και σήμερα τίποτα…και δεν έχω πού να πω τον πόνο μου….

Δεν είναι κάτι αυτό. Θα το δεις ότι μια θα πριζεται μια θα ξεπριζεται. Οπότε μην σε αγχωνει 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια στις εγκυουλες... 

Πριν 5 χρονια τέτοια μέρα έπιασα το πρώτο μου παιδάκι (κανονικά δεν είχα  ωορηξια-έτσι νομιζα) οπότε κοριτσια σήμερα θέλω να σας ευχηθώ πολλές πολλές επαφές ακόμα και χωρίς ωορηξια.  Οι συχνές επαφές φέρνουν πολλά θετικά.. ξεκινάμε καλύτερο σπερμα, ερχόμαστε πιο κοντά στους αγαπημένους μας , περισσότερες πιθανότητες. Έμεινα έγκυος σε περιόδους που δεν είχα υποτίθεται ωορηξια αλλά έκανα επαφές με αγάπη..  

Σας πετάω πολλά πολλά πολλά βέλη.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Συγχαρητήρια στις εγκυουλες... 

Πριν 5 χρονια τέτοια μέρα έπιασα το πρώτο μου παιδάκι (κανονικά δεν είχα  ωορηξια-έτσι νομιζα) οπότε κοριτσια σήμερα θέλω να σας ευχηθώ πολλές πολλές επαφές ακόμα και χωρίς ωορηξια.  Οι συχνές επαφές φέρνουν πολλά θετικά.. ξεκινάμε καλύτερο σπερμα, ερχόμαστε πιο κοντά στους αγαπημένους μας , περισσότερες πιθανότητες. Έμεινα έγκυος σε περιόδους που δεν είχα υποτίθεται ωορηξια αλλά έκανα επαφές με αγάπη..  

Σας πετάω πολλά πολλά πολλά βέλη.. 

 

Να την ακούτε τη γριά μαγκουραααα.ξερει αυτηηηη!! @Παρασκευαιδου μου αγαπημένη! Στείλε βέλη ,στείλε σκόνη δες και κανένα όνειρο και για μας ,ξέρεις εσύ..! Σου στέλνω πολλά φιλιά στην κοιλιά και στον κούκλο σου! Πάντως κορίτσια σε εκείνο το θεματακι τότε που ήμασταν ,όλες μείναμε έγκυες και κάποιες έχουν ήδη και δεύτερο παιδάκι! Όλα είναι δυνατά και όλες θα τα καταφέρουμε! Γιν;υτο δε θέλει άγχος! Ας γελάμε και ας το διασκεδάζουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Πίκρες κοπέλες έχουν συμπτώματα περιόδου και είναι έγκυες αλλά και πολλές κοπέλες δεν είχαν καθόλου συμπτώματα περιόδου και ήταν έγκυες. Αντε βγάλε άκρη 😂😂😂 δεν το βάζουμε κάτω ότι και να γίνει ❤️

Ναι καλε αφου αν αρχίσω να ψάχνω στο ίντερνετ τα συμπτώματα που έχω τώρα, θα μου βγάλει ή περίοδο ή εγκυμοσύνη 🤣🤣

Εννοείται δεν το βάζουμε κάτω, μέχρι να (μην) έρθει η περίοδος ελπίζουμε 🤞 και αν δεν είναι αυτό τον μήνα είναι τον επόμενο! ♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ναι καλε αφου αν αρχίσω να ψάχνω στο ίντερνετ τα συμπτώματα που έχω τώρα, θα μου βγάλει ή περίοδο ή εγκυμοσύνη 🤣🤣

Εννοείται δεν το βάζουμε κάτω, μέχρι να (μην) έρθει η περίοδος ελπίζουμε 🤞 και αν δεν είναι αυτό τον μήνα είναι τον επόμενο! ♥️ 

Θετική σκέψη και προχωράμε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Συγχαρητήρια στις εγκυουλες... 

Πριν 5 χρονια τέτοια μέρα έπιασα το πρώτο μου παιδάκι (κανονικά δεν είχα  ωορηξια-έτσι νομιζα) οπότε κοριτσια σήμερα θέλω να σας ευχηθώ πολλές πολλές επαφές ακόμα και χωρίς ωορηξια.  Οι συχνές επαφές φέρνουν πολλά θετικά.. ξεκινάμε καλύτερο σπερμα, ερχόμαστε πιο κοντά στους αγαπημένους μας , περισσότερες πιθανότητες. Έμεινα έγκυος σε περιόδους που δεν είχα υποτίθεται ωορηξια αλλά έκανα επαφές με αγάπη..  

Σας πετάω πολλά πολλά πολλά βέλη.. 

 

Ευχαριστούμε πολύ❤️ με το καλό💕 και να τα χαίρεσαι ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Λοιπόν τίποτα δε θα χρειαστεί. Είσαι ήδη. Εδώ και οι άντρες αν έμπαιναν σε αυτή την συζήτηση θα είχαν θετικό τεστ!! Όπως είσαι πάνε κατουρα και κάνε hometest.  Είναι πιο αξιόπιστα στα δεύτερα ούρα και όχι στα πρώτα. Τι σκατα να ζητήσουμε χορηγό και για πλαστικά κυπελλακις ρε παιδιά? Η μήπως να βρούμε έναν με οικολογικά χάρτινα? Ας τεθεί σαν θέμα στο επόμενο συμβούλιο χαχαχχα 

Χαχαχαχαχχαχαχχαχαα εδώ θα κάνω και εγώ ένα μπας και. Βγει θετικό χαχαχχαχα.. Μήπως είχα περιοδο και ήμουν και έγκυος; χαχαχα αχαχχαχα έτσι όπως πάμε παίζει να βγει θετικό 😂😂😂😂😂 με έκανες και γέλασα αλήθεια... Εμένα αρχίζουν σιγά σιγά τα πονακια ωορρηξίας πάντως... Παμε δυνατά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 σουπερρερρ 💋😊😙🙏💪💪👏🙌👏👣👣👣 Έρχονται τα πατουσάκια.. Η επόμενη φώτο να είναι φώτο από φουσκωμένη κοιλιά αγάπη μου ❣️❣️👏👏👏👏👏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις έκανα τεστ ταινία αλλά είναι αρνητικό. Θα κάνω ένα ακόμη σε λίγες μέρες εκτός αν με προλάβει η ακατανόμαστη😒  το επόμενο θα είναι τεστ πρώιμης ανίχνευσης . Εντωμεταξύ έκανα και τεστ ωορυξιας ταινία και βγήκε άχνη γραμμή ότι να ναι 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσια μόλις έκανα τεστ ταινία αλλά είναι αρνητικό. Θα κάνω ένα ακόμη σε λίγες μέρες εκτός αν με προλάβει η ακατανόμαστη😒  το επόμενο θα είναι τεστ πρώιμης ανίχνευσης . Εντωμεταξύ έκανα και τεστ ωορυξιας ταινία και βγήκε άχνη γραμμή ότι να ναι 😂

Αχα! Θυμάσαι ότι και κάποια άλλη κοπέλα εδώ είχε κάνει ωορηξιας και ήταν θετικό και μετά βγήκε θετική και η χοριακη της??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσια μόλις έκανα τεστ ταινία αλλά είναι αρνητικό. Θα κάνω ένα ακόμη σε λίγες μέρες εκτός αν με προλάβει η ακατανόμαστη😒  το επόμενο θα είναι τεστ πρώιμης ανίχνευσης . Εντωμεταξύ έκανα και τεστ ωορυξιας ταινία και βγήκε άχνη γραμμή ότι να ναι 😂

Είναι ίδια μάρκα τα τεστ ωορρηξίας και εγκυμοσύνης;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Αχα! Θυμάσαι ότι και κάποια άλλη κοπέλα εδώ είχε κάνει ωορηξιας και ήταν θετικό και μετά βγήκε θετική και η χοριακη της??

Το θυμάμαι το θυμάμαι ❤️και μάλιστα είχα κάνει και χθες τεστ ωορυξιας από περιέργεια και ήταν αρνητικό ενώ σήμερα βγήκε άχνη γραμμή. Βέβαια όταν ξεκινάω τα τεστ ωορυξιας πριν την ωορυξια πάντα μου βγαίνει άχνη γραμμή μέχρι να βγει έντονη για ωορυξια . Δεν ξερω με έχουν μπερδέψει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι είναι της home test

Χμμμ από ότι λένε τα κορίτσια εδώ, τα hometest δεν είναι τόσο ευαίσθητα και δεν δείχνουν πριν την καθυστέρηση! Εύχομαι να ισχύει στην περίπτωση σου!! ❤️ Κάνε και αύριο το πρωί ένα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Elli13 σουπερρερρ 💋😊😙🙏💪💪👏🙌👏👣👣👣 Έρχονται τα πατουσάκια.. Η επόμενη φώτο να είναι φώτο από φουσκωμένη κοιλιά αγάπη μου ❣️❣️👏👏👏👏👏

Μακάρι κορίτσι μου να ανεβάσουμε όλες σε λίγο καιρο τις φουσκωμένες κοιλίτσες μας!!

Ο γιατρός πολύ χαλαρός μου είπε: " Σε στέλνω για χοριακή δεν θέλεις, έχεις ψυχολογικό και σε αγχώνουν. Δεν σε στέλνω πας μόνη σου και κάνεις! Γυναίκες.... Έλα σε 2-3 εβδομάδες να σε δω και αν μέχρι τότε θέλεις κάνε κ αλλη χοριακή. Έτσι κ αλλιως ότι θέλεις κάνεις .." Μιλάμε για σουργελο γιατρό, αλλά πως θα περιμένω εγώ τόοοοσες πολλές μέρες. Αν ερθεις μου λεει από εβδομάδα μια κουκίδα θα δούμε μόνο, δεν εχει νόημα.. Βρε καλέ μου γιατρέ, το ξέρω αλλά θα αρχίσω τα ψυχοφάρμακα σε 2-3 εβδομαδες χωρις να ξερω τι γινεται 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Χμμμ από ότι λένε τα κορίτσια εδώ, τα hometest δεν είναι τόσο ευαίσθητα και δεν δείχνουν πριν την καθυστέρηση! Εύχομαι να ισχύει στην περίπτωση σου!! ❤️ Κάνε και αύριο το πρωί ένα..

Ναι έτσι ξερω και εγώ. Μακάρι μακάρι ❤️Θα κάνω μια και καλή μάλλον αν δεν έρθει δεν θέλω να δω άλλο αρνητικό😔 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να ανεβάσουμε όλες σε λίγο καιρο τις φουσκωμένες κοιλίτσες μας!!

Ο γιατρός πολύ χαλαρός μου είπε: " Σε στέλνω για χοριακή δεν θέλεις, έχεις ψυχολογικό και σε αγχώνουν. Δεν σε στέλνω πας μόνη σου και κάνεις! Γυναίκες.... Έλα σε 2-3 εβδομάδες να σε δω και αν μέχρι τότε θέλεις κάνε κ αλλη χοριακή. Έτσι κ αλλιως ότι θέλεις κάνεις .." Μιλάμε για σουργελο γιατρό, αλλά πως θα περιμένω εγώ τόοοοσες πολλές μέρες. Αν ερθεις μου λεει από εβδομάδα μια κουκίδα θα δούμε μόνο, δεν εχει νόημα.. Βρε καλέ μου γιατρέ, το ξέρω αλλά θα αρχίσω τα ψυχοφάρμακα σε 2-3 εβδομαδες χωρις να ξερω τι γινεται 😂😂

Χαχχαχαχ ωραίος ο γιατρός 😂 κάνε υπομονουλα και όντως αν σου έρθει να κανεις χοριακη να κανεις για να νοιώσει καλύτερα😊όλα θα πανε τελεια💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ έχω αγχωθεί λίγο, όπως ανέφερα, χθες είχα θετικό τεστ ωορρηξίας. Μια μέρα πριν είχα αίμα ροζ που πάντα έχω την ημέρα της ωορρηξίας και χθες τίποτα. Σήμερα απ το πρωί έχω καφέ υγρά και τώρα πάλι ροζ αίμα.. έχω ανησυχήσει πολύ μήπως κάτι πάει λάθος κ δεν κάνω σωστή ωορρηξία ή ότι άλλο τελοσπαντων.. γνωρίζει κάποια κάτι σχετικό ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...