Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 

Εγώ σε άλλα νέα, δεν άντεξα και έκανα σήμερα ένα clear Blue 🤣 

Ναι εγώ είμαι. Αυτή που χθες βράδυ έγραψε οτι δεν θα κανει τεστ ταινία. Οχι μόνο εκανα, αλλά αγόρασα και της clear 🤣🤣Αρνητικό βγήκε. Αύριο περιμένω την ακατανομαστη.. το στήθος μου κανένα σημάδι, μονο φούσκωμα κατω χαμηλά στη κοιλιά και που και που ήπια τσιμπηματακια 🤷

Πάμε για τον άλλο μήνα και πάλι 🤞🤞

@Elli13 σου στέλνω ολη μου τη θετική ενέργεια ♥️

 

Μη μας βλέπεις έτσι,είμαστε μυστικοί πράκτορες και προωθούμε κρυφά τεστακια εδώ..χαχαχχα καλά έκανες και το έκανες! Αν και κρατάω μια μικρή επιφύλαξη για το αν είναι όντως αξιόπιστο. Αν όχι δε μασάμε! Σε λίγες μέρες θα την ιδρώσεις και πάλι τη φανέλα και θα έρθει το αποτέλεσμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

αχαχχαχαχχαχα μακαρι να σε ειχα κοντα μου να μου λες τετοια να με συνεφέρνεις, ειλιρκινα ❤️

Δώσε πόνο σήμερα κοριτσάρα μου, μέρα που ειναι 🙈 Εμένα έστρωσε ο άντρας μου χτες κόκκινα σεντόνια. Του λέω για τον Α΄γιο Βαλεντίνο τα εβαλες; Θα το γιορτάσουμε; "Ξένχα το, δεν σε ακουμπάω" είπε, και με προσγειωσε ανώμαλα....

Και να δεις που θα βγούμε και τίποτα γειτόνισσες στο τέλος! Χαχαχχα 

Ω ωω και κόκκινα σεντόνια!!! Ο άνθρωπος έχει κατατρομαξει! Σου λέει κάτσε μην την ακουμπήσω και βγουν δίδυμα στο τέλος! Μου φαίνεται θα βρεις καμία φουσκωτή κυρία να ξαπλώνει στα κόκκινα σεντόνια σου σήμερα..χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 

Εγώ σε άλλα νέα, δεν άντεξα και έκανα σήμερα ένα clear Blue 🤣 

Ναι εγώ είμαι. Αυτή που χθες βράδυ έγραψε οτι δεν θα κανει τεστ ταινία. Οχι μόνο εκανα, αλλά αγόρασα και της clear 🤣🤣Αρνητικό βγήκε. Αύριο περιμένω την ακατανομαστη.. το στήθος μου κανένα σημάδι, μονο φούσκωμα κατω χαμηλά στη κοιλιά και που και που ήπια τσιμπηματακια 🤷

Πάμε για τον άλλο μήνα και πάλι 🤞🤞

@Elli13 σου στέλνω ολη μου τη θετική ενέργεια ♥️

 

Καλημερα κορίτσι μου.Μάλλον και εγώ πάω για τον επόμενο μήνα γιατί έχω έντονους πόνους περιόδου και έντονο πόνο στο στήθος όποτε θα μου έρθει σίγουρα 😔. Πάμε για τον επόμενο κύκλο  και μακάρι να ναι ο τυχερός μας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!

Πήγα μόνη μου και εκανα μια χοριακη πριν ερθω στη δουλειά και κατά τις 12 θα ξερω.. Κάντε μια προσευχου΄λα για μενα ❤️

Τα αποτελέσματα θα είναι τελεια❤️❤️❤️ την έκανα την προσέυχουλα αν και είμαι σίγουρη ότι δεν χρειάζεται😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κορίτσι μου.Μάλλον και εγώ πάω για τον επόμενο μήνα γιατί έχω έντονους πόνους περιόδου και έντονο πόνο στο στήθος όποτε θα μου έρθει σίγουρα 😔. Πάμε για τον επόμενο κύκλο  και μακάρι να ναι ο τυχερός μας ❤️

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κορίτσι μου.Μάλλον και εγώ πάω για τον επόμενο μήνα γιατί έχω έντονους πόνους περιόδου και έντονο πόνο στο στήθος όποτε θα μου έρθει σίγουρα 😔. Πάμε για τον επόμενο κύκλο  και μακάρι να ναι ο τυχερός μας ❤️

Αίμα είδες?? Τα πονακια εγώ τα είχα και τζάμπα είχα βάλει σερβιετα τότε και είχα πάρει και παναντολ μαζί μου για τον πόνο..και δεν μου ήρθε ποτέ! Μετά από μήνες ήρθε ο έρωτας και τον πήρα αγκαλιά! Καλέ! Εδώ εγώ με αρνητική χοριακη στα χέρια έλεγα μπααα λάθος θα είναι! Μέχρι να δεις αίμα κανονικό με ροή μη πάψεις να ελπίζεις! Αλλά και αν ακόμη δεν ήρθε και δεν ήταν ο μήνας του δε πειράζει! Όλοι σκορπιοί να γεννηθούν πχια! Και ο επόμενος μήνας δεν αργεί! Τεστακι έκανες?(μη ξεχνάμε και τους χορηγούς μας χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν τω μεταξύ γράφω εγώ χαζομάρες,θα φάω κανένα μπλοκάρισμα και μετά θα ψαχνομαι! Εννοείται τα γράφω για πλάκα ε! Είπα να το γράψω μην δει τίποτα κανένας admin και με μπλοκάρει! Και τώρα ας περάσουμε στις διαφημίσεις...τα τεστακια πρόωρης ανίχνευσης...🤪😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Χαχαχαχα σκέψου την 1η του μήνα ήμουν τόσο απαισιόδοξη για μένα, είχα τσακωθεί και με τον άντρα μου για το θέμα αυτό, γιατί κρατούσα θερμοκρασία και ήμουν σίγουρη ότι δεν έκανα ωορρηξία και είχα νεύρα. Τελευταία στιγμή είπα όχι, θα πας κόντρα στις κακές σου σκέψεις και θα το ανοίξεις το θέμα όπως σκοπευες εξαρχής. Μέχρι που κανονίσαμε 3μερο για την Καθαρά Δευτέρα και υπολόγιζα να πέσω στις γόνιμες (τελικά το 3ημερο θα το πάμε έτσι κ αλλιώς 😋 )

Μακάρι Παναγία μου να φέρω γούρι σε πολλές πολλές ακόμα και ας ανοίγω θέματα για κάνα χρόνο ακόμα 😂😂 Μια από μας να ανακοινώνει εγκυμοσύνη τη μέρα, που θα πάει, θα είμαστε όλες στο τέλος!!!!

Στέλνω αααααπειρη μπεμπεδοσκονη, να σβήσεις κεράκια με σπορακι στην κοιλίτσα 🙏💓💓

Αμήν Παναγία μου.. Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!!! Σε ευχαριστώ ❣️💕😘 θα πάτε 3 εκδρομή τέλεια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

 

Αίμα είδες?? Τα πονακια εγώ τα είχα και τζάμπα είχα βάλει σερβιετα τότε και είχα πάρει και παναντολ μαζί μου για τον πόνο..και δεν μου ήρθε ποτέ! Μετά από μήνες ήρθε ο έρωτας και τον πήρα αγκαλιά! Καλέ! Εδώ εγώ με αρνητική χοριακη στα χέρια έλεγα μπααα λάθος θα είναι! Μέχρι να δεις αίμα κανονικό με ροή μη πάψεις να ελπίζεις! Αλλά και αν ακόμη δεν ήρθε και δεν ήταν ο μήνας του δε πειράζει! Όλοι σκορπιοί να γεννηθούν πχια! Και ο επόμενος μήνας δεν αργεί! Τεστακι έκανες?(μη ξεχνάμε και τους χορηγούς μας χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα)

Εδώ εγώ με αρνητική χοριακη, κανονικότατη περίοδο με πόνους με τα όλα της κ τώρα που έχω ωορρηξία λέω λες να κάνω και κανένα τεστ μπας και ήταν κάτι άλλο;;; Παράνοιαααα!! 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

 

Αίμα είδες?? Τα πονακια εγώ τα είχα και τζάμπα είχα βάλει σερβιετα τότε και είχα πάρει και παναντολ μαζί μου για τον πόνο..και δεν μου ήρθε ποτέ! Μετά από μήνες ήρθε ο έρωτας και τον πήρα αγκαλιά! Καλέ! Εδώ εγώ με αρνητική χοριακη στα χέρια έλεγα μπααα λάθος θα είναι! Μέχρι να δεις αίμα κανονικό με ροή μη πάψεις να ελπίζεις! Αλλά και αν ακόμη δεν ήρθε και δεν ήταν ο μήνας του δε πειράζει! Όλοι σκορπιοί να γεννηθούν πχια! Και ο επόμενος μήνας δεν αργεί! Τεστακι έκανες?(μη ξεχνάμε και τους χορηγούς μας χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα)

Αχ δεν ξερω τόσο έντονους πόνους έχω όταν είναι να μου έρθει. Δεν έκανα τεστακι γτ ειμαι 3 μέρες πριν την ακατανόμαστη και δεν έχω τεστ πρώιμης ανίχνευσης, έχω τα home test . Μακάρι να ναι έτσι αλλιώς τον επόμενο κύκλο στον οποίο μου έδωσε ο γιατρός να πάρω κλομιφαινη και κορτιζόνη για να κάνω παραπάνω αυγουλακια μπας και γίνει το θαύμα😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP τώρα είδα ότι είδα τόσες μέρες πριν την περίοδο. Σιγά μην έδειχνε καλέ ! Έχω χάσει την μπάλα με τα μηνύματα εδώ και μπερδεύτηκα νόμιζα περίμενες σήμερα. Νομίζω οι ταινίες είναι πιο αξιόπιστες από τα τεστ εμπορίου εκτός αν πάρεις τα early 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Εδώ εγώ με αρνητική χοριακη, κανονικότατη περίοδο με πόνους με τα όλα της κ τώρα που έχω ωορρηξία λέω λες να κάνω και κανένα τεστ μπας και ήταν κάτι άλλο;;; Παράνοιαααα!! 🤣🤣🤣🤣

Χαχαχχαχα . Έτσι πρέπει να είμαστε θετικές και χαρούμενες..εσυ ξεκινά Επαφουλες ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ δεν ξερω τόσο έντονους πόνους έχω όταν είναι να μου έρθει. Δεν έκανα τεστακι γτ ειμαι 3 μέρες πριν την ακατανόμαστη και δεν έχω τεστ πρώιμης ανίχνευσης, έχω τα home test . Μακάρι να ναι έτσι αλλιώς τον επόμενο κύκλο στον οποίο μου έδωσε ο γιατρός να πάρω κλομιφαινη και κορτιζόνη για να κάνω παραπάνω αυγουλακια μπας και γίνει το θαύμα😍

Λοιπόν τίποτα δε θα χρειαστεί. Είσαι ήδη. Εδώ και οι άντρες αν έμπαιναν σε αυτή την συζήτηση θα είχαν θετικό τεστ!! Όπως είσαι πάνε κατουρα και κάνε hometest.  Είναι πιο αξιόπιστα στα δεύτερα ούρα και όχι στα πρώτα. Τι σκατα να ζητήσουμε χορηγό και για πλαστικά κυπελλακις ρε παιδιά? Η μήπως να βρούμε έναν με οικολογικά χάρτινα? Ας τεθεί σαν θέμα στο επόμενο συμβούλιο χαχαχχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κορίτσι μου.Μάλλον και εγώ πάω για τον επόμενο μήνα γιατί έχω έντονους πόνους περιόδου και έντονο πόνο στο στήθος όποτε θα μου έρθει σίγουρα 😔. Πάμε για τον επόμενο κύκλο  και μακάρι να ναι ο τυχερός μας ❤️

Καλημέρα 😍 εγώ δεν έχω πόνους περιόδου ούτε το στήθος μου... Αλλά όπως λένε και τα κορίτσια,τα συμπτώματα είναι πολύ παρόμοια με αυτά της εγκυμοσύνης μην χάνεις τις ελπίδες σου 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@marinaP τώρα είδα ότι είδα τόσες μέρες πριν την περίοδο. Σιγά μην έδειχνε καλέ ! Έχω χάσει την μπάλα με τα μηνύματα εδώ και μπερδεύτηκα νόμιζα περίμενες σήμερα. Νομίζω οι ταινίες είναι πιο αξιόπιστες από τα τεστ εμπορίου εκτός αν πάρεις τα early 

Εγώ είμαι 3 μέρες πριν την περίοδο 😂 η @marinaP είναι μια μέρα πριν την περίοδο 😂. Λογικό όλες έχουμε χάσει την μπάλα με τα μνματα έχουμε πάρει φωτιά 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές όμορφες, βαλεντίνικες καλημέρες από την όμορφη Κύπρο. Να σας συστηθώ..Είμαι μια μανούλα ενός υπέροχου αγοριού 2 χρονών και ελπίζω σύντομα να του κάνω αδελφάκι! Ωραία περνάτε εδώ 🙂 Σας παρακολουθώ χρόνια. Χαίρομαι πολύ όταν διαβάζω για νέες εγκυμοσύνες! Συγχαρητήρια σε όλες τις φρεσκοεγκυούλες και εύχομαι σε όλες τις υπόλοιπες που το παλέυουν το τυχερό σας  αστέρι να σας φέρει σύντομα όμορφες, χαρμόσυνες ειδήσεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@marinaP τώρα είδα ότι είδα τόσες μέρες πριν την περίοδο. Σιγά μην έδειχνε καλέ ! Έχω χάσει την μπάλα με τα μηνύματα εδώ και μπερδεύτηκα νόμιζα περίμενες σήμερα. Νομίζω οι ταινίες είναι πιο αξιόπιστες από τα τεστ εμπορίου εκτός αν πάρεις τα early 

Αύριο την περιμένω, και ελπίζω να είναι και η τελευταία της φορά 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Λοιπόν τίποτα δε θα χρειαστεί. Είσαι ήδη. Εδώ και οι άντρες αν έμπαιναν σε αυτή την συζήτηση θα είχαν θετικό τεστ!! Όπως είσαι πάνε κατουρα και κάνε hometest.  Είναι πιο αξιόπιστα στα δεύτερα ούρα και όχι στα πρώτα. Τι σκατα να ζητήσουμε χορηγό και για πλαστικά κυπελλακις ρε παιδιά? Η μήπως να βρούμε έναν με οικολογικά χάρτινα? Ας τεθεί σαν θέμα στο επόμενο συμβούλιο χαχαχχα 

Χαχαχ χαχαχχα πεθαίνω με την πάρτη σου κάλε εσυ κανεις τον κόσμο χαρούμενο με το χιούμορ σου όσοι είναι κοντά σου είναι πολύ τυχεροί❤️ θα δείξει τρεις μέρες πριν;;;; Αχ τι να κάνω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχχαχα . Έτσι πρέπει να είμαστε θετικές και χαρούμενες..εσυ ξεκινά Επαφουλες ❤️❤️❤️

Φυσικά κ έχω ξεκινήσει και είμαι με το ημερολόγιο στο χέρι, μην χάσω καμία μέρα 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα 😍 εγώ δεν έχω πόνους περιόδου ούτε το στήθος μου... Αλλά όπως λένε και τα κορίτσια,τα συμπτώματα είναι πολύ παρόμοια με αυτά της εγκυμοσύνης μην χάνεις τις ελπίδες σου 🤞

Πίκρες κοπέλες έχουν συμπτώματα περιόδου και είναι έγκυες αλλά και πολλές κοπέλες δεν είχαν καθόλου συμπτώματα περιόδου και ήταν έγκυες. Αντε βγάλε άκρη 😂😂😂 δεν το βάζουμε κάτω ότι και να γίνει ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Λοιπόν τίποτα δε θα χρειαστεί. Είσαι ήδη. Εδώ και οι άντρες αν έμπαιναν σε αυτή την συζήτηση θα είχαν θετικό τεστ!! Όπως είσαι πάνε κατουρα και κάνε hometest.  Είναι πιο αξιόπιστα στα δεύτερα ούρα και όχι στα πρώτα. Τι σκατα να ζητήσουμε χορηγό και για πλαστικά κυπελλακις ρε παιδιά? Η μήπως να βρούμε έναν με οικολογικά χάρτινα? Ας τεθεί σαν θέμα στο επόμενο συμβούλιο χαχαχχα 

Όχι άλλο χαρτινοοοο 😂

εγώ ψηφίζω πλαστικό! 
εδω ένα καφέ πίνουνε με χάρτινο καλαμάκι και γίνετε π@π@ρ@ 

Δεν θέλω να φανταστώ τι θα γίνει το κυπελλάκι 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Φυσικά κ έχω ξεκινήσει και είμαι με το ημερολόγιο στο χέρι, μην χάσω καμία μέρα 🤣🤣

Κάνε και τεστακια ωορυξιας ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Όχι άλλο χαρτινοοοο 😂

εγώ ψηφίζω πλαστικό! 
εδω ένα καφέ πίνουνε με χάρτινο καλάμια και γίνετε π@π@ρ@ το καλαμάκι 

Δεν θέλω να φανταστώ τι θα γίνει το κυπελλάκι 😅

Πλαστικό και ανακύκλωση 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάνε και τεστακια ωορυξιας ❤️❤️❤️

Εκανααα και βγήκε χθες το πρωί θετικό! Και ελπίζω να προλάβω και τη σημερινή μέρα 🤞🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...