Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γράμμα θα στείλω στον Άγιο Βασίλη χαρά να φέρει σε όλα τα χείλη. Αυτόν το Δεκέμβρη κάθε λαμπάκι να γίνει το φως για ένα μωράκι. 🎄🎅🥂🎉👶


misofeggaro

Recommended Posts

@Hopemumtobeκορίτσι μου να σας ζήσει! Να είναι πάντα γερή και τυχερή στη ζωή της!  Να τη χαίρεσαι κ να θυμάσαι να προσέχεις κ εσένα ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 525
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. Εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει σε όλες μας αυτό που τόσο επιθυμούμε και σε όσα κορίτσια έχουν ήδη το σπορακι τους να έχουν μια υπέροχη εγκυμοσύνη. Είμαι μια εβδομάδα μετά την ωορρηξία με βάση τον υπέροχο της γιατρού μου και οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα. Αυτή η αναμονή είναι ότι χειρότερο. Ψάχνω συμπτώματα συνέχεια αλλά δεν βρίσκω τίποτα και η απελπισία μου μεγαλώνει. Αχ βρε κορίτσια είναι τόσο δύσκολες αυτές οι μέρες. Αλλά οι μέρες μετά το αρνητικό αποτέλεσμα είναι οι χειρότερες που δεν περνάνε με τίποτα και κάπως πρέπει να βρεις την δύναμη να συνεχίσεις γιατί έρχεται καινούργιος μήνας. Μόνο αυτο έρχεται συνέχεια στο μυαλό μου. Το αρνητικό αποτέλεσμα και πως θα το ξεπεράσω για ακόμη μια φορά. Σας διαβάζω παίρνω δύναμη και κουράγιο. Ευχαριστώ που υπάρχετε. Μου έχετε κάνει παρέα αρκετούς δύσκολους μήνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

καλό μήνα κορίτσια λίγο καθυστερημένα.. εύχομαι η γέννηση του Χριστού να φέρει και πολλά σποράκια 

Εγω είμαι λίγο στην πρίζα από το Σάββατο γιατί νοιώθω την κοιλιά μου πέτρα σχεδόν συνέχεια..σήμερα κλωτσάει και πονάω.. ειμαι 33&4 ελπίζω να μπορέσω να αντέξω μέχρι 4/1 που έχω προγραμματίσει την καισαρική.. είναι η 3η μου εγκυμοσύνη και όλα γίνονται πιο νωρίς νομίζω ...έχω ήδη 2 καισαρικες αρα ψιλοφοβαμαι μην γεννήσω πιο νωρις

 

Καλημέρα Ναντια.. 

Πήρες τον γιατρό να σου δώσει περισσότερο μαγνήσιο; νομίζω έτσι σταματάνε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια σημερα έκανα έκανα επανάληψη της χοριακης βγήκε 3.2 … το Σάββατο ήταν <0.1 … κατι πήγε να γινει αλλα δεν τελικα ;; Τι λετε και εσεις; 

Αααααααααααααα ανεβαίνει  ρε συ... Είσαι στο γκρίζο παράθυρο που λένε.. 

Ξανακάνε σε 2 ημέρες θα ανέβει κι άλλο!!!!!!! Στο εύχομαι κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσιααααααααααααααααααα μου γλυκα γεννησα!!!!!!!!!!!!!!!! Σας σκεφτομαι καθε μερα αλλα δεν σας εχω στειλει γιατι μπαινω μονο απο λαπτοπ και ετυχαν διαφορα και δεν μπηκα καθολου.  Δεν εχω ουτε λεπτο ελευθερο επειδη δεν εχω βοηθεια και επισης επειδη εχω θεμα με θηλασμο και μου κοστισε παρα πολυ ετρεχα σε συμβολοθς θηλασμου κκλπ... Θα σας τα γραψω αναλυτικα τις επομενες ημερες Μου ετυχε και ενα θεμα υγειας την πρωτη εβδομαδα μετα απο καισαρικη, και ετρεχα για εξετασεις Αθηνα. Τωρα επσιτρεψαμε και μπηκαμε σε νεο σπιτι, που γινεται χαμος!

Παρολα αυτα ολα πηγαν καλα και επιτελους ειμαι μανουλαααααααααααααααααααααααααααααα🥰

@Raf123 @Nandia- @evaioan @Froufro @Princess28 @Antonia2 @misofeggaro @marinamanoulitsa @lactaki @Tokyo @MyNa @babyblue94

Να σας ζήσει το μωράκι σου......!!!!!! ❣️❣️❣️❣️ Γερό και ευλογημένο να είναι πάντα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Αχ μακάρι να είναι καλός αυτός ο μήνας.. επαφές να έχω παραπάνω από μια φορά την ημέρα? Με την εφαρμογή τόσο καιρό ακολουθούσα αυτό που μου έλεγε κ πιο συχνά την ημέρα που έδειχνε κ τώρα που μου έδειξε τόσο νωρίτερα το τεστ σκέφτομαι ότι μπορεί να έχει γίνει κ άλλες φορές έτσι... Να κάνω κ το απόγευμα ένα τεστ να δω αν συνεχίζει το θετικό?

Καλημέρα! Επαφές μια φορά τη μέρα, παραπα΄νω δεν χρειάζεται και αποδυναμώνει το σπέρμα.Θεωρώ δεν εχει νοημα να κανεις κ αλλο τεστ αφου βρηκες θετικό ήδη. Εγώ θα σου πω τι έκανα και τους δυο μήνες που προσπάθησα και εμεινα εγκυος. Είχα επαφές μέρα παρά μερα μόλις μου τελειωνε η περιοδος. Τις μερες που θεωρουσα οτι ειχα ωορρηξια εκανα καθε μερα (2-3 μερες αυτο).Μετά συνεχιζα τις επαφες καθε 2-3 μερες ώστε να καλυψω όλα τα ενδεχόμενα. Σε εμένα έπιασε πάντως με 100% επιτυχία. Μην βασιστείς μόνο στις γονιμες δηλαδη. Καλυτερα να εχεις τις επαφές σου όλες τις μέρες, χωρίς πίεση , γιατί ο καλός μου κάποια στιγμη αγχώθηκε και δεν μπορουσε να αποδώσει με ολο αυτο το αγχος των γονιμων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/12/2022 at 1:09 ΜΜ, ο/η vou.95 είπε:

Έχω βήχα και φτερνισμα με πίεση στη κοιλιά στο φυσιολογικό μου λόγω άσθματος εδώ και 10 χρόνια , που οποίος με γνωρίζει προφανώς νομίζει είμαι άρρωστη . Απλά ήθελα να σου πω και πως με τόσα φάρμακα που έπαιρνα για αυτό και με τον απίστευτο βήχα που σχεδόν καααθε πρωί έκανα εμετούς , έγινε κανονικά η εμφύτευση και ολα . Την Τρίτη κλείνω 12 εβδομάδες και συνεχίζω να έχω βήχα από το άσθμα (που σταματάω μολις παίρνω τα φάρμακα μου ) και συνεχίζω να φτερνίζομαι 10-20 φορές συνεχόμενα . Και ολα κυλούν ομαλά για την ώρα . 
να είσαι ψύχραιμη και μη σε αγχώνει η ιωσουλα σουυυυ σκέψου θετικά , αν είναι να έρθει το σπορακια θα έρθει ο κόσμος να χαλάσει . 
 

κανω ιδιαίτερα σε μια μαμά στο γιο της , και μου έλεγε προχθές ότι έμεινε έγκυος στα 37 ενώ είχε παρει και τα δυο χάπια της επόμενης μέρας όπως ήταν η συσκευασία , είχε πάει για αξονική και μια ακτινογραφία θώρακος , και τώρα το παιδακι είναι 9 χρονών υγιέστατο και μου λέει δεν έκαναν τίποτα τα χαπιααα 😂 και ευτυχώς οι ακτινοβολίες κτλ δε το επηρέασαν , και ήταν σίγουρη πως δεν είχε μείνει έγκυος αλλά ο θεός είχε αλλά σχέδια ❤️

Καλημερα και σε ευχαριστώ για την  απάντησή σου. αυτό τον μήνα κάναμε επαφές στοχευμενες αλλα με τοσο βηχα που εχω τις τελευταιες μερες απογοητευτηκα παρα πολυ. για να δούμε τι θα γίνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/12/2022 at 10:56 ΠΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Μωρέ αυτό είναι που με μπερδεύει γιατί τώρα έχω κόκκινο αλλά μην φανταστείς καμία ροή σταγόνες θα το έλεγα αλλά και χθες που είχα το κόκκινο-ροζ που και που είχα και λίγο κόκκινο σταγόνες πάντα οπότε τη Δευτέρα που θα πάω για τις εξετάσεις θα την υπολογίσω σαν 3 ή σαν 2 μέρα περιόδου;; εδώ σε θελω

Αχ και εγω τον τελευταίο χρόνο η περίοδος μου είναι ότι να ναι. Ξεκινάει πάντα νωρίτερα απο 28 μέρες και για κανα δυο μερες με εχει μονο με καφε/ροζ υγρα και ετσι δεν ξερω πραγματικα ποια μερα να μετρήσω. η γυν λέει να ξεκινάω να μετράω από τη μέρα που θα δω κόκκινο. έτσι πόμως φτάνει η διάρκεια της περιόδου 10 μέρες σχεδόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι μου μίλησες με τον γιατρό σου; Το μαγνήσιο βοηθάει πολύ για την χαλάρωση της μήτρας, αν περνεις ίσως σου αυξήσει την δόση. Έχω κ εγώ πετρώματα κοιλιάς από τις 30 εβδομάδες κ έφτασα αισίως 39 κ 1 σήμερα. Πολύ ξεκούραση επίσης (όσο μπορείς βέβαια με ήδη δύο παιδιά) κ όλα θα πάνε καλά.❤️

ναι μιλήσαμε.. παίρνω μαγνήσιο.. μου είπε να ξεκουράζομαι.. πιο πολύ ξάπλα.. τώρα που είναι στο σχολείο ξαπλώνω.. απλά θα σηκωθώ να μαγειρέψω.. σήμερα μια χαρά νοιώθω αλλά όταν είναι σπίτι τα παιδιά δεν μπορούν όλα να τα κάνουν μόνοι τους.. ο μικρός κυρίως.. είναι και τα ιδιαίτερα.. οκ ο μεγάλος θα πάει σε κάποια με το ποδήλατο.. ευτυχώς επειδή είμαστε σε χωριό έχει αυτή την δυνατότητα αλλά έχει και ένα που είναι στην άλλη άκρη και είναι κάπως πιο αργά το απόγευμα αρα αρχίζει και λίγο το κρύο.. δεν θέλω να αρρωστήσει πάλι..  πριν λίγες μέρες ήταν με κοβιτ

 

στις πριν 13 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσιααααααααααααααααααα μου γλυκα γεννησα!!!!!!!!!!!!!!!! Σας σκεφτομαι καθε μερα αλλα δεν σας εχω στειλει γιατι μπαινω μονο απο λαπτοπ και ετυχαν διαφορα και δεν μπηκα καθολου.  Δεν εχω ουτε λεπτο ελευθερο επειδη δεν εχω βοηθεια και επισης επειδη εχω θεμα με θηλασμο και μου κοστισε παρα πολυ ετρεχα σε συμβολοθς θηλασμου κκλπ... Θα σας τα γραψω αναλυτικα τις επομενες ημερες Μου ετυχε και ενα θεμα υγειας την πρωτη εβδομαδα μετα απο καισαρικη, και ετρεχα για εξετασεις Αθηνα. Τωρα επσιτρεψαμε και μπηκαμε σε νεο σπιτι, που γινεται χαμος!

Παρολα αυτα ολα πηγαν καλα και επιτελους ειμαι μανουλαααααααααααααααααααααααααααααα🥰

@Raf123 @Nandia- @evaioan @Froufro @Princess28 @Antonia2 @misofeggaro @marinamanoulitsa @lactaki @Tokyo @MyNa @babyblue94

το γεγονός ότι είσαι μανουλα ξεπερνάει οοοοολα τα άλλα..   α σου ζήσει.. να έχει μια ζωή γεμάτη υγεία αγάπη και ευλογία ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα Ναντια.. 

Πήρες τον γιατρό να σου δώσει περισσότερο μαγνήσιο; νομίζω έτσι σταματάνε... 

παίρνω ήδη 2 την μέρα..  μου είπε πολλη ξεκούραση.. σήμερα που είμαι όλο ξάπλα μια χαρά είμαι..  ο μικρός δε; κάνει πάρτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobeσυγχαρητήρια, βάστα γερά να το αναστήσεις το μωράκι σου και κάθε θυσία αξίζει. Τα λέω για να τα ακούω και εγώ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Ευχαριστώ πολυυυυ!!! Πήρα το clearblue κ το έκανα για 3 ημέρες το πρωί, χθες βγήκε αρνητικό κ σήμερα θετικό.. τα ξεκίνησα από τη δέκατη μέρα από την πρώτη μέρα της περιόδου.. ο κύκλος μου πλέον είναι από 26-31 οπότε η εφαρμογή μου βγάζει μέσο όρο κ για αυτό πήρα αυτά τα τεστ γιατί δεν ξέρω πλέον πότε θα αδιαθετησω... Δλδ να κάνω παραπάνω από μια φορά προσπάθεια την ημέρα λες? 

ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΔΕΙΣ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΕΠΑΦΗ.ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΝΑ ΔΥΝΑΜΩΣΕΙ!!

ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ 1 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 12-1 ΟΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ 24ΩΡΟ ΣΧΕΔΟΝ.ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ 2 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΤΑ ΑΤΙΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! 

ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ,ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ, ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΚΟΠΗ ΦΑΡΜΑΚΩΝΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ??

ΕΚΟΨΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ 4/12 ,ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ.Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΚΡΑΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ή ΚΑΙ 10-15 ΜΕΡΕΣ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια σημερα έκανα έκανα επανάληψη της χοριακης βγήκε 3.2 … το Σάββατο ήταν <0.1 … κατι πήγε να γινει αλλα δεν τελικα ;; Τι λετε και εσεις; 

Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια.... ίσως κάτι τώρα ξεκινάει!!!! Στη θέση σου θα συνέχιζα τα φάρμακα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσιααααααααααααααααααα μου γλυκα γεννησα!!!!!!!!!!!!!!!! Σας σκεφτομαι καθε μερα αλλα δεν σας εχω στειλει γιατι μπαινω μονο απο λαπτοπ και ετυχαν διαφορα και δεν μπηκα καθολου.  Δεν εχω ουτε λεπτο ελευθερο επειδη δεν εχω βοηθεια και επισης επειδη εχω θεμα με θηλασμο και μου κοστισε παρα πολυ ετρεχα σε συμβολοθς θηλασμου κκλπ... Θα σας τα γραψω αναλυτικα τις επομενες ημερες Μου ετυχε και ενα θεμα υγειας την πρωτη εβδομαδα μετα απο καισαρικη, και ετρεχα για εξετασεις Αθηνα. Τωρα επσιτρεψαμε και μπηκαμε σε νεο σπιτι, που γινεται χαμος!

Παρολα αυτα ολα πηγαν καλα και επιτελους ειμαι μανουλαααααααααααααααααααααααααααααα🥰

@Raf123 @Nandia- @evaioan @Froufro @Princess28 @Antonia2 @misofeggaro @marinamanoulitsa @lactaki @Tokyo @MyNa @babyblue94

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!!! Εύχομαι κάθε ευτυχία στο μικρό σου κοριτσάκι, να έχει πάντα υγεία και τύχη στην ζωή της!! ❤️❤️❤️

Περαστικά εύχομαι ότι και αν συμβαίνει! Θα περιμένουμε νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η efakii είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! 

ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ,ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ, ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΚΟΠΗ ΦΑΡΜΑΚΩΝΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ??

ΕΚΟΨΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ 4/12 ,ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ.Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΚΡΑΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ή ΚΑΙ 10-15 ΜΕΡΕΣ.

 

Εφη μου, μηπως να συνεχισεις τα φαρμακα και να επαναλάβεις τη χοριακή για σιγουρια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli13 είπε:

Εφη μου, μηπως να συνεχισεις τα φαρμακα και να επαναλάβεις τη χοριακή για σιγουρια;;;

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΜΙΛΗΣΑ  ΜΕ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΚΑΤΙ! ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ 27Η ΗΜΕΡΑ ΚΥΚΛΟΥ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Εφη μου, μηπως να συνεχισεις τα φαρμακα και να επαναλάβεις τη χοριακή για σιγουρια;;;

Κι εγώ αυτό λέω!!!!!! Δεν είναι τελείως αρνητική εφόσον πήγε πάνω απο 3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efakii είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΜΙΛΗΣΑ  ΜΕ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΚΑΤΙ! ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ 27Η ΗΜΕΡΑ ΚΥΚΛΟΥ! 

 

Πότε έκανες σπερματεγχυση;;; ποια ημέρα;;;;; εγώ στον μεγάλο μου γιο 28η ημέρα είχα αρνητική χοριακη και μετά από 10 ημέρες ήταν πολύ αυξημένη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πότε έκανες σπερματεγχυση;;; ποια ημέρα;;;;; εγώ στον μεγάλο μου γιο 28η ημέρα είχα αρνητική χοριακη και μετά από 10 ημέρες ήταν πολύ αυξημένη 

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ🥰🥰 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΛΕΟΝ ΕΛΠΙΔΕΣ.

ΑΠ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΗ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑΝΤΑΡ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΤΥΧΕΙ Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ.ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ 22/11.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η efakii είπε:

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ🥰🥰 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΛΕΟΝ ΕΛΠΙΔΕΣ.

ΑΠ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΗ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑΝΤΑΡ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΤΥΧΕΙ Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ.ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ 22/11.

Κατάλαβα. Ελπίζω να μην σου έρθει... Όσο δεν βλέπεις αίμα ελπίζεις... Θα φανεί!!! ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πότε έκανες σπερματεγχυση;;; ποια ημέρα;;;;; εγώ στον μεγάλο μου γιο 28η ημέρα είχα αρνητική χοριακη και μετά από 10 ημέρες ήταν πολύ αυξημένη 

Αυτό είναι γιατί σε φυσική σύλληψη σε φυσικό κύκλο δεν ξέρεις πότε ακριβώς έκανες ωορρηξια. Αν είχες αρνητική χοριακη 28η σημαίνει ότι έκανες ωορρηξια αρκετά πιο μετά από έναν μέσο κύκλο. Στην υποβοηθουμενη είναι συγκεκριμένες οι ημερομηνίες, παίρνεις φάρμακα για την ωορρηξια άρα αν περάσει η μέρα που θες θετική χοριακη δυστυχώς δεν έχει πετύχει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσιααααααααααααααααααα μου γλυκα γεννησα!!!!!!!!!!!!!!!! Σας σκεφτομαι καθε μερα αλλα δεν σας εχω στειλει γιατι μπαινω μονο απο λαπτοπ και ετυχαν διαφορα και δεν μπηκα καθολου.  Δεν εχω ουτε λεπτο ελευθερο επειδη δεν εχω βοηθεια και επισης επειδη εχω θεμα με θηλασμο και μου κοστισε παρα πολυ ετρεχα σε συμβολοθς θηλασμου κκλπ... Θα σας τα γραψω αναλυτικα τις επομενες ημερες Μου ετυχε και ενα θεμα υγειας την πρωτη εβδομαδα μετα απο καισαρικη, και ετρεχα για εξετασεις Αθηνα. Τωρα επσιτρεψαμε και μπηκαμε σε νεο σπιτι, που γινεται χαμος!

Παρολα αυτα ολα πηγαν καλα και επιτελους ειμαι μανουλαααααααααααααααααααααααααααααα🥰

@Raf123 @Nandia- @evaioan @Froufro @Princess28 @Antonia2 @misofeggaro @marinamanoulitsa @lactaki @Tokyo @MyNa @babyblue94

Να σου ζήσει γερό κ καλότυχο☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...