Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γράμμα θα στείλω στον Άγιο Βασίλη χαρά να φέρει σε όλα τα χείλη. Αυτόν το Δεκέμβρη κάθε λαμπάκι να γίνει το φως για ένα μωράκι. 🎄🎅🥂🎉👶


misofeggaro

Recommended Posts

Καλά Χριστούγεννα σε όλες κορίτσια ❤️🎄

Εύχομαι να περάσετε αυτές τις γιορτές αγκαλιά με τους αγαπημένους σας, και να γεμίσετε αγάπη, ζεστασιά και όμορφες στιγμές…❤️

Στις εγκυούλες να έχουμε καλές εγκυμοσύνες🤰 στις μανούλες να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας❤️ και σε όσες επιθυμούν παιδάκι να έχουν γρήγορα φουσκωμένη κοιλίτσα🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 525
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 23/12/2022 at 11:41 ΠΜ, ο/η cat12 είπε:

Αλήθεια???? Έχω κληρονομικό η αλήθεια κ από τις δύο οικογένειες των γονιών μου!!! Μου είχαν πει ότι η εγώ η η αδελφή μου παίζει να το κληρονομουσαμε. Δλδ πόσο περίπου έπρεπε να είναι ο αριθμός?

Με το καλό κοπέλα μου!! Εύχομαι μια τελειομηνη κ καλή εγκυμοσύνη!! Εγώ στα δίδυμα (εξωσωματική) έκανα χοριακη 1 μέρα νωρίτερα απ ότι μου είχε πει ο γιατρός κ ήταν 200. 2 μέρες μετά απλά διπλασιάστηκε. Έπειτα από μια βδομάδα που είχα αιμορραγία κ μ έστειλε κατευθείαν για χοριακη ήταν στο Θεό 7260. Κ 4 μέρες αργότερα πήγα στο γιατρό κ είδαμε 2 έμβρυα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

@Elli13 Έλλη μου δεν έχω λόγια κοριτσάκι μου…λυπάμαι πολύ…δε μου έχει συμβεί ποτέ αλλά ξέρω ότι είναι αρκετά συχνό φαινόμενο…δάκρυσα με αυτά που διάβαζα που έγραφες εσύ και τα άλλα τα κορίτσια... @Froufro @marinamanoulitsa

Εύχομαι το ‘23 να γιατρέψει τις πληγές σου και να σου φέρει ένα αγγελούδι στην αγκαλιά..❤️🙏

Σ' ευχαριστώ πολύ... Δυστυχώς δεν περνάει ούτε λεπτό μέσα στην ημέρα που να μην το έχω στο μυαλό μου. Προσπαθώ να συνελθω, να πάω παρακάτω και να είμαι αισιόδοξη, αλλά ο πόνος και το κενό είναι τεράστιο..

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου, εύχομαι υγεία και ο,τι καλύτερο σε όλα τα κορίτσια που δίνουν καθημερινά τον αγώνα τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια μου γλυκα! Οι ημέρες ωορρηξίας ήταν παραμονή Χριστουγέννων και ανήμερα!!! Εύχομαι να έγινε το θαύμα των Χριστουγέννων και το 2023 να βιώσω και εγώ το θαύμα για το οποίο ελπίζω εδώ και δύο χρόνια... Ευχομαι σε όλες όσες το περιμένουμε να γίνει πραγματικότητα το νέο έτος 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η annie! είπε:

Με το καλό κοπέλα μου!! Εύχομαι μια τελειομηνη κ καλή εγκυμοσύνη!! Εγώ στα δίδυμα (εξωσωματική) έκανα χοριακη 1 μέρα νωρίτερα απ ότι μου είχε πει ο γιατρός κ ήταν 200. 2 μέρες μετά απλά διπλασιάστηκε. Έπειτα από μια βδομάδα που είχα αιμορραγία κ μ έστειλε κατευθείαν για χοριακη ήταν στο Θεό 7260. Κ 4 μέρες αργότερα πήγα στο γιατρό κ είδαμε 2 έμβρυα.. 

Σε ευχαριστώ πολύ 🙏🥰 να σου ζήσουν τα μωράκια σου!!!! Εγώ θα κάνω σήμερα την δεύτερη χοριακη να δω πως θα πάει... Κ θα έχω το απόγευμα τα αποτελέσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια μου γλυκα! Οι ημέρες ωορρηξίας ήταν παραμονή Χριστουγέννων και ανήμερα!!! Εύχομαι να έγινε το θαύμα των Χριστουγέννων και το 2023 να βιώσω και εγώ το θαύμα για το οποίο ελπίζω εδώ και δύο χρόνια... Ευχομαι σε όλες όσες το περιμένουμε να γίνει πραγματικότητα το νέο έτος 🙏

Καλημέρα Μαριάνα. Και εμένα έπεσαν της ιδιες μέρες η γόνιμες. 23-24 βγήκε θετικό το τέστ ωορρηξίας clear blue. Μακάρι να δούμε το θετικό τέστ στις αρχές του χρόνου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 🙏🥰 να σου ζήσουν τα μωράκια σου!!!! Εγώ θα κάνω σήμερα την δεύτερη χοριακη να δω πως θα πάει... Κ θα έχω το απόγευμα τα αποτελέσματα...

Ωραία!! Θα περιμένουμε νέα σου!! Καλο διπλασιασμό εύχομαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 🙏🥰 να σου ζήσουν τα μωράκια σου!!!! Εγώ θα κάνω σήμερα την δεύτερη χοριακη να δω πως θα πάει... Κ θα έχω το απόγευμα τα αποτελέσματα...

Καλημέρα!! Θα περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου! Όλα καλά θα πάνε θα δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

@Raf123 κοριτσάρα μουυυυ είδα πριν λίγες μέρες τα νέα σου και με τόσα που μας έχουν τύχει δεν πρόλαβα να ευχηθώ!! Ήμουν νοσοκομείο με ορό γιατί έκανα πολλούς εμετούς..

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙΙΙΙΙ ο μικρούλης💙💙💙💙💙💙 Να είναι πάντα γερός και τυχερός και ευτυχισμένος!!!!!! Να περάσετε τις πιο όμορφες γιορτές σας φέτος❤️❤️❤️🎄🎄🎄

Πώς πάει με το μικρό;;; Τα έχετε βρει; 🥰

Καλημεραααα πως είσαι εσυ;;; Τώρα είσαι καλύτερα;;; 
 

σε ευχαριστώ πολύ!!!! Ερωτεύτηκα τον μικρό μου 💙💙💙💙 ειναι καλό μωράκι ήσυχο προς το παρών! Κλαιει όταν πεινάει κ όταν είναι να το αλλάξω ή να τον κάνω μπάνιο!! Του μιλάω κ με βλέπει στα μάτια λες κ τα καταλαβαίνει όλα!! Θηλάζω αλλά δινω και φόρμουλα γιατί έτσι μας βολεύει καλύτερα!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα Μαριάνα. Και εμένα έπεσαν της ιδιες μέρες η γόνιμες. 23-24 βγήκε θετικό το τέστ ωορρηξίας clear blue. Μακάρι να δούμε το θετικό τέστ στις αρχές του χρόνου 

Καλημέρα κοπέλα μου!!! Αντε αν έγινε το θαύμα θα είμαστε και μαζί μαζί στις ημερομηνίες 😁😁😁 υπομονή τώρα... Εγώ του Άη Γιάννη περιμένω περίοδο.. Εσύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου!!! Αντε αν έγινε το θαύμα θα είμαστε και μαζί μαζί στις ημερομηνίες 😁😁😁 υπομονή τώρα... Εγώ του Άη Γιάννη περιμένω περίοδο.. Εσύ; 

Κορίτσι μου καλημέρα!!!! Εύχομαι το θαύμα των Χριστουγέννων να έγινε!!! ❤️❤️❤️❤️ Θα περιμένουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου!!! Αντε αν έγινε το θαύμα θα είμαστε και μαζί μαζί στις ημερομηνίες 😁😁😁 υπομονή τώρα... Εγώ του Άη Γιάννη περιμένω περίοδο.. Εσύ; 

Εγώ στις 5 περιμένω και ήδη μετράω τις μέρες... ευτυχώς είναι οι μέρες τέτοιες που είμαι με κόσμο και ξεχνιέμαι.. αχ μακάρι να έχουμε θετικά τέστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου!!! Αντε αν έγινε το θαύμα θα είμαστε και μαζί μαζί στις ημερομηνίες 😁😁😁 υπομονή τώρα... Εγώ του Άη Γιάννη περιμένω περίοδο.. Εσύ; 

Καλημέρα! Και εγώ σύμφωνα με το Ημερολόγιο περιόδου 24 είχα ωορηξια αλλά επαφή ολοκληρωμένη μόλις χθες είχαμε οπότε δεν έχω πολλές ελπίδες... Και εγώ του αγιαννιου! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! Και εγώ σύμφωνα με το Ημερολόγιο περιόδου 24 είχα ωορηξια αλλά επαφή ολοκληρωμένη μόλις χθες είχαμε οπότε δεν έχω πολλές ελπίδες... Και εγώ του αγιαννιου! 

 

Misofeggaro μπορεί να έκανες πιο μετά την ωορρηξία. Καμία φορά δεν ξέρεις. Μην χάνεις την ελπίδα σου. Και εγώ ενώ ήξερα ποιες είναι οι γόνιμες ξεκίνησα τον μήνα με  μέρα παρά μέρα και δεν το άλλαξα στις γόνιμες για να μην πιέσω τον άντρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια.! Τα δικά μου νέα είναι ότι πήγα την Παρασκευή στον ρευματολογο και μέσα στην εβδομάδα αυτή θα πάω για τις αιματολογικές. Το κακό νέο είναι ότι αδιαθετησα ξανά σήμερα στην 17η μέρα του κύκλου μου. Δεν ξέρω κοριτσια πραγματικά τι γίνετε έχω αρχίσει και τρομάζω πάρα πολύ. Πάω να σας διαβάσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έστειλαν τα αποτελέσματα από την Πέμπτη που είχα 871 πήγε 4365 σήμερα... πήρα πάλι τον γιατρό κ πάλι μου είπαν να περιμένω τηλέφωνο... Πως το βλέπετε εσείς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου έστειλαν τα αποτελέσματα από την Πέμπτη που είχα 871 πήγε 4365 σήμερα... πήρα πάλι τον γιατρό κ πάλι μου είπαν να περιμένω τηλέφωνο... Πως το βλέπετε εσείς? 

Κορίτσι μου, μια χαρά φαίνεται να ανέβηκε η χοριακη σου !! Πόσων εβδομάδων είσαι ? Τώρα θα μπορείτε να δείτε και σάκο και ίσως εμβρυϊκά στοιχεία!! Με το καλό ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσι μου, μια χαρά φαίνεται να ανέβηκε η χοριακη σου !! Πόσων εβδομάδων είσαι ? Τώρα θα μπορείτε να δείτε και σάκο και ίσως εμβρυϊκά στοιχεία!! Με το καλό ❤️

Δεν γνωρίζω καθόλου... Φαντάζομαι 5 εβδομάδων? Τελευταία περίοδο είχα 24/11.. κορίτσι μου σε ευχαριστώ!! Κ εσένα σου εύχομαι να πάνε όλα μέσα από την καρδιά μου! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Δεν γνωρίζω καθόλου... Φαντάζομαι 5 εβδομάδων? Τελευταία περίοδο είχα 24/11.. κορίτσι μου σε ευχαριστώ!! Κ εσένα σου εύχομαι να πάνε όλα μέσα από την καρδιά μου! 🙏🙏🙏

Πολύ καλή χοριακη!! Συγχαρητήρια 💖💖💖 τώρα θα μπορείς να πας γιατρο να δείτε μάλλον!! Είσαι 4&5 σήμερα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πολύ καλή χοριακη!! Συγχαρητήρια 💖💖💖 τώρα θα μπορείς να πας γιατρο να δείτε μάλλον!! Είσαι 4&5 σήμερα!! 

4 κ 5???🥰🥰🥰 Πω πω ανυπομονώ να πάω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! Και εγώ σύμφωνα με το Ημερολόγιο περιόδου 24 είχα ωορηξια αλλά επαφή ολοκληρωμένη μόλις χθες είχαμε οπότε δεν έχω πολλές ελπίδες... Και εγώ του αγιαννιου! 

 

Αντεεε και εσυ ίδια ημέρα ε;; εσύ ούτως ή άλλως θα μείνεις έγκυος άμεσα.. Μεσα στο 2023 θα μεινεις είμαι σίγουρη... 😁😊😙 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 σε ευχαριστώ γλυκό μου κορίτσι!!! Να χαίρεσαι το μπέμπακι σου 💓💓💓 

@annitakianna αντε να κάνεις εσύ τότε την αρχή 💝

@cat12 με το καλόοοο κορίτσι μου!!! Σούπερ η χοριακη σουυυυ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123μου ξέχασα να σου πω ότι εμείς με μουσική αλλάζουμε και ντυνομαστε μετά το μπάνιο και είναι στα χαμόγελα η μπέμπα. Εγώ της βάζω το baby all I want for christmas is you και χαζεύει η μικρή. Δοκίμασε λίγη μουσική δε χάνεις τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημεραααα πως είσαι εσυ;;; Τώρα είσαι καλύτερα;;; 
 

σε ευχαριστώ πολύ!!!! Ερωτεύτηκα τον μικρό μου 💙💙💙💙 ειναι καλό μωράκι ήσυχο προς το παρών! Κλαιει όταν πεινάει κ όταν είναι να το αλλάξω ή να τον κάνω μπάνιο!! Του μιλάω κ με βλέπει στα μάτια λες κ τα καταλαβαίνει όλα!! Θηλάζω αλλά δινω και φόρμουλα γιατί έτσι μας βολεύει καλύτερα!  

Καλύτερα τώρα..

Αχ μωρε μπράβο❤️❤️ καλά να ξέρεις σαν τη σχέση μανα γιος δεν υπάρχει🥰 ο άντρας σου τι λέει; Ξετρελαμένος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η evaioan είπε:

@Raf123μου ξέχασα να σου πω ότι εμείς με μουσική αλλάζουμε και ντυνομαστε μετά το μπάνιο και είναι στα χαμόγελα η μπέμπα. Εγώ της βάζω το baby all I want for christmas is you και χαζεύει η μικρή. Δοκίμασε λίγη μουσική δε χάνεις τίποτα. 

Ευχαριστώ θα δοκιμάσω 💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...