Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβριος, Φθινόπωρο, όπως πέφτουν τα φύλλα έτσι να πέσουν οι δύσκολες στιγμές και να έρθουν νέα σποράκια στις κοιλίτσες και στις αγκαλίτσες🤰🤰🤱🤱🤱👶👶👶🍼🍼🍂🍂🍂


Nandia-

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημερα!!!! Πάμε στον αγιασμό!!! Καλή σχολική χρονιά στα παιδάκια μας, μανούλες ❤️❤️❤️😊😊😊και καλή μας δυναμη να τρέχουμε... 

Screenshot_20220912_092413_com.google.android.googlequicksearchbox_edit_194928521059317.jpg

Καλή χρόνια κορίτσια μου στα παιδάκια σας!!! Μακάρι να είναι μια χρόνια χωρις περιορισμούς να κυλήσει η σχολική χρόνια ομαλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 588
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τρώω λίγο μαύρη σοκολατα και πήγα ξάπλωσα στο κρεβάτι που ήταν ο άντρας μου κ του λεω έφαγα ένα κομματάκι να δούμε αν κινηθεί σήμερα…κ μετά από λίγο κινήθηκε κ έκανε κ σαν τρέμουλο η κοιλια το είδε κ ο άντρας μου ☺️☺️☺️😅😅😅 του λεω το ειδες;; Κ μου είπε ναι!! Μετά δεν σταμάτησε να κλωτσάει! Σήμερα το πρωί το ένιωσα αρκετές φορες!
Ταράχτηκα κιολας πρωί πρωί όταν ξύπνησα γιατί μας έστειλε η νύφη μου ότι τρακάρανε χθες το βράδυ κ φοβήθηκα! Το αυτοκίνητο διαλύθηκε αλλά ευτυχως δεν είχαμε κάτι χειρότερο κ δόξα το θεό ο ανιψιός μου ήταν στην μαμα της κοιμήθηκε και το άφησαν εκεί!!! 

Καλημέρα κορίτσια 

Πωπω τι ωραία να δεις σε λίγο καιρό θα φαίνεται πιο πολύ θα βάζει και ο αντρας σου το χερι θα νιώθει πολύ κλωτσιά 😊

η μαύρη σοκολάτα δεν έχει πολύ ζάχαρη να τρως όταν θέλεις να κουνηθεί γάλακτος που έχει πιο πολύ 😋

ευτυχως δεν χτύπησε αυτό είναι το πιο σημαντικό πάλι καλά που δεν είχε και το παιδάκι της μαζί θέλει προσοχή μωρέ όσο μπορείς γιατί καμία φορά όσο και να προσέχουμε εμείς οι άλλοι δεν το κάνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

@Raf123 kai @Nandia- θελω τα φωτα σας... θελω να στειλω δωρο σε φιλη μου στη Λευκωσια για το μωρο της και ηθελα μια γνωμη απο που να παραγγειλω. Θελω καταστημα που να εχει και φυσικη παρουσια στην κυπρο ωστε να μπορει να τα αλλαξει. Μπηκα στο ελληνικο mothercare ετοιμασα την παραγγελια και η βλακεια δε με αφηνει να επιλεξω κυπρο για αποστολη!!!! Έχει διαφορετικό σαιτ εκει; γιατι ειδα οτι καταστηματα εχει...

ευχαριστω κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Πωπω τι ωραία να δεις σε λίγο καιρό θα φαίνεται πιο πολύ θα βάζει και ο αντρας σου το χερι θα νιώθει πολύ κλωτσιά 😊

η μαύρη σοκολάτα δεν έχει πολύ ζάχαρη να τρως όταν θέλεις να κουνηθεί γάλακτος που έχει πιο πολύ 😋

ευτυχως δεν χτύπησε αυτό είναι το πιο σημαντικό πάλι καλά που δεν είχε και το παιδάκι της μαζί θέλει προσοχή μωρέ όσο μπορείς γιατί καμία φορά όσο και να προσέχουμε εμείς οι άλλοι δεν το κάνουν 

Άσε τους τράκαρε ενας αλλος που αποκοιμήθηκε κ πήγε πάνω τους μπήκε στο αντίθετο ρέμα προσπάθησε ο αδερφός μου να το αποφύγει αλλά δυστυχως δε τα κατάφερε πολύ! Ο αδερφος μου κτύπησε παντού σχεδόν έκαναν ακτινογραφίες, αξονικό και υπερήχους! Η νύφη μου έγινε η κοιλια της όλο μαύρη εκεί στη περιοχή της ζώνης! Κ άσε ξεκίνησε κ τη θεραπεία της εξωσωματικής γιατί θα έχουν την εμβρυομεταφορα μέσα του Οκτώβρη! Το αυτοκίνητο διαλύθηκε και ο αλλος τίποτα δεν έπαθε αλλά ο ανθρωπος έμεινε μαζί τους ως το πρωί στο νοσοκομείο κ ότι θέλουν χρειαστούν θα το πληρώσει! Ευτυχως ήρθαν η αστυνομία κ το ασθενοφόρο γρήγορα και τους απεγκλώβισαν…όσο κ να προσεχείς εσυ μπορεί να τύχει μια κακια ώρα μια κακια στιγμή!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Elk είπε:

Θα πας να δεις τον μπέμπη σου να ησυχάσεις 😊 λένε δεν ξέρω αν ισχύει ότι τα κορίτσια σε σχέση με τα αγοράκια είναι πιο υπερκινητικά μέσα στην κοιλιτσα 

Μόλις μεγαλώσει λίγο ακόμα μετά θα αρχίσει να κουνιέται όλη η κοιλιά σου θα φουσκώνει σαν καρουμπαλα όποτε εκεί θα το καταλαβαίνεις σίγουρα 😂

Δεν ισχύει.. ο μεγάλος ήταν πολύ ήσυχος.. ο 2ος με είχε ταράξει στις κλωτσιές.. τώρα το μικρό είναι ήσυχο αλλά όταν αρχίσει δεν σταματάει .. κλωτσάει για ώρα και καποιες είναι δυνατές 

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Κοριτσουδια μου... 

Όλη μέρα ήμουν έξω σε φίλους... Φάγαμε, ήπιαμε, περάσαμε ωραία. 

Γυρίσαμε σπίτι στις 8 και έκανα ένα ντουζ γιατί είχα σκάσει... 

Εδώ και μισή ώρα ξαφνικά με έπιασαν κρυάδες, να έχει κουφό βραση και εμένα χέρια πόδια κρύα. Βάζω θερμόμετρο και έχω 37,2!!! Εν τω μεταξύ εχθές το βράδυ με έπιασαν για κάνα δίωρο σούβλιες στην είσοδο του κόλπου. Έτσι με είχε ξαναπονεσει γύρω στις 20 εβδομάδες όταν ήμουν έγκυος. 

Μωρέ κορίτσια, ζήλεψα (με την καλή έννοια) σήμερα εκεί που πήγαμε, ειχαν όλοι παιδιά από 17 ετών μέχρι 1,5 έτους και είδα όλη την γκάμα και τις χαρές και τα άγχη κάθε ηλικίας. Θέλω να είμαι έγκυος και του χρόνου τέτοια μέρα να έχω ένα γερό μωρό αγκαλιά, ζητάω πολλά γμτ την ατυχία μου;;; 

Αυτά είχα να πω. Τεστ δεν έχω,  λέω να πάρω αύριο για να το κάνω Τρίτη πρωί. Και ότι είναι να γίνει θα γίνει... Αυτά, 

Καλή αρχή στα παιδάκια σας που ξεκινάνε σχολείο αύριο και καλή πρόοδο! 

Δεν ζητάς κάτι παράλογο..  στο εύχομαι να είσαι και κάτι μου λέει το θαύμα εγινε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Άσε τους τράκαρε ενας αλλος που αποκοιμήθηκε κ πήγε πάνω τους μπήκε στο αντίθετο ρέμα προσπάθησε ο αδερφός μου να το αποφύγει αλλά δυστυχως δε τα κατάφερε πολύ! Ο αδερφος μου κτύπησε παντού σχεδόν έκαναν ακτινογραφίες, αξονικό και υπερήχους! Η νύφη μου έγινε η κοιλια της όλο μαύρη εκεί στη περιοχή της ζώνης! Κ άσε ξεκίνησε κ τη θεραπεία της εξωσωματικής γιατί θα έχουν την εμβρυομεταφορα μέσα του Οκτώβρη! Το αυτοκίνητο διαλύθηκε και ο αλλος τίποτα δεν έπαθε αλλά ο ανθρωπος έμεινε μαζί τους ως το πρωί στο νοσοκομείο κ ότι θέλουν χρειαστούν θα το πληρώσει! Ευτυχως ήρθαν η αστυνομία κ το ασθενοφόρο γρήγορα και τους απεγκλώβισαν…όσο κ να προσεχείς εσυ μπορεί να τύχει μια κακια ώρα μια κακια στιγμή!! 

Αυτό είναι αν προσεχείς εσυ έρχεται κάποιος και πέφτει πάνω σου και συνήθως χτυπάς εσυ και όχι ο άλλος έτσι είναι η κακιά η ωρα να μην σου τυχει 

Εγω πάλι πήγαινα μαιευτήριο να γεννήσω και έγινε τροχαίο με το μπροστά αμαξι από εμάς ειχα φοβηθεί λέω κοιτά να πέσει κανένας πάνω μας να μην προλάβω να φτάσω στο μαιευτήριο 

Έτσι όπως τα λες θα μπορούσαν να είχαν Χτυπήσει πολύ αφού χρειάστηκε να έρθουν να τους απεγκλωβίσουν πάλι καλά δεν είχα το μωρο μαζί τους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

@Raf123 kai @Nandia- θελω τα φωτα σας... θελω να στειλω δωρο σε φιλη μου στη Λευκωσια για το μωρο της και ηθελα μια γνωμη απο που να παραγγειλω. Θελω καταστημα που να εχει και φυσικη παρουσια στην κυπρο ωστε να μπορει να τα αλλαξει. Μπηκα στο ελληνικο mothercare ετοιμασα την παραγγελια και η βλακεια δε με αφηνει να επιλεξω κυπρο για αποστολη!!!! Έχει διαφορετικό σαιτ εκει; γιατι ειδα οτι καταστηματα εχει...

ευχαριστω κοριτσια!

Ήθελα και εγώ να δω ον λαιν στο mothercare αλλά μόνο ελληνικό είχε..  τώρα αλλά καταστήματα που κάνεις παραγγελία ον λαιν δεν γνωρίζω αλλά αν θες νσ το ψάξω..  η @Raf123 μπορεί να ξέρει περισσότερα από Λευκωσία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ήθελα και εγώ να δω ον λαιν στο mothercare αλλά μόνο ελληνικό είχε..  τώρα αλλά καταστήματα που κάνεις παραγγελία ον λαιν δεν γνωρίζω αλλά αν θες νσ το ψάξω..  η @Raf123 μπορεί να ξέρει περισσότερα από Λευκωσία 

Ρώτησα... υπάρχει σαιτ για το κυπριακο αλλα δεν μπορεις να κανεις ακομα ον λαιν αγορα. Πρεπει να τους στειλεις φωτογραφιες τι θες, να το ετοιμασουν κ να πληρωσεις με καταθεση. Μεγαλη ευκολια χαχαχαχα Πάντως αν θες να το δεις ειναι αυτό www.mothercare.com.cy 

Από ότι είδα εχουν τα dpam οπότε αν δεν έχει κάτι άλλο υπόψη η Ραφαέλα μάλλον θα κινηθώ προς τα εκεί! 

Σε ευχαριστώ πολύ που απάντησες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

@Raf123 kai @Nandia- θελω τα φωτα σας... θελω να στειλω δωρο σε φιλη μου στη Λευκωσια για το μωρο της και ηθελα μια γνωμη απο που να παραγγειλω. Θελω καταστημα που να εχει και φυσικη παρουσια στην κυπρο ωστε να μπορει να τα αλλαξει. Μπηκα στο ελληνικο mothercare ετοιμασα την παραγγελια και η βλακεια δε με αφηνει να επιλεξω κυπρο για αποστολη!!!! Έχει διαφορετικό σαιτ εκει; γιατι ειδα οτι καταστηματα εχει...

ευχαριστω κοριτσια!

Τι δώρο θες να τους κανεις; Παλιά στον κοβιντ είχε online το mother care αλλά πρόσφατα το σταμάτησαν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Αυτό είναι αν προσεχείς εσυ έρχεται κάποιος και πέφτει πάνω σου και συνήθως χτυπάς εσυ και όχι ο άλλος έτσι είναι η κακιά η ωρα να μην σου τυχει 

Εγω πάλι πήγαινα μαιευτήριο να γεννήσω και έγινε τροχαίο με το μπροστά αμαξι από εμάς ειχα φοβηθεί λέω κοιτά να πέσει κανένας πάνω μας να μην προλάβω να φτάσω στο μαιευτήριο 

Έτσι όπως τα λες θα μπορούσαν να είχαν Χτυπήσει πολύ αφού χρειάστηκε να έρθουν να τους απεγκλωβίσουν πάλι καλά δεν είχα το μωρο μαζί τους 

Πωπω κ εσυ την πιο χαρούμενη ημέρα της ζωής σου να σου τύχει αυτό μπροστά σου!! Ποσό φόβο,στρες και σοκ να εχεις εκείνη την στιγμή…περαστικά να είναι!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ρώτησα... υπάρχει σαιτ για το κυπριακο αλλα δεν μπορεις να κανεις ακομα ον λαιν αγορα. Πρεπει να τους στειλεις φωτογραφιες τι θες, να το ετοιμασουν κ να πληρωσεις με καταθεση. Μεγαλη ευκολια χαχαχαχα Πάντως αν θες να το δεις ειναι αυτό www.mothercare.com.cy 

Από ότι είδα εχουν τα dpam οπότε αν δεν έχει κάτι άλλο υπόψη η Ραφαέλα μάλλον θα κινηθώ προς τα εκεί! 

Σε ευχαριστώ πολύ που απάντησες!

Αα το έφεραν πάλι πίσω;; Πρόσφατα κοίταζα κ με έβγαζε στο site της Αγγλίας αυτόματα!! Τι δώρο θες; Έχει κ αλλά καταστήματα online 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τι δώρο θες να τους κανεις; Παλιά στον κοβιντ είχε online το mother care αλλά πρόσφατα το σταμάτησαν! 

ηθελα να παρω ρουχαλακια χειμωνιατικα! γεννηθηκε ιουλιο το μωρακι κ θελω να στειλω κατι να το βρει μπροστα του! φανταζομαι δε χρειαζεται και τα πιο χοντρα ρουχα στην κυπρο... Κοριτσακι ειναι αν εχει σημασια! Σε ευχαριστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

ηθελα να παρω ρουχαλακια χειμωνιατικα! γεννηθηκε ιουλιο το μωρακι κ θελω να στειλω κατι να το βρει μπροστα του! φανταζομαι δε χρειαζεται και τα πιο χοντρα ρουχα στην κυπρο... Κοριτσακι ειναι αν εχει σημασια! Σε ευχαριστω!!!

Πολύ ωραία κ ποιοτικά έχει το next 

https://www.nextdirect.com/cy/en

είναι κ αυτό μια επιλογή https://marasilmalta.com/index.php?route=product/category&path=271

Κ αυτό έχει ρουχαλάκια 

https://www.okaidi.com/cy/el/

Αν θες κάτι διαφορετικό είναι κ αυτό 

https://www.mamatoto.com.cy/

 Για εμένα η καλύτερη επιλογή εκτός του mother care είναι το next 

σαν του ανιψιού μου του φορούσανε ένα ολόσωμο που ήταν πολύ χοντρό σαν υπνόσακος κ από μέσα ένα λεπτό! Βέβαια λένε θα έχουμε βαρύ χειμώνα αλλά κανεις δεν ξέρει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Πολύ ωραία κ ποιοτικά έχει το next 

https://www.nextdirect.com/cy/en

είναι κ αυτό μια επιλογή https://marasilmalta.com/index.php?route=product/category&path=271

Κ αυτό έχει ρουχαλάκια 

https://www.okaidi.com/cy/el/

Αν θες κάτι διαφορετικό είναι κ αυτό 

https://www.mamatoto.com.cy/

 Για εμένα η καλύτερη επιλογή εκτός του mother care είναι το next 

σαν του ανιψιού μου του φορούσανε ένα ολόσωμο που ήταν πολύ χοντρό σαν υπνόσακος κ από μέσα ένα λεπτό! Βέβαια λένε θα έχουμε βαρύ χειμώνα αλλά κανεις δεν ξέρει 

Του ορχήστρα δεν σου αρέσουν;  εινσι λίγο μικρά τα size  αλλά επειδή εμένα είναι μικροκαμομενοι έβρισκα στην ηλικία τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

 

Του ορχήστρα δεν σου αρέσουν;  εινσι λίγο μικρά τα size  αλλά επειδή εμένα είναι μικροκαμομενοι έβρισκα στην ηλικία τους

Α ναι και αυτό το ξέχασα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε πως είναι φυσιολογικό αυτό που ένιωσα και να μην ανησυχώ από τη στιγμή που δεν πονάω καθόλου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε πως είναι φυσιολογικό αυτό που ένιωσα και να μην ανησυχώ από τη στιγμή που δεν πονάω καθόλου.. 

όποτε μια χαρά κορίτσι μου! Να πονάμε λιγάκι νομίζω είναι φυσιολογικό! Το συνεχόμενο με αιμα νομίζω είναι το ανησυχητικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Πολύ ωραία κ ποιοτικά έχει το next 

https://www.nextdirect.com/cy/en

είναι κ αυτό μια επιλογή https://marasilmalta.com/index.php?route=product/category&path=271

Κ αυτό έχει ρουχαλάκια 

https://www.okaidi.com/cy/el/

Αν θες κάτι διαφορετικό είναι κ αυτό 

https://www.mamatoto.com.cy/

 Για εμένα η καλύτερη επιλογή εκτός του mother care είναι το next 

σαν του ανιψιού μου του φορούσανε ένα ολόσωμο που ήταν πολύ χοντρό σαν υπνόσακος κ από μέσα ένα λεπτό! Βέβαια λένε θα έχουμε βαρύ χειμώνα αλλά κανεις δεν ξέρει 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Θα τα κοιτάξω όλα αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πήρε τηλ η γιατρος σήμερα μετά αφού έστειλα τα αποτελέσματα των εξετάσεων κ μου αύξησε το σίδηρο περισσότερο για την αιμοσφαιρινη που χαμήλωσε! Τα υπόλοιπα μια χαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε πως είναι φυσιολογικό αυτό που ένιωσα και να μην ανησυχώ από τη στιγμή που δεν πονάω καθόλου.. 

άντε ωραία να σου φύγει και εσενα το άγχος 😊 πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα ❤️❤️

@misofeggaroτι έγινε τελικά έκανες τεστ θα κανεις;;;

Και εγώ αυτό μπήκα να δω....το θετικό της @misofeggaro.. Καλέ πως είναι το όνομα σου; ;;;;πες μας!!! Έκανες τεστ;

Καλημέρααααα κορίτσιαααα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

όποτε μια χαρά κορίτσι μου! Να πονάμε λιγάκι νομίζω είναι φυσιολογικό! Το συνεχόμενο με αιμα νομίζω είναι το ανησυχητικό 

 

στις πριν 13 ώρες, ο/η Elk είπε:

άντε ωραία να σου φύγει και εσενα το άγχος 😊 πάνε όλα καλά 

Καλημέρα κορίτσια! Ναι νομίζω δεν πρέπει να αγχωνομαστε με το παραμικρό, γιατί πολλά πράγματα είναι φυσιολογικά, οπως να νιωσουμε πονακια περιόδου που και που αφου η μήτρα μεγαλώνει.. Στις αρχές έπαιρνα τον γιατρό με το παραμικρό σαν πρωτάρα για ασημαντους λογους, και μου λέει προσπάθησε λίγο να είσαι πιο ήρεμη και να το απολαύσεις χαχαχ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Κι εγώ για αυτό μπήκα! ❤️

Βρηκα και τα αποτελεσματα από την καμπύλη σακχάρου που είχα κάνει, είχα κάνει την μικρή καμπύλη με 50γρ γλυκόζης και είχα θέμα με το αποτέλεσμα 1 ώρα μετα που ηταν 155 ενώ έπρεπε να είναι εως 140. Τελικά δεν ήταν και οριακά! Εν τω μεταξύ διάβασα πως σ αυτήν την περίπτωση πρέπει να κάνεις την άλλη καμπύλη με τα περισσότερα γρ. γλυκόζης που εμένα δεν με είχε βάλει ο γιατρός να κάνω, είχε πει μόνο προσοχή στη διατροφή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! 

Έκανα ένα χθες το μεσημέρι και βγήκε μόνο μια μοναχή παραπονεμενη γραμμή. | Οπότε δεν είχα διάθεση να κάνω σήμερα πρωί. 

Αν δεν έρθει σήμερα θα κάνω αύριο πρωί πρωί! 

Σας ευχαριστω 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...