Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Εννοείται ένα απλό παπούτσι θα βάλω..  ξέρεις λατρεύω το τύπου αρχαίο ελληνικό στυλ στο φόρεμα και στα μαλλιά σκέφτομαι να βάλω αξεσουάρ από ελιά όπως στην φώτο κάτω (ένα από τα δύο δεν εχω αποφασίσει ακόμα ποιο) αρα και ένα σανδάλι να βάλω μια χαρά θα είναι..  θα είμαι σαν αρχαία αρκούδα 5 μηνών εγκυος🤣🤣 

Ετσι και αλλιώς έχω πρόβλημα με τα ψηλά παπούτσια οχι γιατί δεν μου αρέσουν αλλά λόγο ευθιασμου του αυχένα (έχει χάσει την κλήση του..πάει ευθεια) και εχω σε 2 σημεία καθίζηση αρα είμαι δύσκολο να φοράω ώρες ψηλό παπούτσι συν την εγκυμοσύνη 

20210613_220940.jpg

Screenshot_20210613-185127_AliExpress.jpg

Είναι υπέροχο το στεφανακι!!! Εννοείται ότι θα φορέσεις ένα ζευγάρι παπούτσια που να σε βολεύει και να μην σε κουράζει και γιατί όχι σανδάλι.... Η άνεση μας πάνω απ όλα αγάπη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γειά σας κοριτσια μου!!! Σήμερα έδωσα αίμα.. Πήγα αιματολογο μου έγραψε έναν πλήρη έλεγχο... Σε μια εβδομάδα θα ξέρω 😁 χάρηκα πολύ που επιτέλους τις έκανα τις εξετάσεις.. Αυτή μου λέει τόσο νωρίς που έγιναν οι αποβολές εγώ δίνω μόνο ένα 10% να οφείλεται σε θρομβοφιλια αλλά ας κάνουμε έναν έλεγχο να είμαστε ήσυχες.. Εγώ λέει σε χρωμοσομικες αιτίες το αποδίδω.. Οπότε λέει αν είναι όλα καλά κανονικότατα προχωράς..που εγώ λέει τυχαία τα βλέπω.. 

@ΜαρίαΔημήτρης περιμένουμε αποτελέσματα!!! Με το καλό!!! Άναψε και για εμένα ένα κεράκι κοπέλα μου... Μην με ξεχάσεις!!!

@Raf123 τέλεια νέα με το καλό το ανηψακι σου να ερθει!! 

@babyblue94 ωραία πάει και αυτό το άγχος της αυχενικής.... Και εγώ και στα δύο μου παιδιά είχα πολύ αγωνία να πάνε όλα καλά!!! Αντε τώρα χαλάρωσε με το καλό!!!! 

@Antonia2 τι κάνει η μπουμπού σας;;;; 💞💞💕 φαντάζομαι έχεις τρελαθεί ε;;; 

@Nandia- μια χαρά ετσι αφρατουλα αρχαία Ελληνίδα θα είσαι 😜😂🤣  άλλωστε τότε τα προτυπα δεν ήταν σαν τώρα.. Ήταν πιο τζουσι... 💕

 

 

Εγω θα είμαι σαν το kinder surprise 🤣🤣🤣🤣

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Είναι υπέροχο το στεφανακι!!! Εννοείται ότι θα φορέσεις ένα ζευγάρι παπούτσια που να σε βολεύει και να μην σε κουράζει και γιατί όχι σανδάλι.... Η άνεση μας πάνω απ όλα αγάπη μου!!!

Ακριβώς..  στον πρώτο γάμο ήθελα 2 μέρες να συνέλθω.. τώρα θέλω να το απολαύσω όσο πιο απλά μπορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Εγω θα είμαι σαν το kinder surprise 🤣🤣🤣🤣

 

Ακριβώς..  στον πρώτο γάμο ήθελα 2 μέρες να συνέλθω.. τώρα θέλω να το απολαύσω όσο πιο απλά μπορω

Κ εγώ χαμηλά θα βάλω 6 πόντους μαξ! Εγώ φορώ κ στη δουλεια συνέχεια είμαι συνηθισμένη αλλά στον γάμο δεν θέλω πιο ψηλά γιατί θα είναι όλη μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αννι μου αν σου πω οτι σε σκεφτομουν χθες, γραφει σημερα σε σκεφτοταν και η  @Froufro!!!!!!!! Τι συντονισμος! Ησουν απο τις πρωτες κοπελες που μιλησα εδω μαζι  και σεχω παντα στην καρδια μου το ξερεις❤️  Ειπα να σου στειλω αλλα επειδη μου εχεις γραψει τα νεα σου διστασα λιγακι σκεφτηκα ισως θες να παρεις αποστασεις κλπ... Να πιστευεις στα θαυματα Αννι μου., μακαρι να ερθει στο θαυμα στη ζωη σου με ενα τροπο❤️ Εγω ειμαι καλα , περιμενω νιπτ τεστ να επιβεβαιωσω οτι ολα καλα χρωμοσωμικα Σου στελνω πολλη πολλη αγαπη

Ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!! Πάντα σας σκέφτομαι και εύχομαι να είστε όλες καλά!! Χάρηκα πολύ για την εγκυμοσύνη σου !!!!   Θυμάμαι που αγχωνόσουν και φοβόσουν λιγάκι...Και το θαύμα σου είναι εδώ!! Σε ποιο μήνα είσαι τώρα;; ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΏΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ. Θα μπω να διαβάσω τα νέα σου!Μια μεγάλη αγκαλιά καλό μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Πάντα μπορεί να γίνει το θαύμα αλλά και να μην γίνει έχετε ο ένας τον άλλον αλλά εγώ θα σου ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου να γίνει το θαύμα και σε σένα ❤️

 

Επανέλαβε αύριο σε άλλο μικροβιολογικο και αν έχεις κάποιο που έκανες και άλλες εξετάσεις κοντά τους και ξέρεις ότι είναι έμπιστο ακόμα καλύτερα.. πάντως τα συμπτώματα είναι εγκυμοσύνης 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Σου εύχομαι να πάνε όλα όπως τα επιθυμείς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βγήκε το αποτέλεσμα, 26,9 είναι σήμερα αλλά σε άλλο μικροβιολογικό. Παρασκευή θα κάνω επαναληπτική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια βγήκε το αποτέλεσμα, 26,9 είναι σήμερα αλλά σε άλλο μικροβιολογικό. Παρασκευή θα κάνω επαναληπτική.

Θα δεις ότι θα πάνε όλα καλά κορίτσι μου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια βγήκε το αποτέλεσμα, 26,9 είναι σήμερα αλλά σε άλλο μικροβιολογικό. Παρασκευή θα κάνω επαναληπτική.

Μπράβο κορίτσι μου τέλειο το αποτέλεσμα αν σκεφτείς ότι ουσιαστικά είσαι 3 μέρες πριν την καθυστέρηση εύχομαι έναν υπέροχο διπλασιασμό την Παρασκευή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια βγήκε το αποτέλεσμα, 26,9 είναι σήμερα αλλά σε άλλο μικροβιολογικό. Παρασκευή θα κάνω επαναληπτική.

Πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλα, τώρα θέλει υπομονή…  να πας πάλι την Παρασκευη εύχομαι καλα αποτελέσματα 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια βγήκε το αποτέλεσμα, 26,9 είναι σήμερα αλλά σε άλλο μικροβιολογικό. Παρασκευή θα κάνω επαναληπτική.

Μαρία μου είσαι στην αρχή!! Όλα καλά θα πάνε είσαι κ 3 μερες πριν την καθυστέρηση!! Την Παρασκευή θα εχεις πολύ μεγαλύτερη χοριακη ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια βγήκε το αποτέλεσμα, 26,9 είναι σήμερα αλλά σε άλλο μικροβιολογικό. Παρασκευή θα κάνω επαναληπτική.

Μία χαρά!!! Αυξάνεται άρα είναι πολύ θετικό αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μία χαρά!!! Αυξάνεται άρα είναι πολύ θετικό αυτό 

Την έκανα σε άλλο μικροβιολογικό. Παρασκευή θα επαναλάβω. Μακάρι να πάνε όλα καλά. 

Τελικά αύριο δεν θα πάω στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου γιατί κάτι προέκυψε. Θα δω τώρα πότε θα πάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η αννι είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Σου εύχομαι να πάνε όλα όπως τα επιθυμείς!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,τι κάνετε? Εγώ σήμερα ξύπνησα με πόνους περιόδου και νιώθω πολύ υγρή από κάτω. Τα υγρά ίσως οφείλονται στο ουτροτζεσταν αλλά ρε κορίτσια φοβάμαι. Ξύπνησα με πανικό. Θέλω τόσο πολύ να πάει καλά. Χθες είπα και στον γιο μου πως δεν κάνει να τον σηκώνω αγκαλιά και μου λέει μαμα έχει μωράκι στην κοιλίτσα σου? Και του είπα δεν ξέρω μπορεί και αμέσως μου είπε πάρε ένα clearblue να δεις. ( Από όταν είδε διαφήμιση στην τηλεόραση μου το λέει συνέχεια).

Περιμένει και αυτός τόσα χρόνια για μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια,τι κάνετε? Εγώ σήμερα ξύπνησα με πόνους περιόδου και νιώθω πολύ υγρή από κάτω. Τα υγρά ίσως οφείλονται στο ουτροτζεσταν αλλά ρε κορίτσια φοβάμαι. Ξύπνησα με πανικό. Θέλω τόσο πολύ να πάει καλά. Χθες είπα και στον γιο μου πως δεν κάνει να τον σηκώνω αγκαλιά και μου λέει μαμα έχει μωράκι στην κοιλίτσα σου? Και του είπα δεν ξέρω μπορεί και αμέσως μου είπε πάρε ένα clearblue να δεις. ( Από όταν είδε διαφήμιση στην τηλεόραση μου το λέει συνέχεια).

Περιμένει και αυτός τόσα χρόνια για μωράκι.

Αχ ψυχούλες μου!!!! Τα παιδιά μας θα εισακουστουν από τον Θεό Μαρία μου γιατί είναι αθώες ψυχούλες και ζητάνε χάρη από τον Θεό.αυτο με το Clear blue τέλειο χααχαχαχαα πως τα αφομοιωνουν τα παιδιά ε; Και εμένα ο γιος μου ο μεγάλος μου λέει εχθές "μαμά θέλω να γεννήσεις ένα μωράκι εγώ", και φυσικά με γειωσε όταν τον ρώτησα.. "γιατί αγόρι μου θες τόσο πολύ;;;"... "για να σε τρελαίνουμε τρεις μαζί αντί για δύο" 🤣🤣🤣🤣 τα ήθελα και τα άκουσα χαχαχααχαχαχαχα κάνε παιδιά να δεις καλό που λένε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ πλάκα έχουν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια,τι κάνετε? Εγώ σήμερα ξύπνησα με πόνους περιόδου και νιώθω πολύ υγρή από κάτω. Τα υγρά ίσως οφείλονται στο ουτροτζεσταν αλλά ρε κορίτσια φοβάμαι. Ξύπνησα με πανικό. Θέλω τόσο πολύ να πάει καλά. Χθες είπα και στον γιο μου πως δεν κάνει να τον σηκώνω αγκαλιά και μου λέει μαμα έχει μωράκι στην κοιλίτσα σου? Και του είπα δεν ξέρω μπορεί και αμέσως μου είπε πάρε ένα clearblue να δεις. ( Από όταν είδε διαφήμιση στην τηλεόραση μου το λέει συνέχεια).

Περιμένει και αυτός τόσα χρόνια για μωράκι.

Αααααχ γλυκουλακι μου παιδί.....🥰🥰 

Έλα μην έχεις τόσο άγχος. Βοήθησε το.

Αφού ανεβαίνει η ψυχούλα. Να είσαι λίγο πιο ήρεμη. Και εγώ είχα πόνους περιόδου έντονους κιόλας δύο μέρες πριν το θετικό.. πριν την αναμενόμενη. Μην το σκέφτεσαι. Αφού διπλασιάστηκε κιόλας ο αριθμός. Θα περιμένουμε  την Παρασκευή 😯❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό μήνα!! ❤️❤️❤️

πηγα στη γιατρο μεγάλωσε το μωράκι μου 3.7εκ με βγάζει 3 μερες μεγαλύτερο!! Όλα καλά η καρδούλα του 176 χτύπους! Μου πήρε αιμα και τώρα θα περιμένω ως την αυχενική!! Μου εγραψε σίδηρο φιλικό έξτρα γιατί έχω το στίγμα κ η αιμοσφαιρινη μου είναι λίγο κάτω!! Όλα καλά ευτυχως!!! Αγωνία τώρα για την αυχενική!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια,τι κάνετε? Εγώ σήμερα ξύπνησα με πόνους περιόδου και νιώθω πολύ υγρή από κάτω. Τα υγρά ίσως οφείλονται στο ουτροτζεσταν αλλά ρε κορίτσια φοβάμαι. Ξύπνησα με πανικό. Θέλω τόσο πολύ να πάει καλά. Χθες είπα και στον γιο μου πως δεν κάνει να τον σηκώνω αγκαλιά και μου λέει μαμα έχει μωράκι στην κοιλίτσα σου? Και του είπα δεν ξέρω μπορεί και αμέσως μου είπε πάρε ένα clearblue να δεις. ( Από όταν είδε διαφήμιση στην τηλεόραση μου το λέει συνέχεια).

Περιμένει και αυτός τόσα χρόνια για μωράκι.

Κορίτσι μου καλημέρα!! Όλα καλά θα πάνε θα δεις!! Να είσαι αισιόδοξη!! Κ εγώ είχα πονακια μετά την καθυστέρηση αλλά είχα κ νόμιζα ότι θα μ έρθει…❤️❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό μήνα!! ❤️❤️❤️

πηγα στη γιατρο μεγάλωσε το μωράκι μου 3.7εκ με βγάζει 3 μερες μεγαλύτερο!! Όλα καλά η καρδούλα του 176 χτύπους! Μου πήρε αιμα και τώρα θα περιμένω ως την αυχενική!! Μου εγραψε σίδηρο φιλικό έξτρα γιατί έχω το στίγμα κ η αιμοσφαιρινη μου είναι λίγο κάτω!! Όλα καλά ευτυχως!!! Αγωνία τώρα για την αυχενική!! 

Τέλεια κορίτσι μου..

Η αυχενική είναι σε δύο βδομάδες;

Όλα καλά θα πάνε. ❤️❤️ Και εγώ είχα πολύ αγωνία..μετά την αυχενική θα ηρεμήσεις. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό μήνα!! ❤️❤️❤️

πηγα στη γιατρο μεγάλωσε το μωράκι μου 3.7εκ με βγάζει 3 μερες μεγαλύτερο!! Όλα καλά η καρδούλα του 176 χτύπους! Μου πήρε αιμα και τώρα θα περιμένω ως την αυχενική!! Μου εγραψε σίδηρο φιλικό έξτρα γιατί έχω το στίγμα κ η αιμοσφαιρινη μου είναι λίγο κάτω!! Όλα καλά ευτυχως!!! Αγωνία τώρα για την αυχενική!! 

Μπράβο Ραφαέλα μου! Όλα τέλεια με το μικράκι σου!!! Άντε με το καλό κ η αυχενική ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Τέλεια κορίτσι μου..

Η αυχενική είναι σε δύο βδομάδες;

Όλα καλά θα πάνε. ❤️❤️ Και εγώ είχα πολύ αγωνία..μετά την αυχενική θα ηρεμήσεις. 

 

Ναι σε 2 εβδομαδες 14/6 το μεσημέρι!! Μακάρι όλα να είναι καλά! Μεγάλωσε κ το ινωμυομα παρά πολύ 6.5 εκ αλλά έχει περιοχές νεκρές π σημαίνει δεν θα μεγαλώσει άλλο κ όταν γεννήσω με το καλό ισως να καταστραφεί!!! 
 

κ εσυ ηρέμησες πολύ χθες!! Τώρα ποτέ εχεις ξανά ραντεβού;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα!! Όλα καλά θα πάνε θα δεις!! Να είσαι αισιόδοξη!! Κ εγώ είχα πονακια μετά την καθυστέρηση αλλά είχα κ νόμιζα ότι θα μ έρθει…❤️❤️❤️❤️ 

Σε ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση. Καλά αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου στην αυχενική αν και όλα θα είναι σούπερ.

Εγώ είμαι ξάπλα τώρα γιατί έχω έντονο πόνο περιόδου χαμηλά αριστερά και με ενοχλεί και η μέση μου. 

Φοβάμαι πάρα πολύ. Πάω συνέχεια τουαλέτα γιατί νομίζω πως έρχεται η περίοδος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μπράβο Ραφαέλα μου! Όλα τέλεια με το μικράκι σου!!! Άντε με το καλό κ η αυχενική ❤

Σε ευχαριστώ  πολύ ❤️❤️❤️ Δεν κουνήθηκε καθόλου σήμερα μάλλον κοιμόταν 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι σε 2 εβδομαδες 14/6 το μεσημέρι!! Μακάρι όλα να είναι καλά! Μεγάλωσε κ το ινωμυομα παρά πολύ 6.5 εκ αλλά έχει περιοχές νεκρές π σημαίνει δεν θα μεγαλώσει άλλο κ όταν γεννήσω με το καλό ισως να καταστραφεί!!! 
 

κ εσυ ηρέμησες πολύ χθες!! Τώρα ποτέ εχεις ξανά ραντεβού;; 

Ναι εγώ είμαι πολύ χαρούμενη που είναι καλά το μωράκι.

Βεβαια δεν παυω να σκέφτομαι ότι έχω στενοχωρεθει για την 3d που δεν πήρα. Κυρίως με ενόχλησε ότι ήταν επιτουτου από τον γιατρό. Επειδή έχω ασπρόμαυρες φωτογραφίες που φαίνεται κανονικα το πρόσωπο χωρίς τα χέρια μπροστά. Οπότε μπορούσε να μου βγάλει 3d απλά μάλλον επειδή μου είχε πει ότι θα είναι δώρο δεν ήθελε να το βγάλει. Και με έχει ενοχλήσει μιας και το πειμενα πως και πως.

Σήμερα που ρωτάω σε διάφορα κέντρα ποσο θα στοιχιζε ένας υπέρηχος 3d  χωρίς την β επιπέδου μου λένε πάρα πολλά λεφτά. Σαν να ξανά πληρώνω την β επιπέδου. Οπότε μάλλον δεν συμφέρει. 

Εγώ έχω ραντεβού πάλι 15/06 στον γιατρό μου. Θέλω να μιλήσουμε για τις διακοπες. Για το αεροπλάνο καθώς και για να με ενημερώσει σχετικά με τα βλαστοκύτταρα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ  πολύ ❤️❤️❤️ Δεν κουνήθηκε καθόλου σήμερα μάλλον κοιμόταν 🤣🤣

Πριν πάω για υπέρηχο ΠΑΝΤΑ έτρωγα κάτι γλυκό πριν επίτηδες, ήθελα να βλέπω χεράκια ποδαράκια να κουνιούνται 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...