Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

Καλή Πρώτομαγια, καλό μήνα κορίτσια μου!! Ο Μάης να μας κρύβει πολλά μωράκια για έκπληξη 🧚🧚‍♂️🧚‍♀️💞💞👣👣👣❣️❣️❣️ @babyblue94 @Hopemumtobe

@Lacostaki @ΜαρίαΔημήτρης @babyblue94@babyblue94 @Nandia- @Giasemi_92 

@Antonia2  

@Κατεριναπαπ

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλή Πρώτομαγια, καλό μήνα κορίτσια μου!! Ο Μάης να μας κρύβει πολλά μωράκια για έκπληξη 🧚🧚‍♂️🧚‍♀️💞💞👣👣👣❣️❣️❣️ @babyblue94 @Hopemumtobe

@Lacostaki @ΜαρίαΔημήτρης @babyblue94@babyblue94 @Nandia- @Giasemi_92 

@Antonia2  

@Κατεριναπαπ

 

 

Καλό μήνα κορίτσια καλή πρωτομαγιά... "εύχομαι ο μήνας αυτός να φέρει πολλά θετικά τεστακια να γελάσουν τα χειλάκια και να αστραψουν τα ματάκια" 🥰🌟🥰🌟🥰🌟🥰😍😍😁😁😁😁🤩🤩🤩🤩🌟🌟🤰🤰🤰🤰💐🌷🌹🌺🥀🌼🍀☘️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.. εύχομαι ο τελευταίος μήνας της άνοιξης να ανθίσει και τα σποράκια στις κοιλίτσες μας.. είναι ακόμα μέρες ανάστασης.. εύχομαι να φέρει ανάσταση σε όλες μας για ότι επιθυμούμε στην ζωή μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

 

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

 

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶
 

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

 evaioan:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ 13/08/22 👶

Mimi26:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ 25/08/22

Riaki2022:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:22/08/22

Mary.Ger:ΘΕΤΙΚΟ👶ΠΗΤ:02/09/22

Μαργαριτσ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

babyblue94:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:30/09

Τina21:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ευάγγελοςτ :ΘΕΤΙΚΟ 👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ 👶

HHopmumtobe:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Raf123:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Skorpina78 : ΘΕΤΙΚΟ👶

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Froufro:ΓΕΝΝΗΣΕ:18/01/22 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:16/03/22 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:?

Nandia _:11/05

mmarinamanoulitsa:?

ΜαρίαΔημήτρης:10/05 

Lacostaki:07/05                                 

Ntinaki83:?

misofeggaro:?

Heart:?

Antonia2:28/04

Sany:20/05

Melikara86:?

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια καλή πρωτομαγιά... "εύχομαι ο μήνας αυτός να φέρει πολλά θετικά τεστακια να γελάσουν τα χειλάκια και να αστραψουν τα ματάκια" 🥰🌟🥰🌟🥰🌟🥰😍😍😁😁😁😁🤩🤩🤩🤩🌟🌟🤰🤰🤰🤰💐🌷🌹🌺🥀🌼🍀☘️

Καλημέρα !!! Καλό μήνα να έχουμε !!! Μακάρι αυτό το μήνα να τα καταφέρουμε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:?

Nandia _:11/05

mmarinamanoulitsa:?

ΜαρίαΔημήτρης:10/05 

Lacostaki:07/05                                 

Ntinaki83:?

misofeggaro:?

Heart:?

Antonia2:28/04

Sany:21/04

Melikara86:?

Εγώ περιμένω 20/05! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα! 

Ηρθε πάλι ο μήνας των γενεθλίων μου. Με άδεια κοιλιά και άδεια αγκαλιά. 

Θυμάμαι που πριν 4 χρόνια στα γενέθλια μου έκανα αμνιοπαρακεντηση και έσβησα κεράκι και είχα το μωρό μου μέσα μου... Και ευχήθηκα όλα να πάνε καλά. Και δεν πήγαν... Και τώρα;; με τι ελπίδα να πάνε καλά στα 41 μου; συγνώμη που σας ρίχνω, έγραψα και στο θέμα του Απριλίου ότι δεν είμαι καλά και ευχαριστώ τα κορίτσια που μου συμπαρασταθηκαν, με αγγιξαν πολύ τα λογια τους, θα προσπαθώ να τα θυμάμαι και όσες φορές πέφτω άλλες τόσες να σηκώνομαι... 

💮🌙

Παράθεση

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα! 

Ηρθε πάλι ο μήνας των γενεθλίων μου. Με άδεια κοιλιά και άδεια αγκαλιά. 

Θυμάμαι που πριν 4 χρόνια στα γενέθλια μου έκανα αμνιοπαρακεντηση και έσβησα κεράκι και είχα το μωρό μου μέσα μου... Και ευχήθηκα όλα να πάνε καλά. Και δεν πήγαν... Και τώρα;; με τι ελπίδα να πάνε καλά στα 41 μου; συγνώμη που σας ρίχνω, έγραψα και στο θέμα του Απριλίου ότι δεν είμαι καλά και ευχαριστώ τα κορίτσια που μου συμπαρασταθηκαν, με αγγιξαν πολύ τα λογια τους, θα προσπαθώ να τα θυμάμαι και όσες φορές πέφτω άλλες τόσες να σηκώνομαι... 

💮🌙

Αν έχεις πίστη να προσεύχεσαι στην Αγία Ειρήνη και αν μπορείς πήγαινε στο μοναστήρι της να πάρεις μήλο..  ξερω οτι οι σκέψεις δεν θα φύγουν ουτε οι αμφιβολίες αλλά θα σου πω να μπεις στο γκουκολ να διαβάσεις πόσες κοπέλες με την ευλογία της Αγίας έγιναν μανούλες.. εύχομαι πραγματικά να δεις λίγο πιο αισιόδοξα τον δρόμο προς την μητρότητα..τόσα θαύματα γίνονται γύρο μας και μέσα στην ομάδα..  το σημαντικό είναι να καταφέρεις να ηρεμήσεις την ψυχή σου.. κάνε αυτό που σου είπα και αν δεν σε βοηθήσει έλα πες μου Κωνσταντία βλακειες μου έλεγες.. να ξέρεις οι άσχημες σκέψεις και η απελπισία είναι του έξω από δω.. βάλε το φως στην ψυχή σου και όλα θα γίνουν την κατάλληλη στιγμή ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα! 

Ηρθε πάλι ο μήνας των γενεθλίων μου. Με άδεια κοιλιά και άδεια αγκαλιά. 

Θυμάμαι που πριν 4 χρόνια στα γενέθλια μου έκανα αμνιοπαρακεντηση και έσβησα κεράκι και είχα το μωρό μου μέσα μου... Και ευχήθηκα όλα να πάνε καλά. Και δεν πήγαν... Και τώρα;; με τι ελπίδα να πάνε καλά στα 41 μου; συγνώμη που σας ρίχνω, έγραψα και στο θέμα του Απριλίου ότι δεν είμαι καλά και ευχαριστώ τα κορίτσια που μου συμπαρασταθηκαν, με αγγιξαν πολύ τα λογια τους, θα προσπαθώ να τα θυμάμαι και όσες φορές πέφτω άλλες τόσες να σηκώνομαι... 

💮🌙

Λυπάμαι τόσο πολύ...

Όλα για κάποιο λόγο γίνονται (κλισέ, όμως ισχύει). Θα τα καταφέρεις, επειδή το θέλεις τόσο πολύ, είμαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου..με πολλά ευχάριστα νέα...Εγώ αύριο 2/5 περιμένω κ μετά βουρ για εξετάσεις. Γλυκό μου @misofeggaro 43 ετών εδώ θα συμφωνήσω με τη @Nandia- που έχει περάσει κ εκείνη μπόλικα όπως κ όλες μας εδώ...αλλα μην αφήνεις την πίστη σου ....ακουσατε που είπανε ότι παρατάθηκε η ηλικια εξωσωματικής στα 54;;; Ε κάτι σημαίνει αυτό!!! Θα έρθει καλή μου και θα μείνει...Έχουμε όλες πολλές ιστορίες πίκρας να πούμε το θέμα είναι  να τις αφήσουμε πίσω κ να πάμε μπροστά..όπως λέω πάντα   λοιπόν...KEEP WALKING KEEP FAITHING!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλό μήνα να έχουμε και ελπίζω αυτός ο μήνας να φέρει πολλές εγκυμοσύνες!!!

Εγώ αν και περίμενα περίοδο την Πέμπτη...χθες το βράδυ είδα λίγο αίμα στο χαρτί και κάπως αγχώθηκα...μέχρι και τώρα έχω αίμα στο σκούπισμα αλλά όχι στο σερβιετακι.. τι μπορεί να άλλαξε τώρα...Εγώ πάντα έχω σταθερό κύκλο 26 με 27 ημέρες...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή πρωτομαγιά κορίτσια μου! Εύχομαι αυτός να είναι ο μήνας μας, το περιμένουμε πως και πως το θετικό τεστακι και το μωράκι αγκαλιά μετά από 9 μήνες. Δεν περιμένω στις 10/5! Κουράστηκα τόσο πολύ 1,5 χρόνο προσπάθειες και μια χημική τον περασμένο Αύγουστο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου καλό μήνα να έχουμε και ελπίζω αυτός ο μήνας να φέρει πολλές εγκυμοσύνες!!!

Εγώ αν και περίμενα περίοδο την Πέμπτη...χθες το βράδυ είδα λίγο αίμα στο χαρτί και κάπως αγχώθηκα...μέχρι και τώρα έχω αίμα στο σκούπισμα αλλά όχι στο σερβιετακι.. τι μπορεί να άλλαξε τώρα...Εγώ πάντα έχω σταθερό κύκλο 26 με 27 ημέρες...

 

Καλησπέρα κορίτσι μ. Κάνε λίγο υπομονή...αν δεν κάνω λάθος κ τον προηγούμενο μήνα κάτι τέτοιο είχες...Εύχομαι αυτη τη φορά να είναι το καλύτερο κορίτσι μου κ να έχεις τα πιο ευχάριστα αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα! 

Ηρθε πάλι ο μήνας των γενεθλίων μου. Με άδεια κοιλιά και άδεια αγκαλιά. 

Θυμάμαι που πριν 4 χρόνια στα γενέθλια μου έκανα αμνιοπαρακεντηση και έσβησα κεράκι και είχα το μωρό μου μέσα μου... Και ευχήθηκα όλα να πάνε καλά. Και δεν πήγαν... Και τώρα;; με τι ελπίδα να πάνε καλά στα 41 μου; συγνώμη που σας ρίχνω, έγραψα και στο θέμα του Απριλίου ότι δεν είμαι καλά και ευχαριστώ τα κορίτσια που μου συμπαρασταθηκαν, με αγγιξαν πολύ τα λογια τους, θα προσπαθώ να τα θυμάμαι και όσες φορές πέφτω άλλες τόσες να σηκώνομαι... 

💮🌙

Αχ κορίτσι μου γλυκό, μην χάνεις την πίστη σου... Είπε ο Πάτερ στην εκκλησία λόγια που με άγγιξαν και έκλαιγα και εγώ αλλά μου έδωσαν ελπίδα.... Θα στα γράψω μήπως σου δώσω κουράγιο 

"πόσες φορές δεν κοιτάξαμε τον Θεό και είπαμε, Θεέ μου γιατί σε εμένα;;; γιατί σε εμένα αυτός ο μεγάλος σταυρός;;; 

Και όμως ο Χριστιανός δεν χάνει την ελπίδα του, ο Χριστός μας έδωσε την ελπίδα με την Ανάσταση του, την ελπίδα δεν την χάνει με τίποτα ο Χριστιανός. Και όσο πιο μεγάλος είναι αγαπητοί μου ο σταυρος που οικονομαμε από τον Θεό, τόσο πιο μεγάλη θα είναι η Ανασταση μας. Μην χάνετε την ελπίδα σας, ο Θεός είναι εδώ και σας ακούει, ξέρει τι θέλετε χωρίς καν να το ζητήσετε!! "

 

Όλες μας κουβαλάμε μεγάλο σταυρό κοπέλα μου, όλες ανεβαίνουμε τον δικό μας προσωπικό Γολγοθά, αλλά όλες περιμένουμε την δική μας προσωπική Ανάσταση, δεν χάνουμε την ελπίδα μας!!! Εύχομαι σύντομα να ζήσεις και εσύ την δικιά σου προσωπική ανασταση και να κλαίς μόνο από δάκρυα χαράς ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου!! Εύχομαι σύντομα να γεμίσουν οι κοιλίτσες σε όλες! @Lacostaki βάλεμε κι εμένα στο πινακάκι με τις εγκυούλες!! Στις 16/5 παω για αυχενική! Εχω διδυμάκια!! 9/3 έκανα ετ 3ων εμβρύων 3ων ημερώνείμαι 43,5 και ήταν η 8η μου προσπάθεια! Σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου!! Εύχομαι σύντομα να γεμίσουν οι κοιλίτσες σε όλες! @Lacostaki βάλεμε κι εμένα στο πινακάκι με τις εγκυούλες!! Στις 16/5 παω για αυχενική! Εχω διδυμάκια!! 9/3 έκανα ετ 3ων εμβρύων 3ων ημερώνείμαι 43,5 και ήταν η 8η μου προσπάθεια! Σας φιλώ!!

Συγχαρητήρια κορίτσι. Μια ανέμελη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...