Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Θα τα κοιτάς αυτά κάθε μήνα περίπου… εμένα το σίδηρο στην αρχή ηταν καλό… τώρα μου έπεσε που μπήκα στον 7 μήνα ξεκίνησα να παίρνω χάπια 

Ναι κάθε μήνα θα το κοιτάω!! Η αιμοσφαιρινη μου είναι λίγο κάτω αλλά είναι λόγο του στίγματος…ευτυχως όχι πολύ κάτω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω ραφαελα μου!!!!! με το καλο να ερθουν και οι δικες σου χαρες!!!! μετραμε αντιστροφα να μας πεις τα δικα σου ευχαριστα γεννητουρια!!!!!🤩🤩🎉🎈👶

ευχαριστουμε κοριτσι μο!!!!! με το καλο να γεμισει και η δικη σου αγκαλια με το πολυτιμοτερο πλασμα του κοσμου!!!! ❤️❤️ να ειστε και οι 2 γεροι!!!🙏

 

ευχαριστω γλυκο μου κοριτσι!!!!!!❤️❤️❤️ με το καλο να παρεις καλα αποτελεσματα απο το νιπτ τεστ κι ολα να ερθουν κατ' ευχην!!!!🙏🙏🤰

αχ δε φανταζεσαι ποσο συγκινηθηκα!!! τι κλαμα εριξα ρε κοριτσια!!!! δλδ στο δικο μου πως θα κανω;;;;😂 θα κλαιω πιο πολυ εγω απο το μπεμπακι!!!!! ο αντρας μου θα πρεπει να μας μαζευει και τους δυο (εμενα και το μπεμπακι) απο τα κλαματα!!!!!🤣🤣

Χαχαχα κ εγώ στον ανιψιό μου τρελάθηκα κ κλαίγαμε όλοι οικογενειακώς ήταν κ εποχή χωρις κοβιντ κ είμασταν όλοι στο μαιευτήριο τι συγκίνηση αλήθεια!! ☺️☺️ Στο δικό σου νομίζω θα είσαι πιο δυνατή ❤️❤️ Θα κλάψεις αλλά θα είσαι δυνατή για το μωρό σου ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι κάθε μήνα θα το κοιτάω!! Η αιμοσφαιρινη μου είναι λίγο κάτω αλλά είναι λόγο του στίγματος…ευτυχως όχι πολύ κάτω 

Εμενα ο γιατρος με εχει νευριασει του ειπα να τσεκαρω σιδηρο και δεν λεει δεν χρειαζεται και την πρωτη φορα που εκανα ειχα 40 παρολο που παιρνω εδω και1 6μηνοσιδηρο μου πεφτει πολυ. Σου ειπε τι θα μετρας καθε μηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εμενα ο γιατρος με εχει νευριασει του ειπα να τσεκαρω σιδηρο και δεν λεει δεν χρειαζεται και την πρωτη φορα που εκανα ειχα 40 παρολο που παιρνω εδω και1 6μηνοσιδηρο μου πεφτει πολυ. Σου ειπε τι θα μετρας καθε μηνα?

Δεν μου είπε ακόμη δεν ρώτησα βασικά! Αλλά επειδή έχω ιστορικό με το σίδηρο θα το κοιτάω κάθε μήνα σίδηρο φεριτίνη κ αιμοσφαιρινη! Νομίζω κ καλλιέργεια ούρων το βλέπεις κάθε μήνα! Την Τετάρτη που θα πάω θα ρωτήσω κ θα σου πω! Το ζάχαρο μου ήταν ακριβώς στο όριο δλδ 83 κ το κατώτατο 82…δεν ξέρω αν αυτό θα το μετράω κάθε μήνα αλλ κ αυτό είναι σημαντικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι κάθε μήνα θα το κοιτάω!! Η αιμοσφαιρινη μου είναι λίγο κάτω αλλά είναι λόγο του στίγματος…ευτυχως όχι πολύ κάτω 

Μην σε αγχώνουν αυτά θα τα ελέγχεις και ότι χρειάζεται θα το παίρνεις σε συμπλήρωμα 😊 εγω το ζαχαρο το κοιτάω καθε μήνα οπωσ Και γενική ούρων κάνω κάθε μήνα φαίνεται στα ουρά το ζαχαρο αν είναι καλό… σε 2 βδομαδες είναι να πω πάλι για εξετάσεις και αυτήν την φορά έχω και την καμπύλη ζαχαρου για να δούμε τι θα δω και εκει δεν ξέρω… 

κρεας το σταμάτησες τώρα με την εγκυμοσύνη ; Ή από πριν δεν έτρωγες ;

Εσυ λογικά σιγά σιγά θα κοντεύει η αυχενική σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μου έγραψε ο γιατρός εξετάσεις να πάω να κάνω και πήρα και τεστ και έκανα από μόνη μου. Είναι θετικό νομίζω. Δεν έχω ξανακάνει τέτοιο τέστ.

IMG_20220530_120903.jpg

Αααααααααααααααααααααα τρελενομαιιιιιιιι καλεεεεεεεεεεε τρελενομαιιιιιιιιιιιιι!!!!!! Καλά ε;;; είμαι απίστευτη γουρλού!!! Λοιπόν αφού έμεινες και εσύ.. Η επόμενη είμαι εγώ 🤣🤣🤣🤣 οοοοοοοο ρεεεεε τρελάθηκα!!!!! Με το καλοοοοοο αγάπη μου γλυκιά με το καλόοοο!!!! 

Μην παρεξηγηθώ.. Εννοώ ότι επειδή λέγαμε εμείς με την Ναντια θα είμαστε μαζί και οι 3 για αυτό.... Για να δούμε για να δούμε!!!! Αντε φυσηξτε μπεμπεδοσκονη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρα αυτόν τον μήνα έχω μετρήσει 3 θετικά τεστακια στο ποστ που άνοιξα??? 😘😜😘😜😘 Αν θέλετε ανοίγω και τον Ιούνη γιατί είμαι γουρλού τελικά αχαχαχαα 

Λοιπόν μέχρι Τρίτη 31/5 ποια άλλη θα κάνει τεστ??? Για πάμε για πάμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Ναι ναι όλα καλά ευτυχως! Κ το σίδηρο  μου αρκετά ψηλό που ποτέ μου δεν είχα τόσο και αγχώθηκα λίγο γιατί έκοψα εντελώς το κρέας…

 

Καλά το κρέας δεν κάνει καλό. Εγώ που το έχω κόψει κοντά δύο χρόνια. ,  Έφτιαξαν όλες μου  οι εξετάσεις.

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Θα τα κοιτάς αυτά κάθε μήνα περίπου… εμένα το σίδηρο στην αρχή ηταν καλό… τώρα μου έπεσε που μπήκα στον 7 μήνα ξεκίνησα να παίρνω χάπια 

 

Και εγώ στην αρχή είχα καλό σίδηρο. Τώρα έχει πέσει λιγο και ξεκίνησα και πίνω. Φυσιολογικό είναι.ενταξει 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου γεννησαμε!!!!!! 3800 κοριτσαρος!!!!!!!!!! ειναι μια κουκλα!!!!!!! αφρατη και πανεμορφη!! να ειναι γερη, τυχερη κι ευλογημενη!!!!!!!🙏💖💖💖💖🎈🎈

Να σας ζήσει η ανηψια!!! Είναι έρωτας και η ανηψια... Έχω και εγώ μια 3 μηνών και είναι σκέτη γλυκα💞💞💞💞💞 βγήκε και αφρατουλα τέλεια να είναι γερή δυνατή και ευλογημένη να την χαίρεστε και ξέρεις κάτι;;; είμαι σίγουρη πως θα σου φέρει γούρι... Να της κάνεις το ξαδερφακι της σύντομα κορίτσι μου 💞😘😘😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άρα αυτόν τον μήνα έχω μετρήσει 3 θετικά τεστακια στο ποστ που άνοιξα??? 😘😜😘😜😘 Αν θέλετε ανοίγω και τον Ιούνη γιατί είμαι γουρλού τελικά αχαχαχαα 

Λοιπόν μέχρι Τρίτη 31/5 ποια άλλη θα κάνει τεστ??? Για πάμε για πάμε...

@Raf123 εγώ έχω ραντεβού το πρωί 10:30

 Μου είπε θέλουμε σίγουρα μια ώρα. Αν κάθεται καλά το μωρό. Αν δεν κάθεται θα πρέπει να περιμένουμε και να έχω και μια σοκολάτα γάλακτος μαζι μου 😋🥰

 

Μπορώ και εγώ αν θέλετε να ανοίξω θεματακι. Ο Απρίλιος που άνοιξα σας έφερε πολύ γούρι. Και αυτός ο μήνας βέβαια 

Οι δύο μήνες αυτοί πήγαν σούπερ. Άντε άντε λίγες έμειναν. ❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

 

Καλά το κρέας δεν κάνει καλό. Εγώ που το έχω κόψει κοντά δύο χρόνια. ,  Έφτιαξαν όλες μου  οι εξετάσεις.

 

Και εγώ στην αρχή είχα καλό σίδηρο. Τώρα έχει πέσει λιγο και ξεκίνησα και πίνω. Φυσιολογικό είναι.ενταξει 

 

 

Ναι λογικό είναι όσο μεγαλώνει το μωρο να τραβάει και πιο πολύ, που εγώ υποτίθεται τρωω και κρέας αλλά μπα μην νομίζεις πάλι δεν κάνει τίποτα χρειάζομαι και συμπλήρωμα… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μου έγραψε ο γιατρός εξετάσεις να πάω να κάνω και πήρα και τεστ και έκανα από μόνη μου. Είναι θετικό νομίζω. Δεν έχω ξανακάνει τέτοιο τέστ.

IMG_20220530_120903.jpg

Ε ρε τι κάνουν τα χαλιαααα.. οπότε θες παιδί να ξεστρωνεις χαλια εσυ🤣🤣🤣 πόσο χάρηκα δεν φαντάζεσαι.. σου εύχομαι να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη ❤❤❤

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου γεννησαμε!!!!!! 3800 κοριτσαρος!!!!!!!!!! ειναι μια κουκλα!!!!!!! αφρατη και πανεμορφη!! να ειναι γερη, τυχερη κι ευλογημενη!!!!!!!🙏💖💖💖💖🎈🎈

Να σας ζήσει..  να είναι γερή δυνατή γεμάτη υγεία και ευλογία στην ζωή της❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μην σε αγχώνουν αυτά θα τα ελέγχεις και ότι χρειάζεται θα το παίρνεις σε συμπλήρωμα 😊 εγω το ζαχαρο το κοιτάω καθε μήνα οπωσ Και γενική ούρων κάνω κάθε μήνα φαίνεται στα ουρά το ζαχαρο αν είναι καλό… σε 2 βδομαδες είναι να πω πάλι για εξετάσεις και αυτήν την φορά έχω και την καμπύλη ζαχαρου για να δούμε τι θα δω και εκει δεν ξέρω… 

κρεας το σταμάτησες τώρα με την εγκυμοσύνη ; Ή από πριν δεν έτρωγες ;

Εσυ λογικά σιγά σιγά θα κοντεύει η αυχενική σου 

Κρέας τρώω γενικά προτιμώ το ψαρι βέβαια, βασικά κοτοπουλο τρώω 1-2 φορες την εβδομάδα! Πολύ σπάνια θα φάω χοιρινό…νήστευα όλη την πεντηκοστή κ έμαθα ότι είμαι εγκυος τη μεγάλη εβδομάδα, έφαγα λίγο κρέας το Πάσχα κ εκείνο ήταν δεν με τραβάει κ με αηδιάζει άμα φάω! Δλδ έχω να φάω πολύ καιρό…αλλά τρώω πολλά όσπρια κ αυγο ευτυχως! Ελπίζω να μ περάσει μετά τους τρεις μηνες αυτό…

ναι μπηκα στον 3ο μήνα αύριο αλλάζω εβδομάδα μπαίνω στην 10η κ έχω αυχενική 14/6 σε 2 εβδομαδες κ ανυπομονώ παρά πολύ!! 
 

καλα αποτελέσματα με την καμπύλη!! Ελπίζω ολα να είναι καλά κορίτσι μου!! Κανεις κ αυστηρή διατροφή εσυ…αλλά νομίζω όλα καλά θα είναι!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

 

Καλά το κρέας δεν κάνει καλό. Εγώ που το έχω κόψει κοντά δύο χρόνια. ,  Έφτιαξαν όλες μου  οι εξετάσεις.

 

Και εγώ στην αρχή είχα καλό σίδηρο. Τώρα έχει πέσει λιγο και ξεκίνησα και πίνω. Φυσιολογικό είναι.ενταξει 

 

 

Κ εγώ έχει περίπου 4 χρόνια που τρώω πολύ καθαρά δλδ κοτόπουλο από αυτά που μεγαλώνει η γιαγιά μ 1-2 φορες την εβδομάδα πολύ σπάνια θα φάω χοιρινό ή μοσχαρι (πρέπει να έχω λιγούρες για να φάω κάτι τέτοιο πια)! Γενικά ζούσα κ χωρις το κρέας αλλά το ψαρι απαραίτητο…τρώω πολλά οσπρια, σαλάτες λαχανικά φρούτα κ έκοψα εντελώς τα άσπρα δλδ αλάτι, αλεύρι, ζάχαρη! Κ γενικά νιώθω καλύτερα, ακόμα κ το δέρμα μου είναι πιο λαμπερό, εξέτασης πάντα είχα καλές αλλά νιώθω πιο υγιής! Τρώω ολικης σε ψωμί ή μακαρονια…εντάξει τώρα λόγο εγκυμοσύνης κάποια πράγματα δεν τα τηρώ πχ θέλω άσπρο τοστ ή άσπρα μακαρονια…αλλά ξέρω ότι είναι για λίγο καιρό αυτό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

@Raf123 εγώ έχω ραντεβού το πρωί 10:30

 Μου είπε θέλουμε σίγουρα μια ώρα. Αν κάθεται καλά το μωρό. Αν δεν κάθεται θα πρέπει να περιμένουμε και να έχω και μια σοκολάτα γάλακτος μαζι μου 😋🥰

 

Μπορώ και εγώ αν θέλετε να ανοίξω θεματακι. Ο Απρίλιος που άνοιξα σας έφερε πολύ γούρι. Και αυτός ο μήνας βέβαια 

Οι δύο μήνες αυτοί πήγαν σούπερ. Άντε άντε λίγες έμειναν. ❤️❤️

 

Αα πρωί πρωί τέλεια θα σου φύγει κ η αγωνία!!! Κορίτσια είστε πολύ τυχερές κ οι δυο μπράβο!! Οποία το ανοίξει νομίζω ότι επιτελους ολες θα έχουν θετικό τεστ σύντομα, δεν έμειναν κ πολλες κοπελες!!!❤️❤️❤️❤️

η αυχενική πόση ώρα περίπου σας πήρε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κρέας τρώω γενικά προτιμώ το ψαρι βέβαια, βασικά κοτοπουλο τρώω 1-2 φορες την εβδομάδα! Πολύ σπάνια θα φάω χοιρινό…νήστευα όλη την πεντηκοστή κ έμαθα ότι είμαι εγκυος τη μεγάλη εβδομάδα, έφαγα λίγο κρέας το Πάσχα κ εκείνο ήταν δεν με τραβάει κ με αηδιάζει άμα φάω! Δλδ έχω να φάω πολύ καιρό…αλλά τρώω πολλά όσπρια κ αυγο ευτυχως! Ελπίζω να μ περάσει μετά τους τρεις μηνες αυτό…

ναι μπηκα στον 3ο μήνα αύριο αλλάζω εβδομάδα μπαίνω στην 10η κ έχω αυχενική 14/6 σε 2 εβδομαδες κ ανυπομονώ παρά πολύ!! 
 

καλα αποτελέσματα με την καμπύλη!! Ελπίζω ολα να είναι καλά κορίτσι μου!! Κανεις κ αυστηρή διατροφή εσυ…αλλά νομίζω όλα καλά θα είναι!!! ❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ και εγώ το πρώτο 3 μηνο που γενικά τρώω κρέας αρκετό δεν το ηθελα καθόλου ούτε το ψάρι μετά όμως την 16 εβδομάδα τρώω κανονικά δεν είχα θέμα με στομάχι αναγούλες εμετούς και τέτοια ευτυχώς σταμάτησαν..

Είχα αυστηρή διατροφη τώρα πριν μια βδομαδα που πήγα γιατρό με είπε να τρώω περισσότερο μην δίνω και πολύ σημασία στην Ενδοκρινολογο είναι αρκετά αυστηρή και λέει εμένα δεν με πειράζει να τρως περισσότερο απλά μου ζήτησε να περπατάω όποτε αυτό κάνω… εντάξει ζάχαρη όμως δεν τρώω απλά αύξησα λίγο υδατάνθρακα  

Πέρασε ο καιρός σου άντε να πας την κανείς καλά αποτελέσματα και σε εσενα που θα τα έχεις 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Να σας ζήσει η ανηψια!!! Είναι έρωτας και η ανηψια... Έχω και εγώ μια 3 μηνών και είναι σκέτη γλυκα💞💞💞💞💞 βγήκε και αφρατουλα τέλεια να είναι γερή δυνατή και ευλογημένη να την χαίρεστε και ξέρεις κάτι;;; είμαι σίγουρη πως θα σου φέρει γούρι... Να της κάνεις το ξαδερφακι της σύντομα κορίτσι μου 💞😘😘😘 

Ευχαριστουμε μαρινα μου!!!!! ❤️❤️❤️ αχ ποσο θελω να τη δω και να την παρω αγκαλια!!!! και δεν μας αφηνουν οι σαταναδες!!!!! 😂😂😂 ανυπομονω να παρουν εξιτηριο και να παω να τους δω!!!! (αφου κανω τα covid test μου φυσικα...)

κι εσυ να χαιρεσαι τα παιδακια σου και την οικογενεια σου και συντομα να ερθει κι αλλο στρουμπουλο μωρακι να μεγαλωσει την ευτυχια σας!!!!!💖💖🙏🤰

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ε ρε τι κάνουν τα χαλιαααα.. οπότε θες παιδί να ξεστρωνεις χαλια εσυ🤣🤣🤣 πόσο χάρηκα δεν φαντάζεσαι.. σου εύχομαι να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη ❤❤❤

 

Να σας ζήσει..  να είναι γερή δυνατή γεμάτη υγεία και ευλογία στην ζωή της❤️❤️❤️❤️❤️

ευχαριστουμε ναντια μου γλυκια!!!!!❤️❤️❤️ ευχομαι κι εσυ με μια κορακλα γερη και τυχερη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Αα πρωί πρωί τέλεια θα σου φύγει κ η αγωνία!!! Κορίτσια είστε πολύ τυχερές κ οι δυο μπράβο!! Οποία το ανοίξει νομίζω ότι επιτελους ολες θα έχουν θετικό τεστ σύντομα, δεν έμειναν κ πολλες κοπελες!!!❤️❤️❤️❤️

η αυχενική πόση ώρα περίπου σας πήρε;; 

Η αυχενική εμένα μου πήρε, 20 λεπτακια. Κατευθειαν είδε αυχένα. Και όλα αυτά που ήθελε .είδε ότι είναι καλές οι τιμές και δεν χρειάστηκε να επιμείνει. Μου έλεγε συνέχεια.πολυ καλό μωρό. Πολύ γερό μωρό και τέτοια ελπίζω αύριο να είναι πάλι καλά το νινακι μου. 

Η β επιπέδου μου είπε 1 ώρα είναι αν κάθεται καλά. Αλλιώς θα δίξει......

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Η αυχενική εμένα μου πήρε, 20 λεπτακια. Κατευθειαν είδε αυχένα. Και όλα αυτά που ήθελε .είδε ότι είναι καλές οι τιμές και δεν χρειάστηκε να επιμείνει. Μου έλεγε συνέχεια.πολυ καλό μωρό. Πολύ γερό μωρό και τέτοια ελπίζω αύριο να είναι πάλι καλά το νινακι μου. 

Η β επιπέδου μου είπε 1 ώρα είναι αν κάθεται καλά. Αλλιώς θα δίξει......

 

Και τώρα όλα καλά θα είναι κορίτσι μου!!! Η ζουζουνα σου μια χαρά μεγαλώνει ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστουμε μαρινα μου!!!!! ❤️❤️❤️ αχ ποσο θελω να τη δω και να την παρω αγκαλια!!!! και δεν μας αφηνουν οι σαταναδες!!!!! 😂😂😂 ανυπομονω να παρουν εξιτηριο και να παω να τους δω!!!! (αφου κανω τα covid test μου φυσικα...)

κι εσυ να χαιρεσαι τα παιδακια σου και την οικογενεια σου και συντομα να ερθει κι αλλο στρουμπουλο μωρακι να μεγαλωσει την ευτυχια σας!!!!!💖💖🙏🤰

ευχαριστουμε ναντια μου γλυκια!!!!!❤️❤️❤️ ευχομαι κι εσυ με μια κορακλα γερη και τυχερη!!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ.. μόλις επέστρεψα από την αισθητικό μου και μου είπε κόρη θα κάνεις 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα την χοριακή. Δεν είναι υψηλή. Το αντίθετο θα έλεγα είναι πολύ χαμηλή. 14,6. Μακαρί να είναι νωρίς και να ανέβει στην πορεία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Πήρα την χοριακή. Δεν είναι υψηλή. Το αντίθετο θα έλεγα είναι πολύ χαμηλή. 14,6. Μακαρί να είναι νωρίς και να ανέβει στην πορεία 

Κορίτσι μου μπορεί να εισουν σε μεγάλο κύκλο, αφού όπως λες δεν είσαι σταθερή.... άρα ίσως είναι νωρίς! Επίσης εγώ ξεκίνησα με 20, δεν είσαι μακριά, τώρα έχω την μπουμπούκα μου μια χαρά υγιέστατη. Κ εσένα μια χαρά θα πάει ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου μπορεί να εισουν σε μεγάλο κύκλο, αφού όπως λες δεν είσαι σταθερή.... άρα ίσως είναι νωρίς! Επίσης εγώ ξεκίνησα με 20, δεν είσαι μακριά, τώρα έχω την μπουμπούκα μου μια χαρά υγιέστατη. Κ εσένα μια χαρά θα πάει ❤

Γενικά έχω μικρό κύκλο. Από 25-27 , 27 είχα ελάχιστες φορές. Ο τελευταίος ήταν 23 μέρες. Κανονικά περιμένω με βάση τον μεγαλύτερο μου κύκλο 2/6.

Περιμένω να δω τι θα μου πει ο γυναικολόγος. Προς το παρόν είμαι χαλαρή. Έχω και πονακια περιόδου οπότε μπορεί να είναι βιοχημική. Ο παθολόγος που μίλησα τώρα για τις υπόλοιπες εξετάσεις μου είπε πως μπορεί να είναι και λάθος το αποτέλεσμα και πως τους εμετούς που είχα χθες να είναι από αυτό. Οι μέρες θα δείξουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Πήρα την χοριακή. Δεν είναι υψηλή. Το αντίθετο θα έλεγα είναι πολύ χαμηλή. 14,6. Μακαρί να είναι νωρίς και να ανέβει στην πορεία 

Ναι μην βγάζεις ακόμα συμπέρασμα..εγώ λέω να κάνεις σε δύο μέρες πάλι μια εξέταση να δεις τι θα δίξει..

Ίσως όντως το πετυχες στην πολυ αρχή του ή είναι και λάθος το αποτέλεσμα επειδή το τεστ έχει δείξει ήδη 

Ευχομαι και θέλω να πάνε όλα καλά. 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι μην βγάζεις ακόμα συμπέρασμα..εγώ λέω να κάνεις σε δύο μέρες πάλι μια εξέταση να δεις τι θα δίξει..

Ίσως όντως το πετυχες στην πολυ αρχή του ή είναι και λάθος το αποτέλεσμα επειδή το τεστ έχει δείξει ήδη 

Ευχομαι και θέλω να πάνε όλα καλά. 🥰🥰

Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι το τεστ θέλει πάνω από 25 μονάδες να δείξει και έδειξε και αμέσως. Περιμένω να δω τι θα μου πει ο γυναικολόγος μήπως πάω σε άλλο μικροβιολογικό να κάνω αύριο πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...