Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αχ τώρα το είδα!! Όλα καλά θα πάνε!! Εννοείται προσευχόμαστε!! 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️ Σε λίγη ώρα θα είναι κοντά σας η ζουζούνα σας!!!!  

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Δεν πειράζει κορίτσι μου, ότι είναι καλύτερο για το μωρό και την μανούλα! Να είναι κ οι δύο γέροι κ δυνατοί!!!!

αχ κοριτσια μου εχω τρελη αγωνια και αγχος. ειμαι στο γραφειο και θελω να βαλω τα κλαματα. γενικα ειμαι ψυχραιμη αλλα τωρα ειμαι εδω και δε μπορω να ειμαι με τον αδερφο μου και νιωθω χαλια.😢

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

@Antonia2 με το καλό το μωράκι σας!! Σύντομα και στο δικό σου μωράκι. 

Εγώ κορίτσια από χθες είμαι χάλια με εμετούς. Πρώτη φορά στη ζωή μου αυτό το πράγμα τόσο πολυ. Δεν ξέρω αν είναι καμία γαστρεντερίτιδα ή δηλητηρίαση. 

Είμαι πάρα πολύ εξουθενωμένη και έχω ξεμείνει στη μαμά μου από χθες.

ευχαριστω κοριτσι μου!!!! μακαρι να πανε ολα καλα! ο θεος να βαλει το χερι του!

περαστικα ευχομαι και συντομα σιδερενια. 🙏🙏 η γαστρεντεριτιδα ειναι εξαντλητικη. πινε πολλα νερα. πηγες σε γιατρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!!!! Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!!❤️❤️❤️

Γενναμε!!!!!!!! μπηκε η νυφη μου στο μαιευτηριο κι ερχεται η μπουμπουκα μας!!!!!!!🎉🎉🎈🎈🎈🎈👶🎀

Με το καλό..  να πάνε όλα κατ ευχην

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

 

αχ κοριτσια μου εχω τρελη αγωνια και αγχος. ειμαι στο γραφειο και θελω να βαλω τα κλαματα. γενικα ειμαι ψυχραιμη αλλα τωρα ειμαι εδω και δε μπορω να ειμαι με τον αδερφο μου και νιωθω χαλια.😢

ευχαριστω κοριτσι μου!!!! μακαρι να πανε ολα καλα! ο θεος να βαλει το χερι του!

περαστικα ευχομαι και συντομα σιδερενια. 🙏🙏 η γαστρεντεριτιδα ειναι εξαντλητικη. πινε πολλα νερα. πηγες σε γιατρο;

Μάλλον δηλητηρίαση είναι από αραβική πίτα που έφαγα χθες. Ο γιατρός μου εδωσε από χθες μέσω τηλεφώνου και ήπια δύο χάπια για να σταματήσει και ένα για το στομάχι.θα πάω πιο μετά να με δει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έγραψε ο γιατρός εξετάσεις να πάω να κάνω και πήρα και τεστ και έκανα από μόνη μου. Είναι θετικό νομίζω. Δεν έχω ξανακάνει τέτοιο τέστ.

IMG_20220530_120903.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Με το καλό..  να πάνε όλα κατ ευχην

Ευχαριστουμε ναντια μου!!!!! και στα δικα σου με το καλο!!!❤️❤️

στις πριν 53 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Μάλλον δηλητηρίαση είναι από αραβική πίτα που έφαγα χθες. Ο γιατρός μου εδωσε από χθες μέσω τηλεφώνου και ήπια δύο χάπια για να σταματήσει και ένα για το στομάχι.θα πάω πιο μετά να με δει .

σιδερενια!!!! περαστικα σου!!

στις πριν 22 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μου έγραψε ο γιατρός εξετάσεις να πάω να κάνω και πήρα και τεστ και έκανα από μόνη μου. Είναι θετικό νομίζω. Δεν έχω ξανακάνει τέτοιο τέστ.

IMG_20220530_120903.jpg

Συγχαρητηριαααα!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉😍🤰🎈❤️❤️❤️ εγω δεν ξερω απο τεστ αλλα νομιζω ειναι καραθετικο!!!!! αφου ο σταυρος φαινεται!!!!!

το ξεστρωμα το εκανε το θαυμα του!!!!!! με το καλο ολα!!!!!! να πανε ολα τελεια!!!!🙏

και προσεχε με τα φαρμακα που σου εδωσε ο γιατρος!! δεν πας για μια χοριακη;

να ο μαης μας κρατουσε κι αλλη χαρα για το τελος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μου έγραψε ο γιατρός εξετάσεις να πάω να κάνω και πήρα και τεστ και έκανα από μόνη μου. Είναι θετικό νομίζω. Δεν έχω ξανακάνει τέτοιο τέστ.

IMG_20220530_120903.jpg

Μπράβο θετικοοοοο Συγχαρητήρια κορίτσι μου ❤️❤️❤️❤️❤️💖💖💖💖 με το καλό κορίτσι μου ποτέ κανονικά περίμενες περίοδο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 @Raf123 σας ευχαριστώ, είμαι πολύ συγκρατημένη. Πήγα έκανα τις εξετάσεις που μου έδωσε ο παθολόγος και έκανα και β χοριακή, το απόγευμα θα είναι έτοιμη. Πήρα τον γυναικολόγο μου και του είπα για τα χάπια και μου είπε είναι ακίνδυνα. Περίοδο περίμενα από 29/5-2/6 ανάλογα ποιον κύκλο ήθελε να ακολουθήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μου έγραψε ο γιατρός εξετάσεις να πάω να κάνω και πήρα και τεστ και έκανα από μόνη μου. Είναι θετικό νομίζω. Δεν έχω ξανακάνει τέτοιο τέστ.

IMG_20220530_120903.jpg

Μπράβο ρε κορίτσι μου. Τεεεεελεια ❤️❤️ θετικό είναι και βέβαια. Θα περιμενουμε να μας πεις το απόγευμα την χοριακη σου που και αυτή θετική θα είναι..όλα τέλεια θα πάνε. ❣️❣️

 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα κ λέει CMV IgG 126 κ λέει είναι ανεβασμένα κ το ίδιο το Rubella IgG 190.8 ξέρετε κάτι για αυτά;; BF4AD9D3-BF97-4653-B663-44F43A208C23.jpeg.8bef10f006c9087a6fbaa64b7daf65d8.jpeg

 

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι. 

Αντισώματα για ερυθρά είναι το ένα και κυτταρομεγαλοιος το άλλο. Και εγώ θετικά έχω. Σημαίνει ότι έχουμε κάνει εμβόλιο ή ότι το έχουμε περάσει κάποια στιγμή. Μια χαρά είναι..το τοξόπλασμα και τα άλλα τα περίεργα να φοβάσαι. Αυτά είναι καλά που τα έχουμε ..έχουμε αντισώματα για να μην ξανά κολλήσουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι μου. Τεεεεελεια ❤️❤️ θετικό είναι και βέβαια. Θα περιμενουμε να μας πεις το απόγευμα την χοριακη σου που και αυτή θετική θα είναι..όλα τέλεια θα πάνε. ❣️❣️

 

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι. 

Αντισώματα για ερυθρά είναι το ένα και κυτταρομεγαλοιος το άλλο. Και εγώ θετικά έχω. Σημαίνει ότι έχουμε κάνει εμβόλιο ή ότι το έχουμε περάσει κάποια στιγμή. Μια χαρά είναι..το τοξόπλασμα και τα άλλα τα περίεργα να φοβάσαι. Αυτά είναι καλά που τα έχουμε ..έχουμε αντισώματα για να μην ξανά κολλήσουμε 

 @Raf123 Να δες και εμένα. Και εγώ ερυθρά και κυτταρομεγαλοιος. Τα άλλα είναι τα κακά

 Χαχαχα αφού τα έχουμε αρνητικά. Όλα καλά 

IMG_20220530_131052.thumb.jpg.cd646759b94fcfacb40f86c1b8d49557.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεννησαμε!!!!!! 3800 κοριτσαρος!!!!!!!!!! ειναι μια κουκλα!!!!!!! αφρατη και πανεμορφη!! να ειναι γερη, τυχερη κι ευλογημενη!!!!!!!🙏💖💖💖💖🎈🎈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μου έγραψε ο γιατρός εξετάσεις να πάω να κάνω και πήρα και τεστ και έκανα από μόνη μου. Είναι θετικό νομίζω. Δεν έχω ξανακάνει τέτοιο τέστ.

IMG_20220530_120903.jpg

Είσαι έγκυος τι τέλεια !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μου έγραψε ο γιατρός εξετάσεις να πάω να κάνω και πήρα και τεστ και έκανα από μόνη μου. Είναι θετικό νομίζω. Δεν έχω ξανακάνει τέτοιο τέστ.

IMG_20220530_120903.jpg

Κορίτσι μου συγχαρητήρια ❤

Τι ωραία νέα!!!! Κάτι ήξερες εσύ που έλεγες για τα χαλιά

Εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια κ να έρθει ένα γερό μωράκι ❤🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου γεννησαμε!!!!!! 3800 κοριτσαρος!!!!!!!!!! ειναι μια κουκλα!!!!!!! αφρατη και πανεμορφη!! να ειναι γερη, τυχερη κι ευλογημενη!!!!!!!🙏💖💖💖💖🎈🎈

Πωπωπωωωωω ένας κορίτσαρος 🥰 Να σας ζήσει κοριτσάκι μου! Να είναι γερό κ καλότυχο στη ζωή του!!!! Κάθε ευτυχία της εύχομαι! 

Σήμερα είναι κ μια μέρα που αγαπώ... της Αγίας Εμμέλειας προστάτιδα της οικογένειας ❤ να την έχει πάντα στο πλευρό της!

Πώς είναι η μανούλα κ το μωράκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα κ λέει CMV IgG 126 κ λέει είναι ανεβασμένα κ το ίδιο το Rubella IgG 190.8 ξέρετε κάτι για αυτά;; BF4AD9D3-BF97-4653-B663-44F43A208C23.jpeg.8bef10f006c9087a6fbaa64b7daf65d8.jpeg

 

Κοριτσι μου αυτο που βλεπω και καταλαβαινω εγω  ειναι ολα καλα! Εχεις ανεβασμενα τα IGG για κυταρρομεγαλοιο κα ιερυθρα που δειχνει οτι καποια στιγμη το εχει περασει αλλα δεν μας λεει κάτι για το πότε (για για ερυθρα μαλλομ θα εχειε κανει εμβολιο γιαυτο και αντισωματα)! Ομως το IGM του κυτταρομεγαλοιοιυ  που δειχνει τι γινεται τωρα και εαν νοσεις αυτη τη στιγμη ειναι αρνητικο αρα εισαι μια χαρα και εχεις αντισωματα οποτε δεν κινδυνευεις! Τοξοπλασμα φαινεται οτι δενεχεις αντισωματα αρα δεν εχεθς περασει αρα πρεπει να εισαι προσεκτικη να μην κολλησεις οπως ολες! Αυτα καταλαβαινω εγω αλλα στειλτα και στο γιατρο σου εννοειται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μου έγραψε ο γιατρός εξετάσεις να πάω να κάνω και πήρα και τεστ και έκανα από μόνη μου. Είναι θετικό νομίζω. Δεν έχω ξανακάνει τέτοιο τέστ.

IMG_20220530_120903.jpg

Αυτο ειχα κανει κι εγω εισαι εγκουυλα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητηρια κοριτσι μου, μια τελειομηνη και ανεμελη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!! Περιμενουμε και χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου γεννησαμε!!!!!! 3800 κοριτσαρος!!!!!!!!!! ειναι μια κουκλα!!!!!!! αφρατη και πανεμορφη!! να ειναι γερη, τυχερη κι ευλογημενη!!!!!!!🙏💖💖💖💖🎈🎈

Συγχαρητήρια γερη και τυχερή να είναι Τονια μου!!! Οπως επιθυμει να τη δείτε!!!!❤️❤️❤️❤️ Αφρατουλα οντως να σας ζήσει!!! Άντε και στα δικά σου σε περιμένουμε πως κ πως 💖💖💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια μου έγραψε ο γιατρός εξετάσεις να πάω να κάνω και πήρα και τεστ και έκανα από μόνη μου. Είναι θετικό νομίζω. Δεν έχω ξανακάνει τέτοιο τέστ.

IMG_20220530_120903.jpg

Είσαι εγκυος κοπέλα μου με το καλό εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακη και μια τέλεια εγκυμοσύνη 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου γεννησαμε!!!!!! 3800 κοριτσαρος!!!!!!!!!! ειναι μια κουκλα!!!!!!! αφρατη και πανεμορφη!! να ειναι γερη, τυχερη κι ευλογημενη!!!!!!!🙏💖💖💖💖🎈🎈

Να σας ζήσει η κούκλα σας να είναι γερή και ευτυχισμένοι εύχομαι 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου αυτο που βλεπω και καταλαβαινω εγω  ειναι ολα καλα! Εχεις ανεβασμενα τα IGG για κυταρρομεγαλοιο κα ιερυθρα που δειχνει οτι καποια στιγμη το εχει περασει αλλα δεν μας λεει κάτι για το πότε (για για ερυθρα μαλλομ θα εχειε κανει εμβολιο γιαυτο και αντισωματα)! Ομως το IGM του κυτταρομεγαλοιοιυ  που δειχνει τι γινεται τωρα και εαν νοσεις αυτη τη στιγμη ειναι αρνητικο αρα εισαι μια χαρα και εχεις αντισωματα οποτε δεν κινδυνευεις! Τοξοπλασμα φαινεται οτι δενεχεις αντισωματα αρα δεν εχεθς περασει αρα πρεπει να εισαι προσεκτικη να μην κολλησεις οπως ολες! Αυτα καταλαβαινω εγω αλλα στειλτα και στο γιατρο σου εννοειται!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Ναι ναι όλα καλά ευτυχως! Κ το σίδηρο  μου αρκετά ψηλό που ποτέ μου δεν είχα τόσο και αγχώθηκα λίγο γιατί έκοψα εντελώς το κρέας…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Πωπωπωωωωω ένας κορίτσαρος 🥰 Να σας ζήσει κοριτσάκι μου! Να είναι γερό κ καλότυχο στη ζωή του!!!! Κάθε ευτυχία της εύχομαι! 

Σήμερα είναι κ μια μέρα που αγαπώ... της Αγίας Εμμέλειας προστάτιδα της οικογένειας ❤ να την έχει πάντα στο πλευρό της!

Πώς είναι η μανούλα κ το μωράκι?

Ευχαριστουμε γλυκια μου Φρουφρο!!!!❤️❤️❤️ να χαιρεσαι κι εσυ την πανεμορφη οικογενεια σου!!!!! να ειστε γεροι και παντα χαμογελαστοι!!!!!

Αχ τι ωραια μερα!! δεν την ηξερα την αγια...😳 να φυλαει την ανιψουλα μου!!!

δοξα το θεο ειναι και οι 2 μια χαρα!!!!!🤩😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου γεννησαμε!!!!!! 3800 κοριτσαρος!!!!!!!!!! ειναι μια κουκλα!!!!!!! αφρατη και πανεμορφη!! να ειναι γερη, τυχερη κι ε1υλογημενη!!!!!!!🙏💖💖💖💖🎈🎈

Ααααα θα τρελαθω!!! Να σας ζησει Τονια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Να ειναι παντα γερη τυχερη και δυνατη!!! Και στα δικα σου συντομα🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

 @Raf123 Να δες και εμένα. Και εγώ ερυθρά και κυτταρομεγαλοιος. Τα άλλα είναι τα κακά

 Χαχαχα αφού τα έχουμε αρνητικά. Όλα καλά 

IMG_20220530_131052.thumb.jpg.cd646759b94fcfacb40f86c1b8d49557.jpg

Σε ευχαριστώ πολύ και εσένα!! Ναι ευτυχως όλα καλά είναι!! Κ το σίδηρο  μου ευτυχως κ αυτό μια χαρά, πρώτη φορά να έχω τόσο ψηλό!! Πάντα ήταν πολύ χαμηλό κ πάντα έπαιρνα συμπλήρωμα…φαίνεται οι βιταμίνες που έπαιρνα τόσο καιρό έκαναν δουλεια!! 
 

τι ώρα εχεις ραντεβού;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Ναι ναι όλα καλά ευτυχως! Κ το σίδηρο  μου αρκετά ψηλό που ποτέ μου δεν είχα τόσο και αγχώθηκα λίγο γιατί έκοψα εντελώς το κρέας…

Θα τα κοιτάς αυτά κάθε μήνα περίπου… εμένα το σίδηρο στην αρχή ηταν καλό… τώρα μου έπεσε που μπήκα στον 7 μήνα ξεκίνησα να παίρνω χάπια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Συγχαρητήρια γερη και τυχερή να είναι Τονια μου!!! Οπως επιθυμει να τη δείτε!!!!❤️❤️❤️❤️ Αφρατουλα οντως να σας ζήσει!!! Άντε και στα δικά σου σε περιμένουμε πως κ πως 💖💖💖💖💖

Ευχαριστω ραφαελα μου!!!!! με το καλο να ερθουν και οι δικες σου χαρες!!!! μετραμε αντιστροφα να μας πεις τα δικα σου ευχαριστα γεννητουρια!!!!!🤩🤩🎉🎈👶

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Να σας ζήσει η κούκλα σας να είναι γερή και ευτυχισμένοι εύχομαι 🥰 

ευχαριστουμε κοριτσι μο!!!!! με το καλο να γεμισει και η δικη σου αγκαλια με το πολυτιμοτερο πλασμα του κοσμου!!!! ❤️❤️ να ειστε και οι 2 γεροι!!!🙏

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ααααα θα τρελαθω!!! Να σας ζησει Τονια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Να ειναι παντα γερη τυχερη και δυνατη!!! Και στα δικα σου συντομα🥰

ευχαριστω γλυκο μου κοριτσι!!!!!!❤️❤️❤️ με το καλο να παρεις καλα αποτελεσματα απο το νιπτ τεστ κι ολα να ερθουν κατ' ευχην!!!!🙏🙏🤰

αχ δε φανταζεσαι ποσο συγκινηθηκα!!! τι κλαμα εριξα ρε κοριτσια!!!! δλδ στο δικο μου πως θα κανω;;;;😂 θα κλαιω πιο πολυ εγω απο το μπεμπακι!!!!! ο αντρας μου θα πρεπει να μας μαζευει και τους δυο (εμενα και το μπεμπακι) απο τα κλαματα!!!!!🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...