Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Ναι εμας σε σχέση με τη Λαρνακα εν πιο παγωμένα…εμένα αρεσκου μου κ τα 2! Ο άντρας μου ομως είμαι της θάλασσας ειδικά το καλοκαίρι μη του πω να πάμε κάπου αλλου… 

Ευτυχως ο δικός μου προτιμά το βουνό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι αραφελακι καλυτερα να πας σεπτεμβρη!! δικιο εχεις!! οσο περνανε οι μηνες εχω ακουσει οτι τα ακρα πρηζονται λιγο.. βεβαια κυριως τον τελευταιο μηνα μου εχουν πει οι φιλες μου αλλα οσο πιο κοντα στο γαμο, τοσο καλυτερα!!!😉❤️

 

συμφωνω απολυτα αγαπημενη!!!!❤️

ετσι ειναι μαρινα μου!!! μια φορα θα το ζησω!! οποτε του δινω και καταλαβαινει!!!😁🎉

καλε μη θυμωνεις με τον εαυτο σου!!! με λιγη αυτοσυγκρατηση και ασκηση θα πεσει η χοληστερινη και θα χασεις και τα κιλακια που θες!!! επιμονη κι υπομονη!!! ΚΑΙ ΑΣΚΗΣΗ!!!!!!🚶‍♀️🏃‍♀️🏊‍♀️

καλε κι εγω για μπανιο στη θαλασσα καταλαβα!!!!!!🤣🤣

 

κλαιω με τη στιχομυθια με το γιο και την ιστορια με την πρωην πεθερα!!!!!!!😆😆😆

Καλα να μας ακούσεις θα γελάς συνέχεια..όλο με πειράζει και τον πειράζω και εγω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

@babyblue94 έβλεπα το παιχνίδι που κέρδισες και ήθελα μα σε ρωτήσω εσυ έκανες τις πλάκες; Ή σου τις έκαναν;; 

Χαχαχαχααχ 😻 εγώ έκανα πλάκα , δεν μου έκαναν .😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

@Mimi26 Μιμή μου να είσαι θετική να ακους το γιατρο σου και όλα καλά θα πάνε 😘😘😘😘 ξεκουρασου όσο μπορείς 

Γύρισα πριν λίγο από το γιατρό είχα πάει εδώ στην επαρχία ξένα και με έβαλε στο μηχάνημα δεν είχα υψηλές συσπάσεις απλά λίγο πριν πάρω το χάπι μισή ώρα περίπου πριν το οκτάωρο που είναι να ξαναπάρω χάπι γιατί το παίρνω κάθε οχτώ ώρες αρχίζουνε και με πιάνουνε κάποιες μικρές συσπάσεις οπότε είναι κάπου εκεί κοντά στο οκτάωρο μου είπε να περιμένω λιγάκι να βλέπω αν με πιάνει το χάπι γενικά στο μηχάνημα σήμερα δεν έβγαλε υψηλές συσπάσεις αλλά έδειχνε μία διακύμανση σταθερή σε συγκεκριμένους αριθμούς η οποία συζητάνε μήπως υπάρχει κάποιο μικρόβια η καλλιέργεια κολπικού βγήκε καθαρή οπότε σήμερα στείλαμε και αίματα και δείκτες φλεγμονών και ούρα και καλλιέργεια ούρων και θα περιμένουμε να βγει απλά σήμερα κουνάνε τα μωρά πάρα πολύ και τα δύο και έρχονται συνέχεια μπροστά και μπερδεύομαι με το αν έχω συσπάσεις είναι τα μωρά σκεφτείτε ότι έχω ξυπνήσει από τις 5:00 παρά γιατί κουνάνε και τα δύο πάρα πολύ...  Έστειλα και τα αποτελέσματα στο γιατρό στην Αθήνα και μου είπε θα περιμένουμε και τις εξετάσεις να βγούνε και εννοείται θα είμαστε σε επικοινωνία προς το παρόν γύρισα και είμαι ξαπλωμένη πάλι δεν σηκώνομαι μόνο για φαγητό και τουαλέτα.... Ας πούμε ότι σήμερα τελικά είναι μία καλύτερη μέρα ίσως είναι ιδέα μου ότι είναι πολύ σκληρή η κοιλιά μου επειδή μεγαλώνει και δεν το έχω αντιληφθεί καλά γιατί όλες τις μέρες είμαι στο νοσοκομείο τρομοκρατημένη και δεν είμαι χαλαρή.... 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Έκανα για πλάκα το πρωι τεστ 3 μέρες πριν την ακατανομαστη και φυσικά βγήκε αρνητικό αλλά παρατήρησα ότι έχει βγει δεύτερη γραμμή (προφανώς ελέγχου) κάτω από την μπλε λωρίδα ίσως να βγαίνει πάντα και να μην το είχα προσέξει αλλά σκέφτηκα τι ωραία θα ήταν να έχει βγει από την άλλη μεριά... Σας βάζω φώτο να δείτε τι εννοω IMG_20220526_061238.thumb.jpg.40031fde03fd80ca063d240b94475749.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Έκανα για πλάκα το πρωι τεστ 3 μέρες πριν την ακατανομαστη και φυσικά βγήκε αρνητικό αλλά παρατήρησα ότι έχει βγει δεύτερη γραμμή (προφανώς ελέγχου) κάτω από την μπλε λωρίδα ίσως να βγαίνει πάντα και να μην το είχα προσέξει αλλά σκέφτηκα τι ωραία θα ήταν να έχει βγει από την άλλη μεριά... Σας βάζω φώτο να δείτε τι εννοω IMG_20220526_061238.thumb.jpg.40031fde03fd80ca063d240b94475749.jpg

Α η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω ανοίξει ποτέ να δω αν βγαίνει από κάτω. 

Εγώ λέω να ξανά κάνεις την ημέρα που θα περιμένεις. 😍😍 Καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Α η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω ανοίξει ποτέ να δω αν βγαίνει από κάτω. 

Εγώ λέω να ξανά κάνεις την ημέρα που θα περιμένεις. 😍😍 Καλή επιτυχία

Θα κάνω αν έχω καθυστέρηση που δεν θα έχω άλλα λέμε τώρα πάντως απ ότι θυμάμαι κάνα δυο φορές που έχει τύχει να ξεκολλήσει το μπλε το αυτοκόλλητο δεν υπήρχε γραμμή αλλά θεωρώ ότι είναι εντελώς τυχαιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/5/2022 at 5:38 ΜΜ, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι εκεί που είχα χαρεί και μου είχε φύγει το άγχος αν είναι καλά το μωράκι επειδή πλέον κουνιόταν και το καταλάβαινα. Ήμουν ήσυχη έχω να το δω ένα μήνα αλλά δεν είχα καθόλου άγχος. Και μου έκανε χθες το βράδυ αυτό . χαχαχαχα. Αλλά εντάξει από την ώρα του παγωτού δεν έχει σταματήσει. Το νιώθω συνέχεια. 

Εντάξει ο άντρας μου εταιρεία με παγωτά έχει. Δεν θα έχουμε θέμα να το ενεργοποιούμαι από εδώ και πέρα. Με το ζόρι θα το ξυπνάμε το κακόμοιρο για να το νιώθω εγώ. 

Σου έστειλα μήνυμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Έκανα για πλάκα το πρωι τεστ 3 μέρες πριν την ακατανομαστη και φυσικά βγήκε αρνητικό αλλά παρατήρησα ότι έχει βγει δεύτερη γραμμή (προφανώς ελέγχου) κάτω από την μπλε λωρίδα ίσως να βγαίνει πάντα και να μην το είχα προσέξει αλλά σκέφτηκα τι ωραία θα ήταν να έχει βγει από την άλλη μεριά... Σας βάζω φώτο να δείτε τι εννοω IMG_20220526_061238.thumb.jpg.40031fde03fd80ca063d240b94475749.jpg

Εγώ πάντως όσες φορές το έχω ανοίξει γραμμή δεν έχω δει …… για περίμενε δυο μέρες γιατί νομίζω κάτι θα δείξει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Εγώ πάντως όσες φορές το έχω ανοίξει γραμμή δεν έχω δει …… για περίμενε δυο μέρες γιατί νομίζω κάτι θα δείξει 

Την Κυριακή περιμένω αν δεν έρθει θα κάνω πάντως και ένα ξεχασμένο που βρήκα και το άνοιξα γραμμή δεν ειχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Έκανα για πλάκα το πρωι τεστ 3 μέρες πριν την ακατανομαστη και φυσικά βγήκε αρνητικό αλλά παρατήρησα ότι έχει βγει δεύτερη γραμμή (προφανώς ελέγχου) κάτω από την μπλε λωρίδα ίσως να βγαίνει πάντα και να μην το είχα προσέξει αλλά σκέφτηκα τι ωραία θα ήταν να έχει βγει από την άλλη μεριά... Σας βάζω φώτο να δείτε τι εννοω IMG_20220526_061238.thumb.jpg.40031fde03fd80ca063d240b94475749.jpg

Αυτό πόσο κάτω είναι;;;; εκεί που τελειώνει το μπλε λίγο πιο κάτω;;; ή αρκετά κάτω;;;; 

Γιατί αν είναι εκεί που τελειώνει το μπλε το έχω ανοίξει αρκετές φορές και δεν μου έχει βγάλει ποτέ τόσο έντονη γραμμή.. Υπάρχει μια πολύ ελαφριά.... Μήπως κάτι σημαίνει;;; 🙄😉 στο εύχομαι!!! Κάνε άλλο ένα να δούμε θα βγάλει;;; έχεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αυτό πόσο κάτω είναι;;;; εκεί που τελειώνει το μπλε λίγο πιο κάτω;;; ή αρκετά κάτω;;;; 

Γιατί αν είναι εκεί που τελειώνει το μπλε το έχω ανοίξει αρκετές φορές και δεν μου έχει βγάλει ποτέ τόσο έντονη γραμμή.. Υπάρχει μια πολύ ελαφριά.... Μήπως κάτι σημαίνει;;; 🙄😉 στο εύχομαι!!! Κάνε άλλο ένα να δούμε θα βγάλει;;; έχεις; 

Εκεί που τελειώνει το μπλε είνα ίσως και λίγο πιο πάνω... Εχω θα κάνω από περιέργεια αύριο το πρωί

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Εκεί που τελειώνει το μπλε είνα ίσως και λίγο πιο πάνω... Εχω θα κάνω από περιέργεια αύριο το πρωί

Αν θες μπορώ να δω το δικό μου το θετικό τι δείχνει…αλλά αύριο το απόγευμα θα πάω σπίτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Αν θες μπορώ να δω το δικό μου το θετικό τι δείχνει…αλλά αύριο το απόγευμα θα πάω σπίτι 

Καλημέρα κορίτσι μου δες το από απλή περιέργεια πάντως έκανα κι άλλο σήμερα και δεν είχε γραμμή αλλά βγήκε αρνητικό οπότε τυχαίο θα ήταν το χθεσινό δεν ξέρω σκέφτομαι ότι ίσως βραχηκε περισσότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου δες το από απλή περιέργεια πάντως έκανα κι άλλο σήμερα και δεν είχε γραμμή αλλά βγήκε αρνητικό οπότε τυχαίο θα ήταν το χθεσινό δεν ξέρω σκέφτομαι ότι ίσως βραχηκε περισσότερα

Καλημέρα οκ περίμενε και την καθυστέρηση και βλέπεις μην απογοητευυεσαι από τώρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε; μια όμορφη Παρασκευή.. Σήμερα του Αγίου Ιωάννη του Ρώσου μεγάλη η χάρη Του, είχε νοσηλεύτει ο μεγάλος μου γιος με πνευμονια 2016 και βγήκαμε από το νοσοκομείο ανήμερα της γιορτής του και κάθε χρόνο συγκινούμαι στην γιορτή του. Τον είδα σε όνειρο όταν ήμασταν μέσα στο νοσοκομείο και μετά την ημέρα της γιορτής του πήραμε εξιτήριο.. Ορισμένα πράγματα δεν είναι τυχαία 😊🙏 Δόξα Τω Θεώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Έκανα για πλάκα το πρωι τεστ 3 μέρες πριν την ακατανομαστη και φυσικά βγήκε αρνητικό αλλά παρατήρησα ότι έχει βγει δεύτερη γραμμή (προφανώς ελέγχου) κάτω από την μπλε λωρίδα ίσως να βγαίνει πάντα και να μην το είχα προσέξει αλλά σκέφτηκα τι ωραία θα ήταν να έχει βγει από την άλλη μεριά... Σας βάζω φώτο να δείτε τι εννοω IMG_20220526_061238.thumb.jpg.40031fde03fd80ca063d240b94475749.jpg

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω..δεν έχω κάνει ποτέ εγχείρηση σε τεστ🤣🤣 φυσικά σου εύχομαι να πάει από την άλλη μεριά σύντομα και να είναι θετικό ❤

 

στις πριν 31 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε; μια όμορφη Παρασκευή.. Σήμερα του Αγίου Ιωάννη του Ρώσου μεγάλη η χάρη Του, είχε νοσηλεύτει ο μεγάλος μου γιος με πνευμονια 2016 και βγήκαμε από το νοσοκομείο ανήμερα της γιορτής του και κάθε χρόνο συγκινούμαι στην γιορτή του. Τον είδα σε όνειρο όταν ήμασταν μέσα στο νοσοκομείο και μετά την ημέρα της γιορτής του πήραμε εξιτήριο.. Ορισμένα πράγματα δεν είναι τυχαία 😊🙏 Δόξα Τω Θεώ 

Καλημέρα.. οι άγιοι είναι κοντά μας φτάνει εμεις να θέλουμε να το δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. θα με πείτε μαζόχα αλλά εγκυούλες ποτε αρχίσατε εμετούς;  εγω είμαι 6+1 και μόνο αναγούλες έχω..με αγχώνει λίγο γιατί στα αγόρια είχα πολλούς εμετούς αλλά δεν θυμάμαι από ποια βδομάδα αρχιζαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. θα με πείτε μαζόχα αλλά εγκυούλες ποτε αρχίσατε εμετούς;  εγω είμαι 6+1 και μόνο αναγούλες έχω..με αγχώνει λίγο γιατί στα αγόρια είχα πολλούς εμετούς αλλά δεν θυμάμαι από ποια βδομάδα αρχιζαν

Καλημέρα😍 6 η εβδομάδα ξεκίνησαν οι αναγουλες. ,9η ξεκίνησαν οι Εμετοι. 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. θα με πείτε μαζόχα αλλά εγκυούλες ποτε αρχίσατε εμετούς;  εγω είμαι 6+1 και μόνο αναγούλες έχω..με αγχώνει λίγο γιατί στα αγόρια είχα πολλούς εμετούς αλλά δεν θυμάμαι από ποια βδομάδα αρχιζαν

καλημέρα ❤️ και μενα 6η ξεκινησαν εντονα αναγουλες και τελος 8η εμετοι χωρις να εχουν σταματησει ακομη κ εχω μπει στην 20η ...εμενα ειναι διδυμακια...ισως παιζει ρολο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. θα με πείτε μαζόχα αλλά εγκυούλες ποτε αρχίσατε εμετούς;  εγω είμαι 6+1 και μόνο αναγούλες έχω..με αγχώνει λίγο γιατί στα αγόρια είχα πολλούς εμετούς αλλά δεν θυμάμαι από ποια βδομάδα αρχιζαν

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

@Nandia- μου δεν έχω κάνει ούτε έναν εμετό σε καμία εγκυμοσύνη! Σε κάποιες είχα αναγούλες που κ που, αλλά εμετό ποτέ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

καλημέρα ❤️ και μενα 6η ξεκινησαν εντονα αναγουλες και τελος 8η εμετοι χωρις να εχουν σταματησει ακομη κ εχω μπει στην 20η ...εμενα ειναι διδυμακια...ισως παιζει ρολο!

Και εμένα δεν σταμάτησαν. Δεν νομίζω να παίζει ρόλο ότι είναι δίδυμα επειδή εμένα δεν είναι. Είμαι 22 η εβδομάδα και πρώτη μέρα χθες που δεν πήρα το χάπι του εμετού για να δω πως θα πάει.  Μέχρι στιγμής το έπαιρνα για να είμαι καλά. Τώρα το έκοψα, νιώθω λίγο περίεργα αλλά προσπαθώ να το καταπολεμήσω, να δω τι θα γίνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Και εμένα δεν σταμάτησαν. Δεν νομίζω να παίζει ρόλο ότι είναι δίδυμα επειδή εμένα δεν είναι. Είμαι 22 η εβδομάδα και πρώτη μέρα χθες που δεν πήρα το χάπι του εμετού για να δω πως θα πάει.  Μέχρι στιγμής το έπαιρνα για να είμαι καλά. Τώρα το έκοψα, νιώθω λίγο περίεργα αλλά προσπαθώ να το καταπολεμήσω, να δω τι θα γίνει

Αχ βρε κορίτσια πόσο στεναχωριέμαι που σας ταλαιπωρούν τόσο οι εμετοί.... έχω δει την κουνιάδα μου, δύο παιδάκια κ έκανε εμετό ακόμα κ πριν μπει στο χειρουργείο 🥺 Εύχομαι να μην σας κρατήσουν άλλο κ να ηρεμήσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. θα με πείτε μαζόχα αλλά εγκυούλες ποτε αρχίσατε εμετούς;  εγω είμαι 6+1 και μόνο αναγούλες έχω..με αγχώνει λίγο γιατί στα αγόρια είχα πολλούς εμετούς αλλά δεν θυμάμαι από ποια βδομάδα αρχιζαν

Καλημέρα εμένα ξεκίνησαν οι εμετοί από την 7 εβδομάδα και με πήγε μέχρι 16 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...