Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις On 30/7/2023 at 4:38 ΜΜ, ο/η Thlimmeno_koutavi είπε:

Ξέρω ότι η εμφύτευση γίνεται μέσα 1-2 μέρες. Ψάχνω συνεχώς για σημάδια αλλά τίποτα. Αν περάσει και σήμερα θα ξέρω ότι ήταν να γίνει έγινε!! Πάντως νομίζω δεν είναι υποχρεωτικό να φανεί αίμα εμφύτευσης σωστά? Ευχαριστώ για τη στήριξη!!!

Ούτε εμένα δεν είχε φανεί καθόλου αίμα...το μόνο που ένιωσα ήταν κάτι σαν γρατσούνισμα μέσα μου κάτι το οποίο δεν είχα νιώσει ξανά...και κατάλαβα τότε ότι κάτι γίνεται θετικο ❤️🔥αυτό αν θυμάμαι καλά συνέβη την επόμενη μέρα με τα τ ην ε.τ γιατί ήμουν ξαπλωμένη και μου έκανε εντύπωση....φυσικά οι πόνοι περιόδου θυμάμαι ότι υπήρχαν κανονικά έως και το τέλος του 1ου 3 μηνου💟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 31/7/2023 at 11:44 ΜΜ, ο/η Vicky84 είπε:

Θα δεισ όλα καλά θα  πάνε να είσαι ήρεμη!!!!!! Ήταν 79 ο γιατρός είπε είναι καλή θα δούμε την Τεταρτη αν διπλασιαστεί!!!

Έχεις νέα??? Πως πήγε η χοριακη σου?? Εύχομαι έναν πολύ μεγάλο αριθμό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Thlimmeno_koutavi είπε:

Έχεις νέα??? Πως πήγε η χοριακη σου?? Εύχομαι έναν πολύ μεγάλο αριθμό!!

Την έκανα περιμένω να μου στείλουν το αποτέλεσμα!!!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Thlimmeno_koutavi Πηρα την δεύτερη χοριακη δυστυχώς δεν ανέβηκε αρκετά πήγε μόνο 124.7 από 79.8 θα κάνω και μια τρίτη την Παρασκευή για την την έκανα σε άλλο εργαστήριο σήμερα και  ίσως έπαιξε καποιο ρόλο,την Παρασκευή θα ξέρουμε!! Αν υπάρχει ελπίδα να προχωρήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Vicky84 είπε:

@Thlimmeno_koutavi Πηρα την δεύτερη χοριακη δυστυχώς δεν ανέβηκε αρκετά πήγε μόνο 124.7 από 79.8 θα κάνω και μια τρίτη την Παρασκευή για την την έκανα σε άλλο εργαστήριο σήμερα και  ίσως έπαιξε καποιο ρόλο,την Παρασκευή θα ξέρουμε!! Αν υπάρχει ελπίδα να προχωρήσει

Μην απογοητεύεσαι, παίζει μεγάλο ρόλο το ότι είναι σε διαφορετικό εργαστήριο...! Εξάλλου φαίνεται να ανεβαίνει!
Άντε, έυχομαι η τρίτη χοριακή σου να είναι σούπερ και σε 8 μήνες να κρατάς το γερό παιδάκι σου αγκαλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Μην απογοητεύεσαι, παίζει μεγάλο ρόλο το ότι είναι σε διαφορετικό εργαστήριο...! Εξάλλου φαίνεται να ανεβαίνει!
Άντε, έυχομαι η τρίτη χοριακή σου να είναι σούπερ και σε 8 μήνες να κρατάς το γερό παιδάκι σου αγκαλιά! 

Σ’ευχαριστω πολύ για τα καλά σου λόγια!!! Είμαι συγκρατημένη!!! Όντως παίζει ρόλο δυστυχώς στο ίδιο δεν γινόταν να γίνει για πλέον λόγω διακοπών δεν θα έβγαινε το αποτέλεσμα την ίδια μέρα!!! Ήταν το τελευταίο μου εμβρυακι από εξωσωματική και η τελευταία μου ελπίδα!!! Μακάρι να γίνει η Ανατροπή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Vicky84 είπε:

@Thlimmeno_koutavi Πηρα την δεύτερη χοριακη δυστυχώς δεν ανέβηκε αρκετά πήγε μόνο 124.7 από 79.8 θα κάνω και μια τρίτη την Παρασκευή για την την έκανα σε άλλο εργαστήριο σήμερα και  ίσως έπαιξε καποιο ρόλο,την Παρασκευή θα ξέρουμε!! Αν υπάρχει ελπίδα να προχωρήσει

Την Παρασκευή πάνε στο ίδιο! Άντε με το καλό την Παρασκευή να έρθει ακόμα μεγαλύτερο νούμερο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vicky84 είπε:

@Thlimmeno_koutavi Πηρα την δεύτερη χοριακη δυστυχώς δεν ανέβηκε αρκετά πήγε μόνο 124.7 από 79.8 θα κάνω και μια τρίτη την Παρασκευή για την την έκανα σε άλλο εργαστήριο σήμερα και  ίσως έπαιξε καποιο ρόλο,την Παρασκευή θα ξέρουμε!! Αν υπάρχει ελπίδα να προχωρήσει

Εγω πιστεύω ότι είναι θέμα εργαστηρίου. Μπορει να μην διπλασιαστηκε αλλά ανέβηκε αρκετά. Ούτε εγώ είχα διπλασιασμό αλλά όλα πήγαν καλά! Κάποια προβλήματα που προέκυψαν στην πορεία, δεν είχαν καμία σχέση με το μη διπλασιασμό των χοριακων. Να μην απογοητευεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εγω πιστεύω ότι είναι θέμα εργαστηρίου. Μπορει να μην διπλασιαστηκε αλλά ανέβηκε αρκετά. Ούτε εγώ είχα διπλασιασμό αλλά όλα πήγαν καλά! Κάποια προβλήματα που προέκυψαν στην πορεία, δεν είχαν καμία σχέση με το μη διπλασιασμό των χοριακων. Να μην απογοητευεσαι

Σ’ευχαριστω κορίτσι μου!!!!! Είμαι συγκρατιμενη αύριο θα κάνω στο ίδιο όποτε θα έχουμε μια πιο σαφή εικόνα! Απλά θα ήθελα να αποφύγω όλο αυτό το ψυχοφθόρο με τις χοριακες . Αύριο θα ξέρω !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/7/2023 at 10:02 ΠΜ, ο/η marinaP είπε:

Καλή μας επιτυχία κορίτσι Μ! Και εγώ είμαι σε αναμονή για χοριακη την Πέμπτη!!!!! Εσύ πότε θα κάνεις;

Έκανες την εξέταση?? Έχεις νέα να μας πεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Vicky84 είπε:

Σ’ευχαριστω κορίτσι μου!!!!! Είμαι συγκρατιμενη αύριο θα κάνω στο ίδιο όποτε θα έχουμε μια πιο σαφή εικόνα! Απλά θα ήθελα να αποφύγω όλο αυτό το ψυχοφθόρο με τις χοριακες . Αύριο θα ξέρω !!! 

Ακόμα κ αν είναι έτσι ακριβώς τα νούμερα κ πάλι είσαι καλά! Έχεις κάπου 60% οπότε είσαι οκ! Δε χρειάζεται να είναι διπλό οπωσδήποτε, αρκεί που ανεβαίνει ομαλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Ακόμα κ αν είναι έτσι ακριβώς τα νούμερα κ πάλι είσαι καλά! Έχεις κάπου 60% οπότε είσαι οκ! Δε χρειάζεται να είναι διπλό οπωσδήποτε, αρκεί που ανεβαίνει ομαλά! 

Tokyo μου μακάρι!!!! Σήμερα θα ξέρουμε έκανα Τρίτη στο ίδιο εργαστήριο  με την δεύτερη!!! Δεν θα με θυμάσαι αλλά μιλούμε παλιά είμαι από το γκρουπ της εξωσωματικής του 20. Πρέπει να είναι η τελευταία που δεν έχει μείνει μέχρι τώρα!!!χαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vicky84 είπε:

Tokyo μου μακάρι!!!! Σήμερα θα ξέρουμε έκανα Τρίτη στο ίδιο εργαστήριο  με την δεύτερη!!! Δεν θα με θυμάσαι αλλά μιλούμε παλιά είμαι από το γκρουπ της εξωσωματικής του 20. Πρέπει να είναι η τελευταία που δεν έχει μείνει μέχρι τώρα!!!χαχα!! 

Καλή επιτυχία!!! Η Βίκυ από Θεσσαλονίκη είσαι?? @Vicky84

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/8/2023 at 9:49 ΜΜ, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εγω πιστεύω ότι είναι θέμα εργαστηρίου. Μπορει να μην διπλασιαστηκε αλλά ανέβηκε αρκετά. Ούτε εγώ είχα διπλασιασμό αλλά όλα πήγαν καλά! Κάποια προβλήματα που προέκυψαν στην πορεία, δεν είχαν καμία σχέση με το μη διπλασιασμό των χοριακων. Να μην απογοητευεσαι

Κορίτσι μου πώς είστε? Η μικρή??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vicky84 είπε:

Tokyo μου μακάρι!!!! Σήμερα θα ξέρουμε έκανα Τρίτη στο ίδιο εργαστήριο  με την δεύτερη!!! Δεν θα με θυμάσαι αλλά μιλούμε παλιά είμαι από το γκρουπ της εξωσωματικής του 20. Πρέπει να είναι η τελευταία που δεν έχει μείνει μέχρι τώρα!!!χαχα!! 

Πόσες ώρες κάνει να βγει η χοριακη? Νόμιζα μόνο δύο ώρες κάνει. Τη Δευτέρα που θα κάνω να δω πως θα περάσει η ώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Thlimmeno_koutavi είπε:

Πόσες ώρες κάνει να βγει η χοριακη? Νόμιζα μόνο δύο ώρες κάνει. Τη Δευτέρα που θα κάνω να δω πως θα περάσει η ώρα....

Είναι αναλόγως το εργαστήριο στο πρώτο που πήγα το πρωί στην μια τα είχα! Μετά μου είπανε λόγω καλοκαιριού τα βγάζουν την επόμενη γ αυτό πήγα σε άλλλο τώρα μου είπαν το απόγευμα!! Ασε δεν αντέχετε η αγωνία!!!!! Εμένα ήταν και μικρή και έχω άγχος για το νουνερο που θα δω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Επειδή λέτε για χοριακες θα ήθελα να πω για τα κορίτσια που μένουν Θεσσαλονίκη ότι στο γενεσις τα αποτελέσματα βγαίνουν σε δυο ωρες και γίνονται όλες τις μέρες και ώρες. Δεν δέχονται όμως με παραπεμπτικο και το κόστος είναι 12-14€ απο όσο θυμάμαι.Ευχομαι καλά αποτελέσματα και μεγάλες χοριακες σε όσες περιμένουν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Thlimmeno_koutavi Μολις πήρα το αποτελεσμα, Απο 124,7 πήγε 293,7.Εστειλα το αποτέλεσμα  στον γιατρό και περιμένω!!!!! @Γιάννα 36 Ναι κορίτσι μου εγώ είμαι!!!!! Τι κάνεις; Πώς είσαι; Εγώ έβαλα μια ξεχασμένη βλαστοκύστη που είχα  στη κατάψυξη πριν 2 χρόνια και έπιασε αλλά με ταλαιπωρεί λίγο δεν ξέρω μου φαίνονται χαμηλές οι χοριακες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vicky84 είπε:

@Thlimmeno_koutavi Μολις πήρα το αποτελεσμα, Απο 124,7 πήγε 293,7.Εστειλα το αποτέλεσμα  στον γιατρό και περιμένω!!!!! @Γιάννα 36 Ναι κορίτσι μου εγώ είμαι!!!!! Τι κάνεις; Πώς είσαι; Εγώ έβαλα μια ξεχασμένη βλαστοκύστη που είχα  στη κατάψυξη πριν 2 χρόνια και έπιασε αλλά με ταλαιπωρεί λίγο δεν ξέρω μου φαίνονται χαμηλές οι χοριακες!!

Πωπω πολύ χάρηκα, μπράβο! Θυμάμαι πόσο απογοητευμένη ήσουν την τελευταία φορά. Να που αυτή η τελευταία έπιασε. Η χοριακη σούπερ είναι! Κι εγώ τώρα τα κατάφερα έχω να σου πω, κοντεύω τεσσάρων μηνών. Επίσης καμία χοριακη μου δεν διπλασιαστηκε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Thlimmeno_koutavi είπε:

Έκανες την εξέταση?? Έχεις νέα να μας πεις???

έλα κορίτσι μου ναι την έκανα θετική η χοριακη μου 490! 

Αύριο θα κάνω την επαναληπτική αλλά δυστυχώς θα έχω το αποτέλεσμα τη Δευτέρα 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Πωπω πολύ χάρηκα, μπράβο! Θυμάμαι πόσο απογοητευμένη ήσουν την τελευταία φορά. Να που αυτή η τελευταία έπιασε. Η χοριακη σούπερ είναι! Κι εγώ τώρα τα κατάφερα έχω να σου πω, κοντεύω τεσσάρων μηνών. Επίσης καμία χοριακη μου δεν διπλασιαστηκε... 

Με το καλό κορίτσι μου να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!!!! Και έχω χάρηκα πάρα πολύ για εσένα!!!!! Αυτό που με ανυσηχει είναι ότι ξεκίνησα με χαμηλή  τώρα θα κάνω υπομονή λογικά την Δευτέρα θα κάνω πάλι!!! Η πρώτη ήταν μόνο 79 και κάτι  στην 10 μέρα!!! Αλλά ελπίζω κάνεις δεν το πίστευε αυτη την βλαστοκύστη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Vicky84 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!!!! Και έχω χάρηκα πάρα πολύ για εσένα!!!!! Αυτό που με ανυσηχει είναι ότι ξεκίνησα με χαμηλή  τώρα θα κάνω υπομονή λογικά την Δευτέρα θα κάνω πάλι!!! Η πρώτη ήταν μόνο 79 και κάτι  στην 10 μέρα!!! Αλλά ελπίζω κάνεις δεν το πίστευε αυτη την βλαστοκύστη! 

Βρε μια χαρά ήταν η χοριακη! Μην ξεχνάς ότι τώρα διπλασιαστηκε κιόλας για τα καλά! Θα κάνεις άλλη μία? Λογικά σε κανένα δεκαήμερο θα έχεις υπέρηχο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Vicky84 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!!!! Και έχω χάρηκα πάρα πολύ για εσένα!!!!! Αυτό που με ανυσηχει είναι ότι ξεκίνησα με χαμηλή  τώρα θα κάνω υπομονή λογικά την Δευτέρα θα κάνω πάλι!!! Η πρώτη ήταν μόνο 79 και κάτι  στην 10 μέρα!!! Αλλά ελπίζω κάνεις δεν το πίστευε αυτη την βλαστοκύστη! 

Φυσικά κ σε θυμάμαι! Θυμάμαι το στορυ με την άκυρη γιατρό κλπ κλπ... Τέλος καλό όλα καλά! Δεν ξέρω γιατί λες ότι οι χοριακες είναι χαμηλές! Είναι μια χαρά κ πλέον έχεις υπερδιπλάσιο! Με το καλό σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιάννα 36 Ναι θα κάνω άλλη μία την Δευτέρα και θα δουμε ο γιατρός μου είπε ότι θέλουνε την Δευτερα να είναι πάνω από 700! Μου εδώ σε και έξτρα προγεστερόνη τώρα θα χαλαρώσω και θα περιμένω!!!! 

@Tokyo  Ναι εγώ είμαι!!! Γενικά δεν έκανα καλες  επιλογές γιατρών και μου στοίχισε! Σκέψου αυτή η βλαστοκύστη είναι από την δεύτερη διέγερση το 20.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...