Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Όλες  μα όλες μας ειμαστε μαχήτριες ανεξαρτήτως ποια έχει ζήσει "μεγαλυτερες" δυσκολίες. Και η δική σου ιστορία με έχει συγκλονίσει. Και πόσο γρήγορα ξανασταθηκες στα πόδια σου. Είσαι πραγματικά αξιοθαύμαστη! Δόξα τω Θεω, προς το παρόν, όλα πάνε καλά. Μεγαλώνει μέρα με τη μέρα και είναι πλέον ένα κανονικό λιλιπούτειο μωράκι!

Μπράβο ρε συ, πολύ χαίρομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Είστε όλες μαχήτριες! Μία προς μία ξεχωριστά! Μα όλες όμως!!!

Μπαίνω καθημερινά για να διαβάσω τα νέα σας και χαίρομαι τοοοοσο πολύ με τις θετικές σας εξελίξεις!!! Σα να σας ξέρω, σα να είστε δικοί μου άνθρωποι...

Μπράβο ρε κορίτσια! Είστε παραδείγματα δύναμης για όλους! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaounmar είπε:

Μπράβο ρε συ, πολύ χαίρομαι!!!

Κορίτσια καλησπέρα καινούργια εδώ πρώτη φορά γράφω!!! λοιπόν είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι.. ωορρηξία με τέστ στις 26/8 την τρίτη κάνω τέστ εγκυμοσύνης και βγαίνει αχνό θετικό.τεταρτη πρωί χοριακη και βγαίνει 30 και τώρα μου είπε την Δευτέρα να ξανά κάνω. Θεωρητικά πόσο πρέπει να είναι την Δευτέρα για να είναι όλα καλά; Με αγχώνει πολύ αυτή η διαδικασία.. Σας ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Την είδα εγώ την μαγική μου σφαίρα και αυτό το μωρό ήρθε για να μείνει γεμάτο καλοκαιρινά αρώματα..Θα είναι σαν Καρπουζάκι ροδαλό ροδαλό ,τσάμπα τόσα φρούτα έφαγες νομίζεις;; Πάμε δυνατά Ελπιδαρα το τυχερό σου αστερι σου εστειλε το καλύτερο δώρο 🫶

Αχ εσυ με τις καταθεσεις καρδιας που κανεις, πάω να πάρω βεγγαλικά να έχω καβα!! Όταν μας ανακοινώσεις τα καταπληκτικά σου νέα θα σου πω να ανέβεις ταρατσα να δεις προς Νότια μεριά τι έχει να γίνει!! Θα νομίζουν οι γείτονες οτι κάνω γάμο ξανά 😂😂 Θα στείλω αεροπλάνο με πανό στον κάμπο να βουλώσουμε όλα τα στόματα!! Μέχρι τότε βουλώνουμε τα αυτιά μας και κοιτάμε τον στόχο ❤️
 

@twinkletwinlkle κρέμασε την στον λαιμό σου σαν το πιο πολύτιμο φυλαχτό σου γιατί αυτό είναι η μπεμπαρα σου!! Αμαζόνα από την κοιλιά!! Ρουφα λαιμουδακι μπουτακια χεράκια τα πάντα όλα ,ζήσε όσα στερηθήκατε και οι δυο τόσους μήνες! Αν κάτι αναγνωρίζει η Μπέμπα είναι η μυρωδιά σου και η φωνή σου 🫶🫶

@nikol88 μπράβο στο φασολάκι σου και σε σένα!! Με το καλό η αυχενική σας όλα θα είναι τέλεια!

Σ ευχαριστώ!! Μας έλειψες πολύ εσυ!  🥰 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Ως γνωστον παταω οπου να ναι και μετα δεν μπορω να κανω πισω... Ελεος! Ψυχολογε συγνωμη που επεσε στο μηνυμα σου η απαντηση! @Παρασκευαιδου χιλια συγχαρητηρια , φιλε αυτα ειναι τα πιο ωραια.... Ερχεται απο εκει που δεν το περιμενεις!!!! Γερο μωρακι και καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι Ελπιδακι μου μεσα απ τη καρδια μου! @twinkletwinlkle νταξει τι να πω εδω... Εκλαιγα μολις τα διαβασα( ειμαι που ειμαι μαρθα βουρτση απ τις ορμονες ,διαβαζω κι αυτα...) Οχι μονο να την κακομαθεις , οχι μονο να την πνιξεις στα φιλια και στις αγκαλιες , οχι μονο να καθεσαι μερα νυχτα να τη μυριζεις..Γινε αυτοκολλητο με ολη τη σημασια της λεξης.... Ολες στη θεση σου αυτο θα καναμε!!! Το μωρο αυτο δικαιουται ολα αυτα αλλα και εσυ για την υπομονη σου , την δυναμη σου το ιδιο.. πραγματικα σαν " μανουλα" που νιωθω πλεον και εγω σε καταλαβαινω απολυτα! Καλη συνεχεια και καλο κουραγιο για λιγο ακομα..

 Τι εχεις να θυμασαι ρε και τι εχεις να μας περιγραφεις οταν με το καλο τελειωσει ολο αυτο και ειστε αγκαλια με ασφαλεια.στο σπιτι σας!!!  

@BlackCat μας λειπεις.....!!!!! 

@condios προσκυνω οπως καθε φορα, δεν ξερω γιατι αλλα καθε φορα που γραφεις χτυπας καρδια ρε φιλε! Εχω και αγαπη για λαρισα οποτε ενα παραπανω... Ευχομαι απ τη καρδια μου γρηγορα να πετυχεις και εννοειται συμφωνω πως απαντας σε οσους μας αγχωνουν ακομα παραπανω λες και δεν  μας φτανουν οσα περναμε! 

Νικολ δεν σε βρισκω για ταγκ αλλα θα το δεις εσυ το μηνυμα! Μπραβο κοριτσι , προχωρα γερα στο ειχαμε πει οτι η σειρα σου εφτασε!!!! 

Κοριτσια υπολοιπες που προσπαθειτε μη σταματησετε ποτε, καπου παρακατω περιμενουν τα δικα σας νινακια!!!!!! Ο Θεος εχει για ολους ... Εκεινος ξερει ποτε!!!! Φιλια πολλα σε ολες και καλο φθινοπωρο να εχουμε ( δεν ειχα προλαβει να σας στειλω)

Για τελος τα δικα μου νεα ειναι οτι μαλλον αγορακι κοριτσακι εχουμε ετσι ειχε δειξει και η αυχενικη κια ετσι σχεδον δειχνει και ο υπερηχος... Δεν μας κανουν τη χαρη τα καρντασια ...ο ενας μας βγηκε χαλαρος σταυροποδι και δαχτυλο στο στομα μονιμα... Και η "αλλη" βγηκε νουμερο καθεται μπρουμητα μς τον κωλαρικο στο Θεο! 😋😋😋😋 Κατα τ αλλα ησυχια και αναμονη με προσευχη! 🙏🙏🙏 !!!!SOS!! Δεν ξερω για εσας αλλα αρχισα να νιωθω ανθρωπος που φευγει η ζεστη... 

 

 

 

Ευχαριστώ σειρουλα!! Νταξει τα νινακια σου είναι μορφές από τώρα!! Με το καλό να τα πάρεις αγκαλιά!! 🥰

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Κορίτσια μου όμορφα, συναγωνίστριες σε όλη την πορεία θέλω δειλά να σας πω τα νέα μου, κάτι απρόσμενο που ήρθε. 10η μέρα καθυστέρησης κάνω τεστ θετικό, κάνω δεύτερο θετικό και αυτό λέω αμάν κάτι γίνεται!!! Κάνω χθες χοριακή την πήρα σήμερα, είναι 832,8 και μιλάω με το γιατρό αλλά δε θέλει άλλη χοριακή θέλει να με δει Δευτέρα για υπέρηχο! 

Τι ωραία νέα! Ευχομαι όλα να πάνε καλά αυτή τη φορά! Η Παναγία Τσαμπίκα που γιορτάζει σήμερα θα σε βοηθήσει! Το αξίζεις να γίνεις μανούλα και θα τα καταφέρεις ❤️

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μα τι υπέροχα νέα είναι αυτά!!! Μπράβο κοριτσάκι μου! Όλα σου εύχομαι να πάνε κατ ευχήν! Σήμερα είναι η γενέθλιος μέρα της Θεοτόκου και γιορτάζει η Παναγια Τσαμπικα. Θα στο προσέχει το μωράκι σου η Παναγια, θα δεις. Το ξέρω ότι φοβάσαι και θα φοβάσαι. Για όλες εμάς που έχουμε ζήσει αποβολές, παλινδρομες κτλ δεν είναι εύκολη μια εγκυμοσύνη. Πόσο μάλλον εσύ που πραγματικα έχεις ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ. Εμείς λοιπόν κρατάμε το θετικό και λιθαράκι λιθαράκι, μαξιλαράκι μαξιλαράκι θα κατακτήσουμε τον στόχο μας. Προς το παρόν κρατάμε το θετικό και χαιρόμαστε για αυτό. Μετά πάμε στο επόμενο μαξιλαράκι που θα είναι ο υπέρηχος. Εδώ θα είμαστε ολες μας να μοιράζεσαι τις ανησυχίες σου μαζί μας. Κάνε όμως την χάρη στον εαυτό σου και να απολαύσεις τα υπέροχα νέα και άσε το αγχος για αύριο.

Γιορταζει η Παναγία Τσαμπίκα και γιορτάζει το νησί μας σήμερα! Κι σχεδόν το 80% των κατοίκων που έχουν το όνομα της, όπως κ εγώ που είναι το δεύτερο μου όνομα! Στην Παναγία έταξα και το μωράκι μου! 
Κορίτσια μου η Παναγία Τσαμπίκα που έχει βοηθήσει τόσα ζευγάρια να γίνουν γονείς να μας βοηθήσει όλες να γίνουμε μανουλες και να πάρουμε αγκαλιά τα μωράκια μας! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Αγαπημένη είναι ήδη 1.5! Με το καλό σου εύχομαι κ σε λίγο να κρατάς το μωρό σας αγκαλιά! 

Έχω καταλάβει καλά ότι τελικά παρά τις εξωσωματικες κ οι 2 εγκυμοσύνες ήταν φυσική σύλληψη;

Πωω   πως περνάει ο καιρος; φαντάσου είχα μείνει ότι γίνεται ένα. Να σου ζήσει η γλυκιά μοθ. 

Ναι εστι ακριβώς και μας λέγανε ότι έχουμε πολύ κακό σπερμα κτλ ένα θα πω εγώ..  επαφεςς και πότε δεν ξέρεις.. 

Δεν το περίμενα με τίποτα έπαθα σοκ  όταν είδα το  αιματακι στο σκούπισμα αφού έλεγα και χαζα από μέσα μου να μη παίρνουν αέρα τα μυαλά μου.. 

Έλεγα μπα τα υγρά θα ήρθαν δε επαφή με το κόκκινο εσώρουχο (εντωμεταξύ δεν φορούσα κόκκινο εσώρουχο χαχαχαχ ) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

@Παρασκευαιδου ελπιδαρα ερχεται η μωρακλα σου....ποσο χαιρομαι δεν περιγραφεται.ασε παιρνω κουραγιο απο σενα!!!!ολα τελεια θα πανε.....απολαυση απο δω και περα...

@twinkletwinlkleμαρακι μου εμεις τς εχουμε πει.η μικρη ειναι  power ranger.δεν μασαει τπτ.....λιγο υπομονη και ερχεται σπιτι να την κανεις οσες αγκαλιες θες και να την κακομαθεις οσο θες!!!

 

Θα ακολουθήσουν κι άλλες είμαι σίγουρη οπότε κορίτσια δυναμικά όσες ξεκινάτε σας στέλνουμε μπεμπιδοσκονη.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Ως γνωστον παταω οπου να ναι και μετα δεν μπορω να κανω πισω... Ελεος! Ψυχολογε συγνωμη που επεσε στο μηνυμα σου η απαντηση! @Παρασκευαιδου χιλια συγχαρητηρια , φιλε αυτα ειναι τα πιο ωραια.... Ερχεται απο εκει που δεν το περιμενεις!!!! Γερο μωρακι και καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι Ελπιδακι μου μεσα απ τη καρδια μου! @twinkletwinlkle νταξει τι να πω εδω... Εκλαιγα μολις τα διαβασα( ειμαι που ειμαι μαρθα βουρτση απ τις ορμονες ,διαβαζω κι αυτα...) Οχι μονο να την κακομαθεις , οχι μονο να την πνιξεις στα φιλια και στις αγκαλιες , οχι μονο να καθεσαι μερα νυχτα να τη μυριζεις..Γινε αυτοκολλητο με ολη τη σημασια της λεξης.... Ολες στη θεση σου αυτο θα καναμε!!! Το μωρο αυτο δικαιουται ολα αυτα αλλα και εσυ για την υπομονη σου , την δυναμη σου το ιδιο.. πραγματικα σαν " μανουλα" που νιωθω πλεον και εγω σε καταλαβαινω απολυτα! Καλη συνεχεια και καλο κουραγιο για λιγο ακομα..

 Τι εχεις να θυμασαι ρε και τι εχεις να μας περιγραφεις οταν με το καλο τελειωσει ολο αυτο και ειστε αγκαλια με ασφαλεια.στο σπιτι σας!!!  

@BlackCat μας λειπεις.....!!!!! 

@condios προσκυνω οπως καθε φορα, δεν ξερω γιατι αλλα καθε φορα που γραφεις χτυπας καρδια ρε φιλε! Εχω και αγαπη για λαρισα οποτε ενα παραπανω... Ευχομαι απ τη καρδια μου γρηγορα να πετυχεις και εννοειται συμφωνω πως απαντας σε οσους μας αγχωνουν ακομα παραπανω λες και δεν  μας φτανουν οσα περναμε! 

Νικολ δεν σε βρισκω για ταγκ αλλα θα το δεις εσυ το μηνυμα! Μπραβο κοριτσι , προχωρα γερα στο ειχαμε πει οτι η σειρα σου εφτασε!!!! 

Κοριτσια υπολοιπες που προσπαθειτε μη σταματησετε ποτε, καπου παρακατω περιμενουν τα δικα σας νινακια!!!!!! Ο Θεος εχει για ολους ... Εκεινος ξερει ποτε!!!! Φιλια πολλα σε ολες και καλο φθινοπωρο να εχουμε ( δεν ειχα προλαβει να σας στειλω)

Για τελος τα δικα μου νεα ειναι οτι μαλλον αγορακι κοριτσακι εχουμε ετσι ειχε δειξει και η αυχενικη κια ετσι σχεδον δειχνει και ο υπερηχος... Δεν μας κανουν τη χαρη τα καρντασια ...ο ενας μας βγηκε χαλαρος σταυροποδι και δαχτυλο στο στομα μονιμα... Και η "αλλη" βγηκε νουμερο καθεται μπρουμητα μς τον κωλαρικο στο Θεο! 😋😋😋😋 Κατα τ αλλα ησυχια και αναμονη με προσευχη! 🙏🙏🙏 !!!!SOS!! Δεν ξερω για εσας αλλα αρχισα να νιωθω ανθρωπος που φευγει η ζεστη... 

 

 

 

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η condios είπε:

Και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο,,,,ενα αγορακι και ενα κοριτσακι τι χαραααααααααααααααα και ας ειναι και ας καθονται οπως θελουν τα μαναρακια,,,,καλα να περνανε εκει μεσα και ολα εξελίσσονται όπως χρειάζεται!!!!!!!!! Κλαιω για την περιγραφη σου ομως,,,,αχαχαχαχα ,,,,ψυχουλακια,,,

Σαββατο θα ειμαι ΔΕΘ με την εταιρια,,,,Σαλονικαρα μουυυυυυυυυυυυυυυ,,,,δυστυχως ομως αστραπη αυθημερον αλλα εστω και αυτο καλο θα ειναι εφοσον θα εχει υπεροχο καιρο!! 

Σήμερα το γενεθλιο της Παναγιας μας,,,,εφοσον γεννήθηκε αυτή όλες θα μας κάνει μανούλες,,,και το ελπιζω και το πιστευω και το περιμενω!!!!!!!!🙏💖👶

@BlackCat κανα καφε να πιουμε οταν κατεβω αν δε φυγω αστραπη και ασε τα βεγγαλικα για τα βαφτισια,,,γιατι μετα τα γμσια ερχονται και αυτα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αμήν

 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ  Κατερινάκι μου Σαλονίκι μου. Τον καφέ στην κούνια μάλλον θα τον πιούμε με τα μωράκια μας . Φέτος δεν καταφέραμε γιατί έτρεχα σε γιατρούς  

στις πριν 6 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Σφύριξε κλέφτικα όταν κατέβεις …😉😉😉😉

 

Εσυ μη μου πεις ακόμα Χαλκιδική είσαι... 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Ναι γλυκο μου Ελπιδακι κ εγω τωρα ειπα να παρω menopur αλλα… δεν ειχα ξαναπαρει μονο gonal

Κάνε μια συζήτηση με τον γιατρό σου και δείτε τι είναι καλύτερα παρόλα αυτά εγώ θα έκανα και επαφές..  

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Κορίτσια μου όμορφα, συναγωνίστριες σε όλη την πορεία θέλω δειλά να σας πω τα νέα μου, κάτι απρόσμενο που ήρθε. 10η μέρα καθυστέρησης κάνω τεστ θετικό, κάνω δεύτερο θετικό και αυτό λέω αμάν κάτι γίνεται!!! Κάνω χθες χοριακή την πήρα σήμερα, είναι 832,8 και μιλάω με το γιατρό αλλά δε θέλει άλλη χοριακή θέλει να με δει Δευτέρα για υπέρηχο! 

Εμα. .. θα έσκαγα..  λέω που ειναι να πει τα ευχάριστα νέα..  η κυρία από εδώ μάλλον είναι μαζί μου. 🥰🥰🥰🥰 ανυπομονούμε τη Δευτέρα για τον υπερηχο της και την άλλη Δευτέρα για τον δικό μου τι καλά 

στις πριν 25 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Σ ευχαριστώ!! Μας έλειψες πολύ εσυ!  🥰 

Ευχαριστώ σειρουλα!! Νταξει τα νινακια σου είναι μορφές από τώρα!! Με το καλό να τα πάρεις αγκαλιά!! 🥰

Τι ωραία νέα! Ευχομαι όλα να πάνε καλά αυτή τη φορά! Η Παναγία Τσαμπίκα που γιορτάζει σήμερα θα σε βοηθήσει! Το αξίζεις να γίνεις μανούλα και θα τα καταφέρεις ❤️

Γιορταζει η Παναγία Τσαμπίκα και γιορτάζει το νησί μας σήμερα! Κι σχεδόν το 80% των κατοίκων που έχουν το όνομα της, όπως κ εγώ που είναι το δεύτερο μου όνομα! Στην Παναγία έταξα και το μωράκι μου! 
Κορίτσια μου η Παναγία Τσαμπίκα που έχει βοηθήσει τόσα ζευγάρια να γίνουν γονείς να μας βοηθήσει όλες να γίνουμε μανουλες και να πάρουμε αγκαλιά τα μωράκια μας! ❤️

Πωπω σημερα;; έχω την εικόνα της ο αδελφός μου ο ασωτος υιός που τον φωνάζω πέρσι ανέβηκε όλα τα σκαλιά για να πάει να μου φέρει την εικόνα (να τονίσω ότι δεν είναι απ τους ανθρώπους που κάνει τέτοια) αλλά με αγαπάει τοοοσο πολύ  χρόνια πολλά κοριτσάκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Αχ μακάρι να πάει καλά, έχω 4 αποβολές 2 από φυσική και 2 με εξωσωματική οπότε φοβάμαι!!!

Αυτή θα είναι κ η τυχερή σου εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!! Να σου πάνε όλα τέλεια κ να το απολαύσεις!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ  Κατερινάκι μου Σαλονίκι μου. Τον καφέ στην κούνια μάλλον θα τον πιούμε με τα μωράκια μας . Φέτος δεν καταφέραμε γιατί έτρεχα σε γιατρούς  

Εσυ μη μου πεις ακόμα Χαλκιδική είσαι... 

Κάνε μια συζήτηση με τον γιατρό σου και δείτε τι είναι καλύτερα παρόλα αυτά εγώ θα έκανα και επαφές..  

Εμα. .. θα έσκαγα..  λέω που ειναι να πει τα ευχάριστα νέα..  η κυρία από εδώ μάλλον είναι μαζί μου. 🥰🥰🥰🥰 ανυπομονούμε τη Δευτέρα για τον υπερηχο της και την άλλη Δευτέρα για τον δικό μου τι καλά 

Πωπω σημερα;; έχω την εικόνα της ο αδελφός μου ο ασωτος υιός που τον φωνάζω πέρσι ανέβηκε όλα τα σκαλιά για να πάει να μου φέρει την εικόνα (να τονίσω ότι δεν είναι απ τους ανθρώπους που κάνει τέτοια) αλλά με αγαπάει τοοοσο πολύ  χρόνια πολλά κοριτσάκι μου

Να σε συντροφεύει σε όλη σου την εγκυμοσύνη!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μ οι μάγκες μας την έκαναν! Σας γράφω από Ρέα! Γεννήσανε 8/9/22 ανήμερα της Παναγίας της τσαμπικας που τα έχω τάξει και των γενεθλίων της Παναγίας!
Είμαστε ολίγον τι προωρακια καθώς μόλις μπήκα στην 35η εβδομάδα, 34+0, οπότε είμαστε προς το παρόν στην μεν. Ο ένας ο κύριος βγήκε 2350 και ο άλλος 1950...αυτός ο ζουζούνος μας έκανε τ ζημιά κ έσπασε τα νερά στις 2.30 τα ξημερώματα!! Τα μικρακια μου είναι καλά χωρίς να χρειάζονται υποστήριξη...μόνο για λίγες ώρες ο μεγάλος πήρε λίγο οξυγόνο αλλά όχι με σωληνάκι! Εγώ είμαι καλά....έχω βγάλει καθετήρα και όρους και εχω σηκωθεί από τις 12 το πρωί...έχω κατέβει ακόμη και στο καφέ να δω τους γονείς μου... προσπαθούμε με το θήλαστρο αλλά προς το παρόν έχουμε σταγονουλες μόνο!! Αυταααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Φίλη μου δεν το έχω πιστέψει ακόμη χθες ήταν 10 μέρες η καθυστέρηση και λέω κάτσε να μάθω γιατί πρέπει να πάμε για ετ, αχ μακάρι να πάνε καλά!!!

Πωωω ανατρίχιασα, πόσο όμορφα νέα! Μπράβο! Με το καλό ο υπέρηχος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

Κορίτσια μ οι μάγκες μας την έκαναν! Σας γράφω από Ρέα! Γεννήσανε 8/9/22 ανήμερα της Παναγίας της τσαμπικας που τα έχω τάξει και των γενεθλίων της Παναγίας!
Είμαστε ολίγον τι προωρακια καθώς μόλις μπήκα στην 35η εβδομάδα, 34+0, οπότε είμαστε προς το παρόν στην μεν. Ο ένας ο κύριος βγήκε 2350 και ο άλλος 1950...αυτός ο ζουζούνος μας έκανε τ ζημιά κ έσπασε τα νερά στις 2.30 τα ξημερώματα!! Τα μικρακια μου είναι καλά χωρίς να χρειάζονται υποστήριξη...μόνο για λίγες ώρες ο μεγάλος πήρε λίγο οξυγόνο αλλά όχι με σωληνάκι! Εγώ είμαι καλά....έχω βγάλει καθετήρα και όρους και εχω σηκωθεί από τις 12 το πρωί...έχω κατέβει ακόμη και στο καφέ να δω τους γονείς μου... προσπαθούμε με το θήλαστρο αλλά προς το παρόν έχουμε σταγονουλες μόνο!! Αυταααα

Να σας ζήσουν τα παλικάρια! Ήταν της έκπληξης ε? Γερά και καλοτυχα! Καλή προσαρμογή στο σπίτι σε λίγες μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η tina21 είπε:

Κορίτσια μ οι μάγκες μας την έκαναν! Σας γράφω από Ρέα! Γεννήσανε 8/9/22 ανήμερα της Παναγίας της τσαμπικας που τα έχω τάξει και των γενεθλίων της Παναγίας!
Είμαστε ολίγον τι προωρακια καθώς μόλις μπήκα στην 35η εβδομάδα, 34+0, οπότε είμαστε προς το παρόν στην μεν. Ο ένας ο κύριος βγήκε 2350 και ο άλλος 1950...αυτός ο ζουζούνος μας έκανε τ ζημιά κ έσπασε τα νερά στις 2.30 τα ξημερώματα!! Τα μικρακια μου είναι καλά χωρίς να χρειάζονται υποστήριξη...μόνο για λίγες ώρες ο μεγάλος πήρε λίγο οξυγόνο αλλά όχι με σωληνάκι! Εγώ είμαι καλά....έχω βγάλει καθετήρα και όρους και εχω σηκωθεί από τις 12 το πρωί...έχω κατέβει ακόμη και στο καφέ να δω τους γονείς μου... προσπαθούμε με το θήλαστρο αλλά προς το παρόν έχουμε σταγονουλες μόνο!! Αυταααα

Να σας ζήσουν….. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Κορίτσια μου όμορφα, συναγωνίστριες σε όλη την πορεία θέλω δειλά να σας πω τα νέα μου, κάτι απρόσμενο που ήρθε. 10η μέρα καθυστέρησης κάνω τεστ θετικό, κάνω δεύτερο θετικό και αυτό λέω αμάν κάτι γίνεται!!! Κάνω χθες χοριακή την πήρα σήμερα, είναι 832,8 και μιλάω με το γιατρό αλλά δε θέλει άλλη χοριακή θέλει να με δει Δευτέρα για υπέρηχο! 

Τέλεια να πάνε όλα μα όλα καλά….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η tina21 είπε:

Κορίτσια μ οι μάγκες μας την έκαναν! Σας γράφω από Ρέα! Γεννήσανε 8/9/22 ανήμερα της Παναγίας της τσαμπικας που τα έχω τάξει και των γενεθλίων της Παναγίας!
Είμαστε ολίγον τι προωρακια καθώς μόλις μπήκα στην 35η εβδομάδα, 34+0, οπότε είμαστε προς το παρόν στην μεν. Ο ένας ο κύριος βγήκε 2350 και ο άλλος 1950...αυτός ο ζουζούνος μας έκανε τ ζημιά κ έσπασε τα νερά στις 2.30 τα ξημερώματα!! Τα μικρακια μου είναι καλά χωρίς να χρειάζονται υποστήριξη...μόνο για λίγες ώρες ο μεγάλος πήρε λίγο οξυγόνο αλλά όχι με σωληνάκι! Εγώ είμαι καλά....έχω βγάλει καθετήρα και όρους και εχω σηκωθεί από τις 12 το πρωί...έχω κατέβει ακόμη και στο καφέ να δω τους γονείς μου... προσπαθούμε με το θήλαστρο αλλά προς το παρόν έχουμε σταγονουλες μόνο!! Αυταααα

Να σας ζήσουν τα μωρακιςςααα τινα νου. Γερά και δυνατά. Ανυπομωνουσε να σε γνωρίσει.  Τινα νου 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η tina21 είπε:

Κορίτσια μ οι μάγκες μας την έκαναν! Σας γράφω από Ρέα! Γεννήσανε 8/9/22 ανήμερα της Παναγίας της τσαμπικας που τα έχω τάξει και των γενεθλίων της Παναγίας!
Είμαστε ολίγον τι προωρακια καθώς μόλις μπήκα στην 35η εβδομάδα, 34+0, οπότε είμαστε προς το παρόν στην μεν. Ο ένας ο κύριος βγήκε 2350 και ο άλλος 1950...αυτός ο ζουζούνος μας έκανε τ ζημιά κ έσπασε τα νερά στις 2.30 τα ξημερώματα!! Τα μικρακια μου είναι καλά χωρίς να χρειάζονται υποστήριξη...μόνο για λίγες ώρες ο μεγάλος πήρε λίγο οξυγόνο αλλά όχι με σωληνάκι! Εγώ είμαι καλά....έχω βγάλει καθετήρα και όρους και εχω σηκωθεί από τις 12 το πρωί...έχω κατέβει ακόμη και στο καφέ να δω τους γονείς μου... προσπαθούμε με το θήλαστρο αλλά προς το παρόν έχουμε σταγονουλες μόνο!! Αυταααα

Να σας ζήσουν!! Γερά και καλότυχα! Πάντα να έχουν υγεία στη ζωή τους! Με το καλό να τα παρετε σπίτι σας! Καλή ανάρρωση και σ εσένα μανούλα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η tina21 είπε:

Κορίτσια μ οι μάγκες μας την έκαναν! Σας γράφω από Ρέα! Γεννήσανε 8/9/22 ανήμερα της Παναγίας της τσαμπικας που τα έχω τάξει και των γενεθλίων της Παναγίας!
Είμαστε ολίγον τι προωρακια καθώς μόλις μπήκα στην 35η εβδομάδα, 34+0, οπότε είμαστε προς το παρόν στην μεν. Ο ένας ο κύριος βγήκε 2350 και ο άλλος 1950...αυτός ο ζουζούνος μας έκανε τ ζημιά κ έσπασε τα νερά στις 2.30 τα ξημερώματα!! Τα μικρακια μου είναι καλά χωρίς να χρειάζονται υποστήριξη...μόνο για λίγες ώρες ο μεγάλος πήρε λίγο οξυγόνο αλλά όχι με σωληνάκι! Εγώ είμαι καλά....έχω βγάλει καθετήρα και όρους και εχω σηκωθεί από τις 12 το πρωί...έχω κατέβει ακόμη και στο καφέ να δω τους γονείς μου... προσπαθούμε με το θήλαστρο αλλά προς το παρόν έχουμε σταγονουλες μόνο!! Αυταααα

Να σας ζήσουν οι μάγκες σας!!Γερα να είναι καλότυχα και πάντα χαμογελαστά τα αγόρια σου!! Καλή ανάρρωση στη μαμά & γρήγορα σπιτάκι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@tina21να σας ζήσουν! Και σύντομα να γυρίσετε σπίτι σας! Σιδερένια! 

@kaounmarσυγχαρητήρια κορίτσι μου! Βήμα βήμα θα πάνε όλα καλά! Στο εύχομαι ολόψυχα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Κορίτσια μου όμορφα, συναγωνίστριες σε όλη την πορεία θέλω δειλά να σας πω τα νέα μου, κάτι απρόσμενο που ήρθε. 10η μέρα καθυστέρησης κάνω τεστ θετικό, κάνω δεύτερο θετικό και αυτό λέω αμάν κάτι γίνεται!!! Κάνω χθες χοριακή την πήρα σήμερα, είναι 832,8 και μιλάω με το γιατρό αλλά δε θέλει άλλη χοριακή θέλει να με δει Δευτέρα για υπέρηχο! 

Μπράβοοοοοοοο τι υπέροχα νέα είναι αυτά! Εύχομαι τα καλύτερα!!! 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η tina21 είπε:

Κορίτσια μ οι μάγκες μας την έκαναν! Σας γράφω από Ρέα! Γεννήσανε 8/9/22 ανήμερα της Παναγίας της τσαμπικας που τα έχω τάξει και των γενεθλίων της Παναγίας!
Είμαστε ολίγον τι προωρακια καθώς μόλις μπήκα στην 35η εβδομάδα, 34+0, οπότε είμαστε προς το παρόν στην μεν. Ο ένας ο κύριος βγήκε 2350 και ο άλλος 1950...αυτός ο ζουζούνος μας έκανε τ ζημιά κ έσπασε τα νερά στις 2.30 τα ξημερώματα!! Τα μικρακια μου είναι καλά χωρίς να χρειάζονται υποστήριξη...μόνο για λίγες ώρες ο μεγάλος πήρε λίγο οξυγόνο αλλά όχι με σωληνάκι! Εγώ είμαι καλά....έχω βγάλει καθετήρα και όρους και εχω σηκωθεί από τις 12 το πρωί...έχω κατέβει ακόμη και στο καφέ να δω τους γονείς μου... προσπαθούμε με το θήλαστρο αλλά προς το παρόν έχουμε σταγονουλες μόνο!! Αυταααα

Καλά εντάξει μισή μέρα δεν μπήκα και έχει γίνει πανικός!!!

Να σας ζήσουν, να είναι γερά, καλότυχα και η ζωή τους ρόδινη!!!!!!!!!!!! ☺️

Άντε κορίτσια στέλνετε μπεμπεδόσκονη και σε εμάς τις υπόλοιπες! 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Μπορεί να μην έχω πολύ χρόνο με τα μωρά αλλά όποτε μπορώ μπαίνω διαβάζω τα νέα σας κ χαίρομαι!! Συγχαρητήρια @Παρασκευαιδου, @kaounmar υπέροχα νέα, σας εύχομαι υγιείς κ τελειομηνες εγκυμοσύνες!! @nikol88 μου με το καλό η αυχενική σου!! @twinkletwinlkleη μικρή σου είναι δυνατή κ έχει την αγάπη κ τις προσευχές όλων μας εδώ μέσα, δε στο κρύβω πως περισσότερο για να βλέπω τα νέα της μικρής σου μπαίνω. Θα περάσει ο καιρός, θα τη βλέπεις να μεγαλώνει κ δε θα το πιστεύεις!!Εσύ πως τη βγάζεις τις υπόλοιπες μέρες μέχρι να την ξανά δεις; Δουλεύεις, ετοιμάζεις το σπίτι, πως είσαι ψυχολογικά; @tina21καλότυχα κ γερά να είναι τα αγόρια σου κ σε σένα καλή ανάρρωση!! Πάρε λιγο ύπνο τώρα στο νοσοκομείο γιατί μέχρι να βρεις τους ρυθμούς σου θα σου πάρει λίγο χρόνο στο σπίτι!! Διδυμομανουλα γαρ κ ξέρω!! @Kateriniwk τι υπέροχα νέα αγοράκι κ κοριτσάκι!! Μπράβο σας με το καλό να τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου!! Κ περιμένω σε λίγες μήνες να μου πεις αν η μικρή σου είναι τσαουσα σαν τη δικιά μου!! Γιατί όλες οι διδυμομανουλες που ξέρω με ένα αγοράκι ένα κοριτσάκι λένε πως τα αγοράκια είναι ήρεμα κ οι κοπελίτσες δυναμικές!!🤣 Έτσι κ τα δικά μου!! Κ στις υπόλοιπες κοπέλες με το καλό σας εύχομαι μια μια να γίνετε μαμάδες, το αξίζετε κ ο θεός δε θα σας αφήσει έτσι!! @Διόνη, @Vasilique , @Sandyb, @Eva29, μανουλες μου γλυκές σας στέλνω τους χαιρετισμούς μου κ την αγάπη μου.. ελπίζω κ εσείς κ τα μωράκια σας να ειστε καλά!! @BlackCat αρχηγαρα της καρδιάς μας μετά τη Βασιλική ελπίζω να είσαι καλά, να ξεκουράστηκες, να χαλαρώσες κ να αναρρώσαν η ψυχή κ το σώμα σου!! Φιλιά πολλά σε όλες σας!! Με το καλό ένας χειμώνας με πολλά θετικά νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στην όμορφη ομάδα ελπίζω όλοι να είστε καλά.

Μόλις έμαθα από μια καλή μου φίλη ότι άκουσε και έμαθε ότι σταμάτησε ο γιατρός μου ο Γαβ  από το Έλενα.

Γνωρίζει καμία για το Έλενα.Θα ξεκινήσω τις προσπάθειες μου το Νοέμβριο πρώτα ο Θεός .

Ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Κορίτσια μου όμορφα, συναγωνίστριες σε όλη την πορεία θέλω δειλά να σας πω τα νέα μου, κάτι απρόσμενο που ήρθε. 10η μέρα καθυστέρησης κάνω τεστ θετικό, κάνω δεύτερο θετικό και αυτό λέω αμάν κάτι γίνεται!!! Κάνω χθες χοριακή την πήρα σήμερα, είναι 832,8 και μιλάω με το γιατρό αλλά δε θέλει άλλη χοριακή θέλει να με δει Δευτέρα για υπέρηχο! 

Αχ λουλουδάκι μου τί ομορφα νέα!!!!!!!!!! Η Παναγία είναι μεγάλη!!!!!!!!! Μπραβοοοοοοοοο μεσα απο την καρδια μου να ερθει το μωρακι σας γερο και τυχερο να είναι στην αγκαλίτσα σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η tina21 είπε:

Κορίτσια μ οι μάγκες μας την έκαναν! Σας γράφω από Ρέα! Γεννήσανε 8/9/22 ανήμερα της Παναγίας της τσαμπικας που τα έχω τάξει και των γενεθλίων της Παναγίας!
Είμαστε ολίγον τι προωρακια καθώς μόλις μπήκα στην 35η εβδομάδα, 34+0, οπότε είμαστε προς το παρόν στην μεν. Ο ένας ο κύριος βγήκε 2350 και ο άλλος 1950...αυτός ο ζουζούνος μας έκανε τ ζημιά κ έσπασε τα νερά στις 2.30 τα ξημερώματα!! Τα μικρακια μου είναι καλά χωρίς να χρειάζονται υποστήριξη...μόνο για λίγες ώρες ο μεγάλος πήρε λίγο οξυγόνο αλλά όχι με σωληνάκι! Εγώ είμαι καλά....έχω βγάλει καθετήρα και όρους και εχω σηκωθεί από τις 12 το πρωί...έχω κατέβει ακόμη και στο καφέ να δω τους γονείς μου... προσπαθούμε με το θήλαστρο αλλά προς το παρόν έχουμε σταγονουλες μόνο!! Αυταααα

Τινααααα!!!! Να σου ζησουν!!!!  Απιστευτο πριν λιγες μερες μιλουσαμε και λεγαμε εχεις ακομα μεχρι 37... Ηρθαν τα μωρακια ομως!! Θελουν τη μαμα τους!!! Ευχομαι να ειναι γερα, καλοτυχα και να ειστε οικογενειακως ευτυχισμενοι...φιλακια πολλα να τους δωσεις και ευχομαι γρηγορη αναρρωση, να μας γραφεις οταν μπορεις!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Μπορεί να μην έχω πολύ χρόνο με τα μωρά αλλά όποτε μπορώ μπαίνω διαβάζω τα νέα σας κ χαίρομαι!! Συγχαρητήρια @Παρασκευαιδου, @kaounmar υπέροχα νέα, σας εύχομαι υγιείς κ τελειομηνες εγκυμοσύνες!! @nikol88 μου με το καλό η αυχενική σου!! @twinkletwinlkleη μικρή σου είναι δυνατή κ έχει την αγάπη κ τις προσευχές όλων μας εδώ μέσα, δε στο κρύβω πως περισσότερο για να βλέπω τα νέα της μικρής σου μπαίνω. Θα περάσει ο καιρός, θα τη βλέπεις να μεγαλώνει κ δε θα το πιστεύεις!!Εσύ πως τη βγάζεις τις υπόλοιπες μέρες μέχρι να την ξανά δεις; Δουλεύεις, ετοιμάζεις το σπίτι, πως είσαι ψυχολογικά; @tina21καλότυχα κ γερά να είναι τα αγόρια σου κ σε σένα καλή ανάρρωση!! Πάρε λιγο ύπνο τώρα στο νοσοκομείο γιατί μέχρι να βρεις τους ρυθμούς σου θα σου πάρει λίγο χρόνο στο σπίτι!! Διδυμομανουλα γαρ κ ξέρω!! @Kateriniwk τι υπέροχα νέα αγοράκι κ κοριτσάκι!! Μπράβο σας με το καλό να τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου!! Κ περιμένω σε λίγες μήνες να μου πεις αν η μικρή σου είναι τσαουσα σαν τη δικιά μου!! Γιατί όλες οι διδυμομανουλες που ξέρω με ένα αγοράκι ένα κοριτσάκι λένε πως τα αγοράκια είναι ήρεμα κ οι κοπελίτσες δυναμικές!!🤣 Έτσι κ τα δικά μου!! Κ στις υπόλοιπες κοπέλες με το καλό σας εύχομαι μια μια να γίνετε μαμάδες, το αξίζετε κ ο θεός δε θα σας αφήσει έτσι!! @Διόνη, @Vasilique , @Sandyb, @Eva29, μανουλες μου γλυκές σας στέλνω τους χαιρετισμούς μου κ την αγάπη μου.. ελπίζω κ εσείς κ τα μωράκια σας να ειστε καλά!! @BlackCat αρχηγαρα της καρδιάς μας μετά τη Βασιλική ελπίζω να είσαι καλά, να ξεκουράστηκες, να χαλαρώσες κ να αναρρώσαν η ψυχή κ το σώμα σου!! Φιλιά πολλά σε όλες σας!! Με το καλό ένας χειμώνας με πολλά θετικά νέα!!

Τα μωράκια σου σου έχουν πάρει τα μυαλά Ε? Έρωτας!!! Πόσο είναι τώρα?

Η μικρούλα, δόξα τω Θεω, μεγαλώνει αργά και σταθερά χωρίς προβλήματα. Είναι ένα υπερκινητικο μωρό από ο, τι μου λένε οι γιατροί. Εγω προς το παρόν την παλεύω.  Περίμενα ότι θα ήμουν πολύ χειρότερα. Επειδή όμως τα πράγματα ήρθαν ανέλπιστα καλά και ήμουν προετοιμασμενη για τα χειρότερα, είμαι σχετικά καλά. Όσο περνάει ο καιρός βέβαια και απομακρυνομαι από την Τρίτη που τότε μόνο την βλέπω, αρχίζω και έχω τις μαύρες μου και νεύρα. Γενικά η μέρα μου περνάει διότι αφιερώνω πολλές ώρες στην άντληση γάλατος,  στην αποστείρωση μετά κτλ. Και επειδή τα βράδια ξυπνάω 3 φορές για να βγάλω γάλα, προσπαθώ μέσα στη μέρα να κοιμηθώ έστω μια φορά σε μια ενδιάμεση άντληση. Και έχω καταπιαστει σιγά σιγά με γενική στο σπίτι.  Τωρα μια εβδομάδα ασχολήθηκα με την κουζίνα. Σειρά έχει το σαλόνι και κάτι μερεμέτια και Οκτώβρη, πρώτα ο Θεός,  θα ασχοληθώ με το δωμάτιο της μπεμπας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...