Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 18 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα και όμορφα.

Γυρισαμε σπιτάκι μας εγώ, ο γάτος και τα 4 γατάκια μας. Τα δυο εξ αυτών είχαν ήδη αρχίσει να σκάνε μύτη από το περίβλημα τους (εκκολαπτόμενα μας τα είπαν) , το τρίτο ηταν ολοστρόγγυλο και το 4ο  το πιο μικρουλακι.

Η Εμβρυολογος μας είπε ότι τους αρεσαν πολύ γιατί ήταν ζωηρά, ο γιατρός μας ήταν ήρεμος και γλυκός όπως πάντα και για πρώτη φορά ο γάτος ήταν μέσα σε οληηη τη διαδικασία κ νομίζω είναι ακόμα συγκινημένος και σε σοκ. 
Καθυστερησαμε αρκετά λόγω κόσμου όμως παιδιά ρίξαμε τόσο γέλιο όλες τις ώρες της αναμονής που νόμιζα ότι θα κατουρηθώ πάνω μου.

Στις 20/7 θα μάθουμε τι κάναμε αλλά σήμερα είμαι τόσο χαρούμενη & συγκινημένη που δεν το σκέφτομαι καν. 
Σκεφτομαι την καρμπονάρα και όλο αυτό που ζήσαμε παρέα με τον γάτο μου!!

@nikol88μακαρι να σου δώσω μια τεράστια σκυτάλη μέσα από την καρδιά μου 

@Maroulita! μου συγχαρητήρια είσαι έγκυος και όλα θα πάνε κατ ευχήν! Η κολλητή μου είχε πρώτη χοριακη 45 με εξωσωματική κ βλαστοκύστη BA κ τώρα ο γιος της είναι 3ων ετών παλίκαρος!

@Vasilique μου ποσά ευχαριστώ να πω που μπήκες να μου ευχηθείς;;; Στέλνω Φιλακια στα διδυμάκια σου να μου δώσουν γούρι & τύχη.

Σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου για αυτό το κύμα θετικής ενέργειας, πάμε δυνατά και τα καλύτερα έρχονται!!

@Lucia79 @twinkletwinlkle @Margitc

@Παρασκευαιδου@hope501@Γιάννα 36 @Luna777 @Kateriniwk

@Lacostaki @kaposetsi

@condios @Kiddo

Και σίγουρα ξεχνάω και κάποιες συγχωρατε με..😍

Αγαπημένη μου καλή επιτυχία να έχεις!!! Εγώ και τα κορίτσια μου σου στέλνουμε άπειρη αγάπη και μπεμπεδοσκονη!!! Να είσαι ήρεμη και θα δεις πως αυτή τη φορά όλα να όλα θα πάνε καλά!!!!💪💪🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 19 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Παρά πολύ χαίρομαι που απολαύσατε τη διαδικασία! Είναι τόσο ωραία όπως μας τα περιγραφές. Και το 20 τέλειο νούμερο είναι! Περιμένουμε με ανυπομονοσια την τεράστια χοριακη σου γιατί θα είναι διδυμακια. Όλα θα πάνε υπέροχα αυτή τη φορά! 

 

στις πριν 19 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Φίλη μου χαίρομαι που πήγαν όλα καλά και είμαι σίγουρη πως έρχονται τα ακόμη καλύτερα!!!

 

στις πριν 17 ώρες, ο/η condios είπε:

Μπράβο κοριτσακι μου,,,,,εισαι εγκυουλαααααααααααα και ο Θεος ειναι μεγαλος,,,να έχεις πίστη και όλα θα συνεχίσουν εξαιρετικα!!!!!!!!!!! Να είσαι ήρεμη και σημασία έχει ότι πηρες θετική χοριακή,,,θεωρώ οτι τα νουμερα ποικίλλουν απο γυναικα σε γυναικα και απο το που πανε και καθονται και εμφυτευονται τα εμβρυακια,,,μην τα δινεις τοσο σημασια,,,,θα παει τελεια,,,θα δεις!!!!!!!!  🙏💖👶🙏

Καλώς τα δεχτήκατε τα μωρά σας αγαπημένη μου. Απόλαυσε την ημερα , τις συγκινησεις, το γέλιο, την καρμποναρα, τα μωρά σου ,,,,ολα απολαυσέ τα στο επακρο! Ήρθαν για να μείνουν και ο Προφήτης Ηλίας στις 20/7 είμαι σίγουρη ότι έχει ήδη προφητέψει την εξέλιξη!!!!! 🙏💖👶🙏💖👶

Εδώ θα είμαστε να σου κραταμε παρεούλα ναι?????????? παμε μωρη συμπεθερα να αρχιζω να φτιαχνω προίκα λεμε!!!!!!!!!! 

Φιλια σε όλες σας!!!!!!!!! καλο σκ να εχουμε!!!!!

 

στις πριν 17 ώρες, ο/η Sophie80 είπε:

Τι καλά που ακούγονται όλα! Μυρίζει θρίαμβος! Με το καλό μια τεράστια χοριακή τώρα! ❤️

 

στις πριν 16 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Σούπερ κοπέλα μου…. Καλή αναμονή και θετικά… 

 

στις πριν 15 ώρες, ο/η Kateriniw είπε:

Με το καλό μια τεράστια χωριακη , φτάνουν τα δυσάρεστα για όλες μας παμε δυνατά για ευχάριστα αποτελεσματα

 

στις πριν 15 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Λογω της ημερας δικαιουσαι να ξεχασεις καποια. Τελεια τα νεα ελπιζω τωρα να χωνευεις την καρμποναρα🙏 

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Συγχαρητήρια 🥰🥰🥰 καλε αυτό δεν είναι χαμηλό. Μια χαρά είναι κοίτα τώρα σε έγκυες δεν μπορώ να περάσω παντοφλακι και την γλύτωσες:-) 

Μπράβο ρε αρζηγαρα μας είσαι έγκυος τώρα!!! 

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Τι ωραία! Χαίρομαι πολύ που το απολαύσετε! Ελπίζω να είσαι έτσι ήρεμη και χαρούμενη όλες τις μέρες της αναμονής! Τα καλύτερα έρχονται!! Σύντομα θα χοροπηδαμε με τα νέα σου! Εμείς, εσύ στ αυγά σου, είσαι έγκυος!! 😍

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Αγαπημένη μου καλή επιτυχία να έχεις!!! Εγώ και τα κορίτσια μου σου στέλνουμε άπειρη αγάπη και μπεμπεδοσκονη!!! Να είσαι ήρεμη και θα δεις πως αυτή τη φορά όλα να όλα θα πάνε καλά!!!!💪💪🙏🙏🙏🙏

κορίτσια μου 1000 ευχαριστώ 

Απο χθες είμαι σε χειμερία νάρκη μάλλον είχα ανάγκη τον ύπνο & την ξεκούραση!!

Βέβαια να πω ότι έφαγα την καρμπονάρα μου την κατά ευχαριστήθηκα και μετά τέλος έσβησα 😂😂😂

Κατα τα αλλά είμαι πολύ καλά δεν έχω τίποτα πέρα από την μαστουρα της προγεστερονης ( @condios Πίνω και για σένα 😂 )

Τώρα λέω να ξεκινήσω το καλαμάρι @kk88μηπως έχουμε την τύχη σου 🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

κορίτσια μου 1000 ευχαριστώ 

Απο χθες είμαι σε χειμερία νάρκη μάλλον είχα ανάγκη τον ύπνο & την ξεκούραση!!

Βέβαια να πω ότι έφαγα την καρμπονάρα μου την κατά ευχαριστήθηκα και μετά τέλος έσβησα 😂😂😂

Κατα τα αλλά είμαι πολύ καλά δεν έχω τίποτα πέρα από την μαστουρα της προγεστερονης ( @condios Πίνω και για σένα 😂 )

Τώρα λέω να ξεκινήσω το καλαμάρι @kk88μηπως έχουμε την τύχη σου 🤗🤗

Κορίτσι μου γλυκό είσαι ήδη έγκυος!με το καλο να το απολαύσεις κ όλα να πάνε τέλεια!!!!σου στέλνω πολλές ευχεςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό είσαι ήδη έγκυος!με το καλο να το απολαύσεις κ όλα να πάνε τέλεια!!!!σου στέλνω πολλές ευχεςςςςςςς

Σε ευχαριστώ πολύ Άνθη μου να είσαι καλά κ στην δίκη σου εμβρυομεταφορα σύντομα 

Τελικα τι αποφασίσατε για το σπερμα; Πως προχωράτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Άνθη μου να είσαι καλά κ στην δίκη σου εμβρυομεταφορα σύντομα 

Τελικα τι αποφασίσατε για το σπερμα; Πως προχωράτε;

Λοιπόν εγώ ή έξυπνη έκανα μι μλκ κ έιπα άλλες τιμές στο γυναικολόγο γισ το dfi γιατί αλλά θυμόμουν....χχαχαχας.κ όταν του είπα τα σωστά μου είπε να κάνουμε επαναληπτική όπως ο ουρολογος για να ξέρει ο μερβυολογος τις τιμές....μου κανρ υπερηχο την προηγούμενη Δευτέρα είδε ότι ειχα ένα ωάριο 17 εκατοστά έτοιμο να σκάσει μου λέει Τετάρτη Πέμπτη κάνει 2 οβιτρελ κ επαφές συνέχεια ως κυριακη.κ μετά περιμένουμε σε 2 βδομάδες Μαξ περίοδο για να αρχίσουμε τη διέγερση απλά μου το δώσε έτσι για να μην αργήσει η περίοδος γιατί κ εγώ 4 θα φυγψ αλλά κλείνει κ το κέντρο κ για την πιθανότητα μην κάνει κυστικο. Κ μετά αν όλα αυτά πάνε καλά θα πάμε διακοπές κ θα γυρίσουμε να συνεννοηθούμε για την έμβρυο μεταφορά.αυτα προς το παρόν!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! Παρακαλώ τα φώτα σας πριν 12 μέρες έκανα εμβρυομεταφορα 1 εμβρύου 3 ημερων και τη Δευτέρα θα κανω χοριακη. Βέβαια δεν ελπίζω και πολύ διότι πριν 4 μήνες είχα ξανά κάνει είχα μείνει έγκυος αλλά ήταν παλλινδρομη τότε λοιπόν είχα πολλά συμπτωματα πρησμένο στήθος πολλά πονακια χαμηλά δεκατα. Τώρα δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ εκτός από κάτι πονακια που κ που και 2 μέρες που είχα δεκατα. Το απόγευμα της δέκατης μερας έκανα τεστ βγήκε αρνητικο . Εχθες στη τουαλετα έβγαλα κάτι ροζ υγρά και σήμερα λίγο καφε. Πως τα ακουτε εσεις ολα αυτα? Υπάρχει περίπτωση να βγήκε λάθος το τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Babysharkk είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! Παρακαλώ τα φώτα σας πριν 12 μέρες έκανα εμβρυομεταφορα 1 εμβρύου 3 ημερων και τη Δευτέρα θα κανω χοριακη. Βέβαια δεν ελπίζω και πολύ διότι πριν 4 μήνες είχα ξανά κάνει είχα μείνει έγκυος αλλά ήταν παλλινδρομη τότε λοιπόν είχα πολλά συμπτωματα πρησμένο στήθος πολλά πονακια χαμηλά δεκατα. Τώρα δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ εκτός από κάτι πονακια που κ που και 2 μέρες που είχα δεκατα. Το απόγευμα της δέκατης μερας έκανα τεστ βγήκε αρνητικο . Εχθες στη τουαλετα έβγαλα κάτι ροζ υγρά και σήμερα λίγο καφε. Πως τα ακουτε εσεις ολα αυτα? Υπάρχει περίπτωση να βγήκε λάθος το τεστ?

Το οτι εβγαλες ροζακι κ μετα καφε μπορεί να ηταν αιματάκι εμφύτευσης! Έχε πίστη!! Εγώ 3 μέρες πριν την χοριακη (9η μερα)είχα αιματάκι στο σκουπισμα και χοριακη 401! (12η μερα)Ενω στην 7η μερα της ετ ειχα κανει τεστ κ βγηκε αρνητικό!! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η skorpina78 είπε:

Το οτι εβγαλες ροζακι κ μετα καφε μπορεί να ηταν αιματάκι εμφύτευσης! Έχε πίστη!! Εγώ 3 μέρες πριν την χοριακη είχα αιματάκι στο σκουπισμα και χοριακη 401! Ενω στην 7η μερα της ετ ειχα κανει τεστ κ βγηκε αρνητικό!! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!!

Απογοητευτηκα με το τεστ που βγήκε αρνητικο τι ήθελα και το έκανα 🙄.έχω μια ελπίδα ότι επειδή το έκανα απόγευμα ίσως δεν έπιασε την ορμονη λόγω ότι ήταν και 10η μερα εμβρυομεταφορας (3 ημερων εμβρυο). Το αιματακι που είχα χθες ήταν στην ουσία στη 12η μερα εμβρυομεταφορας .  Σκέφτομαι όμως αργά δεν είναι για να είναι από την εμφυτευση? Θα δείξει τη Δευτέρα 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Babysharkk είπε:

Απογοητευτηκα με το τεστ που βγήκε αρνητικο τι ήθελα και το έκανα 🙄.έχω μια ελπίδα ότι επειδή το έκανα απόγευμα ίσως δεν έπιασε την ορμονη λόγω ότι ήταν και 10η μερα εμβρυομεταφορας (3 ημερων εμβρυο). Το αιματακι που είχα χθες ήταν στην ουσία στη 12η μερα εμβρυομεταφορας .  Σκέφτομαι όμως αργά δεν είναι για να είναι από την εμφυτευση? Θα δείξει τη Δευτέρα 🙂

Σου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να ήταν το σημάδι της εμφυτευση ς  καλά αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Babysharkk είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! Παρακαλώ τα φώτα σας πριν 12 μέρες έκανα εμβρυομεταφορα 1 εμβρύου 3 ημερων και τη Δευτέρα θα κανω χοριακη. Βέβαια δεν ελπίζω και πολύ διότι πριν 4 μήνες είχα ξανά κάνει είχα μείνει έγκυος αλλά ήταν παλλινδρομη τότε λοιπόν είχα πολλά συμπτωματα πρησμένο στήθος πολλά πονακια χαμηλά δεκατα. Τώρα δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ εκτός από κάτι πονακια που κ που και 2 μέρες που είχα δεκατα. Το απόγευμα της δέκατης μερας έκανα τεστ βγήκε αρνητικο . Εχθες στη τουαλετα έβγαλα κάτι ροζ υγρά και σήμερα λίγο καφε. Πως τα ακουτε εσεις ολα αυτα? Υπάρχει περίπτωση να βγήκε λάθος το τεστ?

Κάθε φορά είναι και διαφορετική.. μπορεί να μην έχεις και τίποτα και να είναι θετική.. όποτε υπομονή και όλα μα όλα καλά εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kateriniw είπε:

Σου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να ήταν το σημάδι της εμφυτευση ς  καλά αποτελέσματα

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου να σαι καλα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Κάθε φορά είναι και διαφορετική.. μπορεί να μην έχεις και τίποτα και να είναι θετική.. όποτε υπομονή και όλα μα όλα καλά εύχομαι 

Ναι το έχω ακούσει αυτό περιπτώσεις με φουλ συμπτωματα και αρνητικη χοριακη και το αντίθετο. Έτσι κ αλλιώς με τόσα φάρμακα τρελαίνεται ο οργανισμός.  Σε ευχαριστώ πολύ γρήγορα να έρθει σε όλες μας το θαύμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Babysharkk είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! Παρακαλώ τα φώτα σας πριν 12 μέρες έκανα εμβρυομεταφορα 1 εμβρύου 3 ημερων και τη Δευτέρα θα κανω χοριακη. Βέβαια δεν ελπίζω και πολύ διότι πριν 4 μήνες είχα ξανά κάνει είχα μείνει έγκυος αλλά ήταν παλλινδρομη τότε λοιπόν είχα πολλά συμπτωματα πρησμένο στήθος πολλά πονακια χαμηλά δεκατα. Τώρα δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ εκτός από κάτι πονακια που κ που και 2 μέρες που είχα δεκατα. Το απόγευμα της δέκατης μερας έκανα τεστ βγήκε αρνητικο . Εχθες στη τουαλετα έβγαλα κάτι ροζ υγρά και σήμερα λίγο καφε. Πως τα ακουτε εσεις ολα αυτα? Υπάρχει περίπτωση να βγήκε λάθος το τεστ?

Καλησπερα κοριτσι! Ευχομαι τα υγρά να είναι από εμφύτευση και το σποράκι σου να γαντζωθεί για τα καλά αυτή τη φορά. Θα σου πω από δίκη μου εμπειρία.

1η ετ ειχα πονακια, δέκατα, έκανα τεστακια και τα μάτια μου τα έβλεπαν θολά θετικά. Χαρές και πανηγύρια μόνη μου 🤦‍♀️. Αποτέλεσμα χοριακης 0! 
2η ετ είχα πονάκια και καποιες φορες ένιωθα ζεστή (αλλά θερμόμετρο δεν έβαλα ποτέ), ολα ακριβώς οπως πριν την περίοδο! 2 μέρες πριν την χοριακη έκανα τεστ..αρνητικό..το ένιωθα ότι δεν θα πετύχει κι αυτή αλλά το τεστ με αποτελείωσε! 2 μέρες μετά χοριακη θετική!! 

Εχε πιστη! Κάθε μια μας είναι διαφορετική και κάθε φορά μας επίσης! Ευχομαι σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Babysharkk είπε:

Απογοητευτηκα με το τεστ που βγήκε αρνητικο τι ήθελα και το έκανα 🙄.έχω μια ελπίδα ότι επειδή το έκανα απόγευμα ίσως δεν έπιασε την ορμονη λόγω ότι ήταν και 10η μερα εμβρυομεταφορας (3 ημερων εμβρυο). Το αιματακι που είχα χθες ήταν στην ουσία στη 12η μερα εμβρυομεταφορας .  Σκέφτομαι όμως αργά δεν είναι για να είναι από την εμφυτευση? Θα δείξει τη Δευτέρα 🙂

Κορίτσι μου κι εγω 3ων ημερών έβαλα!! Έχε πίστη! Εύχομαι ολόψυχα μια τέλεια χοριακή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπερα κοριτσι! Ευχομαι τα υγρά να είναι από εμφύτευση και το σποράκι σου να γαντζωθεί για τα καλά αυτή τη φορά. Θα σου πω από δίκη μου εμπειρία.

1η ετ ειχα πονακια, δέκατα, έκανα τεστακια και τα μάτια μου τα έβλεπαν θολά θετικά. Χαρές και πανηγύρια μόνη μου 🤦‍♀️. Αποτέλεσμα χοριακης 0! 
2η ετ είχα πονάκια και καποιες φορες ένιωθα ζεστή (αλλά θερμόμετρο δεν έβαλα ποτέ), ολα ακριβώς οπως πριν την περίοδο! 2 μέρες πριν την χοριακη έκανα τεστ..αρνητικό..το ένιωθα ότι δεν θα πετύχει κι αυτή αλλά το τεστ με αποτελείωσε! 2 μέρες μετά χοριακη θετική!! 

Εχε πιστη! Κάθε μια μας είναι διαφορετική και κάθε φορά μας επίσης! Ευχομαι σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! ☺️

Σοβαρά μιλάς τωρα? Με έστειλες τελείως. Υπομονή ως τη Δευτέρα θα ξερουμε. Σε ευχαριστώ πολύ που μοιράστηκες την εμπειρία σου μου έδωσε κουράγιο. 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσι μου κι εγω 3ων ημερών έβαλα!! Έχε πίστη! Εύχομαι ολόψυχα μια τέλεια χοριακή!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ να σαι καλα κοριτσι μου 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Babysharkk είπε:

Σοβαρά μιλάς τωρα? Με έστειλες τελείως. Υπομονή ως τη Δευτέρα θα ξερουμε. Σε ευχαριστώ πολύ που μοιράστηκες την εμπειρία σου μου έδωσε κουράγιο. 🙂

Με το καλό η χοριακη σου αύριο!

Ειναι δύσκολο το διάστημα αυτό ,ίσως από τα δυσκολότερα ,λίγο έμεινε και αύριο εύχομαι να πάρεις ένα τεράστιο νούμερο🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Με το καλό η χοριακη σου αύριο!

Ειναι δύσκολο το διάστημα αυτό ,ίσως από τα δυσκολότερα ,λίγο έμεινε και αύριο εύχομαι να πάρεις ένα τεράστιο νούμερο🙏

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ελπίζω και εχω πίστη 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat με το καλό εύχομαι! Να έχεις μια σούπερ χοριακη! Έβαλες πολύ καλά έμβρυα κ ειλικρινά πιστεύω ότι αυτή η φορά θα είναι η τυχερή!

@Maroulita! Συγχαρητήρια! Σου εύχομαι να υπερδιπλασιαστεί κ σύντομα να το κρατάς στην αγκαλιά σου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@BlackCat με το καλό εύχομαι! Να έχεις μια σούπερ χοριακη! Έβαλες πολύ καλά έμβρυα κ ειλικρινά πιστεύω ότι αυτή η φορά θα είναι η τυχερή!

@Maroulita! Συγχαρητήρια! Σου εύχομαι να υπερδιπλασιαστεί κ σύντομα να το κρατάς στην αγκαλιά σου!

 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ @Tokyoμακαρι να είναι η τυχερή γιατί οι αντοχές μου δεν είναι πια πολλές..

Ότι είναι να γίνει θα γίνει ας ελπίσουμε να γίνει το πολυπόθητο. 
Να χαίρεσαι την Μπέμπα σου κ με το καλό η προσπάθεια για το αδελφάκι 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@BlackCat με το καλό εύχομαι! Να έχεις μια σούπερ χοριακη! Έβαλες πολύ καλά έμβρυα κ ειλικρινά πιστεύω ότι αυτή η φορά θα είναι η τυχερή!

@Maroulita! Συγχαρητήρια! Σου εύχομαι να υπερδιπλασιαστεί κ σύντομα να το κρατάς στην αγκαλιά σου!

 

Σ ευχαριστώ πολύ!!! Πάντα θα θυμάμαι ότι χαρις εσενα ξεκινησα να  ψάχνομαι περισσότερο με εξετάσεις κτλ!! 😍 

Να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ!!! Πάντα θα θυμάμαι ότι χαρις εσενα ξεκινησα να  ψάχνομαι περισσότερο με εξετάσεις κτλ!! 😍 

Να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!! 🥰

καλημερα σ όλα τα κορίτσια της αναμονής :) εγωεγώ είμαι στην 10η μέρα αναμονής αποτελέσματος, το χειρότερο μου βράδυ ever πλάτη μέση πονος , ανάσκελα δεν μπορουσα να κοιμηθώ γιατι με τραβουσε η κοιλιά το ίδιο και μπρουμυτα, πιπιανα μια ώρα, στήθος δεν ποιανεται , από υγρά στο φουλ αφου κάθε λίγο και λιγάκι παω τουαλέτα γιατί λέω τώρα μου ήρθε!!! Ξέρω ότι δεν είναι συμπτώματα αυτά, ότι ίσως ν είναι από την προγεστερονη αλλά ήθελα κάπου να τα πω !!! Θα σκάσω από το πριξιμο σας το λέω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/7/2022 at 1:32 ΜΜ, ο/η Babysharkk είπε:

Απογοητευτηκα με το τεστ που βγήκε αρνητικο τι ήθελα και το έκανα 🙄.έχω μια ελπίδα ότι επειδή το έκανα απόγευμα ίσως δεν έπιασε την ορμονη λόγω ότι ήταν και 10η μερα εμβρυομεταφορας (3 ημερων εμβρυο). Το αιματακι που είχα χθες ήταν στην ουσία στη 12η μερα εμβρυομεταφορας .  Σκέφτομαι όμως αργά δεν είναι για να είναι από την εμφυτευση? Θα δείξει τη Δευτέρα 🙂

Ποσα παντοφλακια να ρίξω εδω;; να μην κάνεις τεστ ξες πόσες φορές έλεγα αυτά τα χαζα;;; είχα χορικη 92 και τεστ έβγαινα αρνητικό. Να μην κάνεις τεστ γτ τζάμπα στεναχωριέσαι.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ποσα παντοφλακια να ρίξω εδω;; να μην κάνεις τεστ ξες πόσες φορές έλεγα αυτά τα χαζα;;; είχα χορικη 92 και τεστ έβγαινα αρνητικό. Να μην κάνεις τεστ γτ τζάμπα στεναχωριέσαι.  

Έχεις δίκιο ρίξε όσα παντοφλακια θες 😂 μακάρι αυριο να αντικρίσω το θαυματάκι μου. Πάντως ένα περίεργο που μου συμβαίνει είναι ότι αυτή τη φορά το στηθος δεν είχε πρηστεί καθολου και τώρα έχω 3 μέρες που πρηστηκε συνεχίζουν βέβαια τα ροζ υγρα και τα καφε.θα τρελαθώ στο τέλος 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Babysharkk είπε:

Έχεις δίκιο ρίξε όσα παντοφλακια θες 😂 μακάρι αυριο να αντικρίσω το θαυματάκι μου. Πάντως ένα περίεργο που μου συμβαίνει είναι ότι αυτή τη φορά το στηθος δεν είχε πρηστεί καθολου και τώρα έχω 3 μέρες που πρηστηκε συνεχίζουν βέβαια τα ροζ υγρα και τα καφε.θα τρελαθώ στο τέλος 🤪

Και εγώ σήμερα έτοιμη ήμουν να κάνω τεστακι αλλά τελικά πηρα δυο γυρους και ηρέμησα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...