Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

Κορίτσια, αν ακούσετε να χαρίζουν pergoveris ή να την πωλούν σε καλύτερη τιμή, έχετε με υπόψη.. Τέλη Αυγούστου θα προχωρήσω σε διέγερση και άρχισα ήδη να μαζεύω. 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 24 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αυτή η @hope501 όλες μας νοιάζεται! Ελπίζω πολύ σύντομα ο Θεός να της επιστρέψει την καλοσύνη της και το ενδιαφέρον της για τους άλλους. 

Θυμάμαι το όνειρο που είχες ότι ήθελες να έχεις το καρότσι στη Νικης με την φραπεδια στο καρότσι.  Και να το που σε λίγους μήνες θα γίνει πραγματικότητα! 

Όσο για το τσιγαρο φυσικά δεν θα σε ρωτήσω πώς τα κατάφερες. Είσαι πολύ δυνατή και πεισματαρα,  αλλά εσύ η ίδια δεν το έχεις καταλάβει.

Και πού σαι, Σαλονικια... κομμένο το σουσι τώρα ε?

❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Εγώ θα ήθελα να ήμουν τώρα Κρητη και να σου κάνω μια αγκαλιά!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η hope501 είπε:

❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Εγώ θα ήθελα να ήμουν τώρα Κρητη και να σου κάνω μια αγκαλιά!!!

 

😍😍😍😍😍😋😍😋😋😋😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ανθη7 είπε:

Εχω σιδηροπενικη αναιμία.κ βάζω ενδοφλέβια άνα 4μηνο με 6μηνο.δεβ τον απορροφά ο οργανισμός μου.

Α κατάλαβα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

@BlackCatνυφη μας επεστρεψα να ξυρισουμε το γαμπρο οπως υποσχεθηκα... χοριακη 10η μερα 589 και χοριακη σημερα 12η μερα 2156..βαλε στο πινακακι οποια τιμη θες... η κανονικη θα ηταν η σημερινη απλα ειδαμε την δευτερα το βραδυ λιγο αιματακι και με εστειλαν για χοριακη οποτε σημερα καναμε την επαναληπτικη... 

πωπω νούμερο!!! Συγχαρητήρια!! Με το καλό! Μάλλον για διδυμάκια σε βλέπω! Ίδιες ημερομηνίες εγώ είχα 1097 και τωρα ειμαι στον 5ο μήνα με διδυμάκια! Εσύ έχεις το διπλάσιο! Πας καλπάζοντας!! Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι πολύ!! Και πάλι συγχαρητήρια!!!🤗🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, σας διαβάζω αλλά δεν γράφω γιατί δεν έχω να γράψω κάτι καινούριο που να είναι και καλό. Αλλά κρατάω μια επαφή….
Συγχαρητήρια σε όλες σας, βλέπω ότι το πινακάκι όλο και μεγαλώνει και αυτό είναι πολύ ενθαρρυντικό!!! 
Εχει βγει ο καρυότυπος του εμβρύου και λέει ότι είχε 47 χρωμοσώματα με την παρουσία ενός υπεράριθμου χρωμοσώματος 5 σε όλα τα μεταφυσικά κύτταρα που αναλύθηκαν (τρισωμια 5) και ήταν κοριτσάκι. Γράφει επίσης  ότι το εύρημα θεωρείται τυχαίο και ότι η πιθανότητα σύλληψης εμβρύου με την ίδια τρισωμία είναι ελάχιστα αυξημένος σε σχέση με τον κίνδυνο που υπολογίζεται με βάση την ηλικία της γυναίκας. 
Την πρώτη φορά ήταν αγοράκι με τρισωμία 22. 
Οπότε είμαι στο 0 πάλι και δεν ξέρω τι να κάνω και πως να κινηθώ. Προς το παρόν δεν κάνω τίποτα γιατί δεν έχω το ψυχικό σθένος και την διάθεση…  αλλά όπως φαίνεται δεν κάνουμε υγιή έμβρυα….. 

Σας φιλώ να προσέχτε και καλή επιτυχία σε όσες αναμένουν!!!!

Σ' αγαπάμε πάρα πολύ! Είμαστε εδώ για 'σένα. Καλό καλοκαίρι να έχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Εμένα μου είπε μέχρι 6 ντεπόν των 500 την ημέρα. Βέβαια είμαι με κόβιντ και πυρετό, μπορεί γι'αυτό... Για ημικρανίες πάλι ντεπόν μου είπε. Το μαγνήσιο δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι. Έπαιρνα πολύ μεγάλη δόση λόγω της αιμορραγίας (2 trofocard max ημερησίως) και μου τσάκισε το στομάχι. 

Ένα θα σου πω είχα χάσει κιλά απ το μαγνήσιο η τουαλέτα σύννεφο 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

@BlackCatνυφη μας επεστρεψα να ξυρισουμε το γαμπρο οπως υποσχεθηκα... χοριακη 10η μερα 589 και χοριακη σημερα 12η μερα 2156..βαλε στο πινακακι οποια τιμη θες... η κανονικη θα ηταν η σημερινη απλα ειδαμε την δευτερα το βραδυ λιγο αιματακι και με εστειλαν για χοριακη οποτε σημερα καναμε την επαναληπτικη... 

Ρε συ ... δίδυμα έχεις δαγκωτό..  αντε χαμένο και ανησύχησα διάβασα τόσες σελίδες για να δω τα νέα σου 🥰🥰😍😍😍 συγχαρητήρια είπα δεν ειπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ένα θα σου πω είχα χάσει κιλά απ το μαγνήσιο η τουαλέτα σύννεφο 🤣🤣🤣🤣

@Luna777Έχει να κάνει με ποια ένωση του μαγνησίου περιείχε το συμπλήρωμα που πήρατε. Κι εγώ μετά το ανακάλυψα, είχα πάρει το  Mg citrate, και με τσάκισε. Τα 37312355_10215026574392803_6428085386496442368_n.jpg.15bff1dd34e4142378548afcab2fa26f.jpg σταμάτησα για την ώρα αλλά θα δοκιμάσω κάποια άλλη μορφή όταν ξεκινήσω παλι. Δείτε εδώ αναλυτικά: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Μακάρι να βρείτε τις απαντήσεις σας απλά ένα σχόλιο επειδή λες οτι θα μιλήσεις με νέο γυναικολόγο. Την απάντηση στον μικροδιπλασιασμό δεν θα την πα΄ρεις από αυτόν, ειδικός είναι εμβρυολόγος ή γενετιστής.

Αν πας στο κέντρο και μπορέσεις επιδίωξε να μιλήσεις με κάποιον από το εμβρυολογικό. Όπως αντίστοιχα και για τους παράγοντες θρομβοφιλίας ειδικός είναι αιματολόγος.

Δεν λέω να μην τα συζητήσεις και με τον γυναικολόγο αλλά προσωπικά θα έπαιρνα σοβαρά την γνώμη του κάθε ειδικού για το κάθε θέμα επιμέρους.

Καλή επιτυχία 🥰

Ωχ βρε Λούνα περαστικά σου. Είσαι καλά εσύ και τα μωράκια?

Μπράβο Ανθή βήμα βήμα και θα φτάσεις στον στόχο

Φίλη μου γενετιστής μας είπε να κάνουμε καρυότυπο ζεύγους τον απλό, για ον μικροδιπλασιασμό μας είπε είναι 50- 50 να ξαναβγεί. Τώρα ο γυναικολόγος που πήγα ήδη μί αφορά και θα μας δει και αυριο έχει γενετιστή στο κέντρο όπως και αιμοτολόγο οπότε θεωρώ ότι αυριο θα μας πουν το πλάνο. Απλά από τα 34 που είχα την πρώτη αποβολή από φυσική σύλληψη απορώ να είχαμε τόσο κακό ωάριο ή μήπως και το σπέρμα να συνέβαλε; δεν ξέρω γιατί τότε δεν μου έστειλαν για έλεγχο και το έριξαν στη δίκερη. Θα δούμε αύριο ώστε να αναθαρρήσω γιατί έχω στεναχωρεθεί ότι μήπως τελικά δεν γίνει το θαύμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αυτή η @hope501 όλες μας νοιάζεται! Ελπίζω πολύ σύντομα ο Θεός να της επιστρέψει την καλοσύνη της και το ενδιαφέρον της για τους άλλους. 

Θυμάμαι το όνειρο που είχες ότι ήθελες να έχεις το καρότσι στη Νικης με την φραπεδια στο καρότσι.  Και να το που σε λίγους μήνες θα γίνει πραγματικότητα! 

Όσο για το τσιγαρο φυσικά δεν θα σε ρωτήσω πώς τα κατάφερες. Είσαι πολύ δυνατή και πεισματαρα,  αλλά εσύ η ίδια δεν το έχεις καταλάβει.

Και πού σαι, Σαλονικια... κομμένο το σουσι τώρα ε?

Α ρε φιλολογαρα μου!!! Ο Θεος ειναι μεγαλος ρε.... Ακουσε το ονειρο μαλλον... Προς το παρων απλα προσπαθω ν χωνεψω οτι εγινε η δουλεια... Μαλλον οπως λες εσυ κατεκτησα βημα.... Μακαρι να συνεχισει ετσι πρωτα ο Θεος!!!!! 

@Γιάννα 36 παραδιδω μαθηματα φιλε .... Μην ανησυχεις ολα γινονται!!!!αν και επιστημονας που ειμαι ...ειμαι της αποψης οτι σαν την αγνοια δεν εχει!!!!! Χαχα εσυ αν δεν κανω λαθος εισαι δικια μου απο εδω???? 🙄🙄🙄

@skorpina78 με συγκινεις και με τρομαζεις ταυτοχρονα ....." Καλπαζοντας"...... Η Παναγια μαζι μας!!! Να χαιρεσαι τις ψυχουλιτσες σου και μακαρι να εχω και εγω δυο μικρες....καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης ευχομαι διδυμομανουλα και θα τα λεμε!!!!!🍼🍼

@Παρασκευαιδου παιχτρονι μου!!!!! Εσυ και οι προβλεψεις σου!!!!!! Να παιρνας ομορφα στη Χαλκιδικαρα μας και να με στειλεις αν καταφερουμε να βρεθουμε τελικα με αλλα δεδομενα.....😜😜😜

Μια ακομα ευχη περιμενω απο την νεφελαρα μου @Nefeliap που ηξερε οτι θα μεινω εγκυος πριν καν αρχισω... Το ενιωθε αφου ..... 🤗🤗🤗❤️❤️

Με συγκινειτε ολες!!!!! Οσες εχετε μωρακια να τα χαιρεστε, οσες περιμενετε να αλληλοστελνουμε θετικη ενεργεια και οσες κοντοζυγωνετε σας στελνουμε φουλ μπεμπεδοσκονη και σας περιμενουμε... Μακαρι ολα βολικα για ολες μας!!!!! Επισης σας ευχαριστω παρα πολυ γιατι οι " πιο φιλες μου" εισασταν ιδιαιτερως διακριτικες και με βοηθησατε να κανω αυτο που θελω!!!!! Love u all!!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα ξεχασα!!!!! Το σημαντικοτερο .. η ομαδα εχει ψωφησει τελειως.... Το εβλεπα τοσο καιρο... Για να ζωντανεψουμεεεεεεεεε μας εχουν περασει ολες οι αλλες ομαδες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η TRigirl είπε:

Καλή επιτυχία!!! Όλα καλά θα πάνε και εύχομαι ολόψυχα σύντομα να έχεις τα υπέροχα νέα της τελειόμηνης εγκυμοσύνης σου! 
Εισαι απίθανη κάθε φορά που γράφεις χαμογελάω με τα σχόλια σου! 
Σας φιλώ όλες ❤️

Μου φτάνει που χαμογελάς γιατί χαμογελώ και εγώ 😉😉😉

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Συγχαρητήρια!!! Πάει πολύ καλά η χοριακη, θα έπιασαν κι οι δυο!

Πόσο επίσης χάρηκα ότι αφέθηκες πλήρως στη διαδικασία χωρίς άποψη και χωρίς να ρωτάς! Είναι το όνειρό μου να κάνω εξωσωματικη χωρίς άγχος και χωρίς να τα ξέρω όλα! 😅

Παιδί μου Σαλονικα city όλα είναι χαλλλλαρα!! Εγώ να δεις πως το ζηλεύω.. αυτό είναι χάρισμα!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσια, αν ακούσετε να χαρίζουν pergoveris ή να την πωλούν σε καλύτερη τιμή, έχετε με υπόψη.. Τέλη Αυγούστου θα προχωρήσω σε διέγερση και άρχισα ήδη να μαζεύω. 😁

Α θα είμαστε συντονισμένες να τις μαζέψουμε. καλή αρχή απόλαυσε το καλοκαιράκι σου 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Ααααα ξεχασα!!!!! Το σημαντικοτερο .. η ομαδα εχει ψωφησει τελειως.... Το εβλεπα τοσο καιρο... Για να ζωντανεψουμεεεεεεεεε μας εχουν περασει ολες οι αλλες ομαδες!!! 

Πες τα ρε καρντασινα μας έπιασαν οι ζέστες 

Εσυ και η @Παρασκευαιδουησασταν οι ζωηρές της τάξης η Γερμανίδα πετούσε κ καμία παντόφλα άφησε κ τον προμηθευτή την @Margitcχωρις εμπόρευμα ψοφήσαμε.. 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Φίλη μου γενετιστής μας είπε να κάνουμε καρυότυπο ζεύγους τον απλό, για ον μικροδιπλασιασμό μας είπε είναι 50- 50 να ξαναβγεί. Τώρα ο γυναικολόγος που πήγα ήδη μί αφορά και θα μας δει και αυριο έχει γενετιστή στο κέντρο όπως και αιμοτολόγο οπότε θεωρώ ότι αυριο θα μας πουν το πλάνο. Απλά από τα 34 που είχα την πρώτη αποβολή από φυσική σύλληψη απορώ να είχαμε τόσο κακό ωάριο ή μήπως και το σπέρμα να συνέβαλε; δεν ξέρω γιατί τότε δεν μου έστειλαν για έλεγχο και το έριξαν στη δίκερη. Θα δούμε αύριο ώστε να αναθαρρήσω γιατί έχω στεναχωρεθεί ότι μήπως τελικά δεν γίνει το θαύμα!

Το θαύμα θα γίνει να είσαι σίγουρη!

Γραψε μας τα νέα σου αύριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Α ρε φιλολογαρα μου!!! Ο Θεος ειναι μεγαλος ρε.... Ακουσε το ονειρο μαλλον... Προς το παρων απλα προσπαθω ν χωνεψω οτι εγινε η δουλεια... Μαλλον οπως λες εσυ κατεκτησα βημα.... Μακαρι να συνεχισει ετσι πρωτα ο Θεος!!!!! 

@Γιάννα 36 παραδιδω μαθηματα φιλε .... Μην ανησυχεις ολα γινονται!!!!αν και επιστημονας που ειμαι ...ειμαι της αποψης οτι σαν την αγνοια δεν εχει!!!!! Χαχα εσυ αν δεν κανω λαθος εισαι δικια μου απο εδω???? 🙄🙄🙄

@skorpina78 με συγκινεις και με τρομαζεις ταυτοχρονα ....." Καλπαζοντας"...... Η Παναγια μαζι μας!!! Να χαιρεσαι τις ψυχουλιτσες σου και μακαρι να εχω και εγω δυο μικρες....καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης ευχομαι διδυμομανουλα και θα τα λεμε!!!!!🍼🍼

@Παρασκευαιδου παιχτρονι μου!!!!! Εσυ και οι προβλεψεις σου!!!!!! Να παιρνας ομορφα στη Χαλκιδικαρα μας και να με στειλεις αν καταφερουμε να βρεθουμε τελικα με αλλα δεδομενα.....😜😜😜

Μια ακομα ευχη περιμενω απο την νεφελαρα μου @Nefeliap που ηξερε οτι θα μεινω εγκυος πριν καν αρχισω... Το ενιωθε αφου ..... 🤗🤗🤗❤️❤️

Με συγκινειτε ολες!!!!! Οσες εχετε μωρακια να τα χαιρεστε, οσες περιμενετε να αλληλοστελνουμε θετικη ενεργεια και οσες κοντοζυγωνετε σας στελνουμε φουλ μπεμπεδοσκονη και σας περιμενουμε... Μακαρι ολα βολικα για ολες μας!!!!! Επισης σας ευχαριστω παρα πολυ γιατι οι " πιο φιλες μου" εισασταν ιδιαιτερως διακριτικες και με βοηθησατε να κανω αυτο που θελω!!!!! Love u all!!!! ❤️❤️❤️❤️

Ναι ναι δική σου είμαι εγώ😅μπράβο, μπράβο, πολύ καλά τα νέα! 

Αγωνιστικους χαιρετισμους από τη Χαλκιδική ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ναι ναι δική σου είμαι εγώ😅μπράβο, μπράβο, πολύ καλά τα νέα! 

Αγωνιστικους χαιρετισμους από τη Χαλκιδική ❤️

Και εσυ πηγες Χαλκιδικη μαρη??? Ολες εκει ειστε???? Πες μας ποδι να μας φτιαξεις!!!!! Ειδες τι λεει η @BlackCat το χαλααααρααα δικο μας ειναι ..οποτε το κατεχεις....αστο λοιπον ελευθερο....χαχαχαχα 

Νταξει δεν ειναι ευκολο να σου μιλανε για ποιοτητα εμβρυων και εσυ να σκεφτεσαι κατσε να προλαβω να βαψω μαλλι πριν την ετ ( εννοειται οτι τους αφηνα να κανουν τη δουλεια τους απλα εγω δεν ηθελα να μαθω) ... Και το εβαψα τελικα το βραδυ παρασκευης και σαββατο εκανα ετ... Γενικα αν με δεις πως πηγα για ετ θα κλαψεις..... Η χοπ γελουσε.... Φορεμα χτενισμενη βαμενη σαλονικια κανονικη!!!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Μου φτάνει που χαμογελάς γιατί χαμογελώ και εγώ 😉😉😉

Παιδί μου Σαλονικα city όλα είναι χαλλλλαρα!! Εγώ να δεις πως το ζηλεύω.. αυτό είναι χάρισμα!!

Α θα είμαστε συντονισμένες να τις μαζέψουμε. καλή αρχή απόλαυσε το καλοκαιράκι σου 

Πες τα ρε καρντασινα μας έπιασαν οι ζέστες 

Εσυ και η @Παρασκευαιδουησασταν οι ζωηρές της τάξης η Γερμανίδα πετούσε κ καμία παντόφλα άφησε κ τον προμηθευτή την @Margitcχωρις εμπόρευμα ψοφήσαμε.. 😂😂😂

Δλδ τωρα εσυ αν χρειαστεις παντοφλα .....δεν θα εχει?????? Και τι θα σε πεταξουν??? @Παρασκευαιδου μολογα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Και εσυ πηγες Χαλκιδικη μαρη??? Ολες εκει ειστε???? Πες μας ποδι να μας φτιαξεις!!!!! Ειδες τι λεει η @BlackCat το χαλααααρααα δικο μας ειναι ..οποτε το κατεχεις....αστο λοιπον ελευθερο....χαχαχαχα 

Νταξει δεν ειναι ευκολο να σου μιλανε για ποιοτητα εμβρυων και εσυ να σκεφτεσαι κατσε να προλαβω να βαψω μαλλι πριν την ετ ( εννοειται οτι τους αφηνα να κανουν τη δουλεια τους απλα εγω δεν ηθελα να μαθω) ... Και το εβαψα τελικα το βραδυ παρασκευης και σαββατο εκανα ετ... Γενικα αν με δεις πως πηγα για ετ θα κλαψεις..... Η χοπ γελουσε.... Φορεμα χτενισμενη βαμενη σαλονικια κανονικη!!!! Χαχαχα

Και πολύ καλά έκανες και πηγές στολισμένη κούκλα και τσαχπίνα να παραλάβεις τα μωρα σου!!

Εμένα πρέπει να δεις που πάω σαν διασταύρωση ασβού με ΚΟΥΝΑΒΙ από τον φόβο μου!!

Λες τώρα που θα πάω να πάρω τα 4δυμα να ντυθώ γκράντε να αλλάξει το γούρι;;Θα μπουκάρω κ με γυαλί ηλίου κ καπέλο κ θα βαλω τον γάτο να με τραβάει με κάμερα. Ε θα πουν ήρθε η Κιμ η Καρντασιαν!!

Το χρωμα το έχω, στον κωλο τα χαλάμε λίγο αλλά πελουσια είμαι ότι θέλω κάνω με τον κωλο μου τον μεγαλώνω τον μικραίνω ότι γουστάρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Και πολύ καλά έκανες και πηγές στολισμένη κούκλα και τσαχπίνα να παραλάβεις τα μωρα σου!!

Εμένα πρέπει να δεις που πάω σαν διασταύρωση ασβού με ΚΟΥΝΑΒΙ από τον φόβο μου!!

Λες τώρα που θα πάω να πάρω τα 4δυμα να ντυθώ γκράντε να αλλάξει το γούρι;;Θα μπουκάρω κ με γυαλί ηλίου κ καπέλο κ θα βαλω τον γάτο να με τραβάει με κάμερα. Ε θα πουν ήρθε η Κιμ η Καρντασιαν!!

Το χρωμα το έχω, στον κωλο τα χαλάμε λίγο αλλά πελουσια είμαι ότι θέλω κάνω με τον κωλο μου τον μεγαλώνω τον μικραίνω ότι γουστάρω 

Κλαιωωωωωω ....φοβος γιατι? Κοψε τις παπαριες... Οτι ειναι να γινει θα γινει και εσυ τον κωλο σιυ κατω να βαρας δεν το επηρεαζεις...θα αφησεις απλα ησυχα τη φυση να κανει τη δουλεια της. Εννοειται θα ντυθεις κιμ και εννοειται θαωπαρεις τον γατο παραμασχαλα σαν να πηγαινετε για καφε .. ο γατος ας παρει και ενα φραπεδακι γιατι ειναι και σαλονικιος! Εσυ καλε τοσα χρονια μαζι του ακομα αθηναια μονο παραμενεις? Λιγο βορειος ανεμος δεν σε χτυπησε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Και πολύ καλά έκανες και πηγές στολισμένη κούκλα και τσαχπίνα να παραλάβεις τα μωρα σου!!

Εμένα πρέπει να δεις που πάω σαν διασταύρωση ασβού με ΚΟΥΝΑΒΙ από τον φόβο μου!!

Λες τώρα που θα πάω να πάρω τα 4δυμα να ντυθώ γκράντε να αλλάξει το γούρι;;Θα μπουκάρω κ με γυαλί ηλίου κ καπέλο κ θα βαλω τον γάτο να με τραβάει με κάμερα. Ε θα πουν ήρθε η Κιμ η Καρντασιαν!!

Το χρωμα το έχω, στον κωλο τα χαλάμε λίγο αλλά πελουσια είμαι ότι θέλω κάνω με τον κωλο μου τον μεγαλώνω τον μικραίνω ότι γουστάρω 

Φυσικά και θα ντυθείς γκραντε,  θα βαφτεις, θα περιποιηθεις και το κυριότερο: θα φορέσεις το ωραιότερο χαμόγελο σου! Θα πας με αυτοπεποίθηση και χαρά διότι χαρές έχετε. Ο φόβος πάει, τελείωσε,  μας άφησε στις ωοληψιες και στο άγχος των γονιμοποιησεων.  Τωρα μόνο χαρές από εδώ και πέρα θα έχεις και σημείωσε την ώρα που στο λέω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Ευχαριστω μαυρογατουλα μου!!!!!! Λες να ειναι διδυμακια??? Για να δουμε!!!!! Εννοεται θα παραδωσω σκυταλη και χαιρομαι να την παραδωσω σε αρχηγαρα! ❤️❤️❤️❤️❤️ Παρε μεχρι τοτε φουλ σκονη ..... 

👏👏👏συγχαρητηρια βρε τρελοσαλονικια μια τελειομηνη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Να μας γράφεις οτι σου κατέβει στην κεφάλα...🙃

Για τα υπόλοιπα θα πω να πάρεις όσο χρόνο χρειάζεσαι μέχρι να σταθείς στα πόδια σου δυνατή και ακαταμάχητη όπως ειμαστε όλες εδώ μεσα 🥰🥰

Σάμπως και εγώ που γράφω γράφω τίποτις σημαντικό θαρρείς ?😅🤣

Αύριο πάω για πρώτο υπέρηχο προετοιμασίας εμβρυομεταφοράς, δεν έχω πάρει τίποτα από φάρμακα και αναμένω οδηγίες προς ναυτιλωμένους..Μια αγωνία για το ενδομήτριο την έχω λες και ειμαι καμιά πρωτάρα αλλά τεσπα θα το περπατήσω και αυτό το μονοπάτι τι να κάμω..

🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

@BlackCatνυφη μας επεστρεψα να ξυρισουμε το γαμπρο οπως υποσχεθηκα... χοριακη 10η μερα 589 και χοριακη σημερα 12η μερα 2156..βαλε στο πινακακι οποια τιμη θες... η κανονικη θα ηταν η σημερινη απλα ειδαμε την δευτερα το βραδυ λιγο αιματακι και με εστειλαν για χοριακη οποτε σημερα καναμε την επαναληπτικη... 

Θέλω να σε συγχαρώ για την εγκυμοσύνη σου και τη στάση σου, όπως και τη @hope501 που είναι πάντα δίπλα σε όλες και με όποιο τρόπο μπορεί  το Καλοκαρδο πλάσμα μας

Καλή συνέχεια κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Μου φτάνει που χαμογελάς γιατί χαμογελώ και εγώ 😉😉😉

Παιδί μου Σαλονικα city όλα είναι χαλλλλαρα!! Εγώ να δεις πως το ζηλεύω.. αυτό είναι χάρισμα!!

Α θα είμαστε συντονισμένες να τις μαζέψουμε. καλή αρχή απόλαυσε το καλοκαιράκι σου 

Πες τα ρε καρντασινα μας έπιασαν οι ζέστες 

Εσυ και η @Παρασκευαιδουησασταν οι ζωηρές της τάξης η Γερμανίδα πετούσε κ καμία παντόφλα άφησε κ τον προμηθευτή την @Margitcχωρις εμπόρευμα ψοφήσαμε.. 😂😂😂

Αστα θα ξεκουλησω σε τιμες κατω του κοστους νομιζω😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniwk είπε:

Δλδ τωρα εσυ αν χρειαστεις παντοφλα .....δεν θα εχει?????? Και τι θα σε πεταξουν??? @Παρασκευαιδου μολογα.....

Εχω κ για αυτη την περιπτωση παντοφλα στην Σαλονικια μας που ειναι εγκυουλα εχω ειδικη παντοφλα παραθετω λοιπον κ ενημερωνω οτι υπαρχουν κ αλλα χρωματα😉

A81E2DB3-C2F3-4003-B776-D7536EE69BAA.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσι μου όλα φυσιολογικά είναι αν δεν υπάρχει πόνος! Ηρέμησε λίγο... Αν δεν μπορείς καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να σου φύγει το άγχος!!!
    • Να σου ζήσουν λοιπόν οι κορούλες σου!!γτ το βλέπεις σαν τελευταία ευκαιρία..;; Όπως είπες έστω κ με αυτό το σπέρμα έμεινες έγκυος 3 φορές, επομένως ποτέ δεν ξέρεις μην χάνεις τις ελπίδες σου!!! Και εμάς το σπέρμα είχε θέμα κινητικότητας και μορφολογίας ( είναι ο δεύτερος σύζυγος μου , είχε κιρσοκήλη αλλά παρόλα αυτά έχει ένα κοριτσάκι από τον πρώτο του γάμο.... έπειτα αφού ήμασταν μαζί αποφασίσαμε να κάνουμε εξετάσεις και να προχωρήσει σε χειρουργική επέμβαση για την κιρσοκήλη καθώς δεν εμένα έγγυος 3 χρόνια προσπαθειών!! Μετά το χειρουργείο περίπου 3 χρόνια έμεινα έγκυος αλλά το έχασα στο 6 εβδ! 😢 Δεν ξανά έκανε εκείνος εξετάσεις! Είναι κ λίγο περίεργος σε αυτό το θέμα...δεν πάει εύκολα! )  Τι θέμα έχει εσένα στο σπέρμα;;
    • Κορίτσι μου καλησπέρα!  Σου εξήγησε ο γιατρός γιατί συνέβη αυτό; Εγώ δύο φορές που έκανα πρόκληση απλά καθυστέρησε να γίνει η ωορρηξία(αντί για 32-36 ώρες που γίνεται μετά την ένεση εμένα πχ μου έπαιρνε 40 ώρες). Ίσως την επόμενη φορά που θα το δοκιμάσεις να πρέπει να κάνεις και έναν υπέρηχο 1-2μερες μετά την ωορρηξία (έτσι όπως θα έχει υπολογιστεί με βάση την πρόκληση) για να δείτε ότι όντως έσκασε το ωοθηλακιο και έκανες ωορρηξία.  
    • Κορίτσι μου, κι εγώ είχα περάσει ένα τέτοιο εφιαλτικό βράδυ. Μάλιστα η κοιλιά μου ήταν σκληρή και για αρκετή ώρα και έκανα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις με σένα. Από τότε ανά διαστήματα μπορεί να την αισθανθώ να σκληραίνει και μετά από λίγο να μαλακώνει. Αλλά όταν μίλησα με τον γιατρό ήταν καθησυχαστικος. Είτε μεγαλώνει η μήτρα, είτε κάνει συσπάσεις ή μπορεί απλά το μωρό να είναι σε τέτοια θέση που η κοιλιά να σκληραίνει σε εκείνο το σημείο που βρίσκεται. Αυτά μου είπε  Πάντως και άλλες φίλες μου που ρώτησα μού είπαν ότι κι αυτές το είχαν αυτό. Και στην εφαρμογή εγκυμοσύνης που έχω το παρουσιάζει ως κάτι απολύτως φυσιολογικό. Αλλά φυσικά πάνω απ' όλα κρατάω ότι μου το επιβεβαίωσε και ο γυναικολόγος μου. Παρόλα αυτά αν αγχώνεσαι στείλε ένα μνμ στον γυναικολόγο σου, για να σου επιβεβαιώσει ότι όλα καλά!! ☺️
    • @Melikara86 για το 3ο. Εχω δυο κοριτσάκια 7 και 5. Ημουν εγκυος τ καλοκαιρι π μας περασε και εκανα διακοπη στην 11η βδομαδα. Τωρα τ μωρακι μου θα ηταν 40 ημερων. Εχει 2 κυκλους π ξεκινησαμε αλλα δ εχω αμαν ελπιδες. Έχουμε θεμα με το σπερμα. Απο παντα. Βεβαια εμεινα 3 φορες εγκυος αλλα πιστευω οτι αυτο τ μωρο π εφυγε ηταν η τελευταία μας ευκαιρια. Ειπαμε θα προσπαθησουμε μέχρι τέλος του χρόνου. Αν ρθει καλως, αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...