Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! Τι κάνετε ;;;; @Raf123 αντε αντε με το καλό να τα ανακοινώσετε τα ευχάριστα 😁😁😁💞💞💞  πως κρατήθηκες και δεν τα είπες;;;

@ΜαρίαΔημήτρης έχω συμπτώματα ναι... Έχω και κάτι τσιμπηματα κάτω έχω και πρηξιμο στο στηθος και υγρα... Για να δούμε.. Σχετίζονται με σποράκι;; 😁μακάρι!!! 

@Nandia- πως πάνε οι επαφές;;; 

@Ευάγγελοςτγιατί δεν πήγες να σε δει ο γιατρός αφού είχες αίμα για να σου φύγει το άγχος;;; τώρα πως είσαι;;; σταμάτησε το αίμα; 

 

 

Χαχαχα κρατήθηκα γιατί δεν ήθελα να το ανακοινώσω από το τηλέφωνο και τώρα που ήμουν με τη μαμα μου πως κ δε το είπα ούτε κ εγώ ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η irini5 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου !!πρώτη φορά γράφω στην ομάδα σας κ αυτό για να σας πω να έχετε πίστη !η Αγία Ειρήνη μεγάλη η χάρη της θα σας βοηθήσει !πηγαίνετε ανάψτε ένα κεράκι στο μοναστήρι της όσες ειστε από Αθήνα , προσευχηθείτε βαθια , κάντε τη νηστεία ,φάτε κ το μήλο !!πιστεύω πως είναι θαυματουργή !!!εύχομαι σε όλες σύντομα με τα μικρά τους θαυματακια στην κοιλίτσα κ έπειτα στην αγκαλιά !!!!

Σε ευχαριστούμε πολύ.. Καλωσόρισες στην ομάδα μας❤️❤️

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! Τι κάνετε ;;;; @Raf123 αντε αντε με το καλό να τα ανακοινώσετε τα ευχάριστα 😁😁😁💞💞💞  πως κρατήθηκες και δεν τα είπες;;;

@ΜαρίαΔημήτρης έχω συμπτώματα ναι... Έχω και κάτι τσιμπηματα κάτω έχω και πρηξιμο στο στηθος και υγρα... Για να δούμε.. Σχετίζονται με σποράκι;; 😁μακάρι!!! 

@Nandia- πως πάνε οι επαφές;;; 

@Ευάγγελοςτγιατί δεν πήγες να σε δει ο γιατρός αφού είχες αίμα για να σου φύγει το άγχος;;; τώρα πως είσαι;;; σταμάτησε το αίμα; 

 

 

Του έδωσα και κατάλαβε κυρίως γιατί το θέλαμε και ειμασταν χαλαροί αφου είχαμε άδεια το Πάσχα.. τώρα το αφήνω στην Αγία Ειρήνη 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Χθες είχα πάει στην Σύμη και προσκύνησα στον Πανορμίτη! Άναψα κεράκι για όλες σας. Για όποια γνώριζα το πραγματικό όνομα το ανέφερα στην προσευχή, για τις υπόλοιπες ακόμα και αν δεν είπα όνομα είμαι σίγουρη ότι η προσευχή μετράει έτσι κ αλλιώς!! Εύχομαι να έχετε την βοήθεια και την ευλογία του και σύντομα όλες με γερά μωράκια ❤

Και εγώ στην προσευχή μου λέω όσα ονόματα ξέρω και για τις υπόλοιπες λέω για τα κορίτσια μου και είμαι σίγουρη ξέρει η αγια ειρηνη και ο Θεός για ποιες λες αλλά λέω κσι για όλες τις κοπέλες του κόσμου που θέλουν παιδάκι η είναι εγκυούλες.. σε ευχαριστώ πολύ για την προσευχή ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

36358707-1412-4A40-83CA-418E5C015B06.thumb.jpeg.56509104ce3f3b8647df4ecd775fb88d.jpeg
 

έτοιμη έκπληξη μας αχ ανυπομονώ πάσα πολυυυυυ 🥰🥰🥰

Πανιά σε μεγάλο μέγεθος δεν πήρες γιατί θα τα χρειαστούν ο παππούς και η γιαγιά από την χαρά τους 🤣🤣🤣🤣

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

Σε ευχαριστούμε πολύ.. Καλωσόρισες στην ομάδα μας❤️❤️

 

Του έδωσα και κατάλαβε κυρίως γιατί το θέλαμε και ειμασταν χαλαροί αφου είχαμε άδεια το Πάσχα.. τώρα το αφήνω στην Αγία Ειρήνη 

 

Και εγώ στην προσευχή μου λέω όσα ονόματα ξέρω και για τις υπόλοιπες λέω για τα κορίτσια μου και είμαι σίγουρη ξέρει η αγια ειρηνη και ο Θεός για ποιες λες αλλά λέω κσι για όλες τις κοπέλες του κόσμου που θέλουν παιδάκι η είναι εγκυούλες.. σε ευχαριστώ πολύ για την προσευχή ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

36358707-1412-4A40-83CA-418E5C015B06.thumb.jpeg.56509104ce3f3b8647df4ecd775fb88d.jpeg
 

έτοιμη έκπληξη μας αχ ανυπομονώ πάσα πολυυυυυ 🥰🥰🥰

Υπεροχααααααα 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞 Εγώ πιστεύω θα κάνεις αγοράκι 💙😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

36358707-1412-4A40-83CA-418E5C015B06.thumb.jpeg.56509104ce3f3b8647df4ecd775fb88d.jpeg
 

έτοιμη έκπληξη μας αχ ανυπομονώ πάσα πολυυυυυ 🥰🥰🥰

Είναι καταπλητικα , τέλεια! Μπράβο σου!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Γειά σου κορίτσι μου, σε ευχαριστώ που με θυμήθηκες. 

Εγώ είμαι 8η μέρα του κύκλου. Αδιαθετησα μεγάλο Σάββατο και  έπεσα μέσα σε όλες τις αργίες. Δεν επικοινώνησα με το γιατρό γιατί έρχεται μόνο Δευτέρα και Πέμπτη εδώ που είμαι. Ίσως μιλήσω την Πέμπτη για να κάνουμε ένα υπέρηχο γιατί κάτι ήθελε να δει στο ενδομητριο και την αριστερή ωοθήκη. Αλλά δεν με καλύπτει, όλο με απορίες φεύγω από το ιατρείο. Σκέφτομαι μήπως πάω σε έναν ειδικό υπογονημοτητας που έχει εδώ ιατρείο και συνεργάζεται με κέντρο για εξωσωματική στην Αθήνα. Αλλά δεν θέλω να κάνω εξωσωματικη, κυρίως για το οικονομικό κόστος. 

Γενικά δεν είμαι καλά, η κατάθλιψη μου χτυπάει ξανά την πόρτα και είναι έτοιμη να της ανοίξω.. Όλο κλαίω και τρώω και μετά κλαίω γιατί έφαγα και πάλι από την αρχή..... 

Εσύ σε τι φάση είσαι;; 💞

Εγώ περιμένω πάλι περίοδο σε 9-10 μέρες αλλά δεν ελπίζω σε κάτι παρόλο που είχα καλές επαφές. Μετά την ωορρηξία έχω συνέχεια πονακια και πολλά υγρά.

Και τους δύο προηγούμενους μήνες τα ίδια είχα αλλά λίγο διαφορετικά τα υγρά μου. Γενικά μετά την τελευταία παλινδρομη μετά την ωορρηξία έχω συμπτώματα περιόδου μέχρι να μου έρθει.

Με έχει πάρει και μένα από κάτω αλλά όχι μόνο για το θέμα παιδί αλλά για διάφορες δυσκολίες που αντιμετωπίζω. Μικρές αλλά συσσωρευμένες οι οποίες με έφεραν στα όρια μου. 

Μια μεγάλη αγκαλιά από εμένα. Αν τύχει και βρεθείς Αθήνα αν θες να πας και στον δικό μου γιατρό για μια γνώμη. Τον εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια.❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 @Antonia2 @Nat20 @babyblue94  @Princess28 @marinamanoulitsa @Nandia- @Ευάγγελοςτ @evaioan @misofeggaro@Hope19 Κορίτσια μου γλυκα γρα΄φω ενα μηνυμα συνολοικα   σε ολες συγγνωμη αν ξεχασα καποια. Δεν εχω προλαβει καθολου να μπω στο φορουμ και δεν ξερω ποτε και πως θα ξαναναμπω καθως  εχω ενα πολυ σοβαρο πρακτιζο ζητημα. Δουλευω σε ξενοδοχειο σεζον σε πολυ υπεθυνη θεση γραφειου, , το χειμωνα δουλευα επισης γιατι δουλευω αλλα πολυ λιγοτερες ωρες, αλλα εδω και καποιες εβδομαδες εχω τεραστιο θεμα γιατι εχω δουλεια πανω απο 12 ωρες... και παρα πολυ μεγαλη πιεση θ ελεγα ασφυκτικη. Ως αποτελεσμα το θεμα με αγχος εχει εκτοξευθει.. Το κακο ειανι οτι αναζητουν βοηθο ομως υπαρχει τεραστιο θεμα με προσωπικο και ετσι εχω μεινει μονη μου και αισθανομαι παρα πολυ πιεση, δεν ξερω τι θα κανω αλλα η δουλεια ειναι 7 μερες τη βδομαδα απειρες ωρες και πολλες ευθυνες... Ανησυχω πολυ πβς θα το χειρριστω αυτο μαζι με γκυμοσυνη αλλα δεν εχω οικονομικη ανεση ναταπαρατησω ολα. Κατα τα αλλα εχω αυχενικη 16 Μαιου.. ελπιζω να πανε ολα καλα. Θα μπαινβ οταν μπορω αλλα εξηγβ γιατι εχω χαθει για να μην νομιζεται. @Raf123 Χαρηκα παρα πολυ για τανεα σου γλυκο μου κοριτσι , να ακουσετε και την καρδουλα ειναι μαγικη στιγμη❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αύριο Πρωτομαγιά 😁😁😁😘😘😘💞💞💞 ανοίγω εγώ το θεματάκι τα μεσάνυχτα να ξέρετε 😘😘💞💞 αντε αντε να φέρω πάλι γούρι όπως τον Μάρτιο!!!Να δω σε εμένα πότε θα φέρω γούρι χαχαχχαχα!!! Η @babyblue94 και εγώ φέρνουμε γούρι τελικα😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια αύριο Πρωτομαγιά 😁😁😁😘😘😘💞💞💞 ανοίγω εγώ το θεματάκι τα μεσάνυχτα να ξέρετε 😘😘💞💞 αντε αντε να φέρω πάλι γούρι όπως τον Μάρτιο!!!Να δω σε εμένα πότε θα φέρω γούρι χαχαχχαχα!!! Η @babyblue94 και εγώ φέρνουμε γούρι τελικα😁😁

Μακάρι κορίτσι μου να είναι και για όλες εμάς τις υπόλοιπες τυχερό το νέο θεματακι. Αν και για εσένα έχω πολύ καλό προαίσθημα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έπαθαν σοκ όλοι δεν το περίμεναν με τίποτα!!! Αρχικά πήγαμε στα πεθερικά για φαγητό και εγώ τα έφτιαξα σε κουτάκια ανά οικογένεια και το έδωσε ο άντρας μου! Κάτσαμε για φαγητό εκείνη την ώρα..Λέει η πεθερά μ τα ανοίγουμε μετά…της λέει άνοιξε να δεις τώρα είναι πολύ ωραία…τα ανοίγει δεν κατάλαβε αρχικά γιατί είχα βάλει πρώτο πρώτο το coming soon κ λέει η πεθερά μ από τώρα χριστουγεννιάτικα μπισκότα;; Κ της λέει ο άντρας μ δες τα αλλά…τα βλέπει τα έχασε ο πεθερός μ δε καταλάβαινε τι συνεβει κ λεω είμαι εγκυος χαχαχα χαρές η πεθερά μ νόμιζα θα μείνει επιτόπου την έπιασε από την χαρά της κάτι σαν να μην μπορεί να αναπνεύσει!! Μετά πήγαμε στους δικούς μου τα αδέρφια μ κ ο μπαμπά μου ήταν στο γήπεδο ήταν η μαμα κ η νύφη μου τους δίνω τα κουτάκια τους η μαμα μου έψαχνε τα γυαλιά της να δει τι γράφει η νύφη μοφ κατευθείαν το κατάλαβε είσαι εγκυος χάρηκε παρά πολύ κ η μαμα μ αγκαλιές φιλια!! Ο μπαμπά μ μετά έπαθε σοκ ο αδερφος μ ο μικρος όλη την ώρα θα στο βαφτίσω εγώ χαχαχα κ ο αδερφός μ ο μεγαλος χάρηκαν όλοι παρά πολύ!! Πωπω έπρεπε να τους πιάσω ένα βίντεο όλους αλλά εκείνη την ώρα θα το καταλάβαιναν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Raf123 @Antonia2 @Nat20 @babyblue94  @Princess28 @marinamanoulitsa @Nandia- @Ευάγγελοςτ @evaioan @misofeggaro@Hope19 Κορίτσια μου γλυκα γρα΄φω ενα μηνυμα συνολοικα   σε ολες συγγνωμη αν ξεχασα καποια. Δεν εχω προλαβει καθολου να μπω στο φορουμ και δεν ξερω ποτε και πως θα ξαναναμπω καθως  εχω ενα πολυ σοβαρο πρακτιζο ζητημα. Δουλευω σε ξενοδοχειο σεζον σε πολυ υπεθυνη θεση γραφειου, , το χειμωνα δουλευα επισης γιατι δουλευω αλλα πολυ λιγοτερες ωρες, αλλα εδω και καποιες εβδομαδες εχω τεραστιο θεμα γιατι εχω δουλεια πανω απο 12 ωρες... και παρα πολυ μεγαλη πιεση θ ελεγα ασφυκτικη. Ως αποτελεσμα το θεμα με αγχος εχει εκτοξευθει.. Το κακο ειανι οτι αναζητουν βοηθο ομως υπαρχει τεραστιο θεμα με προσωπικο και ετσι εχω μεινει μονη μου και αισθανομαι παρα πολυ πιεση, δεν ξερω τι θα κανω αλλα η δουλεια ειναι 7 μερες τη βδομαδα απειρες ωρες και πολλες ευθυνες... Ανησυχω πολυ πβς θα το χειρριστω αυτο μαζι με γκυμοσυνη αλλα δεν εχω οικονομικη ανεση ναταπαρατησω ολα. Κατα τα αλλα εχω αυχενικη 16 Μαιου.. ελπιζω να πανε ολα καλα. Θα μπαινβ οταν μπορω αλλα εξηγβ γιατι εχω χαθει για να μην νομιζεται. @Raf123 Χαρηκα παρα πολυ για τανεα σου γλυκο μου κοριτσι , να ακουσετε και την καρδουλα ειναι μαγικη στιγμη❤️

Κοριτσάκι μιυ εύχομαι σύντομα να βρεθει ενας βοηθός γιστι είναι πολλή η πίεση που εχεις ❤️❤️❤️ Σου στέλνω μια αγκαλιά κ όποτε εχεις χρόνο κ μπορείς εμεις εδω είμαστε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια αύριο Πρωτομαγιά 😁😁😁😘😘😘💞💞💞 ανοίγω εγώ το θεματάκι τα μεσάνυχτα να ξέρετε 😘😘💞💞 αντε αντε να φέρω πάλι γούρι όπως τον Μάρτιο!!!Να δω σε εμένα πότε θα φέρω γούρι χαχαχχαχα!!! Η @babyblue94 και εγώ φέρνουμε γούρι τελικα😁😁

Αμήν !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έπαθαν σοκ όλοι δεν το περίμεναν με τίποτα!!! Αρχικά πήγαμε στα πεθερικά για φαγητό και εγώ τα έφτιαξα σε κουτάκια ανά οικογένεια και το έδωσε ο άντρας μου! Κάτσαμε για φαγητό εκείνη την ώρα..Λέει η πεθερά μ τα ανοίγουμε μετά…της λέει άνοιξε να δεις τώρα είναι πολύ ωραία…τα ανοίγει δεν κατάλαβε αρχικά γιατί είχα βάλει πρώτο πρώτο το coming soon κ λέει η πεθερά μ από τώρα χριστουγεννιάτικα μπισκότα;; Κ της λέει ο άντρας μ δες τα αλλά…τα βλέπει τα έχασε ο πεθερός μ δε καταλάβαινε τι συνεβει κ λεω είμαι εγκυος χαχαχα χαρές η πεθερά μ νόμιζα θα μείνει επιτόπου την έπιασε από την χαρά της κάτι σαν να μην μπορεί να αναπνεύσει!! Μετά πήγαμε στους δικούς μου τα αδέρφια μ κ ο μπαμπά μου ήταν στο γήπεδο ήταν η μαμα κ η νύφη μου τους δίνω τα κουτάκια τους η μαμα μου έψαχνε τα γυαλιά της να δει τι γράφει η νύφη μοφ κατευθείαν το κατάλαβε είσαι εγκυος χάρηκε παρά πολύ κ η μαμα μ αγκαλιές φιλια!! Ο μπαμπά μ μετά έπαθε σοκ ο αδερφος μ ο μικρος όλη την ώρα θα στο βαφτίσω εγώ χαχαχα κ ο αδερφός μ ο μεγαλος χάρηκαν όλοι παρά πολύ!! Πωπω έπρεπε να τους πιάσω ένα βίντεο όλους αλλά εκείνη την ώρα θα το καταλάβαιναν 

Έφερες μεγάλη χαρά στην οικογένεια σας !!!!!! Μπράβο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έπαθαν σοκ όλοι δεν το περίμεναν με τίποτα!!! Αρχικά πήγαμε στα πεθερικά για φαγητό και εγώ τα έφτιαξα σε κουτάκια ανά οικογένεια και το έδωσε ο άντρας μου! Κάτσαμε για φαγητό εκείνη την ώρα..Λέει η πεθερά μ τα ανοίγουμε μετά…της λέει άνοιξε να δεις τώρα είναι πολύ ωραία…τα ανοίγει δεν κατάλαβε αρχικά γιατί είχα βάλει πρώτο πρώτο το coming soon κ λέει η πεθερά μ από τώρα χριστουγεννιάτικα μπισκότα;; Κ της λέει ο άντρας μ δες τα αλλά…τα βλέπει τα έχασε ο πεθερός μ δε καταλάβαινε τι συνεβει κ λεω είμαι εγκυος χαχαχα χαρές η πεθερά μ νόμιζα θα μείνει επιτόπου την έπιασε από την χαρά της κάτι σαν να μην μπορεί να αναπνεύσει!! Μετά πήγαμε στους δικούς μου τα αδέρφια μ κ ο μπαμπά μου ήταν στο γήπεδο ήταν η μαμα κ η νύφη μου τους δίνω τα κουτάκια τους η μαμα μου έψαχνε τα γυαλιά της να δει τι γράφει η νύφη μοφ κατευθείαν το κατάλαβε είσαι εγκυος χάρηκε παρά πολύ κ η μαμα μ αγκαλιές φιλια!! Ο μπαμπά μ μετά έπαθε σοκ ο αδερφος μ ο μικρος όλη την ώρα θα στο βαφτίσω εγώ χαχαχα κ ο αδερφός μ ο μεγαλος χάρηκαν όλοι παρά πολύ!! Πωπω έπρεπε να τους πιάσω ένα βίντεο όλους αλλά εκείνη την ώρα θα το καταλάβαιναν 

Ωραίες στιγμές,  μπράβο κορίτσι μου, πολύ ωραία η έκπληξη! Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μόνο  χαρές από εδώ και στο εξής.. διάβαζοντας το κειμενάκι αισθάνθηκα να κάθομαι και εγω μαζί μαζι σας, τι χαρά θεε μου... θυμήθηκα την μητέρα μου μόλις της το ανακοίνωσα πως είμαι έγκυος τι χαρές έκανε... με συγκίνησες! 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Raf123 @Antonia2 @Nat20 @babyblue94  @Princess28 @marinamanoulitsa @Nandia- @Ευάγγελοςτ @evaioan @misofeggaro@Hope19 Κορίτσια μου γλυκα γρα΄φω ενα μηνυμα συνολοικα   σε ολες συγγνωμη αν ξεχασα καποια. Δεν εχω προλαβει καθολου να μπω στο φορουμ και δεν ξερω ποτε και πως θα ξαναναμπω καθως  εχω ενα πολυ σοβαρο πρακτιζο ζητημα. Δουλευω σε ξενοδοχειο σεζον σε πολυ υπεθυνη θεση γραφειου, , το χειμωνα δουλευα επισης γιατι δουλευω αλλα πολυ λιγοτερες ωρες, αλλα εδω και καποιες εβδομαδες εχω τεραστιο θεμα γιατι εχω δουλεια πανω απο 12 ωρες... και παρα πολυ μεγαλη πιεση θ ελεγα ασφυκτικη. Ως αποτελεσμα το θεμα με αγχος εχει εκτοξευθει.. Το κακο ειανι οτι αναζητουν βοηθο ομως υπαρχει τεραστιο θεμα με προσωπικο και ετσι εχω μεινει μονη μου και αισθανομαι παρα πολυ πιεση, δεν ξερω τι θα κανω αλλα η δουλεια ειναι 7 μερες τη βδομαδα απειρες ωρες και πολλες ευθυνες... Ανησυχω πολυ πβς θα το χειρριστω αυτο μαζι με γκυμοσυνη αλλα δεν εχω οικονομικη ανεση ναταπαρατησω ολα. Κατα τα αλλα εχω αυχενικη 16 Μαιου.. ελπιζω να πανε ολα καλα. Θα μπαινβ οταν μπορω αλλα εξηγβ γιατι εχω χαθει για να μην νομιζεται. @Raf123 Χαρηκα παρα πολυ για τανεα σου γλυκο μου κοριτσι , να ακουσετε και την καρδουλα ειναι μαγικη στιγμη❤️

Κοριτσάκι μου επειδή ξέρω πώς είναι, πάνω απόλα η ψυχική σου υγεία κ ηρεμία!! Εσύ να μην αγχώνεσαι ό,τι είναι να γίνει θα γίνει. Το πιο σημαντικό είναι το μωράκι σου που το περίμενες πώς κ πώς. Να σκεφτεσαι το μωράκι σου κ να είσαι ήρεμη γι’αυτό..κάθε μέρα σε φέρνει κ ένα βήμα πιο κοντά του!! Θα περάσει ο καιρός νεράκι κ ούτε που θα το καταλάβεις..ελπίζω να σου φέρουν βοηθό γρήγορα για να’ναι καλύτερα τα πράγματα κ να χαλαρώσεις λίγο..❤️ Όποτε θες κ έχεις χρόνο είμαστε εδώ..στείλε μου ό,τι θες💕

Καλή επιτυχία στην αυχενική❤️❤️❤️ Να μας πεις τα νέα😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έπαθαν σοκ όλοι δεν το περίμεναν με τίποτα!!! Αρχικά πήγαμε στα πεθερικά για φαγητό και εγώ τα έφτιαξα σε κουτάκια ανά οικογένεια και το έδωσε ο άντρας μου! Κάτσαμε για φαγητό εκείνη την ώρα..Λέει η πεθερά μ τα ανοίγουμε μετά…της λέει άνοιξε να δεις τώρα είναι πολύ ωραία…τα ανοίγει δεν κατάλαβε αρχικά γιατί είχα βάλει πρώτο πρώτο το coming soon κ λέει η πεθερά μ από τώρα χριστουγεννιάτικα μπισκότα;; Κ της λέει ο άντρας μ δες τα αλλά…τα βλέπει τα έχασε ο πεθερός μ δε καταλάβαινε τι συνεβει κ λεω είμαι εγκυος χαχαχα χαρές η πεθερά μ νόμιζα θα μείνει επιτόπου την έπιασε από την χαρά της κάτι σαν να μην μπορεί να αναπνεύσει!! Μετά πήγαμε στους δικούς μου τα αδέρφια μ κ ο μπαμπά μου ήταν στο γήπεδο ήταν η μαμα κ η νύφη μου τους δίνω τα κουτάκια τους η μαμα μου έψαχνε τα γυαλιά της να δει τι γράφει η νύφη μοφ κατευθείαν το κατάλαβε είσαι εγκυος χάρηκε παρά πολύ κ η μαμα μ αγκαλιές φιλια!! Ο μπαμπά μ μετά έπαθε σοκ ο αδερφος μ ο μικρος όλη την ώρα θα στο βαφτίσω εγώ χαχαχα κ ο αδερφός μ ο μεγαλος χάρηκαν όλοι παρά πολύ!! Πωπω έπρεπε να τους πιάσω ένα βίντεο όλους αλλά εκείνη την ώρα θα το καταλάβαιναν 

Ραφαέλα μου τι τέλεια!!! 😃😃😃 Μας μετέφερες όλο το κλίμα😍 Αυτή τη χαρά κ τον ενθουσιασμό να έχετε πάντα στη ζωή σας!!! Τα καλύτερα έρχονται😍🌈💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Υπεροχααααααα 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞 Εγώ πιστεύω θα κάνεις αγοράκι 💙😘 

Λες;; Μακάρι γιατί ο άντρας μ θέλει πολύ ένα αγοράκι αλλά λεω γερό μωράκι και ότι είναι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ωραίες στιγμές,  μπράβο κορίτσι μου, πολύ ωραία η έκπληξη! Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μόνο  χαρές από εδώ και στο εξής.. διάβαζοντας το κειμενάκι αισθάνθηκα να κάθομαι και εγω μαζί μαζι σας, τι χαρά θεε μου... θυμήθηκα την μητέρα μου μόλις της το ανακοίνωσα πως είμαι έγκυος τι χαρές έκανε... με συγκίνησες! 💗💗💗

Κοριτσάκι μου σε ευχαριστώ πολύ!! Σου εύχομαι πολύ σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!! Το αξίζεις και με το παραπάνω!!!❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...