Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Ελπίζω να είστε όλες καλά και να ξεκουραστείτε τώρα το τριήμερο. Εγώ δυστυχώς Δευτέρα δουλεύω 😭

@Raf123 εξάψεις θα έχεις , εγώ θυμάμαι στην πρώτη μου εγκυμοσύνη γύρω στην 6η εβδομάδα είχα λιώσει και δεν είχα και κλιματιστικό. Μόνο ντουζακια όσο μπορούσα γιατί ήμουν και ξάπλα λόγω αποκόλλησης. Μετά ένιωθα καλύτερα όταν εξισορροπησαν λίγο οι ορμόνες. Το καλό είναι πως τον χειμώνα δεν θα νιώθεις το κρύο που θα νιώθουν οι υπόλοιποι! 

@marinamanoulitsa πως είσαι εσύ κορίτσι μου? Κάτι πήρε το μάτι μου για διάφορα συμπτώματα.

@Nandia- εμείς είπαμε πάμε μαζί οπότε έχουμε μέρες ακόμα.

@Antonia2 να περάσετε τέλεια στην Θεσσαλονίκη.

@misofeggaro μου που χάθηκες εσύ ?

Κορίτσια ακόμα δεν έχω πάει στην Αγία Ειρήνη. Δεν έχω ξεχάσει καμία σας και θα ανάψω κεριά σε όλες. Αν θέλετε να πάρω και λαδακι ή και ζώνες να σας στείλω όταν με το καλό πάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

😂😂😂 δε το μπορώ καθόλου το κλιματιστικό αλλά μου φαίνεται θα είναι ο καλύτερος μου φιλος χαχαχα έχω βάλει ήδη καλοκαιρινά σεντόνια αλλά μου φαίνεται θα βγάλω το quilt 

Και εμένα είναι το χειρότερο μου το κλιματιστικό αλλά ήταν το κολλητακι μου στις εγκυμοσύνες μου🤣🤣🤣

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου @Nandia-...

Και εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κ με το καλό να έρθει κ το τρίτο σου...στον δρόμο είναι να το ξέρεις 🥰🥰🥰

Μακάρι.. σε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!!! ❤ φιλια απο Σαλονικα!!!! 😘😘😘💋💋💋💋🥰 full in love μ αυτη την πολη αφου!!!

Αχχ πόσο σε ζηλεύω.. την Αθήνα την αγαπώ για τα θέατρα τα μουσεία και όλον αυτόν τον υπέροχο πολιτισμό που είναι η αρχή της υπεροχής πατρίδας μας της Ελλάδας αλλά την Θεσσαλονίκη την λατρεύω.. είναι πιο κοντά στους ρυθμούς της Κύπρου και είναι πιο ανθρώπινη θεωρώ.. τώρα πλέον αγαπώ και την Αλεξανδρούπολη😁😁😁❤️❤️❤️

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Από Θεσσαλονίκη είμαι εγώ!!! Καλωσηρθες στην πόλη μας 😘😘 

Λατρεύω Θεσσαλονίκη.. μακάρι και καταφέρουμε να έρθουμε ξανα❤️❤️

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Flora38 είπε:

Υπέροχα!!! Άρα είμαι στη σωστή ομάδα! Σας διαβάζω λίγο καιρό τώρα και βλέπω ποσό καλές κοπέλες είσαστε! Θα τα λέμε!!! Με το καλό και άμεσα σου εύχομαι θετικό τεστ!!! ❤️😍

Καλωσόρισες στην ομάδα μας.. εύχομαι σύντομα να έρθει και για σένα το σπορακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Ελπίζω να είστε όλες καλά και να ξεκουραστείτε τώρα το τριήμερο. Εγώ δυστυχώς Δευτέρα δουλεύω 😭

@Raf123 εξάψεις θα έχεις , εγώ θυμάμαι στην πρώτη μου εγκυμοσύνη γύρω στην 6η εβδομάδα είχα λιώσει και δεν είχα και κλιματιστικό. Μόνο ντουζακια όσο μπορούσα γιατί ήμουν και ξάπλα λόγω αποκόλλησης. Μετά ένιωθα καλύτερα όταν εξισορροπησαν λίγο οι ορμόνες. Το καλό είναι πως τον χειμώνα δεν θα νιώθεις το κρύο που θα νιώθουν οι υπόλοιποι! 

@marinamanoulitsa πως είσαι εσύ κορίτσι μου? Κάτι πήρε το μάτι μου για διάφορα συμπτώματα.

@Nandia- εμείς είπαμε πάμε μαζί οπότε έχουμε μέρες ακόμα.

@Antonia2 να περάσετε τέλεια στην Θεσσαλονίκη.

@misofeggaro μου που χάθηκες εσύ ?

Κορίτσια ακόμα δεν έχω πάει στην Αγία Ειρήνη. Δεν έχω ξεχάσει καμία σας και θα ανάψω κεριά σε όλες. Αν θέλετε να πάρω και λαδακι ή και ζώνες να σας στείλω όταν με το καλό πάω.

Ναι έχω ακόμα 11 μέρες.. προχτές είχα θετικό τεστ ωορρηξιας και χτες είχα αρνητικό τεστ ωορρηξιας άρα ότι είναι να γίνει θα γίνει 

Θα ήθελα λαδακι αλλά μην σε βάζω σε έξοδα.. εκτός αν το βάλεις να πληρώσω εγώ τα μεταφορικά..ζώνη έχω από το άγιο όρος αλλά δεν με πειράζει να έχω και της αγιας ειρήνης.. αν δεν μπορείς κανένα πρόβλημα.. και το κεράκι και η προσευχή σου είναι σημαντικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ναι έχω ακόμα 11 μέρες.. προχτές είχα θετικό τεστ ωορρηξιας και χτες είχα αρνητικό τεστ ωορρηξιας άρα ότι είναι να γίνει θα γίνει 

Θα ήθελα λαδακι αλλά μην σε βάζω σε έξοδα.. εκτός αν το βάλεις να πληρώσω εγώ τα μεταφορικά..ζώνη έχω από το άγιο όρος αλλά δεν με πειράζει να έχω και της αγιας ειρήνης.. αν δεν μπορείς κανένα πρόβλημα.. και το κεράκι και η προσευχή σου είναι σημαντικά 

Όταν καταφέρω να πάω θα πάρω και θα σου στείλω. Και μην ξαναπείς για τα έξοδα. Θα το κάνω με όλη μου την καρδιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Όταν καταφέρω να πάω θα πάρω και θα σου στείλω. Και μην ξαναπείς για τα έξοδα. Θα το κάνω με όλη μου την καρδιά. 

Σε ευχαριστώ πολύ.. θα προσευχομαι όπως το κάνω για;σένα και όλες μας.. η Αγία Ειρήνη να σου στείλει την ευλογία της❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ.. θα προσευχομαι όπως το κάνω για;σένα και όλες μας.. η Αγία Ειρήνη να σου στείλει την ευλογία της❤️

Κορίτσι μου εγώ έχω λαδακι κ αγιασμό αν θέλεις να σου στείλω και μηλαρακι επίσης....απλά με την δουλειά μόλις βρω χρόνο θα μπορέσω να πάω...από που είσαι είπαμε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου καλή ξεκούραση!! Να περάσετε τέλεια όμορφα και να χαλαρώσετε!! 
 

ξεχασα να σου πω μερικά σποτ στα στέλνω σε λίγο 

Αχ στείλε μου κι εμένα αν μπορείς για όταν ξαναπάω!! 😁

@Antonia2 να περάσεις τέλεια!!! Είναι πανέμορφη η Θεσσαλονίκη!! 😀😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Κορίτσι μου εγώ έχω λαδακι κ αγιασμό αν θέλεις να σου στείλω και μηλαρακι επίσης....απλά με την δουλειά μόλις βρω χρόνο θα μπορέσω να πάω...από που είσαι είπαμε;;

Καλημέρα.. ειμαι από Κύπρο.. μήλο έφαγα το μεγάλο Σάββατο.. απ ότι μου είπε η φίλη μου που μου το έδωσε έχει εκκλησία στην Κύπρο της αγιας ειρήνης και διαβάζουν την ευχή στα μήλα και τα δίνουν σε όποιο θέλει..  τελικά όμως το μήλο που είχε όταν το άνοιξε για να το δει πριν μου το φέρει είχε χαλάσει και θυμήθηκε ότι είχε από το μοναστήρι της Αγίας και μου έφερε αυτό..  λέω στην φίλη μου μάλλον η αγια ήθελε να το φάω από το μοναστήρι της..τυχαία έπεσαν οι μέρες και το έφαγα μεγάλο Σάββατο.. εν το μεταξύ για το μηλο μου ειχε πει αλλη φιλη μου πριν 2 χρονια αλλα δεν το ελαβα υπόψη.. αττο το μηνα συνέχεια βρισκομαι μπροστα στο ονομα της αγιας ειρήνης μεγσλη η χαρη της ...νομίζω είναι πολλά τα σημάδια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου !!πρώτη φορά γράφω στην ομάδα σας κ αυτό για να σας πω να έχετε πίστη !η Αγία Ειρήνη μεγάλη η χάρη της θα σας βοηθήσει !πηγαίνετε ανάψτε ένα κεράκι στο μοναστήρι της όσες ειστε από Αθήνα , προσευχηθείτε βαθια , κάντε τη νηστεία ,φάτε κ το μήλο !!πιστεύω πως είναι θαυματουργή !!!εύχομαι σε όλες σύντομα με τα μικρά τους θαυματακια στην κοιλίτσα κ έπειτα στην αγκαλιά !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου

@Ευαγγελοςτ κορίτσι μου κι εγώ είχα ροζ την περασμένη Παρασκευή για μισή μέρα, σταμάτησε και από την Τετάρτη έχω καφέ υγρά. Τον γιατρό τον έχω πριξει αλλά μου λέει να μην ανησυχώ και ότι αν όχι σε όλες στις περισσότερες εγκυμοσύνες συμβαίνει αυτό. Κι εγώ 6+1 είμαι. Έχω κάνει ένα υπέρηχο 4+6 που είδαμε σάκο με εμβρυϊκά στοιχεία και τώρα έχω την Τετάρτη για καρδούλα και δεν σου κρύβω πως αν και αυτά τα είχα πάλι στο γιό μου ,εγώ πολύ ανησυχώ! Πάντως δεν είναι τίποτα είναι πολύ συνηθισμένο αλλά δεν παύεις να ανησυχείς όταν τα βλέπεις , σε καταλαβαίνω!

Καλημέρα κορίτσι μου! Εμείς ακριβώς μαζί πηγαίνουμε!☺️ Τι ημερομηνία σου έδωσε; Εμένα 17 με 21 Δεκεμβρίου!😊

Αχ εγώ δεν είχα τίποτα στον γιο μου και τώρα με τρομάζει όλο αυτό. Βέβαια φταίει και το παρελθόν αφού στο πρώτο μωράκι μας που χάσαμε είχα συνεχώς καφέ. Ξέρεις η συσχέτιση είναι αναπόφευκτη! Αχ τι ωραία που θα πας την Τετάρτη! Όλα τέλεια θα είναι θα δεις! Εγώ έχω την μεθεπόμενη Τρίτη! Πραγματικά δεν ξέρω πως θα περάσουν τόσες ημέρες!

😘🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ Καλό ΣΚ σε ολες!! Εμεις σήμερα θα ανακοινώσουμε στους γονεις μας και έχω μεγάλη ανυπομονησία να δω τις αντιδράσεις τους!! Χθες είχαμε αρραβώνες κ είχαμε πάει με τα πεθερικά κ έλεγε η πεθερά μου ότι το καλοκαίρι θα πάει Πορτογαλία μετά έχουν ένα τικετ παλιο π το άλλαξαν για τον Σεπτέμβρη στα Χανιά κ σκέφτονται για Βουκουρεστη τον Δεκέμβρη χαχα κ μ λέει ο άντρας μου μαρεσει που προγραμματίζουν αλλά δεν ξέρουν χαχαχα κ χθες λεγαμε με τη πεθερά για τα κεραστικα του γάμου κ να πάρουμε να δοκιμάσουμε χαχα 😂😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Εμείς ακριβώς μαζί πηγαίνουμε!☺️ Τι ημερομηνία σου έδωσε; Εμένα 17 με 21 Δεκεμβρίου!😊

Αχ εγώ δεν είχα τίποτα στον γιο μου και τώρα με τρομάζει όλο αυτό. Βέβαια φταίει και το παρελθόν αφού στο πρώτο μωράκι μας που χάσαμε είχα συνεχώς καφέ. Ξέρεις η συσχέτιση είναι αναπόφευκτη! Αχ τι ωραία που θα πας την Τετάρτη! Όλα τέλεια θα είναι θα δεις! Εγώ έχω την μεθεπόμενη Τρίτη! Πραγματικά δεν ξέρω πως θα περάσουν τόσες ημέρες!

😘🥰

Κορίτσια μου μην ανησυχείτε δεν είναι ανησυχητικό σας το είπε κ ο γιατρος φαντάζομαι! Όλα καλά θα πάνε!! Εγώ δεν νιώθω τίποτα τις περισσότερες ώρες της ημέρας κ νομίζω ότι δεν είμαι εγκυος 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! Τι κάνετε ;;;; @Raf123 αντε αντε με το καλό να τα ανακοινώσετε τα ευχάριστα 😁😁😁💞💞💞  πως κρατήθηκες και δεν τα είπες;;;

@ΜαρίαΔημήτρης έχω συμπτώματα ναι... Έχω και κάτι τσιμπηματα κάτω έχω και πρηξιμο στο στηθος και υγρα... Για να δούμε.. Σχετίζονται με σποράκι;; 😁μακάρι!!! 

@Nandia- πως πάνε οι επαφές;;; 

@Ευάγγελοςτγιατί δεν πήγες να σε δει ο γιατρός αφού είχες αίμα για να σου φύγει το άγχος;;; τώρα πως είσαι;;; σταμάτησε το αίμα; 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Χθες είχα πάει στην Σύμη και προσκύνησα στον Πανορμίτη! Άναψα κεράκι για όλες σας. Για όποια γνώριζα το πραγματικό όνομα το ανέφερα στην προσευχή, για τις υπόλοιπες ακόμα και αν δεν είπα όνομα είμαι σίγουρη ότι η προσευχή μετράει έτσι κ αλλιώς!! Εύχομαι να έχετε την βοήθεια και την ευλογία του και σύντομα όλες με γερά μωράκια ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Εμείς ακριβώς μαζί πηγαίνουμε!☺️ Τι ημερομηνία σου έδωσε; Εμένα 17 με 21 Δεκεμβρίου!😊

Αχ εγώ δεν είχα τίποτα στον γιο μου και τώρα με τρομάζει όλο αυτό. Βέβαια φταίει και το παρελθόν αφού στο πρώτο μωράκι μας που χάσαμε είχα συνεχώς καφέ. Ξέρεις η συσχέτιση είναι αναπόφευκτη! Αχ τι ωραία που θα πας την Τετάρτη! Όλα τέλεια θα είναι θα δεις! Εγώ έχω την μεθεπόμενη Τρίτη! Πραγματικά δεν ξέρω πως θα περάσουν τόσες ημέρες!

😘🥰

Καλημέρα! Ούτε εγώ είχα στο γιο μου καθόλου αναγουλες και τέτοια. Τώρα όλη μέρα έχω αναγουλα.  Καφέ υγρά εγώ είχα και στο γιο μου έτσι για μια βδομάδα περίπου και μετά όλα καλά. Και τώρα έχω τέσσερις μέρες και ανησυχώ αν και ξέρω ότι εγώ αυτά μάλλον τα έχω στις εγκυμοσύνες μου αλλά ανησυχώ πολύ και πάλι. Ο γιατρός βέβαια δεν ανησυχει. Απλά εγώ ακόμα δεν έχω πάει για καρδούλα θα πάω την Τετάρτη και ανησυχώ. Άραγε θα είναι ακόμα εκεί; Είχε πάει 4+6 και είχαμε δει σάκο με εμβρυϊκά στοιχεία.

ΠΗΤ βάση περιόδου είναι 22/12 αλλά σίγουρα θα είναι νωρίτερα αφού πάω πάλι με καισαρική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για όποια θέλει έχω έναν κωδικό έκπτωσης για τεστ ωορρηξίας -5% στο mother2be, εγώ δεν τα χρειάζομαι... Δεν έχω ιδέα αν είναι για μια παραγγελία (όποια προλάβει) ή μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε όλες 🤷‍♀️

OVTEST     ο κωδικός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Χθες είχα πάει στην Σύμη και προσκύνησα στον Πανορμίτη! Άναψα κεράκι για όλες σας. Για όποια γνώριζα το πραγματικό όνομα το ανέφερα στην προσευχή, για τις υπόλοιπες ακόμα και αν δεν είπα όνομα είμαι σίγουρη ότι η προσευχή μετράει έτσι κ αλλιώς!! Εύχομαι να έχετε την βοήθεια και την ευλογία του και σύντομα όλες με γερά μωράκια ❤

Τον είχα δει χρόνια πριν στον υπνο μου και πάντα έχω την εικόνα του στο σπίτι ! Μεγάλη η χάρη του ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Για όποια θέλει έχω έναν κωδικό έκπτωσης για τεστ ωορρηξίας -5% στο mother2be, εγώ δεν τα χρειάζομαι... Δεν έχω ιδέα αν είναι για μια παραγγελία (όποια προλάβει) ή μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε όλες 🤷‍♀️

OVTEST     ο κωδικός 

Αυτός ο κωδικός ισχύει πάντα και σε όλες.❤️❤️ Όσες πάρετε βάζετε τον κωδικό και έχετε έκπτωση. Άντε κορίτσια μου ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ Καλό ΣΚ σε ολες!! Εμεις σήμερα θα ανακοινώσουμε στους γονεις μας και έχω μεγάλη ανυπομονησία να δω τις αντιδράσεις τους!! Χθες είχαμε αρραβώνες κ είχαμε πάει με τα πεθερικά κ έλεγε η πεθερά μου ότι το καλοκαίρι θα πάει Πορτογαλία μετά έχουν ένα τικετ παλιο π το άλλαξαν για τον Σεπτέμβρη στα Χανιά κ σκέφτονται για Βουκουρεστη τον Δεκέμβρη χαχα κ μ λέει ο άντρας μου μαρεσει που προγραμματίζουν αλλά δεν ξέρουν χαχαχα κ χθες λεγαμε με τη πεθερά για τα κεραστικα του γάμου κ να πάρουμε να δοκιμάσουμε χαχα 😂😂😂😂 

Καλημέρα❤️❤️

Χαχα κανονίζουν ταξιδάκια, σήμερα που θα μάθουν τα νέα θα τα ξεχάσουν όλα😍😍 θα συζητάνε για μωρουδιακά μετά κ θα περιμένουν πώς κ πώς το μωράκι😍💕💕💕 έχετε σκεφτεί πώς θα τους το πείτε;;

Τι αρραβώνες είχατε; Δικούς σας;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα.. ειμαι από Κύπρο.. μήλο έφαγα το μεγάλο Σάββατο.. απ ότι μου είπε η φίλη μου που μου το έδωσε έχει εκκλησία στην Κύπρο της αγιας ειρήνης και διαβάζουν την ευχή στα μήλα και τα δίνουν σε όποιο θέλει..  τελικά όμως το μήλο που είχε όταν το άνοιξε για να το δει πριν μου το φέρει είχε χαλάσει και θυμήθηκε ότι είχε από το μοναστήρι της Αγίας και μου έφερε αυτό..  λέω στην φίλη μου μάλλον η αγια ήθελε να το φάω από το μοναστήρι της..τυχαία έπεσαν οι μέρες και το έφαγα μεγάλο Σάββατο.. εν το μεταξύ για το μηλο μου ειχε πει αλλη φιλη μου πριν 2 χρονια αλλα δεν το ελαβα υπόψη.. αττο το μηνα συνέχεια βρισκομαι μπροστα στο ονομα της αγιας ειρήνης μεγσλη η χαρη της ...νομίζω είναι πολλά τα σημάδια 

Μπράβο γλυκιά μου....η Χάρη της θα σου δώσει σύντομα ένα μωράκι....είναι πολύ θαυματουργή....εγώ είχα πάει προπερσι Χριστούγεννα κ την προσκύνησα κ πέρυσι τέτοιο καιρό ήμουν έγκυος,άσχετα αν δεν κατέληξε καλά...

Τώρα πάλι πήγα ξανά και είμαι σε φάση που ίσως να είμαι κ έγκυος τελικά θα δείξει σε λίγες μέρες..

Στείλε μου αν θέλεις διεύθυνση σε προσωπικό μνμ....💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα! Ούτε εγώ είχα στο γιο μου καθόλου αναγουλες και τέτοια. Τώρα όλη μέρα έχω αναγουλα.  Καφέ υγρά εγώ είχα και στο γιο μου έτσι για μια βδομάδα περίπου και μετά όλα καλά. Και τώρα έχω τέσσερις μέρες και ανησυχώ αν και ξέρω ότι εγώ αυτά μάλλον τα έχω στις εγκυμοσύνες μου αλλά ανησυχώ πολύ και πάλι. Ο γιατρός βέβαια δεν ανησυχει. Απλά εγώ ακόμα δεν έχω πάει για καρδούλα θα πάω την Τετάρτη και ανησυχώ. Άραγε θα είναι ακόμα εκεί; Είχε πάει 4+6 και είχαμε δει σάκο με εμβρυϊκά στοιχεία.

ΠΗΤ βάση περιόδου είναι 22/12 αλλά σίγουρα θα είναι νωρίτερα αφού πάω πάλι με καισαρική.

Αχ τι γίνεται με αυτήν την αναγουλα; Λες να μας έρχονται οι κόρες; 

Κι εγώ δεν έχω πάει ακόμα για καρδούλα! Αυτό είναι και το πρώτο μεγάλο σκαλοπάτι που πρέπει να ανέβεις σε μια εγκυμοσύνη! Δεν είναι εύκολο να μην αγχώνεσαι! Εμείς να έχουμε πίστη και όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Ελπίζω να είστε όλες καλά και να ξεκουραστείτε τώρα το τριήμερο. Εγώ δυστυχώς Δευτέρα δουλεύω 😭

@Raf123 εξάψεις θα έχεις , εγώ θυμάμαι στην πρώτη μου εγκυμοσύνη γύρω στην 6η εβδομάδα είχα λιώσει και δεν είχα και κλιματιστικό. Μόνο ντουζακια όσο μπορούσα γιατί ήμουν και ξάπλα λόγω αποκόλλησης. Μετά ένιωθα καλύτερα όταν εξισορροπησαν λίγο οι ορμόνες. Το καλό είναι πως τον χειμώνα δεν θα νιώθεις το κρύο που θα νιώθουν οι υπόλοιποι! 

@marinamanoulitsa πως είσαι εσύ κορίτσι μου? Κάτι πήρε το μάτι μου για διάφορα συμπτώματα.

@Nandia- εμείς είπαμε πάμε μαζί οπότε έχουμε μέρες ακόμα.

@Antonia2 να περάσετε τέλεια στην Θεσσαλονίκη.

@misofeggaro μου που χάθηκες εσύ ?

Κορίτσια ακόμα δεν έχω πάει στην Αγία Ειρήνη. Δεν έχω ξεχάσει καμία σας και θα ανάψω κεριά σε όλες. Αν θέλετε να πάρω και λαδακι ή και ζώνες να σας στείλω όταν με το καλό πάω.

Γειά σου κορίτσι μου, σε ευχαριστώ που με θυμήθηκες. 

Εγώ είμαι 8η μέρα του κύκλου. Αδιαθετησα μεγάλο Σάββατο και  έπεσα μέσα σε όλες τις αργίες. Δεν επικοινώνησα με το γιατρό γιατί έρχεται μόνο Δευτέρα και Πέμπτη εδώ που είμαι. Ίσως μιλήσω την Πέμπτη για να κάνουμε ένα υπέρηχο γιατί κάτι ήθελε να δει στο ενδομητριο και την αριστερή ωοθήκη. Αλλά δεν με καλύπτει, όλο με απορίες φεύγω από το ιατρείο. Σκέφτομαι μήπως πάω σε έναν ειδικό υπογονημοτητας που έχει εδώ ιατρείο και συνεργάζεται με κέντρο για εξωσωματική στην Αθήνα. Αλλά δεν θέλω να κάνω εξωσωματικη, κυρίως για το οικονομικό κόστος. 

Γενικά δεν είμαι καλά, η κατάθλιψη μου χτυπάει ξανά την πόρτα και είναι έτοιμη να της ανοίξω.. Όλο κλαίω και τρώω και μετά κλαίω γιατί έφαγα και πάλι από την αρχή..... 

Εσύ σε τι φάση είσαι;; 💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! Τι κάνετε ;;;; @Raf123 αντε αντε με το καλό να τα ανακοινώσετε τα ευχάριστα 😁😁😁💞💞💞  πως κρατήθηκες και δεν τα είπες;;;

@ΜαρίαΔημήτρης έχω συμπτώματα ναι... Έχω και κάτι τσιμπηματα κάτω έχω και πρηξιμο στο στηθος και υγρα... Για να δούμε.. Σχετίζονται με σποράκι;; 😁μακάρι!!! 

@Nandia- πως πάνε οι επαφές;;; 

@Ευάγγελοςτγιατί δεν πήγες να σε δει ο γιατρός αφού είχες αίμα για να σου φύγει το άγχος;;; τώρα πως είσαι;;; σταμάτησε το αίμα; 

 

 

Μου είπε ότι δεν χρειάζεται να πάω! Εμένα βέβαια δεν θα με χαλούσε καθόλου να πάω να με δει αλλά δεν μπορούσα να επιμένω. Ευτυχώς είμαι καλά τώρα. Αίμα είχα λίγο μόνο εκείνη την ημέρα όμως δεν παύω να κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα! Τώρα ξεκουράζομαι όσο μπορώ και κάνω υπομονή!🥰💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Γειά σου κορίτσι μου, σε ευχαριστώ που με θυμήθηκες. 

Εγώ είμαι 8η μέρα του κύκλου. Αδιαθετησα μεγάλο Σάββατο και  έπεσα μέσα σε όλες τις αργίες. Δεν επικοινώνησα με το γιατρό γιατί έρχεται μόνο Δευτέρα και Πέμπτη εδώ που είμαι. Ίσως μιλήσω την Πέμπτη για να κάνουμε ένα υπέρηχο γιατί κάτι ήθελε να δει στο ενδομητριο και την αριστερή ωοθήκη. Αλλά δεν με καλύπτει, όλο με απορίες φεύγω από το ιατρείο. Σκέφτομαι μήπως πάω σε έναν ειδικό υπογονημοτητας που έχει εδώ ιατρείο και συνεργάζεται με κέντρο για εξωσωματική στην Αθήνα. Αλλά δεν θέλω να κάνω εξωσωματικη, κυρίως για το οικονομικό κόστος. 

Γενικά δεν είμαι καλά, η κατάθλιψη μου χτυπάει ξανά την πόρτα και είναι έτοιμη να της ανοίξω.. Όλο κλαίω και τρώω και μετά κλαίω γιατί έφαγα και πάλι από την αρχή..... 

Εσύ σε τι φάση είσαι;; 💞

Όχι κοριτσάκι μου όμορφο μην στεναχωριέσαι! Προσπάθησε να είσαι δυνατή! Και όχι δεν θα ανοίξεις σε κανέναν την πόρτα εκτός από την ευτυχία! Κι αν θέλεις να φας να το κάνεις! Μην έχεις τύψεις για αυτό!

Όσο για την εξωσωματική το καταλαβαίνω. Δεν είναι μικρή υπόθεση το κόστος της όμως καμία φορά χάνουμε ένα σωρό λεφτά σε ειδικούς και προκοπή δεν κάνουμε. Για εμένα μην την απορρίπτεις αυτήν την ιδέα. Με πρόγραμμα όλα γίνονται. Ξεκινά τα διαδικαστικά και μετά αποφασίζεις!

Θέλω μόνο να είσαι δυνατή! Είσαι πολύ καλός άνθρωπος για να μην σου αξίζει να χαμογελάς! Οδηγός της ζωής σου είσαι μόνο εσύ! Πάρε το δρόμο που σου αξίζει, τον ομορφότερο δηλαδή!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...