Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια ειμαι εγκυοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν αντεξα μεχρι αυριο και εκανα τωρα ενα predictor early! Βεβαια περιμενω χοριακη και διπλασιασμο πριν πανυγυρισω!!! Αλλα η συλληψη απο οτι φαινεται παει να γινει/εγινε κλπ

τεστ.jpg

Κορίτσι μου πόσο έχω συγκινηθεί δεν μπορείς να φανταστείς!!!!! Με βλέπει ο άντρας μου και ρωτάει τι έπαθα..... Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου πάνε όλα τέλεια γλυκιά μου!!!! Περιμένουμε την χοριακή σου και όλα τα επόμενα όμορφα νέα σου ❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια ειμαι εγκυοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν αντεξα μεχρι αυριο και εκανα τωρα ενα predictor early! Βεβαια περιμενω χοριακη και διπλασιασμο πριν πανυγυρισω!!! Αλλα η συλληψη απο οτι φαινεται παει να γινει/εγινε κλπ

τεστ.jpg

Ειλικρινά κορίτσι μου και ας μην σε ξέρω πολλά συγχαρητήρια και αυτό το ταξίδι μέχρι να πάρεις το μπεμπακι σου αγκαλιά να κυλήσει όμορφα και ήρεμα. με το καλό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Συγχαρητήρια!!! Κορίτσι μου δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι, σαν να σε ξέρω!!! Πραγματικά είσαι από τις περιπτώσεις που φαίνεται ότι τελικά όλα γίνονται. Κ τι δεν σας είπαν... Σπέρμα, ηλικία, ενδομητριο κ όμως! Είναι πολύ ξεκάθαρα θετικό! Κ να δεις όλα καλά θα πάνε. Το δύσκολο ήταν η σύλληψη κ έγινε! Δευτέρα χοριακη κ ειλικρινά καλό κουράγιο να κάνεις υπομονή να ξημερώσει η Δευτέρα! Χαχαχα

Ο σύντροφός σου τρελάθηκε;;; 

Tokyo μου έχεις δίκιο, πέρασα παααααάρα πολύ στενοχώρια!! Και ο γυναικολογος και ο ανδρολογος που τουε το ειπαμε ειναι συγκρατημενοι ακόμη! Ελπίζω να πάνε όλα καλά από Δευτέρα έχω αυτό το έχος του ενδομητρίου για εξέλιξη, αχ!!!🙏😁 

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Ε ναι ρε κορίτσι!!!! Μπράβο πολύ χάρηκα!!!!❤️

Να σαι καλά κορίτσι μου🙏💗💗🙏

στις πριν 40 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

@marinamanoulitsa συγχαρητήρια κοριτσάρα μ...με το καλό μια σούπερ χοριακη ..το καλύτερο δωράκι.

@Hopemumtobe Σπάσε όλα τα προγνωστικά..να σκίσουν τα πτυχία τους οι γιατροί γιατί ο Θεός είναι μεγάλος. Εύχομαι τεράστια χοριακη Δευτέρα.. 

Έχεις δίκιο κορίτσι μου!! Όντως ο Θεός είναι μεγάλος και πάνω απ' όλα!!!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου πόσο έχω συγκινηθεί δεν μπορείς να φανταστείς!!!!! Με βλέπει ο άντρας μου και ρωτάει τι έπαθα..... Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου πάνε όλα τέλεια γλυκιά μου!!!! Περιμένουμε την χοριακή σου και όλα τα επόμενα όμορφα νέα σου ❤❤❤❤❤

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! ήσουν απτα  πρώτα κορίτσια που μίλησα εδώ οταν μπηκα στο φορουμ και έσπευσες να με βοηθήσεις! Ποτέ δεν ξεχνώ την καλοοσύνη σου💗💗 Να σαι καλά κορίτσι μου!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια ειμαι εγκυοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν αντεξα μεχρι αυριο και εκανα τωρα ενα predictor early! Βεβαια περιμενω χοριακη και διπλασιασμο πριν πανυγυρισω!!! Αλλα η συλληψη απο οτι φαινεται παει να γινει/εγινε κλπ

τεστ.jpg

Πόσο χαίρομαι!!!!!!! Όταν βλέπω θετικα μου δίνει δύναμη να έχω και εγώ ελπιδες..νομίζω δεν έχεις ακόμα καθυστέρηση σωστα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Πόσο χαίρομαι!!!!!!! Όταν βλέπω θετικα μου δίνει δύναμη να έχω και εγώ ελπιδες..νομίζω δεν έχεις ακόμα καθυστέρηση σωστα;

Οχι δεν εχω ακομη τωρα ειμαι 3 μερες πριν την περιοδο (νομιζ 4 αλλα ειχα κανει λαθος) ! Αλλα περιμενω χοριακη πρωτα και να δω τι γινεται με το ενδομητριο που ειχα θεμα αν θα παρω προγεστερονη κλπ πριν χαρω κανονικα! Σε ευχαριστω πολυ για μηνυμα σου και σου ευχομαι το συντομοτερο το θετικο😁 Σε καθε περιπτωση εδω θα μεινω μεχρι να μεινουμε ολες εγκυες🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe τελειααααα!!!!!! Άρα ήταν σωστό το clear blue!!!! Το ψηφιακό γιατί βγήκε αρνητικό;;;; τι φάση;;;;;;;; είναι αξιόπιστα και αυτά!!!!????????? !! Αντε την Δευτέρα να πάρουμε τεράστιες χοριακες και οι δύο!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Hopemumtobe τελειααααα!!!!!! Άρα ήταν σωστό το clear blue!!!! Το ψηφιακό γιατί βγήκε αρνητικό;;;; τι φάση;;;;;;;; είναι αξιόπιστα και αυτά!!!!????????? !! Αντε την Δευτέρα να πάρουμε τεράστιες χοριακες και οι δύο!!!!!! 

Πιστευω οτι ισως ψηφιακο χρειαζεται περισσοτερη ορμονη? Δεν ξερω. Μακαρι κοριτσι μου, μακαρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!1😁🙏Κι εμενα θα μου αρεσει μια μεγαλη χοριακη βεβαια ξερω οτι μεεγαλυτερο ρολο παιζω διπλασιασμος μετα 🙂 Θα ηθελα παρα πολυ να ηταν Δευτερα αυριο να παρω μια ιδεα, ισως βεβαια ειναι γιακαλο οτι τελικα θα κανω τεστλιγο αργοτερα 1 μερα πριν την αναμενομενη περιοδο, θα δειξει περισσοτερο. Ακομα δεν μποεω να το πιστεψω φοβαμαι θα μ ερθει περιοδος😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια ειμαι εγκυοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν αντεξα μεχρι αυριο και εκανα τωρα ενα predictor early! Βεβαια περιμενω χοριακη και διπλασιασμο πριν πανυγυρισω!!! Αλλα η συλληψη απο οτι φαινεται παει να γινει/εγινε κλπ

τεστ.jpg

Κοριτσάκι μου δε το πιστεύω!!! Χάρηκα τόσο πολύ για έδενα!!! Συγχαρητήρια ❤️❤️❤️❤️❤️ Μίλησες με τον γιατρο;;; Πωπω το είπες στον άντρα σου;;; Χάρηκα παρά πολύ για εσένα!!! Συγκινήθηκα τόσο πολύ κάνατε τόσα και τόσα για να έρθει αυτή η μέρα!!! 
 

@marinamanoulitsaΣυγχαρητήρια κορίτσι μου κ σε εσένα!!! Σας εύχομαι ότι καλύτερο!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Είναι άχνη.. Από κοντά φαίνετα... Αλλά αν μπορείτε για δείτε και σε αυτες τιςIMG_20220312_083658.thumb.jpg.70b0cae67d5729bbce58f0085ae8076a.jpg φώτο... @Hopemumtobeκαι εγώ σαν εσένα.. 

12η ημέρα από αυτή την ωορρηξία που κατάλαβα εγώ... Έδειξε αχνο... Επίσης έκανες πολύ νωρίς το ψηφιακό.... Αυτά εδώ δείχνουν από 10 μονάδες ενώ το ψηφιακό από 25 και πάνω... 

IMG_20220312_081418.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!Με το καλό τα αποτελέσματα της χοριακης!!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια ειμαι εγκυοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν αντεξα μεχρι αυριο και εκανα τωρα ενα predictor early! Βεβαια περιμενω χοριακη και διπλασιασμο πριν πανυγυρισω!!! Αλλα η συλληψη απο οτι φαινεται παει να γινει/εγινε κλπ

τεστ.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!καλά αποτελέσματα στη χοριακη σου!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Πιστευω οτι ισως ψηφιακο χρειαζεται περισσοτερη ορμονη? Δεν ξερω. Μακαρι κοριτσι μου, μακαρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!1😁🙏Κι εμενα θα μου αρεσει μια μεγαλη χοριακη βεβαια ξερω οτι μεεγαλυτερο ρολο παιζω διπλασιασμος μετα 🙂 Θα ηθελα παρα πολυ να ηταν Δευτερα αυριο να παρω μια ιδεα, ισως βεβαια ειναι γιακαλο οτι τελικα θα κανω τεστλιγο αργοτερα 1 μερα πριν την αναμενομενη περιοδο, θα δειξει περισσοτερο. Ακομα δεν μποεω να το πιστεψω φοβαμαι θα μ ερθει περιοδος😅

Και γω έτσι... Πήγαινα κ φοβόμουν ότι θα έρθει! Εγώ νομίζω δεν θα έχεις θέμα με το ενδομητριο. Αλλιώς δεν θα έκανες εμφύτευση. Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι! Στη χειρότερη θα σου δώσει προγεστερονη κλπ. Δεν καταλαβαίνω γιατί ήταν τόσο επιφυλακτικοι οι γιατροί... Σου εξήγησαν κάτι; αν είχες ιστορικό με αποβολές θα το καταλάβαινα όμως τώρα πέρασες το πιο δύσκολο στην περίπτωση σας που ήταν η ίδια η σύλληψη! 

Εύχομαι τη Δευτέρα να έχεις τέλειο αποτέλεσμα κ κράτα ότι ακόμα καν δεν θα έχεις καθυστέρηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου πόσο έχω συγκινηθεί δεν μπορείς να φανταστείς!!!!! Με βλέπει ο άντρας μου και ρωτάει τι έπαθα..... Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου πάνε όλα τέλεια γλυκιά μου!!!! Περιμένουμε την χοριακή σου και όλα τα επόμενα όμορφα νέα σου ❤❤❤❤❤

Κορίτσι μου πως είσαι εσυ;;; Βρήκες τις ισορροπίες σου;;; ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια ειμαι εγκυοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν αντεξα μεχρι αυριο και εκανα τωρα ενα predictor early! Βεβαια περιμενω χοριακη και διπλασιασμο πριν πανυγυρισω!!! Αλλα η συλληψη απο οτι φαινεται παει να γινει/εγινε κλπ

τεστ.jpg

Εντάξει, ανατρίχιασα, τελικά όλα μπορούν να συμβούν! 

Στείλε και σε εμάς μπεμπεδοσκονη mum to be! 😊😍💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια ειμαι εγκυοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν αντεξα μεχρι αυριο και εκανα τωρα ενα predictor early! Βεβαια περιμενω χοριακη και διπλασιασμο πριν πανυγυρισω!!! Αλλα η συλληψη απο οτι φαινεται παει να γινει/εγινε κλπ

τεστ.jpg

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Με το καλό η χοριακη! Όλα να πάνε υπέροχα! Λείπω ταξίδι στο εξωτερικό αλλά είδα το θετικό σου και ενθουσιαστηκα και δε μπορούσα να μη στείλω! Έχεις τη σκέψη μου και τις ευχές μου! 🤞 👶💕🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Πιστευω οτι ισως ψηφιακο χρειαζεται περισσοτερη ορμονη? Δεν ξερω. Μακαρι κοριτσι μου, μακαρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!1😁🙏Κι εμενα θα μου αρεσει μια μεγαλη χοριακη βεβαια ξερω οτι μεεγαλυτερο ρολο παιζω διπλασιασμος μετα 🙂 Θα ηθελα παρα πολυ να ηταν Δευτερα αυριο να παρω μια ιδεα, ισως βεβαια ειναι γιακαλο οτι τελικα θα κανω τεστλιγο αργοτερα 1 μερα πριν την αναμενομενη περιοδο, θα δειξει περισσοτερο. Ακομα δεν μποεω να το πιστεψω φοβαμαι θα μ ερθει περιοδος😅

Να δώσεις ένα φιλί στον σύζυγο! Μια χαρά πήγαν ολα❤️συγχαρητήρια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Τελικά τον μήνα που θα γεννουσες έμεινες έγκυος..  ελπίζω να έρθει και σε μένα αυτόν τον μήνα που κλείνω ενα χρόνο που έμαθα ότι είμουν έγκυος 

Αντε με το καλό και εσύ να δεις θετικό τεστακι!!!! Στο εύχομαι 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιαααα αα ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ 

Κοριτσι μου γλυκο συγχαρητηριααααααααααα!!!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉🥰🥰🥰🥰🎈🎈🎈🎈🎈❤❤❤❤🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰με το καλο!!!!!!! Ευχομαι μια τεραστια χοριακη και να πανε ολα τελεια!!!! Τα φετινα χριστουγεννα να κρατας ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου!!!!👶👩‍🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa @Hopemumtobe συγχαρητήρια κορίτσια μου!! Δευτέρα εύχομαι υψηλές χοριακες και στις δύο και να μας στείλετε μπεμπεδοσκονη.

 

Εγώ κορίτσια περιμένω σε 8μερες και από χθες έχω πολύ πρήξιμο στην κοιλιά και μου μυρίζουν άσχημα πολλά πράγματα. Βέβαια είμαι και κρυωμένη με συνάχι και δεν ξέρω αν οφείλεται σε αυτό. 

βρε κορίτσια αν γνωρίζετε αν κολλήσεις covid αν παίζει ρόλο αν θα συνεχίσει να γίνει σύλληψη? (Μπορεί να ρωτάω βλακεία αλλά έχω τρομοκρατηθεί)Είναι ο γιος μου στενή επαφή από προχθές με δύο κρούσματα και μας έχουν σπίτι τώρα μέχρι την Τρίτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια ειμαι εγκυοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν αντεξα μεχρι αυριο και εκανα τωρα ενα predictor early! Βεβαια περιμενω χοριακη και διπλασιασμο πριν πανυγυρισω!!! Αλλα η συλληψη απο οτι φαινεται παει να γινει/εγινε κλπ

τεστ.jpg

Εχω τρελαθειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητηριαααααααααααααα!!!!!!!! Σιυ αξιζει!!! Σε ολες μας αξιζει αλλα εσυ εχεις προσπαθησει κι εχεις στεναχωρεθει τοσο... ηρθε επιτελους η δικαιωση!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🤰🤰🤰🤰χαιρομαι σαν να μαι εγω!!!!! Ετοιμασου για χριστουγεννα με μπεμπε!!!!! Ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα τελεια!!!!!! Παρε το γιατρο να σε ντοπαρει να προστατεψεις τη συλληψη!!! Θα πανε ολα τελεια!!!!!! Ειμαι σιγουρη!!!!!!!🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου πόσο έχω συγκινηθεί δεν μπορείς να φανταστείς!!!!! Με βλέπει ο άντρας μου και ρωτάει τι έπαθα..... Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου πάνε όλα τέλεια γλυκιά μου!!!! Περιμένουμε την χοριακή σου και όλα τα επόμενα όμορφα νέα σου ❤❤❤❤❤

Κι εμενα το ιδιο μ τον αντρα μου!!!! Με ειδε τρελαμενη να χοροπηδαω 😂😂😂😂😂 απορουσε ο ανθρωπος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια ειμαι εγκυοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν αντεξα μεχρι αυριο και εκανα τωρα ενα predictor early! Βεβαια περιμενω χοριακη και διπλασιασμο πριν πανυγυρισω!!! Αλλα η συλληψη απο οτι φαινεται παει να γινει/εγινε κλπ

τεστ.jpg

Αχ θα τρελαθώωωω ποοοσο πολύ χαίρομαι βρε κορίτσακι μου,  τα κατάφερατε μπράβο σας, με τόσα θέματα, με τόσες τρικλοποδιες... ήρθε η δικαίωση!!! Συγχαρητήρια!!!!! Μπράβο!!!! Όλα καλά θα πάνε,  μην αγχώνεσαι, μίλησε άμεσα με τον γιατρό σου!!! Γιουπιιιιιι!!!!! 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια ειμαι εγκυοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν αντεξα μεχρι αυριο και εκανα τωρα ενα predictor early! Βεβαια περιμενω χοριακη και διπλασιασμο πριν πανυγυρισω!!! Αλλα η συλληψη απο οτι φαινεται παει να γινει/εγινε κλπ

τεστ.jpg

Εντάξει εγώ δεν έχω τρελαθεί γιατί είδες ότι το πίστευα ...στο είπα. Το έβλεπα το τεστακι δεν μας γελούσανε τα μάτια μας. Και είσαι και πριν την περίοδο ρε φίλε. Πάει σφαίρα. Το ενδομήτριο μην το σκέφτεσαι. Αν είναι δεν θα είχε γίνει η εμφύτευση. Αλλά μήπως να σου δώσει ο γιατρός από τώρα κάτι να βοηθήσει. Προγεστερόνη γρήγορα. 

Ρεεεεε θα τρελαθώ. Πόσο ωραία μπήκε αυτός ο μήνας. Ήδη δύο θετικά. Ρε κορίτσια όλες παιρνουν σειρά. 

Ειδικά και εσένα ήρθε το θαυματακι από εκεί που δεν το περίμενες. Μάλλον το κλειδί είναι να μας λένε οι γιατροί αυτό τον μήνα δεν θα πιάσεις.. και εμένα έτσι μου είπε .μικρό ενδομήτριο αυτός ο μήνας δεν θα είναι καλός. Και εσένα το ίδιο. Και στις δύο περιπτώσεις ήρθανε νινακια. Είναι τα δυνατά θαυματακια μας. 

Σου εύχομαι να πάνε πολλά καλά. Να μας ρωτάς οοοτι θες ( η έμπειρη εγώ ..ότι να ναι. Ότι ξέρω έως τώρα τέλος πάντων) .μαζί θα το περάσουμε. ❣️❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως βρε κορίτσια καλοί και οι γιατροί αλλά ο Θεός βοηθάει στο θαύμα της ζωής. Με οποιο τρόπο βάζει το χέρι Του. Στη φυσική σύλληψη να το κρατήσουμε, στην εξωσωματική να πιάσει και να μείνει, ακόμα και στην υιοθεσία να έρθουν καλά τα πράγματα. 

@Hopemumtobeπάντως και εμένα επειδή είχα κάνει ανοιχτή επέμβαση για το ινομυωμα δεν μου το είχε και πολύ ο γιατρός ότι θα τα καταφέρουμε με φυσικό τρόπο, για αυτό μου έδωσε άδεια εφόσον έγινα 2 μηνών, ακούσαμε καρδούλα κλπ. Ως τότε επιφυλακτικός ήταν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κοριτσάκι μου δε το πιστεύω!!! Χάρηκα τόσο πολύ για έδενα!!! Συγχαρητήρια ❤️❤️❤️❤️❤️ Μίλησες με τον γιατρο;;; Πωπω το είπες στον άντρα σου;;; Χάρηκα παρά πολύ για εσένα!!! Συγκινήθηκα τόσο πολύ κάνατε τόσα και τόσα για να έρθει αυτή η μέρα!!! 
 

@marinamanoulitsaΣυγχαρητήρια κορίτσι μου κ σε εσένα!!! Σας εύχομαι ότι καλύτερο!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

 

στις πριν 13 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!καλά αποτελέσματα στη χοριακη σου!🙂

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Και γω έτσι... Πήγαινα κ φοβόμουν ότι θα έρθει! Εγώ νομίζω δεν θα έχεις θέμα με το ενδομητριο. Αλλιώς δεν θα έκανες εμφύτευση. Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι! Στη χειρότερη θα σου δώσει προγεστερονη κλπ. Δεν καταλαβαίνω γιατί ήταν τόσο επιφυλακτικοι οι γιατροί... Σου εξήγησαν κάτι; αν είχες ιστορικό με αποβολές θα το καταλάβαινα όμως τώρα πέρασες το πιο δύσκολο στην περίπτωση σας που ήταν η ίδια η σύλληψη! 

Εύχομαι τη Δευτέρα να έχεις τέλειο αποτέλεσμα κ κράτα ότι ακόμα καν δεν θα έχεις καθυστέρηση! 

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Εντάξει εγώ δεν έχω τρελαθεί γιατί είδες ότι το πίστευα ...στο είπα. Το έβλεπα το τεστακι δεν μας γελούσανε τα μάτια μας. Και είσαι και πριν την περίοδο ρε φίλε. Πάει σφαίρα. Το ενδομήτριο μην το σκέφτεσαι. Αν είναι δεν θα είχε γίνει η εμφύτευση. Αλλά μήπως να σου δώσει ο γιατρός από τώρα κάτι να βοηθήσει. Προγεστερόνη γρήγορα. 

Ρεεεεε θα τρελαθώ. Πόσο ωραία μπήκε αυτός ο μήνας. Ήδη δύο θετικά. Ρε κορίτσια όλες παιρνουν σειρά. 

Ειδικά και εσένα ήρθε το θαυματακι από εκεί που δεν το περίμενες. Μάλλον το κλειδί είναι να μας λένε οι γιατροί αυτό τον μήνα δεν θα πιάσεις.. και εμένα έτσι μου είπε .μικρό ενδομήτριο αυτός ο μήνας δεν θα είναι καλός. Και εσένα το ίδιο. Και στις δύο περιπτώσεις ήρθανε νινακια. Είναι τα δυνατά θαυματακια μας. 

Σου εύχομαι να πάνε πολλά καλά. Να μας ρωτάς οοοτι θες ( η έμπειρη εγώ ..ότι να ναι. Ότι ξέρω έως τώρα τέλος πάντων) .μαζί θα το περάσουμε. ❣️❣️❣️❣️❣️

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχ θα τρελαθώωωω ποοοσο πολύ χαίρομαι βρε κορίτσακι μου,  τα κατάφερατε μπράβο σας, με τόσα θέματα, με τόσες τρικλοποδιες... ήρθε η δικαίωση!!! Συγχαρητήρια!!!!! Μπράβο!!!! Όλα καλά θα πάνε,  μην αγχώνεσαι, μίλησε άμεσα με τον γιατρό σου!!! Γιουπιιιιιι!!!!! 💗💗💗

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Εχω τρελαθειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητηριαααααααααααααα!!!!!!!! Σιυ αξιζει!!! Σε ολες μας αξιζει αλλα εσυ εχεις προσπαθησει κι εχεις στεναχωρεθει τοσο... ηρθε επιτελους η δικαιωση!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🤰🤰🤰🤰χαιρομαι σαν να μαι εγω!!!!! Ετοιμασου για χριστουγεννα με μπεμπε!!!!! Ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα τελεια!!!!!! Παρε το γιατρο να σε ντοπαρει να προστατεψεις τη συλληψη!!! Θα πανε ολα τελεια!!!!!! Ειμαι σιγουρη!!!!!!!🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Με το καλό η χοριακη! Όλα να πάνε υπέροχα! Λείπω ταξίδι στο εξωτερικό αλλά είδα το θετικό σου και ενθουσιαστηκα και δε μπορούσα να μη στείλω! Έχεις τη σκέψη μου και τις ευχές μου! 🤞 👶💕🎉

στις πριν 12 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Εντάξει, ανατρίχιασα, τελικά όλα μπορούν να συμβούν! 

Στείλε και σε εμάς μπεμπεδοσκονη mum to be! 😊😍💞

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Να δώσεις ένα φιλί στον σύζυγο! Μια χαρά πήγαν ολα❤️συγχαρητήρια! 

 

 Καλημέρα κορίτσια μου!!!💗 Αρχικά σας υπερευχαριστώ για μηνυματα και ευχες σας! Κοριτσια το βραδυ δεν κοιμηθηκα καθολου γιατι αρχισα να ποναω μετρια αλλα πολυ σταθερα χαμηλα στην κοιλια και ποναω ακομη τωρα, Ο πονος που νιωθω μου φαινεται καπως ανησυχητικος σαν κατι να μην παει καλα...Μοιαζει καπως με περιοδου.. Καταλαβαινω οτι στη αρχη εγκυμοσυνης μπορεις να εχεις πονο χαμηλα κοιλια αλλα με ανησυχηχει επειδη ειναι τοσες ωρες. Ελπιζω να ειναι η ιδεα μου  και να ειναι ολα καλα και να ειναι απο εγκυμοσυνη!

Σας ευχομαι μια ομορφη Κυριακη💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...