Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Εμεις δώσαμε προκαταβολή για τη κουζίνα και την παραγγείλαμε, το ίδιο και την υπόλοιπη ξυλεία και τα κεραμίδια κ τα ξύλα για τη στέγη κ τα κεραμικά, τώρα πρέπει να πάω να παραγγείλω είδη υγιεινής τουαλέτα κ νιπτήρα, τώρα που έγιναν οι τοίχοι να μετρήσουμε να παραγγείλουμε την πολυστερίνη γιατί κ αυτή ακριβωσε ευτυχως για την στέγη την παραγγείλαμε ήδη την πήραμε πιο φτηνά…τα αλουμίνια ομως δυστυχως θα τα χρυσοπληρώσουμε αν κ τώρα αυτα που έγιναν τα παράθυρα θα πάνε για προσφορά…! Ήδη με έπιασε η καρδιά μου χαχαχα 

απαπα θελει πολλη τρεξιμο.. σαν χτες θυμαμαι τα δικα μου.. υπομονη και τα ωραια ερχονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια μου.. εγω επεσα παλι ψυχολογικα.. περσι τελη μαρτιου εμαθα οτι ειμαι εγκυος και φετος  ακομα περιμενω το θετικο.. θα μου ερθει και η περιοδος γυρω στις 17 μαρτιου και θα με ριξει κιαλλο οσο και να θελω να το παρω χαλαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα. βγηκε η βιοψια του μπαμπα μου χθες και δυστυχως ειναι θετικη. θα πανε αυριο οι γονεις μου στον ωρλ και θα προχωρησουμε ειτε με χορδεκτομη ειτε με ακτινοβολιες. λογικα το πρωτο θα κανουμε αλλα σε αλλο γιατρο (πιο εξειδικευμενο). αν ξερετε καποιον εξειδικευμενο σε καρκινο λαρυγγα πειτε μου. σας φιλω ολες και ΥΓΕΙΑ!🙏

Κοριτσάκι μου γλυκό λυπάμαι πολύ για τον μπαμπάκα.. Άντε μωρέ δεν μας έφταναν τα άλλα τα ζόρια μας έχουμε και αυτές τις αρρώστιες! Έχω περάσει τρεξίματα με τον πατέρα μου κορίτσι μου και όπως γνωρίζετε.. σε καταλαβαίνω απόλυτα λοιπόν!! 

Αλλά να ξέρεις οτι το σημείο και το γεγονός οτι το εντοπίσατε γρήγορα είναι παααρα πολύ σημαντικό! Ολα καλά θα πάνε,  λίγο τώρα θα ζοριστητε μόλις τελειώσει με τη θεραπεία θα μπείτε στην καθημερινότητα σας και θα το ξεχάσετε! Μια αγκαλιά απο εμένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια, είπα να κάνω τεστ 9 μέρες μετά την ωορηξία, δηλαδή 5 μέρες πριν περίοδο,  έκανα 2.30 το πρωί που έτυχε να ξυπνήσω. Ήθελα έτσι να το κάνω για να μην περιμ΄ρνω. Προφανώς βλ΄έπβ ότι είναι αρνητικό αλλά υπάρχει περίπτωση να βλεπέτε μια απειροελάχιστα μικρή σκιά στο θετικό; (κάθετη γραμμή). Ξέρω ότι μπορεί είτε και άν φαίνεται να μη φαίνεται είτε να μην σημαίνει και τίποτα αλλά ξέρετε τώρα η ελπίδα. αχαχα Αν δεν βλέπετε πείτε το μου άνετα μη σκεφτειτε οτι  θα στενοχωρηθώ, π΄΄λέον το έχω πάρει απόφαση, δηλαδ'ή όταν κάνω τεστ δεν πηγαίνω με προσδοκία θετικοcleablue.thumb.jpg.463ac01b3e331ff854d34c01419cc1c9.jpg

 

Καλημέρα!!
Και εγώ βλέπω κάθετη γραμμή στο παράθυρο του θετικού!
Αν η φωτο τραβήχτηκε μέσα στο χρόνο που πρέπει , τότε ναι κάτι πάει να γίνει εκεί μέσα!
Άντε ας κάνει κάποια την αρχή ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια, είπα να κάνω τεστ 9 μέρες μετά την ωορηξία, δηλαδή 5 μέρες πριν περίοδο,  έκανα 2.30 το πρωί που έτυχε να ξυπνήσω. Ήθελα έτσι να το κάνω για να μην περιμ΄ρνω. Προφανώς βλ΄έπβ ότι είναι αρνητικό αλλά υπάρχει περίπτωση να βλεπέτε μια απειροελάχιστα μικρή σκιά στο θετικό; (κάθετη γραμμή). Ξέρω ότι μπορεί είτε και άν φαίνεται να μη φαίνεται είτε να μην σημαίνει και τίποτα αλλά ξέρετε τώρα η ελπίδα. αχαχα Αν δεν βλέπετε πείτε το μου άνετα μη σκεφτειτε οτι  θα στενοχωρηθώ, π΄΄λέον το έχω πάρει απόφαση, δηλαδ'ή όταν κάνω τεστ δεν πηγαίνω με προσδοκία θετικοcleablue.thumb.jpg.463ac01b3e331ff854d34c01419cc1c9.jpg

 

Αχ ποσο συγκινουμαι!!!!!!!!!!!!!!!!!! κι εγω βλεπω γραμμουλα και ειναι αρκετα νωρις!!!! κανε ξανα την κυριακη τεστ και μιλα με το γιατρο μηπως σου δωσει προγεστερονη!!!!!! Δευτερα βουρ για χοριακη!!!! ευχομαι μεεεεσα απο την καρδια μου να εισαι εγκυουλα και να πανε ολα καλα!!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα!

Σας ευχαριστω ολες και μια μια ξεχωριστα για τη στηριξη σας και τις ευχες σας!!!! ❤️❤️❤️ μας συστησαν μια πολυ καλη γιατρο και την ερχομενη εβδομαδα θα παμε να τον εξετασει. ελπιζω και προσευχομαι να πανε ολα καλα με το μπαμπα μου και για ολο τον κοσμο φυσικα. τιποτα δεν ειναι πολυτιμοτερο απο την υγεια...

θα μπαινω να σας διαβαζω! ειστε θησαυρος!! σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα!

Σας ευχαριστω ολες και μια μια ξεχωριστα για τη στηριξη σας και τις ευχες σας!!!! ❤️❤️❤️ μας συστησαν μια πολυ καλη γιατρο και την ερχομενη εβδομαδα θα παμε να τον εξετασει. ελπιζω και προσευχομαι να πανε ολα καλα με το μπαμπα μου και για ολο τον κοσμο φυσικα. τιποτα δεν ειναι πολυτιμοτερο απο την υγεια...

θα μπαινω να σας διαβαζω! ειστε θησαυρος!! σας φιλω!!

Κοριτσι μου δυστυχως και εγω σε καταλαβαινω απολυτα. Τα περασα τα Χριστουγεννα με την μαμα μου. Μεγαλη στεναχωρια. Κι εμενα ειναι  ξεροκεφαλη και δεν προσεχει καθολου ακριβως οπως και ο μπαμπας σου...  Ευχομαι να πανε ολα καλα ! Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σήμερα με βάση τον μικρότερο μου κύκλο 28 ημερών έχω μια ημέρα καθυστέρηση... Αλλά ο μεγαλύτερος είναι 37 ημερών.... Οπότε έχω ελπίδες... Γιατί σήμερα δυστυχώς αρνητικό!!! 😢 Και ήμουν τόσο σίγουρη με τα συμπτώματα μου... 

πως είσαι κορίτσι μου; Εξακολουθεί να είναι άφαντη η περίοδος;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια, είπα να κάνω τεστ 9 μέρες μετά την ωορηξία, δηλαδή 5 μέρες πριν περίοδο,  έκανα 2.30 το πρωί που έτυχε να ξυπνήσω. Ήθελα έτσι να το κάνω για να μην περιμ΄ρνω. Προφανώς βλ΄έπβ ότι είναι αρνητικό αλλά υπάρχει περίπτωση να βλεπέτε μια απειροελάχιστα μικρή σκιά στο θετικό; (κάθετη γραμμή). Ξέρω ότι μπορεί είτε και άν φαίνεται να μη φαίνεται είτε να μην σημαίνει και τίποτα αλλά ξέρετε τώρα η ελπίδα. αχαχα Αν δεν βλέπετε πείτε το μου άνετα μη σκεφτειτε οτι  θα στενοχωρηθώ, π΄΄λέον το έχω πάρει απόφαση, δηλαδ'ή όταν κάνω τεστ δεν πηγαίνω με προσδοκία θετικοcleablue.thumb.jpg.463ac01b3e331ff854d34c01419cc1c9.jpg

 

Ναι και εγώ βλέπω γραμμουλα. Είναι λογικό να είναι αχνή σου είσαι και 5 μέρες πριν. Πωωω μπράβο. 

Εγώ λέω να κάνεις ένα την Κυριακή το πρωί. Θα βγει πιο έντονη θα δεις ♥️♥️ Καλή επιτυχία εύχομαι τα καλύτερα.

Τόσα και τόσα τεστ έχουμε κάνει και ψάχναμε δεύτερη γραμμή και εδω φαίνεται πολύ εύκολα😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια, είπα να κάνω τεστ 9 μέρες μετά την ωορηξία, δηλαδή 5 μέρες πριν περίοδο,  έκανα 2.30 το πρωί που έτυχε να ξυπνήσω. Ήθελα έτσι να το κάνω για να μην περιμ΄ρνω. Προφανώς βλ΄έπβ ότι είναι αρνητικό αλλά υπάρχει περίπτωση να βλεπέτε μια απειροελάχιστα μικρή σκιά στο θετικό; (κάθετη γραμμή). Ξέρω ότι μπορεί είτε και άν φαίνεται να μη φαίνεται είτε να μην σημαίνει και τίποτα αλλά ξέρετε τώρα η ελπίδα. αχαχα Αν δεν βλέπετε πείτε το μου άνετα μη σκεφτειτε οτι  θα στενοχωρηθώ, π΄΄λέον το έχω πάρει απόφαση, δηλαδ'ή όταν κάνω τεστ δεν πηγαίνω με προσδοκία θετικοcleablue.thumb.jpg.463ac01b3e331ff854d34c01419cc1c9.jpg

 

Καλέ εεε τι σκιά;;; κανονικότατα γραμμή είναι!!!!?? Σουπερρερρ με το καλοοοοοοο!!!!!!!!! Πάνε για χοριακή!!! Και μόλις σκεφτόμουν "δεν είμαι και πολύ γουρλού τελικά" βλέπω αυτό!!! Επιτέλους και ένα θετικό τεστακι!!!!!το είπες στον Αντρ σου;;; χάρηκε;;; είδες τελικά που για όλα έχει ο Θεός;αγχωνομαστε, στεναχωριομαστε, κλαίμε αλλά ξέρει πότε θα έρθει κάτι και πότε δεν θα έρθει... Τελικά για όλα υπάρχει ένας λόγος!!! μπράβο πολύ χάρηκα πάρα πολύ 😁😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα κοριτσια μου.. εγω επεσα παλι ψυχολογικα.. περσι τελη μαρτιου εμαθα οτι ειμαι εγκυος και φετος  ακομα περιμενω το θετικο.. θα μου ερθει και η περιοδος γυρω στις 17 μαρτιου και θα με ριξει κιαλλο οσο και να θελω να το παρω χαλαρα

Εγώ Θα γεννουσα αυτό τον μήνα αν όλα πήγαιναν καλά τον Ιούλιο που έμαθα πως είμαι έγκυος 😢 σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Και εγώ σκατα είμαι ώρες ώρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

πως είσαι κορίτσι μου; Εξακολουθεί να είναι άφαντη η περίοδος;; 

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον κοπέλα μου!! Ναι άφαντη είναι... 

Μέχρι να ολοκληρωθεί ο μεγάλος κύκλος θέλει αλλες 6 ημέρες... Για να δούμε τι θα δούμε...... Μετά το εμβόλιο έχει μεγαλώσει αρκετά ο κύκλος μου🙄 

Σε καμία άλλη επηρέασε τον κύκλο της το εμβόλιο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον κοπέλα μου!! Ναι άφαντη είναι... 

Μέχρι να ολοκληρωθεί ο μεγάλος κύκλος θέλει αλλες 6 ημέρες... Για να δούμε τι θα δούμε...... Μετά το εμβόλιο έχει μεγαλώσει αρκετά ο κύκλος μου🙄 

Σε καμία άλλη επηρέασε τον κύκλο της το εμβόλιο; 

Ναι εγώ δεν ανακάλυψα ωορρηξια τους δύο μήνες που έκανα τις δύο πρώτες δόσεις, τη μία είχα κύκλο 27 ημερών, την αλλά 45 ημερών. Μετά ισιωσε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου!

Θα μπω κάποια στιγμή να διαβάσω  καλύτερα τα νέα αλλά είδα ότι έχουμε θετικουλι!😃🥳

@Hopemumtobe κοριτσάκι μου εγώ μια χαρά την βλέπω την γραμμή! Πιστεύω ότι είσαι εγκυουλα! Να μην είσαι απαισιόδοξη πάντως και πάντα να πιστεύεις στο θετικό! Μπορεί να αργεί κάποιες φορές αλλά έρχεται! Κι όπως φαίνεται ήρθε και η δική σου σειρά να γίνεις μανούλα!🤗

@Antonia2 περαστικά και πάλι κορίτσι μου στον μπαμπά σου! Εύχομαι ολόψυχα να γίνει πολύ πολύ γρήγορα καλά!💗

@marinamanoulitsa μου και να παραμείνει άφαντη! Θέλουμε θετικό!!!!!!

Όσο για τα δικά μου κορίτσια.... έχω νεύρα!😄 Έπρεπε να είχα αδιαθετησει από την Δευτέρα και τίποτα. Φυσικά και έκανα τέστ😁αλλά μάλλον έχει επηρεαστεί ο κύκλος μου από την ωοληψια! Καθυστέρηση τόσο μεγάλη έχω να δω από τις εγκυμοσύνες μου! Θα πάρω να ρωτήσω τον γιατρό αύριο γιατί άρχισα να ανησυχώ! Τώρα που θέλω τόσο πολύ να αδιαθετησω για να κάνω την εμβρυομεταφορα δεν έρχεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον κοπέλα μου!! Ναι άφαντη είναι... 

Μέχρι να ολοκληρωθεί ο μεγάλος κύκλος θέλει αλλες 6 ημέρες... Για να δούμε τι θα δούμε...... Μετά το εμβόλιο έχει μεγαλώσει αρκετά ο κύκλος μου🙄 

Σε καμία άλλη επηρέασε τον κύκλο της το εμβόλιο; 

Εμένα! από τον Ιούλιο που έκανα τη 2η δόση πήγε σε 35-38 μέρες! 
Ευτυχώς στον κύκλο του Γενάρη ήρθε, από μόνη της, στις 29 και είμαι πολύ χαρούμενη :)
Εύχομαι τα καλύτερα, γιατί πρέπει να πάρεις το δωράκι για τα γενέθλια σου ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααααα πως είσαι;;; 
 

Εγω βλέπω μια σκιά πάντως!! Ελπίζω να είναι γραμμουλα οντως ❤️❤️❤️

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Είναι θετικοοοοοοο

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Γλυκούλα μου και εγώ βλέπω γραμμή 🥰 Έτσι ήταν όταν το έκανα στην μικρούλα μου και το πήγα στον άντρα μου και έτριβε τα μάτια του να δει αν βλέπει σωστά γιατί τον ξύπνησα!

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

εγω δεν το αποκλειω παντως.. 3ς εγκυμοσυνες πρωτη φορα μου ετυχε περσι αυτο με την εμφυτευση

 

και εγω βλεπω γραμμουλα.. αντε αν αρχισουν παλι τα θετικα μπας  και δουμε και εμεις θετικο

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλε και εγώ βλέπω μια πολύ άχνη γραμμουλαα!! Μακάρι να είναι θετικό όντως! Ξανά κάνε ένα τεστακι κορίτσι μου 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!!
Και εγώ βλέπω κάθετη γραμμή στο παράθυρο του θετικού!
Αν η φωτο τραβήχτηκε μέσα στο χρόνο που πρέπει , τότε ναι κάτι πάει να γίνει εκεί μέσα!
Άντε ας κάνει κάποια την αρχή ❤️ 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ ποσο συγκινουμαι!!!!!!!!!!!!!!!!!! κι εγω βλεπω γραμμουλα και ειναι αρκετα νωρις!!!! κανε ξανα την κυριακη τεστ και μιλα με το γιατρο μηπως σου δωσει προγεστερονη!!!!!! Δευτερα βουρ για χοριακη!!!! ευχομαι μεεεεσα απο την καρδια μου να εισαι εγκυουλα και να πανε ολα καλα!!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι και εγώ βλέπω γραμμουλα. Είναι λογικό να είναι αχνή σου είσαι και 5 μέρες πριν. Πωωω μπράβο. 

Εγώ λέω να κάνεις ένα την Κυριακή το πρωί. Θα βγει πιο έντονη θα δεις ♥️♥️ Καλή επιτυχία εύχομαι τα καλύτερα.

Τόσα και τόσα τεστ έχουμε κάνει και ψάχναμε δεύτερη γραμμή και εδω φαίνεται πολύ εύκολα😍😍

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Hopemumtobe κ γω τη βλέπω!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!! 

 

στις πριν 55 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλέ εεε τι σκιά;;; κανονικότατα γραμμή είναι!!!!?? Σουπερρερρ με το καλοοοοοοο!!!!!!!!! Πάνε για χοριακή!!! Και μόλις σκεφτόμουν "δεν είμαι και πολύ γουρλού τελικά" βλέπω αυτό!!! Επιτέλους και ένα θετικό τεστακι!!!!!το είπες στον Αντρ σου;;; χάρηκε;;; είδες τελικά που για όλα έχει ο Θεός;αγχωνομαστε, στεναχωριομαστε, κλαίμε αλλά ξέρει πότε θα έρθει κάτι και πότε δεν θα έρθει... Τελικά για όλα υπάρχει ένας λόγος!!! μπράβο πολύ χάρηκα πάρα πολύ 😁😁😁😁😁

 

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!

Θα μπω κάποια στιγμή να διαβάσω  καλύτερα τα νέα αλλά είδα ότι έχουμε θετικουλι!😃🥳

@Hopemumtobe κοριτσάκι μου εγώ μια χαρά την βλέπω την γραμμή! Πιστεύω ότι είσαι εγκυουλα! Να μην είσαι απαισιόδοξη πάντως και πάντα να πιστεύεις στο θετικό! Μπορεί να αργεί κάποιες φορές αλλά έρχεται! Κι όπως φαίνεται ήρθε και η δική σου σειρά να γίνεις μανούλα!🤗

@Antonia2 περαστικά και πάλι κορίτσι μου στον μπαμπά σου! Εύχομαι ολόψυχα να γίνει πολύ πολύ γρήγορα καλά!💗

@marinamanoulitsa μου και να παραμείνει άφαντη! Θέλουμε θετικό!!!!!!

Όσο για τα δικά μου κορίτσια.... έχω νεύρα!😄 Έπρεπε να είχα αδιαθετησει από την Δευτέρα και τίποτα. Φυσικά και έκανα τέστ😁αλλά μάλλον έχει επηρεαστεί ο κύκλος μου από την ωοληψια! Καθυστέρηση τόσο μεγάλη έχω να δω από τις εγκυμοσύνες μου! Θα πάρω να ρωτήσω τον γιατρό αύριο γιατί άρχισα να ανησυχώ! Τώρα που θέλω τόσο πολύ να αδιαθετησω για να κάνω την εμβρυομεταφορα δεν έρχεται!

Κορίτσιαααααα!!!!!!!!!! Καλά με συγκινήσατε πάααααααααρα πολύ με όλα τα μυνήματα σας!!!!!!!  Και την αισιοδοξια σας!  💗 

Παιδιά δεν ξέρω τι να πιστεψω αλλά ο γιατρός μου είχε πει ότι είχα λεπτό ενδομήτριο και θα ηταν πολυ δυσκολο αυτον τον κυκλο να μεινω εγκυος. Φοβαμαι οτι και κατι να εχει γινει δνε ξερω αν θα τα καταφερω!!!!! Τελικα Θα κανω αυριο πρωι με τα πρωτα πρωινα ούρα, δεν νομιζω να αντεξω μεχρι την Κυριακη να περιμενω για επαναληψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κορίτσιαααααα!!!!!!!!!! Καλά με συγκινήσατε πάααααααααρα πολύ με όλα τα μυνήματα σας!!!!!!!  Και την αισιοδοξια σας!  💗 

Παιδιά δεν ξέρω τι να πιστεψω αλλά ο γιατρός μου είχε πει ότι είχα λεπτό ενδομήτριο και θα ηταν πολυ δυσκολο αυτον τον κυκλο να μεινω εγκυος. Φοβαμαι οτι και κατι να εχει γινει δνε ξερω αν θα τα καταφερω!!!!! Τελικα Θα κανω αυριο πρωι με τα πρωτα πρωινα ούρα, δεν νομιζω να αντεξω μεχρι την Κυριακη να περιμενω για επαναληψη!

Κάνε τουλάχιστον να ξανά δούμε άχνη γραμμουλαα 💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κορίτσιαααααα!!!!!!!!!! Καλά με συγκινήσατε πάααααααααρα πολύ με όλα τα μυνήματα σας!!!!!!!  Και την αισιοδοξια σας!  💗 

Παιδιά δεν ξέρω τι να πιστεψω αλλά ο γιατρός μου είχε πει ότι είχα λεπτό ενδομήτριο και θα ηταν πολυ δυσκολο αυτον τον κυκλο να μεινω εγκυος. Φοβαμαι οτι και κατι να εχει γινει δνε ξερω αν θα τα καταφερω!!!!! Τελικα Θα κανω αυριο πρωι με τα πρωτα πρωινα ούρα, δεν νομιζω να αντεξω μεχρι την Κυριακη να περιμενω για επαναληψη!

Πόσο ήταν το ενδομήτριο σου θυμασαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Πόσο ήταν το ενδομήτριο σου θυμασαι; 

6,2 μια μερα αλλα μιαμερα μετα την ωορηξια ουθτε καν πριν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

6,2 μια μερα αλλα μιαμερα μετα την ωορηξια ουθτε καν πριν!

Ααα αυτό ήθελα να δω. Επειδή και εμένα εκείνο τον μήνα μου είχε πει ότι δεν θα ήταν καλό το ενδομήτριο 

Ήταν 5.80 την Δευτέρα 

6.20 την Τετάρτη 

Και η ωορρηξία έγινε Σάββατο. Και έτσι κατάφερα και έπιασα. 

Το ενδομήτριο δεν καλύπτεται καλό . Αλλά από την άλλη υπάρχει η δεύτερη γραμμουλα και είναι εμφανέστατη..οπότε δεν μπορεί να έχει γίνει λάθος ...όταν ξανά κάνεις τεστακι να μας πεις ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ααα αυτό ήθελα να δω. Επειδή και εμένα εκείνο τον μήνα μου είχε πει ότι δεν θα ήταν καλό το ενδομήτριο 

Ήταν 5.80 την Δευτέρα 

6.20 την Τετάρτη 

Και η ωορρηξία έγινε Σάββατο. Και έτσι κατάφερα και έπιασα. 

Το ενδομήτριο δεν καλύπτεται καλό . Αλλά από την άλλη υπάρχει η δεύτερη γραμμουλα και είναι εμφανέστατη..οπότε δεν μπορεί να έχει γίνει λάθος ...όταν ξανά κάνεις τεστακι να μας πεις ♥️

Ναι καταλαβα στην περιπτωση σου σιγουρα πηγε πανω απο 7 μεχρι την ωορηξια!!

Εμενα παλι οχι οποτε μου ειπε κι αυτος οτι μαλλον δεν γινεται! Και μαλιστα το ειχαμε μετρησει και πριν την ωορηξια 1 μερα και ηταν 5,5 νομιζω.

Ακομα και θετικο να ειναι το τεστ  δηλαδη φοβαμαι μηπως δεν παει καλα γιαυτο το λογοκαι σταματησει. Αν κανω το τεστ αυριο πρωι και βγει θετικο ισως παω για χοριακη αυριο και μιλησω με καποιο γιατρο αυριο μηπως το σωσουμε με προγεστερονη κλπ εαν και ειχα παει σε ενα καινουριο αυτο το μηνα και ειναι λιγο μπερδεμα. Αχ ρε κοριτσια τι το θελα κι εκανα τοσο νωρις τεστ χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ναι καταλαβα στην περιπτωση σου σιγουρα πηγε πανω απο 7 μεχρι την ωορηξια!!

Εμενα παλι οχι οποτε μου ειπε κι αυτος οτι μαλλον δεν γινεται! Και μαλιστα το ειχαμε μετρησει και πριν την ωορηξια 1 μερα και ηταν 5,5 νομιζω.

Ακομα και θετικο να ειναι το τεστ  δηλαδη φοβαμαι μηπως δεν παει καλα γιαυτο το λογοκαι σταματησει. Αν κανω το τεστ αυριο πρωι και βγει θετικο ισως παω για χοριακη αυριο και μιλησω με καποιο γιατρο αυριο μηπως το σωσουμε με προγεστερονη κλπ εαν και ειχα παει σε ενα καινουριο αυτο το μηνα και ειναι λιγο μπερδεμα. Αχ ρε κοριτσια τι το θελα κι εκανα τοσο νωρις τεστ χαχαχ

Καταλαβαίνω το άγχος σου για το ενδομήτριο.

Αλλά τότε είχε ρωτήσει ο Αντρας μου. Δηλαδή μια γυναίκα κάτω από 7 ενδομήτριο είναι ακατόρθωτο να πιάσει. Και είχε γυρίσει και είχε πει. Ακατόρθωτο δεν είναι. Είναι πάρα πολύ σπάνιο. 

Ίσως είσαι σε αυτή την κατηγορία. Θα μάθουμε αύριο..😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν αντεξα!!!  (μαρεσει που ελεγα να περιμενω μεχρι την κυριακη χαχα) Εκανα ενα επαναληπτικο τεστ clearblue απτο πακετο που ειχα  ενα τελευταιο αλλα τελικα το κουτι ηταν combo το ειχα παρει απτο Mother2Be και για καποιο λογο ηταν ψηφιακο αυτο το τεστ. Αρχισαν αν αναβοσβηνουν κατι τετραγωνακια δεν κα ταλαβαινω τι εγινε  χαχα αλλα στο τελος δυστυχως το αποτελεσμα ομως NOT PREGNANT! 😩Καλα το ξερετε ηδη οτι θα κανω και ενα την Κυριακη επαναληπτικο αλλα μου φαινεται πολυ δυσκολο το ψηφιακο να ειναι λαθος! Δεν πειραζει καλο ηταν και οσο κρατησε η χαρα! 🙂 Εννοειται θα ξανακανω την Κυριακη θα σας πω

nopregnant.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...