Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Όχι τώρα έκλεισαν ...και είπανε ότι θα μου τα  στείλουν και κλειστά να είναι αλλά το μεσημερι. Κανονικά θα ανοίξει 6.

Πφφφφφ πολύ άγχος μου προκαλούν αυτοί. Δεν υπάρχει λόγος να ξανά πάω εκεί 

Αφού σκέφτομαι 5 μισή που θα ανοιξει το δικό μου να πάω να κάνω μια έτσι για να την έχω να δω την διαφορά 

Σου έχουν βγάλει την ψυχή ελεος!!! Δεν είναι μια εξέταση πχ ζάχαρο ρουτίνας είναι μια ειδική εξέταση!!! 
 

@Κατεριναπαπμου ποσό χαίρομαι!!! Άντε σιγά σιγά φτάνεις στο όνειρο σου!!!! 
 

@Antonia2περαστικα στον μπαμπά σου!! Εύχομαι να μην είναι κάτι πολύ σοβαρό! Το είχε κ ο αδερφός της μαμα μου κ έκανε επέμβαση πέρσι μέσα στο Πάσχα! Όσο αφορά το φαρμακείο ΤΡΑΓΙΚΟΙ!!! Δεν έχω άλλη λέξη να τους πω!! Δε πειράζει που δε βρήκες ραντεβού σύντομα! Προσπαθήστε κ μόνοι αυτό το μήνα και από τον Μάρτιο πατε πιο στοχευμένα! Θα κάνετε κ την εξέταση του άντρα σου!! 
 

@Princess28και εμεις κάθε μέρα κάνουμε βέβαια έχουμε κ λίγο χαμηλό αριθμό σπερματοζωαρίων αλλά ο γιατρος δε μας είπε να το προσέξουμε αυτό σαν παρατήρηση πχ είναι καλύτερα το μέρα παρά μέρα παρά το κάθε μέρα! Δεν ξέρω εγώ αγχώνομαι ότι αν δεν κάνω 3 μερες σερί από το θετικό τεστ νομίζω ότι το χάνουμε (θα μου πεις 1 χρόνο τώρα δεν πιάσαμε αλλά τεσπα για να αποκλείω ξέρεις παράγοντες 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/1/2022 at 3:27 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

2 χρόνια τώρα έχω εφαρμόσει όλες τις μεθόδους την μόνη φορά που είδα θετικό τεστ ήταν το Νοέμβριο που το άφησα στο χαλαρό χωρίς πρόγραμμα άσχετο που δεν προχώρησε.. Για εμένα είναι ο τελευταίος χρόνος που προσπαθώ αν θέλει να έρθει καλώς αν δεν θέλει υπάρχουν κι άλλες λύσεις δεν μπορώ να αγχώνομαι άλλο ούτε να βάζω πρόγραμμα για το πότε θα έχουμε διαθεση

Δίκιο έχεις Λακοστακι μου για το πρόγραμμα. Άλλες λύσεις εννοείς εξωσωματική ή υιοθεσία αν επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκανα τεστακι σήμερα..χωρίς καθυστέρηση στην ουσια!!! Από σήμερα περιμένω περίοδο. Αρνητικό προς το παρών... Πήρα τα onestep για να κάνω καθημερινά...ειναι ταινίες..τα ξέρετε φαντάζομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα τεστακι σήμερα..χωρίς καθυστέρηση στην ουσια!!! Από σήμερα περιμένω περίοδο. Αρνητικό προς το παρών... Πήρα τα onestep για να κάνω καθημερινά...ειναι ταινίες..τα ξέρετε φαντάζομαι!!! 

Ναι και εγώ αυτά είχα πάρει . Τα onestep είχε 20 μέσα. 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σου έχουν βγάλει την ψυχή ελεος!!! Δεν είναι μια εξέταση πχ ζάχαρο ρουτίνας είναι μια ειδική εξέταση!!! 
 

@Κατεριναπαπμου ποσό χαίρομαι!!! Άντε σιγά σιγά φτάνεις στο όνειρο σου!!!! 
 

@Antonia2περαστικα στον μπαμπά σου!! Εύχομαι να μην είναι κάτι πολύ σοβαρό! Το είχε κ ο αδερφός της μαμα μου κ έκανε επέμβαση πέρσι μέσα στο Πάσχα! Όσο αφορά το φαρμακείο ΤΡΑΓΙΚΟΙ!!! Δεν έχω άλλη λέξη να τους πω!! Δε πειράζει που δε βρήκες ραντεβού σύντομα! Προσπαθήστε κ μόνοι αυτό το μήνα και από τον Μάρτιο πατε πιο στοχευμένα! Θα κάνετε κ την εξέταση του άντρα σου!! 
 

@Princess28και εμεις κάθε μέρα κάνουμε βέβαια έχουμε κ λίγο χαμηλό αριθμό σπερματοζωαρίων αλλά ο γιατρος δε μας είπε να το προσέξουμε αυτό σαν παρατήρηση πχ είναι καλύτερα το μέρα παρά μέρα παρά το κάθε μέρα! Δεν ξέρω εγώ αγχώνομαι ότι αν δεν κάνω 3 μερες σερί από το θετικό τεστ νομίζω ότι το χάνουμε (θα μου πεις 1 χρόνο τώρα δεν πιάσαμε αλλά τεσπα για να αποκλείω ξέρεις παράγοντες 😂😂

Κι εγώ πιστεύω ότι δεν ειναι τόσο σημαντικό το μέρα παρά μέρα ή κάθε μέρα. Θέλει όμως σεξ σε όλο τον κύκλο γιατί το σπέρμα με τις τακτικές εκσπερματωσεις δυναμώνει. Δηλαδή το σπέρμα σε ένα μήνα που γενικά υπάρχουν επαφές θα είναι πιο δυνατό από το σπέρμα μετά από 1 μήνα αραγματος. Κατά τα άλλα έχω ακούσει κόσμο να πιάνει με τη μία φορά, κόσμο να πιάνει με μέρα παρά μέρα, με σεξ κάθε μέρα και με σεξ απρογραμματιστα σε τυχαίες μέρες! Εμείς 2 μήνες κάναμε περίπου μέρα παρά μέρα και στις γόνιμες κάθε μέρα. Στον 1ο δεν πιάσαμε στον 2ο πιάσαμε χωρίς κάποια αλλαγή. Γενικά στις προσπάθειες κάποιες κοιμόμουν έτσι, κάποιες βγαίναμε μετά, κάποιες ήταν πρωί κάποιες βράδυ και τη μέρα που πρέπει να είχα ωορρηξια είχαμε πάει σε ένα πάρτι και γυρίσαμε 8 το πρωί. Θεωρώ δεν υπάρχουν συνταγές. Εμάς ο γιατρός έλεγε όσο περισσότερες επαφές τόσο καλύτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σου έχουν βγάλει την ψυχή ελεος!!! Δεν είναι μια εξέταση πχ ζάχαρο ρουτίνας είναι μια ειδική εξέταση!!! 
 

@Κατεριναπαπμου ποσό χαίρομαι!!! Άντε σιγά σιγά φτάνεις στο όνειρο σου!!!! 
 

@Antonia2περαστικα στον μπαμπά σου!! Εύχομαι να μην είναι κάτι πολύ σοβαρό! Το είχε κ ο αδερφός της μαμα μου κ έκανε επέμβαση πέρσι μέσα στο Πάσχα! Όσο αφορά το φαρμακείο ΤΡΑΓΙΚΟΙ!!! Δεν έχω άλλη λέξη να τους πω!! Δε πειράζει που δε βρήκες ραντεβού σύντομα! Προσπαθήστε κ μόνοι αυτό το μήνα και από τον Μάρτιο πατε πιο στοχευμένα! Θα κάνετε κ την εξέταση του άντρα σου!! 
 

@Princess28και εμεις κάθε μέρα κάνουμε βέβαια έχουμε κ λίγο χαμηλό αριθμό σπερματοζωαρίων αλλά ο γιατρος δε μας είπε να το προσέξουμε αυτό σαν παρατήρηση πχ είναι καλύτερα το μέρα παρά μέρα παρά το κάθε μέρα! Δεν ξέρω εγώ αγχώνομαι ότι αν δεν κάνω 3 μερες σερί από το θετικό τεστ νομίζω ότι το χάνουμε (θα μου πεις 1 χρόνο τώρα δεν πιάσαμε αλλά τεσπα για να αποκλείω ξέρεις παράγοντες 😂😂

Χαχα κι εγώ τότε έλεγα παραπάνω σπερματοζωάρια παραπάνω ευκαιρίες😂😂 έτσι το βλέπω εγώ τώρα τι να πω είμαι κ της υπερβολής γενικά δηλαδή όσο παραπάνω τόσο καλύτερα😆🤣 Είχαμε κ καιρό να βρεθούμε οπότε καταλαβαίνεις είχαμε πεθυμήσει ο ένας τον άλλον δε γινόταν αλλιώς😇😇😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Δίκιο έχεις Λακοστακι μου για το πρόγραμμα. Άλλες λύσεις εννοείς εξωσωματική ή υιοθεσία αν επιτρέπεται;

Φυσικά επιτρέπεται εννοώ υιοθεσία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα τεστακι σήμερα..χωρίς καθυστέρηση στην ουσια!!! Από σήμερα περιμένω περίοδο. Αρνητικό προς το παρών... Πήρα τα onestep για να κάνω καθημερινά...ειναι ταινίες..τα ξέρετε φαντάζομαι!!! 

Τα εγκυμοσύνης εννοείς όχι τα ωορρηξιας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Τα εγκυμοσύνης εννοείς όχι τα ωορρηξιας;;

Ναι εγκυμοσύνης... Επειδή δεν έχω σταθερό κύκλο... Πήρα 10 τεστακια να έχω να κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια!!! Λοιπόν είχα 2 τεστ της clearblue ένα απλό κι ένα ψηφιακό κάνω το απλό Σάββατο πρωί αρνητικό... Ξυπνάω σήμερα το πρωί μετράω θερμοκρασία για να δω αν υπάρχει περίπτωση να έρθει σήμερα 36.7 ενώ κανονικά έχω 36.3-36.4 και μια μέρα πριν την περίοδο θα έπρεπε να έχει κατέβει στο 36.1 λέω δεν κάνεις και το άλλο τεστ μια και το έχεις... Λοιπόν το κάνω και ενώ στην αρχή δείχνει ότι λειτουργεί τελικά αντί να μου βγάλει αποτέλεσμα μου βγάζει ένα βιβλιαράκι... Το τεστ το έκανα στις 6 το πρωί και το βιβλιαράκι είναι ακόμα στην οθόνη μέχρι που το άνοιξα και το βιβλιαράκι εκεί ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα κορίτσια!!! Λοιπόν είχα 2 τεστ της clearblue ένα απλό κι ένα ψηφιακό κάνω το απλό Σάββατο πρωί αρνητικό... Ξυπνάω σήμερα το πρωί μετράω θερμοκρασία για να δω αν υπάρχει περίπτωση να έρθει σήμερα 36.7 ενώ κανονικά έχω 36.3-36.4 και μια μέρα πριν την περίοδο θα έπρεπε να έχει κατέβει στο 36.1 λέω δεν κάνεις και το άλλο τεστ μια και το έχεις... Λοιπόν το κάνω και ενώ στην αρχή δείχνει ότι λειτουργεί τελικά αντί να μου βγάλει αποτέλεσμα μου βγάζει ένα βιβλιαράκι... Το τεστ το έκανα στις 6 το πρωί και το βιβλιαράκι είναι ακόμα στην οθόνη μέχρι που το άνοιξα και το βιβλιαράκι εκεί ακομα

Είναι ελαττώματικο τότε.. Μου είχε τύχει και εμένα αυτό.. Να πάρεις να κάνεις άλλο ένα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Με το καλό και σε σενα κοριτσι μου. Διαβασακαπου οτι εγραψες για την ψυχολογια σου. ΕΙναι πολυ λογικο να εχεις νευρα και να κλαις καθε μερα. Εγω ετσι ημουν σε ολη την διαρκεια της διεγερσης. Ειναι πολυ λογικο οι ορμονες κανουν παρτι. Ολα θα πανε καλα. Εισαι σε πολυ δυσκολη φαση τωρα και ειναι πολυ λογικο να εχεις αυτα τα συναισθηματα! Εμενα με βοηθουσε να λεω στον αντρα μου ακριβως τι νοιωθω. Του ελεγα συγνωμη που ειμαι ετσι δεν ξερω τι εχω απλα δεν μπορω να το ελεγξω. Εκλαιγα εκανα τα δικα μου και ηρεμουσα μετα. Με βοηθούσε επίσης πολύ να σκέφτομαι ότι είμαι πολύ κοντά στο μελλοντικό παιδάκι μου. 

Έτσι ακριβώς όπως τα λες είμαι!! Ελπίζω να δικαιωθω.. και ολες μας να δικαιωθούμε.... αχ αυτή η σκέψη μου δίνει δύναμη και συνεχίζω,  ο άντρας μού τι να πει ο ερμος και αυτός.. πετάει ο γάιδαρος? Πετάει! Σε αυτή τη φάση είμαστε! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για την στηρίξει και τις συμβουλές σου1❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Τονια πηρα τωρα τηλ στη Λαμια, ηταν παρα πολυ εξυπηρετικοι και θα μου δωσοιυν χρηματα απευθειας αλλα μην παρεις απο εκει γιατι θα εχει οροβλημα η παρτιδα!!! Θσα σου στειλω σε λιγο αναλυτικα

Τονια ειμαι 1 ωρα στα τηλ για να βγαλω ακρη, μην παραγγειλεις πριν σου στειλω, το LOT σου ειναι 21223Β? Ειναι στο κατω μερος του κουτιου σενα στρογγυλο αυτοκολλητο @Antonia2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Πωωω τα νεύρα μου 

Αναγκαστικα έπρεπε να πάω στο ίδιο μικροβιολογικό που έκανα και τις άλλες δύο χοριακες Γιά να έχω ίδιες μετρήσεις 

Περιμενα τώρα να μου πούνε αποτελεσματα. Και μου λένε θα σου πούμε σε μια ώρα επειδή κάτι έγινε με τον αναλυτή καιωτον κοιτάει ένας τεχνικός και θα ξανά μπει το δείγμα.  ( Ρε φίλε πως γίνεται κάθε φορά κάτι να γίνεται σε αυτό το διαγνωστικό; ) Έλεος. 

Και τώρα κανει αυτό που λένε ;ότι θα ξανά μπει το δείγμα ; γνώριζε κάποια από αυτά. ; Δεν έχει περάσει η ώρα ;δεν θα δίνει πιο μειωμένο αριθμό; 

 

Κι εμένα στις 5 μου είπαν..και υποτίθεται ότι τους είπα επείγον..πήγα και από τις 6:30 γιατί δεν με χώραγε το κρεβάτι....ας είναι καλά και ας περιμένουμε και μέχρι αύριο...κοιτάω το mail σαν παλαβή...μόλις κάνει ήχο στο κινητό τρελαίνομαι...αλλά είπαμε ας είναι καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα κορίτσια!!! Λοιπόν είχα 2 τεστ της clearblue ένα απλό κι ένα ψηφιακό κάνω το απλό Σάββατο πρωί αρνητικό... Ξυπνάω σήμερα το πρωί μετράω θερμοκρασία για να δω αν υπάρχει περίπτωση να έρθει σήμερα 36.7 ενώ κανονικά έχω 36.3-36.4 και μια μέρα πριν την περίοδο θα έπρεπε να έχει κατέβει στο 36.1 λέω δεν κάνεις και το άλλο τεστ μια και το έχεις... Λοιπόν το κάνω και ενώ στην αρχή δείχνει ότι λειτουργεί τελικά αντί να μου βγάλει αποτέλεσμα μου βγάζει ένα βιβλιαράκι... Το τεστ το έκανα στις 6 το πρωί και το βιβλιαράκι είναι ακόμα στην οθόνη μέχρι που το άνοιξα και το βιβλιαράκι εκεί ακομα

Καλησπέρα, όταν δείχνει αυτό το σημαδάκι σημαίνει ότι δεν έχει απορροφηθεί η σωστή ποσότητα ούρων. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Κι εμένα στις 5 μου είπαν..και υποτίθεται ότι τους είπα επείγον..πήγα και από τις 6:30 γιατί δεν με χώραγε το κρεβάτι....ας είναι καλά και ας περιμένουμε και μέχρι αύριο...κοιτάω το mail σαν παλαβή...μόλις κάνει ήχο στο κινητό τρελαίνομαι...αλλά είπαμε ας είναι καλά 

Ακριβώς στα ίδια είμαστε. Και εγώ έτσι περιμενω πως και πως email. Άντε να μας πεις νέα. Εγώ αν δεν στείλουν σε μια ώρα θα πάω και στο δικό μου να κάνω μια να την έχω σίγουρα το πρωί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια δυστυχώς μόνο 13.2 και προγεστερόνη 2.1..Χάρηκα για λίγο...κοιτάμε μάλλον τη θετική πλευρά..αλλά δεν ξέρω αν θέλω να συνεχίσω...μάλλον θα πρέπει να το πάρω απόφαση...ηλικία δύσκολη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Εγώ κορίτσια δυστυχώς μόνο 13.2 και προγεστερόνη 2.1..Χάρηκα για λίγο...κοιτάμε μάλλον τη θετική πλευρά..αλλά δεν ξέρω αν θέλω να συνεχίσω...μάλλον θα πρέπει να το πάρω απόφαση...ηλικία δύσκολη

Είναι η πρώτη σου χοριακη;  Σε ποια μέρα του κύκλου εισαι; Εννοώ ποια μέρα καθυστέρησης ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Είναι η πρώτη σου χοριακη;  Σε ποια μέρα του κύκλου εισαι; Εννοώ ποια μέρα καθυστέρησης ;

Ναι κορίτσι μου. Η 1η είναι.αύριο περιμένω κανονικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Ναι κορίτσι μου. Η 1η είναι.αύριο περιμένω κανονικά 

Και γιατί είναι απαραίτητα κακός ο αριθμός ; Μήπως δεν έχει προλάβει ακόμα και τώρα αυξάνεται; Ο γιατρός σου τι είπε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Και γιατί είναι απαραίτητα κακός ο αριθμός ; Μήπως δεν έχει προλάβει ακόμα και τώρα αυξάνεται; Ο γιατρός σου τι είπε ;

Τίποτα περιμένω Να με πάρει τηλ .Αλλά σήμερα ήταν πιο άχνη η γραμμή από ότι χτες στο ίδιο τεστ...τι να πω ;;; ότι πρέπει να κάνω θα το κανω ...Σε ευχαριστώ πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Εγώ κορίτσια δυστυχώς μόνο 13.2 και προγεστερόνη 2.1..Χάρηκα για λίγο...κοιτάμε μάλλον τη θετική πλευρά..αλλά δεν ξέρω αν θέλω να συνεχίσω...μάλλον θα πρέπει να το πάρω απόφαση...ηλικία δύσκολη

Κορίτσι μου από προγεστερονη δεν έχω ιδέα αλλά η χοριακη σου είναι χαμηλή αλλά δεν είναι αρνητική και μην ξεχνάς ότι ακόμα δεν έχεις καν καθυστέρηση... Ναι η ηλικία είναι ένα θέμα κι εγώ στην ίδια ηλικία με εσένα είμαι και προσπαθώ για το πρώτο αλλά δες και την θετική πλευρά υπάρχει σύλληψη κι αυτό στην ηλικία μας είναι σπουδαίο... Έχε πίστη και περίμενε να δεις πως θα πάει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Εγώ κορίτσια δυστυχώς μόνο 13.2 και προγεστερόνη 2.1..Χάρηκα για λίγο...κοιτάμε μάλλον τη θετική πλευρά..αλλά δεν ξέρω αν θέλω να συνεχίσω...μάλλον θα πρέπει να το πάρω απόφαση...ηλικία δύσκολη

Σε ποια ημέρα καθυστέρησης είσαι;;; αν είσαι π. χ. Με μια ημέρα είναι λογικό να είναι τόσο χαμηλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσι μου από προγεστερονη δεν έχω ιδέα αλλά η χοριακη σου είναι χαμηλή αλλά δεν είναι αρνητική και μην ξεχνάς ότι ακόμα δεν έχεις καν καθυστέρηση... Ναι η ηλικία είναι ένα θέμα κι εγώ στην ίδια ηλικία με εσένα είμαι και προσπαθώ για το πρώτο αλλά δες και την θετική πλευρά υπάρχει σύλληψη κι αυτό στην ηλικία μας είναι σπουδαίο... Έχε πίστη και περίμενε να δεις πως θα πάει

Σε ευχαριστώ συμμαθήτρια καλή..ισχύει ότι συλλήψεις 3 το τελευταίο 14μηνο δόξα τον Θεό!!!δεν ξέρω θα περιμένω απλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε ποια ημέρα καθυστέρησης είσαι;;; αν είσαι π. χ. Με μια ημέρα είναι λογικό να είναι τόσο χαμηλά 

Αύριο περιμένω κανονικά...το αχνοτερο σημερινό τεστ με εριξε πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...