Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου ποσό συγκινητικό αλήθεια! Για όλα τα κορίτσια χαίρομαι αλλά για τις παλιές κοπελες που προσπαθούν τόσο καιρό χαίρομαι λίγο παρά πάνω…νιώθω ότι είμαι και εγω εγκυος χαχαχαχα εννοώ σε νιώθω τη λαχτάρα ή αυτό το συναίσθημα να το πιστέψω να μη το πιστέψω; Μου κάνουν πλάκα;; Βλέπω όνειρο;; ❤️❤️❤️ 
 

Να είσαι αισιόδοξη όλα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη!! 
 

το είπατε κ στους δικούς σας; Ή θα περιμένετε; 
 


 

 

Κοίτα αποφασίσαμε να το πούμε μόνο στους γονείς μας. Και θα πάμε σήμερα για φαγητό και θα τους πούμε. 😍 Αλλά θα τους πούμε να είναι συγκρατημένοι. Έχω κανει 5 ταινίες και ένα clear αποκλείεται να λένε όλα λάθος. 

Και σε υπόλοιπους θα αργήσουμε πολύ να το πούμε. Θα έλεγα μετα την αυχενική. Στο τρίμηνο. 

Σε δύο μήνες δηλαδή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κοίτα αποφασίσαμε να το πούμε μόνο στους γονείς μας. Και θα πάμε σήμερα για φαγητό και θα τους πούμε. 😍 Αλλά θα τους πούμε να είναι συγκρατημένοι. Έχω κανει 5 ταινίες και ένα clear αποκλείεται να λένε όλα λάθος. 

Και σε υπόλοιπους θα αργήσουμε πολύ να το πούμε. Θα έλεγα μετα την αυχενική. Στο τρίμηνο. 

Σε δύο μήνες δηλαδή. 

Έκανες τόσα τεστ όλα θετικά κ έκανες κ clear άρα είσαι εγκυος πίστεψε το!! 😍😍😍🤰🤰🤰🤰 

Καλα θα κάνετε…και εγώ όταν με το καλό μείνω εγκυος θέλω να το ξέρουν οι γονεις μας και ο manager μου για λόγους αν θέλω άδεια αν δεν νιώθω καλά να με καταλαβαίνει…!! 
 

Αντε θα περιμένουμε να μας πεις πως θα αντιδράσουν!!! Το περιμένουν το εγγονάκι;; Το ήξεραν ότι προσπαθείτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Αυτό του ετοίμασα. Δεν κρατιέμαι να κανονίσω βόλτα. 

Θα έχω στήσει και κάμερα. Κλαίω όλη την ώρα. Δεν αντέχω. 

 

IMG_20220122_125633.jpg

Αχχχ θα τρελαθώ! Συγχαρητήρια Κορίτσι μου! Μπράβο! Εχω ανατριχιάσει ολόκληρη! Συγκινήθηκα γιατι ξέρω την αγωνία σου! 

Τελικά μήπως πήρες τα φαρμακακια σου και  ηρέμησες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Πώς είστε? Μου λείψατε.... 

@babyblue94 συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Τι ωραία νέα! ❤💖 εύχομαι τα καλύτερα. Τα ωραία έρχονται εκεί που δεν το περιμένεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια εν τωμεταξυ σκεφτομουν με το κοριτσι μας  την babyblue αλλη μια ιστορια σαν τοσες που ακουμε, που οταν κανονισε ειτε σπερματεγχυση ειτε εξωσωματικη εμεινε εγκυος φυσιολογικα!  Μα πως γινεται αυτο ? Μηπως μπλοκαρουμε τοσο πολυ τον οργανισμο μας με αγχος? @Raf123 @Antonia2  Λεω να μας κλεισω ενα ραντεβου για εξωσωματικη μπας και χαλαρωσουμε και πετυχουμε το στοχο πριν το ραντεβου 😂😂

Κλαιωωωω ... κορίτσια περιμένω να αδιαθετησω κανονικά αύριο και μεθαύριο ξεκινάω ενέσεις..  Εχθές μόλις ξάπλωσα το βράδυ με έπιασε πόνος περίοδου αλλα κράτησε για 5 λεπτά και μετα τπτ... λετε να γράψω και εχω μια ιστορία? 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Έκανες τόσα τεστ όλα θετικά κ έκανες κ clear άρα είσαι εγκυος πίστεψε το!! 😍😍😍🤰🤰🤰🤰 

Καλα θα κάνετε…και εγώ όταν με το καλό μείνω εγκυος θέλω να το ξέρουν οι γονεις μας και ο manager μου για λόγους αν θέλω άδεια αν δεν νιώθω καλά να με καταλαβαίνει…!! 
 

Αντε θα περιμένουμε να μας πεις πως θα αντιδράσουν!!! Το περιμένουν το εγγονάκι;; Το ήξεραν ότι προσπαθείτε; 

Ξέρανε ότι προσπαθούσαμε και είχαμε μια μικρό δυσκολία και ότι  είχαμε περάσει επιτροπή και σύντομα θα κάναμε κάτι με υποβοηθούμενη. 

Τους το έβαλα σε ένα κουτί , ένα κορμάκι και το τεστ της clear ( καλά αυτό δεν σβήνει ποτέ ;;; Χαχαχα θα δίχνει για πάντα πάνω ;) Και τους είπα έφερα επιτραπέζιο στο οποίο νικάω χαχαχαχ

Το άνοιξαν. Η πεθερά είπε ααα ειναι έγγυος. Αλήθεια ;;; Μπραααααβο

 

Και ο πεθερος προσπαθούσε να διάβασει το κορμάκι που έλεγε i am new here. Και έλεγε. Τι είναι; Να του λέει η πεθερά. Τεστ εγκυμοσύνης ειναι έγγυος. Και να λέει τι είναι παιδάκι; ( Όχι σκυλάκι έπρεπε να του πω ) Έλιωσα. 

Χαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχχ θα τρελαθώ! Συγχαρητήρια Κορίτσι μου! Μπράβο! Εχω ανατριχιάσει ολόκληρη! Συγκινήθηκα γιατι ξέρω την αγωνία σου! 

Τελικά μήπως πήρες τα φαρμακακια σου και  ηρέμησες? 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Εύχομαι σύντομα να ακούσεις και εσύ τα ευχάριστα και να μας τα λες. Ωωωπα δεν σου έχει έρθει ακόμα η περίοδος. ;;Είμαστε δηλαδή σε πολύ καλό δρόμο.  Θα περιμενουμε να μας πεις τα νέα σου. Αααχ πάλι καλά τις γλύτωσα μάλλον τις ενέσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κλαιωωωω ... κορίτσια περιμένω να αδιαθετησω κανονικά αύριο και μεθαύριο ξεκινάω ενέσεις..  Εχθές μόλις ξάπλωσα το βράδυ με έπιασε πόνος περίοδου αλλα κράτησε για 5 λεπτά και μετα τπτ... λετε να γράψω και εχω μια ιστορία? 🤣🤣🤣

Μακάρι να μας  αιφνιδιάσεις και εσυ 😍😍😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Ξέρανε ότι προσπαθούσαμε και είχαμε μια μικρό δυσκολία και ότι  είχαμε περάσει επιτροπή και σύντομα θα κάναμε κάτι με υποβοηθούμενη. 

Τους το έβαλα σε ένα κουτί , ένα κορμάκι και το τεστ της clear ( καλά αυτό δεν σβήνει ποτέ ;;; Χαχαχα θα δίχνει για πάντα πάνω ;) Και τους είπα έφερα επιτραπέζιο στο οποίο νικάω χαχαχαχ

Το άνοιξαν. Η πεθερά είπε ααα ειναι έγγυος. Αλήθεια ;;; Μπραααααβο

 

Και ο πεθερος προσπαθούσε να διάβασει το κορμάκι που έλεγε i am new here. Και έλεγε. Τι είναι; Να του λέει η πεθερά. Τεστ εγκυμοσύνης ειναι έγγυος. Και να λέει τι είναι παιδάκι; ( Όχι σκυλάκι έπρεπε να του πω ) Έλιωσα. 

Χαχαχαχχα

Αχ τον καημενουλη…τα χασε μπορεί!! 🙂🙂 κάνω εικόνα όλη την αποκάλυψη!! Άντε περιμένουμε αύριο τα νέα σου :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κλαιωωωω ... κορίτσια περιμένω να αδιαθετησω κανονικά αύριο και μεθαύριο ξεκινάω ενέσεις..  Εχθές μόλις ξάπλωσα το βράδυ με έπιασε πόνος περίοδου αλλα κράτησε για 5 λεπτά και μετα τπτ... λετε να γράψω και εχω μια ιστορία? 🤣🤣🤣

αχαχαχχα Μακαρι! Κοιτα αν γινει και σεσενα αυριπ παιρνω τηλ την επιτροπη😂😂 Μακαρι να μη σου ερθει αλλα ουτως η αλλως εισαι πολυ κοντα! Περιμενω κι εγω η σημερα η αυριο, θα ηθελα να εχω μια κουτα clearblue να κανω απτο πρωι 😂 Αλλα τωρα επειδη δενν εχω λυπαμαι τα λεφτα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Πώς είστε? Μου λείψατε.... 

@babyblue94 συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Τι ωραία νέα! ❤💖 εύχομαι τα καλύτερα. Τα ωραία έρχονται εκεί που δεν το περιμένεις!!!!

Κοριτσι μου κι εμας μας ελειψες πως ειστε  εσεις?? Το κοριτσακι σου?💖 Πως πανε οι πρωτες μερες?Σε σκεφτομοθν χθες αλλα λεω που καιρος να μπεις στο φορουμ τωρα χεχεχεχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστουμε γλυκο κου κοριτσι!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Ευχομαι να ακουσουμε κ τα δικα σας ευχαριστα συντομα!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️κ σπορακι κ να βρειτε σπιτι!!! Περιμενες περιπδο... Ηρθε;; Η οχι;;;;;😉😉😉 Ελα περιμενω τα επομενα ευχαριστα με ανυπομονησια!!!!❤️❤️❤️❤️

Δεν ηρθε αλλα περιμενω σημερα η αυριο! Εαν δεν ηξερα το προβλημα ανδρα μοθ και δεν ειχα τα πονακια θα ειχα ελπιδες.. Αλλα ξερεις η ελπιδα πεθαινε τελευταια μεχρι να κατεβει περιοδος μου ερχεται να ψαξω ενα εφημευερευον να παρω τεστ εγκυμοσυνης χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

αχαχαχχα Μακαρι! Κοιτα αν γινει και σεσενα αυριπ παιρνω τηλ την επιτροπη😂😂 Μακαρι να μη σου ερθει αλλα ουτως η αλλως εισαι πολυ κοντα! Περιμενω κι εγω η σημερα η αυριο, θα ηθελα να εχω μια κουτα clearblue να κανω απτο πρωι 😂 Αλλα τωρα επειδη δενν εχω λυπαμαι τα λεφτα χαχα

Χαχαχαχαχα μαζι θα παρουμε την επιτροπη!!!!! 😂😂😂😂😂😂 Αχ εγω 12€ το ειχα πληρωσει το τεστ της clearblue αλλαηταν πρωιμης ανιχνευσης.... Τα εκλαψα κ βγηκε κ αρνητικο!!! 😂😂😂 Τζαμπα τα λεφτα!

Ευχομαι να μην ερθει και να μας πεις ευχαριστα!!🙏🙏❤️❤️❤️

Κι εσυ και η @Κατεριναπαπ❤️❤️❤️❤️

@misofeggaroεσενα σου ηρθε περιοδος;; Επισης βλεπεις τι γουρι φερνεις στα κοριτσια μας!!! Καθε μηνα θα ανοιγεις θεματακι!!! Εισαι το γουρι μας!!!! 😍🌹🌅🤰🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Ξέρανε ότι προσπαθούσαμε και είχαμε μια μικρό δυσκολία και ότι  είχαμε περάσει επιτροπή και σύντομα θα κάναμε κάτι με υποβοηθούμενη. 

Τους το έβαλα σε ένα κουτί , ένα κορμάκι και το τεστ της clear ( καλά αυτό δεν σβήνει ποτέ ;;; Χαχαχα θα δίχνει για πάντα πάνω ;) Και τους είπα έφερα επιτραπέζιο στο οποίο νικάω χαχαχαχ

Το άνοιξαν. Η πεθερά είπε ααα ειναι έγγυος. Αλήθεια ;;; Μπραααααβο

 

Και ο πεθερος προσπαθούσε να διάβασει το κορμάκι που έλεγε i am new here. Και έλεγε. Τι είναι; Να του λέει η πεθερά. Τεστ εγκυμοσύνης ειναι έγγυος. Και να λέει τι είναι παιδάκι; ( Όχι σκυλάκι έπρεπε να του πω ) Έλιωσα. 

Χαχαχαχχα

Ενθουσιασμενους δε τους βλεπω... Αλλα ετσι ειναι τα πεθερικα... Οι δικοι σου το εμαθαν;;; Πες μας αντιδρασεις!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Eπισης κορίτσια στη εφαρμογή που λέει την περίοδο έγραψα ότι είμαι έγγυος και μου λέει ότι Πητ είναι 1 Οκτώβρη και ότι έχουν μείνει 250 μέρες για το μωρό. Αχαχαχαχ

Και κατέβασα κάποιες εφαρμογές που σου δείχνουν ακριβώς πώς είναι το μωρό ανάλογα την βδομάδα σου. Και είναι πολύ βοηθητικό. Σου περιγράφει τι κάνει αυτή την στιγμή το έμβρυο, πως μεγαλώνει. Τι φυσιολογικά συμπτώματα πρέπει να έχει η γυναίκα. Κορίτσια είναι πολύ συγκινητικό. Όταν θα έρθει η ώρα σας , σύντομα ..γιατί το 2022 πιστεύω θα είναι η χρονιά για πολλές. Θα σας πω τις εφαρμογές. 

 

Στο πρώτο μου δίχνει 3d πως είναι..πάει να πάρει μορφή. Στην δεύτερη πως θα γΙνοταν ένας υπέρηχος αν έκανα τώρα. Και τέλος σου λέει σε τι μέγεθος είναι το έμβρυο.  Εμένα τώρα είναι σπορακι παπαρούνας. Θα τρελαθώ. 

Αααχ ο φόβος μου δεν κρύβεται μην προσγειωθω ...μακάρι αλήθεια να μην μου βγει ξινό. 

Κορίτσια τι έχουν φτιάξει.; Υπέροχες εφαρμογές. 

Και στο Ιασώ βάζεις το email σου και σου στέλνει κάθε φορά που αλλάζεις βδομάδα τι συμβαίνει στο σώμα σου και διάφορες πληροφορίες 

Screenshot_2022-01-23-10-45-12-824_com.hp.pregnancy.lite.jpg

Screenshot_2022-01-23-10-47-39-753_com.hp.pregnancy.lite.jpg

Screenshot_2022-01-23-10-48-12-564_com.easymobs.pregnancy.jpg

Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείς; Με ενδιαφέρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Δεν ηρθε αλλα περιμενω σημερα η αυριο! Εαν δεν ηξερα το προβλημα ανδρα μοθ και δεν ειχα τα πονακια θα ειχα ελπιδες.. Αλλα ξερεις η ελπιδα πεθαινε τελευταια μεχρι να κατεβει περιοδος μου ερχεται να ψαξω ενα εφημευερευον να παρω τεστ εγκυμοσυνης χαχαχα

Τα πονάκια είναι σχεδόν ίδια με της περιόδου. 

Εγώ είχα πονακια και νόμιζα ότι θα μου έρθει περίοδος. Αφού έλεγα στον άντρα μου. Αύριο θα μου έρθει πονάω χαμηλά..

Είχα και πρησμενο στήθος 

Είχα συχνοουρια 

Και ένα τελευταίο που δεν ξέρω αν είναι σημάδι. Από την μέρα περίπου που έγινε η σύλληψη. Κρυώνουν τα πόδια μου πάρα πολύ και δεν μπορούσα να τα ζεστανω με τίποτα. Και έβαζα συνέχεια θερμοφορα στα πόδια για να ζεσταθώ. Ενώ το σπίτι ήταν πολύ ζεστο. Με τα άκρα είχα ένα θέμα ενώ δεν το έχω ξανά πάθει. Και συνεχίζει αυτό. Κρυώνουν εύκολα ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Ενθουσιασμενους δε τους βλεπω... Αλλα ετσι ειναι τα πεθερικα... Οι δικοι σου το εμαθαν;;; Πες μας αντιδρασεις!!! ❤️❤️❤️❤️

Όχι εντάξει ενθουσιάστηκαν απλά ο πεθερός είναι πιο συγκρατημενος. Θα το δει και θα κατουρηθει μετά.

Πριν λίγο το έκανα και στον μπαμπά μου . Είχα βάλει σε ένα κουτί το κορμάκι και το τεστ. Το ανοίγει και το βλέπει. Κοιτάει για 3 δευτερόλεπτα και γυρνάει προς τα εμάς και λέει. Ααααααα αλήθεια ;και γελούσε. Μπραααβο αλήθεια ; Αχχαχαχαχαχ τον κακομοίρη. 

Επειδή οι γονείς μου είναι χωρισμένοι , η μαμά μου δεν το ξέρει ακόμα. Θα πρέπει να βρω μια ευκαιρία να έρθει από το σπίτι μου για να της το κάνω και εκείνης. Ή να πάω από εκεί. Δεν έχουμε τρελές επαφές. Αλλά εντάξει και εκείνη έχει δικαίωμα να το μάθει όπως οι άλλοι από τους πρώτους 

Το είπαμε και στην αδερφή του άντρα μου. Είναι 18. 

Της κάναμε τύπου βιντεάκι στο τικ τοκ. Να κλείσει τα μάτια εκείνη και ο άντρας μου και να τους λέω ερωτήσεις και ανάλογα να δείχνουν . Έλεγα ποιος είναι πιο όμορφος ; Ποιος είναι το καλύτερο παιδι; Ποιος θα πετύχει στην ζωή του ; Και διάφορες ερωτήσεις. Και κάποια στιγμή λέει. Ποια θα γίνει θεία; Και κρατάω το τεστ. Και την δειχναμε και οι δύο. Και είχε μείνει με ανοιχτό το στόμα.

Εντομεταξυ τους έχω ολους βίντεο και ειναι τελειο. Σε 2 μήνες που θα το λέω και στους υπόλοιπους θα φτιάξω βιντεάκι με όλα τα announcement μέσα. 😍😍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείς; Με ενδιαφέρει.

Κοιτα και οι δύο pregnancy ονομάζονται . Είναι αυτές. Η αριστερά στο δίχνει ανά βδομάδα πως είναι και η αριστερή έχει πολλές πληροφοριες....και οι δύο καλές είναι 

IMG_20220123_174313.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/1/2022 at 11:19 ΠΜ, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ. Δεν εξηγείται. Τρέμω ολόκληρη. 

Καθε φορά που κάνω ταινίες one step κοιτάω εκατό φορές την ταινία μήπως βγάλει και δεύτερη γραμμή. Ονειρεύομαι γραμμές. Και λέω ρε λες να διξει ;

Σήμερα 14 μέρες από θετικό τεστ ωορρηξίας που το ενοιωσα κιολας.

Περιμένω σαν τρελή περίοδο για να ξεκινήσω ενέσεις να πάω για σπερματεγχυση. Και λέω δεν κάνω σήμερα ένα τεστ έτσι να δω τι γίνεται; 

Και έχει βγει αυτό. Φοβάμαι μην απογοητευτω. Τι είναι; 

Λέτε να μην είναι αξιόπιστα ;

IMG_20220122_111652.jpg

Είσαι σίγουρα εγκυουλα!!!! Και εγώ όταν ήμουν έγκυος έτσι με έβγαζε άχνη γραμμούλα γιατί ήταν νωρίς το τεστ!!! Με το καλοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/1/2022 at 12:57 ΜΜ, ο/η babyblue94 είπε:

Αυτό του ετοίμασα. Δεν κρατιέμαι να κανονίσω βόλτα. 

Θα έχω στήσει και κάμερα. Κλαίω όλη την ώρα. Δεν αντέχω. 

 

IMG_20220122_125633.jpg

Είναι από τις πιο όμορφες στιγμές στη ζωή μας να το απολαύσεις και άσε τους φόβους!!!! Συγκινήθηκα!!! Θυμήθηκα  και εγώ τα δικά μου!!φιλιά κοπέλα μου ο Θεός μαζί σου!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Τα πονάκια είναι σχεδόν ίδια με της περιόδου. 

Εγώ είχα πονακια και νόμιζα ότι θα μου έρθει περίοδος. Αφού έλεγα στον άντρα μου. Αύριο θα μου έρθει πονάω χαμηλά..

Είχα και πρησμενο στήθος 

Είχα συχνοουρια 

Και ένα τελευταίο που δεν ξέρω αν είναι σημάδι. Από την μέρα περίπου που έγινε η σύλληψη. Κρυώνουν τα πόδια μου πάρα πολύ και δεν μπορούσα να τα ζεστανω με τίποτα. Και έβαζα συνέχεια θερμοφορα στα πόδια για να ζεσταθώ. Ενώ το σπίτι ήταν πολύ ζεστο. Με τα άκρα είχα ένα θέμα ενώ δεν το έχω ξανά πάθει. Και συνεχίζει αυτό. Κρυώνουν εύκολα ακόμα 

Κοριτσια ειμαι για τρελοκομειο πηγα και αγορασα ενα τεστ αχχαχα ΑΛΛΑ δεν το ανοιξα. Το αφησα κλειστο κια θαντο χρησιμοποιησω αυριο το πρωι εαν δεν μου εχει ερθει που και παλι νωρις ειναι αλλα δεν πειραζει αχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια ειμαι για τρελοκομειο πηγα και αγορασα ενα τεστ αχχαχα ΑΛΛΑ δεν το ανοιξα. Το αφησα κλειστο κια θαντο χρησιμοποιησω αυριο το πρωι εαν δεν μου εχει ερθει που και παλι νωρις ειναι αλλα δεν πειραζει αχαχαχ

Χαχαχαχ κάνε ότι νιώθεις. Για να είσαι ήρεμη..

Εγω είχα πολλές ταινίες και ένα ακριβό. Για να το κάνω όταν θα μου βγουν θετικές οι ταινίες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

 

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶
👶Π

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

 evaioan:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ 13/08/22 👶

Mimi26:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ 25/08/22

Riaki2022:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:22/08/22

Mary.Ger:ΘΕΤΙΚΟ👶ΠΗΤ:02/09/22

Μαργαριτσ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

babyblue94:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...