Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αυτό του ετοίμασα. Δεν κρατιέμαι να κανονίσω βόλτα. 

Θα έχω στήσει και κάμερα. Κλαίω όλη την ώρα. Δεν αντέχω. 

 

IMG_20220122_125633.jpg

Συγχαρητήρια 😍😍😍😍👶👶👶 ήμουν σίγουρη ότι είναι θετικό!!! Μπράβο είσαι έγκυος 🤰🤰🤰 

Αχ τι τέλεια έκπληξη!!! Το 2022 είναι η τυχερή σας χρόνια!!! Όλα να σας πάνε καλά γερό μωράκι να κρατήσετε 😍😍😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Συγχαρητήρια 😍😍😍😍👶👶👶 ήμουν σίγουρη ότι είναι θετικό!!! Μπράβο είσαι έγκυος 🤰🤰🤰 

Αχ τι τέλεια έκπληξη!!! Το 2022 είναι η τυχερή σας χρόνια!!! Όλα να σας πάνε καλά γερό μωράκι να κρατήσετε 😍😍😘😘😘

Μίλησα ήδη με τον γιατρό. Την Δευτέρα πάω για χοριακη και από τώρα ξεκινάω utrogestan κολπικά και φυλλικό που έπινα έτσι και αλλιώς. 

Κοριτσια τρέμω. Είναι απίστευτο. Δεν μπορώ να φανταστώ τι μου επιφύλασσε η μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Έχω έντονο πόνο στο στήθος. Το έχω μέρες τώρα. Και κάθε μέρα γίνεται και πιο έντονος. έχουν πρηστεί αρκετά δηλαδή.  Και χθες είχα μόνο έναν στιγμιαίο πονακι χαμηλά. Αλλά πολύ ήπιο. Αλλά γενικότερα χαμηλά δεν νιώθω κάτι. Μόνο το στήθος θα έλεγα ειναι σημάδι.( Βέβαια το έχω και στην περίοδο αυτό ) 

Εβγαλα άλλη μια φωτό. Γενικά είναι αρκετά αχνη η γραμμή. ( Άλλες φορές βέβαια δεν υπάρχει καθόλου η γραμμή. ) δίχνει αχνή όμως. Για αυτό φοβάμαι. 

 

IMG_20220122_113659.jpg

Όσο περνάει η ώρα γίνεται πιο αχνή και σε 2 μέρες δε θα φαίνεται τίποτα, στο λέω εκ πείρας δηλαδή 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια κλαίω με λυγμούς τώρα 

Είμαι έγγυος . Δεν το πιστεύω. 😭😭

Έκανα και άλλη ταινία και το clear

 

IMG_20220122_124950.jpg

16428487502035604949259356047613.jpg

Ευκαιρία είναι αφού το βρήκες αμέσως να παίρνεις από τώρα σωστά τις βιταμίνες σου και να το βοηθήσεις έτσι από την αρχή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Μίλησα ήδη με τον γιατρό. Την Δευτέρα πάω για χοριακη και από τώρα ξεκινάω utrogestan κολπικά και φυλλικό που έπινα έτσι και αλλιώς. 

Κοριτσια τρέμω. Είναι απίστευτο. Δεν μπορώ να φανταστώ τι μου επιφύλασσε η μέρα 

Μπράβο του που σου έδωσε κατευθείαν προγεστερόνη!!! Με το καλό κορίτσι μου!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια κλαίω με λυγμούς τώρα 

Είμαι έγγυος . Δεν το πιστεύω. 😭😭

Έκανα και άλλη ταινία και το clear

 

IMG_20220122_124950.jpg

16428487502035604949259356047613.jpg

Κοριτσι μου εχω βουρκωσει κι εγω!!!!! Με συγκινησες τοοοοοσο πολυ! Ηξερα οτι θα πας για εξωσωματικη κλπ και δεν σες ειχα στο μυαλο μου για τωρα αλλα λαθοσ! Συγχαρητηρια αγαπη μου!!! Και καλα εκανες και πηρες τεστακι αμεσως να μην αγχωνεσαι χωρις λογο, να πανε ολα τε΄λεια γλυκια μου!!!! Κοριτσια μου και στα δικα μας οι υπολοιπες που προσπαθουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Μίλησα ήδη με τον γιατρό. Την Δευτέρα πάω για χοριακη και από τώρα ξεκινάω utrogestan κολπικά και φυλλικό που έπινα έτσι και αλλιώς. 

Κοριτσια τρέμω. Είναι απίστευτο. Δεν μπορώ να φανταστώ τι μου επιφύλασσε η μέρα 

Μεγαλη χαρά , μεγάλη ευτυχία!!!!Μπράβο κορίτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ. Δεν εξηγείται. Τρέμω ολόκληρη. 

Καθε φορά που κάνω ταινίες one step κοιτάω εκατό φορές την ταινία μήπως βγάλει και δεύτερη γραμμή. Ονειρεύομαι γραμμές. Και λέω ρε λες να διξει ;

Σήμερα 14 μέρες από θετικό τεστ ωορρηξίας που το ενοιωσα κιολας.

Περιμένω σαν τρελή περίοδο για να ξεκινήσω ενέσεις να πάω για σπερματεγχυση. Και λέω δεν κάνω σήμερα ένα τεστ έτσι να δω τι γίνεται; 

Και έχει βγει αυτό. Φοβάμαι μην απογοητευτω. Τι είναι; 

Λέτε να μην είναι αξιόπιστα ;

IMG_20220122_111652.jpg

Καλημέρα!! Κι εγώ τη βλέπω τη γραμμούλα😍

Κάνε ένα clearblue θα είναι πιο έντονο!!

Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και να γλίτωσες την ταλαιπωρία που πήγες να μπεις(σπερματέγχυση κλπ)💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Αυτό του ετοίμασα. Δεν κρατιέμαι να κανονίσω βόλτα. 

Θα έχω στήσει και κάμερα. Κλαίω όλη την ώρα. Δεν αντέχω. 

 

IMG_20220122_125633.jpg

Υπέροχο! 

Μόνο δάκρυα χαράς να τρέχουν από τα μάτια σου κοριτσάκι μου! 

Περιμένουμε να μας πεις αντιδράσεις! 🙏😍

ΥΓ τελικά δεν είμαι μόνο εγώ τρελή που έχω φορμακι να περιμένει για ένα νέο μωρό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Υπέροχο! 

Μόνο δάκρυα χαράς να τρέχουν από τα μάτια σου κοριτσάκι μου! 

Περιμένουμε να μας πεις αντιδράσεις! 🙏😍

ΥΓ τελικά δεν είμαι μόνο εγώ τρελή που έχω φορμακι να περιμένει για ένα νέο μωρό 😊

Σε ευχαριστώ πολύ. Εύχομαι σύντομα όλα τα κορίτσια να το νιώσουν. Κορίτσια δεν υπάρχει ακατόρθωτο να ξέρετε τελικα

Ναι βέβαια θα σας πω αργότερα πως θα κάνει. 

Και βέβαια δεν είσαι τρελή. Εγώ είμαι τρελή που είχα 5 κορμάκια και 2 σουτιέν θηλασμού να περιμενουν ένα μελλοντικό μωρό. 🤣😍😍

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Εύχομαι σύντομα όλα τα κορίτσια να το νιώσουν. Κορίτσια δεν υπάρχει ακατόρθωτο να ξέρετε τελικα

Ναι βέβαια θα σας πω αργότερα πως θα κάνει. 

Και βέβαια δεν είσαι τρελή. Εγώ είμαι τρελή που είχα 5 κορμάκια και 2 σουτιέν θηλασμού να περιμενουν ένα μελλοντικό μωρό. 🤣😍😍

 

 

Κοριτσια μου ερχεται να παρω κι εγω! 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Εύχομαι σύντομα όλα τα κορίτσια να το νιώσουν. Κορίτσια δεν υπάρχει ακατόρθωτο να ξέρετε τελικα

Ναι βέβαια θα σας πω αργότερα πως θα κάνει. 

Και βέβαια δεν είσαι τρελή. Εγώ είμαι τρελή που είχα 5 κορμάκια και 2 σουτιέν θηλασμού να περιμενουν ένα μελλοντικό μωρό. 🤣😍😍

 

 

Συγχαρητήρια!!!!! Είναι τέλειο το πως έγιναν όλα! Όμως να σου πω κ το άλλο; είχες απλά πολυκυστικες οπότε έλλειψη ωορρηξιας! Από τη στιγμή που είδατε αυτό το μήνα ωορρηξια είναι πολύ λογικό αυτό που έγινε οπότε μην Φοβάσαι να το πιστέψεις! Έλυσες το πρόβλημα κ ήρθε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Συγχαρητήρια!!!!! Είναι τέλειο το πως έγιναν όλα! Όμως να σου πω κ το άλλο; είχες απλά πολυκυστικες οπότε έλλειψη ωορρηξιας! Από τη στιγμή που είδατε αυτό το μήνα ωορρηξια είναι πολύ λογικό αυτό που έγινε οπότε μην Φοβάσαι να το πιστέψεις! Έλυσες το πρόβλημα κ ήρθε! 

Ναι έχει πολύ πλάκα το πως έγινε.

Βεβαια  είχα και απουσία ωορρηξίας κάποιους κύκλους αλλά είχαμε και το μικρόβιο στο σπέρμα που μας είχανε πει ότι δυσκολεύει την διαδικασία της σύλληψης. Και ειδικά αυτό το μήνα ενώ είχα ωοθηλακιο  ο γιατρός είπε ότι ήτανε σχετικά μικρό το ενδομήτριο και ότι δεν θα επιτευχθεί κάποια σύλληψη. Ότι είναι σπάνιο. 4 μέρες πριν την ωορρηξία ήταν 6.20

Δεν ξέρω αν μέσα σε 4 μέρες κατάφερε και πήγε 7 και πάνω. Λογικά κατάφερε .χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν πως το είπα στον άντρα μου. 

Είχα απλώσει πάνω στο κρεβάτι τα κορμάκια και τα τεστ εγκυμοσύνης. Ανυπομονούσα να σχολάσει και τον έπαιρνα όλη την ώρα και του λεγα πότε θα έρθεις έχω φτιάξει κάτι πολύ ωραίο να φας και θέλω να σου κάνω έκπληξη. 

Με το που μπαίνει βγάζει μπουφάν παπούτσια και του λέω κλείσε τα μάτια να σε πάω εγώ στο τραπέζι. Μου λέει θέλω λίγο να πάω να πλύνω τα χέρια μου εντάξει του λέω θ σε πάω εγώ στο μπάνιο..τέλος παντων αφού τελειώνει με κλειστά μάτια τον κατευθύνω στην κρεβατοκάμαρα και μου λέει Γιατί με πας από δω εδώ δεν είναι κουζίνα στρίψαμε το κατάλαβα.. του λέω ναι κάτι να πάρουμε και θα πάμε. 

Τον βάζω στην καρέκλα που είχα μπροστά από το κρεβάτι να κάτσει. Και πονηρευει το βλέμμα και λέει ααα αααλλη έκπληξη έχεις. ;;; Χαχαχαχ του λέω το μυαλό σου πάντα εκεί...... Χαχαχαχα

 

Είχα αφήσει και κάμερα. Ανοίγω τα μάτια του. Ξαφνικά κοκαλωνει εγώ αρχίζω να κλαίω και να του λέω. Μιλα πες κάτι χαχαχαχχ και λέει δεν το πιστεύω. Τι εννοείς ; Και του λέω είμαι έγγυος.. μου λέει πως γίνεται ;το μικρόβιο το ενδομήτριο;  Του λέω έλα. Ντε. Και εγώ αυτό απορώ. 

Και μετά σηκώθηκε με έπαιρνε αγκαλιά και γελαγαμε σαν χαζα.  Εντομεταξυ βλέποντας το βίντεο μου λέει ξέρεις γιατί δεν αντέδρασα παρά πολύ έντονα ; Επειδή φοβάμαι μέχρι να δούμε ότι όλα είναι καλά. Του λέω ναι το καταλαβαίνω και εγώ φοβάμαι. Αλλά το θετικό είναι ότι πιάσαμε. Όλα τα άλλα θα έρθουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Λοιπόν πως το είπα στον άντρα μου. 

Είχα απλώσει πάνω στο κρεβάτι τα κορμάκια και τα τεστ εγκυμοσύνης. Ανυπομονούσα να σχολάσει και τον έπαιρνα όλη την ώρα και του λεγα πότε θα έρθεις έχω φτιάξει κάτι πολύ ωραίο να φας και θέλω να σου κάνω έκπληξη. 

Με το που μπαίνει βγάζει μπουφάν παπούτσια και του λέω κλείσε τα μάτια να σε πάω εγώ στο τραπέζι. Μου λέει θέλω λίγο να πάω να πλύνω τα χέρια μου εντάξει του λέω θ σε πάω εγώ στο μπάνιο..τέλος παντων αφού τελειώνει με κλειστά μάτια τον κατευθύνω στην κρεβατοκάμαρα και μου λέει Γιατί με πας από δω εδώ δεν είναι κουζίνα στρίψαμε το κατάλαβα.. του λέω ναι κάτι να πάρουμε και θα πάμε. 

Τον βάζω στην καρέκλα που είχα μπροστά από το κρεβάτι να κάτσει. Και πονηρευει το βλέμμα και λέει ααα αααλλη έκπληξη έχεις. ;;; Χαχαχαχ του λέω το μυαλό σου πάντα εκεί...... Χαχαχαχα

 

Είχα αφήσει και κάμερα. Ανοίγω τα μάτια του. Ξαφνικά κοκαλωνει εγώ αρχίζω να κλαίω και να του λέω. Μιλα πες κάτι χαχαχαχχ και λέει δεν το πιστεύω. Τι εννοείς ; Και του λέω είμαι έγγυος.. μου λέει πως γίνεται ;το μικρόβιο το ενδομήτριο;  Του λέω έλα. Ντε. Και εγώ αυτό απορώ. 

Και μετά σηκώθηκε με έπαιρνε αγκαλιά και γελαγαμε σαν χαζα.  Εντομεταξυ βλέποντας το βίντεο μου λέει ξέρεις γιατί δεν αντέδρασα παρά πολύ έντονα ; Επειδή φοβάμαι μέχρι να δούμε ότι όλα είναι καλά. Του λέω ναι το καταλαβαίνω και εγώ φοβάμαι. Αλλά το θετικό είναι ότι πιάσαμε. Όλα τα άλλα θα έρθουν 

Τι να πω πραγματικά...διάβασα όλη την ιστορία σου από το πρωί και συγκινήθηκα. Όλα θα πάνε καλα!!Κι εγώ Σάββατο το έμαθα  και δεν μπορούσα να πάω για χοριακη να το επιβεβαιώσω. Δεν κρατηθηκα. Έκανα άλλο ένα το απόγευμα σαν κι εσένα και μετά το είπα στον άντρα μου ο οποίος άρχισε να κλαίει. Ήθελα κι εγώ να κάνω έκπληξη κτλ αλλά αιφνιδιάστηκα όταν το έμαθα και απλά το είπα. Αλλά ήταν τόσο όμορφη η ανάμνηση! Να μας κρατάς ενήμερες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Τι να πω πραγματικά...διάβασα όλη την ιστορία σου από το πρωί και συγκινήθηκα. Όλα θα πάνε καλα!!Κι εγώ Σάββατο το έμαθα  και δεν μπορούσα να πάω για χοριακη να το επιβεβαιώσω. Δεν κρατηθηκα. Έκανα άλλο ένα το απόγευμα σαν κι εσένα και μετά το είπα στον άντρα μου ο οποίος άρχισε να κλαίει. Ήθελα κι εγώ να κάνω έκπληξη κτλ αλλά αιφνιδιάστηκα όταν το έμαθα και απλά το είπα. Αλλά ήταν τόσο όμορφη η ανάμνηση! Να μας κρατάς ενήμερες! 

Αχ τι όμορφο και το δικό σου που έκλαιγε. Γλυκούλης 

Ναι αμέ θα συνεχίσουμε να μιλάμε. Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να φτάσω να χαρίσω τις ενέσεις μήπως δώσω σε ένα ακόμα νινακι ζωή σε κάποια άλλη μανούλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Λοιπόν πως το είπα στον άντρα μου. 

Είχα απλώσει πάνω στο κρεβάτι τα κορμάκια και τα τεστ εγκυμοσύνης. Ανυπομονούσα να σχολάσει και τον έπαιρνα όλη την ώρα και του λεγα πότε θα έρθεις έχω φτιάξει κάτι πολύ ωραίο να φας και θέλω να σου κάνω έκπληξη. 

Με το που μπαίνει βγάζει μπουφάν παπούτσια και του λέω κλείσε τα μάτια να σε πάω εγώ στο τραπέζι. Μου λέει θέλω λίγο να πάω να πλύνω τα χέρια μου εντάξει του λέω θ σε πάω εγώ στο μπάνιο..τέλος παντων αφού τελειώνει με κλειστά μάτια τον κατευθύνω στην κρεβατοκάμαρα και μου λέει Γιατί με πας από δω εδώ δεν είναι κουζίνα στρίψαμε το κατάλαβα.. του λέω ναι κάτι να πάρουμε και θα πάμε. 

Τον βάζω στην καρέκλα που είχα μπροστά από το κρεβάτι να κάτσει. Και πονηρευει το βλέμμα και λέει ααα αααλλη έκπληξη έχεις. ;;; Χαχαχαχ του λέω το μυαλό σου πάντα εκεί...... Χαχαχαχα

 

Είχα αφήσει και κάμερα. Ανοίγω τα μάτια του. Ξαφνικά κοκαλωνει εγώ αρχίζω να κλαίω και να του λέω. Μιλα πες κάτι χαχαχαχχ και λέει δεν το πιστεύω. Τι εννοείς ; Και του λέω είμαι έγγυος.. μου λέει πως γίνεται ;το μικρόβιο το ενδομήτριο;  Του λέω έλα. Ντε. Και εγώ αυτό απορώ. 

Και μετά σηκώθηκε με έπαιρνε αγκαλιά και γελαγαμε σαν χαζα.  Εντομεταξυ βλέποντας το βίντεο μου λέει ξέρεις γιατί δεν αντέδρασα παρά πολύ έντονα ; Επειδή φοβάμαι μέχρι να δούμε ότι όλα είναι καλά. Του λέω ναι το καταλαβαίνω και εγώ φοβάμαι. Αλλά το θετικό είναι ότι πιάσαμε. Όλα τα άλλα θα έρθουν 

Σας εκανα εικονα! Ποοοοσο συγκινητικο!  Θα επαθε σοκ ο ανθρωπος! Μακαρι να σας πανε ολα καλα κοριτσακι μου 💖Αυτο με το μικροβιο ειμαι σιγουροι οτι απειροι ανθρωποι στιν κοσμο μενουν εγκυος ενω ο ανδρας εχει καποιο μικροβιο. Αυτο με το ενδομητριο το εχω κι εγω σχετικα λεπτο κλπ αλλα γενικα εχω καταλαβει δεν ειναι απαγορευτικο ισως πιο δυσκολο. Ποτε θα παςστο γυναικολογο κοριτσι μου? Τη Δευτερα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σας εκανα εικονα! Ποοοοσο συγκινητικο!  Θα επαθε σοκ ο ανθρωπος! Μακαρι να σας πανε ολα καλα κοριτσακι μου 💖Αυτο με το μικροβιο ειμαι σιγουροι οτι απειροι ανθρωποι στιν κοσμο μενουν εγκυος ενω ο ανδρας εχει καποιο μικροβιο. Αυτο με το ενδομητριο το εχω κι εγω σχετικα λεπτο κλπ αλλα γενικα εχω καταλαβει δεν ειναι απαγορευτικο ισως πιο δυσκολο. Ποτε θα παςστο γυναικολογο κοριτσι μου? Τη Δευτερα? 

Την Δευτέρα θα κάνω χοριακη και θυροειδή  και προγεστερόνη. Αυτά μου έχει γράψει. Και μόλις βγουν μου είπε να τον πάρω τηλέφωνο για να μου πει πότε θα με δει ανάλογα με τον αριθμό της χοριακης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Την Δευτέρα θα κάνω χοριακη και θυροειδή  και προγεστερόνη. Αυτά μου έχει γράψει. Και μόλις βγουν μου είπε να τον πάρω τηλέφωνο για να μου πει πότε θα με δει ανάλογα με τον αριθμό της χοριακης. 

Να ρωτησω κατι προγεστερονη επαιρνες και πριν για καποιο λογο? Η ειναι στανταρντ επειδη εμεινες εγκυος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

Να ρωτησω κατι προγεστερονη επαιρνες και πριν για καποιο λογο? Η ειναι στανταρντ επειδη εμεινες εγκυος? 

Η προγεστερόνη ξέρω ότι όταν θες να φέρεις περίοδο την παιρνεις για να σου έρθει. 

Και αντίθετα όταν μενεις έγγυος. Κανεις σπερματεγχυση ή εξωσωματικη σου τη δίνουν για να βοηθήσει να κρατηθεί το έμβρυο..

Δεν έπαιρνα από πριν. Μόλις είπα στον γιατρό ότι είμαι έγγυος μου την έδωσε κατευθείαν..και πάλι καλά είχα σπίτι γιατί είχα ξανά πάρει παλιά για να μου έρθει περίοδος. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Η προγεστερόνη ξέρω ότι όταν θες να φέρεις περίοδο την παιρνεις για να σου έρθει. 

Και αντίθετα όταν μενεις έγγυος. Κανεις σπερματεγχυση ή εξωσωματικη σου τη δίνουν για να βοηθήσει να κρατηθεί το έμβρυο..

Δεν έπαιρνα από πριν. Μόλις είπα στον γιατρό ότι είμαι έγγυος μου την έδωσε κατευθείαν..και πάλι καλά είχα σπίτι γιατί είχα ξανά πάρει παλιά για να μου έρθει περίοδος. 

 

Νομιζω καποια στιγμη ειχα διαβασει προγεστερονη βοηθαει λιγο και παχος ενδμητριου βοηθαει, ωραια που το καταλαβες νωρις οτι εισαι εγκυος να παρεις απο νωρις💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Λοιπόν πως το είπα στον άντρα μου. 

Είχα απλώσει πάνω στο κρεβάτι τα κορμάκια και τα τεστ εγκυμοσύνης. Ανυπομονούσα να σχολάσει και τον έπαιρνα όλη την ώρα και του λεγα πότε θα έρθεις έχω φτιάξει κάτι πολύ ωραίο να φας και θέλω να σου κάνω έκπληξη. 

Με το που μπαίνει βγάζει μπουφάν παπούτσια και του λέω κλείσε τα μάτια να σε πάω εγώ στο τραπέζι. Μου λέει θέλω λίγο να πάω να πλύνω τα χέρια μου εντάξει του λέω θ σε πάω εγώ στο μπάνιο..τέλος παντων αφού τελειώνει με κλειστά μάτια τον κατευθύνω στην κρεβατοκάμαρα και μου λέει Γιατί με πας από δω εδώ δεν είναι κουζίνα στρίψαμε το κατάλαβα.. του λέω ναι κάτι να πάρουμε και θα πάμε. 

Τον βάζω στην καρέκλα που είχα μπροστά από το κρεβάτι να κάτσει. Και πονηρευει το βλέμμα και λέει ααα αααλλη έκπληξη έχεις. ;;; Χαχαχαχ του λέω το μυαλό σου πάντα εκεί...... Χαχαχαχα

 

Είχα αφήσει και κάμερα. Ανοίγω τα μάτια του. Ξαφνικά κοκαλωνει εγώ αρχίζω να κλαίω και να του λέω. Μιλα πες κάτι χαχαχαχχ και λέει δεν το πιστεύω. Τι εννοείς ; Και του λέω είμαι έγγυος.. μου λέει πως γίνεται ;το μικρόβιο το ενδομήτριο;  Του λέω έλα. Ντε. Και εγώ αυτό απορώ. 

Και μετά σηκώθηκε με έπαιρνε αγκαλιά και γελαγαμε σαν χαζα.  Εντομεταξυ βλέποντας το βίντεο μου λέει ξέρεις γιατί δεν αντέδρασα παρά πολύ έντονα ; Επειδή φοβάμαι μέχρι να δούμε ότι όλα είναι καλά. Του λέω ναι το καταλαβαίνω και εγώ φοβάμαι. Αλλά το θετικό είναι ότι πιάσαμε. Όλα τα άλλα θα έρθουν 

Ωωωω και εγώ συγκινήθηκα... 

Μπράβο παιδάκια μου καλά! Σημασία έχει πως είσαι έγκυος, το πρώτο βήμα έγινε οπότε τα υπόλοιπα θα έρθουν όπως πρέπει! 

Βήμα βήμα τη φορά. Τώρα έχετε στόχο την Χοριακη, μετά τον υπέρηχο κτλ. 💪☃️🎁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babyblue94 συγχαρητήρια κοριτσάκι μου γλυκο!!! Με το καλό! Είναι πολυ όμορφες, στιγμές αυτές θα τις θυμάσαι...που να, δεις κ στη γεννα με το καλό!! Όλα να κυλήσουν ομαλά, βήμα βήμα, απόλαυσε το!! Δε θα χρειαστουν οι ενέσεις είδες? ίσως τα καταφέρει μια άλλη κοπέλα χάρη σ σένα αν αποφασίσεις να τις δωρισεις. Αναμένουμε τα νέα σου από τη Χοριακη!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...