Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα κορίτσια αλήθεια γελάω μόνη μου θα με περάσουν για χαζοχαρούμενη γιατί τα κάνω εικόνα κ από τον άντρα μου… Δεν φτάνει που τα κάνουμε εμεις όλα αυτά και έχουμε μια μικρή ελπιδα μέσα μας ότι θα βοηθήσει κιολας, ενώ ξέρουμε ότι άμα ειναι να έρθει θα έρθει, έχουμε και τους άντρες μας σαν τόσο καλοί αγαθοί που τα πιστεύουν κιολας και αυτοί και μας ρωτάνε κιολας με σοβαρό υφος όχι αστειευόμενοι χαχαχαχαχα αντί να μας προσγειώνουν 

ρε συ ναιιιιι!!!!!! το εχουν παρει κι αυτοι οι δολιοι βαρυα.... ειδικα εμενα με την κινητικοτητα μου λεει συνεχεια "εγω φταιω.... εσυ δεν εχεις τιποτα.." και στεναχωριεμαι ακομα περισσοτερο....

στην εκδρομη μας τον πηρε και το παραπονο σε καποια φαση!!! του ειχα πει οτι εμεινε εγκυος μια κοπελα απο το φορουμ και προσφατα για αλλη μια.. και λεει "μην μου τα λες.. γτ απογοητευομαι που εμεις ακομα δεν πιασαμε παιδακι."😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μπορω να εχω την αυξηση χωρις την προαγωγη?😂

🤣🤣🤣 το αιτημα σας απορριπτεται!!!! δημοκρατικα παντα...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κι εγω μπηκα να δω νεα σου @Froufro ελπιζω να συνεχιζεις αρνητικη κοριτσι μου💖

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

@Froufroμου πως είσαι όλα καλά με τα τεστ;;

Κορίτσια μου καλησπέρα. Μόλις πήρα το αποτέλεσμα κ είναι αρνητικό.... ελπίζουμε να συνεχίσουμε έτσι. Μια βδομάδα έμεινε ο Θεός βοηθός!!!!!

Σας ευχαριστώ ειλικρινά για το ενδιαφέρον, να είστε καλά ❤❤❤❤ Κ φυσικά το κορίτσι μας την @Antonia2 που δεν με ξεχνάει ποτέ, θέλω να της στείλω την αγάπη μου κ από εδώ ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

 

Κορίτσια μου καλησπέρα. Μόλις πήρα το αποτέλεσμα κ είναι αρνητικό.... ελπίζουμε να συνεχίσουμε έτσι. Μια βδομάδα έμεινε ο Θεός βοηθός!!!!!

Σας ευχαριστώ ειλικρινά για το ενδιαφέρον, να είστε καλά ❤❤❤❤ Κ φυσικά το κορίτσι μας την @Antonia2 που δεν με ξεχνάει ποτέ, θέλω να της στείλω την αγάπη μου κ από εδώ ❤

❤️❤️❤️ Ολα θα πανε τελεια!!!!! Σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

 

Κορίτσια μου καλησπέρα. Μόλις πήρα το αποτέλεσμα κ είναι αρνητικό.... ελπίζουμε να συνεχίσουμε έτσι. Μια βδομάδα έμεινε ο Θεός βοηθός!!!!!

Σας ευχαριστώ ειλικρινά για το ενδιαφέρον, να είστε καλά ❤❤❤❤ Κ φυσικά το κορίτσι μας την @Antonia2 που δεν με ξεχνάει ποτέ, θέλω να της στείλω την αγάπη μου κ από εδώ ❤

Ουφ... πραγματικα τι ανακουφιση!! Πολυ χαιρομαι μια εβδομαδα εμεινε!!!🙂🙂🙂 Μπραβο μεχρι τωρα τυχερη μες την ατυχια!! Η υπολοιπη οικογενεια που κολλησε το περναει ηπια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ουφ... πραγματικα τι ανακουφιση!! Πολυ χαιρομαι μια εβδομαδα εμεινε!!!🙂🙂🙂 Μπραβο μεχρι τωρα τυχερη μες την ατυχια!! Η υπολοιπη οικογενεια που κολλησε το περναει ηπια?

Ναι ευτυχώς έχουν περάσει τα συμπτώματα, απλά η μαμά μου βγαίνει ακόμα θετική στα τεστ..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Ίσως να ήθελε και την Κυριακή..αλλά τι να κάνουμε. Ας ελπίσουμε ότι πιάσανε οι άλλες μέρες. 

Κοριτσια έχω διαβάσει ότι τα σπερματοζωάρια που δίνουν το αρσενικό φύλο είναι τα γρήγορα και που αντέχουν λίγο. (Την ίδια μέρα της ωορρηξίας) ενώ του θηλυκού είναι αυτά που πάνε πιο αργά αλλά μπορούν να αντέξουν και 3-4 μέρες. 

Τό έχω διαβάσει σε πολλά site. Όχι ότι δεν υπάρχουν και οι εξετάσεις. 

Το έχω ακούσει κι εγώ αυτό😄

Να σου πω την αλήθεια τον μικρό μου όντως τον έπιασα στην ωορρηξία..γιατί το μήνα που κάναμε ελεύθερα έτυχε κ ήταν γόνιμες μέρες κ κάναμε κ κάθε μέρα άρα σίγουρα πετύχαμε ωορρηξία

Τώρα τη μικρή που την έπιασα τυχαία κάπως γιατί δεν είχα περίοδο λόγω θηλασμού, θυμάμαι ότι μία μέρα ένιωσα πόνους ωορρηξίας(πάντα την καταλαβαίνω γιατί έχω πόνους κ υγρά), και επαφή είχαμε 2 μέρες πριν από αυτό…και είναι κορίτσι😄 

Άρα παίζει να ισχύει χαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Έτσι ακριβώς…εγώ κορίτσια να πω την αμαρτία μου ήθελα πάντα κοριτσάκι δεν έχω ούτε ξαδέρφη ούτε αδερφή είμαι η μια κ μοναδική της οικογένειας!! Όταν μας ανακοίνωσαν το φύλο ο αδερφος μου δεν ξέρω το είχα προαίσθημα ότι θα είναι κ αυτό αγόρι και έπεσα μέσα! Τώρα να σας πω την αλήθεια είμαι ερωτευμένη με τον ανιψιό μου!!! Δεν μπορώ να με φανταστώ με κοριτσάκι αλλά ότι έρθει υγειές να είναι και γερό αυτό έχει σημασία!! 

Αχ κι εγώ ήθελα πάντα κοριτσάκι!!!!🥰

Βασικά ένα κ ένα θεωρώ ότι είναι το καλύτερο, γιατί κ ο γιος με τη μαμά έχει άλλη λατρεία, αλλά κ η κόρη είναι το κάτι άλλο🥰🥰🥰

Ο άντρας σου έχει αδερφό ή αδερφή;; Γιατί λένε από εκεί βγαίνει το φύλο😆 επιστημονικά πράγματα🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Froufro είπε:

 

Κορίτσια μου καλησπέρα. Μόλις πήρα το αποτέλεσμα κ είναι αρνητικό.... ελπίζουμε να συνεχίσουμε έτσι. Μια βδομάδα έμεινε ο Θεός βοηθός!!!!!

Σας ευχαριστώ ειλικρινά για το ενδιαφέρον, να είστε καλά ❤❤❤❤ Κ φυσικά το κορίτσι μας την @Antonia2 που δεν με ξεχνάει ποτέ, θέλω να της στείλω την αγάπη μου κ από εδώ ❤

Κορίτσι μου τι ανακούφιση…💗🙏 

Ελπίζω να συνεχίσεις έτσι, αν και έχουν περάσει πολλές μέρες άρα λογικά δεν κόλλησες! Τυχερή μες την ατυχία σας!!🙏

Περαστικά κ στο γιο σου κ την υπόλοιπη οικογένεια!!❤️

Απίστευτο που την άλλη εβδομάδα γεννάς! Πότε πέρασε ο καιρός;; Πόσων εβδομάδων είσαι τώρα;

Εγώ την Παρασκευή μπαίνω 30η εβδ, ανυπομονώ!!🙏🎀☺️💕💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

1 ώρα δρόμος είναι σιγά εννοείται θα έρθουμε μακάρι να μπορούμε γιατί θέλω να σας γνωρίσω ❤️❤️❤️ Ολες 

με σενα οταν ηρεμισουν τα πραγματα θα κανονισουμε συναντηση.. δεν ειμαστε μακρια.. ειδικα καλοκαιρι στην περιοχη σου μια χαρα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

😂😂😂χαχαχαχαχ καλα πεθανα στα γελια θεα!!!

χαχαχααχαχαχαχαχ ειχε σεισμο τα ξημερωματα και μολις το ειπε αυτο σκεφτηκα

 

στις πριν 16 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

Το εχω ακουσει, εχω ακουσει οτι Αγια Ναπα ειναι μερος για clubbing😁

η ελευθερη αμμοχωστος εχει τις πιο ωραιες παραλιες.. η αγια ναπα ειναι η μυκονος της κυπρου.. η @Raf123ζει σε μια απο τις πιο ομορφες περιοχες της κυπρου

 

στις πριν 16 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Δε νομίζω γιατί από τότε προηγήθηκε άλλο μια περίοδος! Πάντως σήμερα που πήγα σε μια διατροφολόγο για τη δουλεια αλλά την είδα κ για προσωπικούς λόγους μου είπε ότι πρέπει να κάνω ένα restart έχω τρελάνει τον μεταβολισμό μου και είναι ολα από γύρω τα ορμονικά, το άγχος, η δουλεια, ο κορονοιος…αλλά τα ορμονικά κορίτσια τρελαίνουν το σύστημα! Μου είπε να πάρω τις βιταμίνες profertil της έχετε καθόλου δοκιμάσει;; Βοηθά λέει και στην ΑΜΗ

εγω επινα τις cyclofert αν τις ξερεις.. την πρωτη φορα που τις πηρα ηταν λιγο πριν μεινω εγκυος.. μετα που αρχισα προσπαθεια και τις αρχισα ξανα δεν με βοηθησαν.. δεν ξερω αν θα μου πει να παρω ξανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

ρε συ ναιιιιι!!!!!! το εχουν παρει κι αυτοι οι δολιοι βαρυα.... ειδικα εμενα με την κινητικοτητα μου λεει συνεχεια "εγω φταιω.... εσυ δεν εχεις τιποτα.." και στεναχωριεμαι ακομα περισσοτερο....

στην εκδρομη μας τον πηρε και το παραπονο σε καποια φαση!!! του ειχα πει οτι εμεινε εγκυος μια κοπελα απο το φορουμ και προσφατα για αλλη μια.. και λεει "μην μου τα λες.. γτ απογοητευομαι που εμεις ακομα δεν πιασαμε παιδακι."😭

και εμενα ο καημενος μου λεει εσυ εχεις παιδια αρα εγω εχω προβλημα.. εσυ εκανε εξετασεις και βγηκαν καλες αρα εγω δεν μπορω να κανω παιδια.. του λεω και με ποιον εμεινα εγω εγκυος τον περασμενο μαρτιο? που ξερεις αν δεν εγινε κατι στην πορεια και δεν μπορω εγω? ασε τις ορμονικες.. μπορει να μην εχω πολλα ωαρια.. εξαλλου εγω δεν το κρατησα οταν εμεινα.. του λεω για να λες οτι εχεις προβλημα πρεπει να κανεις εξετασεις και αφου δεν εκανες και ειχα μεινει εγκυος τοτε ολα καλα.. τι αλλο να πω.. δειχνει η θελει να δειχνει ανετος και οτι δεν αγχωνεται γιατι θα μεινω σε καποια φαση αλλα το εχει βαρος μεσα του.. θελει τοσο πολυ ενα παιδακι και με στεναχωρει που δεν μπορω να του κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Froufro είπε:

 

Κορίτσια μου καλησπέρα. Μόλις πήρα το αποτέλεσμα κ είναι αρνητικό.... ελπίζουμε να συνεχίσουμε έτσι. Μια βδομάδα έμεινε ο Θεός βοηθός!!!!!

Σας ευχαριστώ ειλικρινά για το ενδιαφέρον, να είστε καλά ❤❤❤❤ Κ φυσικά το κορίτσι μας την @Antonia2 που δεν με ξεχνάει ποτέ, θέλω να της στείλω την αγάπη μου κ από εδώ ❤

καλημερα.. πλησιασε η μερα που θα παρεις την πριγκιπισσα σου αγκαλια.. χαιρομαι που εισαστε αρνητικοι.. ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

ρε συ ναιιιιι!!!!!! το εχουν παρει κι αυτοι οι δολιοι βαρυα.... ειδικα εμενα με την κινητικοτητα μου λεει συνεχεια "εγω φταιω.... εσυ δεν εχεις τιποτα.." και στεναχωριεμαι ακομα περισσοτερο....

στην εκδρομη μας τον πηρε και το παραπονο σε καποια φαση!!! του ειχα πει οτι εμεινε εγκυος μια κοπελα απο το φορουμ και προσφατα για αλλη μια.. και λεει "μην μου τα λες.. γτ απογοητευομαι που εμεις ακομα δεν πιασαμε παιδακι."😭

Ωχ ο καημένος!!! Να σου πω και εγώ στεναχωριεμαι όταν ενας από τους δυο έχει κάποιο θέμα και νιώθει τύψεις…ο κάθε ενας με το μυαλό του δεν ξερεις τι σκέφτεται…γι αυτό να τον παίρνεις συχνά αγκαλιά να μην κάνει τέτοιες σκέψεις!! 😉😉🙂🙂 πρώτα είστε εσείς σαν ζευγάρι και μετά τα μωρά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Froufro είπε:

 

Κορίτσια μου καλησπέρα. Μόλις πήρα το αποτέλεσμα κ είναι αρνητικό.... ελπίζουμε να συνεχίσουμε έτσι. Μια βδομάδα έμεινε ο Θεός βοηθός!!!!!

Σας ευχαριστώ ειλικρινά για το ενδιαφέρον, να είστε καλά ❤❤❤❤ Κ φυσικά το κορίτσι μας την @Antonia2 που δεν με ξεχνάει ποτέ, θέλω να της στείλω την αγάπη μου κ από εδώ ❤

Ευτυχως κορίτσι μου νομίζω να μην ανησυχείς και ότι την γλίτωσες!!! Μια εβδομάδα πλησιάζει ο καιρός!! Ποτέ θα πατε Αθήνα;; 
 

Καποιες φορες τα τεστ βγαίνουν θετικά και μετά τις 10 ημερες ομως δεν μεταδιδεις έτσι λένε! Εμας πχ το πρωτόκολλο είναι καραντίνα 10 μέρες και σε αποδεσμεύουν την 10η χωρις τεστ…! Δεν ξέρω κατά ποσό ισχύει αυτό με την μη μετάδοση αλλά για να είναι έτσι το πρωτόκολλο κάποια έρευνα έγινε…(θέλω να πιστεύω) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Αχ κι εγώ ήθελα πάντα κοριτσάκι!!!!🥰

Βασικά ένα κ ένα θεωρώ ότι είναι το καλύτερο, γιατί κ ο γιος με τη μαμά έχει άλλη λατρεία, αλλά κ η κόρη είναι το κάτι άλλο🥰🥰🥰

Ο άντρας σου έχει αδερφό ή αδερφή;; Γιατί λένε από εκεί βγαίνει το φύλο😆 επιστημονικά πράγματα🤣🤣

Χαχαχαχα πολύ επιστημονικά χαχαχαχα έχει μια αδερφή μικρότερη… τι λένε δηλαδή;; Ότι πάει εναλλάξ; Χαχαχα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

με σενα οταν ηρεμισουν τα πραγματα θα κανονισουμε συναντηση.. δεν ειμαστε μακρια.. ειδικα καλοκαιρι στην περιοχη σου μια χαρα ειναι

Εννοείται δε το συζητώ!!!! Εγώ με τη δουλεια είμαι και μια φορά την εβδομάδα Λαρνακα! Να ανοίξει ο καιρός και να κανονίσουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου❣️❣️❣️ 
 

Εκνα ξανά τεστ το βράδυ που πήγα σπίτι γύρω στις 8:00 και βγήκε αχνό άρα έγινε η ωορρηξία;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου❣️❣️❣️ 
 

Εκνα ξανά τεστ το βράδυ που πήγα σπίτι γύρω στις 8:00 και βγήκε αχνό άρα έγινε η ωορρηξία;; 

καλημερα.. βασικα στην γειτονια μου ερχεσαι χαχαχαχαχαχ ..

και εγω στεναχωριεμαι γιατι θεωρω δεν εχει προβλημα απο την στιγμη που εμεινα ηδη μια φορα εγκυος.. να δω τι θα μου πει και η γιατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου.. πως ειστε.. εγω νοιωθω πονακια παλι η κατι φουσκωμα και η ωορρηξια μου εχει περασει.. χτες ειχα και λιγη βλεννη.. λετε να εχω και 2η φορα?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με πηρε τηλ ο γιος μου και μου ειπε οτι ο φιλος του που ειναι συνεχεια μαζι στο σχολειο εκανε ραπιντ τεστ και βγηκε θετικος.. εκανε και pcr και περιμενουν τα αποτελεσματα.. αν βγει και εκει θετικος θα μπουνε σε καραντινα.. ειδωμεν.. εγω θα τον περιορισω σημερα στο δωματιο του να μην ερθει σε επαφη με τον μικρο τουλαχιστον και βλεπουμε τι θα γινει με το αποτελεσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου❣️❣️❣️ 
 

Εκνα ξανά τεστ το βράδυ που πήγα σπίτι γύρω στις 8:00 και βγήκε αχνό άρα έγινε η ωορρηξία;; 

καλημερα Ραφαελα μου!!! το αχνο θετικο σημαινει οτι αρχιζει να πεφτει η LH και να ξεκιναει η ωορρηξια (αν τα λεω καλα αλλιως διορθωστε με!🙂)... συμφωνα με τις οδηγιες στα τεστ η ωορρηξια γινεται 24-36 ωρες μετα το θετικο τεστ!!!!! οποτε σημερα σιγουρα επαφουλα!!!!😉😉 αν το τεστ σου χθες το μεσημερι ηταν θετικο, απο σημερα ο μεσημερι μεχρι τα ξημερωματα (λογικα...) θα ξεκινησει η ωορρηξια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

και εμενα ο καημενος μου λεει εσυ εχεις παιδια αρα εγω εχω προβλημα.. εσυ εκανε εξετασεις και βγηκαν καλες αρα εγω δεν μπορω να κανω παιδια.. του λεω και με ποιον εμεινα εγω εγκυος τον περασμενο μαρτιο? που ξερεις αν δεν εγινε κατι στην πορεια και δεν μπορω εγω? ασε τις ορμονικες.. μπορει να μην εχω πολλα ωαρια.. εξαλλου εγω δεν το κρατησα οταν εμεινα.. του λεω για να λες οτι εχεις προβλημα πρεπει να κανεις εξετασεις και αφου δεν εκανες και ειχα μεινει εγκυος τοτε ολα καλα.. τι αλλο να πω.. δειχνει η θελει να δειχνει ανετος και οτι δεν αγχωνεται γιατι θα μεινω σε καποια φαση αλλα το εχει βαρος μεσα του.. θελει τοσο πολυ ενα παιδακι και με στεναχωρει που δεν μπορω να του κανω

αχ τι τραβανε κι αυτοι.. τους βλεπουμε χαλαρους και νομιζουμε οτι δεν τους νοιαζει οσο νοιαζει και αγχωνει εμας...

αν επαιρε καποια βιταμινη ο αντρας σου ή και οι δυο αν παιρνατε;; μόνο καλό θα κανουν! αν κι εγω ειμαι υπερ των εξετασεων για να εχετε μια πιο ολοκληρωμενη εικονα και των 2... βεβαια ειναι αρκετα τα λεφτα αλλα εσας με το γεσυ (αν το λεω σωστα) σως σας καλυψουν μεγαλο μερος του κοστους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ τι τραβανε κι αυτοι.. τους βλεπουμε χαλαρους και νομιζουμε οτι δεν τους νοιαζει οσο νοιαζει και αγχωνει εμας...

αν επαιρε καποια βιταμινη ο αντρας σου ή και οι δυο αν παιρνατε;; μόνο καλό θα κανουν! αν κι εγω ειμαι υπερ των εξετασεων για να εχετε μια πιο ολοκληρωμενη εικονα και των 2... βεβαια ειναι αρκετα τα λεφτα αλλα εσας με το γεσυ (αν το λεω σωστα) σως σας καλυψουν μεγαλο μερος του κοστους...

μεχρι τωρα δεν μας εβαλε σε εξετασεις γιατι απο σεπτεμβριο αρχισαμε ξανα προσπαθεια μετα απο αποξεση αρα εμεινα εγκυος μια φορα.. βεβαια πιστευω οτι που θα παω τον φεβραρη που θα παω θα μας πει εστω για βιταμινες η και εξετασεις ...ναι μεσον του γεσυ εκανα τις δικες μου μεχρι τωρα και ειχα πληρωσει 10 ευρω για 10 ορμονες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...