Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Λες να παντρευτεί την ξαδέρφη μου; 🙄😅Είναι από Λεμεσό και έχει γάμο τον Ιούνιο αν δεν κάνω λαθος…

εμας τα παιδια δεν εχουν κλεισει ημερομηνια ακομη.... απ οτι μας ειπαν δηλαδη.... γι αυτο δεν ξερουν αν θα γινει ιουνιο ή ιουλιο... Άντρια λέγεται η νυφη μας!!! 😁😁 Τρομερη κοπελα!!!! (δεν το λεω επειδη ισως να ειναι ξαδερφη σου 😂😂😂)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/1/2022 at 6:17 ΜΜ, ο/η Mimi26 είπε:

@Heart περαστικά κορίτσι μου εύχομαι γρήγορη ανάρρωση!!!!

 

Κορίτσια καλή χρονιά σε όλες !! Εύχομαι η νέα χρονιά να φέρει σε όλες το θαυματακι ❤️❤️🎀🎀 πραγματικά γίνεται χαμός με τα κρούσματα κ εγώ έχω λίγο φοβηθεί....καλά μου έβαλε και τρελό χέρι ο γιατρός.... κ εδώ στην περιοχή μας έχουν όλοι κ κάθε φορά που νοιωθω κάτι αγχώνομαι.μην έχω κ εγώ.... Αύριο ξεκινάω και δουλειά κ εκεί ακόμη πιο άμεση επαφή με άτομα....προσοχή σε όλες μας !

Δεν έχω μπει καθόλου, να διαβάσω τα νέα σας, έχω απίστευτη υπνηλία κορίτσια κ όλο κοιμάμαι.... Τα δίδυμα τραβάνε ήδη ενέργεια 😋

 

Μιμηηηη τα κατάφερες κοριτσάκι μουυυυυυυυ πόσοοοοοο χάρηκα!!!!!! Με το καλοοοοοο τώρα το είδα!!!! Μπράβο σου μπράβο σου με το καλό τα μωρά σου!!!!!!! Καλή χρονιά κορίτσια μουυυυ!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εμας τα παιδια δεν εχουν κλεισει ημερομηνια ακομη.... απ οτι μας ειπαν δηλαδη.... γι αυτο δεν ξερουν αν θα γινει ιουνιο ή ιουλιο... Άντρια λέγεται η νυφη μας!!! 😁😁 Τρομερη κοπελα!!!! (δεν το λεω επειδη ισως να ειναι ξαδερφη σου 😂😂😂)

Χαχαχαχα τυπικό κυπριακό όνομα 🤣🤣 όχι όχι δεν είναι Αντρια… κρίμα δε θα συμπεθεριασουμε 🤣🤣 

Αντε να έρθετε για διακοπες αν δεν γίνει ο γαμος και να έρθετε στα μέρη μου που έχουμε πιο ωραίες παραλίες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια πάνω που είπα αυτό το μήνα δε θα κάνω τεστ ωορρηξιας και ότι γίνει…οπως άνοιξα το ντουλαπάκι είδα τα τεστ και λεω άντε ας κάνω ένα!! Και τι να δω πιο θετικό πεθαίνεις 10η ημέρα του κύκλου πραγματικά δεν ξέρω τι συμβαίνει…θα είχαμε έτσι κ αλλιως επαφή σήμερα αλλα μου άλλαξε τα σχέδια!! Νομίζω από την αγωνία μου για την σαλπιγγογραφια μου ήρθαν όλα πιο νωρις…

Μπορει να εχει σχεση και με τριτη δοση εμβολιου κοριτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα.. εσυ εισουν η αιτια του σεισμου?????????

😂😂😂χαχαχαχαχ καλα πεθανα στα γελια θεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσια εγω ποτε δεν νιωθω κατι στην ωορρηξια.. ουτε πονους, ουτε υγρα.... μπουφος τελειως!!!😅😅😅

Κι εγω τα ιδια δεν καταλαβαινω τιποτα!!!😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

ασε ποσα σεναρια περνανε απο το μυαλο μας... μηπως τα σπερματοζωαρια δεν τρεχουν πολυ, μηπως ειναι λιγα, μηπως να κατσω με τα ποδια πανω κι αλλα 1000 μηπως...

σημερα το πρωι ειχαμε επαφη με τον αντρα μου και μου λεει μηπως να κατσεις λιγο με τα ποδια πανω;; του λεω οχι δεν θα κατσω.. κατσαμε ενα 10λεπτο ξαπλωμενοι γτ το θελαμε και χουζουρευαμε και ως εκει... τοσους μηνες που το εκανα τι καταλαβα;;;; (το εχω κανει σιγουρα 3-4 μηνες αυτο με τα ποδια πανω στις γονιμες μερες και τιποτα φυσικα....)

Κι εγω καθομουν με τα ποδια ψηλα και μεβαζε και ο ανδρας μου και ειδαμε τα αποτελεσματα😂😂😂Οποτε τα εχω καταβασει πλεον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχα τυπικό κυπριακό όνομα 🤣🤣 όχι όχι δεν είναι Αντρια… κρίμα δε θα συμπεθεριασουμε 🤣🤣 

Αντε να έρθετε για διακοπες αν δεν γίνει ο γαμος και να έρθετε στα μέρη μου που έχουμε πιο ωραίες παραλίες 

εσυ που μενεις ραφαελα μου;; λαρνακα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@Froufroμου πως είσαι όλα καλά με τα τεστ;;

Κι εγω μπηκα να δω νεα σου @Froufro ελπιζω να συνεχιζεις αρνητικη κοριτσι μου💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

μου ρθε και ειδοποιηση απ το φορουμ!! εγινα "Grand Master" (μη συλληψης θα πω εγω!!!!😆)

εγω ακομα ενας απλος μεντορας. χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κι εγω καθομουν με τα ποδια ψηλα και μεβαζε και ο ανδρας μου και ειδαμε τα αποτελεσματα😂😂😂Οποτε τα εχω καταβασει πλεον!

Χαχαχα κορίτσια αλήθεια γελάω μόνη μου θα με περάσουν για χαζοχαρούμενη γιατί τα κάνω εικόνα κ από τον άντρα μου… Δεν φτάνει που τα κάνουμε εμεις όλα αυτά και έχουμε μια μικρή ελπιδα μέσα μας ότι θα βοηθήσει κιολας, ενώ ξέρουμε ότι άμα ειναι να έρθει θα έρθει, έχουμε και τους άντρες μας σαν τόσο καλοί αγαθοί που τα πιστεύουν κιολας και αυτοί και μας ρωτάνε κιολας με σοβαρό υφος όχι αστειευόμενοι χαχαχαχαχα αντί να μας προσγειώνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εσυ που μενεις ραφαελα μου;; λαρνακα;

Εγώ είμαι από Αμμοχωστο ελεύθερη επαρχία Αμμοχωστου! Αγία Νάπα είναι ο σύζυγος μου…είναι τουριστικό μέρος σαν Μύκονος 🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα κορίτσια αλήθεια γελάω μόνη μου θα με περάσουν για χαζοχαρούμενη γιατί τα κάνω εικόνα κ από τον άντρα μου… Δεν φτάνει που τα κάνουμε εμεις όλα αυτά και έχουμε μια μικρή ελπιδα μέσα μας ότι θα βοηθήσει κιολας, ενώ ξέρουμε ότι άμα ειναι να έρθει θα έρθει, έχουμε και τους άντρες μας σαν τόσο καλοί αγαθοί που τα πιστεύουν κιολας και αυτοί και μας ρωτάνε κιολας με σοβαρό υφος όχι αστειευόμενοι χαχαχαχαχα αντί να μας προσγειώνουν 

αχχαχαχα το ξερω τι να πω αφου τον βλεπω θετικο λες ασε μη του χαλασω ενθουσιασμο λεω ασε να τον γεμισω ελπιδες😂😂😂  Τοσα χρονια περιμενα, ασε δεν ειναι να του κοβω τωρα ενθουσιασμο😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ είμαι από Αμμοχωστο ελεύθερη επαρχία Αμμοχωστου! Αγία Νάπα είναι ο σύζυγος μου…είναι τουριστικό μέρος σαν Μύκονος 🤣🤣 

 

Το εχω ακουσει, εχω ακουσει οτι Αγια Ναπα ειναι μερος για clubbing😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μπορει να εχει σχεση και με τριτη δοση εμβολιου κοριτσι μου 

Δε νομίζω γιατί από τότε προηγήθηκε άλλο μια περίοδος! Πάντως σήμερα που πήγα σε μια διατροφολόγο για τη δουλεια αλλά την είδα κ για προσωπικούς λόγους μου είπε ότι πρέπει να κάνω ένα restart έχω τρελάνει τον μεταβολισμό μου και είναι ολα από γύρω τα ορμονικά, το άγχος, η δουλεια, ο κορονοιος…αλλά τα ορμονικά κορίτσια τρελαίνουν το σύστημα! Μου είπε να πάρω τις βιταμίνες profertil της έχετε καθόλου δοκιμάσει;; Βοηθά λέει και στην ΑΜΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

Το εχω ακουσει, εχω ακουσει οτι Αγια Ναπα ειναι μερος για clubbing😁

Κάποτε ήταν μετά άλλαξε λίγο λόγο του τουρισμού που άλλαξε και αυτος και τώρα με τον κοβιντ τα αποτελείωσε όλα 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

αχχαχαχα το ξερω τι να πω αφου τον βλεπω θετικο λες ασε μη του χαλασω ενθουσιασμο λεω ασε να τον γεμισω ελπιδες😂😂😂  Τοσα χρονια περιμενα, ασε δεν ειναι να του κοβω τωρα ενθουσιασμο😂😂😂

Κ εγώ αυτό κάνω δε του χαλάω το όνειρο εξάλλου κάθε μήνα η ελπιδα τελειώνει με την περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δε νομίζω γιατί από τότε προηγήθηκε άλλο μια περίοδος! Πάντως σήμερα που πήγα σε μια διατροφολόγο για τη δουλεια αλλά την είδα κ για προσωπικούς λόγους μου είπε ότι πρέπει να κάνω ένα restart έχω τρελάνει τον μεταβολισμό μου και είναι ολα από γύρω τα ορμονικά, το άγχος, η δουλεια, ο κορονοιος…αλλά τα ορμονικά κορίτσια τρελαίνουν το σύστημα! Μου είπε να πάρω τις βιταμίνες profertil της έχετε καθόλου δοκιμάσει;; Βοηθά λέει και στην ΑΜΗ

Κοριτσι μου εγω εχω δεν εχω δοκιμασει μονο ο ανδρας μου εχει παρει προφερτιλ και δεν ξερω καν αν θα εχουν αποτελεσμα γιατι δεν εχουμε κανει επαναληπτικο σπερμοδιαγραμμα, εσεις ποια βιταμινεςπαιρνει? Αν παιρνει!. Αν τις παρεις, παρε απο αντιπροσωπο γιατι ειναι πιο φτηνες! Εγω τις πηρα απο αντιπροσωπο προφερτιλ Αθηνα και οχι απο φαρμακειο και γλιτωσα περιπου 15 ευρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου εγω εχω δεν εχω δοκιμασει μονο ο ανδρας μου εχει παρει προφερτιλ και δεν ξερω καν αν θα εχουν αποτελεσμα γιατι δεν εχουμε κανει επαναληπτικο σπερμοδιαγραμμα, εσεις ποια βιταμινεςπαιρνει? Αν παιρνει!. Αν τις παρεις, παρε απο αντιπροσωπο γιατι ειναι πιο φτηνες! Εγω τις πηρα απο αντιπροσωπο προφερτιλ Αθηνα και οχι απο φαρμακειο και γλιτωσα περιπου 15 ευρω.

Έχει κ γυναικείες κάνουν 80 ευρώ έχει και αντρικές… μου είπε κ εμένα αυτή να τις πάρω από αντιπρόσωπο! Εγώ παιρνω τις pregnant care γιατι αυτες έχουμε στην εταιρία που δουλεύω και τις παιρνω με έκπτωση, και είμαι ευχαριστημένη γενικα για τόνωση αλλά αυτή μου συνέστησε αυτες…και ο άντρας μου του πήρα της pregnant care για άντρα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Έχει κ γυναικείες κάνουν 80 ευρώ έχει και αντρικές… μου είπε κ εμένα αυτή να τις πάρω από αντιπρόσωπο! Εγώ παιρνω τις pregnant care γιατι αυτες έχουμε στην εταιρία που δουλεύω και τις παιρνω με έκπτωση, και είμαι ευχαριστημένη γενικα για τόνωση αλλά αυτή μου συνέστησε αυτες…και ο άντρας μου του πήρα της pregnant care για άντρα…

Εμεις τις προφερτιλ της πηρα 185 ευρω το κουτι με 180 καψουλες που κραταει για 3 μηνες  (2 την ημερα πρεπει να παρει) αρα πες περιπου 61,50 ευρω το μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κι εγω καθομουν με τα ποδια ψηλα και μεβαζε και ο ανδρας μου και ειδαμε τα αποτελεσματα😂😂😂Οποτε τα εχω καταβασει πλεον!

αχ τι τραβαμε οι ερμες......;; (ερημες δλδ 😂)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

εγω ακομα ενας απλος μεντορας. χαχαχα

😂😂😂😂 ως Grand Master δηλωνω υπευθυνα οτι πολυ συντομα θα σε προαγαγω!!!! 

αυξηση μην περιμενεις.....!!!!🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

😂😂😂😂 ως Grand Master δηλωνω υπευθυνα οτι πολυ συντομα θα σε προαγαγω!!!! 

αυξηση μην περιμενεις.....!!!!🤣🤣

Μπορω να εχω την αυξηση χωρις την προαγωγη?😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...