Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια πάνω που είπα αυτό το μήνα δε θα κάνω τεστ ωορρηξιας και ότι γίνει…οπως άνοιξα το ντουλαπάκι είδα τα τεστ και λεω άντε ας κάνω ένα!! Και τι να δω πιο θετικό πεθαίνεις 10η ημέρα του κύκλου πραγματικά δεν ξέρω τι συμβαίνει…θα είχαμε έτσι κ αλλιως επαφή σήμερα αλλα μου άλλαξε τα σχέδια!! Νομίζω από την αγωνία μου για την σαλπιγγογραφια μου ήρθαν όλα πιο νωρις…

μπραβο ραφαελα μου!!!!! ελπιζω ουτε σαλπιγγογραφια να χρειαστει να κανεις ουτε να ξαναεχεις αγχος!!!!

να περασετε τελεια αποψε!!!!!!😉❤️❤️👩‍❤️‍💋‍👨👣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια πάνω που είπα αυτό το μήνα δε θα κάνω τεστ ωορρηξιας και ότι γίνει…οπως άνοιξα το ντουλαπάκι είδα τα τεστ και λεω άντε ας κάνω ένα!! Και τι να δω πιο θετικό πεθαίνεις 10η ημέρα του κύκλου πραγματικά δεν ξέρω τι συμβαίνει…θα είχαμε έτσι κ αλλιως επαφή σήμερα αλλα μου άλλαξε τα σχέδια!! Νομίζω από την αγωνία μου για την σαλπιγγογραφια μου ήρθαν όλα πιο νωρις…

Ου ου θα πέσουν πυροτεχνήματα απόψε! 

Μήπως έκανες πρόσφατα εμβόλιο γιαυτό επιρεαστηκε ο κύκλος σου; 

Εμενα βέβαια έχει μεγαλώσει πολύ, μιλάμε ότι έφτασε 37-38 μέρες, και ότι αυτό έχει γίνει από τον Ιούλιο που έκανα τη δεύτερη δόση. Να δω σε αυτό τον κύκλο που έκανα και την τρίτη, που θα φτάσει! Αν επιρεαζει δλδ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

εννοειται οτι μπορει να αλλαξε το σπερμα! αλλα εχουμε διαβασει και για θαυματα χωρις την επεμβαση.. οταν η φυση (ή ο Θεός) θελει, η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα....

Έχεις δικιο κοριτσι μου!!! ☺️🙏💖💖🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια πάνω που είπα αυτό το μήνα δε θα κάνω τεστ ωορρηξιας και ότι γίνει…οπως άνοιξα το ντουλαπάκι είδα τα τεστ και λεω άντε ας κάνω ένα!! Και τι να δω πιο θετικό πεθαίνεις 10η ημέρα του κύκλου πραγματικά δεν ξέρω τι συμβαίνει…θα είχαμε έτσι κ αλλιως επαφή σήμερα αλλα μου άλλαξε τα σχέδια!! Νομίζω από την αγωνία μου για την σαλπιγγογραφια μου ήρθαν όλα πιο νωρις…

Έχω πολύ καλό προαίσθημα …. Βουρ σήμερα και συνέχισε όλη την εβδομάδα !!!!! Καλή επιτυχία !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Ου ου θα πέσουν πυροτεχνήματα απόψε! 

Μήπως έκανες πρόσφατα εμβόλιο γιαυτό επιρεαστηκε ο κύκλος σου; 

Εμενα βέβαια έχει μεγαλώσει πολύ, μιλάμε ότι έφτασε 37-38 μέρες, και ότι αυτό έχει γίνει από τον Ιούλιο που έκανα τη δεύτερη δόση. Να δω σε αυτό τον κύκλο που έκανα και την τρίτη, που θα φτάσει! Αν επιρεαζει δλδ. 

Καλημέρα 🙂🙂 είχα κάνει τον Δεκέμβρη ομως έχει περάσει και ενας κύκλος από τότε κ ήταν εντάξει…ισως από το dostinex που πήρα την Παρασκευή!! Θα δείξει :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 💕💕💕 καλή δουλεια όμορφη ημέρα να έχετε ❣️

Καλημερα.. εσυ εισουν η αιτια του σεισμου?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.. γιναμε λιγο φραπε απο τα ξημερωματα... εγω να σας πω την αληθεια ξυπνησα αλλα ακουσα κατι σαν βουητο και επειδη εβρεχε παρα πολυ λεω πωωωω πωωω τι βροχη ειναι αυτη (γελαστε δεν σας βλεπω χαχαχαχαχαχχα) τελικα η γειτονισσα μου εβαλε ποστ στο φβ οτι ειχε σεισμο και ηταν δυνατος με διαρκεια.. ο αντρας μου οταν τον ρωτησα μου ειπε δεν καταλαβα κατι ουτε επεσα απο το κρεββατι (αρα δεν ειναι αυτος που προκαλεσε τον σεισμο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα.. εσει εισουν η αιτια του σεισμου?????????

Χαχαχαχαχα 😂😂😂😂 στις 3:00 που έγινε ο σεισμός εγώ έβλεπα το 18ο όνειρο μου!!! Δε κατάλαβα εγώ τον σεισμό εσυ τον καταλαβες;;; Βέβαια ξύπνησα μέσα στην νύχτα δεν κατάλαβα αν ήταν από τον σεισμό ή επειδή έτσι ξυπνάω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα κοριτσια.. γιναμε λιγο φραπε απο τα ξημερωματα... εγω να σας πω την αληθεια ξυπνησα αλλα ακουσα κατι σαν βουητο και επειδη εβρεχε παρα πολυ λεω πωωωω πωωω τι βροχη ειναι αυτη (γελαστε δεν σας βλεπω χαχαχαχαχαχχα) τελικα η γειτονισσα μου εβαλε ποστ στο φβ οτι ειχε σεισμο και ηταν δυνατος με διαρκεια.. ο αντρας μου οταν τον ρωτησα μου ειπε δεν καταλαβα κατι ουτε επεσα απο το κρεββατι (αρα δεν ειναι αυτος που προκαλεσε τον σεισμο)

Ααα πρέπει και εγώ την ώρα που ξύπνησα άκουσα ένα θόρυβο αλλά νόμιζα και εγώ από την κακοκαιρία…άρα σεισμός θα ήταν…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχαχα 😂😂😂😂 στις 3:00 που έγινε ο σεισμός εγώ έβλεπα το 18ο όνειρο μου!!! Δε κατάλαβα εγώ τον σεισμό εσυ τον καταλαβες;;; Βέβαια ξύπνησα μέσα στην νύχτα δεν κατάλαβα αν ήταν από τον σεισμό ή επειδή έτσι ξυπνάω…

εγω ακουσα ενα βουητο και επειδη εβρεχε παρα πολυ λεω τι βροχη ειναι αυτη και γυρισα πλευρο.. το πρωι ειδα μνμ μιας φιλης απο ελλαδα να με ρωταει αν ειμαστε καλα απο τον σεισμο και της λεω που εγινε σεισμος καλε? στην χονολουλου μου λεει χααχαχαχαχ.. μπηκα φβ και ειδα ποστ της γειτονισσας μου που ελεγε τι σεισμος ειναι αυτος.. ειπε ηταν δυνατος και ειχε διαρκεια.... εγω δεν καταλαβα χριστο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Ααα πρέπει και εγώ την ώρα που ξύπνησα άκουσα ένα θόρυβο αλλά νόμιζα και εγώ από την κακοκαιρία…άρα σεισμός θα ήταν…

χαιρομαι που δεν ειμαι η μονη που νομισε ηταν η βροχη χαχαχαχαχααχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έστειλα το τεστ χθες στην hometest και μου είπαν είναι ένα κλικ πριν το θετικό, καλού κακού είχα την επαφή μου…αλλά αρχισα κ σκέφτομαι ότι ίσως κ τις αλλες φορες να έκανα αυτό το λαθος… το βάζω για να το δείτε κ εσείς D432FBE7-5D2C-4226-A790-0D37EAD8F24C.thumb.jpeg.54c6d6d1cce3bc36b3186557c9b35032.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έστειλα το τεστ χθες στην hometest και μου είπαν είναι ένα κλικ πριν το θετικό, καλού κακού είχα την επαφή μου…αλλά αρχισα κ σκέφτομαι ότι ίσως κ τις αλλες φορες να έκανα αυτό το λαθος… το βάζω για να το δείτε κ εσείς D432FBE7-5D2C-4226-A790-0D37EAD8F24C.thumb.jpeg.54c6d6d1cce3bc36b3186557c9b35032.jpeg

εμενα ηταν πιο αχνα 3 τεστ που εκανα.. δεν πετυχα ποτε τοσο εντονο αλλα υποψιαζομαι οτι τα κανω η πιο νωρις η πιο αργα.. εγω το κανω πριν νοιωσω τα πονακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έστειλα το τεστ χθες στην hometest και μου είπαν είναι ένα κλικ πριν το θετικό, καλού κακού είχα την επαφή μου…αλλά αρχισα κ σκέφτομαι ότι ίσως κ τις αλλες φορες να έκανα αυτό το λαθος… το βάζω για να το δείτε κ εσείς D432FBE7-5D2C-4226-A790-0D37EAD8F24C.thumb.jpeg.54c6d6d1cce3bc36b3186557c9b35032.jpeg

αληθεια;;;; κι εγω αυτο θετικο το καταλαβαινω!!! οταν εκανα και εβγαινε ετσι το θεωρουσα θετικο..😅 και την αλλη μερα(αν εκανα την επομενη ημερα) μου εβγαινε τελειως αχνο... θα κανεις κι ενα σημερα να δουμε τι θα βγει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έστειλα το τεστ χθες στην hometest και μου είπαν είναι ένα κλικ πριν το θετικό, καλού κακού είχα την επαφή μου…αλλά αρχισα κ σκέφτομαι ότι ίσως κ τις αλλες φορες να έκανα αυτό το λαθος… το βάζω για να το δείτε κ εσείς D432FBE7-5D2C-4226-A790-0D37EAD8F24C.thumb.jpeg.54c6d6d1cce3bc36b3186557c9b35032.jpeg

Ναι και εγώ το βλέπω ένα κλικ πριν.....που έχω κανει τόσα πολλά. 

Πρέπει να είναι ίδια ή πιο έντονη από την δεξιά 

Εμένα μια μέρα μετά από αυτό όταν ξανά κάνω , η αριστερή βγαίνει πιο έντονη και λίγο πιο χοντρή συνήθως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι και εγώ το βλέπω ένα κλικ πριν.....που έχω κανει τόσα πολλά. 

Πρέπει να είναι ίδια ή πιο έντονη από την δεξιά 

Εμένα μια μέρα μετά από αυτό όταν ξανά κάνω , η αριστερή βγαίνει πιο έντονη και λίγο πιο χοντρή συνήθως 

κοριτσι μου τι κανεις;; χθες σε σκεφτομουν.. εισαι καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου τι κανεις;; χθες σε σκεφτομουν.. εισαι καλα;

Καλά είμαι εσύ είσαι καλά ;

Ειχα θετικό τεστ ωορρηξίας το Σάββατο..και είδα επαφές Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο , Δευτέρα. 

Έχω έτοιμα τα χαρτιά για την επιτροπή. Την Πέμπτη θα τα πάω. Την Παρασκευή βγαίνει η απόφαση. Οπότε είμαι 18 η μέρα σήμερα. Με τον επόμενο κύκλο πάω για την σπερματεγχυση με ενέσεις. Πλέον νομίζω δεν θα πάρει αναβολή. Ήρθε η ώρα ☺️ από τον Σεπτέμβρη όλο κάτι συμβαίνει κάθε μήνα και δεν προχωρούσαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

εμενα ηταν πιο αχνα 3 τεστ που εκανα.. δεν πετυχα ποτε τοσο εντονο αλλα υποψιαζομαι οτι τα κανω η πιο νωρις η πιο αργα.. εγω το κανω πριν νοιωσω τα πονακια

Εγώ δεν έχω καθόλου συμπτώματα κ δε το καταλαβαίνω ποτέ…γι αυτό κ τα κανω…αν είναι άχνα ναι ή τα κανεις πιο νωρις ή το έχασες…

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αληθεια;;;; κι εγω αυτο θετικο το καταλαβαινω!!! οταν εκανα και εβγαινε ετσι το θεωρουσα θετικο..😅 και την αλλη μερα(αν εκανα την επομενη ημερα) μου εβγαινε τελειως αχνο... θα κανεις κι ενα σημερα να δουμε τι θα βγει;;

Να σου πω στις αρχές έκανα έβρισκα έτσι έντονο έκανα κ την επόμενη και ήταν αχνό, μετά σταμάτησα να κάνω την επόμενη και εμένα σε αυτό…θα κανω κ σήμερα να δω τόσο τρελή είμαι που έφερα να κανω στην δουλεια 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι και εγώ το βλέπω ένα κλικ πριν.....που έχω κανει τόσα πολλά. 

Πρέπει να είναι ίδια ή πιο έντονη από την δεξιά 

Εμένα μια μέρα μετά από αυτό όταν ξανά κάνω , η αριστερή βγαίνει πιο έντονη και λίγο πιο χοντρή συνήθως 

Σε ευχαριστώ πολύ άσε θα κάνω και σήμερα να τα συγκρίνω!!! 💖 και εγώ σε σκεφτόμουν το πρωί και την @Κατεριναπαππως είστε;; Έχει μερες να μας πείτε τα νέα σας! Και η @Mimi26πως είσαι πως νιωθεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλά είμαι εσύ είσαι καλά ;

Ειχα θετικό τεστ ωορρηξίας το Σάββατο..και είδα επαφές Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο , Δευτέρα. 

Έχω έτοιμα τα χαρτιά για την επιτροπή. Την Πέμπτη θα τα πάω. Την Παρασκευή βγαίνει η απόφαση. Οπότε είμαι 18 η μέρα σήμερα. Με τον επόμενο κύκλο πάω για την σπερματεγχυση με ενέσεις. Πλέον νομίζω δεν θα πάρει αναβολή. Ήρθε η ώρα ☺️ από τον Σεπτέμβρη όλο κάτι συμβαίνει κάθε μήνα και δεν προχωρούσαμε

Θα είσαι επόμενη πιστεύω 💕💕 καλή επιτυχία κορίτσι μου για όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ δεν έχω καθόλου συμπτώματα κ δε το καταλαβαίνω ποτέ…γι αυτό κ τα κανω…αν είναι άχνα ναι ή τα κανεις πιο νωρις ή το έχασες…

Να σου πω στις αρχές έκανα έβρισκα έτσι έντονο έκανα κ την επόμενη και ήταν αχνό, μετά σταμάτησα να κάνω την επόμενη και εμένα σε αυτό…θα κανω κ σήμερα να δω τόσο τρελή είμαι που έφερα να κανω στην δουλεια 🤣🤣🤣

Επίσης παίζει ρόλο τι ώρα το κάνεις. Από όσο ξέρω κρατάει 24 ώρες το πολύ η ωορρηξία. Οπότε θετικό βγαίνει για 24 ώρες περίπου. Όταν φτάσει στο πικ του βγαίνει θετικό. Αν  έφτασε στο πικ του 12 το μεσημέρι ας πούμε , θα κρατήσει μέχρι 12 της επόμενης 

Αν εμείς πάμε και κανουμε το τεστ 10 το βραδυ, μην νομίζουμε ότι θα κρατήσει μέχρι 10 της επόμενης δηλαδή. Σε δύο ώρες θα τελείωνε ....ελπίζω να καταλάβατε τι θέλω να γράψω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ δεν έχω καθόλου συμπτώματα κ δε το καταλαβαίνω ποτέ…γι αυτό κ τα κανω…αν είναι άχνα ναι ή τα κανεις πιο νωρις ή το έχασες…

Να σου πω στις αρχές έκανα έβρισκα έτσι έντονο έκανα κ την επόμενη και ήταν αχνό, μετά σταμάτησα να κάνω την επόμενη και εμένα σε αυτό…θα κανω κ σήμερα να δω τόσο τρελή είμαι που έφερα να κανω στην δουλεια 🤣🤣🤣

πιστευω τα κανω νωρις γιατι λογικα η ωορρηξια γινεται μετα τα συμπτωματα.. οταν πηγα για παπ τεστ και ειδαμε ωορρηξια μετρησε το ωαριο και ειπε ηταν τελειο και μου ειπε να εχω επαφη το βραδυ και την επομενη .. εκεινη την μερα ειχα συμπτωματα αρα κατι λαθος κανω με τα τεστ.. θα κανω τον επομενο μηνα οταν θα εχω συμπτωματα να δω την διαφορα.. παλι τυχαια εχω ραντεβου στην γιατρο στις 3/2 και ωορρηξια βαση του ημερολογιου μου στις 2/3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Επίσης παίζει ρόλο τι ώρα το κάνεις. Από όσο ξέρω κρατάει 24 ώρες το πολύ η ωορρηξία. Οπότε θετικό βγαίνει για 24 ώρες περίπου. Όταν φτάσει στο πικ του βγαίνει θετικό. Αν  έφτασε στο πικ του 12 το μεσημέρι ας πούμε , θα κρατήσει μέχρι 12 της επόμενης 

Αν εμείς πάμε και κανουμε το τεστ 10 το βραδυ, μην νομίζουμε ότι θα κρατήσει μέχρι 10 της επόμενης δηλαδή. Σε δύο ώρες θα τελείωνε ....ελπίζω να καταλάβατε τι θέλω να γράψω. 

Ναι ναι κατάλαβα…εγώ τα κάνω πάντα την ίδια ώρα γύρω στις 6:30 που πάω σπίτι το απόγευμα…βέβαια αυτό τώρα θα το κάνω το μεσημέρι όταν θα έχω διάλειμμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...