Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορρίτσι μου!! 💗Εγώ θα κάνω προσπάθειες 2  επόμενους μήνες, μετά επανάληψη σπερμοδιάγραμμα να δουμε τι έγινε με άνδρα μου μετά από επέμβαση κιρσοκήλης &θεραπεία για ολιγοσπερμία και με βάση αποτλέσματα που θα πάρουμε θα δούμε εάν θα κάνουμε σπερματέγχυση ή εξωσωματική💖 Το μόνο που με ενησυχήσε ε΄ίναι ότι σήμερα που πήγα γυνακολόγο το ένα ινομύωμα έφτασε 4.3...😌  Καλή επιτυχία στην σπερματέγχησυ σου κορίτσι μου🥰

Κοίτα το ινομυωμα γίνεται πρόβλημα όταν ξεπερνάει τα 7.5 με 8 εκατοστά αλλά έχουν γεννήσει γυναίκες και με 12 εκ ινομυωμα. Και εγώ συνέλαβα με δεύτερο ενδοτοιχωματικο ινομυωμα 2.5 εκ. Απλά να το παρακολουθείς ανά εξάμηνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα...

Δεν ξέρω αν θυμάστε την ιστορία μου γιατί έχω καιρό να γράψω αλλά που και που σας διαβάζω.. 

Μετά από 2 χρόνια περίπου προσπαθειών με κανένα πρόβλημα και παρά πολύ άγχος....

Σήμερα το πρωί πήγα και έκανα μια χοριακη γιατί είχα 3 μέρες καθυστέρηση και τελικά είναι ΕΓΚΥΟΣ!!!!!

Δεν μπορούσα να καταλάβω τα αποτέλεσματα και πήρα κατευθείαν τον γιατρό μου και του είπα ότι η χοριακη μου ήταν 85.69 και μου φώναξε δυνατά ο καλός μου ότι είναι ΕΓΚΥΟΣ!!!!!

Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω γιατι τον τελευταίο λόγω γιορτών τρέχαμε πολύ με τις δουλειές και ειμασταν πολύ κουρασμένοι και δεν περίμενα ότι θα γινόταν το θαύμα αυτήν την φορά....

Μου είπε ο γιατρος μου σε 4 μέρες να ξανακάνω χοριακη για να σιγουρευτούμε ότι ανεβαίνει φυσιολογικά...και μα ξεκινήσω προγεστερόνη....

Συγχαρητήρια κορίτσι μου να πάνε όλα υπεροχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

 evaioan:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ 13/08/22 👶

Mimi26:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ 25/08/22

Riaki2022:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:22/08/22

Mary.Ger:ΘΕΤΙΚΟ👶ΠΗΤ:02/09/22

Μαργαριτσ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Lavie:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:29/12                                                                            

Lacostaki:01/02

Ntinaki83:?

 

 misofeggaro:17/12

Ευάγγελος τ:? 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:24/01

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :27/01

Tina21:13/10

babyblue94:20/01

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia _:22/01

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:29/12                                                                            

Lacostaki:09/01

Ntinaki83:?

 

 misofeggaro:17/12

Ευάγγελος τ:? 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:27/12

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :27/01

Tina21:13/10

babyblue94:20/01

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia _:22/01

Μπορείς να με βάλεις γισ 24/01 όταν έχεις χρόνο 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπέρα Αντωνία μου! Ελπίζω να περννάς πολύ πο΄λύ όμορφα και να επιστρέψεις χαλαρή & κεφάτη😃

Ευχαριστω γλυκο μου κοριτσι!!!! Περναμε τελεια!!!! Σημερα πηγαμε μονοημερη στις Πρεσπες και ηταν τρομερα!!!!! Η απολυτη απομονωση!!

Θα γυρισω με γεματες μπαταριες γτ μας περιμενει μετακομιση!!!💪💪💪💃💃💃💃😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Πωωω σε καταλαβαίνω κορίτσι μου... έτσι είναι κ η οικογένεια των πεθερικών μου, η πεθερά μου επειδή είναι εμβολιασμένη νομίζει ότι είναι άτρωτη!!!! Δεν κάνει τεστ ποτέ, μόνο τώρα φοβήθηκε λίγο γιατί πριν μέρες έφυγε μια συνομήλικη της από επιπλοκές κ το έζησε! Αλλά ευτυχώς ο άντρας μου συμφωνεί με εμένα κ έτσι έχω εκείνον μπροστά να κρατάει τις ισορροπίες 

Εμένα με βλέπει να τον κοιτάω στραβά και μαζεύεται ο καημένος αλλά νομίζω ότι επειδή είναι θέμα νοοτροπίας υποχωρεί χωρίς να αντιλαμβάνεται πλήρως γιατί είναι λάθος που είναι κοινωνικός πέραν του δέοντος 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Εμένα με βλέπει να τον κοιτάω στραβά και μαζεύεται ο καημένος αλλά νομίζω ότι επειδή είναι θέμα νοοτροπίας υποχωρεί χωρίς να αντιλαμβάνεται πλήρως γιατί είναι λάθος που είναι κοινωνικός πέραν του δέοντος 😜

Κακά τα ψέματα για κάποιους ανθρώπους είναι πιο δύσκολο να "μαζευτούν" κ να προσαρμοστούν στα νέα δεδομένα, γιατί έτσι έχουν μάθει κ είναι ο χαρακτήρας τους.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ έτσι σκέφτηκα να το κάνω αυτό το μήνα…αν και τους τελευταίους 2 μηνες με είχε κουράσει όλο αυτό το πρέπει εκείνη την εβδομάδα που στο τελος κάναμε μόνο στο θετικό κ την επόμενη ημέρα και όποτε είχαμε όρεξη στις μη γόνιμες…! Αλλά αυτό το μήνα κάνουμε μια καινούργια προσπάθεια ας το πούμε από την αρχή και θέλω να το κάνω όσο πιο καλά γίνεται 

Αυτό ακριβώς ! Και εγώ θα το πάρω ζεστά αυτό το μήνα και στοχευμένα χωρίς άγχος και βλέπουμε !!!! Καλή επιτυχία να έχουμε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

 evaioan:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ 13/08/22 👶

Mimi26:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Riaki2022:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:22/08/22

Mary.Ger:ΘΕΤΙΚΟ👶ΠΗΤ:02/09/22

Μαργαριτσ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Lavie:ΘΕΤΙΚΟ 👶

@lavie Συγχαρητήρια κορίτσι μου ❤️❤️❤️❤️❤️ καλή εγκυμοσύνη ❤️❤️

@Lacostaki Πητ 25/8/22 αλλά δύσκολο να φτάσω μέχρι εκεί 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

@lavie Συγχαρητήρια κορίτσι μου ❤️❤️❤️❤️❤️ καλή εγκυμοσύνη ❤️❤️

@Lacostaki Πητ 25/8/22 αλλά δύσκολο να φτάσω μέχρι εκεί 🤣🤣

Κορίτσια μου το κάνετε; Τι γίνεται πια με τον κορονοϊό; 

Μα πραγματικά όσο ανεύθυνοι είναι μερικοί άνθρωποι;

Είμαι στη δουλειά κ μου στείλουν ρε κορίτσια το παιδί για λογοθεραπεια ενώ έχουν κρούσμα στο σπίτι..... Το καταλαβαίνετε ;

Έχω κάτσει δίπλα από το παράθυρο! Με ανοιχτό παράθυρο διπλή μάσκα! Κ βλέπω πως και οι μεγάλοι είναι αλλού για αλλού ! 😡 Έχω εξοργιστεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Την τσάκισες χαχα εμένα είναι 41 με όριο το 23. Μου είπε 0.5 την εβδομάδα και μου είπε στον μήνα αν θέλω να την επαναλάβω για να δω αν μειώνεται…περίεργο εμένα μου είπε 0.5 εσένα με λιγότερο σου είπε 3…θα κάνω αυτό που μου συνέστησε βέβαια!
 

Είχες παρενέργειες; όταν το ξανά πήρα θυμάμαι ενιωθα συνέχεια κουρασμένη και ήθελα να κοιμάμαι αλλά τότε έπαιρνα μεγαλύτερη δοσολογία…

Όχι δεν είχα κάποια παρενέργεια.  Όλα καλά.

Δεν ξέρω , μπορεί να σου έδωσε μικρότερη δόση για να δει πως θα πας χαλαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια μου το κάνετε; Τι γίνεται πια με τον κορονοϊό; 

Μα πραγματικά όσο ανεύθυνοι είναι μερικοί άνθρωποι;

Είμαι στη δουλειά κ μου στείλουν ρε κορίτσια το παιδί για λογοθεραπεια ενώ έχουν κρούσμα στο σπίτι..... Το καταλαβαίνετε ;

Έχω κάτσει δίπλα από το παράθυρο! Με ανοιχτό παράθυρο διπλή μάσκα! Κ βλέπω πως και οι μεγάλοι είναι αλλού για αλλού ! 😡 Έχω εξοργιστεί

Ποσο τραγικοι ρε γαμωτο...... Απαραδεκτοι!!! Ετσι γεμισαμε παντου!!! 😡😡😡😡 Ανευθυνοτητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@Mary.Ger μου τι κανεις;;; Πηγες σημερα στο γιατρο η θα πας τελικα τη Δευτερα;

Αντωνία μου πολύ θέλω να πάω κι εγώ στις Πρέσπες! Όλο λέμε αλλά δεν έτυχε ακόμη! 

Ευτυχώς σταμάτησε το αίμα, οπότε σήμερα πήγα μόνο για χοριακη και προγεστερόνη. Με τις δύο prolutex την ημέρα ανέβηκε λίγο η προγεστερόνη ευτυχώς!! Πήρα τον γιατρό τηλέφωνο αλλά πάλι πολύ χαλαρός ήταν...δεν με ρώτησε καν αν ξαναείδα αίμα ...μου είπε οι τιμές είναι καλές, να σκέφτομαι αισιόδοξα και τα λέμε τη Δευτέρα. Πιστεύω την γλίτωσαν τα εμβρυακια αυτή τη φορά. Έχω όμως φόβο μέσα μου. Έντονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Αντωνία μου ευτυχώς σταμάτησε το αίμα, οπότε σήμερα πήγα μόνο για χοριακη και προγεστερόνη. Με τις δύο prolutex την ημέρα ανέβηκε λίγο η προγεστερόνη ευτυχώς!! Πήρα τον γιατρό τηλέφωνο αλλά πάλι πολύ χαλαρός ήταν...δεν με ρώτησε καν αν σταμάτησε το αίμα ...μου είπε οι τιμές είναι καλές, να σκέφτομαι αισιόδοξα και τα λέμε τη Δευτέρα. Πιστεύω την γλίτωσαν τα εμβρυακια αυτή τη φορά. Έχω όμως φόβο μέσα μου. Έντονο...

Γλυκια μου Μαιρη να εχεις πιστη και να εισαι αισιοδοξη!!! Ολα θα πανε καλα!! Σου στελνω μπολικη θετικη ενεργεια και τη δευτερα θα περιμενουμε τα νεα σου!!! Τα εμβρυακια θα ειναι μια χαρα!!!

Να περασεις ενα ομορφο σκ!!!! Και να προσεχεις..!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Αντωνία μου πολύ θέλω να πάω κι εγώ στις Πρέσπες! Όλο λέμε αλλά δεν έτυχε ακόμη! 

Ευτυχώς σταμάτησε το αίμα, οπότε σήμερα πήγα μόνο για χοριακη και προγεστερόνη. Με τις δύο prolutex την ημέρα ανέβηκε λίγο η προγεστερόνη ευτυχώς!! Πήρα τον γιατρό τηλέφωνο αλλά πάλι πολύ χαλαρός ήταν...δεν με ρώτησε καν αν ξαναείδα αίμα ...μου είπε οι τιμές είναι καλές, να σκέφτομαι αισιόδοξα και τα λέμε τη Δευτέρα. Πιστεύω την γλίτωσαν τα εμβρυακια αυτή τη φορά. Έχω όμως φόβο μέσα μου. Έντονο...

Μην φοβάσαι κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε !! Να σκέφτεσαι αισιοδοξα αυτά συμβαίνουν σε πολλές εγκύους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω γλυκο μου κοριτσι!!!! Περναμε τελεια!!!! Σημερα πηγαμε μονοημερη στις Πρεσπες και ηταν τρομερα!!!!! Η απολυτη απομονωση!!

Θα γυρισω με γεματες μπαταριες γτ μας περιμενει μετακομιση!!!💪💪💪💃💃💃💃😁😁😁😁

Είναι υπέροχες οι πρεσπες είχα πάει 3ημερη στο γυμνάσιο πήγατε και στον Άγιο Αχίλλειο;; είδατε τους κορμορανους ακούσατε τα αηδόνια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Ποσο τραγικοι ρε γαμωτο...... Απαραδεκτοι!!! Ετσι γεμισαμε παντου!!! 😡😡😡😡 Ανευθυνοτητα...

Πραγματικα κι εγώ έχω τρομάξει με όλο αυτό κι εδώ σε εμάς πρέπει να υπάρχουν πολλά κρούσματα δεν κυκλοφορεί άνθρωπος στο δρόμο.. Είχα μια ελπίδα να έχουμε καταφέρει κάτι αυτό το μήνα που είχα άδεια και δεν είχα καμία επαφή με κόσμο μπας και έλεγα στο γιατρό να μου γράψει μια άδεια να κλειστώ μέσα αλλά ήρθε πριν λίγο η κυρία και τη Δευτέρα γυρνάω στη δουλειά... Μάσκα και ο Θεός βοηθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Είναι υπέροχες οι πρεσπες είχα πάει 3ημερη στο γυμνάσιο πήγατε και στον Άγιο Αχίλλειο;; είδατε τους κορμορανους ακούσατε τα αηδόνια;;

Εννοειται!!!! Πηγαμε στον αγιο αχιλλειο και ηταν τρομερα!!!! Μετα πηγαμε στο χωριο Ψαραδες και ειδαμε τη μεγαλη πρεσπα!!!! Γυρισαμε στον Αγιο Γερμανο και επειτα στο χωριο Γάβρος (ενα χωριο εγκαταλελειμενο που εχει γυρισει ταινια και ο Αγγελοπουλος νομιζω...)...

Γυριζαμε ολη μερα!!!! 

IMG_20220107_120438.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό ΣΚ ότι και να κάνετε!!! ❤️❤️❤️ Ξύπνησα με πονοκέφαλο και λίγη ζαλάδα να το πω; Δεν ξέρω αν είναι από τα χάπια… 

Θα πάμε με την μαμα μου να δούμε γρανίτες για την κουζίνα βρήκα ξύλα βρήκα κεραμικά και μένουν οι γρανίτες!! Ποσό ωραία διαδικασία αλλά και ποσό ακριβή βρε κορίτσια έχουν πάει οι τιμές στα ουράνια!!!! 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...