Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Η αλήθεια είναι οτι φανταζομουν αλλιως τη φετικη Πρωτοχρονιά.. με μωρακι στην αγκαλια ή φουσκωμένη κοιλίτσα..

Ας εχουμε την υγεια μας και καποια στιγμη θα ρθει το μωρακι σε ολες!!!

Να χαιρεσαι την οικογενεια σου @Froufro μου και με το καλο να ερθει η μπεμπα σας!!!!❤️🎀🎈🎉

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Κάθε πράγμα έχει τη δική του στιγμή για να έρθει στη ζωή μας.... εύχομαι η επόμενη πρωτοχρονιά να έχει αυτή τη μαγεία που ονειρεύεσαι κ εσύ κ όλα τα κορίτσια!!!! Με το καλό να έρθει το 2022 κ να φέρει όλα τα καλά του κόσμου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλή χρονιά να έχουμε με υγεία και ευτυχία, ολα θα γίνουν κορίτσια μου,  οι εγκυουλες θα αγκαλιάσουν τα μωράκια τους και οσες το επιθυμούμε θα φουσκώσει η κοιλίτσα μας!!! Υγεία να έχουμε!!! Εύχομαι τα καλύτερα να μας φέρει το 22!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας μου λείψατε παρά πολύ ❤️❤️❤️ 
 

Επιστρεψαμε και αρχίσαμε τις δουλειες του σπιτιού!!! Να πλύνουμε τα ρούχα μας βρέχει κιολας κ δεν στεγνώνουν αλλα άντε τι να κάνουμε…!! Και Τρεχάματα να πάρουμε τα δώρα για όλους… ευτυχως επιστρέψαμε σώοι από τα πολλά κρούσματα κοβιντ που έχετε αλλα και εμεις δε πάμε πίςω μεσα σε 3 ημερες 3 πλησιάστηκαν, κάναμε κι PCR και rapid και θα κάνουμε και ένα σήμερα για να πάμε στον αδερφό μου για να αλλάξουμε την χρόνια να είμαστε σίγουροι γιατί έχουμε και γιαγιάδες κ παππούδες και πρέπει να προσέχουμε λίγο!! 
 

Καταρχάς χρόνια πολλά σε ολες και εύχομαι η καινούργια χρόνια να ειναη γούρικη για ολες μας ❤️❤️❤️ Ότι επιθυμείτε ευχή μου!!! Εγώ πήρα γούρι από την Αραχωβα ελπίζω να πιάσει 😉😉

@Hopemumtobe έχω διαβάσει αυτά που μας εγραψε συγκινήθηκα παρά πολύ!!! Κορίτσι μου συμφωνώ με όλα τα κορίτσια! Το σημαντικό ομως είναι να είστε καλά εσείς, να ξεκαθαρίσετε τι θέλετε να πείτε συγγνώμη ο ενας του αλλου και αυτή η σπίθα θα ξανά έρθει!!! Και οπως είπε κ η Τοκυο μην παιδεύεστε άλλο με φυσική πηγαίνετε κατευθείαν σε εξωσωματική!!! Καθίστε μιλήστε ξεκαθαρίστε τα θέλω σας και μετά όλα θα έρθουν!!! Όλοι μας περνάμε μια φαση στην σχέση μας!!! Και εννοείται εδώ είμαστε να σηκώνουμε η μια την άλλην ❤️❤️❤️ Στις δύσκολες στιγμές

@Antonia2τελειαα βρήκατε το σπιτάκι σας!!! Εύχομαι το 2022 να να γεμίσει και το άλλο δωμάτιο!!! Αν είναι οντως τόσο τυχερό το σπίτι σας να μας το δανείσετε για λιγες ημερες 😂😂😂😂 

 

@Froufroεισαι έτοιμη να υποδεχθείς τον αντρουλη και την Μπέμπα σου!!!! Εσένα η νέα χρόνια θα αρχίσει με το ωραιότερο τρόπο!!! Το πιο όμορφο δώρο!!!! ❤️❤️💕💕

@Mimi26τελεια κορίτσι μου όλα να πάνε ΚΑΤ ευχήν !!!!!😘😘 να προσεχείς πολύ!! 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Ακούσαμε καρδούλες και στα δύο ❤️🧡 μόλις μου έκαναν τον υπέρηχο κ περιμένω να μιλήσω με τον γιατρό!!

Τι υπέροχα νέα..  κλείνει πολύ όμορφα και αισιόδοξα το 2021.. εύχομαι το 2022 να φέρει κιαλλα μπρμπακια.. μπόλικα μπεμπακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα.. παλι στο τρέξιμο σήμερα.. τελευταία μέρα του χρόνου.. ας αφήσουμε πίσω μας όλα τα άσχημα και τα δύσκολα και ας κρατήσουμε για την νέα χρονιά όλες τις όμορφες στιγμές που περάσαμε και τα μαθήματα που πήραμε.. εύχομαι η νέα χρονιά να είναι γεμάτη υγεία,  αγάπη, ευτυχισμένες στιγμές και ότι επιθυμεί η κάθε μία.. να φουσκωσουν κοιλίτσες και να γεμίσουν αγκαλιές ❤❤🎅🎅🎄🎄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.. παλι στο τρέξιμο σήμερα.. τελευταία μέρα του χρόνου.. ας αφήσουμε πίσω μας όλα τα άσχημα και τα δύσκολα και ας κρατήσουμε για την νέα χρονιά όλες τις όμορφες στιγμές που περάσαμε και τα μαθήματα που πήραμε.. εύχομαι η νέα χρονιά να είναι γεμάτη υγεία,  αγάπη, ευτυχισμένες στιγμές και ότι επιθυμεί η κάθε μία.. να φουσκωσουν κοιλίτσες και να γεμίσουν αγκαλιές ❤❤🎅🎅🎄🎄

Σήμερα κυκλοφορούμε και ξοδευόμαστε χαχαχαχαχα 😂😂 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας μου λείψατε παρά πολύ ❤️❤️❤️ 
 

Επιστρεψαμε και αρχίσαμε τις δουλειες του σπιτιού!!! Να πλύνουμε τα ρούχα μας βρέχει κιολας κ δεν στεγνώνουν αλλα άντε τι να κάνουμε…!! Και Τρεχάματα να πάρουμε τα δώρα για όλους… ευτυχως επιστρέψαμε σώοι από τα πολλά κρούσματα κοβιντ που έχετε αλλα και εμεις δε πάμε πίςω μεσα σε 3 ημερες 3 πλησιάστηκαν, κάναμε κι PCR και rapid και θα κάνουμε και ένα σήμερα για να πάμε στον αδερφό μου για να αλλάξουμε την χρόνια να είμαστε σίγουροι γιατί έχουμε και γιαγιάδες κ παππούδες και πρέπει να προσέχουμε λίγο!! 
 

Καταρχάς χρόνια πολλά σε ολες και εύχομαι η καινούργια χρόνια να ειναη γούρικη για ολες μας ❤️❤️❤️ Ότι επιθυμείτε ευχή μου!!! Εγώ πήρα γούρι από την Αραχωβα ελπίζω να πιάσει 😉😉

@Hopemumtobe έχω διαβάσει αυτά που μας εγραψε συγκινήθηκα παρά πολύ!!! Κορίτσι μου συμφωνώ με όλα τα κορίτσια! Το σημαντικό ομως είναι να είστε καλά εσείς, να ξεκαθαρίσετε τι θέλετε να πείτε συγγνώμη ο ενας του αλλου και αυτή η σπίθα θα ξανά έρθει!!! Και οπως είπε κ η Τοκυο μην παιδεύεστε άλλο με φυσική πηγαίνετε κατευθείαν σε εξωσωματική!!! Καθίστε μιλήστε ξεκαθαρίστε τα θέλω σας και μετά όλα θα έρθουν!!! Όλοι μας περνάμε μια φαση στην σχέση μας!!! Και εννοείται εδώ είμαστε να σηκώνουμε η μια την άλλην ❤️❤️❤️ Στις δύσκολες στιγμές

@Antonia2τελειαα βρήκατε το σπιτάκι σας!!! Εύχομαι το 2022 να να γεμίσει και το άλλο δωμάτιο!!! Αν είναι οντως τόσο τυχερό το σπίτι σας να μας το δανείσετε για λιγες ημερες 😂😂😂😂 

 

@Froufroεισαι έτοιμη να υποδεχθείς τον αντρουλη και την Μπέμπα σου!!!! Εσένα η νέα χρόνια θα αρχίσει με το ωραιότερο τρόπο!!! Το πιο όμορφο δώρο!!!! ❤️❤️💕💕

@Mimi26τελεια κορίτσι μου όλα να πάνε ΚΑΤ ευχήν !!!!!😘😘 να προσεχείς πολύ!! 
 

 

Κορίτσι μου κ εμάς μας έλειψες!!!! 

Εύχομαι κ σε εσάς να ξεκινήσει υπέρηχα αυτή η χρονιά με τα πιο όμορφα νέα! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους μας κορίτσια μου αγαπημένα! 

Εύχομαι όλες σας οι ευχές να βγουν. 

Με έχει πιάσει απίστευτη μελαγχολία, όλες οι μέρες ήταν χάλια από ψυχολογία, σήμερα ακόμα χειρότερα. 

Εύχομαι το 2022 να είναι μια χρονιά που να έχει μόνο χαρές και δάκρυα ευτυχίας. Και να είμαστε του χρόνου τέτοια μέρα υγιής με όσους αγαπάμε και με ακόμα περισσότερους. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εύχομαι καλή χρονιά σε όλους!! Να σας φέρει αυτό που τόσο επιθυμείτε! @Froufroειδικά σε σένα με το καλό να γεννηθεί το μωράκι σας! @misofeggaroεύχομαι φέτος να έρθει το μωρό σου... Είναι μέρα για ευχές αλλά θα δώσω κ μια συμβουλή με όλη μου την αγάπη αλήθεια... Κάνε τα πάντα, πάρε ιατρική βοήθεια ΤΩΡΑ κ θα δεις του χρόνου θα μας μιλάς για το παιδάκι σου! Ακόμα θα πάλευα... Καμία φορά ο δύσκολος δρόμος αποδεικνύεται ο εύκολος!

Καλή Χρονιά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/12/2021 at 9:36 ΠΜ, ο/η Mary.Ger είπε:

Μπόμπα είμαστε με τόσα φάρμακα 😅😅

Εσύ καλέ πώς είσαι?! Έχεις κανένα σύμπτωμα τώρα που είσαι και επίσημα σούπερ έγκυος?? Δεν θέλω να σε αγχωσω αλλά πάλι ένα σωρό εξετάσεις πρέπει να κάνουμε... ετοιμάσου...κι αυτοί δεν μας τα λένε όλα μαζί! Τώρα ξεκίνησα την μελέτη για την κυστική ίνωση (ούτε ακουστα δεν την είχα) και νιώθω ήδη το 300αρι να έχει φύγει από την τσέπη μου..

Καλησπέρα κορίτσι μου χρόνια πολλά και με το καλό η εγκυμοσύνη σου!!

Κυστική ίνωση εγώ έκανα μόνο αυτή που γραφόταν, και δεν πλήρωσα τίποτα!! Βέβαια ό,τι σου πει ο γιατρός σου να κάνεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/12/2021 at 1:13 ΜΜ, ο/η Nandia- είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.. επιτελους τελείωσα τις δουλειές του σπιτιού (και τι δεν θα έδινα να ήταν το μισο) έκανα και ένα ραβανι με καρύδα γιατί θα έρθει ο νονός και η νονά του μικρού.. αύριο θα κάνω μόνο τα βασικά καθημερινά και 2 σοκολατοπιτες (δεν τρώμε την κλασσική βασιλόπιτα) μια για μας και μια για τον θείο μου που θα πάμε το βράδυ.. εσείς πως ειστε; τι κανετε;

 

Αντε σιγα σιγα να φεύγει το 2021.. να έρθει το 22 που για κάποιο λόγο μου βγάζει κάτι θετικό και να φερει σε όλα τα κοριτσια που θέλουν ενα παιδάκι .. μην σας πω και 2.. σας στέλνω οοοολη μου την θετική ενέργεια και οοοολη μου την αγάπη για να σας φέρουν οοοτι επιθυμείτε ❤❤

 

Καλησπέρα Νάντια μου!! Είσαι όντως χρυσοχέρα!! Φτου φτου🥰

Κορίτσια και μένα για κάποιο λόγο το 22 μου βγάζει κάτι θετικό!! Εύχομαι να φέρει γούρι σε όλες σας και να γεμίσει η ομάδα μωράκια!!!!!🙏👶😇🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!🤗

Εύχομαι ό,τι κι αν κάνετε σήμερα να περάσετε υπέροχα, και το 2022 να είναι η χρονιά σας!!!!!! ❤️❤️ Όπως είπα και πιο πάνω να γεμίσει η ομάδα μωράκια!!!!! 👶👶👶🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/12/2021 at 10:27 ΠΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!! Τεταρτη σημερα!! αρχιζει η ζυγαρια να γερνει προς το τελος της εβδομαδας και το τελος τηε χρονιας!!!! 

Τελευταια Τεταρτη του 2021!!! κοιταξτε να περασετε ομορφα οτι και να κανετε!!! γεμιστε την ψυχη σας με αισιοδοξια και θετικη σκεψη για το νεο ετος!!! Τα ονειρα ειναι δωρεαν και ειναι δικα μας!!!!!❤️❤️❤️

Ονειρευτειτε ελευθερα!!!!!!!😉

Εμας απο το πουθενα ενας μεγαλος στοχος εγινε πραξη χθες!!! κλεισαμε σπιτι!!!! απο το πουθενα.... μεναμε σ ενα τελειο σπιτακι αλλα μικρο... 50 τμ (με ενα υπνοδωματιο φσκ).. και βρηκαμε μια τελεια σπιταρωνα με τζακαρα, φυσικο αέριο, παρκινγκ και φυσικά 2ο υ/δ!!!!!!😁😁😁😁 Ευχομαι το 2022 να μας το γεμισει το κενο δωματιο με ενα γερο μωρακι!!!!!!🙏🙏🤰❤️❤️❤️

Μεσα στο Ιανουαριο μετακομιζουμεεεεεεεεεεε!!!!!!!!

Υ.Γ. η κοπελα που μας το εδειξε (αδερφη του ιδιοκτητη) μας ειπε "οποιος μενει σε αυτη την πολυκατοικια κανει παιδι!!!! σας το λεω απο τωρα! αν δε θελετε παιδι, να μην ερθετε να μεινετε!!!" 😆😆😆😆 απλα ΘΕΑ!!!!!!!!

Τι όμορφα νέα Αντωνία μου!!!!! Ενθουσιάστηκα κι εγώ μαζί σου!!! 😀😀 Με το καλό να μπείτε στο νέο σας σπίτι κ να το φτιάξετε όπως σας αρέσει, και εύχομαι να βγούνε αληθινά τα λόγια της κοπέλας!!!! 🥰🤗😄🙏👶💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/12/2021 at 4:02 ΜΜ, ο/η Mimi26 είπε:

Ακούσαμε καρδούλες και στα δύο ❤️🧡 μόλις μου έκαναν τον υπέρηχο κ περιμένω να μιλήσω με τον γιατρό!!

Αααααααα μου τελείωσαν οι αντιδράσεις!!! ❤️❤️❤️

Φαντάζομαι πόσο συγκινημένοι θα’στε!!! 🤩 Με το καλό να έχεις μια υγιή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! 😍 Σου ήρθαν τα διδυμάκια σου!!!! 👶👶😍😍😍❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια εύχομαι καλή χρονιά σε όλους!! Να σας φέρει αυτό που τόσο επιθυμείτε! @Froufroειδικά σε σένα με το καλό να γεννηθεί το μωράκι σας! @misofeggaroεύχομαι φέτος να έρθει το μωρό σου... Είναι μέρα για ευχές αλλά θα δώσω κ μια συμβουλή με όλη μου την αγάπη αλήθεια... Κάνε τα πάντα, πάρε ιατρική βοήθεια ΤΩΡΑ κ θα δεις του χρόνου θα μας μιλάς για το παιδάκι σου! Ακόμα θα πάλευα... Καμία φορά ο δύσκολος δρόμος αποδεικνύεται ο εύκολος!

Καλή Χρονιά ❤️

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!!! Εύχομαι ότι καλύτερο στα σπίτια όλων μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια εύχομαι καλή χρονιά σε όλους!! Να σας φέρει αυτό που τόσο επιθυμείτε! @Froufroειδικά σε σένα με το καλό να γεννηθεί το μωράκι σας! @misofeggaroεύχομαι φέτος να έρθει το μωρό σου... Είναι μέρα για ευχές αλλά θα δώσω κ μια συμβουλή με όλη μου την αγάπη αλήθεια... Κάνε τα πάντα, πάρε ιατρική βοήθεια ΤΩΡΑ κ θα δεις του χρόνου θα μας μιλάς για το παιδάκι σου! Ακόμα θα πάλευα... Καμία φορά ο δύσκολος δρόμος αποδεικνύεται ο εύκολος!

Καλή Χρονιά ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου!. Θα το κάνω και μακάρι να τα καταφέρω! Καλή χρονιά και να χαίρεστε το ζουζούνι σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Τι όμορφα νέα Αντωνία μου!!!!! Ενθουσιάστηκα κι εγώ μαζί σου!!! 😀😀 Με το καλό να μπείτε στο νέο σας σπίτι κ να το φτιάξετε όπως σας αρέσει, και εύχομαι να βγούνε αληθινά τα λόγια της κοπέλας!!!! 🥰🤗😄🙏👶💞

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!! Εισαι μια γλυκα!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Να χαιρεσαι τον αντρα κ το γιοκα σου κ με το καλο να ερθει η μπεμπα σας!!!!! Να εχετε υγεια εσεις κ οι οικογενειες σας κ το 2022 να σας φερει μονο χαρες!!!!!🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Εύχομαι να περάσετε όλες όμορφα απόψε!Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία και αγάπη!!Ας φέρει το 2022 στη καθεμία μας αυτό που ποθεί περισσότερο!!🥰🥰🥰🎊🎊🎊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα κοριτσιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!🎅 Πρωτο μηνυμα για 2022!!!!!!!!!!!!!!!!!🎉🎉🎉

Ειμαι πολυ χαρουμενη γιααλλαγη χρονιας, νεα χρονια νεα τυχη! 😁Παμε δυνατα! Υγεια, ευτυχια, αγαπη και του χρονου ολες με ενα η δυο μωρακια στην αγκαλια η τουλαχιστον στην κοιλιτσα μας🥰 @Froufro Με το καλο η κουκλιτσα σας συντομα 💖 Σας ευχαριστω πολυ για ολη τη φιλια σας το 2021, ειναι πολυτιμη και οχι δεδομενη!🙏

 

@misofeggaro περιμενουμε το νεο θεματακι☺️

 

Καλη Χρονιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα🌟🌟🌟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά γλυκά μου κορίτσια!!!! Εύχομαι φέτος να πραγματοποιηθούν τα όνειρα της κάθε μίας ξεχωριστά! Να είστε όλες καλά με υγεία κ ευτυχία στις οικογένειες σας! ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλη χρονιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα κοριτσιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!🎅 Πρωτο μηνυμα για 2022!!!!!!!!!!!!!!!!!🎉🎉🎉

Ειμαι πολυ χαρουμενη γιααλλαγη χρονιας, νεα χρονια νεα τυχη! 😁Παμε δυνατα! Υγεια, ευτυχια, αγαπη και του χρονου ολες με ενα η δυο μωρακια στην αγκαλια η τουλαχιστον στην κοιλιτσα μας🥰 @Froufro Με το καλο η κουκλιτσα σας συντομα 💖 Σας ευχαριστω πολυ για ολη τη φιλια σας το 2021, ειναι πολυτιμη και οχι δεδομενη!🙏

 

@misofeggaro περιμενουμε το νεο θεματακι☺️

 

Καλη Χρονιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα🌟🌟🌟

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Εύχομαι ότι καλύτερο ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρόνια κορίτσια ❤️❤️❤️ Εύχομαι πάνω απ όλα υγεία σε ολες μας και στους δικους μας, και ότι ονειρεύεστε να γίνει πραγματικότητα το 2022!!! ❤️❤️❤️❤️ Και εννοείται αυτή η πανδημία να έρθει στο τελος της!!! 
 

εμενα μου ήρθε η περίοδος, τα ξημερώματα όταν ήρθαμε σπίτι! Πάλι καλά που δεν ήρθε χθες, για να πάω να κάνω τις εξετάσεις τη Δευτέρα το πρωί και θα κλείσω και σαλπιγγογραφια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... πήραμε στα χέρια μας ένα νέο βιβλίο με 365 κενές σελιδες .. εύχομαι να τις γεμίσουμε με πολλη αγαπη.. υγεία.. όνειρα που έχουν πραγματοποιηθεί και πολλες πολλές ευτυχισμένες στιγμές.. θα έχουμε και τα δύσκολα μας όμως να τα δεχόμαστε με θετική σκέψη γιατί θα μας διδάξουν πως θα γίνουμε πιο δυνατές.. μην ξεχνάτε ότι η ζωή είναι σαν το καρδιογραφημα.. με τα πάνω και τα κάτω του.. δεν θέλουμε ευθεία γραμμή γιατί θα είναι σαν να μην ζούμε..  κάθε δυσκολία έρχεται με την δύναμη που χρειαζόμαστε.. καλή χρονιά να έχουμε με υγεία πάνω από όλα.. κάποτε μου είπε κάποιος κύριος αν έχεις την υγεία σου είσαι πλούσια.. πόσο δίκαιο είχε.. σας εύχομαι κάθε επιθυμία σας να γίνει πραγματικότητα.. η κάθε σελίδα του βιβλίου σας να είναι γεμάτη από αγάπη και ευτυχισμένες στιγμές❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...