Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita?                                                                                    

Lacostaki:15/12

Ntinaki83:?

Mimi26:23/12

 misofeggaro:17/12

Ευάγγελος τ:? 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:27/12

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :31/12

Tina21:13/10

babyblue94:16/12

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia _:24/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!! Ειδικά αυτά τα ορμονικά των γυναικών μπορεί να αλλάξουν από την μια στιγμή στην άλλην… 

@Nandia-μου μια χαρά είναι το σπερμα σας μην αγχώνεσαι θεωρώ ότι ακόμα το timing δεν ήρθε!!! Η σπερματογενεση γίνεται κάθε 72-75 ημερες όποτε έχουν ανανεωθεί τοσες πολλες φορες που να μην σε αγχώνει!! 
 

@Antonia2 εμένα ο δικός μου αγχώθηκε παρά πολύ η αλήθεια…και ισως να έχει και δίκιο ο γιατρος σας για τον όγκο!! Και εμας μας είπε οτι ισως να είναι τόσα λόγου του άγχους παραπάνω γιατί ούτε κιρσοκιλη έχει ούτε τίποτα άλλο…να προσέξουμε διατροφή να πάρει βιταμίνες και ήταν αισιόδοξος ο γιατρος αλλά μας είπε να μην ανησυχούνε γιατί συλλήψεις έγιναν κ με χειρότερα αποτελέσματα… είναι και θέμα τύχης τι άλλο να πούμε 

νομιζω οτι ολα καλα θα πανε και πρεπει να το βγαλουμε απ το μυαλο μας!!!😉

να σας πω την αμαρτια μου ειχα σκεφτει καποια στιγμη μηπως απεχω λιγο και απο το φορουμ.. γτ οσο τα λεμε εδω ολο ωορρηξια και γονιμες μερες εχω στο μυαλο μου!!!😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλα απο την αλλη δε μπορω........!!! εχουμε γινει τοσο ωραιο παρεακι και πραγματικα περιμενω τα νεα σας!!!

μοιραζομαστε τοσες αγωνιες και βοηθαμε τοσο η μια την αλλη!!!!💘

μονο εσεις με καταλαβαινετε ΑΠΟΛΥΤΑ και σας καταλαβαινω κι εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

κοριτσια επεσε πολλη δουλεια σημερα και μολις που σας διαβαζω.. εγω σημερα εχω υγρα ωορρηξιας αρα το τεστ μια χαρα πετυχε την μερα.. ειμαι ρολοι τελικα στις μερες.. αν υπολογιχω ομως 14 μερες απο σημερα για περιοδο πεφτει χριστουγεννα.. τι καλαααααααα🤬

Πρωτον μπορει και να μη σου ερθει αυτη τη φορα😉! Δευτερον, οπως ελεγα στη φιλη μου στο τηλεφωνο πριν να λες τι ωραια που εχεις ωορηξια και περιοδο γιατι καποιες την περιμενουμε πως και πως την ωορηξια και δεν τη βλεπουμε😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Εκεί να βρεθούμε στο γρασίδι σας να 🥰🥰🥰

Είναι κ μεγάλο για να χωράνε πολλά μωράκια κ πολλά καροτσάκια 🤰🤰❤️❤️❤️❤️❤️👭👭👭👭👫👫👫👬👬👬👬👫👫👫👭👫👭👫👭👭👭👭👭👭👭👫👫👫👫👫👫👫👬👬🧑‍🤝‍🧑👫👫👬👬🧑‍🤝‍🧑

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κοριτσάκι μου μη στεναχωριέσαι και μην κάνεις έτσι για την ωορρηξία προσπάθησε λιγάκι να βρεις μία λύση με το γυναικολόγο σου γιατί δεν συζητάτε το γεγονός να πάρεις κλομιφαίνη να κάνεις καλύτερη ωορηξία Δεν θυμάμαι ακριβώς σε τι φάση είσαι και τι έχεις κάνει πιο πριν συγνώμη είμαστε που λες και κάποιος δεν τις θυμάμαι καλά Δεν έχω τη μνήμη της Αντωνίας εγώ χαχαχα

Αλλά γιατί δεν συζητάς με το γυναικολόγο σου να βρείτε μία λύση προσωρινή και εύκολη νομίζω η κλομιφαίνη θα ήταν μία καλή ευκαιρία να τη δοκιμάσεις να δεις μήπως κάνεις ωορρηξία..... Σου λέω Δεν θυμάμαι ακριβώς το ιστορικό σου απλά σου προτείνω αυτό που θεωρώ θα ήταν εύκολο και γρήγορο για σένα. Δεν γνωρίζω την ηλικία σου αλλά δεν νομίζω ότι παίζει και ρόλο μπορώ να σε καταλάβω στο 100% να μην κάνεις ωορηξία και να μην μπορείς να προσπαθήσεις για μωράκι γιατί εγώ πραγματικά Το έχω ζήσει στο πετσί μου αυτό το πράγμα τα κορίτσια εδώ μέσα το ξέρουν όλες δεν έχουμε καταφέρει να κάνουμε ούτε μία προσπάθεια να επαφή πήγαμε κατευθείαν για εξωσωματική ήτανε ο πόνος στην καρδιά αυτός για μένα δεν μπορέσαμε ποτέ να προσπαθήσουμε και ένας σημαντικός λόγος ήταν ότι εγώ δεν έκανα ποτέ ωορρηξία..... Και μη στεναχωριέσαι και μην το βάζεις κάτω προσπάθησε να βρεις μία προσωρινή λύση με το γιατρό σου για να κάνεις προσπάθειες...

Κορίτσια είχα γράψει πριν ένα μήνυμα το οποίο δεν στάλθηκε ποτέ Καλημέρα κιόλας εγώ χθες κοιμήθηκα 17 ώρες αν είναι δυνατόν έχω πιαστεί ολόκληρη και σήμερα το πρωί έχω ξυπνήσει και κάνω δουλίτσες στον υπολογιστή από το κρεβάτι 😋😋

@Antonia2 καλά αποτελέσματα να έχεις κοριτσάκι μου !!!!!!!

@Κατεριναπαπ ξεκινά να κάνεις όνειρα κουκλίτσα μου !!!! Θα Σάι μανούλα το 2022!!

 

Κοριτσι μου ευχαριστω πολυ. Ναι ειναι τρομερο να μην μπορεις καν να προσπαθησεις και αυτο εχω παθει εαρκετα και με εχει φρικαρει! Εχω σχετικα λεπτο ενδομητριο κι ετσι οι γιατροςιμου εχει πει οτι αν παρω κατι,  δεν θα παρω κλομιφαινη γιατι κανει λεπτο ενδομητριο αλλα femara. Ο λογος που δεν εχω παρε ιακομη ειναι οτι  ουσιαστικα αυτο το προβλημα με ωορηξι και περιοδο ειναι του τελευταιου καιρου και δεν ξερω αν ειναι μονιμο, δεν εχω πολυκυστικες, εχω μπερδευτει παρα πολυ και οι γιατροι μου λενε οτι δεν ξερουν τι φτιαιε μπορει να φταιει διατροφη αγχος πχ τωρα μπορει το εμβολιο κλπ κλπ.( Για το εμβολιο ενω ηθελα πολυ να το κανω ειχα πολυ αγχος οτι θα μου δημιουργησει προβλημα στον κυκλο και μαλλον επεσα μεσα..)  Εγω μονη σκεφτομαι οτι μπορει και λογω ηλικιας καποιους μηνες να ξεκινησα να κανω κυκλους χωρις ωορηξια γιατι στο παρελθον ποτε δεν ειχα ΠΟΤΕ τετοιο θεμα. Τωρα περιμενω να αναρρωσει ο ανδρας μου απο επεμβαση κιρσοκηλης και να δουμε γενικα τι θα κανουμε. Απλα θα ηθελα σημερα να μου πει ο γιατρος οτι κυκλος ειναιι οκ ειτε κανω προσπαθεια αυτο το μηνα ειτε οχι αλλα δυστυχως οχι. Τελος παντων τι να κανουμε💗

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια εγώ πάντως το ζω εδώ στην εξοχή με αέρα και ουράνιο τόξο 😋😋😋😋😋

16391336476261126845194495443317.jpg

Τι ομορφο τοπιο, ο,τι πρεπει για χαλαρωση💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

θα μπορουσα κι εγω να το κανω με το νεο ετος!! να αφησω 2 μηνες που παιρνουμε βιταμινες και ειμαι "μπατε σκυλια αλλεστε" απο τη σαλπιγγογραφια😆😆😆😆 και μετα να το συζητησω...

η διαδικασια ποια ειναι; παρακολουθεις την ωορρηξια και σου κανει μια ενεση κοντα στις γονιμες;;; το κοστος ποιο ειναι περιπου;

ΝΟμιζω δεν χρειαζεται να το κανεις ειναι για γυναικες που εχουννθεμα με ωορηξια κλπ εαν εχω καταλαβει σωστα. Εαν εχεις κανονικα ωορηξια σου μαλλον δεν χρειαζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Αχχαχααχαχ εντάξει είναι πότε θα τι νοιώσεις. Εμείς είμαστε από μικρή ηλικία μαζί. Είμαστε 10 χρόνια. Κάνουμε συνέχεια φουλ ταξίδια.εχουμε ζήσει τα 10 χρόνια μας στα άκρα συνέχεια. Περισυ ξεκινήσαμε να ζούμε μαζί. Και είμαστε αχώριστοι  από όταν γνωριστήκαμε.φετος ξεκίνησε η επιθυμία για ένα μωρό και γίνεται με τον καιρό όλο και πιο έντονη 

Εμείς έχουμε σκεφτείτε Γενάρη να κάνουμε μία σπερματέγχυση κανονική. Να περάσω επιτροπή μετά για σπερματέγχυση. Να κάνω αυτές τις δύο που θα περάσω με ενέσεις για μεγαλύτερη πιθανότητα. Και να το πηγαίνω εναλλάξ μία προσπάθεια δικιά μας μία σπερματέγχυση μία δικιά μας μια σπερματεγχυση. 

Γενάρη σπερματεγχυση κανονική 

Φεβρουάριο δική μας προσπάθεια 

Μάρτιο σπερματεγχυση με ενέσεις 

Απρίλιο δικιά μας προσπάθεια 

Μάιο τελευταία σπερματεγχυση. 

Και μετά πάμε για εξωσωματική μέσα στο καλοκαίρι 

Το κυριότερο απο όλα κορίτσι μου είναι οτι έχεις βάλει πρόγραμμα και χρονοδιάγραμμα είναι πολύ σημαντικό! Ολα καλά θα πανε και σύντομα θα γίνει μανουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχχα εγώ τελείωσα τις σπουδές μου και το μεταπτυχιακό όταν ήμουν 24 και το μόνο που με ένοιαζε ως πέρσι (ετών 28,5) ήταν να γυρίσω τον κόσμο με ταξίδια….ήρθε ομως το κοβιντ και αναθεώρησα τη ζωή μου νόμιζα ότι θα πεθάνουμε και ήθελα να γίνω μάνα εδώ και τώρα 🤣🤣🤣🤣

Χαχαχαχαχαχα σε βρίσκω σωστοτατη! Εγώ τελείωσα το προπτυχιακό δούλεψα λίγα χρόνια και έπειτα αποφάσισα οτι θς κάνω μεταπτυχιακό,  το έκανα παράλληλα με τον δουλειά μου, καλά για ταξίδια δεν το συζητήσω, εχω κάνει αρκετά δόξα το θεό υγεία να έχουμε και θα κάνω και άλλα! Τελευταίο ταξίδι προ καραντίνας τέτοιο καιρό που ολα είναι στολισμένα, Πολωνία!!! Τέλεια ❤  προτελευταίο  ρουμανια, Ουγγαρία, Αυστρία,  Τσεχία  φανταστικά και εκεί τέτοιο καιρό πάλι, λαμπάκια παντού ❤💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου ευχαριστω πολυ. Ναι ειναι τρομερο να μην μπορεις καν να προσπαθησεις και αυτο εχω παθει εαρκετα και με εχει φρικαρει! Εχω σχετικα λεπτο ενδομητριο κι ετσι οι γιατροςιμου εχει πει οτι αν παρω κατι,  δεν θα παρω κλομιφαινη γιατι κανει λεπτο ενδομητριο αλλα femara. Ο λογος που δεν εχω παρε ιακομη ειναι οτι  ουσιαστικα αυτο το προβλημα με ωορηξι και περιοδο ειναι του τελευταιου καιρου και δεν ξερω αν ειναι μονιμο, δεν εχω πολυκυστικες, εχω μπερδευτει παρα πολυ και οι γιατροι μου λενε οτι δεν ξερουν τι φτιαιε μπορει να φταιει διατροφη αγχος πχ τωρα μπορει το εμβολιο κλπ κλπ.( Για το εμβολιο ενω ηθελα πολυ να το κανω ειχα πολυ αγχος οτι θα μου δημιουργησει προβλημα στον κυκλο και μαλλον επεσα μεσα..)  Εγω μονη σκεφτομαι οτι μπορει και λογω ηλικιας καποιους μηνες να ξεκινησα να κανω κυκλους χωρις ωορηξια γιατι στο παρελθον ποτε δεν ειχα ΠΟΤΕ τετοιο θεμα. Τωρα περιμενω να αναρρωσει ο ανδρας μου απο επεμβαση κιρσοκηλης και να δουμε γενικα τι θα κανουμε. Απλα θα ηθελα σημερα να μου πει ο γιατρος οτι κυκλος ειναιι οκ ειτε κανω προσπαθεια αυτο το μηνα ειτε οχι αλλα δυστυχως οχι. Τελος παντων τι να κανουμε💗

Τι ομορφο τοπιο, ο,τι πρεπει για χαλαρωση💗

Την βγάζω κάτω στο κρεβατάκι εδώ βλέπω Μουτσινά και κάνω δουλίτσα στον υπολογιστή!!!

Έφαγα τώρα κ βάρυνα λίγο 😝😝

Ρε κοριτσια να σας πω κάτι, εμένα ο γιατρός μου δεν μου έκανε οιστραδιόλη κ προγεστερόνη.! 

Έπρεπε;

Παίρνω ήδη από την ημέρα ωοληψίας προγεστερόνη κ οιστρογόνο έπαιρνα από πριν !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχαχαχαχα σε βρίσκω σωστοτατη! Εγώ τελείωσα το προπτυχιακό δούλεψα λίγα χρόνια και έπειτα αποφάσισα οτι θς κάνω μεταπτυχιακό,  το έκανα παράλληλα με τον δουλειά μου, καλά για ταξίδια δεν το συζητήσω, εχω κάνει αρκετά δόξα το θεό υγεία να έχουμε και θα κάνω και άλλα! Τελευταίο ταξίδι προ καραντίνας τέτοιο καιρό που ολα είναι στολισμένα, Πολωνία!!! Τέλεια ❤  προτελευταίο  ρουμανια, Ουγγαρία, Αυστρία,  Τσεχία  φανταστικά και εκεί τέτοιο καιρό πάλι, λαμπάκια παντού ❤💕💕

Τι τέλεια ποσό μου έλειψαν τα ταξίδια πήγα και εγώ σε αυτες τις χώρες εκτός από Πολωνία και Ρουμανία (Πολωνία θελαμε τόσο πολύ να πάμε άνοιξη του 20 και ήρθε ο κοβιντ κ μας άλλαξε τα σχέδια)… να σας πω κάτι ήθελα να γίνω αεροσυνοδός αλλά δεν με άφηναν οι δικοί μου, η μαμα μου έλεγε να σπουδάσω κ μετά να κάνω ότι με φωτίσει ο θεός 😂😂 και πράγματι μολις τελείωσα κ το μεταπτυχιακό (την έρευνα βασικά τα εργαστήρια, ούτε καν πήρα το πτυχίο) και πήγα ιντερβιου για αεροσυνοδός σε μια πολύ οικονομική εταιρία (δεν θα πω όνομα όλοι καταλάβαμε), δεν μου άρεσε καθόλου ο τρόπος τους από την πρώτη κιολας επαφη ήθελα να φύγω μακριά από αυτους… το άφησα για 1-2 χρόνια γιατί βρήκα δουλεια δουλευα έκανα κ κάτι σεμινάρια παράλληλα κτλ με ειδοποιούν απο μια μεγάλη αεροπορική εταιρία για ιντερβιου τότε έβαλα τα κλάματα ήθελα τόσο πολύ να πάω τρελάθηκα, αλλά ο άντρας μου τότε απλά boyfriend μου είπε αν πάω να τον ξεχάσω…και έτσι έμεινε απλά ένα όνειρο που δεν πραγματοποιήθηκε ποτέ 😔😔 💔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Πρωτον μπορει και να μη σου ερθει αυτη τη φορα😉! Δευτερον, οπως ελεγα στη φιλη μου στο τηλεφωνο πριν να λες τι ωραια που εχεις ωορηξια και περιοδο γιατι καποιες την περιμενουμε πως και πως την ωορηξια και δεν τη βλεπουμε😂

Η αλήθεια είναι ότι  τότε που μπήκα στο φόρουμ  μουρμουρουσα γιατί είχα αποβολή και πότε θα μείνω εγκυος αλλά στην πορεία βλέποντας πολύ πιο μικρές κοπέλες από μένα να έχουν τόσες δυσκολίες είπα μην μιλάς γιατί υπάρχουν κοπέλες που περνάνε πιο δύσκολα..  βέβαια εμένα παίζει ρόλο και η ηλικία.. δεν έχω πολλή χρόνο μπροστά μου αλλα πάλι δόξα τω Θεό να λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Η αλήθεια είναι ότι  τότε που μπήκα στο φόρουμ  μουρμουρουσα γιατί είχα αποβολή και πότε θα μείνω εγκυος αλλά στην πορεία βλέποντας πολύ πιο μικρές κοπέλες από μένα να έχουν τόσες δυσκολίες είπα μην μιλάς γιατί υπάρχουν κοπέλες που περνάνε πιο δύσκολα..  βέβαια εμένα παίζει ρόλο και η ηλικία.. δεν έχω πολλή χρόνο μπροστά μου αλλα πάλι δόξα τω Θεό να λεω

Πόσο χρονών είσαι ; Έχει και άλλα παιδάκια σωστά ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Πόσο χρονών είσαι ; Έχει και άλλα παιδάκια σωστά ;;;

Κορίτσια sorry αλλά εγώ από χθες ένιωθα πολύ αδιάφορη με τη φάση της εξωσωματικής οπότε σήμερα έχω αρχίσει και χαζεύω δίδυμα στο instagram και έχω ξετρελαθεί ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια sorry αλλά εγώ από χθες ένιωθα πολύ αδιάφορη με τη φάση της εξωσωματικής οπότε σήμερα έχω αρχίσει και χαζεύω δίδυμα στο instagram και έχω ξετρελαθεί ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Λιώνω σας λέω μόνο τέτοια βλέπω ❤️❤️❤️❤️❤️

Screenshot_2021-12-10-19-03-57-151_com.instagram.android.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Τι τέλεια ποσό μου έλειψαν τα ταξίδια πήγα και εγώ σε αυτες τις χώρες εκτός από Πολωνία και Ρουμανία (Πολωνία θελαμε τόσο πολύ να πάμε άνοιξη του 20 και ήρθε ο κοβιντ κ μας άλλαξε τα σχέδια)… να σας πω κάτι ήθελα να γίνω αεροσυνοδός αλλά δεν με άφηναν οι δικοί μου, η μαμα μου έλεγε να σπουδάσω κ μετά να κάνω ότι με φωτίσει ο θεός 😂😂 και πράγματι μολις τελείωσα κ το μεταπτυχιακό (την έρευνα βασικά τα εργαστήρια, ούτε καν πήρα το πτυχίο) και πήγα ιντερβιου για αεροσυνοδός σε μια πολύ οικονομική εταιρία (δεν θα πω όνομα όλοι καταλάβαμε), δεν μου άρεσε καθόλου ο τρόπος τους από την πρώτη κιολας επαφη ήθελα να φύγω μακριά από αυτους… το άφησα για 1-2 χρόνια γιατί βρήκα δουλεια δουλευα έκανα κ κάτι σεμινάρια παράλληλα κτλ με ειδοποιούν απο μια μεγάλη αεροπορική εταιρία για ιντερβιου τότε έβαλα τα κλάματα ήθελα τόσο πολύ να πάω τρελάθηκα, αλλά ο άντρας μου τότε απλά boyfriend μου είπε αν πάω να τον ξεχάσω…και έτσι έμεινε απλά ένα όνειρο που δεν πραγματοποιήθηκε ποτέ 😔😔 💔

Αχ γλυκούλα μου, πολύ συγκινητικη η ιστορία σου! Άξιζε το κόπο όμως, μην το μετανιώσεις ποτέ! Είδες ο γλυκούλης σου όμως? Σε ήθελε κοντά του έκανε όνειρα μαζί σου για το μέλλον ❤❤❤ μπορεί η κόρη σου να εκπληρώσει το δικο σου όνειρο.. ποτέ δεν ξέρεις!!!! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Η αλήθεια είναι ότι  τότε που μπήκα στο φόρουμ  μουρμουρουσα γιατί είχα αποβολή και πότε θα μείνω εγκυος αλλά στην πορεία βλέποντας πολύ πιο μικρές κοπέλες από μένα να έχουν τόσες δυσκολίες είπα μην μιλάς γιατί υπάρχουν κοπέλες που περνάνε πιο δύσκολα..  βέβαια εμένα παίζει ρόλο και η ηλικία.. δεν έχω πολλή χρόνο μπροστά μου αλλα πάλι δόξα τω Θεό να λεω

Η καθε κοπελα εχει τη δικη της πορεια και δυσκολια κοριτσι μου💗 Απλα το ειπα μεταξυ σοβαρου και αστειου γιατι οντως πλεον καθε φορα χαιρομαι παρα πολυ οταν μου ερχεται ωορηξια και περιοδος γιατι πλεον δεν το εχω σταθερο και το θεωρω πολυ σημαντικο για να γινουν τα υπολοιπα. Εγω δεν ειμαι και πολυ μικροτερη παντως απο εσενα, ειμαι 36🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Η καθε κοπελα εχει τη δικη της πορεια και δυσκολια κοριτσι μου💗 Απλα το ειπα μεταξυ σοβαρου και αστειου γιατι οντως πλεον καθε φορα χαιρομαι παρα πολυ οταν μου ερχεται ωορηξια και περιοδος γιατι πλεον δεν το εχω σταθερο και το θεωρω πολυ σημαντικο για να γινουν τα υπολοιπα. Εγω δεν ειμαι και πολυ μικροτερη παντως απο εσενα, ειμαι 36🙂

Κάθομαι κ βλέπω μην αρχίσεις την μουρμούρα 🤣🤣🤣🤣

Ρε κορίτσια τι να κάνω για να το πιστέψω ;

Την κοιλιά μου ετριψα 🤣

Στορι είδα 🤣

Φωτό με δίδυμα είδα 🤣

Αραάχτη είμαι🤣🤣 τίποτα δεν κάνω το μαλλί λαδωσε 🤣🤣🤣🤣 μπάνιο φοβάμαι να κάνω ..... Τίποτα μπιχλα😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Κάθομαι κ βλέπω μην αρχίσεις την μουρμούρα 🤣🤣🤣🤣

Ρε κορίτσια τι να κάνω για να το πιστέψω ;

Την κοιλιά μου ετριψα 🤣

Στορι είδα 🤣

Φωτό με δίδυμα είδα 🤣

Αραάχτη είμαι🤣🤣 τίποτα δεν κάνω το μαλλί λαδωσε 🤣🤣🤣🤣 μπάνιο φοβάμαι να κάνω ..... Τίποτα μπιχλα😝

🤣🤣🤣Αααααααααααα! Μια χαρα σε βρισκω Μιμη μου! Το μονο που εμεινε ειναι να κλεισεις ενα καλο παιδικο σταθμο για τα διδυμα😂😂😂

Εννοείται αραχτή και λάιτ έτσι πρέπει💗 (δεν ξερω αν θυμασαι τη σειρα λογω ηλικιας χαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

🤣🤣🤣Αααααααααααα! Μια χαρα σε βρισκω Μιμη μου! Το μονο που εμεινε ειναι να κλεισεις ενα καλο παιδικο σταθμο για τα διδυμα😂😂😂

Εννοείται αραχτή και λάιτ έτσι πρέπει💗 (δεν ξερω αν θυμασαι τη σειρα λογω ηλικιας χαχα)

Σιγά που δεν την θυμάμαι 😝😝

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Σιγά που δεν την θυμάμαι 😝😝

 

Καλημέρα κορίτσια μου , χαρούμενο και όμορφο σαββατοκύριακο ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🧑‍🤝‍🧑🧑‍🤝‍🧑👬👬👫👫👫👭👭👭👫🧑‍🤝‍🧑🧑‍🤝‍🧑👬👫🎄🎄🎄🎄🎄🎆🎇🎆🎆📢📢🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Πλησιάζουν και τα Χριστούγεννα!

2 βδομάδες !

Όπως βλέπετε 6:30πμ κ το μάτι 🍤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου , χαρούμενο και όμορφο σαββατοκύριακο ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🧑‍🤝‍🧑🧑‍🤝‍🧑👬👬👫👫👫👭👭👭👫🧑‍🤝‍🧑🧑‍🤝‍🧑👬👫🎄🎄🎄🎄🎄🎆🎇🎆🎆📢📢🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Πλησιάζουν και τα Χριστούγεννα!

2 βδομάδες !

Όπως βλέπετε 6:30πμ κ το μάτι 🍤

Καλημέρα!!!!!!!! Καλό Σαββατοκύριακο κοριτσια μου! Κι εμένα το μάτι 🍤 απτις 7! Εσυ γιατι ξυπνησες τοσο νωρις? Απο ενθουσιασμο?🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

νομιζω οτι ολα καλα θα πανε και πρεπει να το βγαλουμε απ το μυαλο μας!!!😉

να σας πω την αμαρτια μου ειχα σκεφτει καποια στιγμη μηπως απεχω λιγο και απο το φορουμ.. γτ οσο τα λεμε εδω ολο ωορρηξια και γονιμες μερες εχω στο μυαλο μου!!!😂😂😂😂

Μη φύγεις θα μας λείψεις ☺️ Να σου πω κ εγώ το σκέφτηκα αλλά και να απέχω πάλι θα κοιτάω μέρες πάλι θα σκέφτομαι όπως και πριν μπω στο φόρουμ! Τουλάχιστον μαθαίνουμε τα νέα της μιας κ της άλλης και λίγο παίρνουμε τα πάνω μας, χαιρόμαστε, εμψυχώνουμε η μια την άλλην! Υπάρχει μια βοήθεια σε εξετάσεις κτλ… Εγώ πιστεύω ότι θα έρθει κ η σειρά μας! Είτε είμαστε σε αυτό το παρεάκι το όμορφο είτε όχι…💖💖💖 και δεν θέλω να φανταστώ να βρω θετικό τεστ και να μην σας το πω πρώτα εσας κ μετά στον άντρα μου 🤪🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ❣️❣️❣️ Καλό ΣΚ σε όλες…εγώ σήμερα έχω κάποιες δουλειές στο σπίτι, θα πάμε στα πεθερικά μου να φάμε και το βράδυ θα πάμε στον αδερφό μου διοργάνωσε η νύφη μου ένα πάρτυ έκπληξη για τα γενέθλια του σε μια ταβέρνα και ανυπομονώ θα είμαστε παρά πολλοί μου φαίνεται παράξενο μετά από 2 χρόνια κοβιντ να πάω σε ενα παρτυ γενεθλίων με τόσα άτομα 😁😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...