Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου

Σε 3κλινο θα πάω κ με ΕΟΠΥΥ είναι 1.800€  τα έχουν κ στη σελίδα του Μητέρα, αλλά έχουν μόνο τις τιμές ΕΟΠΥΥ γι'αυτό πήρα τηλέφωνο σήμερα να μου πουν πόσο θα πάει το μαλλί ανασφάλιστα... μου είπαν το 3κλινο 2.700€ κ επειδή πριν την εισαγωγή τώρα κάνεις μοριακό κ εσύ κ ο συνοδός γι'αυτό λέω χοντρικά 3.000€ η αμοιβή της γιατρού με την μαία είναι έξτρα 1.500€ οπότε στο σύνολο θα μας πάει 4.500€ 

Αααα κ για να διευκρινίσω αναφέρομαι σε καισαρική!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να ενημερώσω εγώ για να ξέρω πότε να κάνω τεστ σε περίπτωση καθυστέρησης χρησιμοποιώ το κατωθι:

https://gr.clearblue.com/proimo-test-engimosinis

Καλο βράδυ σε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου

Σε 3κλινο θα πάω κ με ΕΟΠΥΥ είναι 1.800€  τα έχουν κ στη σελίδα του Μητέρα, αλλά έχουν μόνο τις τιμές ΕΟΠΥΥ γι'αυτό πήρα τηλέφωνο σήμερα να μου πουν πόσο θα πάει το μαλλί ανασφάλιστα... μου είπαν το 3κλινο 2.700€ κ επειδή πριν την εισαγωγή τώρα κάνεις μοριακό κ εσύ κ ο συνοδός γι'αυτό λέω χοντρικά 3.000€ η αμοιβή της γιατρού με την μαία είναι έξτρα 1.500€ οπότε στο σύνολο θα μας πάει 4.500€ 

Ναι είσαι και καισαρική εσύ το ξέχασα!..Εγώ στο Ρέα που κοιτούσα πέρσι ήταν για φυσιολογικό τοκετό 1600 περίπου κ 1800 χωρις ΕΟΠΥΥ..κ στο Ιασώ αν δεν κάνω λάθος κάπου μικρή ήταν η διαφορά..στο Μητέρα μάλλον έχει μεγάλη διαφορά🙁 δεν είναι αλλού ο γιατρός σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Ναι είσαι και καισαρική εσύ το ξέχασα!..Εγώ στο Ρέα που κοιτούσα πέρσι ήταν για φυσιολογικό τοκετό 1600 περίπου κ 1800 χωρις ΕΟΠΥΥ..κ για καισαρική κάτι παραπάνω, δηλαδή 1700 με ΕΟΠΥΥ κ 1900-2000 χωρίς ΕΟΠΥΥ..κ στο Ιασώ αν δεν κάνω λάθος κάπου μικρή ήταν η διαφορά..στο Μητέρα μάλλον έχει μεγάλη διαφορά🙁 δεν είναι αλλού ο γιατρός σου;

Όχι δεν είναι.... εκεί συνεργάζεται. Πάντως μου κάνει εντύπωση, πως γίνεται να είναι τόσο μικρή η διαφορά αλλού? 🤔 σίγουρα δεν ήταν τιμές φυσιολογικού-καισαρικής?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου τα φώτα σας... πως πάω από το κιν μου στα εισερχόμενα του φορουμ? Μου έχει σπάσει τα νεύρα θέλω να το πετάξω 😡 πλέον ούτε μειλς μου έρχονται για ειδοποίηση.. Πρέπει να μπω στη συζήτηση για να τα βρω.. Από Samsung s8 είμαι 

Στην σελίδα που έχεις ανοίξει το mammyland  πας πάνω δεξιά σε τρεις κάθετες τελιτσες. Μόλις τις πατήσεις (είναι οι ρυθμίσεις του chrome) , πατάς εκεί που λέει για υπολογιστη

 

Έτσι γίνεται όπως φαίνεται στον υπολογιστή. Και φαίνονται και τα μηνύματα και όλα. Είναι πολύ ωραίο. Εγώ αυτή την σελίδα των εδώ αφήσει μόνιμα για υπολογιστή. Και ανοιγω άλλες για διαφορετικές αναζητήσεις

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου να ενημερώσω εγώ για να ξέρω πότε να κάνω τεστ σε περίπτωση καθυστέρησης χρησιμοποιώ το κατωθι:

https://gr.clearblue.com/proimo-test-engimosinis

Καλο βράδυ σε όλες! 

Πολύ καλό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Θέλω να απαντήσω σε προσωπικό μνμ και δεν θυμάμαι το όνομα της κοπέλας που μου έστειλε,  αν δει αυτά που γράφω, ζητώ συγγνώμη και αν θέλει ας μου ξανά στείλει.. 

Δεν μας τα λέει καλά το φορουμ

Εγώ σου είχα στείλει.😍 Αλλά δεν τα είδα τα μηνύματα. Τώρα μπήκα. Αλλά κάνε αν θες να φαίνεται σαν σελίδα υπολογιστή. Και εγώ πρόσφατα το έμαθα από κοπέλα από την ομάδα με τις μανουλες εξωσωματικής και μου άρεσε πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Όχι δεν είναι.... εκεί συνεργάζεται. Πάντως μου κάνει εντύπωση, πως γίνεται να είναι τόσο μικρή η διαφορά αλλού? 🤔 σίγουρα δεν ήταν τιμές φυσιολογικού-καισαρικής?

Ναι..γιατί γέννησε και μία φίλη μου 3 μήνες πριν από μένα, και πλήρωσε τόσο, 200€ παραπάνω δηλαδή εγώ πλήρωσα 1500κάτι στο μαιευτήριο κ εκείνη που δεν είχε ΕΟΠΥΥ 1700κάτι αν θυμάμαι καλά..κ οι δύο φυσιολογικά γεννήσαμε! Τώρα δε ξέρω αν παίζει ρόλο που είναι καισαρική..θα σου έλεγα να ρωτήσεις και σε άλλα μαιευτήρια από περιέργεια, αλλά αν είναι εκεί ο γιατρός σου τι να κάνεις..

Πέρσι είχε στο ιντερνετ κ τις τιμές χωρίς ΕΟΠΥΥ, τώρα ούτε εγώ μπορώ να τις βρω, δεν τις έχουν πια μάλλον! Εκτός αν έχει αλλάξει κάτι από πέρσι κ έχει ακριβύνει γι’αυτό τις έσβησαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Ναι..γιατί γέννησε και μία φίλη μου 3 μήνες πριν από μένα, και πλήρωσε τόσο, 200€ παραπάνω δηλαδή εγώ πλήρωσα 1500κάτι στο μαιευτήριο κ εκείνη 1700κάτι..κ οι δύο φυσιολογικά γεννήσαμε! Τώρα δε ξέρω αν παίζει ρόλο που είναι καισαρική..θα σου έλεγα να ρωτήσεις και σε άλλα μαιευτήρια από περιέργεια, αλλά αν είναι εκεί ο γιατρός σου τι να κάνεις..

Ναι μωρέ, δεν θα μπω στη διαδικασία γιατί δεν έχει νόημα.... Δεν είναι το θέμα μου να γεννήσω σε ιδιωτικό, αλλά να είμαι με τη γιατρό μου! Όπως λέγαμε με κάποιες άλλες κοπέλες σήμερα κ σε άλλη χώρα να πήγαινε, μάλλον θα πήγαινα μαζί της για να γεννήσω 😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ σου είχα στείλει.😍 Αλλά δεν τα είδα τα μηνύματα. Τώρα μπήκα. Αλλά κάνε αν θες να φαίνεται σαν σελίδα υπολογιστή. Και εγώ πρόσφατα το έμαθα από κοπέλα από την ομάδα με τις μανουλες εξωσωματικής και μου άρεσε πολύ. 

ειναι τελειο!!!! εισαι τρομερη!!! μολις το ρυθμισα ετσι!!!👍👍😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου να ενημερώσω εγώ για να ξέρω πότε να κάνω τεστ σε περίπτωση καθυστέρησης χρησιμοποιώ το κατωθι:

https://gr.clearblue.com/proimo-test-engimosinis

Καλο βράδυ σε όλες! 

ωραια εφαρμογουλα!!!😄 ευχαριστουμε Ευα!!!!❤️

εμενα μου λεει να κανω την παρασκευη 5/11.. αλλα λογικα σαββατο θα ερθουν τα πρωτα καφε οποτε τζαμπα θα τα πεταξω τα λεφτα στο τεστ.. αν δεν εχω καθολου καφε το σκ, τοτε θα κανω τη Δευτερα!! (αν και ποτε δεν εχω κανει τεστ εγκυμοσυνης..ουτε αγορασα ποτε.. μονο ωορρηξιας πηρα)

Καληνυχτα!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Καλορίζικο το νέο θεματακι. Αυτό το μήνα μετά από την 2η απόθεση ξεκινήσαμε πάλι προσπάθειες. 

Το κακό είναι πως ενώ έχουμε κάνει ελεύθερα στις γόνιμες ,  διαγνώστηκα με αρχή πνευμονίας και πρέπει να πάρω 2 αντιβιωσεις. Έχω φοβηθεί πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Καλορίζικο το νέο θεματακι. Αυτό το μήνα μετά από την 2η απόθεση ξεκινήσαμε πάλι προσπάθειες. 

Το κακό είναι πως ενώ έχουμε κάνει ελεύθερα στις γόνιμες ,  διαγνώστηκα με αρχή πνευμονίας και πρέπει να πάρω 2 αντιβιωσεις. Έχω φοβηθεί πολύ.

Καλημέρα.. και εγώ ήπια αντιβίωση όταν ειμουν έγκυος τον μικρό και ειμουν 3 μηνών..  υπάρχουν συμβατές αντιβίωσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ σου είχα στείλει.😍 Αλλά δεν τα είδα τα μηνύματα. Τώρα μπήκα. Αλλά κάνε αν θες να φαίνεται σαν σελίδα υπολογιστή. Και εγώ πρόσφατα το έμαθα από κοπέλα από την ομάδα με τις μανουλες εξωσωματικής και μου άρεσε πολύ. 

Εμένα δε φαίνονται αυτες οι τελίτσες 🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Κορίτσια πήγα και έκανα τις εξετάσεις.. τα αποτελέσματα θα βγουν απόγευμα.. αντε να δούμε τι θα βγει😁😁😁

Καλή επιτυχία να μας πεις τα νέα σου μολις τις εχεις :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τωρα ειδα εχουμε καινουριο θεμα, εκανα το ποστ του οκτωβρη χααχ

Κοριτσια μου καλημερα!!!!!  😘😘😘  Ελπιζω να ειστε ολες καλα! Το χειρουργειο εγινε τη Δευτερα επιτελους, , χθες  ειχαμε πονο κλπ, φαρμακεια για αντιβιωσεις, γενικα ημαστε απειρα κουρασμενοι.... . Ολα πηγαν καλα ομως, ελπιζω να πανε καλα και στα αποτελεσματα μας😄

Μεθαυριο επιστρεφουμε επιτελους εκτος απροοπτου και θα ειμαι παλι κοντα σας! Γενικα αισθανομαι σαν να περασαν 2 μηνες που λειπω αντι για 2, 5 εβδομαδες! Νομιζω θα χρειαστω μιση μερα για να διαβασω ολα τα ποστ που γραψατε αυτε τις 2 εβδομαδες αλλα θα το κανω οπωσδηποτε γιατι δεν θελω να χασω τιποτα!😄  Ελπιζω να εχω χασει κανενα θετικο εγκυμοσυνης😊

@Antonia2 @Κατεριναπαπ σας ευχαριστω απειρα κοριτσια μου γλυκα για το ενδιαφερον!!! Πως ειστε?

 

@Froufro @Raf123 @Princess28 και ολα τα αλλα κοριτσια ελπιζω να ειστε πολυ καλα και να ειχατε καποιες θετικες εξελιξεις😊

Πολυ συντομα θα επανελθω και στην καθημερινη επαφη!!

Πολλα φιλια σε ολες😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα.. και εγώ ήπια αντιβίωση όταν ειμουν έγκυος τον μικρό και ειμουν 3 μηνών..  υπάρχουν συμβατές αντιβίωσει

Καλημέρα. Μακάρι να είναι όλα καλά και δω θετικό τεστ. Έχω ήδη ένα παιδάκι 5,5 χρόνων και δύο αποβολές μετά τον γιο μου.

Εύχομαι σε όλες μας θετικά τεστακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλε τωρα ειδα εχουμε καινουριο θεμα, εκανα το ποστ του οκτωβρη χααχ

Κοριτσια μου καλημερα!!!!!  😘😘😘  Ελπιζω να ειστε ολες καλα! Το χειρουργειο εγινε τη Δευτερα επιτελους, , χθες  ειχαμε πονο κλπ, φαρμακεια για αντιβιωσεις, γενικα ημαστε απειρα κουρασμενοι.... . Ολα πηγαν καλα ομως, ελπιζω να πανε καλα και στα αποτελεσματα μας😄

Μεθαυριο επιστρεφουμε επιτελους εκτος απροοπτου και θα ειμαι παλι κοντα σας! Γενικα αισθανομαι σαν να περασαν 2 μηνες που λειπω αντι για 2, 5 εβδομαδες! Νομιζω θα χρειαστω μιση μερα για να διαβασω ολα τα ποστ που γραψατε αυτε τις 2 εβδομαδες αλλα θα το κανω οπωσδηποτε γιατι δεν θελω να χασω τιποτα!😄  Ελπιζω να εχω χασει κανενα θετικο εγκυμοσυνης😊

@Antonia2 @Κατεριναπαπ σας ευχαριστω απειρα κοριτσια μου γλυκα για το ενδιαφερον!!! Πως ειστε?

 

@Froufro @Raf123 @Princess28 και ολα τα αλλα κοριτσια ελπιζω να ειστε πολυ καλα και να ειχατε καποιες θετικες εξελιξεις😊

Πολυ συντομα θα επανελθω και στην καθημερινη επαφη!!

Πολλα φιλια σε ολες😘😘😘

Καλή ανάρρωση στον άντρα σου και από εδώ και πέρα μόνο θετικά να ακούμε ότι όλα πάνε καλά 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα. Μακάρι να είναι όλα καλά και δω θετικό τεστ. Έχω ήδη ένα παιδάκι 5,5 χρόνων και δύο αποβολές μετά τον γιο μου.

Εύχομαι σε όλες μας θετικά τεστακια.

Καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας…ποτέ περιμένεις να δεις περίοδο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα δε φαίνονται αυτες οι τελίτσες 🙄🙄

Αν έχεις i phone δεν ξέρω πως γίνεται. Σε android μόνο. Αν πας πάνω πάνω την σελίδα σου ανοίγει η λωρίδα του ίντερνετ και δίχνει αριστερά το σπιτάκι, μετά την σελίδα που έχεις μπει, μετά πόσες σελίδες έχεις ανοίξει και τέλος τις τελιτσες αυτές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ σου είχα στείλει.😍 Αλλά δεν τα είδα τα μηνύματα. Τώρα μπήκα. Αλλά κάνε αν θες να φαίνεται σαν σελίδα υπολογιστή. Και εγώ πρόσφατα το έμαθα από κοπέλα από την ομάδα με τις μανουλες εξωσωματικής και μου άρεσε πολύ. 

Κορίτσια μού καλημέρα! Το έκανα αυτό, αλλά δεν βλέπω πάλι εισερχόμενα.. πάλι τα έχασα 😂 πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλε τωρα ειδα εχουμε καινουριο θεμα, εκανα το ποστ του οκτωβρη χααχ

Κοριτσια μου καλημερα!!!!!  😘😘😘  Ελπιζω να ειστε ολες καλα! Το χειρουργειο εγινε τη Δευτερα επιτελους, , χθες  ειχαμε πονο κλπ, φαρμακεια για αντιβιωσεις, γενικα ημαστε απειρα κουρασμενοι.... . Ολα πηγαν καλα ομως, ελπιζω να πανε καλα και στα αποτελεσματα μας😄

Μεθαυριο επιστρεφουμε επιτελους εκτος απροοπτου και θα ειμαι παλι κοντα σας! Γενικα αισθανομαι σαν να περασαν 2 μηνες που λειπω αντι για 2, 5 εβδομαδες! Νομιζω θα χρειαστω μιση μερα για να διαβασω ολα τα ποστ που γραψατε αυτε τις 2 εβδομαδες αλλα θα το κανω οπωσδηποτε γιατι δεν θελω να χασω τιποτα!😄  Ελπιζω να εχω χασει κανενα θετικο εγκυμοσυνης😊

@Antonia2 @Κατεριναπαπ σας ευχαριστω απειρα κοριτσια μου γλυκα για το ενδιαφερον!!! Πως ειστε?

 

@Froufro @Raf123 @Princess28 και ολα τα αλλα κοριτσια ελπιζω να ειστε πολυ καλα και να ειχατε καποιες θετικες εξελιξεις😊

Πολυ συντομα θα επανελθω και στην καθημερινη επαφη!!

Πολλα φιλια σε ολες😘😘😘

Καλημέρα κορίτσι μου, πάει και αυτο ένα ένα παίρνουν το δρόμο τους.. θα τα ξεχάσεις όλα Όταν θα κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά! 

Σε σκεφτόμαστε 💗💗

Ο άντρας σου είναι συνεργάσιμος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...