Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Βρε κορίτσια εχτές το απόγευμα πρέπει να ξεκίνησε η ωορρηξια μου κάτι που επιβεβαίωσα σήμερα με το σχετικό τεστ. Είχαμε χτες μια επαφή και θα προσπαθήσω σήμερα αν και το βλέπω λίγο χλωμό να μπορέσουμε δύο μέρες συνεχόμενα. Ήθελα να σας ρωτήσω έχει παρατηρήσει καμία κοπέλα τέτοιες μέρες να την πιάνουν κλάματα, να έχει παραπάνω νεύρα, απογοήτευση...? 

Εγώ το παθαινω αλλα οχι αυτοματα λογω πιεσης! 🙄Αυτό με ωορηξία είναι πολύ πιεστικό, η επαφή τις συγκρεκριμένες μέρες με το ζόρι. Δηλαδή μπορεί πχ να είμαι πτώμα απ' τη δουλειά ή να μην έχω διάθεση και να έχω τις επόμενες μερες. Πάντως μπορείς και να δοκιμάσεις ίσως και αύριο μπορεί αύριο να είναι ωορηξία σου! (θετικό  τεστ τουλαχιστον αυτο που παίρνω εγώ βγάινει 1-2 μέρες πριν όχι την ίδια ημέρα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εννοείται πρέπει να τα μεταφέρεις στη γιατρό σου και να σε καθησυχάσει... Εύχομαι παιδάκι και όχι καβουρακι❤

Μου άρεσε το καβουράκι χαχαχαχαχαχα ... σε ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μπορεί να μην είναι ιδέα σου αλλά δεν ξε΄ρω βρε κορίτσι μου τι μπορεί να σημα΄ίνει.. Εύχομαι όμως αυτή τη φορά να σημάινει κάτι και μάλιστα να σημαίνει κάτι πολύ καλό🥰

Ευχαριστώ πολύ.. η πλάκα τώρα που είμαι ήρεμη δεν νοιώθω τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εγώ το παθαινω αλλα οχι αυτοματα λογω πιεσης! 🙄Αυτό με ωορηξία είναι πολύ πιεστικό, η επαφή τις συγκρεκριμένες μέρες με το ζόρι. Δηλαδή μπορεί πχ να είμαι πτώμα απ' τη δουλειά ή να μην έχω διάθεση και να έχω τις επόμενες μερες. Πάντως μπορείς και να δοκιμάσεις ίσως και αύριο μπορεί αύριο να είναι ωορηξία σου! (θετικό  τεστ τουλαχιστον αυτο που παίρνω εγώ βγάινει 1-2 μέρες πριν όχι την ίδια ημέρα)

Πέρασε η ωορρηξια.. την Κυριακή περιμένω περίοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Πέρασε η ωορρηξια.. την Κυριακή περιμένω περίοδο

Το ξερω σε αλλο κορίτσι το είχα γράψει αυτό😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ βρε Κατερινα μου υπομονη! Αυτα τα γραφειοκρατικά πραγματικά κάνουν τη ζωή μας πολύ δύσκολη και ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις, αλλά νομίζω ότι όταν θα είσαι εγκυούλα θα τα ξεχάσεις όλα💗😘😍

Νομίζα σύντομα θα βρεθώ στη θέση σου, να σε ρωτήσω ποσο καιρό απ' τη στιγμή που επικοινώνησες με επιτροπη είχε αναμονή για να πε΄ρασεις επιτροπή?

Είναι αναλογα κορίτσι μου,  σε ποια επιτροπή ανήκεις.. Εγώ για παράδειγμα στη Θεσσαλονίκη είχα αναμονή 1,5 μήνα περίπου.. πάντως όταν ψάχνομουν και εγώ, το πρώτο πράγμα που μου είπαν είναι να κλείσω το ραντεβού μου για να μην χάνω χρόνο.. θα σε συμβούλευα να κάνεις το ίδιο εφόσον έχετε αποφασίσει να προχωρήσετε σε εξωσωματική .... έπειτα στο διάστημα αναμονής για επιτροπή, επισκέφτηκα γιατρούς, οταν κατέληξα με ποιον  γιατρό θα προχωρήσω,  ανέλαβε τα υπόλοιπα, μου έγραψε ολες τις εξετάσεις που πρέπει να κάνω και όσα χρειάζονται.. 

Γενικά είναι ενας τυφλοσουρτης απο εξετάσεις και έγγραφα που πρέπει να προσκομίσεις, αλλα απο θέμα χρόνου θα είσαι κολλημένη.. θύμισε μου,  σαλπιγγογραφια έχεις? Συγγνώμη που μου διαφεύγει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Είναι αναλογα κορίτσι μου,  σε ποια επιτροπή ανήκεις.. Εγώ για παράδειγμα στη Θεσσαλονίκη είχα αναμονή 1,5 μήνα περίπου.. πάντως όταν ψάχνομουν και εγώ, το πρώτο πράγμα που μου είπαν είναι να κλείσω το ραντεβού μου για να μην χάνω χρόνο.. θα σε συμβούλευα να κάνεις το ίδιο εφόσον έχετε αποφασίσει να προχωρήσετε σε εξωσωματική .... έπειτα στο διάστημα αναμονής για επιτροπή, επισκέφτηκα γιατρούς, οταν κατέληξα με ποιον  γιατρό θα προχωρήσω,  ανέλαβε τα υπόλοιπα, μου έγραψε ολες τις εξετάσεις που πρέπει να κάνω και όσα χρειάζονται.. 

Γενικά είναι ενας τυφλοσουρτης απο εξετάσεις και έγγραφα που πρέπει να προσκομίσεις, αλλα απο θέμα χρόνου θα είσαι κολλημένη.. θύμισε μου,  σαλπιγγογραφια έχεις? Συγγνώμη που μου διαφεύγει 

Οχι δεν εχω κανει, ειμαι φοβιτσιαρα προς το παρον αλλα και επειδη βρηκαμε αλλου το θεμα, νομιζω θα κανω ομως το Φλεβαρη που θα ξαναπαμε Αθηνα εκτος αν εχω μεινει ηδη εγκυος... Ονειρα χειμερινης νυκτος χαχα😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου τώρα κατάφερα να μπω να σας διαβάσω!!! Εγώ αύριο θα πάω και η αλήθεια είναι ότι αγχώθηκα ότι κάτι οντως συμβαίνει! Πήγα σήμερα σε μια φίλη μου διαιτολόγο με ζύγισε και από την προηγούμενη φορά ενώ αυξάνεται η μυική μάζα αυξήθηκε κ το λίπος κ έβαλα πάλι ένα κιλό! Δεν ξέρω αν έχω αντίσταση στην ινσουλίνη αλλά η αλήθεια αγχώθηκα!
 

@Antonia2περιμενουμε να μας πεις τα αποτέλεσμα

 

@Κατεριναπαπυπομονη με την χαρτούρα … 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Οχι δεν εχω κανει, ειμαι φοβιτσιαρα προς το παρον αλλα και επειδη βρηκαμε αλλου το θεμα, νομιζω θα κανω ομως το Φλεβαρη που θα ξαναπαμε Αθηνα εκτος αν εχω μεινει ηδη εγκυος... Ονειρα χειμερινης νυκτος χαχα😁

Κορίτσι μου η σαλπογγογρφια ή η λαμπαροσκοπηση είναι απαραίτητες εξετάσεις για να περάσεις επιτροπή.. με όλο το θάρρος θα σου πω τι θα έκανα εγώ στη θέση σου, βασικά θα σου πω τι θα έλεγα στην αδερφή μου,  κλείσε χθές ραντεβού για σαλπογγογρφια, το οτι βρήκατε ενα πρόβλημα δεν αποκλείεται να υπάρχει και κτ άλλο,  επίσης κλείσε χθες ραντεβού για επιτροπή, απο οτι κατάλαβα ανήκεις Αθήνα,  αν δεν κάνω λάθος,  στην Αθήνα ξέρω έχεις 2 μήνες αναμονή.. σε αυτούς τους 2 μήνες εσύ μαζεύεις να χαρτιά σου κάνεις τα ραντεβού Σου,  βρίσκεις γιατρό που θα σε παρέπεμψει ταυτόχρονα κάνεις και τις προσπάθειες σου, μέχρι να έχεις απόφαση σίγουρα θα έχεις 3 προσπάθειες, μόλις βγει η απόφαση λοιπόν συνέχισε Την προσπάθεια Σου και ξεκινά στον επόμενο κύκλο.. θα έχουν περάσει σχεδόν 5 μήνες και εσύ θα έχεις κάνει ήδη 4 προσπάθειες φυσιολογικά... έπειτα εγώ δεν θα έχανα άλλο χρόνο, θα το κυνηγήσω και οτι γίνει.. είναι πολύ δύσκολο το ξέρω και άρχισα να το ζω.. Αλλά στο τέλος νιώθω πως θα δικαιωθω και όλες μας θα δικαιωθούμε.. Αλλά ακόμα και να μην τα καταφέρω θα ξέρω ότι έκανα τα πάντα! Άκου την καρδούλα σου.. ξέρω πόσο πολύ το θέλεις... ήδη κάνατε μεγάλα βήματα.. μάλλον ήρθε η ώρα μας να τα κάνουμε μαζεμένα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τώρα κατάφερα να μπω να σας διαβάσω!!! Εγώ αύριο θα πάω και η αλήθεια είναι ότι αγχώθηκα ότι κάτι οντως συμβαίνει! Πήγα σήμερα σε μια φίλη μου διαιτολόγο με ζύγισε και από την προηγούμενη φορά ενώ αυξάνεται η μυική μάζα αυξήθηκε κ το λίπος κ έβαλα πάλι ένα κιλό! Δεν ξέρω αν έχω αντίσταση στην ινσουλίνη αλλά η αλήθεια αγχώθηκα!
 

@Antonia2περιμενουμε να μας πεις τα αποτέλεσμα

 

@Κατεριναπαπυπομονη με την χαρτούρα … 

Θεωρείς οτι με την διατροφή που κανεις δεν θα έπρεπε να πάρεις το κιλό? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Οχι δεν εχω κανει, ειμαι φοβιτσιαρα προς το παρον αλλα και επειδη βρηκαμε αλλου το θεμα, νομιζω θα κανω ομως το Φλεβαρη που θα ξαναπαμε Αθηνα εκτος αν εχω μεινει ηδη εγκυος... Ονειρα χειμερινης νυκτος χαχα😁

Αντε καλε.. η αλλη η κοπελα με 1000 σπερματοζωαρια ο αντρας της και εμεινε φυσιολογικα... 

Παντως εγω πονεσα πολυ λιγο με τη σαλπιγγογραφια.. ηταν στιγμιαιος πονος.. ασε να παρει τις βιταμινες 1-2 μηνες και καντην για να φορτσαρετε μετα!! 😉😉😉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αντε καλε.. η αλλη η κοπελα με 1000 σπερματοζωαρια ο αντρας της και εμεινε φυσιολογικα... 

Παντως εγω πονεσα πολυ λιγο με τη σαλπιγγογραφια.. ηταν στιγμιαιος πονος.. ασε να παρει τις βιταμινες 1-2 μηνες και καντην για να φορτσαρετε μετα!! 😉😉😉🎉🎉

Κορίτσι μου τι κάνεις? Πήγες ενδοκρινολόγο? Δεν έχω ειδοποιήσεις πάλι σήμερα κ δεν ξέρω αν έχασα κάτι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε? @Raf123 @Antonia2 πήγατε στους γιατρούς? Να μας στείλετε τα νέα σας ❤

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τώρα κατάφερα να μπω να σας διαβάσω!!! Εγώ αύριο θα πάω και η αλήθεια είναι ότι αγχώθηκα ότι κάτι οντως συμβαίνει! Πήγα σήμερα σε μια φίλη μου διαιτολόγο με ζύγισε και από την προηγούμενη φορά ενώ αυξάνεται η μυική μάζα αυξήθηκε κ το λίπος κ έβαλα πάλι ένα κιλό! Δεν ξέρω αν έχω αντίσταση στην ινσουλίνη αλλά η αλήθεια αγχώθηκα!
 

@Antonia2περιμενουμε να μας πεις τα αποτέλεσμα

 

@Κατεριναπαπυπομονη με την χαρτούρα … 

Κοριτσια μου μετα το γιατρο πηγαμε στην κουνιαδα μου και τωρα μπηκα να σας διαβασω..

Λοιπον ο γιατρος τα ειδε ολα τελεια!!! Και τι δεν μας ζητησε... Ολες τις εξετασεις π καναμε. 2μιση ωρες μας κρατησε να δει τα παντα.. μεχρι που συγκρινε τον υπερηχο της γυναικολογου (που μου βρηκε ενδομητριο 14mm) και του ακτινολογου που εκανα υπερηχο κατω κοιλιας (και μου βρηκε ενδομητριο 6mm).

Θεος ο γιατρος!! Δεν εχω σπω οθτε πολυκυστικες. Μου ειπε να ηρεμησω κ ολα θα ερθουν!! Ειδε σπερμοδιαγραμμα κ ελεγε τον αντρα κου τριαξονικο!!!😅😅😅λεει οτι ειναι μετρια η κινητικοτητα αλλα εχει 3 φορες επανω συνολο σπερματοζωαριων οποτε μας καλυπτουν!!! 😉🎉😉🎉

Απλα μου εγραψε να κανω καμπυλη σακχαρου και ινσουλινης (κατα προτιμηση πρωτη εβδομαδα του κυκλου-αν εχετε καποια αλλη αποψη ΔΕΚΤΗ!!) Και να παιρνω φελισιν (2 την εβδομαδα των 5mg).

Αυτα κοριτσια μου!!! Ευρυχως ολα καλα!!! 🤗💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αντε καλε.. η αλλη η κοπελα με 1000 σπερματοζωαρια ο αντρας της και εμεινε φυσιολογικα... 

Παντως εγω πονεσα πολυ λιγο με τη σαλπιγγογραφια.. ηταν στιγμιαιος πονος.. ασε να παρει τις βιταμινες 1-2 μηνες και καντην για να φορτσαρετε μετα!! 😉😉😉🎉🎉

Εννοείται πως τπτ δεν αποκλείεται... ολα γίνονται, βλέπω και εμένα με που έχει πολλά σπερματοζωάρια και δεν ψάχνω το μωρό 🤣...  αυτά είναι αποφάσεις που παίρνει ο κάθε ένας δεδομένου χρόνου, ηλικίας και προϋποθέσεις.. 

Σήμερα κορίτσια μου η μαμά μού, μου είπε μην αγχώνεσαι θα έρθει το μωρό.. της είπα Δεν μπορώ να το ρισκάρω και να αφήσω να περάσει και άλλος χρόνος γτ μετα θα το μετανιώσω,  το ξέρω,  θα εχω τύψεις!   Ο κάθε άνθρωπος αντιλαμβάνεται διαφορετικά το καλύτερο για τον ίδιο!

Εύχομαι κορίτσια μού να Μην χρειαστεί να παει καμία μας σε αυτό τον δρόμο μεσα απο την καρδιά μού ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

 

Κοριτσια μου μετα το γιατρο πηγαμε στην κουνιαδα μου και τωρα μπηκα να σας διαβασω..

Λοιπον ο γιατρος τα ειδε ολα τελεια!!! Και τι δεν μας ζητησε... Ολες τις εξετασεις π καναμε. 2μιση ωρες μας κρατησε να δει τα παντα.. μεχρι που συγκρινε τον υπερηχο της γυναικολογου (που μου βρηκε ενδομητριο 14mm) και του ακτινολογου που εκανα υπερηχο κατω κοιλιας (και μου βρηκε ενδομητριο 6mm).

Θεος ο γιατρος!! Δεν εχω σπω οθτε πολυκυστικες. Μου ειπε να ηρεμησω κ ολα θα ερθουν!! Ειδε σπερμοδιαγραμμα κ ελεγε τον αντρα κου τριαξονικο!!!😅😅😅λεει οτι ειναι μετρια η κινητικοτητα αλλα εχει 3 φορες επανω συνολο σπερματοζωαριων οποτε μας καλυπτουν!!! 😉🎉😉🎉

Απλα μου εγραψε να κανω καμπυλη σακχαρου και ινσουλινης (κατα προτιμηση πρωτη εβδομαδα του κυκλου-αν εχετε καποια αλλη αποψη ΔΕΚΤΗ!!) Και να παιρνω φελισιν (2 την εβδομαδα των 5mg).

Αυτα κοριτσια μου!!! Ευρυχως ολα καλα!!! 🤗💖💖💖

Τέλεια τα νέα Σου!  Μπράβο κορίτσι μού! Για το ενδομήτριο τι σου είπε ο γυναικολόγος επηρεάζει κάπου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Θεωρείς οτι με την διατροφή που κανεις δεν θα έπρεπε να πάρεις το κιλό? 

 

Τρώω πολύ λίγο έχω ρίξει τις θερμίδες αρκετά και κάνω 4 φορές την εβδομάδα γυμναστική δεν ξέρω τι άλλο να κάνω πραγματικά…θα βάλω κ το περπάτημα ή το ποδήλατο το ΣΚ να δω αν αλλάξει κάτι (είναι το μόνο που σταμάτησα να κάνω εδώ και ποσά χρόνια το περπάτημα, ισως να φταίει αυτό) θα το πω κ στην ενδοκρινολόγο αύριο να μου βάλει οποσδηποτε θυρεοειδή κ αντίσταση να τσεκάρω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

 

Κοριτσια μου μετα το γιατρο πηγαμε στην κουνιαδα μου και τωρα μπηκα να σας διαβασω..

Λοιπον ο γιατρος τα ειδε ολα τελεια!!! Και τι δεν μας ζητησε... Ολες τις εξετασεις π καναμε. 2μιση ωρες μας κρατησε να δει τα παντα.. μεχρι που συγκρινε τον υπερηχο της γυναικολογου (που μου βρηκε ενδομητριο 14mm) και του ακτινολογου που εκανα υπερηχο κατω κοιλιας (και μου βρηκε ενδομητριο 6mm).

Θεος ο γιατρος!! Δεν εχω σπω οθτε πολυκυστικες. Μου ειπε να ηρεμησω κ ολα θα ερθουν!! Ειδε σπερμοδιαγραμμα κ ελεγε τον αντρα κου τριαξονικο!!!😅😅😅λεει οτι ειναι μετρια η κινητικοτητα αλλα εχει 3 φορες επανω συνολο σπερματοζωαριων οποτε μας καλυπτουν!!! 😉🎉😉🎉

Απλα μου εγραψε να κανω καμπυλη σακχαρου και ινσουλινης (κατα προτιμηση πρωτη εβδομαδα του κυκλου-αν εχετε καποια αλλη αποψη ΔΕΚΤΗ!!) Και να παιρνω φελισιν (2 την εβδομαδα των 5mg).

Αυτα κοριτσια μου!!! Ευρυχως ολα καλα!!! 🤗💖💖💖

Τέλεια νέα…βρε κορίτσι μου θα σου πω το κλασικό ολα είναι καλά πρέπει να χαλαρώσεις πιστεύω!! Αλλά από την άλλη σε καταλαβαίνω ❤️❤️ Γιατί λες αφού όλα είναι καλά γιατί δεν έρχεται;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εννοείται πως τπτ δεν αποκλείεται... ολα γίνονται, βλέπω και εμένα με που έχει πολλά σπερματοζωάρια και δεν ψάχνω το μωρό 🤣...  αυτά είναι αποφάσεις που παίρνει ο κάθε ένας δεδομένου χρόνου, ηλικίας και προϋποθέσεις.. 

Σήμερα κορίτσια μου η μαμά μού, μου είπε μην αγχώνεσαι θα έρθει το μωρό.. της είπα Δεν μπορώ να το ρισκάρω και να αφήσω να περάσει και άλλος χρόνος γτ μετα θα το μετανιώσω,  το ξέρω,  θα εχω τύψεις!   Ο κάθε άνθρωπος αντιλαμβάνεται διαφορετικά το καλύτερο για τον ίδιο!

Εύχομαι κορίτσια μού να Μην χρειαστεί να παει καμία μας σε αυτό τον δρόμο μεσα απο την καρδιά μού ❤

Και εγώ σαν εσένα είμαι… αν δεν κάνω αυτό που μιυ λέει η καρδιά μου στο τελος θα με τρώει το σαράκι και προτιμώ να μετανιώνω για κάτι που αποφασίζω εγώ γι εμανα παρά τι μου λένε οι άλλοι να κάνω! Να ακους την καρδιά σου δεν κάνει λάθη αλλά και να κάνει είναι όλα καλοδεχούμενα 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τρώω πολύ λίγο έχω ρίξει τις θερμίδες αρκετά και κάνω 4 φορές την εβδομάδα γυμναστική δεν ξέρω τι άλλο να κάνω πραγματικά…θα βάλω κ το περπάτημα ή το ποδήλατο το ΣΚ να δω αν αλλάξει κάτι (είναι το μόνο που σταμάτησα να κάνω εδώ και ποσά χρόνια το περπάτημα, ισως να φταίει αυτό) θα το πω κ στην ενδοκρινολόγο αύριο να μου βάλει οποσδηποτε θυρεοειδή κ αντίσταση να τσεκάρω! 

Εννοείται να του τα πεις όλα αυτά! Περιμένουμε και τα δικά σου καλά νέα! ❤❤❤

Εγώ χάνω πολύ δύσκολα και βάζω εύκολα στο πιτσ φιτιλι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τέλεια νέα…βρε κορίτσι μου θα σου πω το κλασικό ολα είναι καλά πρέπει να χαλαρώσεις πιστεύω!! Αλλά από την άλλη σε καταλαβαίνω ❤️❤️ Γιατί λες αφού όλα είναι καλά γιατί δεν έρχεται;;;

Νομιχω οτι μεχρι να παρω τα τεστ ωορρηξιας προσπαθουσαμε λαθος ημερες.. νομιζα εχω ωορρηξια την 15η ημερα και ειχα την 13η.. οταν εγω επρεπε να εχω επαφες, μαλλονν απηχα... Ηταν κ βραδινος ο αντρας μου και δεν το πιεζα πολυ εκρινη την εβδομαδα. Ελεγα ας τον κυνηγησω στις (λαθος) γονιμες μερες. Μετα μαλλον το αγχις. Γτ ειμαι μεσα στην τσιτα... 

Κοριτσια πρεπει να χαλαρωσουμε!!

Ο ανθρωπος μου ειπε προσπαθουσε γ το 2ο παιδι κ δεν ερχοταν με τιποτα κ μολις ειπαν το παρατανε γ ν κανει η γυναικα του ειδικοτητα, τοτε εμεινε εγκυος... Αυτο το αγχος μας καταστρεφει!!!😤😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τέλεια τα νέα Σου!  Μπράβο κορίτσι μού! Για το ενδομήτριο τι σου είπε ο γυναικολόγος επηρεάζει κάπου? 

Μου ριπε οτι ο υπερηχος του ενδοκρινολογου εινσι κοιλιακος κ εινσι κατα προσεγγιση ενω της γυναικολογου ειναι κολπικοε και ειναι πιο εγκυρος!! 

Οποτε στην ωορρηξια ειχα 14mm το οποιο ειναι πολυ καλο για εμφυτευση!!!! 

@Froufroμου ουτε αυτος εδωσε αιτια γ τα καφε που εχω πριν την περιοδο!! Λεει να μην ανησυχω, δεν ειναι κατι. Αλλα δεν το αιτιολογησε. 

Επισης του εδειξα τις βιταμινες που μου εδωσε η γυναικολογος  και μου ειπε να τις παρω. Θα κανω την καμπυλη ινσουλινης και θα τις ξεκινησω!!!! Αντε να ντοπαριστουμε να δουμε μηπως ερθει το θαυμα!!!!!! 😁😁😁😁🤰💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Μου ριπε οτι ο υπερηχος του ενδοκρινολογου εινσι κοιλιακος κ εινσι κατα προσεγγιση ενω της γυναικολογου ειναι κολπικοε και ειναι πιο εγκυρος!! 

Οποτε στην ωορρηξια ειχα 14mm το οποιο ειναι πολυ καλο για εμφυτευση!!!! 

@Froufroμου ουτε αυτος εδωσε αιτια γ τα καφε που εχω πριν την περιοδο!! Λεει να μην ανησυχω, δεν ειναι κατι. Αλλα δεν το αιτιολογησε. 

Επισης του εδειξα τις βιταμινες που μου εδωσε η γυναικολογος  και μου ειπε να τις παρω. Θα κανω την καμπυλη ινσουλινης και θα τις ξεκινησω!!!! Αντε να ντοπαριστουμε να δουμε μηπως ερθει το θαυμα!!!!!! 😁😁😁😁🤰💖

Δεν πειράζει αφού δεν τους ανησυχεί τότε μην ξαναδώσεις κ εσύ σημασία! Άντε κάνε κ αυτό το τελευταίο κ μετά βιταμίνες κ δώστε πόνο!!!!!!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Δεν πειράζει αφού δεν τους ανησυχεί τότε μην ξαναδώσεις κ εσύ σημασία! Άντε κάνε κ αυτό το τελευταίο κ μετά βιταμίνες κ δώστε πόνο!!!!!!! ❤❤❤

Συγκεκριμενα μου ειπε " εμ εχεις προειδοποιηση για την περιοδο, εμ γκρινιαζεις!!!!! Χαλαρωσεεε!!!" Θεουλης σας λεω ο γιατρος!!!!😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μου ριπε οτι ο υπερηχος του ενδοκρινολογου εινσι κοιλιακος κ εινσι κατα προσεγγιση ενω της γυναικολογου ειναι κολπικοε και ειναι πιο εγκυρος!! 

Οποτε στην ωορρηξια ειχα 14mm το οποιο ειναι πολυ καλο για εμφυτευση!!!! 

@Froufroμου ουτε αυτος εδωσε αιτια γ τα καφε που εχω πριν την περιοδο!! Λεει να μην ανησυχω, δεν ειναι κατι. Αλλα δεν το αιτιολογησε. 

Επισης του εδειξα τις βιταμινες που μου εδωσε η γυναικολογος  και μου ειπε να τις παρω. Θα κανω την καμπυλη ινσουλινης και θα τις ξεκινησω!!!! Αντε να ντοπαριστουμε να δουμε μηπως ερθει το θαυμα!!!!!! 😁😁😁😁🤰💖

Αααα έτσι όπως το διάβασα "μου βρήκε ενδομήτριο..." το μυαλό μού πήγε για ενδομητρίωση... πφφφφ συγγνώμη! Ειπααα και εγώ!!! Τόσο στραβή είμαι να μην το έχω δει, κάτι θα είχες αναφέρει 🤣 

Αντεεεε βουυυρ στον ερωτικό πόλεμο 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...