Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ χθες είχε έρθει ένα νινι 8 μηνών σπίτι μου. Και μπουσουλαγε πάνω στα καινούργια μου χαλιά...γέμισε το σπίτι ευτυχία. Και μου έλεγαν οι γονείς του αααχ πόσο σου πάει το μωρό. Άντε ξεκινα.. (που να ξεραν)🙄

Αααχ πόσο πολύ ταίριαζε μέσα στο σπίτι μου 🤣 ....άντε να έρθει και η δική μου ώρα ♥️♥️

Γέλασα πολύ με το πόσο ταίριαζε σπίτι σου, και στο δικό μου είναι ότ λείπει🤣

Αχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω  πάρα πολύ κι εγώ κάθε φορά που μου λένε για παιδιάι κ΄λπ και που να ξεραν πραγματικά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ χθες είχε έρθει ένα νινι 8 μηνών σπίτι μου. Και μπουσουλαγε πάνω στα καινούργια μου χαλιά...γέμισε το σπίτι ευτυχία. Και μου έλεγαν οι γονείς του αααχ πόσο σου πάει το μωρό. Άντε ξεκινα.. (που να ξεραν)🙄

Αααχ πόσο πολύ ταίριαζε μέσα στο σπίτι μου 🤣 ....άντε να έρθει και η δική μου ώρα ♥️♥️

Είσαι πολυ κοντα στο ονειρο κοριτσι μου!!! νομιζω πρεπει να το πιστεψουμε και θα ερθει!!😉

την παρασκευη βρεθηκαμε με φιλες για καφε. η μια κοπελα προσπαθουσε 2 χρονια για παιδι και τιποτα. εκανε εξετασεις κι αυτη και ο αντρας της και ολα ηταν τελεια!!! ΟΛΑ!! 

της ελεγα τα δικα μου, τις προσπαθειες, την απογοητευση, τις εξετασεις και μου ειπε ενα πραγμα: "εγω το ηθελα οσο τιποτα και αγχωνομουν. το αγχος δε με αφησε ποτε να το πιστεψω. ποτε δεν πιστεψα οτι θα ερθει γιατι με ειχε κατακλυσει το αγχος. μην κανεις το ιδιο λαθος. πιστεψε οτι θα γινεις μανουλα και αφησε τα υπολοιπα στο χρονο. θα ερθει!!!"

αχ ρε κοριτσια αυτο πρεπει να κανουμε αλλα πως;;;;;; 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Είσαι πολυ κοντα στο ονειρο κοριτσι μου!!! νομιζω πρεπει να το πιστεψουμε και θα ερθει!!😉

την παρασκευη βρεθηκαμε με φιλες για καφε. η μια κοπελα προσπαθουσε 2 χρονια για παιδι και τιποτα. εκανε εξετασεις κι αυτη και ο αντρας της και ολα ηταν τελεια!!! ΟΛΑ!! 

της ελεγα τα δικα μου, τις προσπαθειες, την απογοητευση, τις εξετασεις και μου ειπε ενα πραγμα: "εγω το ηθελα οσο τιποτα και αγχωνομουν. το αγχος δε με αφησε ποτε να το πιστεψω. ποτε δεν πιστεψα οτι θα ερθει γιατι με ειχε κατακλυσει το αγχος. μην κανεις το ιδιο λαθος. πιστεψε οτι θα γινεις μανουλα και αφησε τα υπολοιπα στο χρονο. θα ερθει!!!"

αχ ρε κοριτσια αυτο πρεπει να κανουμε αλλα πως;;;;;; 🙄

αυτο λεω και εγω.. πως θα αποβαλουμε το αγχος.. εμενα και οι δυο γιατροι που ειδαν τις ορμονικες μου εξετασεις και ειδαν χαμηλη την LH μου ειπαν το ιδιο πραγμα.. πιθανων να εισουν αγχωμενη ( αφου ωορρηξια ειχαμε δει στον ηπερυχο) αρα τελικα το αγχος επηρεαζει και την ωορρηξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Γέλασα πολύ με το πόσο ταίριαζε σπίτι σου, και στο δικό μου είναι ότ λείπει🤣

Αχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω  πάρα πολύ κι εγώ κάθε φορά που μου λένε για παιδιάι κ΄λπ και που να ξεραν πραγματικά!!!! 

κοριτσι μου καλημερα!!! πηρες τηλ για τα χαπια της OL;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ χθες είχε έρθει ένα νινι 8 μηνών σπίτι μου. Και μπουσουλαγε πάνω στα καινούργια μου χαλιά...γέμισε το σπίτι ευτυχία. Και μου έλεγαν οι γονείς του αααχ πόσο σου πάει το μωρό. Άντε ξεκινα.. (που να ξεραν)🙄

Αααχ πόσο πολύ ταίριαζε μέσα στο σπίτι μου 🤣 ....άντε να έρθει και η δική μου ώρα ♥️♥️

Σου εύχομαι να γεμίσει γρήγορα το σπίτι σου με ένα ή δύο μωράκια ή όσα θέλεις…👶❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααα  ❤

@babyblue94 εύχομαι κοριτσάκι μου πολύ σύντομα να γεμίσει το σπίτι σου με κούνιες, καρεκλάκια, πάνες κ τους πιο όμορφους ήχους από μωρουδίστικες φωνούλες! Το ίδιο για όλα τα γλυκά μας τα κορίτσια εδώ ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια εχτές το απόγευμα πρέπει να ξεκίνησε η ωορρηξια μου κάτι που επιβεβαίωσα σήμερα με το σχετικό τεστ. Είχαμε χτες μια επαφή και θα προσπαθήσω σήμερα αν και το βλέπω λίγο χλωμό να μπορέσουμε δύο μέρες συνεχόμενα. Ήθελα να σας ρωτήσω έχει παρατηρήσει καμία κοπέλα τέτοιες μέρες να την πιάνουν κλάματα, να έχει παραπάνω νεύρα, απογοήτευση...? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Βρε κορίτσια εχτές το απόγευμα πρέπει να ξεκίνησε η ωορρηξια μου κάτι που επιβεβαίωσα σήμερα με το σχετικό τεστ. Είχαμε χτες μια επαφή και θα προσπαθήσω σήμερα αν και το βλέπω λίγο χλωμό να μπορέσουμε δύο μέρες συνεχόμενα. Ήθελα να σας ρωτήσω έχει παρατηρήσει καμία κοπέλα τέτοιες μέρες να την πιάνουν κλάματα, να έχει παραπάνω νεύρα, απογοήτευση...? 

ευχομαι κοριτσι μου οι προσπαθειες αυτες να ειναι οι τυχερες!!!

εμενα να σου πω την αληθεια με πιανει μια φουντωση!!!😂😂 μαλλον οχι λογω ωορρηξιας αλλα λογω του οτι με τα τεστ ξερω ποιες ειναι οι καλες μερες και επικεντρωνομαι στο στοχο "συλληψη".. ειδικα αν εχω θετικο τεστ και ο αντρας μου δεν εχει διαθεση..... εκει γινομαι πυραυλος!!!!😅 (προφανως δεν του ελεγα οτι ειχα θετικο τεστ και ο δολιος μπορει να ειναι κουρασμενος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,  μόλις με πήραν σπο την γραμματεία την Επιτροπής, θέλουν μια διευκρίνιση στη συμβολαιογραφική πράξη,  2 υπεύθυνες δηλώσεις τις οποίες τις στείλαμε αλλά και εκεί θέλουν διευκρίνηση, επίσης παααααλι χοριακη να κάνω γιατί επιτροπή θα περάσω Τρίτη και για 1 μέρα δεν προλαβαίνω την προθεσμία των 15 ημερών... έλεος πραγματικά κουράστηκα με τόση χαρτουρα.. Άντε ξανά μικροβιολογικο άντε ξανα συμβολαιογράφο και ξανά χρήματα.. πφφφ.. το θετικό είναι οτι μεσα στην άλλη εβδομάδα θα ελέγξουν τον φάκελο οπότε θα εχω απάντηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου,  μόλις με πήραν σπο την γραμματεία την Επιτροπής, θέλουν μια διευκρίνιση στη συμβολαιογραφική πράξη,  2 υπεύθυνες δηλώσεις τις οποίες τις στείλαμε αλλά και εκεί θέλουν διευκρίνηση, επίσης παααααλι χοριακη να κάνω γιατί επιτροπή θα περάσω Τρίτη και για 1 μέρα δεν προλαβαίνω την προθεσμία των 15 ημερών... έλεος πραγματικά κουράστηκα με τόση χαρτουρα.. Άντε ξανά μικροβιολογικο άντε ξανα συμβολαιογράφο και ξανά χρήματα.. πφφφ.. το θετικό είναι οτι μεσα στην άλλη εβδομάδα θα ελέγξουν τον φάκελο οπότε θα εχω απάντηση 

λιγη υπομονη κατερινιω μου!! ειναι πολυ κουραστικο, ψυχοφθορο και κοστοφορο ολο αυτο αλλα εισαι στο τελος της ταλαιπωριας αυτης. 2-3 πραγματακια ακομα και συντομα θα ξεμπερδευεις με την επιτροπη..😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου,  μόλις με πήραν σπο την γραμματεία την Επιτροπής, θέλουν μια διευκρίνιση στη συμβολαιογραφική πράξη,  2 υπεύθυνες δηλώσεις τις οποίες τις στείλαμε αλλά και εκεί θέλουν διευκρίνηση, επίσης παααααλι χοριακη να κάνω γιατί επιτροπή θα περάσω Τρίτη και για 1 μέρα δεν προλαβαίνω την προθεσμία των 15 ημερών... έλεος πραγματικά κουράστηκα με τόση χαρτουρα.. Άντε ξανά μικροβιολογικο άντε ξανα συμβολαιογράφο και ξανά χρήματα.. πφφφ.. το θετικό είναι οτι μεσα στην άλλη εβδομάδα θα ελέγξουν τον φάκελο οπότε θα εχω απάντηση 

Τι διευκρινηση δηλαδή;  Επειδή και εγώ έχω κάνει συμβολαιογραφική πράξη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

λιγη υπομονη κατερινιω μου!! ειναι πολυ κουραστικο, ψυχοφθορο και κοστοφορο ολο αυτο αλλα εισαι στο τελος της ταλαιπωριας αυτης. 2-3 πραγματακια ακομα και συντομα θα ξεμπερδευεις με την επιτροπη..😉😉

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου για το κουράγιο και το θάρρος που μου δίνεις,  τώρα κοιτούσα ημερολόγιο κσι υπολόγιζα πόοοοτε ίσως τα καταφέρω... αν όλα πάνε καλά και δεν παθω υπερδιέγερση, λέω ααααν.. Φεβρουάριο θα σκέφτομαι οτι έχω εμβρυακια μεσα μου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Τι διευκρινηση δηλαδή;  Επειδή και εγώ έχω κάνει συμβολαιογραφική πράξη 

Η συμβολαιογραφική πράξη τούς καλύπτει, αλλά θέλουν να αναγράφετε ξεκάθαρα ότι παμε με δικό μας γενετικό υλικό για ομόλογη εξωσωματική. 

Το είπα στον συμβολαιογράφο, βασικά του λέω θέλουν να αναγράφετε οτι πρόκειται για ομόλογη και οχι ετερολογη και μου λέει τι εντός εκτός και έπειτα αυτά,  είναι αυτά 😩🤭 μάλλον έπεσα σε σαινη... τεσπα του εξήγησα κατάλαβε και κλείσαμε ραντεβού αύριο στις 11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου για το κουράγιο και το θάρρος που μου δίνεις,  τώρα κοιτούσα ημερολόγιο κσι υπολόγιζα πόοοοτε ίσως τα καταφέρω... αν όλα πάνε καλά και δεν παθω υπερδιέγερση, λέω ααααν.. Φεβρουάριο θα σκέφτομαι οτι έχω εμβρυακια μεσα μου ❤

να σκεφτεσαι οσο γινεται θετικα και ασε οτι ειναι να συμβει, να ερθει στην ωρα του.. μην αγχωνεσαι προκαταβολικα για υπερδιεγερση και 1002.. τα εμβρυακια θελουν ηρεμια για να φωλιασουν!!!!😉 εδω θα ειμαστε μαζι σου και ο καιρος θα περασει γρηγορα!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

να σκεφτεσαι οσο γινεται θετικα και ασε οτι ειναι να συμβει, να ερθει στην ωρα του.. μην αγχωνεσαι προκαταβολικα για υπερδιεγερση και 1002.. τα εμβρυακια θελουν ηρεμια για να φωλιασουν!!!!😉 εδω θα ειμαστε μαζι σου και ο καιρος θα περασει γρηγορα!!!!❤️❤️

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 

Όλες οι καρδούλες του κόσμου! Σε ευχαριστώ πολύ, εύχομαι μέχρι τότε να ταιριάζουμε ολες μαζί για τα δικά σου ευχάριστα και όλων των κοριτσιών! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σας τρελανω.. εχει απο τον σεπτεμβριο που αρχισαμε προσπαθειες που οταν πλησιαζει η περιοδος νοιωθω σαν να εχω κουβαρακι χαμηλα στην κοιλια.. χτες που εγινε ενα περιστατικο στην δουλεια και αναστατωθηκα ενοιωσα πονακια.. σημερα που με νευριασε καποια συναδελφος νοιωθω σαν να εχει κουβαρακι.. τι στο καλο.. η ιδεα μου ειναι? ξεκιναει κατι και δεν προχωραεί η συμβαινει κατι αλλο? νομιζω αυτο το μηνα μονο ενοιωσα πονακια μια βδομαδα με την μερα που λογικα ειχα ωορρηξια γιατι δεν την ενοιωσα και ιδιαιτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

θα σας τρελανω.. εχει απο τον σεπτεμβριο που αρχισαμε προσπαθειες που οταν πλησιαζει η περιοδος νοιωθω σαν να εχω κουβαρακι χαμηλα στην κοιλια.. χτες που εγινε ενα περιστατικο στην δουλεια και αναστατωθηκα ενοιωσα πονακια.. σημερα που με νευριασε καποια συναδελφος νοιωθω σαν να εχει κουβαρακι.. τι στο καλο.. η ιδεα μου ειναι? ξεκιναει κατι και δεν προχωραεί η συμβαινει κατι αλλο? νομιζω αυτο το μηνα μονο ενοιωσα πονακια μια βδομαδα με την μερα που λογικα ειχα ωορρηξια γιατι δεν την ενοιωσα και ιδιαιτερα

Κορίτσι μου  καταλαβαινω απόλυτα την ανησυχία σου στη προσπάθεια σου να δεις για συμπτώματα.. αν θέλεις την άποψη μου,  μην αναλωνεσαι με τέτοιες σκέψης γιατί είναι πολύ ψυχοφθόρο,  τουλάχιστον για εμένα, όπως και το πήρα απόφαση και σταμάτησα να ψάχνω για συμπτώματα κτλπ.. 

Εύχομαι το καβουρακι να είναι ανθρωπάκι και να γεμίσεις ευτυχία ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου  καταλαβαινω απόλυτα την ανησυχία σου στη προσπάθεια σου να δεις για συμπτώματα.. αν θέλεις την άποψη μου,  μην αναλωνεσαι με τέτοιες σκέψης γιατί είναι πολύ ψυχοφθόρο,  τουλάχιστον για εμένα, όπως και το πήρα απόφαση και σταμάτησα να ψάχνω για συμπτώματα κτλπ.. 

Εύχομαι το καβουρακι να είναι ανθρωπάκι και να γεμίσεις ευτυχία ❤

η πλακα ειναι οτι δεν ψαχνω συμπτωματα γιατι το ειχα σιγουρο οτι δεν θα μεινω αυτο το μηνα.. οπως και να εχει θα δειξει αλλα αν συνεχισω να το νοιωθω καθε φορα θα μιλησω με την γιατρο να μου φυγει τουλαχιστον η εννοια μην ειναι τιποτα αλλο..

 

σε ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 

Όλες οι καρδούλες του κόσμου! Σε ευχαριστώ πολύ, εύχομαι μέχρι τότε να ταιριάζουμε ολες μαζί για τα δικά σου ευχάριστα και όλων των κοριτσιών! 

μακαρι κατερινα μου!!!!❤️❤️❤️

αντε εχω σμρ και ενδοκρινολογο!! να δουμε τι θα πει κι αυτη η επιστημη!!! γτ δεν ερχεται το θαυμα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

η πλακα ειναι οτι δεν ψαχνω συμπτωματα γιατι το ειχα σιγουρο οτι δεν θα μεινω αυτο το μηνα.. οπως και να εχει θα δειξει αλλα αν συνεχισω να το νοιωθω καθε φορα θα μιλησω με την γιατρο να μου φυγει τουλαχιστον η εννοια μην ειναι τιποτα αλλο..

 

σε ευχαριστω πολυ

Εννοείται πρέπει να τα μεταφέρεις στη γιατρό σου και να σε καθησυχάσει... Εύχομαι παιδάκι και όχι καβουρακι❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μακαρι κατερινα μου!!!!❤️❤️❤️

αντε εχω σμρ και ενδοκρινολογο!! να δουμε τι θα πει κι αυτη η επιστημη!!! γτ δεν ερχεται το θαυμα;;

Άντεεε περιμένουμε νεααα καλααα!!! 

Μόλις τελειώσεις να μας πεις!!! 

Περιμένουμε ευχάριστα νέα και απο @Raf123 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

μακαρι κατερινα μου!!!!❤️❤️❤️

αντε εχω σμρ και ενδοκρινολογο!! να δουμε τι θα πει κι αυτη η επιστημη!!! γτ δεν ερχεται το θαυμα;;

Τι ωρα εχεις ραντεβου κοριτσι μου? Περιμενουμε νεα💗 Να παρεις μαζι και εξετασεις που εχεις κανει ηδη (καλα δεν περιμενες εμενα να στο πω μαλλον😆)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου καλημερα!!! πηρες τηλ για τα χαπια της OL;;

Ναι πηρα τηλ 09.01 (άνοιγαν 09.00), ψύχραιμη πελάτισσα🤣🤣🤣

Θα τους το στείλω πίσω με δικά τους μεταφορικά κόστη γιατί θέλουν να το στείλουνπ΄σιω στην εταιρία αντιπρόσωπο εδώ και εκείνοι στην Αμερική για ποιοτικό έλεγχο (πραγμτικά γιατί σεμενα?? χαχαχα) και θα μου γυρίσουν χρήματα πίσω. Τους είπα και δέχτηκαν ότι εφόσον είναι είτε ελαττωματική παρτίδα είτε κακές συνθήκες συντήρησης δεν το ξαναρισκάρω να το πάρω από εκεί..☹️ Τώρα ψάχνω να το πάρω από άλλο φαρμακείο! 

Εάν και το επόμενο δεν είναι καλό, θα πω ότι είναι σημάδι απτο συμπαν να μην τις παρουμε🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

θα σας τρελανω.. εχει απο τον σεπτεμβριο που αρχισαμε προσπαθειες που οταν πλησιαζει η περιοδος νοιωθω σαν να εχω κουβαρακι χαμηλα στην κοιλια.. χτες που εγινε ενα περιστατικο στην δουλεια και αναστατωθηκα ενοιωσα πονακια.. σημερα που με νευριασε καποια συναδελφος νοιωθω σαν να εχει κουβαρακι.. τι στο καλο.. η ιδεα μου ειναι? ξεκιναει κατι και δεν προχωραεί η συμβαινει κατι αλλο? νομιζω αυτο το μηνα μονο ενοιωσα πονακια μια βδομαδα με την μερα που λογικα ειχα ωορρηξια γιατι δεν την ενοιωσα και ιδιαιτερα

Μπορεί να μην είναι ιδέα σου αλλά δεν ξε΄ρω βρε κορίτσι μου τι μπορεί να σημα΄ίνει.. Εύχομαι όμως αυτή τη φορά να σημάινει κάτι και μάλιστα να σημαίνει κάτι πολύ καλό🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Η συμβολαιογραφική πράξη τούς καλύπτει, αλλά θέλουν να αναγράφετε ξεκάθαρα ότι παμε με δικό μας γενετικό υλικό για ομόλογη εξωσωματική. 

Το είπα στον συμβολαιογράφο, βασικά του λέω θέλουν να αναγράφετε οτι πρόκειται για ομόλογη και οχι ετερολογη και μου λέει τι εντός εκτός και έπειτα αυτά,  είναι αυτά 😩🤭 μάλλον έπεσα σε σαινη... τεσπα του εξήγησα κατάλαβε και κλείσαμε ραντεβού αύριο στις 11

Αχ βρε Κατερινα μου υπομονη! Αυτα τα γραφειοκρατικά πραγματικά κάνουν τη ζωή μας πολύ δύσκολη και ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις, αλλά νομίζω ότι όταν θα είσαι εγκυούλα θα τα ξεχάσεις όλα💗😘😍

Νομίζα σύντομα θα βρεθώ στη θέση σου, να σε ρωτήσω ποσο καιρό απ' τη στιγμή που επικοινώνησες με επιτροπη είχε αναμονή για να πε΄ρασεις επιτροπή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...