Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

@Antonia2 Τόνια μου να κάνω μια ερώτηση? ίσως είναι λίγο χαζή 😂χαχαχ αλλά έχω προβληματιστεί. Είπαμε κι εμείς με γιατρό να ξεκινήσει ο άνδρας μου συνένζυμο τις O.L, τις παρήγγγειλα online αλλά πριν τις ξεκινήσει μέσα στο κουτί βλέπω 2 κάψουλες οι οποίες είναι τελείως διαφορετικές μεταξύ τους, οι μισές κίτρινες και οι άλλες μισές έχουν ένα πορτοκαλί περίεργο πράγμα μέσα, δες φωτό. Εσάς είναι έτσι;  αγχώθηκα μήπως έχουν χαλάσει και τον στείλω στο νοσοκομείο αντί στο μαιευτήριο!

!856579147_olympianlabs.thumb.jpg.e7b777a12effadc2640d77d5b0c622f4.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Antonia2 Τόνια μου να κάνω μια ερώτηση? ίσως είναι λίγο χαζή 😂χαχαχ αλλά έχω προβληματιστεί. Είπαμε κι εμείς με γιατρό να ξεκινήσει ο άνδρας μου συνένζυμο τις O.L, τις παρήγγγειλα online αλλά πριν τις ξεκινήσει μέσα στο κουτί βλέπω 2 κάψουλες οι οποίες είναι τελείως διαφορετικές μεταξύ τους, οι μισές κίτρινες και οι άλλες μισές έχουν ένα πορτοκαλί περίεργο πράγμα μέσα, δες φωτό. Εσάς είναι έτσι;  αγχώθηκα μήπως έχουν χαλάσει και τον στείλω στο νοσοκομείο αντί στο μαιευτήριο!

!856579147_olympianlabs.thumb.jpg.e7b777a12effadc2640d77d5b0c622f4.jpg

@BlackCat μου, εα΄ν τυχόν έχει πάρει κάποια στιγμή συνένζυμο άνδρας σου ίσως έχεις δει κι εσύ? Συγνώμη αν είναι ηλίθια ερώτηση αλλα ειλικρινα ΄δεν ξέρω εάν βιταμίνες είναι χαλασμένες ή απλά το μισό κουτί κίτρινες και το άλλο έχουν αυτό το πορτοκαλί για καποιο λογο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

@Raf123μου 3 ημέρες κακιέρα Καλύτερα αποχή.. Καλά αποτελέσματα εύχομαι κορίτσι μου ❤💕

Σε ευχαριστώ πολύ!! Ανυπομονώ να το κάνει να δω τα αποτελέσματα 🙃🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλά είμαι κοριτσάκι μου.... έχω αγχωθεί κ κάνω όλη τη μέρα δουλειές γι'αυτό χάνομαι! Κ εκεί που ήμουνα με τον κότσο μου κ μάζευα, το απόγευμα προέκυψε κ ραντεβού με τον αρχιτέκτονα μας, άντε γίνε άνθρωπος κ τρέξε 😅 Σήμερα συνεχίζω.... θέλω να τα φτιάξω όλα μέσα στη βδομάδα 

Μην αγχώνεσαι όλα τα προλαβαίνεις μια χαρά :) σιγά σιγά όλα θα γίνουν 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Antonia2 Τόνια μου να κάνω μια ερώτηση? ίσως είναι λίγο χαζή 😂χαχαχ αλλά έχω προβληματιστεί. Είπαμε κι εμείς με γιατρό να ξεκινήσει ο άνδρας μου συνένζυμο τις O.L, τις παρήγγγειλα online αλλά πριν τις ξεκινήσει μέσα στο κουτί βλέπω 2 κάψουλες οι οποίες είναι τελείως διαφορετικές μεταξύ τους, οι μισές κίτρινες και οι άλλες μισές έχουν ένα πορτοκαλί περίεργο πράγμα μέσα, δες φωτό. Εσάς είναι έτσι;  αγχώθηκα μήπως έχουν χαλάσει και τον στείλω στο νοσοκομείο αντί στο μαιευτήριο!

!856579147_olympianlabs.thumb.jpg.e7b777a12effadc2640d77d5b0c622f4.jpg

Κορίτσι μου εμένα μου φαίνεται λες κ έκαναν υγρασία και χάλασαν!! Εμας είναι σε δισκία το δικό μας όχι κάψουλες αλλά ας απαντήσουν τα κορίτσια καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου εμένα μου φαίνεται λες κ έκαναν υγρασία και χάλασαν!! Εμας είναι σε δισκία το δικό μας όχι κάψουλες αλλά ας απαντήσουν τα κορίτσια καλύτερα 

Κι εγώ αυτό φοβάμαι, ευτυχώς που το είδαμε! Θα δω τι θα πουν και τα κορίτσια και εάν δεν είναι νορμάλ θα ζητήσουμε χρήματα πίσω  έκαναν 60 ευρώ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

@BlackCat μου, εα΄ν τυχόν έχει πάρει κάποια στιγμή συνένζυμο άνδρας σου ίσως έχεις δει κι εσύ? Συγνώμη αν είναι ηλίθια ερώτηση αλλα ειλικρινα ΄δεν ξέρω εάν βιταμίνες είναι χαλασμένες ή απλά το μισό κουτί κίτρινες και το άλλο έχουν αυτό το πορτοκαλί για καποιο λογο!

Δεν πρέπει να είναι έτσι μάλλον έχει πάρει υγρασία.

Εμας δεν είναι έτσι πάντως τώρα τα τσέκαρα.

Μη τα πάρει γυρίστε τα πίσω κ ζητήστε αντικατάσταση 

Το κανονικό είναι το κίτρινο χρωμα όπως το κοιτάω το αριστερό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Antonia2 Τόνια μου να κάνω μια ερώτηση? ίσως είναι λίγο χαζή 😂χαχαχ αλλά έχω προβληματιστεί. Είπαμε κι εμείς με γιατρό να ξεκινήσει ο άνδρας μου συνένζυμο τις O.L, τις παρήγγγειλα online αλλά πριν τις ξεκινήσει μέσα στο κουτί βλέπω 2 κάψουλες οι οποίες είναι τελείως διαφορετικές μεταξύ τους, οι μισές κίτρινες και οι άλλες μισές έχουν ένα πορτοκαλί περίεργο πράγμα μέσα, δες φωτό. Εσάς είναι έτσι;  αγχώθηκα μήπως έχουν χαλάσει και τον στείλω στο νοσοκομείο αντί στο μαιευτήριο!

!856579147_olympianlabs.thumb.jpg.e7b777a12effadc2640d77d5b0c622f4.jpg

Κοριτσι μου καλησπερα!!  Τωρα ειδα πως ειναι και του αντρα μου. Σου στελνω φωτο κι ελπιζω να βοηθησω. 

Λογικα πρεπει να τα γυρισεις πισω.

16376995841072143524445841615771.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κι εγώ αυτό φοβάμαι, ευτυχώς που το είδαμε! Θα δω τι θα πουν και τα κορίτσια και εάν δεν είναι νορμάλ θα ζητήσουμε χρήματα πίσω  έκαναν 60 ευρώ!!! 

Κοριτσι μου αυτο ελεγα κι εγω στον αντρα μου. Ευτυχως που τις τσεκαρατε γτ εγω ουτε που τις ειδα... Καλα γ τον αντρα μου δεν το συζητω.. πιστευω θ τις κατεβαζε αμασητες!!!! 😅😅😅

Εννοειται να τους παρεις αυριο τηλ. Απαραδεκτοι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Δεν πρέπει να είναι έτσι μάλλον έχει πάρει υγρασία.

Εμας δεν είναι έτσι πάντως τώρα τα τσέκαρα.

Μη τα πάρει γυρίστε τα πίσω κ ζητήστε αντικατάσταση 

Το κανονικό είναι το κίτρινο χρωμα όπως το κοιτάω το αριστερό

 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου καλησπερα!!  Τωρα ειδα πως ειναι και του αντρα μου. Σου στελνω φωτο κι ελπιζω να βοηθησω. 

Λογικα πρεπει να τα γυρισεις πισω.

16376995841072143524445841615771.jpg

Κορίτσια ευχαριστώ! Ευτυχως ποθ το ειδε γιατι ειναι παραπολυ περιεργο μεσα οπως φαινεται και αληθεια φοβαμαι θα τον εστελνα για πλυση! Επρεπε να σας το ειχα στειλει απτην αρχη να ρωτησω. Αυριο το πρωι θα παρω τηλ, το πηρα απο online φαρμακειο 67 ευρω για πιο φτηνα αλλα Φοβαμαι μηπως εχει προβλημα η παρτιδα, νομιζω θα το παρω απο αλλου! Και παλι ευχαριστω πολυ!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

Κορίτσια ευχαριστώ! Ευτυχως ποθ το ειδε γιατι ειναι παραπολυ περιεργο μεσα οπως φαινεται και αληθεια φοβαμαι θα τον εστελνα για πλυση! Επρεπε να σας το ειχα στειλει απτην αρχη να ρωτησω. Αυριο το πρωι θα παρω τηλ, το πηρα απο online φαρμακειο 67 ευρω για πιο φτηνα αλλα Φοβαμαι μηπως εχει προβλημα η παρτιδα, νομιζω θα το παρω απο αλλου! Και παλι ευχαριστω πολυ!🙂

Απαράδεκτοι κορίτσι μου, επιστροφή και αλλαγή ή τα χρήματα σου πίσω.. βέβαια θα μου πείς δεν είναι μέσα στο σφραγισμένο μπουκάλι,  αλλα θα έπρεπε να το διατηρούν σε ιδανικές συνθήκες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες.. σημερα δεν ειμαι και πολυ καλα.. μαλλον κρυωσα.. ποναει λιγο το κεφαλι μου και τα ξημερωματα ειχα αναγουλες (εχει λιγες μερες που τις εχω) αρα η θα αρρωστησω ή θα αδιαθετησω πιο νωρις γιατι ετσι πονοκεφαλο εχω συνηθως μια μερα πριν την περιοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα κορες.. σημερα δεν ειμαι και πολυ καλα.. μαλλον κρυωσα.. ποναει λιγο το κεφαλι μου και τα ξημερωματα ειχα αναγουλες (εχει λιγες μερες που τις εχω) αρα η θα αρρωστησω ή θα αδιαθετησω πιο νωρις γιατι ετσι πονοκεφαλο εχω συνηθως μια μερα πριν την περιοδο

Περαστικα σου Νάντια μου.. κανονικά ποτε περιμενεις περίοδο;; δεν ειναι αρκετα νωρις για τον κυκλο σου;; μηπως ειναι τίποτα άλλο;;;😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!! Εύχομαι μια όμορφη Τεταρτη σε όλες!!! ❤️❤️❤️

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα κορες.. σημερα δεν ειμαι και πολυ καλα.. μαλλον κρυωσα.. ποναει λιγο το κεφαλι μου και τα ξημερωματα ειχα αναγουλες (εχει λιγες μερες που τις εχω) αρα η θα αρρωστησω ή θα αδιαθετησω πιο νωρις γιατι ετσι πονοκεφαλο εχω συνηθως μια μερα πριν την περιοδο

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!

@Nandia- Περαστικά σου κορίτσι μου!!! Πόια μέρα περιμένεις περίοδο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!

@Nandia- Περαστικά σου κορίτσι μου!!! Πόια μέρα περιμένεις περίοδο; 

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Περαστικα σου Νάντια μου.. κανονικά ποτε περιμενεις περίοδο;; δεν ειναι αρκετα νωρις για τον κυκλο σου;; μηπως ειναι τίποτα άλλο;;;😉

Καλημερα κοριτσια μου.. περιμενω 28/11 την κυριακη.. και τον προηγουμενο μηνα ειχα αναγουλες... και τον σεπτεμβριο.. μαλλον ειναι η αλλαγη του καιρου.. τωρα για εγκυμοσυνη δεν εχω ελπιδες.. ουτε ωορρηξια δεν καταλαβα και πολυ εκει που παντα την ενοιωθα.. θα δειξει.. ειναι ο 3ος μηνας προσπαθειων μετα την αποξεση..  μονο που ειχα πονακια και σαν σουβλιες χαμηλα αριστερα το περασμενο σκ και λιγο χτες που ειχαμε ενα περιστατικο στην δουλεια και συγχιστηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

 

Καλημερα κοριτσια μου.. περιμενω 28/11 την κυριακη.. και τον προηγουμενο μηνα ειχα αναγουλες... και τον σεπτεμβριο.. μαλλον ειναι η αλλαγη του καιρου.. τωρα για εγκυμοσυνη δεν εχω ελπιδες.. ουτε ωορρηξια δεν καταλαβα και πολυ εκει που παντα την ενοιωθα.. θα δειξει.. ειναι ο 3ος μηνας προσπαθειων μετα την αποξεση..  μονο που ειχα πονακια και σαν σουβλιες χαμηλα αριστερα το περασμενο σκ και λιγο χτες που ειχαμε ενα περιστατικο στην δουλεια και συγχιστηκα

Μακάρι κορίτσι μου να είναι εγκυμοσύνη, 🙏κι εμένα μου πέρασε απ΄΄'το μυαλό (αλλά δεν γνωρίζω πόσο νωρίς εμφανίζονται τέτοια συμπτώματα εσύ ίσως θυμάσαι απ'τις προηγούμενες) γιαυτό σε ρώτησα να δω μήπως έχει καθυστέρηση. Εάν δεν είναι εγκυμοσύνη και είναι κάποια ίωση εύχομαι περαστικά σου💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

 

Καλημερα κοριτσια μου.. περιμενω 28/11 την κυριακη.. και τον προηγουμενο μηνα ειχα αναγουλες... και τον σεπτεμβριο.. μαλλον ειναι η αλλαγη του καιρου.. τωρα για εγκυμοσυνη δεν εχω ελπιδες.. ουτε ωορρηξια δεν καταλαβα και πολυ εκει που παντα την ενοιωθα.. θα δειξει.. ειναι ο 3ος μηνας προσπαθειων μετα την αποξεση..  μονο που ειχα πονακια και σαν σουβλιες χαμηλα αριστερα το περασμενο σκ και λιγο χτες που ειχαμε ενα περιστατικο στην δουλεια και συγχιστηκα

Ελπιζω και ευχομαι να ειναι το θετικο σεναριο (κι ας μην καταλαβες την ωορρηξια...!!)!!! οπως και να εχει, να ειναι περαστικά!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βροχερες Καλήμερες  κορίτσια μου, μια όμορφη μέρα να έχουμε και καλή δουλειά στα εργαζομενα κορίτσια!!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να είναι εγκυμοσύνη, 🙏κι εμένα μου πέρασε απ΄΄'το μυαλό (αλλά δεν γνωρίζω πόσο νωρίς εμφανίζονται τέτοια συμπτώματα εσύ ίσως θυμάσαι απ'τις προηγούμενες) γιαυτό σε ρώτησα να δω μήπως έχει καθυστέρηση. Εάν δεν είναι εγκυμοσύνη και είναι κάποια ίωση εύχομαι περαστικά σου💗

Δεν νοιωθω γενικα κρυωμενη αλλα ποτε δεν ξερεις.. δεν σκεφτομαι εγκυμοσυνη μην απογοητευτω..σε ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ελπιζω και ευχομαι να ειναι το θετικο σεναριο (κι ας μην καταλαβες την ωορρηξια...!!)!!! οπως και να εχει, να ειναι περαστικά!!!❤️

μακαρι αλλα δεν θελω να εχω ελπιδες μην απογοητευτω παλι.. ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Βροχερες Καλήμερες  κορίτσια μου, μια όμορφη μέρα να έχουμε και καλή δουλειά στα εργαζομενα κορίτσια!!! ❤❤❤

Ηλιολουστες καλημερες.. εμας εχει ηλιο προς το παρων.. λεει μεσημερι και μετα θα αλλαξει ο καιρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

Ηλιολουστες καλημερες.. εμας εχει ηλιο προς το παρων.. λεει μεσημερι και μετα θα αλλαξει ο καιρος

Εδω στην Αθηνα μαυριλα και κρυο!! εβρεχε ολο το βραδυ και τωρα ψιχαλιζει.. μερα για τζακι και χουζουρι η σημερινη...😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εδω στην Αθηνα μαυριλα και κρυο!! εβρεχε ολο το βραδυ και τωρα ψιχαλιζει.. μερα για τζακι και χουζουρι η σημερινη...😉

Αχ χθες είχε έρθει ένα νινι 8 μηνών σπίτι μου. Και μπουσουλαγε πάνω στα καινούργια μου χαλιά...γέμισε το σπίτι ευτυχία. Και μου έλεγαν οι γονείς του αααχ πόσο σου πάει το μωρό. Άντε ξεκινα.. (που να ξεραν)🙄

Αααχ πόσο πολύ ταίριαζε μέσα στο σπίτι μου 🤣 ....άντε να έρθει και η δική μου ώρα ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εδω στην Αθηνα μαυριλα και κρυο!! εβρεχε ολο το βραδυ και τωρα ψιχαλιζει.. μερα για τζακι και χουζουρι η σημερινη...😉

Τι ωραια.. μου αρεσει να βρεχει και να καθομαι στο τζακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...